Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

- Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc"- Etapa a IV-a - 19 dec 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
"inferioara or superioara"
Curăță tot
postări noi

  • #1
    Rezervat Rezultate / Clasament

    IMPORTANT !

    CASTIGATORII EDITIILOR ANTERIOARE, INCLUSIV CEI DE LA ACEASTA ULTIMA ETAPA, VOR PRIMI SPRE PASTRARE TROFEUL “Paleta de la Bloc”, INSCRIPTIONAT CU NUMELE CELOR 4 CASTIGATORI AI CELOR 4 ETAPE DISPUTATE !

    TROFEELE AU RAMAS LA NOI PENTRU A TRECE SI CASTIGATORII ULTIMEI EDITII SI VA VOM ANUNTA CUM AJUNG IN POSESIA FIECARUIA.


    Inscrieri Elite (19.12.2021) - 23:26:17 - v5.0 / cls_2021-dec

    1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 7 - 49.02 - E
    2. Boaca Valentin, Bucuresti, 372 - 48.13 - E
    3. Govoreanu Florin, Cisnadie, 5 - 41.49 - EW
    4. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 154 - 40.91 - EB
    5. Neagoe Costin, Bucuresti, 105 - 40.48 - E
    6. Sava Gabriel, Buzau, 1400 - 38.2 - E
    7. Dinca Daniel, Bucuresti, 49 - 37.6 - ED
    8. Pantelimon Andi, Bucuresti, 142 - 37.01 - E
    9. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 45 - 36.79 - ED
    10. Ciortescu Cristi, Iasi, 6 - 36.56 - E
    11. Totpal Marius, Busteni, 50 - 36.39 - E
    12. Grigore Alexandru, Campina, 10 - 36.35 - E
    13. Capus Giani, Galati, 55 - 35.85 - EB
    14. Pascal Raul, Targoviste, 718 - 35.37 - EW
    15. Florescu Eleodor, Deva, 1254 - 34.8 - E
    16. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 535 - 34.41 - E
    17. Dracea Gabriel, Sinaia, 65 - 34.24 - E
    18. Spoiala Cristinel, Focsani, 289 - 33.1 - E
    19. Sencu Victor, Targoviste, 102 - 31.77 - O
    20. Voin Doru, Bucuresti, 89 - 28.47 - O

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 TOTPAL MARIUS - Busteni
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    2
    4 POPA ALEXANDRU IULIAN - Buzau
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    5 SENCU VICTOR - Targoviste
    2-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DINCA DANIEL - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    3 CIORTESCU CRISTI - Iasi
    2-3
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    3
    4 FLORESCU ELEODOR - Deva
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    5 SPOIALA CRISTINEL - Focsani
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 SAVA GABRIEL - Buzau
    3-2
    0-3
    3-2
    1-3
    2
    3
    3 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    2
    4 PASCAL RAUL - Targoviste
    0-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    5 DRACEA GABRIEL - Sinaia
    1-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 CORBU MIHAI COSMIN - Pitesti
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
    2-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4 CAPUS GIANI - Galati
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    5 VOIN DORU - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 SAVA GABRIEL - Buzau
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 DINCA DANIEL - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TOTPAL MARIUS - Busteni
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    3 CAPUS GIANI - Galati
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    2
    4 PASCAL RAUL - Targoviste
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SPOIALA CRISTINEL - Focsani
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    3 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4 VOIN DORU - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CORBU MIHAI COSMIN - Pitesti
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 CIORTESCU CRISTI - Iasi
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4 SENCU VICTOR - Targoviste
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    X

    Eliminatorii Elite

    1. Fratila Robert
    ------------------------- Fratila Robert 3-0
    8. Voin Doru
    ----------------------------------- Fratila Robert 3-0
    5. Capus Giani
    ------------------------- Capus Giani 3-2
    4. Dumitru Gheorghe
    -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
    3. Govoreanu Florin
    ------------------------- Neagoe Costin 0-3
    6. Neagoe Costin
    ----------------------------------- Neagoe Costin 3-2
    7. Corbu Mihai Cosmin
    ------------------------- Boaca Valentin 0-3
    2. Boaca Valentin

    Clasament Elite

    1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    2. Neagoe Costin - Bucuresti
    3 -- 4
    Capus Giani - Galati
    Boaca Valentin - Bucuresti
    5 -- 8
    Voin Doru - Bucuresti
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Totpal Marius - Busteni
    Pascal Raul - Targoviste
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Sava Gabriel - Buzau
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Sencu Victor - Targoviste
    17 -- 19 1v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Popa Alexandru Iulian - Buzau
    Dracea Gabriel - Sinaia
    20 -- 0v gr.inf.
    Florescu Eleodor - Deva


    Inscrieri Open (19.12.2021) - 23:28:34 - v5.0 / cls_2021-dec

    1. Catana Claudiu, Bucuresti, 39 - 31.52 - O
    2. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 107 - 31.45 - O
    3. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 57 - 31.21 - OW
    4. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 51 - 31.1 - OW
    5. Avram Nicolae, Nedelea, 58 - 31.03 - O
    6. Craciun David Mihai, Bucuresti, 93 - 30.56 - O
    7. Dumbrava Daniel, Focsani, 303 - 30.49 - OW
    8. Mihaila Nicolae, Breaza, 196 - 30.13 - OW
    9. Raileanu Raissa, Bucuresti, 253 - 29.14 - OBJF
    10. Costache Laurentiu, Buzau, 436 - 28.95 - O
    11. Bejan Alexandru, Tecuci, 128 - 28.78 - O
    12. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 64 - 27.38 - OW
    13. Sorescu Mircea, Paulesti, 129 - 26.98 - OW
    14. Ivan Valentin, Campina, 205 - 26.85 - OW
    15. Simulescu Adrian, Focsani, 1599 - 26.35 - O
    16. Campean Adrian, Bucuresti, 194 - 26.24 - OW
    17. Lita Gabriel, Bucuresti, 639 - 26.13 - O
    18. Orosanu Alexandru, Pitesti, 506 - 25.56 - OB
    19. Nitu Serban, Paulesti, 119 - 25.47 - OW
    20. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 98 - 25.29 - O
    21. Ionescu Mihai, Targoviste, 1360 - 25.1 - O
    22. Brulea Petre, Paulesti, 476 - 25.06 - OW
    23. Plaiasu Ion, Plopeni, 263 - 24.42 - O
    24. Ciurusnuc Costel, Galati, 563 - 24.25 - OB
    25. Manoiu Claudiu, Fieni, 541 - 24.12 - O
    26. Mihu Florin, Pitesti, 210 - 23.49 - OW
    27. Sorescu Gabriel, Pitesti, 515 - 23.41 - O
    28. Gheorghita Vasile, Buzau, 207 - 22.64 - O
    29. Craiu Catalin, Videle, 562 - 22.19 - O
    30. Docan Cristian, Bucuresti, 152 - 22 - O
    31. Babus Liviu, Ploiesti, 395 - 21.66 - OW
    32. Bivolaru Stelian, Targoviste, 182 - 21.57 - OW
    33. Niculescu Daniel, Pitesti, 653 - 21.24 - OW
    34. Alexandru Marius, Bucuresti, 161 - 21.12 - O
    35. Nicolae Ionut, Ploiesti, 1559 - 21.05 - O
    36. Chirica Alexandru, Bucuresti, 335 - 20.56 - O
    37. Kis Istvan, Brasov, 204 - 20.24 - OW
    38. Ene Florin, Ploiesti, 127 - 20.21 - O
    39. Dumitru Rares, Pitesti, 985 - 18.84 - AB
    40. Grumeza Lucian, Bucuresti, 322 - 18.54 - A
    41. Stoica Mihai, Mioveni, 227 - 18.16 - AW
    42. Oancea Vasile, Buzau, 817 - 17.07 - A
    43. Radu Adrian, Ploiesti, 1785 - 16.43 - A
    44. Constantin Cristina, Bucuresti, 287 - 16.38 - AF
    45. Serban Leonard, Bucuresti, 545 - 16.23 - A
    46. Rusea Gheorghe, Breaza, 676 - 15.48 - A
    47. Florea Marin, Filipestii de Targ, 1105 - 14.88 - A
    48. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 638 - 13.47 - AW
    49. Lazar Dumitru, Mizil, 280 - 12.54 - A
    50. Panait Adrian, Braila, 363 - 11.52 - AW
    51. Soare Valentin, Valenii de Munte, 4474 - 0 - OW
    52. Enculescu Dan, Bucuresti, 5003 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    3-2
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    1
    2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 IONESCU MIHAI - Targoviste
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    5 STOICA MIHAI - Mioveni
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 NITU SERBAN - Paulesti
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 BRULEA PETRE - Paulesti
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    5 OANCEA VASILE - Buzau
    2-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 OROSANU ALEXANDRU - Pitesti
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 PLAIASU ION - Plopeni
    2-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    4 ENE FLORIN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 RADU ADRIAN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 LITA GABRIEL - Bucuresti
    1-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    3 CIURUSNUC COSTEL - Galati
    1-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 KIS ISTVAN - Brasov
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    3
    5 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    0-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 MANOIU CLAUDIU - Fieni
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    4 DUMITRU RARES - Pitesti
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    5 SERBAN LEONARD - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 MIHU FLORIN - Pitesti
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    4
    4 NICOLAE IONUT - Ploiesti
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 RUSEA GHEORGHE - Breaza
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 DUMBRAVA DANIEL - Focsani
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 IVAN VALENTIN - Campina
    3-0
    3-0
    2-3
    0-3
    2
    4
    3 SORESCU GABRIEL - Pitesti
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    2
    5 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
    2 SORESCU MIRCEA - Paulesti
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 NICULESCU DANIEL - Pitesti
    3-1
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    5 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    4
    1
    3 CRAIU CATALIN - Videle
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
    3-2
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    5 LAZAR DUMITRU - Mizil
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    6 ENCULESCU DAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 COSTACHE LAURENTIU - Buzau
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
    4 BABUS LIVIU - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    5 PANAIT ADRIAN - Braila
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    2
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 CIURUSNUC COSTEL - Galati
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    3 PLAIASU ION - Plopeni
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 BRULEA PETRE - Paulesti
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 KIS ISTVAN - Brasov
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    4 RADU ADRIAN - Ploiesti
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3 DUMITRU RARES - Pitesti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 NICOLAE IONUT - Ploiesti
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4 SERBAN LEONARD - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 MIHU FLORIN - Pitesti
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    X
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    2
    3 SORESCU MIRCEA - Paulesti
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 IVAN VALENTIN - Campina
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 DUMBRAVA DANIEL - Focsani
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    2
    2 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3 CRAIU CATALIN - Videle
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 NICULESCU DANIEL - Pitesti
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    3 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4 LAZAR DUMITRU - Mizil
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    1
    2 NITU SERBAN - Paulesti
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    3 IONESCU MIHAI - Targoviste
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    X
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 COSTACHE LAURENTIU - Buzau
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 OROSANU ALEXANDRU - Pitesti
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 STOICA MIHAI - Mioveni
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    X

    Eliminatorii Open

    1. Catana Claudiu
    ------------------------- Catana Claudiu 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Raileanu Raissa 0-3
    17. Dumitru Rares
    ------------------------- Raileanu Raissa 1-3
    16. Raileanu Raissa
    -------------------------------------------------- Raileanu Raissa 3-0
    9. Lazaroiu Adrian
    ------------------------- Lazaroiu Adrian 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Mihaila Nicolae 0-3
    25. Bye
    ------------------------- Mihaila Nicolae 0-3
    8. Mihaila Nicolae
    ----------------------------------------------------------------- Raileanu Raissa 3-2
    5. Avram Nicolae
    ------------------------- Avram Nicolae 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Costache Laurentiu 2-3
    21. Bye
    ------------------------- Costache Laurentiu 0-3
    12. Costache Laurentiu
    -------------------------------------------------- Costache Laurentiu 3-2
    13. Dumbrava Daniel
    ------------------------- Campean Adrian 0-3
    20. Campean Adrian
    ----------------------------------- Panaitescu Stefan 2-3
    29. Bye
    ------------------------- Panaitescu Stefan 0-3
    4. Panaitescu Stefan

    -------------------------------------------------------------------------------- Orosanu Alexandru 0-3

    3. Dumitrescu Cornel
    ------------------------- Dumitrescu Cornel 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Stancescu Sebastian 0-3
    19. Plaiasu Ion
    ------------------------- Stancescu Sebastian 0-3
    14. Stancescu Sebastian
    -------------------------------------------------- Stancescu Sebastian 3-0
    11. Ionescu Mihai
    ------------------------- Ionescu Mihai 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Ionescu Mihai 3-1
    27. Bye
    ------------------------- Sorescu Mircea 0-3
    6. Sorescu Mircea
    ----------------------------------------------------------------- Orosanu Alexandru 1-3
    7. Craiu Catalin
    ------------------------- Craiu Catalin 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Orosanu Alexandru 0-3
    23. Bye
    ------------------------- Orosanu Alexandru 0-3
    10. Orosanu Alexandru
    -------------------------------------------------- Orosanu Alexandru 3-0
    15. Gheorghita Vasile
    ------------------------- Gheorghita Vasile 3-0
    18. Alexandru Marius
    ----------------------------------- Gheorghita Vasile 3-0
    31. Bye
    ------------------------- Ivan Sorin Ioan 0-3
    2. Ivan Sorin Ioan

    Clasament Open

    1. Orosanu Alexandru - Pitesti
    2. Raileanu Raissa - Bucuresti
    3 -- 4
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Costache Laurentiu - Buzau
    5 -- 8
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    9 -- 16
    Craiu Catalin - Videle
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Avram Nicolae - Nedelea
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Campean Adrian - Bucuresti
    17 -- 20
    Dumitru Rares - Pitesti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Dumbrava Daniel - Focsani
    21 -- 22 2v gr.sup.
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Docan Cristian - Bucuresti
    23 -- 31 1v gr.sup.
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Simulescu Adrian - Focsani
    Brulea Petre - Paulesti
    Ciurusnuc Costel - Galati
    Mihu Florin - Pitesti
    Nicolae Ionut - Ploiesti
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Kis Istvan - Brasov
    Soare Valentin - Valenii de Munte
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Ivan Valentin - Campina
    Nitu Serban - Paulesti
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Radu Adrian - Ploiesti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Florea Marin - Filipestii de Targ
    Lazar Dumitru - Mizil
    41 -- 2v gr.inf.
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    42 -- 47 1v gr.inf.
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Oancea Vasile - Buzau
    48 -- 52 0v gr.inf.
    Ene Florin - Ploiesti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Panait Adrian - Braila
    Enculescu Dan - Bucuresti


    Inscrieri Avansati (19.12.2021) - 23:30:31 - v5.0 / cls_2021-dec

    1. Barbu Alexandru, Bucuresti, 2730 - 19.8 - A
    2. Popescu Sorin, Ploiesti, 1511 - 19 - A
    3. Cotet Nicolae, Braila, 334 - 16.89 - AW
    4. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 195 - 16.64 - AW
    5. Barbu Daniel, Buftea, 1519 - 16.46 - A
    6. Dimache Maria, Braila, 1378 - 16.2 - AF
    7. Ipate Virgil, Bucuresti, 454 - 16.02 - A
    8. Dumitru George, Targoviste, 306 - 15.82 - A
    9. Visan Victor, Slobozia, 278 - 15.45 - A
    10. Cretu Ionut, Bucuresti, 2241 - 15.4 - A
    11. Baicu Claudiu, Bucuresti, 465 - 14.52 - A
    12. Baciu Stefan, Mioveni, 411 - 14.34 - AW
    13. Baluta Silviu, Bucuresti, 452 - 14.26 - AW
    14. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1055 - 14.18 - A
    15. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1530 - 14.14 - A
    16. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 620 - 14.09 - A
    17. Constantin Eduard, Bucuresti, 567 - 14 - A
    18. Manole Dan, Braila, 733 - 13.64 - A
    19. Movileanu Neculae, Brasov, 508 - 13.48 - A
    20. Badea Mihai, Targoviste, 1251 - 13.46 - A
    21. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 951 - 13.17 - A
    22. Gagiu Remus, Pitesti, 1271 - 12.96 - A
    23. Enache Ciprian, Ploiesti, 1357 - 12.89 - A
    24. Coclea Ionel, Braila, 580 - 12.72 - AW
    25. Georgescu Florin, Bucuresti, 1279 - 12.67 - A
    26. Ionescu Mihai, Bucuresti, 1649 - 12.6 - A
    27. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 678 - 12.2 - A
    28. Munteanu Ion, Brasov, 3448 - 11.9 - A
    29. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 540 - 11.75 - A
    30. Tical Nicusor, Otopeni, 992 - 11.57 - A
    31. Profiroiu Dorel, Sfantu Gheorghe, 1921 - 11.55 - A
    32. Ianovici Florin, Brasov, 1204 - 11.33 - A
    33. Lungu Mihai, Targoviste, 574 - 11.22 - A
    34. Cristescu Cristian, Bucuresti, 533 - 11 - AW
    35. Fusca Georgian, Targoviste, 570 - 10.98 - A
    36. Banuta Dumitru, Ploiesti, 525 - 10.92 - A
    37. Marinescu Nelu, Targoviste, 439 - 10.64 - A
    38. Constantin Filip, Sinaia, 705 - 10.3 - A
    39. Mihaila Robert, Breaza, 1719 - 10.28 - A
    40. Stir Andrei, Baicoi, 2560 - 10.2 - A
    41. Botea Mihai, Braila, 907 - 9.78 - H
    42. Arimia Constantin, Azuga, 2328 - 9.6 - H
    43. Banu Dan, Ploiesti, 1793 - 9.08 - H
    44. Ionita Cristian, Ploiesti, 1677 - 8.83 - H
    45. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1884 - 8.32 - H
    46. Alexandroaie Emanuel, Bucuresti, 2161 - 6.96 - H
    47. Khashan Salem, Bucuresti, 2749 - 6.5 - H
    48. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 2097 - 5.6 - H
    49. Constantin Daniel, Filipestii de Targ, 3711 - 4 - H
    50. Andreescu Liviu, Urlati, 3237 - 0 - H
    51. Bitoiu Horia, Azuga, 4515 - 0 - A
    52. Stoinea Iulian, Bucuresti, 5003 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 BARBU ALEXANDRU - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    1
    2 BADEA MIHAI - Targoviste
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 IONESCU CRISTI - Ploiesti
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    4 STIR ANDREI - Baicoi
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    5 BOTEA MIHAI - Braila
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 POPESCU SORIN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    2 MANOLE DAN - Braila
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 GAGIU REMUS - Pitesti
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 MIHAILA ROBERT - Breaza
    3-1
    2-3
    0-3
    3-1
    2
    3
    5 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
    3-0
    1-3
    0-3
    1-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 COTET NICOLAE - Braila
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MOVILEANU NECULAE - Brasov
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    3 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    4 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 KHASHAN SALEM - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    4
    3 COCLEA IONEL - Braila
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 MARINESCU NELU - Targoviste
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    3
    5 IONITA CRISTIAN - Ploiesti
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 BARBU DANIEL - Buftea
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    3-1
    2-3
    3-0
    0-3
    2
    4
    3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    3
    4 PROFIROIU DOREL - Sfantu Gheorghe
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 DIMACHE MARIA - Braila
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 BACIU STEFAN - Mioveni
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 COJOCARU ION - Ploiesti
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4
    4 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5 BANU DAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 DUMITRU GEORGE - Targoviste
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    2 BALUTA SILVIU - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 MUNTEANU ION - Brasov
    3-1
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    2
    4 LUNGU MIHAI - Targoviste
    3-2
    0-3
    2-3
    2-3
    1
    4
    5 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
    3-1
    1-3
    2-3
    3-2
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 VISAN VICTOR - Slobozia
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 TUDOR VALERIU - Ploiesti
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 IANOVICI FLORIN - Brasov
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    4
    5 CONSTANTIN DANIEL - Filipestii de Targ
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 STOINEA IULIAN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 CRETU IONUT - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 TICAL NICUSOR - Otopeni
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    5 ANDREESCU LIVIU - Urlati
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 BITOIU HORIA - Azuga
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BARBU ALEXANDRU - Bucuresti
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    2
    2 COCLEA IONEL - Braila
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    3 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 MANOLE DAN - Braila
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 MARINESCU NELU - Targoviste
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 MOVILEANU NECULAE - Brasov
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 COTET NICOLAE - Braila
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 DIMACHE MARIA - Braila
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 COJOCARU ION - Ploiesti
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3 BACIU STEFAN - Mioveni
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BARBU DANIEL - Buftea
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 MUNTEANU ION - Brasov
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3 BANU DAN - Ploiesti
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 VISAN VICTOR - Slobozia
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    2 CRETU IONUT - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 TUDOR VALERIU - Ploiesti
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 LUNGU MIHAI - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BADEA MIHAI - Targoviste
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 TICAL NICUSOR - Otopeni
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 IANOVICI FLORIN - Brasov
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 9 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 GAGIU REMUS - Pitesti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 BOTEA MIHAI - Braila
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 BITOIU HORIA - Azuga
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    X
    Gr.superioara nr. 10 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3 MIHAILA ROBERT - Breaza
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 IONESCU CRISTI - Ploiesti
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    X


    Eliminatorii Avansati

    1. Enache Ciprian
    ------------------------- Enache Ciprian 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Serban Adi Iulian 1-3
    17. Cotet Nicolae
    ------------------------- Serban Adi Iulian 2-3
    16. Serban Adi Iulian
    -------------------------------------------------- Serban Adi Iulian 3-1
    9. Gagiu Remus
    ------------------------- Gagiu Remus 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Baluta Silviu 0-3
    25. Bye
    ------------------------- Baluta Silviu 0-3
    8. Baluta Silviu
    ----------------------------------------------------------------- Barbu Daniel 2-3
    5. Barbu Daniel
    ------------------------- Barbu Daniel 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Barbu Daniel 3-0
    21. Bye
    ------------------------- Mihaila Robert 0-3
    12. Mihaila Robert
    -------------------------------------------------- Barbu Daniel 3-2
    13. Tudor Valeriu
    ------------------------- Manole Dan 0-3
    20. Manole Dan
    ----------------------------------- Dinu Gheorghe 0-3
    29. Bye
    ------------------------- Dinu Gheorghe 0-3
    4. Dinu Gheorghe

    -------------------------------------------------------------------------------- Barbu Daniel 3-2

    3. Dimache Maria
    ------------------------- Dimache Maria 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Dimache Maria 3-2
    19. Barbu Alexandru
    ------------------------- Badea Mihai 0-3
    14. Badea Mihai
    -------------------------------------------------- Ionescu Mihai 0-3
    11. Melnerovici Daniel
    ------------------------- Melnerovici Daniel 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Ionescu Mihai 0-3
    27. Bye
    ------------------------- Ionescu Mihai 0-3
    6. Ionescu Mihai
    ----------------------------------------------------------------- Ionescu Mihai 3-0
    7. Cretu Ionut
    ------------------------- Cretu Ionut 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Baicu Claudiu 0-3
    23. Bye
    ------------------------- Baicu Claudiu 0-3
    10. Baicu Claudiu
    -------------------------------------------------- Baicu Claudiu 3-0
    15. Fusca Georgian
    ------------------------- Baciu Stefan 0-3
    18. Baciu Stefan
    ----------------------------------- Baciu Stefan 3-2
    31. Bye
    ------------------------- Enculescu Mihaita 0-3
    2. Enculescu Mihaita

    Clasament Avansati

    1. Barbu Daniel - Buftea
    2. Ionescu Mihai - Bucuresti
    3 -- 4
    Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    5 -- 8
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Dimache Maria - Braila
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Baciu Stefan - Mioveni
    9 -- 16
    Mihaila Robert - Breaza
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Enache Ciprian - Ploiesti
    Cretu Ionut - Bucuresti
    Manole Dan - Braila
    Badea Mihai - Targoviste
    Gagiu Remus - Pitesti
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    17 -- 20
    Cotet Nicolae - Braila
    Fusca Georgian - Targoviste
    Tudor Valeriu - Ploiesti
    Barbu Alexandru - Bucuresti
    21 -- 30 1v gr.sup.
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Visan Victor - Slobozia
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Georgescu Florin - Bucuresti
    Munteanu Ion - Brasov
    Tical Nicusor - Otopeni
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Constantin Filip - Sinaia
    Alexandroaie Emanuel - Bucuresti
    Bitoiu Horia - Azuga
    31 -- 40 0v gr.sup.
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Movileanu Neculae - Brasov
    Coclea Ionel - Braila
    Ianovici Florin - Brasov
    Lungu Mihai - Targoviste
    Botea Mihai - Braila
    Banu Dan - Ploiesti
    Ionescu Cristi - Ploiesti
    Busnatu Radu Andrei - Bucuresti
    41 -- 42 1v gr.inf.
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Stoinea Iulian - Bucuresti
    43 -- 52 0v gr.inf.
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Dumitru George - Targoviste
    Profiroiu Dorel - Sfantu Gheorghe
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Stir Andrei - Baicoi
    Arimia Constantin - Azuga
    Ionita Cristian - Ploiesti
    Khashan Salem - Bucuresti
    Constantin Daniel - Filipestii de Targ
    Andreescu Liviu - Urlati


    Inscrieri Hobby (19.12.2021) - 23:36:41 - v5.0 / cls_2021-dec

    1. Lenart Kendi Istvan, Targu Secuiesc, 1782 - 9.67 - H
    2. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 824 - 8.77 - H
    3. Olareanu Madalina, Ramnicu Sarat, 1818 - 8.5 - HF
    4. Galca Andrei, Bucuresti, 2640 - 8.43 - H
    5. Necsoiu Georgiana, Videle, 816 - 8.34 - HF
    6. Tonciu Costin, Bucuresti, 1330 - 8.33 - H
    7. Negulescu Cristi, Sinaia, 740 - 8.2 - H
    8. Nedelcu Marian, Sinaia, 876 - 8.04 - H
    9. Stanciu Constantin, Brasov, 1048 - 7.37 - H
    10. Constantin Valentin, Ploiesti, 2286 - 7.06 - H
    11. Toader Petru, Bucuresti, 1052 - 7.01 - H
    12. Souca Liviu, Bucuresti, 1321 - 6.94 - H
    13. Moise Viorel, Braila, 799 - 6.73 - HW
    14. Dumitru Cosmin, Pitesti, 2455 - 6.7 - H
    15. Ontoiu Catalin, Pitesti, 840 - 6.65 - HW
    16. Anghel Liviu, Ploiesti, 2507 - 6.38 - H
    17. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1290 - 6.07 - H
    18. Teodorescu Maria, Ramnicu Sarat, 3375 - 6 - HF
    19. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 1830 - 5.96 - H
    20. Voicu Mihai, Ploiesti, 2366 - 5.94 - H
    21. Cocan Mircea, Bucuresti, 2312 - 5.88 - H
    22. Drapac Gheorghe, Brasov, 1176 - 5.46 - H
    23. Neagu Marius, Bucuresti, 1593 - 5.45 - H
    24. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 2400 - 5.4 - H
    25. Pelmus Simion, Ploiesti, 3840 - 5.2 - H
    26. Damian Sebastian, Paulesti, 2307 - 5 - H
    27. Visan Daniel, Ploiesti, 4176 - 5 - H
    28. Petculescu Giani Cristian, Ploiesti, 3294 - 4.6 - H
    29. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 2557 - 4.53 - H
    30. Manescu Andrei, Ploiesti, 3601 - 4 - H
    31. Craciun Lucian, Bucuresti, 4201 - 4 - H
    32. Manescu Damian, Ploiesti, 5003 - 0
    33. Florea Madalin, Bucuresti, 5006 - 0
    34. Ionescu Vlad, Buzau, 5007 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SOUCA LIVIU - Bucuresti
    1-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    3
    3 MOISE VIOREL - Braila
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    5 PELMUS SIMION - Ploiesti
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TOADER PETRU - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 DUMITRU COSMIN - Pitesti
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 NEAGU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 GALCA ANDREI - Bucuresti
    3-2
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3
    2
    2 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
    2-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    3 ONTOIU CATALIN - Pitesti
    3-0
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    4 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    3-1
    3-0
    3-1
    0-3
    1-3
    3
    1
    5 VISAN DANIEL - Ploiesti
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    6 IONESCU VLAD - Buzau
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 OLAREANU MADALINA - Ramnicu Sarat
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    5 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 FLOREA MADALIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 NECSOIU GEORGIANA - Videle
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    2 NEDELCU MARIAN - Sinaia
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 COJOCARU NICUSOR - Brasov
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 VOICU MIHAI - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    6 MANESCU DAMIAN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 TEODORESCU MARIA - Ramnicu Sarat
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    4
    4 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    3-1
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 MANESCU ANDREI - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    6 CRACIUN LUCIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    2 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 NEAGU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    1
    2 NEDELCU MARIAN - Sinaia
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 IONESCU VLAD - Buzau
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    3 NECSOIU GEORGIANA - Videle
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    1
    4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 OLAREANU MADALINA - Ramnicu Sarat
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 VOICU MIHAI - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 COJOCARU NICUSOR - Brasov
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 TOADER PETRU - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    3 SOUCA LIVIU - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 TEODORESCU MARIA - Ramnicu Sarat
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GALCA ANDREI - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 DUMITRU COSMIN - Pitesti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 MOISE VIOREL - Braila
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X

    Eliminatorii Hobby

    1. Anghel Liviu
    ------------------------- Anghel Liviu 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Anghel Liviu 3-0
    9. Drapac Gheorghe
    ------------------------- Galca Andrei 1-3
    8. Galca Andrei
    -------------------------------------------------- Olareanu Madalina 1-3
    5. Cojocaru Nicusor
    ------------------------- Cojocaru Nicusor 3-0
    12. Nedelcu Marian
    ----------------------------------- Olareanu Madalina 1-3
    13. Bye
    ------------------------- Olareanu Madalina 0-3
    4. Olareanu Madalina
    ----------------------------------------------------------------- Olareanu Madalina 3-0
    3. Necsoiu Georgiana
    ------------------------- Necsoiu Georgiana 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Constantin Valentin 0-3
    11. Constantin Valentin
    ------------------------- Constantin Valentin 3-2
    6. Negulescu Cristi
    -------------------------------------------------- Gita Dan 1-3
    7. Souca Liviu
    ------------------------- Souca Liviu 3-1
    10. Dumitrescu Robert Nicolae
    ----------------------------------- Gita Dan 1-3
    15. Bye
    ------------------------- Gita Dan 0-3
    2. Gita Dan

    Clasament Hobby

    1. Olareanu Madalina - Ramnicu Sarat
    2. Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    3 -- 4
    Anghel Liviu - Ploiesti
    Constantin Valentin - Ploiesti
    5 -- 8
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Souca Liviu - Bucuresti
    Galca Andrei - Bucuresti
    Necsoiu Georgiana - Videle
    9 -- 12
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Nedelcu Marian - Sinaia
    Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
    Drapac Gheorghe - Brasov
    13 -- 20 1v gr.sup.
    Lenart Kendi Istvan - Targu Secuiesc
    Tonciu Costin - Bucuresti
    Stanciu Constantin - Brasov
    Toader Petru - Bucuresti
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    Cocan Mircea - Bucuresti
    Ionescu Vlad - Buzau
    Dumitru Cosmin - Pitesti
    21 -- 24 0v gr.sup.
    Moise Viorel - Braila
    Teodorescu Maria - Ramnicu Sarat
    Voicu Mihai - Ploiesti
    Neagu Marius - Bucuresti
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Visan Daniel - Ploiesti
    27 -- 29 1v gr.inf.
    Damian Sebastian - Paulesti
    Manescu Andrei - Ploiesti
    Florea Madalin - Bucuresti
    30 -- 34 0v gr.inf.
    Pelmus Simion - Ploiesti
    Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
    Gheorghe Catalin - Ploiesti
    Craciun Lucian - Bucuresti
    Manescu Damian - Ploiesti
    Ultima editare de iulian.vrasti; 20.dec.2021, 01:54.
    Marian Bogdan, Brulea Petre and ADN like this.

    Comentariu


    • #2
      Gr.inferioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      VIC
      LOC
      1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
      2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
      3 TOTPAL MARIUS - Busteni
      4 POPA ALEXANDRU IULIAN - Buzau
      5 SENCU VICTOR - Targoviste
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      VIC
      LOC
      1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
      2 DINCA DANIEL - Bucuresti
      3 CIORTESCU CRISTI - Iasi
      4 FLORESCU ELEODOR - Deva
      5 SPOIALA CRISTINEL - Focsani
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      VIC
      LOC
      1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
      2 SAVA GABRIEL - Buzau
      3 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
      4 PASCAL RAUL - Targoviste
      5 DRACEA GABRIEL - Sinaia
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      VIC
      LOC
      1 CORBU MIHAI COSMIN - Pitesti
      2 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
      3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
      4 CAPUS GIANI - Galati
      5 VOIN DORU - Bucuresti
      -

      Comentariu


      • #3
        Gr.inferioara nr. 1 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        VIC
        LOC
        1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
        2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
        3 IONESCU MIHAI - Targoviste
        4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
        5 STOICA MIHAI - Mioveni
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        VIC
        LOC
        1 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
        2 NITU SERBAN - Paulesti
        3 BRULEA PETRE - Paulesti
        4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
        5 OANCEA VASILE - Buzau
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        VIC
        LOC
        1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
        2 OROSANU ALEXANDRU - Pitesti
        3 PLAIASU ION - Plopeni
        4 ENE FLORIN - Ploiesti
        5 RADU ADRIAN - Ploiesti
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        VIC
        LOC
        1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
        2 LITA GABRIEL - Bucuresti
        3 CIURUSNUC COSTEL - Galati
        4 KIS ISTVAN - Brasov
        5 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        VIC
        LOC
        1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
        2 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
        3 MANOIU CLAUDIU - Fieni
        4 DUMITRU RARES - Pitesti
        5 SERBAN LEONARD - Bucuresti
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 6 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        VIC
        LOC
        1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
        2 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
        3 MIHU FLORIN - Pitesti
        4 NICOLAE IONUT - Ploiesti
        5 RUSEA GHEORGHE - Breaza
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 7 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        VIC
        LOC
        1 DUMBRAVA DANIEL - Focsani
        2 IVAN VALENTIN - Campina
        3 SORESCU GABRIEL - Pitesti
        4 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
        5 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 8 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        VIC
        LOC
        1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
        2 SORESCU MIRCEA - Paulesti
        3 GHEORGHITA VASILE - Buzau
        4 NICULESCU DANIEL - Pitesti
        5 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 9 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        VIC
        LOC
        1 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
        2 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
        3 CRAIU CATALIN - Videle
        4 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
        5 LAZAR DUMITRU - Mizil
        6 ENCULESCU DAN - Bucuresti
        -
        Gr.inferioara nr. 10 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        VIC
        LOC
        1 COSTACHE LAURENTIU - Buzau
        2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
        3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
        4 BABUS LIVIU - Ploiesti
        5 PANAIT ADRIAN - Braila
        6 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
        -

        Comentariu


        • #4
          Gr.inferioara nr. 1 - Open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          VIC
          LOC
          1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
          3-2
          3-2
          1-3
          3-2
          3
          1
          2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
          2-3
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          2
          3 IONESCU MIHAI - Targoviste
          2-3
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          3
          4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
          3-1
          0-3
          1-3
          0-3
          1
          5 STOICA MIHAI - Mioveni
          2-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 2 - Open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          VIC
          LOC
          1 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
          3-0
          3-1
          3-0
          3-2
          4
          1
          2 NITU SERBAN - Paulesti
          0-3
          3-1
          3-0
          3-2
          3
          2
          3 BRULEA PETRE - Paulesti
          1-3
          1-3
          0-3
          3-1
          1
          4
          4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
          0-3
          0-3
          3-0
          2-3
          1
          3
          5 OANCEA VASILE - Buzau
          2-3
          2-3
          1-3
          3-2
          1
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 3 - Open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          VIC
          LOC
          1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
          3-2
          3-2
          3-0
          3-1
          4
          1
          2 OROSANU ALEXANDRU - Pitesti
          2-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3
          2
          3 PLAIASU ION - Plopeni
          2-3
          2-3
          3-0
          3-2
          2
          3
          4 ENE FLORIN - Ploiesti
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          5 RADU ADRIAN - Ploiesti
          1-3
          0-3
          2-3
          3-0
          1
          4
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 4 - Open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          VIC
          LOC
          1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
          3-1
          3-1
          3-1
          3-0
          4
          1
          2 LITA GABRIEL - Bucuresti
          1-3
          3-2
          2-3
          1-3
          1
          3 CIURUSNUC COSTEL - Galati
          1-3
          2-3
          3-2
          3-2
          2
          2
          4 KIS ISTVAN - Brasov
          1-3
          3-2
          2-3
          3-0
          2
          3
          5 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
          0-3
          3-1
          2-3
          0-3
          1
          4
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 5 - Open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          VIC
          LOC
          1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
          3-1
          3-0
          3-0
          3-2
          4
          1
          2 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
          1-3
          2-3
          3-2
          3-1
          2
          2
          3 MANOIU CLAUDIU - Fieni
          0-3
          3-2
          0-3
          1-3
          1
          4 DUMITRU RARES - Pitesti
          0-3
          2-3
          3-0
          3-1
          2
          3
          5 SERBAN LEONARD - Bucuresti
          2-3
          1-3
          3-1
          1-3
          1
          4
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 6 - Open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          VIC
          LOC
          1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
          3-2
          3-0
          3-2
          3-0
          4
          1
          2 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
          2-3
          2-3
          3-1
          3-0
          2
          2
          3 MIHU FLORIN - Pitesti
          0-3
          3-2
          1-3
          3-2
          2
          4
          4 NICOLAE IONUT - Ploiesti
          2-3
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          3
          5 RUSEA GHEORGHE - Breaza
          0-3
          0-3
          2-3
          0-3
          0
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 7 - Open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          VIC
          LOC
          1 DUMBRAVA DANIEL - Focsani
          0-3
          3-1
          3-0
          3-2
          3
          1
          2 IVAN VALENTIN - Campina
          3-0
          3-0
          2-3
          0-3
          2
          4
          3 SORESCU GABRIEL - Pitesti
          1-3
          0-3
          3-0
          0-3
          1
          4 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
          0-3
          3-2
          0-3
          3-2
          2
          2
          5 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
          2-3
          3-0
          3-0
          2-3
          2
          3
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 8 - Open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          VIC
          LOC
          1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
          3-0
          3-0
          1-3
          3-0
          3
          1
          2 SORESCU MIRCEA - Paulesti
          0-3
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          3
          3 GHEORGHITA VASILE - Buzau
          0-3
          3-1
          3-2
          3-0
          3
          2
          4 NICULESCU DANIEL - Pitesti
          3-1
          1-3
          2-3
          3-1
          2
          4
          5 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          0
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 9 - Open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          VIC
          LOC
          1 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
          0-3
          3-2
          2-3
          3-0
          3-0
          3
          2
          2 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
          3-0
          3-1
          3-0
          1-3
          3-0
          4
          1
          3 CRAIU CATALIN - Videle
          2-3
          1-3
          3-1
          3-0
          3-2
          3
          3
          4 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
          3-2
          0-3
          1-3
          0-3
          3-0
          2
          5 LAZAR DUMITRU - Mizil
          0-3
          3-1
          0-3
          3-0
          3-0
          3
          4
          6 ENCULESCU DAN - Bucuresti
          0-3
          0-3
          2-3
          0-3
          0-3
          0
          -
          Gr.inferioara nr. 10 - Open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          VIC
          LOC
          1 COSTACHE LAURENTIU - Buzau
          3-0
          3-2
          3-1
          3-1
          3-1
          5
          1
          2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
          0-3
          3-2
          3-0
          3-0
          1-3
          3
          3
          3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
          2-3
          2-3
          3-0
          3-0
          1-3
          2
          4
          4 BABUS LIVIU - Ploiesti
          1-3
          0-3
          0-3
          3-0
          2-3
          1
          5 PANAIT ADRIAN - Braila
          1-3
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          0
          6 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
          1-3
          3-1
          3-1
          3-2
          3-1
          4
          2
          -

          Comentariu


          • #5
            Gr.inferioara nr. 1 - Elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            VIC
            LOC
            1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
            3-1
            3-1
            3-0
            3-2
            4
            1
            2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
            1-3
            1-3
            3-2
            3-0
            2
            3
            3 TOTPAL MARIUS - Busteni
            1-3
            3-1
            0-3
            3-1
            2
            2
            4 POPA ALEXANDRU IULIAN - Buzau
            0-3
            2-3
            3-0
            2-3
            1
            5 SENCU VICTOR - Targoviste
            2-3
            0-3
            1-3
            3-2
            1
            4
            -
            Gr.inferioara nr. 2 - Elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            VIC
            LOC
            1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
            3-2
            3-2
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 DINCA DANIEL - Bucuresti
            2-3
            1-3
            3-1
            2-3
            1
            4
            3 CIORTESCU CRISTI - Iasi
            2-3
            3-1
            3-1
            1-3
            2
            3
            4 FLORESCU ELEODOR - Deva
            0-3
            1-3
            1-3
            1-3
            0
            5 SPOIALA CRISTINEL - Focsani
            0-3
            3-2
            3-1
            3-1
            3
            2
            -
            Gr.inferioara nr. 3 - Elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            VIC
            LOC
            1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
            2-3
            3-1
            3-0
            3-1
            3
            1
            2 SAVA GABRIEL - Buzau
            3-2
            0-3
            3-2
            1-3
            2
            3
            3 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
            1-3
            3-0
            3-2
            3-2
            3
            2
            4 PASCAL RAUL - Targoviste
            0-3
            2-3
            2-3
            3-2
            1
            4
            5 DRACEA GABRIEL - Sinaia
            1-3
            3-1
            2-3
            2-3
            1
            -
            Gr.inferioara nr. 4 - Elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            VIC
            LOC
            1 CORBU MIHAI COSMIN - Pitesti
            3-1
            3-2
            3-1
            3-0
            4
            1
            2 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
            1-3
            3-1
            3-0
            3-1
            3
            2
            3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
            2-3
            1-3
            3-2
            1-3
            1
            4 CAPUS GIANI - Galati
            1-3
            0-3
            2-3
            3-0
            1
            3
            5 VOIN DORU - Bucuresti
            0-3
            1-3
            3-1
            0-3
            1
            4
            -

            Comentariu


            • #6
              Gr.superioara nr. 1 - Open
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              XVX
              LOC
              1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
              2 CIURUSNUC COSTEL - Galati
              3 PLAIASU ION - Plopeni
              4 BRULEA PETRE - Paulesti
              X
              Gr.superioara nr. 2 - Open
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              XVX
              LOC
              1 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
              2 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
              3 KIS ISTVAN - Brasov
              4 RADU ADRIAN - Ploiesti
              X
              Gr.superioara nr. 3 - Open
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              XVX
              LOC
              1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
              2 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
              3 DUMITRU RARES - Pitesti
              4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
              X
              Gr.superioara nr. 4 - Open
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              XVX
              LOC
              1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
              2 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
              3 NICOLAE IONUT - Ploiesti
              4 SERBAN LEONARD - Bucuresti
              X
              Gr.superioara nr. 5 - Open
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              XVX
              LOC
              1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
              2 GHEORGHITA VASILE - Buzau
              3 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
              4 MIHU FLORIN - Pitesti
              X
              Gr.superioara nr. 6 - Open
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              XVX
              LOC
              1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
              2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
              3 SORESCU MIRCEA - Paulesti
              4 IVAN VALENTIN - Campina
              X
              Gr.superioara nr. 7 - Open
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              XVX
              LOC
              1 DUMBRAVA DANIEL - Focsani
              2 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
              3 CRAIU CATALIN - Videle
              4 NICULESCU DANIEL - Pitesti
              X
              Gr.superioara nr. 8 - Open
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              XVX
              LOC
              1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
              2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
              3 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
              4 LAZAR DUMITRU - Mizil
              X
              Gr.superioara nr. 9 - Open
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              XVX
              LOC
              1 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
              2 NITU SERBAN - Paulesti
              3 IONESCU MIHAI - Targoviste
              4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
              X
              Gr.superioara nr. 10 - Open
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              XVX
              LOC
              1 COSTACHE LAURENTIU - Buzau
              2 OROSANU ALEXANDRU - Pitesti
              3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
              4 STOICA MIHAI - Mioveni
              X

              Comentariu


              • #7
                Gr.superioara nr. 1 - Elite
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
                2 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
                3 SAVA GABRIEL - Buzau
                4 DINCA DANIEL - Bucuresti
                X
                Gr.superioara nr. 2 - Elite
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
                2 TOTPAL MARIUS - Busteni
                3 CAPUS GIANI - Galati
                4 PASCAL RAUL - Targoviste
                X
                Gr.superioara nr. 3 - Elite
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
                2 SPOIALA CRISTINEL - Focsani
                3 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
                4 VOIN DORU - Bucuresti
                X
                Gr.superioara nr. 4 - Elite
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 CORBU MIHAI COSMIN - Pitesti
                2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
                3 CIORTESCU CRISTI - Iasi
                4 SENCU VICTOR - Targoviste
                X

                Comentariu


                • #8
                  Gr.superioara nr. 1 - Elite
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  XVX
                  LOC
                  1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
                  3-1
                  3-1
                  3-0
                  3
                  1
                  2 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
                  1-3
                  3-1
                  3-1
                  2
                  2
                  3 SAVA GABRIEL - Buzau
                  1-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  4 DINCA DANIEL - Bucuresti
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  1
                  X
                  Gr.superioara nr. 2 - Elite
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  XVX
                  LOC
                  1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  2 TOTPAL MARIUS - Busteni
                  0-3
                  3-2
                  1-3
                  1
                  3 CAPUS GIANI - Galati
                  0-3
                  2-3
                  3-0
                  1
                  2
                  4 PASCAL RAUL - Targoviste
                  0-3
                  3-1
                  0-3
                  1
                  X
                  Gr.superioara nr. 3 - Elite
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  XVX
                  LOC
                  1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  2 SPOIALA CRISTINEL - Focsani
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  0
                  3 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
                  0-3
                  3-0
                  0-3
                  1
                  4 VOIN DORU - Bucuresti
                  0-3
                  3-1
                  3-0
                  2
                  2
                  X
                  Gr.superioara nr. 4 - Elite
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  XVX
                  LOC
                  1 CORBU MIHAI COSMIN - Pitesti
                  0-3
                  3-2
                  3-1
                  2
                  2
                  2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
                  3-0
                  3-0
                  3-2
                  3
                  1
                  3 CIORTESCU CRISTI - Iasi
                  2-3
                  0-3
                  3-2
                  1
                  4 SENCU VICTOR - Targoviste
                  1-3
                  2-3
                  2-3
                  0
                  X

                  Comentariu


                  • #9
                    Gr.superioara nr. 1 - Open
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                    2-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 CIURUSNUC COSTEL - Galati
                    3-2
                    2-3
                    0-3
                    1
                    3 PLAIASU ION - Plopeni
                    0-3
                    3-2
                    3-1
                    2
                    2
                    4 BRULEA PETRE - Paulesti
                    1-3
                    3-0
                    1-3
                    1
                    X
                    Gr.superioara nr. 2 - Open
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
                    3-0
                    3-2
                    3-2
                    3
                    1
                    2 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
                    0-3
                    3-2
                    3-1
                    2
                    2
                    3 KIS ISTVAN - Brasov
                    2-3
                    2-3
                    3-2
                    1
                    4 RADU ADRIAN - Ploiesti
                    2-3
                    1-3
                    2-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 3 - Open
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    3 DUMITRU RARES - Pitesti
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 4 - Open
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
                    3-0
                    3-2
                    3-0
                    3
                    1
                    2 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
                    0-3
                    3-0
                    3-2
                    2
                    2
                    3 NICOLAE IONUT - Ploiesti
                    2-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    4 SERBAN LEONARD - Bucuresti
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 5 - Open
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
                    3-0
                    3-0
                    3-1
                    3
                    1
                    2 GHEORGHITA VASILE - Buzau
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    3 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    4 MIHU FLORIN - Pitesti
                    1-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    X
                    Gr.superioara nr. 6 - Open
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
                    1-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
                    3-1
                    0-3
                    3-1
                    2
                    2
                    3 SORESCU MIRCEA - Paulesti
                    3-0
                    3-0
                    3-1
                    3
                    1
                    4 IVAN VALENTIN - Campina
                    1-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 7 - Open
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 DUMBRAVA DANIEL - Focsani
                    3-1
                    1-3
                    3-1
                    2
                    2
                    2 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
                    1-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    3 CRAIU CATALIN - Videle
                    3-1
                    3-0
                    3-1
                    3
                    1
                    4 NICULESCU DANIEL - Pitesti
                    1-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 8 - Open
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
                    2-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    1
                    2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
                    3-2
                    2-3
                    3-0
                    2
                    2
                    3 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
                    1-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    4 LAZAR DUMITRU - Mizil
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 9 - Open
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
                    3-1
                    3-1
                    2-3
                    2
                    1
                    2 NITU SERBAN - Paulesti
                    1-3
                    2-3
                    2-3
                    0
                    3 IONESCU MIHAI - Targoviste
                    1-3
                    3-2
                    3-1
                    2
                    2
                    4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                    3-2
                    3-2
                    1-3
                    2
                    X
                    Gr.superioara nr. 10 - Open
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 COSTACHE LAURENTIU - Buzau
                    2-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    2
                    2 OROSANU ALEXANDRU - Pitesti
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    4 STOICA MIHAI - Mioveni
                    1-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    X

                    Comentariu


                    • #10
                      Gr.superioara nr. 1 - Open
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                      2-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      1
                      2 CIURUSNUC COSTEL - Galati
                      3-2
                      2-3
                      0-3
                      1
                      3 PLAIASU ION - Plopeni
                      0-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      2
                      4 BRULEA PETRE - Paulesti
                      1-3
                      3-0
                      1-3
                      1
                      X
                      Gr.superioara nr. 2 - Open
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
                      3-0
                      3-2
                      3-2
                      3
                      1
                      2 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
                      0-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      2
                      3 KIS ISTVAN - Brasov
                      2-3
                      2-3
                      3-2
                      1
                      4 RADU ADRIAN - Ploiesti
                      2-3
                      1-3
                      2-3
                      0
                      X
                      Gr.superioara nr. 3 - Open
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      3 DUMITRU RARES - Pitesti
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      X
                      Gr.superioara nr. 4 - Open
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
                      3-0
                      3-2
                      3-0
                      3
                      1
                      2 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
                      0-3
                      3-0
                      3-2
                      2
                      2
                      3 NICOLAE IONUT - Ploiesti
                      2-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      4 SERBAN LEONARD - Bucuresti
                      0-3
                      2-3
                      1-3
                      0
                      X
                      Gr.superioara nr. 5 - Open
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      1
                      2 GHEORGHITA VASILE - Buzau
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      3 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      4 MIHU FLORIN - Pitesti
                      1-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      X
                      Gr.superioara nr. 6 - Open
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
                      1-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
                      3-1
                      0-3
                      3-1
                      2
                      2
                      3 SORESCU MIRCEA - Paulesti
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      1
                      4 IVAN VALENTIN - Campina
                      1-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      X
                      Gr.superioara nr. 7 - Open
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 DUMBRAVA DANIEL - Focsani
                      3-1
                      1-3
                      3-1
                      2
                      2
                      2 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
                      1-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      3 CRAIU CATALIN - Videle
                      3-1
                      3-0
                      3-1
                      3
                      1
                      4 NICULESCU DANIEL - Pitesti
                      1-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      X
                      Gr.superioara nr. 8 - Open
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      1
                      2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
                      3-2
                      2-3
                      3-0
                      2
                      2
                      3 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
                      1-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      4 LAZAR DUMITRU - Mizil
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      X
                      Gr.superioara nr. 9 - Open
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
                      3-1
                      3-1
                      2-3
                      2
                      1
                      2 NITU SERBAN - Paulesti
                      1-3
                      2-3
                      2-3
                      0
                      3 IONESCU MIHAI - Targoviste
                      1-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      2
                      4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                      3-2
                      3-2
                      1-3
                      2
                      X
                      Gr.superioara nr. 10 - Open
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 COSTACHE LAURENTIU - Buzau
                      2-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      2
                      2 OROSANU ALEXANDRU - Pitesti
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      4 STOICA MIHAI - Mioveni
                      1-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      X

                      Comentariu


                      • #11
                        Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        VIC
                        LOC
                        1 BARBU ALEXANDRU - Bucuresti
                        2 BADEA MIHAI - Targoviste
                        3 IONESCU CRISTI - Ploiesti
                        4 STIR ANDREI - Baicoi
                        5 BOTEA MIHAI - Braila
                        6 -
                        -
                        Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        VIC
                        LOC
                        1 POPESCU SORIN - Ploiesti
                        2 MANOLE DAN - Braila
                        3 GAGIU REMUS - Pitesti
                        4 MIHAILA ROBERT - Breaza
                        5 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
                        6 -
                        -
                        Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        VIC
                        LOC
                        1 COTET NICOLAE - Braila
                        2 MOVILEANU NECULAE - Brasov
                        3 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
                        4 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
                        5 KHASHAN SALEM - Bucuresti
                        6 -
                        -
                        Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        VIC
                        LOC
                        1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                        2 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
                        3 COCLEA IONEL - Braila
                        4 MARINESCU NELU - Targoviste
                        5 IONITA CRISTIAN - Ploiesti
                        6 -
                        -
                        Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        VIC
                        LOC
                        1 BARBU DANIEL - Buftea
                        2 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
                        3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
                        4 PROFIROIU DOREL - Sfantu Gheorghe
                        5 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
                        6 -
                        -
                        Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        VIC
                        LOC
                        1 DIMACHE MARIA - Braila
                        2 BACIU STEFAN - Mioveni
                        3 IONESCU MIHAI - Bucuresti
                        4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
                        5 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
                        6 -
                        -
                        Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        VIC
                        LOC
                        1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                        2 COJOCARU ION - Ploiesti
                        3 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
                        4 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
                        5 BANU DAN - Ploiesti
                        6 -
                        -
                        Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        VIC
                        LOC
                        1 DUMITRU GEORGE - Targoviste
                        2 BALUTA SILVIU - Bucuresti
                        3 MUNTEANU ION - Brasov
                        4 LUNGU MIHAI - Targoviste
                        5 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
                        6 -
                        -
                        Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        VIC
                        LOC
                        1 VISAN VICTOR - Slobozia
                        2 TUDOR VALERIU - Ploiesti
                        3 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
                        4 IANOVICI FLORIN - Brasov
                        5 CONSTANTIN DANIEL - Filipestii de Targ
                        6 STOINEA IULIAN - Bucuresti
                        -
                        Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        VIC
                        LOC
                        1 CRETU IONUT - Bucuresti
                        2 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
                        3 TICAL NICUSOR - Otopeni
                        4 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
                        5 ANDREESCU LIVIU - Urlati
                        6 BITOIU HORIA - Azuga
                        -

                        Comentariu


                        • #12
                          Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          VIC
                          LOC
                          1 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
                          2 SOUCA LIVIU - Bucuresti
                          3 MOISE VIOREL - Braila
                          4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
                          5 PELMUS SIMION - Ploiesti
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          VIC
                          LOC
                          1 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
                          2 TOADER PETRU - Bucuresti
                          3 DUMITRU COSMIN - Pitesti
                          4 NEAGU MARIUS - Bucuresti
                          5 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          VIC
                          LOC
                          1 GALCA ANDREI - Bucuresti
                          2 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
                          3 ONTOIU CATALIN - Pitesti
                          4 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
                          5 VISAN DANIEL - Ploiesti
                          6 IONESCU VLAD - Buzau
                          -
                          Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          VIC
                          LOC
                          1 OLAREANU MADALINA - Ramnicu Sarat
                          2 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
                          3 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
                          4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
                          5 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
                          6 FLOREA MADALIN - Bucuresti
                          -
                          Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          VIC
                          LOC
                          1 NECSOIU GEORGIANA - Videle
                          2 NEDELCU MARIAN - Sinaia
                          3 COJOCARU NICUSOR - Brasov
                          4 VOICU MIHAI - Ploiesti
                          5 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
                          6 MANESCU DAMIAN - Ploiesti
                          -
                          Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          VIC
                          LOC
                          1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
                          2 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
                          3 TEODORESCU MARIA - Ramnicu Sarat
                          4 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
                          5 MANESCU ANDREI - Ploiesti
                          6 CRACIUN LUCIAN - Bucuresti
                          -

                          Comentariu


                          • #13
                            Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            VIC
                            LOC
                            1 BARBU ALEXANDRU - Bucuresti
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            0-3
                            3
                            1
                            2 BADEA MIHAI - Targoviste
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            2
                            3 IONESCU CRISTI - Ploiesti
                            1-3
                            0-3
                            3-1
                            2-3
                            1
                            4
                            4 STIR ANDREI - Baicoi
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            5 BOTEA MIHAI - Braila
                            3-0
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            3
                            3
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            VIC
                            LOC
                            1 POPESCU SORIN - Ploiesti
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            2 MANOLE DAN - Braila
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            3-1
                            4
                            1
                            3 GAGIU REMUS - Pitesti
                            3-0
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3
                            2
                            4 MIHAILA ROBERT - Breaza
                            3-1
                            2-3
                            0-3
                            3-1
                            2
                            3
                            5 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
                            3-0
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            1
                            4
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            VIC
                            LOC
                            1 COTET NICOLAE - Braila
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            1
                            2 MOVILEANU NECULAE - Brasov
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            4
                            3 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
                            0-3
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            2
                            3
                            4 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            2
                            5 KHASHAN SALEM - Bucuresti
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            VIC
                            LOC
                            1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            4
                            1
                            2 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
                            0-3
                            3-2
                            1-3
                            3-2
                            2
                            4
                            3 COCLEA IONEL - Braila
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            4 MARINESCU NELU - Targoviste
                            1-3
                            3-1
                            0-3
                            3-1
                            2
                            3
                            5 IONITA CRISTIAN - Ploiesti
                            0-3
                            2-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            VIC
                            LOC
                            1 BARBU DANIEL - Buftea
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            3
                            1
                            2 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
                            3-1
                            2-3
                            3-0
                            0-3
                            2
                            4
                            3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            1-3
                            2
                            3
                            4 PROFIROIU DOREL - Sfantu Gheorghe
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            5 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
                            2-3
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            2
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            VIC
                            LOC
                            1 DIMACHE MARIA - Braila
                            3-2
                            1-3
                            3-1
                            3-0
                            3
                            2
                            2 BACIU STEFAN - Mioveni
                            2-3
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            3
                            3 IONESCU MIHAI - Bucuresti
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            1
                            4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            4
                            5 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            VIC
                            LOC
                            1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            3-0
                            4
                            1
                            2 COJOCARU ION - Ploiesti
                            0-3
                            3-2
                            3-1
                            3-0
                            3
                            2
                            3 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            2-3
                            1
                            4
                            4 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
                            2-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            5 BANU DAN - Ploiesti
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            3
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            VIC
                            LOC
                            1 DUMITRU GEORGE - Targoviste
                            1-3
                            1-3
                            2-3
                            1-3
                            0
                            2 BALUTA SILVIU - Bucuresti
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            4
                            1
                            3 MUNTEANU ION - Brasov
                            3-1
                            0-3
                            3-2
                            3-2
                            3
                            2
                            4 LUNGU MIHAI - Targoviste
                            3-2
                            0-3
                            2-3
                            2-3
                            1
                            4
                            5 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
                            3-1
                            1-3
                            2-3
                            3-2
                            2
                            3
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            VIC
                            LOC
                            1 VISAN VICTOR - Slobozia
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            4
                            2
                            2 TUDOR VALERIU - Ploiesti
                            1-3
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3
                            3
                            3 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
                            3-1
                            3-0
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            4
                            1
                            4 IANOVICI FLORIN - Brasov
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3
                            4
                            5 CONSTANTIN DANIEL - Filipestii de Targ
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            6 STOINEA IULIAN - Bucuresti
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            -
                            Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            VIC
                            LOC
                            1 CRETU IONUT - Bucuresti
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            4
                            2
                            2 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            5
                            1
                            3 TICAL NICUSOR - Otopeni
                            1-3
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3
                            3
                            4 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            2-3
                            1
                            5 ANDREESCU LIVIU - Urlati
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            6 BITOIU HORIA - Azuga
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            4
                            -

                            Comentariu


                            • #14
                              Gr.superioara nr. 1 - Avansati
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 BARBU ALEXANDRU - Bucuresti
                              2 COCLEA IONEL - Braila
                              3 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
                              4 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
                              X
                              Gr.superioara nr. 2 - Avansati
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 MANOLE DAN - Braila
                              2 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
                              3 MARINESCU NELU - Targoviste
                              4 MOVILEANU NECULAE - Brasov
                              X
                              Gr.superioara nr. 3 - Avansati
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 COTET NICOLAE - Braila
                              2 DIMACHE MARIA - Braila
                              3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
                              4 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
                              X
                              Gr.superioara nr. 4 - Avansati
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                              2 COJOCARU ION - Ploiesti
                              3 BACIU STEFAN - Mioveni
                              4 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
                              X
                              Gr.superioara nr. 5 - Avansati
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 BARBU DANIEL - Buftea
                              2 MUNTEANU ION - Brasov
                              3 BANU DAN - Ploiesti
                              4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
                              X
                              Gr.superioara nr. 6 - Avansati
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 IONESCU MIHAI - Bucuresti
                              2 VISAN VICTOR - Slobozia
                              3 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
                              4 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
                              X
                              Gr.superioara nr. 7 - Avansati
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                              2 CRETU IONUT - Bucuresti
                              3 TUDOR VALERIU - Ploiesti
                              4 LUNGU MIHAI - Targoviste
                              X
                              Gr.superioara nr. 8 - Avansati
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
                              2 BADEA MIHAI - Targoviste
                              3 TICAL NICUSOR - Otopeni
                              4 IANOVICI FLORIN - Brasov
                              X
                              Gr.superioara nr. 9 - Avansati
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
                              2 GAGIU REMUS - Pitesti
                              3 BOTEA MIHAI - Braila
                              4 BITOIU HORIA - Azuga
                              X
                              Gr.superioara nr. 10 - Avansati
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
                              2 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
                              3 MIHAILA ROBERT - Breaza
                              4 IONESCU CRISTI - Ploiesti
                              X

                              Comentariu


                              • #15
                                Gr.superioara nr. 1 - Avansati
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                XVX
                                LOC
                                1 BARBU ALEXANDRU - Bucuresti
                                3-1
                                1-3
                                3-2
                                2
                                2
                                2 COCLEA IONEL - Braila
                                1-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                3 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                4 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
                                2-3
                                3-1
                                0-3
                                1
                                X
                                Gr.superioara nr. 2 - Avansati
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                XVX
                                LOC
                                1 MANOLE DAN - Braila
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                2
                                2 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                3 MARINESCU NELU - Targoviste
                                1-3
                                0-3
                                3-1
                                1
                                4 MOVILEANU NECULAE - Brasov
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                X
                                Gr.superioara nr. 3 - Avansati
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                XVX
                                LOC
                                1 COTET NICOLAE - Braila
                                2-3
                                3-0
                                3-2
                                2
                                2
                                2 DIMACHE MARIA - Braila
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
                                0-3
                                0-3
                                3-2
                                1
                                4 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
                                2-3
                                0-3
                                2-3
                                0
                                X
                                Gr.superioara nr. 4 - Avansati
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                XVX
                                LOC
                                1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                                3-1
                                3-0
                                3-1
                                3
                                1
                                2 COJOCARU ION - Ploiesti
                                1-3
                                2-3
                                3-0
                                1
                                3 BACIU STEFAN - Mioveni
                                0-3
                                3-2
                                3-0
                                2
                                2
                                4 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
                                1-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                X
                                Gr.superioara nr. 5 - Avansati
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                XVX
                                LOC
                                1 BARBU DANIEL - Buftea
                                3-0
                                3-2
                                3-1
                                3
                                1
                                2 MUNTEANU ION - Brasov
                                0-3
                                3-0
                                0-3
                                1
                                3 BANU DAN - Ploiesti
                                2-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
                                1-3
                                3-0
                                3-1
                                2
                                2
                                X
                                Gr.superioara nr. 6 - Avansati
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                XVX
                                LOC
                                1 IONESCU MIHAI - Bucuresti
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                2 VISAN VICTOR - Slobozia
                                0-3
                                3-0
                                2-3
                                1
                                3 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                4 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
                                0-3
                                3-2
                                3-1
                                2
                                2
                                X
                                Gr.superioara nr. 7 - Avansati
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                XVX
                                LOC
                                1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                                2-3
                                1-3
                                3-0
                                1
                                2 CRETU IONUT - Bucuresti
                                3-2
                                3-2
                                3-0
                                3
                                1
                                3 TUDOR VALERIU - Ploiesti
                                3-1
                                2-3
                                3-0
                                2
                                2
                                4 LUNGU MIHAI - Targoviste
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                X
                                Gr.superioara nr. 8 - Avansati
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                XVX
                                LOC
                                1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                2 BADEA MIHAI - Targoviste
                                0-3
                                3-1
                                3-2
                                2
                                2
                                3 TICAL NICUSOR - Otopeni
                                0-3
                                1-3
                                3-1
                                1
                                4 IANOVICI FLORIN - Brasov
                                0-3
                                2-3
                                1-3
                                0
                                X
                                Gr.superioara nr. 9 - Avansati
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                XVX
                                LOC
                                1 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
                                0-3
                                3-2
                                3-1
                                2
                                2
                                2 GAGIU REMUS - Pitesti
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                3 BOTEA MIHAI - Braila
                                2-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                4 BITOIU HORIA - Azuga
                                1-3
                                0-3
                                3-0
                                1
                                X
                                Gr.superioara nr. 10 - Avansati
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                XVX
                                LOC
                                1 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3
                                1
                                2 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
                                0-3
                                0-3
                                3-1
                                1
                                3 MIHAILA ROBERT - Breaza
                                1-3
                                3-0
                                3-1
                                2
                                2
                                4 IONESCU CRISTI - Ploiesti
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                0
                                X

                                Comentariu


                                • #16
                                  Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  VIC
                                  LOC
                                  1 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
                                  3-1
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  4
                                  1
                                  2 SOUCA LIVIU - Bucuresti
                                  1-3
                                  3-0
                                  0-3
                                  3-1
                                  2
                                  3
                                  3 MOISE VIOREL - Braila
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  3-1
                                  1
                                  4
                                  4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
                                  0-3
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-1
                                  3
                                  2
                                  5 PELMUS SIMION - Ploiesti
                                  0-3
                                  1-3
                                  1-3
                                  1-3
                                  0
                                  6 -
                                  -
                                  Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  VIC
                                  LOC
                                  1 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
                                  3-1
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  4
                                  1
                                  2 TOADER PETRU - Bucuresti
                                  1-3
                                  3-1
                                  3-1
                                  3-1
                                  3
                                  2
                                  3 DUMITRU COSMIN - Pitesti
                                  0-3
                                  1-3
                                  3-2
                                  3-0
                                  2
                                  3
                                  4 NEAGU MARIUS - Bucuresti
                                  0-3
                                  1-3
                                  2-3
                                  3-0
                                  1
                                  4
                                  5 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
                                  0-3
                                  1-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  6 -
                                  -
                                  Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  VIC
                                  LOC
                                  1 GALCA ANDREI - Bucuresti
                                  3-2
                                  0-3
                                  1-3
                                  3-2
                                  3-2
                                  3
                                  2
                                  2 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
                                  2-3
                                  3-1
                                  0-3
                                  3-0
                                  3-2
                                  3
                                  3
                                  3 ONTOIU CATALIN - Pitesti
                                  3-0
                                  1-3
                                  1-3
                                  3-0
                                  0-3
                                  2
                                  4 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
                                  3-1
                                  3-0
                                  3-1
                                  0-3
                                  1-3
                                  3
                                  1
                                  5 VISAN DANIEL - Ploiesti
                                  2-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  3-0
                                  3-0
                                  2
                                  6 IONESCU VLAD - Buzau
                                  2-3
                                  2-3
                                  3-0
                                  3-1
                                  0-3
                                  2
                                  4
                                  -
                                  Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  VIC
                                  LOC
                                  1 OLAREANU MADALINA - Ramnicu Sarat
                                  3-1
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  5
                                  1
                                  2 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
                                  1-3
                                  1-3
                                  3-2
                                  3-1
                                  3-0
                                  3
                                  3
                                  3 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
                                  0-3
                                  3-1
                                  3-1
                                  3-0
                                  3-1
                                  4
                                  2
                                  4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
                                  0-3
                                  2-3
                                  1-3
                                  3-1
                                  3-2
                                  2
                                  4
                                  5 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
                                  0-3
                                  1-3
                                  0-3
                                  1-3
                                  1-3
                                  0
                                  6 FLOREA MADALIN - Bucuresti
                                  0-3
                                  0-3
                                  1-3
                                  2-3
                                  3-1
                                  1
                                  -
                                  Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  VIC
                                  LOC
                                  1 NECSOIU GEORGIANA - Videle
                                  1-3
                                  0-3
                                  3-0
                                  3-1
                                  3-1
                                  3
                                  3
                                  2 NEDELCU MARIAN - Sinaia
                                  3-1
                                  0-3
                                  3-0
                                  3-1
                                  3-0
                                  4
                                  2
                                  3 COJOCARU NICUSOR - Brasov
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  5
                                  1
                                  4 VOICU MIHAI - Ploiesti
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  3-1
                                  3-0
                                  2
                                  4
                                  5 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
                                  1-3
                                  1-3
                                  0-3
                                  1-3
                                  3-0
                                  1
                                  6 MANESCU DAMIAN - Ploiesti
                                  1-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  -
                                  Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  VIC
                                  LOC
                                  1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
                                  2-3
                                  3-1
                                  1-3
                                  3-0
                                  3-0
                                  3
                                  3
                                  2 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
                                  3-2
                                  3-0
                                  3-1
                                  3-0
                                  3-0
                                  5
                                  1
                                  3 TEODORESCU MARIA - Ramnicu Sarat
                                  1-3
                                  0-3
                                  3-2
                                  3-0
                                  3-0
                                  3
                                  4
                                  4 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
                                  3-1
                                  1-3
                                  2-3
                                  3-1
                                  3-1
                                  3
                                  2
                                  5 MANESCU ANDREI - Ploiesti
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  1-3
                                  3-1
                                  1
                                  6 CRACIUN LUCIAN - Bucuresti
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  1-3
                                  1-3
                                  0
                                  -

                                  Comentariu


                                  • #17
                                    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                    X1X
                                    X2X
                                    X3X
                                    X4X
                                    XVX
                                    LOC
                                    1 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
                                    1-3
                                    1-3
                                    3-1
                                    1
                                    2 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    3 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
                                    3-1
                                    0-3
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    4 NEAGU MARIUS - Bucuresti
                                    1-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    X
                                    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                    X1X
                                    X2X
                                    X3X
                                    X4X
                                    XVX
                                    LOC
                                    1 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
                                    3-1
                                    3-0
                                    0-3
                                    2
                                    1
                                    2 NEDELCU MARIAN - Sinaia
                                    1-3
                                    3-1
                                    3-1
                                    2
                                    2
                                    3 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
                                    0-3
                                    1-3
                                    3-1
                                    1
                                    4 IONESCU VLAD - Buzau
                                    3-0
                                    1-3
                                    1-3
                                    1
                                    X
                                    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                    X1X
                                    X2X
                                    X3X
                                    X4X
                                    XVX
                                    LOC
                                    1 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
                                    3-1
                                    2-3
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    2 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
                                    1-3
                                    3-1
                                    1-3
                                    1
                                    3 NECSOIU GEORGIANA - Videle
                                    3-2
                                    1-3
                                    3-2
                                    2
                                    1
                                    4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
                                    0-3
                                    3-1
                                    2-3
                                    1
                                    X
                                    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                    X1X
                                    X2X
                                    X3X
                                    X4X
                                    XVX
                                    LOC
                                    1 OLAREANU MADALINA - Ramnicu Sarat
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    2 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
                                    0-3
                                    3-2
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    3 TONCIU COSTIN - Bucuresti
                                    0-3
                                    2-3
                                    3-0
                                    1
                                    4 VOICU MIHAI - Ploiesti
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    X
                                    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                    X1X
                                    X2X
                                    X3X
                                    X4X
                                    XVX
                                    LOC
                                    1 COJOCARU NICUSOR - Brasov
                                    3-2
                                    3-2
                                    3-1
                                    3
                                    1
                                    2 TOADER PETRU - Bucuresti
                                    2-3
                                    1-3
                                    3-1
                                    1
                                    3 SOUCA LIVIU - Bucuresti
                                    2-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    4 TEODORESCU MARIA - Ramnicu Sarat
                                    1-3
                                    1-3
                                    0-3
                                    0
                                    X
                                    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                    X1X
                                    X2X
                                    X3X
                                    X4X
                                    XVX
                                    LOC
                                    1 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    2 GALCA ANDREI - Bucuresti
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    3 DUMITRU COSMIN - Pitesti
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    1
                                    4 MOISE VIOREL - Braila
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    X
                                    Ultima editare de iulian.vrasti; 20.dec.2021, 01:55.

                                    Comentariu


                                    • #18
                                      La Grupa Superioara 6 de la Hobby nu este trecut ultiml rezultat dintre Moise Viorel si Dumitru Cosmin - ambii apar cu 0v in Gr Sup. In alta ordine de idei - Felicitari tuturor participantilor si organizatorilor. Sarbatori fericite!
                                      Blade : Butterfly Omar Assar
                                      FH: Xiom Omega V Pro
                                      BH: Xiom Omega V Tour

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X