Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Open TTA, editia a 5-a, Sala "Otilia Badescu" - CSTA Bucuresti-Duminica,18 Februarie 2024, etapa 5 - ora 10.00

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Open TTA, editia a 5-a, Sala "Otilia Badescu" - CSTA Bucuresti-Duminica,18 Februarie 2024, etapa 5 - ora 10.00


    REGULAMENT “OPEN TTA” – EDITIA a 5-a:
    1. Denumirea campionatului:
    Denumirea oficiala a campionatului este “ OPEN TTA “ si este alcatuit din 13 etape organizate pe durata a mai multe luni, impartite astfel:
    Se joaca 12 etape , dupa care, pe baza clasamentului se organizeaza etapa de Play-Off (a 13-a) pentru primii 10 din clasament, pentru toate cele 4 categorii: Hobby, Avansati, Open si Elite.
    *jucatorii calificati in Play-Off trebuie sa bifeze minim 6 participari / editie.
    2. Participantii la circuit:
    La etapele Campionatului poate participa oricine ( nu exista restrictii valorice ) si poate juca la o etapa, doua,etc sau la toate.
    Organizatorul isi rezerva dreptul de a refuza participarea oricarui jucator.
    TAXA PARTICIPARE: 50 LEI;
    NUMAR PARTICIPANTI: 42. Inscrierile se fac din momentul anuntarii etapei si pana la ocuparea locurilor disponibile, dupa regula primul venit – primul servit.
    Retragerea participantilor se poate face pana sambata seara ora 23.59.
    3.Sistemul de joc :
    - Grupe inferioare de câte 4/5/6 jucători – se califică primii 4, 2 la “Elite” si 2 la “Open”
    *Capi de serie grupe inferioare – conform clasament AMATUR la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    *Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - tablou eliminatoriu, generat automat;
    *Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    4.Grila de punctare:
    -se acorda 5 puncte pentru fiecare participare
    - se acorda pentru fiecare victorie din grupe cate 1 punct;
    - se acorda pentru fiecare victorie din eliminatorii cate 2 puncte;
    - se acorda pentru victorie in finala 3 puncte.
    5. Clasamentul.
    - se va alcatui pe 4 categorii: Hobby, Avansati, Open si Elite iar incadrarea participantilor va fi data de clasamentul Amatur la zi.

    6. Premiile Campionatului
    - premii in valoare de 10% din valoarea totala a taxelor achitate pe parcursul editiei, se vor acorda premii pentru cei mai buni 3 participanti ai fiecarei categorii.
    7. Dispozitii finale
    Prezentul Regulament este valabil pentru editia a 5-a . In vederea imbunatatirii conditiilor de concurs si a regulamentului, organizatorul isi rezerva dreptul de a efectua modificari in prezentul Regulament, fara a afecta spiritul competitiei. Aceste modificari vor fi aduse la cunostinta participantilor inaintea intrarii in vigoare. Modificarile nu vor avea caracter retroactiv si nu vor modifica punctajul sau clasamentul.
    Ultima editare de TopTenisArena; 12.dec.2023, 18:45.

  • #2
    Elite
    Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
    1 CONSTANTIN TEODOR 11 8 10 17 46
    2 LUCACI ADRIAN 10 9 9 9 37
    3 GALOS ALEXANDRU 16 - 18 - 34
    4 PURENDEA OLIMPIA 9 9 8 8 34
    5 MARCU NICOLAE 8 10 6 8 32
    6 MEGAN ALEXANDRA - 16 15 - 31
    7 STOICA LAURA 12 14 - - 26
    8 PANEA OVIDIU 12 - 13 - 25
    9 ROGOZ NICOLETA - 11 13 - 24
    10 ACSINTE OANA - 12 9 - 21
    11 DRAGOMIR CRISTIAN - 18 - - 18
    12 STATE MALIN - - 18 - 18
    13 LITA GABRIEL 17 - - - 17
    14 BEJAN ALEXANDRU - 17 - - 17
    15 PAPACU BEJOLI - 9 8 - 17
    16 OLARU DRAGOS - - - 15 15
    17 COJANU CIPRIAN - 13 - - 13
    18 BALAN MIHAI - 11 - - 11
    19 DUTU DANIEL - - - 10 10
    20 BOROICA ALEX 9 - - - 9
    21 BACA STEFAN - - - 9 9
    Open
    Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
    1 CONSTANTIN CRISTINA 7 9 8 8 32
    2 CIOCAU VIOREL - 9 8 14 31
    3 VOINESCU ECATERINA 7 8 10 - 25
    4 BALTATU EDUARD LAURENTIU - 8 9 8 25
    5 TOMA DAVID 9 - - 10 19
    6 CONSTANTIN GABRIELA 7 11 - - 18
    7 VADUVA DAVID - 8 8 - 16
    8 CALIN ANISOARA - 7 9 - 16
    9 TICAL NICUSOR - - - 15 15
    10 SERBAN LEONARD 11 - - - 11
    11 ENCULESCU MIHAITA - - 11 - 11
    12 ALBESCU CONSTANTIN IONUT 8 - - - 8
    13 ENACHE PUIU ADRIAN - 8 - - 8
    14 BUSTIUC RAZVAN - - - 8 8
    15 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - 7 - - 7
    16 BARABANCEA LILI - - 6 - 6
    Avansati
    Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
    1 VAIREANU DANUT IONEL 7 - 12 6 25
    2 CRISTOIU COZMIN - 8 7 7 22
    3 BOROICA GHEORGHE 7 8 6 - 21
    4 HODIS MARIAN 5 5 8 - 18
    5 GORETCHI CLAUDIU - - 7 8 15
    6 BURDALESCU BOGDAN - 7 - - 7
    7 LUPU MIHAI - - 7 - 7
    8 PETRACHE CLAUDIU - 6 - - 6
    9 SOUCA LIVIU - 6 - - 6
    10 TERENTII CRISTIAN - - 6 - 6
    11 DINA ALEXANDRU 5 - - - 5
    12 HODIVOIANU MARIUS - - 5 - 0
    Hobby
    Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
    1 DOBRE ALEXANDRU 5 5 6 6 22
    2 NYANZEH ERIC - 5 5 7 17
    3 DAVID SERGIU DANUT - 5 - 5 10
    4 JUGANARU VALENTIN 7 - - - 7
    5 SAVA HAROLD 6 - - - 6
    6 TOMA CRISTIAN - - 6 - 6
    7 TATARUS ANDREI - - - 6 6
    8 ULMAN TUDOR 5 - - - 5
    9 HERGHELEGIU SILVIU - 5 - - 5
    10 ION ROBERT - 5 - - 5
    11 MOASA GABRIEL - - 5 - 5
    12 GEORGESCU RADU - - - 5 5
    13 BALABAN ADRIAN - 5 - 5 0
    ​​
    Ultima editare de TopTenisArena; 12.feb.2024, 19:49.

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri etapa 1 (17 Decembrie) - 19:51:48 - v5.3 / cls_2023-dec

      1. Galos Alexandru, Bucuresti, 24 - 52.06 - EL
      2. Boroica Alex, Bucuresti, 1169 - 47.9 - E
      3. Stoica Laura, Bucuresti, 1793 - 41.5 - EF
      4. Panea Ovidiu, Bucuresti, 1029 - 41.07 - E
      5. Constantin Teodor, Bucuresti, 271 - 39.13 - E
      6. Purendea Olimpia, Bucuresti, 1632 - 36 - EF
      7. Marcu Nicolae, Bucuresti, 1177 - 34.7 - E
      8. Lita Gabriel, Bucuresti, 117 - 33 - E
      9. Constantin Gabriela, Bucuresti, 810 - 28.82 - OFD
      10. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 836 - 28.1 - OF
      11. Lucaci Adrian, Bucuresti, 2817 - 28 - O
      12. Constantin Cristina, Bucuresti, 260 - 27.65 - OF
      13. Toma David, Bucuresti, 333 - 27.19 - O
      14. Serban Leonard, Bucuresti, 1200 - 25.55 - O
      15. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 400 - 23.78 - O
      16. Hodis Marian, Bucuresti, 1729 - 17.37 - A
      17. Dina Alexandru, Bucuresti, 564 - 17.34 - A
      18. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1043 - 16.5 - AW
      19. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 2883 - 13.1 - A
      20. Juganaru Valentin, Bucuresti, 3581 - 6.2 - H
      21. Dobre Alexandru, Bucuresti, 3434 - 4.95 - H
      22. Sava Harold, Bucuresti, 5001 - 0
      23. Ulman Tudor, Bucuresti, 5002 - 0
      Gr.inferioara nr. 1 - etapa 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      4 JUGANARU VALENTIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      5 DOBRE ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - etapa 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BOROICA ALEX - Bucuresti
      3-0
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      3 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      4 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      5 SAVA HAROLD - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - etapa 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 STOICA LAURA - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      7
      2
      1
      2 LITA GABRIEL - Bucuresti
      3-2
      1-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      3
      -1
      1
      3 TOMA DAVID - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      5
      -1
      1
      4 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 ULMAN TUDOR - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - etapa 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3 SERBAN LEONARD - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      3
      4 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4
      5 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - etapa 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      2
      3 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      3
      4 HODIS MARIAN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      4
      5 -
      -
      Gr.superioara nr. 1 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      2 BOROICA GHEORGHE -
      3-0
      3-1
      2
      1
      3 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      4 JUGANARU VALENTIN - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      2 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      3-0
      1-3
      1
      2
      4 -
      -
      Gr.superioara nr. 3 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 LITA GABRIEL - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 SERBAN LEONARD - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 SAVA HAROLD - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      4 -
      -
      Eliminatorii open

      1. Boroica Gheorghe
      ------------------------- Boroica Gheorghe 3-0
      8. Bye
      ----------------------------------- Serban Leonard 0-3
      5. Vaireanu Danut Ionel
      ------------------------- Serban Leonard 1-3
      4. Serban Leonard
      -------------------------------------------------- Lita Gabriel 1-3
      3. Lita Gabriel
      ------------------------- Lita Gabriel 3-0
      6. Juganaru Valentin
      ----------------------------------- Lita Gabriel 3-2
      7. Bye
      ------------------------- Albescu Constantin Ionut 0-3
      2. Albescu Constantin Ionut
      Gr.superioara nr. 1 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      3 MARCU NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      3-1
      1
      2
      4 -
      -
      Gr.superioara nr. 2 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
      3-2
      2-3
      1
      2
      0
      0
      1
      2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1
      1
      2
      2
      1
      3 TOMA DAVID - Bucuresti
      3-2
      0-3
      1
      -2
      -2
      1
      4 -
      -
      Gr.superioara nr. 3 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 STOICA LAURA - Bucuresti
      3-0
      0-3
      3-1
      2
      1
      2 PANEA OVIDIU - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 BOROICA ALEX - Bucuresti
      3-0
      0-3
      1-3
      1
      4 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      -
      Eliminatorii ELITE

      1. Galos Alexandru
      ------------------------- Galos Alexandru 3-0
      8. Bye
      ----------------------------------- Galos Alexandru 3-1
      5. Lucaci Adrian
      ------------------------- Panea Ovidiu 0-3
      4. Panea Ovidiu
      -------------------------------------------------- Galos Alexandru 3-0
      3. Stoica Laura
      ------------------------- Stoica Laura 3-0
      6. Marcu Nicolae
      ----------------------------------- Constantin Teodor 1-3
      7. Bye
      ------------------------- Constantin Teodor 0-3
      2. Constantin Teodor
      Ultima editare de TopTenisArena; 12.feb.2024, 19:53.

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri etapa 2 (7 Ianuarie) - 12 Feb, 19:53:31 - v6.9 / cls_2024-ian

        1. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 687 - 43.65 - EF
        2. Balan Mihai, Ploiesti, 794 - 42.56 - E
        3. Megan Alexandra, Bucuresti, 705 - 42.45 - EF
        4. Cojanu Ciprian, Bucuresti, 1815 - 41.65 - EL
        5. Stoica Laura, Bucuresti, 1817 - 41.5 - EF
        6. Dragomir Cristian, Bucuresti, 1042 - 39.27 - E
        7. Constantin Teodor, Bucuresti, 315 - 39.13 - E
        8. Acsinte Oana, Bucuresti, 919 - 37.33 - EF
        9. Bejan Alexandru, Tecuci, 1420 - 36.25 - E
        10. Purendea Olimpia, Bucuresti, 1666 - 36 - EF
        11. Marcu Nicolae, Bucuresti, 1205 - 34.7 - E
        12. Papacu Bejoli, Bucuresti, 1045 - 29.88 - OW
        13. Constantin Gabriela, Bucuresti, 828 - 28.82 - OFD
        14. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 740 - 28.32 - OF
        15. Vaduva David, Bucuresti, 2160 - 28.3 - O
        16. Lucaci Adrian, Bucuresti, 2849 - 28 - O
        17. Constantin Cristina, Bucuresti, 269 - 27.66 - OF
        18. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 260 - 26.89 - O
        19. Baltatu Eduard Laurentiu, Bucuresti, 1742 - 24.95 - O
        20. Ciocau Viorel, Bucuresti, 1056 - 21.94 - O
        21. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 3127 - 20.2 - O
        22. Calin Anisoara, Bucuresti, 2489 - 20 - OF
        23. Hodis Marian, Bucuresti, 1971 - 18.55 - A
        24. Petrache Claudiu, Branesti, 780 - 18.45 - A
        25. Souca Liviu, Bucuresti, 922 - 14.02 - A
        26. Cristoiu Cozmin, Bucuresti, 2462 - 12.8 - A
        27. Burdalescu Bogdan, Bucuresti, 2717 - 12.8 - A
        28. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 3634 - 12.1 - A
        29. Balaban Adrian, Bucuresti, 2704 - 10.15 - A
        30. Herghelegiu Silviu, Bucuresti, 3174 - 7.2 - H
        31. Dobre Alexandru, Bucuresti, 3476 - 4.95 - H
        32. Ion Robert, Bucuresti, 3325 - 4.4 - H
        33. David Sergiu Danut, Bucuresti, 4762 - 2.5 - H
        34. Nyanzeh Eric, Bucuresti, 5001 - 0
        Gr.inferioara nr. 1 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
        3-0
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 VADUVA DAVID - Bucuresti
        0-3
        0-3
        3-0
        3-1
        2
        3
        3 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
        1-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        2
        4 PETRACHE CLAUDIU - Branesti
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        5 DOBRE ALEXANDRU - Bucuresti
        0-3
        1-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 BALAN MIHAI - Ploiesti
        3-1
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
        1-3
        2-3
        0-3
        3-1
        1
        4
        3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
        1-3
        3-2
        3-1
        3-1
        3
        2
        4 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
        0-3
        3-0
        1-3
        3-1
        2
        3
        5 HERGHELEGIU SILVIU - Bucuresti
        0-3
        1-3
        1-3
        1-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
        0-3
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        3
        3 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
        0-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        2
        4 BURDALESCU BOGDAN - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        5 ION ROBERT - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 COJANU CIPRIAN - Bucuresti
        3-0
        3-1
        3-1
        3-0
        4
        1
        2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
        0-3
        0-3
        3-0
        3-1
        2
        3
        3 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Bucuresti
        1-3
        3-0
        3-0
        3-1
        3
        2
        4 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
        1-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        5 DAVID SERGIU DANUT - Bucuresti
        0-3
        1-3
        1-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 STOICA LAURA - Bucuresti
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
        1-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        2
        3 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
        0-3
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        3
        4 SOUCA LIVIU - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        5 NYANZEH ERIC - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 6 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 DRAGOMIR CRISTIAN - Bucuresti
        3-0
        3-0
        3-1
        3-0
        4
        1
        2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
        0-3
        1-3
        3-1
        1-3
        1
        4
        3 CIOCAU VIOREL - Bucuresti
        0-3
        3-1
        3-1
        2-3
        2
        3
        4 HODIS MARIAN - Bucuresti
        1-3
        1-3
        1-3
        2-3
        0
        5 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
        0-3
        3-1
        3-2
        3-2
        3
        2
        -
        Gr.inferioara nr. 7 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 ACSINTE OANA - Bucuresti
        0-3
        2-3
        3-1
        1
        3
        3 CALIN ANISOARA - Bucuresti
        0-3
        3-2
        3-0
        2
        2
        4 BALABAN ADRIAN - Bucuresti
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        4
        5 -
        -
        Gr.superioara nr. 1 - open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 VADUVA DAVID - Bucuresti
        3-1
        2-3
        1
        2
        2 BALABAN ADRIAN - Bucuresti
        1-3
        0-3
        0
        3 MARCU NICOLAE - Bucuresti
        3-2
        3-0
        2
        1
        4 -
        -
        Gr.superioara nr. 2 - open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
        1-3
        3-2
        1
        2
        2 ACSINTE OANA - Bucuresti
        3-1
        3-0
        2
        1
        3 SOUCA LIVIU - Bucuresti
        2-3
        0-3
        0
        4 -
        -
        Gr.superioara nr. 3 - open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
        3-1
        2-3
        3-1
        2
        1
        3
        1
        1
        2 CIOCAU VIOREL - Bucuresti
        1-3
        3-2
        3-0
        2
        2
        -1
        1
        3 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
        3-2
        2-3
        3-2
        2
        2
        1
        0
        1
        4 PETRACHE CLAUDIU - Branesti
        1-3
        0-3
        2-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 4 - open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        1
        2 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        3 BURDALESCU BOGDAN - Bucuresti
        2-3
        3-0
        0-3
        1
        4 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        -
        Eliminatorii open

        1. Marcu Nicolae
        -------------------- Marcu Nicolae 3-0
        8. Cristoiu Cozmin
        ---------------------------------------- Bejan Alexandru 0-3
        5. Boroica Gheorghe
        -------------------- Bejan Alexandru 0-3
        4. Bejan Alexandru
        ------------------------------------------------------------ Bejan Alexandru 3-0
        3. Constantin Gabriela
        -------------------- Constantin Gabriela 3-2
        6. Vaduva David
        ---------------------------------------- Acsinte Oana 0-3
        7. Voinescu Ecaterina
        -------------------- Acsinte Oana 0-3
        2. Acsinte Oana

        Gr.superioara nr. 1 - elite
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 CALIN ANISOARA - Bucuresti
        1-3
        2-3
        0
        3 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
        0-3
        3-2
        1
        2
        4 -
        -
        Gr.superioara nr. 2 - elite
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 BALAN MIHAI - Ploiesti
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
        1-3
        0-3
        0
        3 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
        0-3
        3-0
        1
        2
        4 -
        -
        Gr.superioara nr. 3 - elite
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
        3-2
        3-0
        3-2
        3
        1
        2 DRAGOMIR CRISTIAN - Bucuresti
        2-3
        3-0
        3-1
        2
        2
        3 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Bucuresti
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        4 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
        2-3
        1-3
        3-1
        1
        -
        Gr.superioara nr. 4 - elite
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 COJANU CIPRIAN - Bucuresti
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        2 STOICA LAURA - Bucuresti
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        1
        3 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
        0-3
        0-3
        3-1
        1
        -
        Eliminatorii elite

        1. Rogoz Nicoleta
        -------------------- Dragomir Cristian 0-3
        8. Dragomir Cristian
        ---------------------------------------- Dragomir Cristian 3-1
        5. Papacu Bejoli
        -------------------- Stoica Laura 0-3
        4. Stoica Laura
        ------------------------------------------------------------ Dragomir Cristian 3-1
        3. Megan Alexandra
        -------------------- Megan Alexandra 3-0
        6. Purendea Olimpia
        ---------------------------------------- Megan Alexandra 3-2
        7. Cojanu Ciprian
        -------------------- Cojanu Ciprian 3-0
        2. Balan Mihai
        Ultima editare de TopTenisArena; 12.feb.2024, 19:54.

        Comentariu


        • #5
          Inscrieri etapa 3 (21 Ianuarie) - 12 Feb, 19:55:07 - v6.9 / cls_2024-ian

          1. Galos Alexandru, Bucuresti, 23 - 52.06 - EL
          2. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 687 - 43.65 - EF
          3. Megan Alexandra, Bucuresti, 705 - 42.45 - EF
          4. State Malin, Bucuresti, 314 - 41.31 - E
          5. Panea Ovidiu, Bucuresti, 1032 - 41.07 - E
          6. Constantin Teodor, Bucuresti, 315 - 39.13 - E
          7. Acsinte Oana, Bucuresti, 919 - 37.33 - EF
          8. Purendea Olimpia, Bucuresti, 1666 - 36 - EF
          9. Marcu Nicolae, Bucuresti, 1205 - 34.7 - E
          10. Papacu Bejoli, Bucuresti, 1045 - 29.88 - OW
          11. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 268 - 28.78 - OW
          12. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 740 - 28.32 - OF
          13. Vaduva David, Bucuresti, 2160 - 28.3 - O
          14. Lucaci Adrian, Bucuresti, 2849 - 28 - O
          15. Constantin Cristina, Bucuresti, 269 - 27.66 - OF
          16. Baltatu Eduard Laurentiu, Bucuresti, 1742 - 24.95 - O
          17. Ciocau Viorel, Bucuresti, 1056 - 21.94 - O
          18. Barabancea Lili, Iasi, 395 - 20.25 - OF
          19. Calin Anisoara, Bucuresti, 2489 - 20 - OF
          20. Terentii Cristian, Bucuresti, 1129 - 19.5 - A
          21. Hodis Marian, Bucuresti, 1971 - 18.55 - A
          22. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1057 - 16.5 - AW
          23. Lupu Mihai, Bucuresti, 2332 - 15.9 - AW
          24. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 863 - 15.46 - AW
          25. Goretchi Claudiu, Bucuresti, 3130 - 15.2 - A
          26. Cristoiu Cozmin, Bucuresti, 2462 - 12.8 - A
          27. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 3634 - 12.1 - A
          28. Toma Cristian, Balotesti, 2108 - 5.76 - H
          29. Dobre Alexandru, Bucuresti, 3476 - 4.95 - H
          30. Moasa Gabriel, Bucuresti, 5002 - 2
          31. Nyanzeh Eric, Bucuresti, 5001 - 0
          Gr.inferioara nr. 1 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
          0-3
          2-3
          3-1
          3-2
          2
          3
          3 VADUVA DAVID - Bucuresti
          0-3
          3-2
          3-1
          3-2
          3
          2
          4 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
          0-3
          1-3
          1-3
          1-3
          0
          5 GORETCHI CLAUDIU - Bucuresti
          0-3
          2-3
          2-3
          3-1
          1
          4
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 2 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          AVg
          AVp
          NVp
          1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
          3-0
          3-0
          3-0
          3-1
          4
          1
          2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0-3
          3-1
          1
          -7
          -1
          1
          3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
          0-3
          3-0
          3-1
          3-1
          3
          2
          4 LUPU MIHAI - Bucuresti
          0-3
          3-0
          1-3
          1-3
          1
          3
          -4
          1
          1
          5 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
          1-3
          1-3
          1-3
          3-1
          1
          4
          -4
          0
          1
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 3 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          AVg
          AVp
          NVp
          1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
          0-3
          2-3
          0-3
          3-1
          1
          4
          -5
          -1
          1
          3 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
          0-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3
          2
          4 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
          0-3
          3-0
          0-3
          2-3
          1
          3
          -4
          2
          1
          5 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
          0-3
          1-3
          0-3
          3-2
          1
          -7
          -1
          1
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 4 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 STATE MALIN - Bucuresti
          1-3
          1-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3
          3
          2 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
          3-1
          3-0
          3-2
          3-0
          3-1
          5
          1
          3 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Bucuresti
          3-1
          0-3
          3-2
          3-0
          3-0
          4
          2
          4 CALIN ANISOARA - Bucuresti
          2-3
          2-3
          2-3
          3-1
          3-0
          2
          4
          5 TOMA CRISTIAN - Balotesti
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          3-2
          1
          6 NYANZEH ERIC - Bucuresti
          0-3
          1-3
          0-3
          0-3
          2-3
          0
          -
          Gr.inferioara nr. 5 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          AVg
          AVp
          NVp
          1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 ACSINTE OANA - Bucuresti
          0-3
          3-2
          3-1
          3-1
          3
          2
          3 CIOCAU VIOREL - Bucuresti
          0-3
          2-3
          2-3
          3-1
          1
          3
          -3
          1
          1
          4 TERENTII CRISTIAN - Bucuresti
          0-3
          1-3
          3-2
          1-3
          1
          -6
          -1
          1
          5 DOBRE ALEXANDRU - Bucuresti
          0-3
          1-3
          1-3
          3-1
          1
          4
          -5
          0
          1
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 6 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
          3-0
          3-0
          3-2
          3-0
          4
          1
          2 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
          0-3
          3-0
          3-0
          3-1
          3
          2
          3 BARABANCEA LILI - Iasi
          0-3
          0-3
          0-3
          3-1
          1
          4
          4 HODIS MARIAN - Bucuresti
          2-3
          0-3
          3-0
          3-2
          2
          3
          5 MOASA GABRIEL - Bucuresti
          0-3
          1-3
          1-3
          2-3
          0
          6 -
          -
          Gr.superioara nr. 1 - open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
          3-2
          3-2
          3-1
          3
          1
          2 HODIS MARIAN - Bucuresti
          2-3
          3-1
          2-3
          1
          3 DOBRE ALEXANDRU - Bucuresti
          2-3
          1-3
          0-3
          0
          4 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
          1-3
          3-2
          3-0
          2
          2
          -
          Gr.superioara nr. 2 - open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 LUPU MIHAI - Bucuresti
          3-2
          2-3
          0-3
          1
          2 CIOCAU VIOREL - Bucuresti
          2-3
          3-0
          3-2
          2
          1
          3 CALIN ANISOARA - Bucuresti
          3-2
          0-3
          3-1
          2
          2
          4 GORETCHI CLAUDIU - Bucuresti
          3-0
          2-3
          1-3
          1
          -
          Gr.superioara nr. 3 - open
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
          0-3
          3-0
          3-1
          2
          2
          2 STATE MALIN - Bucuresti
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          3 BARABANCEA LILI - Iasi
          0-3
          0-3
          0
          4 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
          1-3
          0-3
          0
          -
          Eliminatorii open

          1. Voinescu Ecaterina
          -------------------- Voinescu Ecaterina 3-0
          8. Bye
          ---------------------------------------- Vaireanu Danut Ionel 2-3
          5. Calin Anisoara
          -------------------- Vaireanu Danut Ionel 0-3
          4. Vaireanu Danut Ionel
          ------------------------------------------------------------ State Malin 0-3
          3. State Malin
          -------------------- State Malin 3-1
          6. Papacu Bejoli
          ---------------------------------------- State Malin 3-0
          7. Bye
          -------------------- Ciocau Viorel 0-3
          2. Ciocau Viorel

          Gr.superioara nr. 1 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          V
          LOC
          1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 ACSINTE OANA - Bucuresti
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0
          -
          Gr.superioara nr. 2 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          V
          LOC
          1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
          3-0
          3-1
          2
          1
          2 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0
          3 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
          1-3
          3-0
          1
          2
          -
          Gr.superioara nr. 3 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          V
          LOC
          1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 VADUVA DAVID - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0
          -
          Gr.superioara nr. 4 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          V
          LOC
          1 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
          0-3
          3-0
          1
          2
          2 PANEA OVIDIU - Bucuresti
          3-0
          3-2
          2
          1
          3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
          0-3
          2-3
          0
          -
          Eliminatorii etapa 3

          1. Galos Alexandru
          -------------------- Galos Alexandru 3-0
          8. Constantin Teodor
          ---------------------------------------- Galos Alexandru 3-0
          5. Lucaci Adrian
          -------------------- Panea Ovidiu 0-3
          4. Panea Ovidiu
          ------------------------------------------------------------ Galos Alexandru 3-0
          3. Megan Alexandra
          -------------------- Megan Alexandra 3-1
          6. Acsinte Oana
          ---------------------------------------- Megan Alexandra 3-2
          7. Enculescu Mihaita
          -------------------- Rogoz Nicoleta 0-3
          2. Rogoz Nicoleta
          Ultima editare de TopTenisArena; 12.feb.2024, 19:56.

          Comentariu


          • #6
            Inscrieri etapa 4 (11 Februarie) - 12 Feb, 19:56:39 - v6.9 / cls_2024-feb

            1. Dutu Daniel, Bucuresti, 1888 - 39.5 - E
            2. Constantin Teodor, Bucuresti, 251 - 39.18 - E
            3. Olaru Dragos, Bucuresti, 1942 - 37.5 - E
            4. Baca Stefan, Bucuresti, 547 - 37.28 - E
            5. Marcu Nicolae, Bucuresti, 1078 - 34.7 - E
            6. Purendea Olimpia, Bucuresti, 1441 - 33.33 - EF
            7. Toma David, Bucuresti, 307 - 29.96 - O
            8. Constantin Cristina, Bucuresti, 261 - 28.16 - OF
            9. Tical Nicusor, Otopeni, 393 - 27.88 - O
            10. Baltatu Eduard Laurentiu, Bucuresti, 1489 - 25.77 - O
            11. Lucaci Adrian, Bucuresti, 2183 - 25.5 - O
            12. Bustiuc Razvan, Iasi, 1231 - 22.78 - O
            13. Ciocau Viorel, Bucuresti, 1100 - 21.94 - O
            14. Goretchi Claudiu, Bucuresti, 2443 - 16.95 - A
            15. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1046 - 16.2 - AW
            16. Cristoiu Cozmin, Bucuresti, 1814 - 15.05 - A
            17. Tatarus Andrei, Bucuresti, 2763 - 9.27 - H
            18. Balaban Adrian, Bucuresti, 2561 - 8.5 - H
            19. Dobre Alexandru, Bucuresti, 2991 - 6.13 - H
            20. Nyanzeh Eric, Bucuresti, 4639 - 3.5 - H
            21. David Sergiu Danut, Bucuresti, 4108 - 3 - H
            22. Georgescu Radu, Bucuresti, 5001 - 2

            Gr.inferioara nr. 1 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            V
            LOC
            1 DUTU DANIEL - Bucuresti
            3-2
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Bucuresti
            2-3
            3-0
            3-1
            2
            2
            3 BUSTIUC RAZVAN - Iasi
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            3
            4 DOBRE ALEXANDRU - Bucuresti
            0-3
            1-3
            0-3
            0
            4
            5 MIHAI ION - Bucuresti
            -
            Gr.inferioara nr. 2 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            V
            LOC
            1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
            3-0
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 TICAL NICUSOR - Otopeni
            0-3
            0-3
            3-0
            3-1
            2
            3
            3 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
            1-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            2
            4 BALABAN ADRIAN - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            5 NYANZEH ERIC - Bucuresti
            0-3
            1-3
            0-3
            3-0
            1
            4
            -
            Gr.inferioara nr. 3 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            V
            LOC
            1 OLARU DRAGOS - Bucuresti
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
            0-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            2
            3 CIOCAU VIOREL - Bucuresti
            0-3
            0-3
            3-2
            3-0
            2
            3
            4 TATARUS ANDREI - Bucuresti
            0-3
            0-3
            2-3
            3-0
            1
            4
            5 GEORGESCU RADU - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            -
            Gr.inferioara nr. 4 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            V
            LOC
            1 BACA STEFAN - Bucuresti
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            2 TOMA DAVID - Bucuresti
            3-0
            3-0
            3-2
            3
            1
            3 DAVID SERGIU DANUT - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            4
            4 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
            0-3
            2-3
            3-0
            1
            3
            5 -
            -
            Gr.inferioara nr. 5 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            V
            LOC
            1 MARCU NICOLAE - Bucuresti
            3-0
            3-1
            3-1
            3
            1
            2 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
            0-3
            3-1
            3-0
            2
            2
            3 GORETCHI CLAUDIU - Bucuresti
            1-3
            1-3
            3-0
            1
            3
            4 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
            1-3
            0-3
            0-3
            0
            4
            5 -
            -
            Gr.superioara nr. 1 - open
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 BUSTIUC RAZVAN - Iasi
            3-0
            3-1
            2
            1
            2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
            0-3
            3-0
            1
            2
            3 TATARUS ANDREI - Bucuresti
            1-3
            0-3
            0
            4 -
            -
            Gr.superioara nr. 2 - open
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 TICAL NICUSOR - Otopeni
            2-3
            3-0
            1
            2
            2 GORETCHI CLAUDIU - Bucuresti
            3-2
            3-0
            2
            1
            3 DAVID SERGIU DANUT - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0
            4 -
            -
            Gr.superioara nr. 3 - open
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            AVg
            AVp
            NVp
            1 CIOCAU VIOREL - Bucuresti
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
            0-3
            1-3
            3-0
            1
            2
            -2
            1
            1
            3 NYANZEH ERIC - Bucuresti
            0-3
            3-1
            1-3
            1
            -3
            0
            1
            4 DOBRE ALEXANDRU - Bucuresti
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            -4
            -1
            1
            -
            Eliminatorii open

            1. Bustiuc Razvan
            -------------------- Bustiuc Razvan 3-0
            8. Bye
            ---------------------------------------- Tical Nicusor 2-3
            5. Tical Nicusor
            -------------------- Tical Nicusor 3-1
            4. Cristoiu Cozmin
            ------------------------------------------------------------ Tical Nicusor 3-2
            3. Ciocau Viorel
            -------------------- Ciocau Viorel 3-1
            6. Vaireanu Danut Ionel
            ---------------------------------------- Ciocau Viorel 3-1
            7. Bye
            -------------------- Goretchi Claudiu 0-3
            2. Goretchi Claudiu

            Gr.superioara nr. 1 - elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 DUTU DANIEL - Bucuresti
            3-1
            3-1
            2
            1
            2 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
            1-3
            3-0
            1
            2
            3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
            1-3
            0-3
            0
            4 -
            -
            Gr.superioara nr. 2 - elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
            3-0
            0-3
            1
            2
            2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0
            3 BACA STEFAN - Bucuresti
            3-0
            3-0
            2
            1
            4 -
            -
            Gr.superioara nr. 3 - elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 OLARU DRAGOS - Bucuresti
            3-2
            3-2
            1-3
            2
            1
            2 TOMA DAVID - Bucuresti
            2-3
            3-1
            3-2
            2
            2
            3 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
            2-3
            1-3
            3-0
            1
            4 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Bucuresti
            3-1
            2-3
            0-3
            1
            -
            Eliminatorii elite

            1. Dutu Daniel
            -------------------- Dutu Daniel 3-0
            8. Bye
            ---------------------------------------- Constantin Teodor 0-3
            5. Constantin Teodor
            -------------------- Constantin Teodor 3-1
            4. Toma David
            ------------------------------------------------------------ Constantin Teodor 3-1
            3. Olaru Dragos
            -------------------- Olaru Dragos 3-2
            6. Purendea Olimpia
            ---------------------------------------- Olaru Dragos 3-1
            7. Bye
            -------------------- Baca Stefan 0-3
            2. Baca Stefan
            Ultima editare de TopTenisArena; 12.feb.2024, 19:58.

            Comentariu


            • #7
              etapa 5
              Ultima editare de TopTenisArena; 12.dec.2023, 18:46.

              Comentariu


              • #8
                etapa 6
                Ultima editare de TopTenisArena; 17.iul.2023, 11:14.

                Comentariu


                • #9
                  etapa 7
                  Ultima editare de TopTenisArena; 17.iul.2023, 11:14.

                  Comentariu


                  • #10
                    etapa 8
                    Ultima editare de TopTenisArena; 17.iul.2023, 11:15.

                    Comentariu


                    • #11
                      etapa 9
                      Ultima editare de TopTenisArena; 17.iul.2023, 11:15.

                      Comentariu


                      • #12
                        Etapa 10
                        Ultima editare de TopTenisArena; 17.iul.2023, 11:15.

                        Comentariu


                        • #13
                          etapa 11
                          Ultima editare de TopTenisArena; 04.nov.2022, 18:25.

                          Comentariu


                          • #14
                            etapa 12
                            Ultima editare de TopTenisArena; 04.nov.2022, 18:25.

                            Comentariu


                            • #15
                              inscrieri etapa 1, Duminica 16 Ianuarie 2022
                              1. Alexandra Megan
                              2. Oana Acsinte
                              3. Nicoleta Rogoz
                              4. Marian Georgescu
                              5.Alyn Nicolae
                              6. Sabin Cristian

                              Comentariu


                              • #16
                                Tical Nicusor

                                Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • #17
                                  Vaireanu Danut Ionel
                                  Mulțumesc mult!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Alex Bejan


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Ciprian Cojanu

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Nicu Marcu


                                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Caldararu Mihai


                                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Andrei și Filip Văduva


                                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Silviu Dascalescu și Gabriel Ciuclaru


                                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Se retrage, cu regret,😢 Văireanu Danut Ionel (nenea Heisenberg, de afurisit ce e, nu ma lasă să fiu in doua locuri diferite in același timp, da' las' că vorbesc eu cu dl. Schrödinger și rezolvam si problema asta in viitor🤔)
                                                Distracție frumoasă vă doresc. 👍

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de Dan V Vezi post
                                                  ... nenea Heisenberg, de afurisit ce e, nu ma lasă să fiu in doua locuri diferite in același timp, da' las' că vorbesc eu cu dl. Schrödinger și rezolvam si problema asta in viitor. 👍
                                                  Atenție Dănuț la ce cuvinte (unele cu nume mari) foloseşti. S-ar putea ca unii să spună:
                                                  De
                                                  şi vorbeşti pe înțeles

                                                  Eu nu te pot pricepe”.


                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X