Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ping Pong Academy" , București, SUN PLAZA - H+A+O+E, 12.12.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari George, felicitari Radu, felicitari Ionut pentru cel mai reusit turneu Amatur organizat in anul 2021. O munca uriasa care trebuie apreciata asa cum se cuvine....Multumim frumos pentru momentele de magie si pentru comunitatea pe care reusiti sa o creati in jurul acestui sport...

    Comentariu


    • Truta , SebY ... '' Desculti in parc '' in vara, varfuri de lance , MAINE !

      Comentariu


      • Postat în original de ionescumarius1974 Vezi post
        Felicitari George, felicitari Radu, felicitari Ionut pentru cel mai reusit turneu Amatur organizat in anul 2021. O munca uriasa care trebuie apreciata asa cum se cuvine....Multumim frumos pentru momentele de magie si pentru comunitatea pe care reusiti sa o creati in jurul acestui sport...
        Noi va multumim, si ne bucura foarte mult aprecierile voastre.
        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

        Comentariu


        • Salutare tuturor!

          In primul rand doresc sa va multumesc tuturor pentru timpul frumos petrecut impreuna in sala in ziua de duminica 12.12.2021
          Credeti-ma ca am facut tot ce mi-a/ne-a stat in putinta (si consider ca am reusit) sa va oferim un turneu de 5 stele.

          Asadar, am mai bifat un record, acest turneu A fiind acum cel mai mare turneu organizat de noi cu 164 participanti (1 zi) , dupa Regionalul din septembrie cu 145 participanti. (2 zile). Chapeau!
          A fost un turneu foarte greu cel putin dpdv logistica, nu mai putin de 3 transporturi, 14 mese (dintre care 5x 160kg) au fost coborate, iar apoi urcate 2 etaje, doar 6 au fost coborate/urcate un etaj + restul de logistica, mantinele, podium etc.
          Multumesc baietilor Ionut Badea, Radu Buta, Macarenco Andrei, Sergiu Artem, Anton Hincu, Tudor Hincu, Pirvu Daniel, Alin Angheluta, Marcel Burcea, Andrei Truta, Andi Pantelimon, Papacu Bejoli pentru ajutorul oferit.

          Felicitari tuturor participantilor fara de care acest turneu nu era, castigatorilor cat si invisilor.
          Au fost meciuri frumoase, spectaculoase, surprize multe (colegul meu Radu Buta l-a invins pe Vali Boaca, Campionul turneului) si nu in ultimul rand s-a simtit in sala o energie pozitiva.
          Datorita voua, cu voi, promit sa batem si acest record. Intotdeauna voi prima calitatea in detrimentul cantitatii.

          Ca si minus:
          1. Apa - as putea spune ca am strans foarte, dar foarte multa apa dupa voi, sper sa fi fost din cauza ca nu a-ti citit si stiind de la turneul trecut ca nu dam apa sa va fi procurat voi de acasa.
          Cred ca mai mult de 80 sticle de apa am strans, multe dintre ele nedesfacute. La urmatorul turneu cred ca nu o sa mai oferim apa. Imi displace risipa.

          2. Ora tarzie - Am terminat concursul cu premierea de la Open la orele 23:55, ma bucur ca am terminat intr-o zi totusi.
          Imi cer scuze celor ce au ajuns mai tarziu acasa.

          Sa ne revedem sanatosi si la alte turnee, atat organizate de noi cat si de colegii organizatori din tara.

          Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!


          www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
          www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
          https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
          Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
          https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X