Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Open TTA - Sala CSTA Bucuresti - in (aproape) fiecare Duminica; 09.00 - 15.00

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Open TTA - Sala CSTA Bucuresti - in (aproape) fiecare Duminica; 09.00 - 15.00


    REGULAMENT “OPEN TTA – EDITIA 3”:
    1. Denumirea campionatului.
    Denumirea oficiala a campionatului este “ OPEN TTA “ si este alcatuit din 13 etape organizate pe durata a 4-5 luni, impartite astfel:
    Se joaca 12 etape , dupa care, pe baza clasamentului se organizeaza etapa de Play-Off (a 13-a) pentru primii 5 din clasament si se va desfasura odata cu etapa 1 a urmatoarei editii.
    2. Participantii la circuit
    La etapele Campionatului poate participa oricine ( nu exista restrictii valorice ) si poate juca la o etapa, doua,etc sau la toate.
    Organizatorul isi rezerva dreptul de a refuza participarea oricarui jucator.
    TAXA PARTICIPARE: 40 LEI;
    NUMAR PARTICIPANTI: 36. Inscrierile se fac din momentul anuntarii etapei si pana la ocuparea locurilor disponibile, dupa regula primul venit – primul servit.
    Retragerea participantilor se poate face pana sambata seara ora 19.00.
    3.Sistemul de joc :
    - Grupe inferioare de câte 4/5/6 jucători – se califică primii 4, 2 la categoria “Elite” si 2 la categoria “Avansati”
    - Capi de serie grupe inferioare – conform clasament AMATUR la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    4.Grila de punctare:
    -se acorda 5 puncte pentru fiecare participare
    - se acorda pentru fiecare victorie in grupele inferioare cate 1 punct.
    -se acorda pentru fiecare victorie in grupele superioare cate 1 punct la categoria “Avansati”, respective 2 puncte la categoria “Elite”.
    -se acorda pentru fiecare victorie din eliminatorii cate 2 puncte la categoria “Avansati”, respectiv 3 puncte la categoria “Elite”.
    -se acorda pentru victorie in finala cate 3 puncte la categoria “Avansati”, respectiv 4 puncte la categoria “Elite”.
    5. Premiile Campionatului
    - premii in valoare de 10% din valoarea totala a taxelor achitate pe parcursul editiei, se vor acorda premii pentru cei mai buni 5 participanti + alte premii surpriza.
    6. Dispozitii finale
    Prezentul Regulament este valabil pentru editia a 3-a . In vederea imbunatatirii conditiilor de concurs si a regulamentului, organizatorul isi rezerva dreptul de a efectua modificari in prezentul Regulament, fara a afecta spritul competitiei. Aceste modificari vor fi aduse la cunostinta participantilor inaintea intrarii in vigoare. Modificarile nu vor avea caracter retroactiv si nu vor modifica punctajul sau clasamentul.

    Ultima editare de TopTenisArena; 01.aug.2022, 15:47.

  • #2
    FONDURI PREMIERE DUPA 12 ETAPE: 981 LEI.
    Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
    1 CONSTANTIN TEODOR 9 9 11 12 14 - 10 9 11 14 18 12 129
    2 MARCU NICOLAE 11 10 17 9 8 7 7 7 9 9 11 15 120
    3 NEAGOE COSTIN - 17 - 17 20 - 22 16 - 22 - - 114
    4 PANEA OVIDIU - - - 13 10 - 13 12 14 16 14 15 107
    5 AMRAN ALKERIM - 22 24 - 16 - - - 19 - - 21 102
    6 ROGOZ NICOLETA 10 9 - 16 - 16 15 - - 9 20 - 95
    7 MEGAN ALEXANDRA 13 18 - 14 - 10 9 - - 13 12 - 89
    8 BEJAN ALEXANDRU 12 11 16 12 8 13 11 - - - - 6 89
    9 BOROICA ALEX 14 11 14 7 18 - 12 12 - - - - 88
    10 CONSTANTIN CRISTINA 8 7 8 8 8 - 9 7 7 8 8 8 86
    11 VAIREANU DANUT IONEL - - 7 8 10 9 10 11 7 - 8 - 70
    12 ACSINTE OANA 10 14 - 14 - 9 7 - - 9 - - 63
    13 STATE ORLANDO 8 - 10 - 10 9 - - 16 - 9 - 62
    14 RAILEANU RAISSA 16 9 - 18 - 12 - - - - - - 55
    15 BOROICA GHEORGHE 6 6 8 6 6 - 5 8 8 - - - 53
    16 JIMMY LU - - - - - - 9 - 11 18 - 15 53
    17 SABIN CRISTIAN - 6 9 11 - 10 - - - 16 - - 52
    18 CATANA CLAUDIU - 12 13 15 - - - - - - - 9 49
    19 HODIVOIANU MARIUS - - - 5 5 6 - 5 8 5 8 6 48
    20 BUHAI ANDRII - - - - - - 20 14 - - 13 - 47
    21 VARBANESCU RADU - - - 5 5 6 5 5 6 5 5 5 47
    22 BALAN MIHAI - - - - - 22 - 24 - - - - 46
    23 BADULESCU TEODOR 11 11 - - - - 10 - - 13 - - 45
    24 COJANU CIPRIAN 23 - - - - - - - 21 - - - 44
    25 VADUVA ANDREI 6 5 5 6 7 7 6 - - - - - 42
    26 PAPACU BEJOLI - - - - - - 8 14 - 8 12 - 42
    27 DOCAN CRISTIAN - - - - - 15 - 10 - 9 - 8 42
    28 BOROLEANU ROBERT - - - - 12 17 - - - 12 - - 41
    29 NECULAI ALEXANDRU - 14 - 24 - - - - - - - - 38
    30 JINGA VLAD - - 6 6 5 6 - - - - 10 5 38
    31 LUPU MIHAI - 6 - 8 9 - 14 - - - - - 37
    32 TOPSANEANU VALENTIN - - - - - 12 8 9 8 - - - 37
    33 TICAL NICUSOR 6 - 9 - 9 - - - 7 6 - - 37
    34 IORDAN MARC GABRIEL - - - 6 9 8 - - 8 6 - - 37
    35 CRACIUN DAVID MIHAI 9 13 - - - 14 - - - - - - 36
    36 NICOLAE ALYN 8 7 9 11 - - - - - - - - 35
    37 GRUMEZA LUCIAN 8 7 - 8 - 10 - - - - - - 33
    38 IPATE VIRGIL - - - - - - - 10 11 - - 11 32
    39 VADUVA FILIP 8 5 7 - - - 11 - - - - - 31
    40 DASCALESCU SILVIU 5 - - - - 5 5 5 - 5 - 5 30
    41 AVRAMESCU BOGDAN - - - - - - - - 7 7 7 8 29
    42 GALOS ALEXANDRU - 8 7 12 - - - - - - - - 27
    43 ANGELESCU MIHAI - 17 9 - - - - - - - - - 26
    44 VLAD MARIA VICTORIA 9 8 - 9 - - - - - - - - 26
    45 SERBAN LEONARD - 7 - - - - - - - 10 9 - 26
    46 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN - - - 9 - - - - - - - 17 26
    47 PODLOVSCHI BOGDAN - - - - - - - - 8 - 17 - 25
    48 CIRIPAN CAMELIA - - - 8 - - - - - 9 - 8 25
    49 CHIRICA ALEXANDRU 10 6 - 8 - - - - - - - - 24
    50 CALDARARU MIHAI - 9 6 8 - - - - - - - - 23
    51 PARLOG FLORIN - - - 5 5 - - 6 - - 7 - 23
    52 BIRLOVEANU VIOREL 5 5 - 5 - - - - 6 - - - 21
    53 BUTNARESCU ALEXANDRU - - - - 6 5 5 - - 5 - - 21
    54 DUMITRESCU CORNEL - - - - - - - - - 10 - 11 21
    55 COZMA DAVID - 20 - - - - - - - - - - 20
    56 CIOBANU MARIUS - - - - - - - - 6 6 7 - 19
    57 ZAHARIA PUIU - - - - - - - - - - 8 11 19
    58 DUMITRU GHEORGHE - - - - 18 - - - - - - - 18
    59 MOCANU MARIUS - - - 17 - - - - - - - - 17
    60 DUMITRU TRAIAN - 6 - 10 - - - - - - - - 16
    61 PASOVEANU SILVIAN - - - - - - - 8 - 8 - - 16
    62 PANTELIMON ANDI 14 - - - - - - - - - - - 14
    63 DRAMBA DANIEL DUMITRU - - - - - - - - - 14 - - 14
    64 TROHONEL DANIEL 13 - - - - - - - - - - - 13
    65 FLORESCU BOGDAN - - 13 - - - - - - - - - 13
    66 SAFTOIU TUDOR - - - 6 - 7 - - - - - - 13
    67 RADU AUREL - - - - - - - - - 13 - - 13
    68 MOCA VASILE - - 12 - - - - - - - - - 12
    69 EGE ERIS - - - 12 - - - - - - - - 12
    70 TOPSANEANU MIHAI - - - - - - 6 6 - - - - 12
    71 GHETU GABRIEL - - - - - - - - 12 - - - 12
    72 GEORGESCU MARIAN 7 - - - - - - - - - 5 - 12
    73 DAVID SERGIU DANUT - - - 6 - 5 - - - - - - 11
    74 VARZARU VIVI - - - - - 11 - - - - - - 11
    75 DIEGO GABRIEL - - - - - - - 6 5 - - - 11
    76 DUMITRU MADALINA - - - - 5 - - - - 6 - - 11
    77 MOTOC ALEXANDRU - 5 5 - - - - - - - - - 10
    78 DONA EUGEN - - 10 - - - - - - - - - 10
    79 CHIRILA ROBERT - - - 10 - - - - - - - - 10
    80 SERBAN BOGDAN - - - - 10 - - - - - - - 10
    81 MORARU AUREL - - - - - - - - 5 5 - - 10
    82 SCUTARU IULIAN - - - - - - - - - - - 10 10
    83 CAMPEAN ADRIAN - 9 - - - - - - - - - - 9
    84 DUMBRAVA DORU - - - - - - 9 - - - - - 9
    85 ALESSIO GRIMALDI - - - - - - - - - 9 - - 9
    86 POPESCU GEORGE - 8 - - - - - - - - - - 8
    87 BUCUR MARIO - - - - - - - - - 8 - - 8
    88 CONSTANTIN GABRIELA - - - 7 - - - - - - - - 7
    89 IORDACHE MIHAI - - - 7 - - - - - - - - 7
    90 ENCULESCU MIHAITA - - - - 7 - - - - - - - 7
    91 BOTOSNEANU ION - - - - - 7 - - - - - - 7
    92 SARBU MADALIN - - - - - - - 7 - - - - 7
    93 BOLEA CATALIN - - - - - - - - - 7 - - 7
    94 MIHAI ANDREI - - - - - - - - - 7 - - 7
    95 GHIURUTAN RAZVAN - - - - - - - - - - 7 - 7
    96 POSTICA MARIUS - - 6 - - - - - - - - - 6
    97 BARBU ANA MARIA - - 6 - - - - - - - - - 6
    98 NGUEN THIEM - - - 6 - - - - - - - - 6
    99 PARVU MATEI - - - - - 6 - - - - - - 6
    100 HODIS TUDOR - - - - - - - - - 6 - - 6
    101 MATEA AURELIAN - - - - - - - - - - 6 - 6
    102 IORDAN MIHAI - - - - - - - - - - - 6 6
    103 CERNAT GELU 5 - - - - - - - - - - - 5
    104 CIUCLARU GABRIEL 5 - - - - - - - - - - - 5
    105 BALABAN ADRIAN 5 - - - - - - - - - - - 5
    106 URDA TEODOR - 5 - - - - - - - - - - 5
    107 PALALOGA SEBASTIAN - 5 - - - - - - - - - - 5
    108 PORAICU BOGDAN - - 5 - - - - - - - - - 5
    109 BALASA ADRIAN - - 5 - - - - - - - - - 5
    110 GRECU ADELIN - - - 5 - - - - - - - - 5
    111 BUCUR IONUT - - - 5 - - - - - - - - 5
    112 MOCANU DENIS - - - - - - - - - - 5 - 5
    113 TERENTII CRISTIAN - - - - - - - - - - 5 - 5
    114 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - - - - - - - - - - - 5 5
    115 COCAN MIRCEA - - - - - - - - - - - 5 5
    Ultima editare de TopTenisArena; 23.iul.2022, 13:19.

    Comentariu


    • #3
      Gr.inferioara nr. 1 - etapa 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TROHONEL DANIEL - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 NICOLAE ALYN - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 MARCU NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      4 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 CERNAT GELU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      5
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - etapa 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
      3-2
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
      2-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      2
      3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      4 STATE ORLANDO - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      5 CIUCLARU GABRIEL - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      5
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - etapa 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 VADUVA ANDREI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 BIRLOVEANU VIOREL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - etapa 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-2
      3-0
      4
      1
      2 ACSINTE OANA - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      3 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 VADUVA FILIP - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 BALABAN ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - etapa 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 COJANU CIPRIAN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      0-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      4 GEORGESCU MARIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      5 DASCALESCU SILVIU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      5
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - etapa 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 TICAL NICUSOR - Otopeni
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      4
      4 BOROICA ALEX - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      3
      5 -
      -
      Eliminatorii avansati

      1. Acsinte Oana
      ------------------------- Acsinte Oana 3-0
      8. Bye
      ----------------------------------- Chirica Alexandru 2-3
      5. Constantin Cristina
      ------------------------- Chirica Alexandru 2-3
      4. Chirica Alexandru
      -------------------------------------------------- Boroica Alex 0-3
      3. Vaduva Filip
      ------------------------- Marcu Nicolae 0-3
      6. Marcu Nicolae
      ----------------------------------- Boroica Alex 0-3
      7. Bye
      ------------------------- Boroica Alex 0-3
      2. Boroica Alex


      Gr.superioara nr. 1 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TROHONEL DANIEL - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
      0-3
      3-2
      1
      -2
      -2
      1
      2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
      3-0
      1-3
      1
      2
      1
      1
      1
      3 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
      2-3
      3-1
      1
      1
      1
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0
      2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
      3-1
      0-3
      1
      2
      3 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
      3-2
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      2 COJANU CIPRIAN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 NICOLAE ALYN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0
      -

      Eliminatorii elite

      1. Trohonel Daniel
      ------------------------- Megan Alexandra 1-3
      8. Megan Alexandra
      ----------------------------------- Cojanu Ciprian 0-3
      5. Constantin Teodor
      ------------------------- Cojanu Ciprian 1-3
      4. Cojanu Ciprian
      -------------------------------------------------- Cojanu Ciprian 3-2
      3. Bejan Alexandru
      ------------------------- Raileanu Raissa 0-3
      6. Raileanu Raissa
      ----------------------------------- Raileanu Raissa 3-1
      7. Pantelimon Andi
      ------------------------- Pantelimon Andi 3-1
      2. Rogoz Nicoleta
      Ultima editare de TopTenisArena; 25.ian.2022, 21:32.

      Comentariu


      • #4
        Gr.inferioara nr. 1 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
        3-1
        3-0
        3-0
        3-1
        3-1
        5
        2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
        1-3
        3-1
        3-0
        3-0
        3-1
        4
        3 BOROICA ALEX - Bucuresti
        0-3
        1-3
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        4 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
        0-3
        0-3
        2-3
        2-3
        3-0
        1
        5 SERBAN LEONARD - Bucuresti
        1-3
        0-3
        0-3
        3-2
        3-2
        2
        6 VADUVA FILIP - Bucuresti
        1-3
        1-3
        0-3
        0-3
        2-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
        3-2
        3-2
        3-0
        3-2
        3-0
        5
        2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
        2-3
        2-3
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        3 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
        2-3
        3-2
        3-2
        3-0
        3-0
        4
        4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
        0-3
        0-3
        2-3
        0-3
        3-0
        1
        5 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
        2-3
        2-3
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        6 BIRLOVEANU VIOREL - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
        1-3
        3-1
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
        3-1
        3-2
        3-1
        3-2
        3-0
        5
        3 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
        1-3
        2-3
        3-2
        3-2
        3-0
        3
        4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
        1-3
        1-3
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        5 LUPU MIHAI - Bucuresti
        0-3
        2-3
        2-3
        0-3
        3-0
        1
        6 URDA TEODOR VLADIMIR - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 AMRAN AKERIM - Bucuresti
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        5
        2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
        0-3
        3-1
        3-1
        3-0
        3-2
        4
        3 ACSINTE OANA - Bucuresti
        0-3
        1-3
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        4 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
        0-3
        1-3
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        5 PALALOGA SEBASTIAN - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        6 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
        0-3
        2-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
        1-3
        3-0
        3-0
        3-1
        3-0
        4
        2 COZMA DAVID - Bucuresti
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        5
        3 NICOLAE ALYN - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        3-2
        3-0
        2
        4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
        0-3
        0-3
        3-0
        2-3
        3-0
        2
        5 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
        1-3
        0-3
        2-3
        3-2
        3-0
        2
        6 MOTOC ALEXANDRU - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 6 - etapa 2
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
        1-3
        3-1
        3-0
        3-0
        3-1
        4
        2 ANGELESCU MIHAI - Bucuresti
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        3-1
        5
        3 MARCU NICOLAE - Bucuresti
        1-3
        0-3
        3-0
        3-0
        3-1
        3
        4 DUMITRU TRAIAN - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        5 POPESCU GEORGE - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        3-1
        3-1
        2
        6 VADUVA ANDREI - Bucuresti
        1-3
        1-3
        1-3
        0-3
        1-3
        0
        -

        Gr.superioara nr. 1 - avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 BOROICA ALEX - Bucuresti
        3-0
        3-1
        3-1
        3
        1
        2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
        0-3
        3-0
        3-2
        2
        2
        3 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
        1-3
        0-3
        3-1
        1
        4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
        1-3
        2-3
        1-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 2 - avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
        3-1
        3-2
        3-0
        3
        1
        2 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
        1-3
        1-3
        2-3
        0
        3 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
        2-3
        3-1
        2-3
        1
        4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
        0-3
        3-2
        3-2
        2
        2
        -
        Gr.superioara nr. 3 - avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 ACSINTE OANA - Bucuresti
        1-3
        3-0
        3-1
        2
        2
        3 POPESCU GEORGE - Bucuresti
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        4 SERBAN LEONARD - Bucuresti
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        -
        Eliminatorii avansati

        1. Boroica Alex
        ------------------------- Boroica Alex 3-0
        8. Bye
        ----------------------------------- Acsinte Oana 2-3
        5. Caldararu Mihai Florentin
        ------------------------- Acsinte Oana 2-3
        4. Acsinte Oana
        -------------------------------------------------- Megan Alexandra 0-3
        3. Craciun David Mihai
        ------------------------- Craciun David Mihai 3-1
        6. Marcu Nicolae
        ----------------------------------- Megan Alexandra 2-3
        7. Bye
        ------------------------- Megan Alexandra 0-3
        2. Megan Alexandra

        Gr.superioara nr. 1 - elite
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
        3-0
        3-1
        2
        1
        2 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
        0-3
        2-3
        0
        3 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
        1-3
        3-2
        1
        2
        -
        Gr.superioara nr. 2 - elite
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
        3-0
        3-1
        2
        1
        2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0
        3 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
        1-3
        3-0
        1
        2
        -
        Gr.superioara nr. 3 - elite
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
        2-3
        3-2
        1
        2
        2 ANGELESCU MIHAI - Bucuresti
        3-2
        3-1
        2
        1
        3 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
        2-3
        1-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 4 - elite
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        1 AMRAN AKERIM - Bucuresti
        2-3
        3-2
        1
        2
        2 COZMA DAVID - Bucuresti
        3-2
        3-2
        2
        1
        3 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
        2-3
        2-3
        0
        -
        Eliminatorii elite

        1. Neagoe Costin
        ------------------------- Neagoe Costin 3-0
        8. Catana Claudiu
        ----------------------------------- Cozma David 2-3
        5. Badulescu Teodor
        ------------------------- Cozma David 0-3
        4. Cozma David
        -------------------------------------------------- Amran Akerim 0-3
        3. Angelescu Mihai
        ------------------------- Angelescu Mihai 3-0
        6. Bejan Alexandru
        ----------------------------------- Amran Akerim 0-3
        7. Amran Akerim
        ------------------------- Amran Akerim 3-1
        2. Neculai Alexandru
        Ultima editare de TopTenisArena; 10.feb.2022, 01:34.

        Comentariu


        • #5
          Gr.inferioara nr. 1 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          AVg
          AVp
          NVp
          1 AMRAN ALKERIM - Bucuresti
          2-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          2
          2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
          3-2
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
          0-3
          0-3
          2-3
          3-0
          1
          3
          -4
          2
          1
          4 BARBU ANA MARIA - Bucuresti
          0-3
          0-3
          3-2
          0-3
          1
          5
          -8
          -2
          1
          5 POSTICA MARIUS - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4
          -6
          0
          1
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 2 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 ANGELESCU MIHAI - Bucuresti
          3-2
          3-1
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
          2-3
          3-0
          3-1
          3-0
          3
          2
          3 MOCA VASILE - Bucuresti
          1-3
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          4
          4 VADUVA FILIP - Bucuresti
          0-3
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          3
          5 BALASA ADRIAN - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          5
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 3 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
          2-3
          3-1
          3-1
          3-0
          3
          2
          2 FLORESCU BOGDAN - Bucuresti
          3-2
          3-0
          3-0
          3-1
          4
          1
          3 MARCU NICOLAE - Bucuresti
          1-3
          0-3
          3-1
          3-1
          2
          3
          4 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
          1-3
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          4
          5 VADUVA ANDREI - Bucuresti
          0-3
          1-3
          1-3
          0-3
          0
          5
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 4 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 DONA EUGEN - Bucuresti
          3-0
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 NICOLAE ALYN - Bucuresti
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          2
          3 TICAL NICUSOR - Otopeni
          1-3
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          3
          4 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          3-1
          2
          4
          5 JINGA VLAD - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          5
          6 PORAICU BOGDAN - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          6
          -
          Gr.inferioara nr. 5 - etapa 3
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
          1-3
          3-1
          3-1
          3-0
          3-0
          4
          2
          2 BOROICA ALEX - Bucuresti
          3-1
          3-0
          3-0
          3-1
          3-0
          5
          1
          3 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
          1-3
          0-3
          1-3
          0-3
          3-0
          1
          5
          4 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
          1-3
          0-3
          3-1
          1-3
          3-0
          2
          4
          5 STATE ORLANDO - Bucuresti
          0-3
          1-3
          3-0
          3-1
          3-0
          3
          3
          6 MOTOC ALEXANDRU - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6
          Gr.superioara nr. 1 - avansati
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
          3-1
          3-1
          2
          1
          2 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
          1-3
          1-3
          0
          3 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
          1-3
          3-1
          1
          2
          4 -
          -
          Gr.superioara nr. 2 - avansati
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 VADUVA FILIP - Bucuresti
          1-3
          1-3
          0
          2 STATE ORLANDO - Bucuresti
          3-1
          3-1
          2
          1
          3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
          3-1
          1-3
          1
          2
          4 -
          -
          Gr.superioara nr. 3 - avansati
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 MARCU NICOLAE - Bucuresti
          3-0
          3-1
          3-0
          3
          1
          2 TICAL NICUSOR - Otopeni
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          3 MOCA VASILE - Bucuresti
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          2
          4 POSTICA MARIUS - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          -
          Gr.superioara nr. 1 - elite
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
          3-0
          3-2
          2
          1
          2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
          0-3
          3-1
          1
          2
          3 NICOLAE ALYN - Bucuresti
          2-3
          1-3
          0
          4 -
          -
          Gr.superioara nr. 2 - elite
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 ANGELESCU MIHAI - Bucuresti
          2-3
          0-3
          0
          2 BOROICA ALEX - Bucuresti
          3-2
          3-0
          2
          1
          3 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
          3-0
          0-3
          1
          2
          4 -
          -
          Gr.superioara nr. 3 - elite
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 FLORESCU BOGDAN - Bucuresti
          3-0
          3-2
          1-3
          2
          2
          2 DONA EUGEN - Bucuresti
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          3 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
          2-3
          3-1
          0-3
          1
          4 AMRAN ALKERIM - Bucuresti
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          1
          -
          Eliminatorii avansati

          1. Constantin Cristina
          ------------------------- Constantin Cristina 3-0
          8. Bye
          ----------------------------------- Moca Vasile 0-3
          5. Vaireanu Danut Ionel
          ------------------------- Moca Vasile 0-3
          4. Moca Vasile
          -------------------------------------------------- Marcu Nicolae 0-3
          3. Marcu Nicolae
          ------------------------- Marcu Nicolae 3-0
          6. Boroica Gheorghe
          ----------------------------------- Marcu Nicolae 3-0
          7. Bye
          ------------------------- State Orlando 0-3
          2. State Orlando

          Eliminatorii elite

          1. Catana Claudiu
          ------------------------- Catana Claudiu 3-0
          8. Bye
          ----------------------------------- Bejan Alexandru 2-3
          5. Bejan Alexandru
          ------------------------- Bejan Alexandru 3-2
          4. Florescu Bogdan
          -------------------------------------------------- Amran Alkerim 0-3
          3. Amran Alkerim
          ------------------------- Amran Alkerim 3-0
          6. Constantin Teodor
          ----------------------------------- Amran Alkerim 3-0
          7. Bye
          ------------------------- Boroica Alex 0-3
          2. Boroica Alex
          Ultima editare de TopTenisArena; 13.feb.2022, 16:05.

          Comentariu


          • #6
            Gr.inferioara nr. 1 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
            3-0
            3-2
            3-0
            3-0
            3-0
            5
            1
            2 CHIRILA ROBERT - Bucuresti
            0-3
            0-3
            3-1
            3-1
            3-0
            3
            3
            3 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
            2-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3-1
            4
            2
            4 SAFTOIU TUDOR - Bucuresti
            0-3
            1-3
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            5
            5 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
            0-3
            1-3
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            4
            6 BIRLOVEANU VIOREL - Bucuresti
            0-3
            0-3
            1-3
            0-3
            0-3
            0
            6
            -
            Gr.inferioara nr. 2 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            5
            1
            2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
            0-3
            1-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            3
            3 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
            0-3
            3-1
            3-0
            3-2
            3-0
            4
            2
            4 GRECU ADELIN - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            6
            5 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
            0-3
            0-3
            2-3
            3-0
            1-3
            1
            5
            6 IORDACHE MIHAI - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            3-1
            3-1
            2
            4
            -
            Gr.inferioara nr. 3 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
            3-2
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            5
            1
            2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
            2-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            2
            3 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
            0-3
            0-3
            3-0
            3-0
            3-1
            3
            3
            4 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            4
            5 VARBANESCU RADU - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            2-3
            0
            6
            6 NGUEN THIEM - Bucuresti
            0-3
            0-3
            1-3
            0-3
            3-2
            1
            5
            -
            Gr.inferioara nr. 4 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
            3-2
            3-0
            3-0
            0-3
            3-0
            4
            1
            2 NICOLAE ALYN - Bucuresti
            2-3
            2-3
            3-0
            3-1
            3-0
            3
            3
            3 DUMITRU TRAIAN - Bucuresti
            0-3
            3-2
            3-0
            3-0
            3-1
            4
            2
            4 LUPU MIHAI - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            4
            5 BOROICA ALEX - Bucuresti
            3-0
            1-3
            0-3
            0-3
            3-0
            2
            5
            6 PARLOG FLORIN - Bucuresti
            0-3
            0-3
            1-3
            0-3
            0-3
            0
            6
            -
            Gr.inferioara nr. 5 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            AVg
            AVp
            NVp
            1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
            3-2
            3-0
            3-0
            3-0
            3-2
            5
            1
            2 ACSINTE OANA - Bucuresti
            2-3
            3-1
            1-3
            3-0
            3-1
            3
            3
            4
            0
            1
            3 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
            0-3
            1-3
            3-0
            3-0
            3-1
            3
            2
            3
            1
            1
            4 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
            0-3
            3-1
            0-3
            3-0
            3-0
            3
            4
            2
            -1
            1
            5 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            6
            6 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
            2-3
            1-3
            1-3
            0-3
            3-1
            1
            5
            -
            Gr.inferioara nr. 6 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
            3-0
            3-1
            3-1
            3-0
            3-0
            5
            1
            2 MOCANU MARIUS - Bucuresti
            0-3
            3-0
            3-1
            3-0
            3-1
            4
            2
            3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
            1-3
            0-3
            1-3
            3-0
            3-2
            2
            4
            4 EGE ERIS - Bucuresti
            1-3
            1-3
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            3
            5 BUCUR IONUT - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            2-3
            0
            6
            6 VADUVA ANDREI - Bucuresti
            0-3
            1-3
            2-3
            0-3
            3-2
            1
            5
            -
            Gr.inferioara nr. 7 - etapa 4
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
            0-3
            3-1
            0-3
            2-3
            3-2
            2
            3
            2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
            3-0
            3-0
            3-2
            3-0
            3-0
            5
            1
            3 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
            1-3
            0-3
            0-3
            3-1
            3-0
            2
            4
            4 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
            3-0
            2-3
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            2
            5 DAVID SERGIU DANUT - Bucuresti
            3-2
            0-3
            1-3
            0-3
            0-3
            1
            6
            6 JINGA VLAD - Bucuresti
            2-3
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            5
            -
            Gr.superioara nr. 1 - avansati
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 CHIRILA ROBERT - Bucuresti
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
            0-3
            1-3
            0
            3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
            0-3
            3-1
            1
            2
            4 -
            -
            Gr.superioara nr. 2 - avansati
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 MARCU NICOLAE - Bucuresti
            3-2
            2-3
            1
            1
            2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
            2-3
            3-2
            1
            2
            3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
            3-2
            2-3
            1
            4 -
            -
            Gr.superioara nr. 3 - avansati
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
            0-3
            2-3
            1-3
            0
            2 EGE ERIS - Bucuresti
            3-0
            3-1
            1-3
            2
            2
            3 LUPU MIHAI - Bucuresti
            3-2
            1-3
            0-3
            1
            4 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
            3-1
            3-1
            3-0
            3
            1
            -
            Gr.superioara nr. 4 - avansati
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 NICOLAE ALYN - Bucuresti
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 ACSINTE OANA - Bucuresti
            0-3
            3-1
            3-0
            2
            2
            3 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
            0-3
            1-3
            3-0
            1
            4 IORDACHE MIHAI - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            -
            Eliminatorii avansati

            1. Chirila Robert
            ------------------------- Ege Eris 2-3
            8. Ege Eris
            ----------------------------------- Catana Claudiu 2-3
            5. Catana Claudiu
            ------------------------- Catana Claudiu 3-2
            4. Nicolae Alyn
            -------------------------------------------------- Catana Claudiu 3-2
            3. Galos Alexandru
            ------------------------- Galos Alexandru 3-0
            6. Constantin Cristina
            ----------------------------------- Acsinte Oana 0-3
            7. Acsinte Oana
            ------------------------- Acsinte Oana 3-0
            2. Marcu Nicolae

            Gr.superioara nr. 1 - elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
            3-1
            3-2
            2
            1
            2 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
            1-3
            2-3
            0
            3 MOCANU MARIUS - Bucuresti
            2-3
            3-2
            1
            2
            4 -
            -
            Gr.superioara nr. 2 - elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
            3-1
            3-0
            2
            1
            2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
            1-3
            3-0
            1
            2
            3 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0
            4 -
            -
            Gr.superioara nr. 3 - elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
            3-2
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
            2-3
            3-1
            3-2
            2
            2
            3 DUMITRU TRAIAN - Bucuresti
            0-3
            1-3
            0-3
            0
            4 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
            0-3
            2-3
            3-0
            1
            -
            Gr.superioara nr. 4 - elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            LOC
            1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
            3-1
            2-3
            3-1
            2
            2
            2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
            1-3
            0-3
            3-0
            1
            3 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
            3-2
            3-0
            3-2
            3
            1
            4 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
            1-3
            0-3
            2-3
            0
            -

            Eliminatorii elite

            1. Neculai Alexandru
            ------------------------- Neculai Alexandru 3-0
            8. Megan Alexandra
            ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
            5. Bejan Alexandru
            ------------------------- Raileanu Raissa 1-3
            4. Raileanu Raissa
            -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-2
            3. Rogoz Nicoleta
            ------------------------- Mocanu Marius 2-3
            6. Mocanu Marius
            ----------------------------------- Mocanu Marius 2-0
            7. Panea Ovidiu
            ------------------------- Neagoe Costin 0-3
            2. Neagoe Costin
            Ultima editare de TopTenisArena; 21.mar.2022, 13:29.

            Comentariu


            • #7
              Gr.inferioara nr. 1 - etapa 5
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              1 AMRAN AL KERIM - Bucuresti
              3-0
              3-1
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
              0-3
              2-3
              3-0
              3-0
              2
              3
              3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
              1-3
              3-2
              3-2
              3-0
              3
              2
              4 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
              0-3
              0-3
              2-3
              3-1
              1
              4
              5 VARBANESCU RADU - Bucuresti
              0-3
              0-3
              0-3
              1-3
              0
              5
              -
              Gr.inferioara nr. 2 - etapa 5
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
              3-0
              3-0
              3-1
              3-1
              4
              1
              2 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
              0-3
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              2
              3 LUPU MIHAI - Bucuresti
              0-3
              0-3
              3-2
              3-1
              2
              3
              4 DUMITRU MADALINA - Bucuresti
              1-3
              0-3
              2-3
              0-3
              0
              5
              5 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
              1-3
              0-3
              1-3
              3-0
              1
              4
              -
              Gr.inferioara nr. 3 - etapa 5
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              1 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
              3-2
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
              2-3
              3-0
              3-1
              3-0
              3
              2
              3 TICAL NICUSOR - Otopeni
              0-3
              0-3
              3-2
              3-1
              2
              3
              4 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
              0-3
              1-3
              2-3
              3-0
              1
              4
              5 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
              0-3
              0-3
              1-3
              0-3
              0
              5
              -
              Gr.inferioara nr. 4 - etapa 5
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              AVg
              AVp
              NVp
              1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
              3-1
              3-0
              1-3
              3-0
              3
              2
              6
              0
              1
              2 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
              1-3
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              7
              1
              1
              3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
              0-3
              0-3
              0-3
              3-0
              1
              4
              4 BOROICA ALEX - Bucuresti
              3-1
              0-3
              3-0
              3-0
              3
              3
              5
              -1
              1
              5 JINGA VLAD - Bucuresti
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              5
              -
              Gr.inferioara nr. 5 - etapa 5
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
              3-2
              3-0
              3-0
              3-2
              4
              1
              2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
              2-3
              3-1
              3-2
              3-0
              3
              2
              3 STATE ORLANDO - Bucuresti
              0-3
              1-3
              3-1
              3-0
              2
              3
              4 PARLOG FLORIN - Bucuresti
              0-3
              2-3
              1-3
              2-3
              0
              5
              5 VADUVA ANDREI - Bucuresti
              2-3
              0-3
              0-3
              3-2
              1
              4
              -

              Gr.superioara nr. 1 - avansati
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
              2-3
              0-3
              0
              2 VADUVA ANDREI - Bucuresti
              3-2
              1-3
              1
              2
              3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
              3-0
              3-1
              2
              1
              4 -
              -
              Gr.superioara nr. 2 - avansati
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 LUPU MIHAI - Bucuresti
              3-0
              3-1
              2
              1
              2 STATE ORLANDO - Bucuresti
              0-3
              3-1
              1
              3 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
              1-3
              1-3
              0
              2
              4 -
              -
              Gr.superioara nr. 3 - avansati
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 TICAL NICUSOR - Otopeni
              0-3
              3-2
              3-0
              2
              2 BOROICA ALEX - Bucuresti
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              3 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
              2-3
              0-3
              3-1
              1
              2
              4 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
              0-3
              0-3
              1-3
              0
              -
              Eliminatorii avansati

              1. Vaireanu Danut Ionel
              ------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-0
              8. Bye
              ----------------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-1
              5. Boroica Gheorghe
              ------------------------- Iordan Marc Gabriel 1-3
              4. Iordan Marc Gabriel
              -------------------------------------------------- Boroica Alex 2-3
              3. Boroica Alex
              ------------------------- Boroica Alex 3-0
              6. Vaduva Andrei
              ----------------------------------- Boroica Alex 3-0
              7. Bye
              ------------------------- Lupu Mihai 0-3
              2. Lupu Mihai

              Gr.superioara nr. 1 - elite
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 AMRAN AL KERIM - Bucuresti
              3-0
              3-2
              2
              1
              2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
              0-3
              2-3
              0
              3 PANEA OVIDIU - Bucuresti
              2-3
              3-2
              1
              2
              4 -
              -
              Gr.superioara nr. 2 - elite
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
              3-0
              3-0
              2
              1
              2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
              0-3
              3-0
              1
              2
              3 MARCU NICOLAE - Bucuresti
              0-3
              0-3
              0
              4 -
              -
              Gr.superioara nr. 3 - elite
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
              3-1
              3-1
              3-0
              3
              1
              2 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
              1-3
              3-1
              3-1
              2
              2
              3 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
              1-3
              1-3
              3-0
              1
              4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
              0-3
              1-3
              0-3
              0
              -

              Eliminatorii elite

              1. Amran Al Kerim
              ------------------------- Amran Al Kerim 3-0
              8. Bye
              ----------------------------------- Amran Al Kerim 3-0
              5. Constantin Teodor
              ------------------------- Constantin Teodor 3-1
              4. Boroleanu Robert
              -------------------------------------------------- Neagoe Costin 2-3
              3. Dumitru Gheorghe
              ------------------------- Dumitru Gheorghe 3-0
              6. Panea Ovidiu
              ----------------------------------- Neagoe Costin 0-3
              7. Bye
              ------------------------- Neagoe Costin 0-3
              2. Neagoe Costin
              Ultima editare de TopTenisArena; 08.mai.2022, 19:56.

              Comentariu


              • #8
                Gr.inferioara nr. 1 - etapa 6
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 BALAN MIHAI - Ploiesti
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                4
                1
                2 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                0-3
                1-3
                3-0
                3-1
                2
                3
                3 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
                0-3
                3-1
                3-2
                3-0
                3
                2
                4 DAVID SERGIU DANUT - Bucuresti
                0-3
                0-3
                2-3
                0-3
                0
                5 JINGA VLAD - Bucuresti
                0-3
                1-3
                0-3
                3-0
                1
                4
                -
                Gr.inferioara nr. 2 - etapa 6
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                4
                1
                2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                0-3
                2-3
                3-1
                3-0
                2
                3
                3 SAFTOIU TUDOR - Bucuresti
                0-3
                3-2
                3-2
                1-3
                2
                2
                4 BOTOSNEANU ION - Videle
                0-3
                1-3
                2-3
                3-2
                1
                4
                5 VADUVA ANDREI - Bucuresti
                0-3
                0-3
                3-1
                2-3
                1
                -
                Gr.inferioara nr. 3 - etapa 6
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
                2 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
                3 VARZARU VIVI - Videle
                4 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
                5 DASCALESCU SILVIU - Bucuresti
                -
                Gr.inferioara nr. 4 - etapa 6
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                AVg
                AVp
                NVp
                1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 PARVU MATEI - Bucuresti
                1-3
                3-1
                1-3
                1
                2
                -2
                0
                1
                3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                0-3
                1-3
                3-1
                1
                3
                -3
                0
                1
                4 VARBANESCU RADU - Bucuresti
                0-3
                3-1
                1-3
                1
                4
                -3
                0
                1
                5 -
                -
                Gr.inferioara nr. 5 - etapa 6
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 ACSINTE OANA - Bucuresti
                0-3
                3-2
                3-0
                2
                2
                3 STATE ORLANDO - Bucuresti
                0-3
                2-3
                3-0
                1
                3
                4 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4
                5 -
                -
                Gr.inferioara nr. 6 - etapa 6
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
                3-0
                3-1
                3-0
                3
                1
                2 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
                0-3
                3-1
                3-1
                2
                2
                3 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
                1-3
                1-3
                3-0
                1
                3
                4 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
                0-3
                1-3
                0-3
                0
                4
                5 -
                -
                Gr.superioara nr. 1 - avansati
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                3-2
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
                2-3
                3-0
                3-1
                2
                2
                3 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                4 VADUVA ANDREI - Bucuresti
                0-3
                1-3
                3-1
                1
                -
                Gr.superioara nr. 2 - avansati
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 BOTOSNEANU ION - Videle
                1-3
                3-0
                0-3
                1
                2 STATE ORLANDO - Bucuresti
                3-1
                3-0
                3-1
                3
                1
                3 VARBANESCU RADU - Bucuresti
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
                3-0
                1-3
                3-0
                2
                2
                -
                Gr.superioara nr. 3 - avansati
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 VARZARU VIVI - Videle
                0-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                1
                3 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
                0-3
                0-3
                3-2
                1
                4 JINGA VLAD - Bucuresti
                0-3
                0-3
                2-3
                0
                -

                Eliminatorii avansati

                1. Docan Cristian
                ------------------------- Docan Cristian 3-0
                8. Bye
                ----------------------------------- Docan Cristian 3-0
                5. Iordan Marc Gabriel
                ------------------------- Varzaru Vivi 2-3
                4. Varzaru Vivi
                -------------------------------------------------- Docan Cristian 3-0
                3. Vaireanu Danut Ionel
                ------------------------- Topsaneanu Valentin 2-3
                6. Topsaneanu Valentin
                ----------------------------------- Topsaneanu Valentin 3-1
                7. Bye
                ------------------------- State Orlando 0-3
                2. State Orlando

                Gr.superioara nr. 1 - elite
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 BALAN MIHAI - Ploiesti
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
                0-3
                3-2
                3-0
                2
                2
                3 ACSINTE OANA - Bucuresti
                0-3
                2-3
                3-0
                1
                4 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                -
                Gr.superioara nr. 2 - elite
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
                0-3
                3-0
                3-1
                2
                2
                2 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
                3-0
                3-2
                3-1
                3
                1
                3 PARVU MATEI - Bucuresti
                0-3
                2-3
                2-3
                0
                4 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
                1-3
                1-3
                3-2
                1
                -
                Gr.superioara nr. 3 - elite
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
                3-1
                2-3
                3-0
                2
                2
                2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
                1-3
                1-3
                3-0
                1
                3 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
                3-2
                3-1
                0-3
                2
                1
                4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                -
                Eliminatorii elite

                1. Balan Mihai
                ------------------------- Balan Mihai 3-0
                8. Bye
                ----------------------------------- Balan Mihai 3-1
                5. Rogoz Nicoleta
                ------------------------- Rogoz Nicoleta 3-2
                4. Bejan Alexandru
                -------------------------------------------------- Balan Mihai 3-1
                3. Craciun David Mihai
                ------------------------- Craciun David Mihai 3-2
                6. Raileanu Raissa
                ----------------------------------- Boroleanu Robert 2-3
                7. Bye
                ------------------------- Boroleanu Robert 0-3
                2. Boroleanu Robert
                Ultima editare de TopTenisArena; 15.mai.2022, 15:10.

                Comentariu


                • #9
                  Gr.inferioara nr. 1 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  V
                  LOC
                  1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                  0-3
                  2-3
                  3-0
                  0-3
                  1
                  4
                  3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                  1-3
                  3-2
                  3-0
                  2-3
                  2
                  3
                  4 DASCALESCU SILVIU - Bucuresti
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  5 BUHAI ANDREI - Bucuresti
                  0-3
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  3
                  2
                  -
                  Gr.inferioara nr. 2 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  V
                  LOC
                  1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
                  3-1
                  3-0
                  3-1
                  3
                  1
                  2 ACSINTE OANA - Bucuresti
                  1-3
                  3-0
                  3-1
                  2
                  2
                  3 LUPU MIHAI - Bucuresti
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  3
                  4 VADUVA ANDREI - Bucuresti
                  1-3
                  1-3
                  1-3
                  0
                  4
                  5 -
                  -
                  Gr.inferioara nr. 3 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  V
                  LOC
                  1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  2 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  2
                  3 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  3
                  4 VARBANESCU RADU - Bucuresti
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4
                  5 -
                  -
                  Gr.inferioara nr. 4 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  V
                  LOC
                  1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                  2-3
                  3-2
                  3-1
                  2
                  2
                  2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
                  3-2
                  3-2
                  3-0
                  3
                  1
                  3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                  2-3
                  2-3
                  3-0
                  1
                  3
                  4 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4
                  5 -
                  -
                  Gr.inferioara nr. 5 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  V
                  LOC
                  1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  2
                  3 VADUVA FILIP - Bucuresti
                  0-3
                  0-3
                  3-2
                  1
                  3
                  4 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
                  0-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  4
                  5 -
                  -
                  Gr.inferioara nr. 6 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  V
                  LOC
                  1 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
                  1-3
                  3-0
                  2-3
                  1
                  3
                  2 JIMMY LU - Bucuresti
                  3-1
                  3-0
                  2-3
                  2
                  2
                  3 TOPSANEANU MIHAI - Chitila
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4
                  4 BOROICA ALEX - Bucuresti
                  3-2
                  3-2
                  3-0
                  3
                  1
                  5 -
                  -

                  Gr.superioara nr. 1 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
                  1 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti 1-3 3-0 3-2 2 2
                  2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci 3-1 3-0 3-0 3 1
                  3 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti 0-3 0-3 0-3 0
                  4 VADUVA ANDREI - Bucuresti 2-3 0-3 3-0 1
                  -
                  Gr.superioara nr. 2 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
                  1 LUPU MIHAI - Bucuresti 3-2 3-1 3-0 3 1
                  2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti 2-3 3-0 3-0 2 2
                  3 TOPSANEANU MIHAI - Chitila 1-3 0-3 3-1 1
                  4 VARBANESCU RADU - Bucuresti 0-3 0-3 1-3 0
                  -
                  Gr.superioara nr. 3 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
                  1 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila 1-3 3-0 3-2 2 2
                  2 VADUVA FILIP - Bucuresti 3-1 3-0 3-2 3 1
                  3 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti 0-3 0-3 0-3 0
                  4 MARCU NICOLAE - Bucuresti 2-3 2-3 3-0 1
                  -

                  Gr.superioara nr. 1 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
                  1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti 3-0 3-0 3-0 3 1
                  2 BOROICA ALEX - Bucuresti 0-3 3-1 3-1 2 2
                  3 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti 0-3 1-3 3-1 1
                  4 ACSINTE OANA - Bucuresti 0-3 1-3 1-3 0
                  -
                  Gr.superioara nr. 2 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC AVg AVp NVp
                  1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea 3-0 2-3 2-3 1 2 1 2 1
                  2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti 0-3 2-3 3-0 1 -1 0 1
                  3 PANEA OVIDIU - Bucuresti 3-2 3-2 3-1 3 1 4
                  4 DUMBRAVA DORU - Bucuresti 3-2 0-3 1-3 1 -4 -2 1
                  -
                  Gr.superioara nr. 3 - etapa 7
                  Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
                  1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti 3-1 3-1 2-3 2 2
                  2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti 1-3 1-3 1-3 0
                  3 JIMMY LU - Bucuresti 1-3 3-1 2-3 1
                  4 BUHAI ANDREI - Bucuresti 3-2 3-1 3-2 3 1
                  -

                  Eliminatorii etapa 7

                  1. Bejan Alexandru
                  ------------------------- Bejan Alexandru 3-0
                  8. Bye
                  ----------------------------------- Bejan Alexandru 3-0
                  5. Vaireanu Danut Ionel
                  ------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-2
                  4. Topsaneanu Valentin
                  -------------------------------------------------- Lupu Mihai 2-3
                  3. Vaduva Filip
                  ------------------------- Vaduva Filip 3-2
                  6. Constantin Cristina
                  ----------------------------------- Lupu Mihai 2-3
                  7. Bye
                  ------------------------- Lupu Mihai 0-3
                  2. Lupu Mihai

                  Eliminatorii etapa 7

                  1. Neagoe Costin
                  ------------------------- Neagoe Costin 3-0
                  8. Bye
                  ----------------------------------- Neagoe Costin 3-0
                  5. Badulescu Teodor
                  ------------------------- Rogoz Nicoleta 1-3
                  4. Rogoz Nicoleta
                  -------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-1
                  3. Buhai Andrei
                  ------------------------- Buhai Andrei 3-1
                  6. Boroica Alex
                  ----------------------------------- Buhai Andrei 3-2
                  7. Bye
                  ------------------------- Panea Ovidiu 0-3
                  2. Panea Ovidiu

                  ​​​​​​​
                  Ultima editare de TopTenisArena; 22.mai.2022, 14:02.

                  Comentariu


                  • #10
                    Gr.inferioara nr. 1 - etapa 8
                    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
                    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti 3-0 3-0 3-0 3-0 4 1
                    2 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti 0-3 3-0 3-0 3-0 3 2
                    3 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila 0-3 0-3 3-0 3-0 2 3
                    4 VARBANESCU RADU - Bucuresti 0-3 0-3 0-3 0-3 0
                    5 SARBU MADALIN - Bucuresti 0-3 0-3 0-3 3-0 1 4
                    -
                    Gr.inferioara nr. 2 - etapa 8
                    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
                    1 BUHAI ANDRII - Ucraina 3-0 3-0 3-0 3-1 4 1
                    2 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti 0-3 3-1 3-1 3-0 3 2
                    3 IPATE VIRGIL - Bucuresti 0-3 1-3 3-0 3-0 2 3
                    4 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti 0-3 1-3 0-3 1-3 0
                    5 DIEGO GABRIEL - Bucuresti 1-3 0-3 0-3 3-1 1 4
                    -
                    Gr.inferioara nr. 3 - etapa 8
                    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
                    1 BALAN MIHAI - Ploiesti 3-0 3-0 3-0 3 1
                    2 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti 0-3 3-2 3-1 2 2
                    3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti 0-3 2-3 3-0 1 3
                    4 DASCALESCU SILVIU - Bucuresti 0-3 1-3 0-3 0 4
                    5 -
                    -
                    Gr.inferioara nr. 4 - etapa 8
                    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
                    1 PANEA OVIDIU - Bucuresti 3-1 3-2 3-0 3 1
                    2 MARCU NICOLAE - Bucuresti 1-3 3-0 3-0 2 2
                    3 TOPSANEANU MIHAI - Chitila 2-3 0-3 0-3 0 4
                    4 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti 0-3 0-3 3-0 1 3
                    5 -
                    -
                    Gr.inferioara nr. 5 - etapa 8
                    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
                    1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti 3-0 3-0 1-3 2 2
                    2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti 0-3 3-1 0-3 1 3
                    3 PARLOG FLORIN - Bucuresti 0-3 1-3 0-3 0 4
                    4 BOROICA ALEX - Bucuresti 3-1 3-0 3-0 3 1
                    5 -
                    -
                    Gr.superioara nr. 1 - etapa 8 avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
                    1 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila 3-2 3-1 2 1
                    2 PARLOG FLORIN - Bucuresti 2-3 3-2 1 2
                    3 DASCALESCU SILVIU - Bucuresti 1-3 2-3 0
                    4 -
                    -
                    Gr.superioara nr. 2 - etapa 8 avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC AVg AVp NVp
                    1 IPATE VIRGIL - Bucuresti 2-3 3-0 1 1 2 2 1
                    2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti 3-2 2-3 1 2 0 0 1
                    3 TOPSANEANU MIHAI - Chitila 0-3 3-2 1 -2 -2 1
                    4 -
                    -
                    Gr.superioara nr. 3 - etapa 8 avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
                    1 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti 3-1 3-1 3-0 3 1
                    2 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti 1-3 3-1 3-0 2 2
                    3 DIEGO GABRIEL - Bucuresti 1-3 1-3 2-3 0
                    4 SARBU MADALIN - Bucuresti 0-3 0-3 3-2 1
                    -
                    Eliminatorii etapa 8 avansati

                    1. Topsaneanu Valentin
                    ------------------------- Topsaneanu Valentin 3-0
                    8. Bye
                    ----------------------------------- Papacu Bejoli 1-3
                    5. Papacu Bejoli
                    ------------------------- Papacu Bejoli 3-1
                    4. Boroica Gheorghe
                    -------------------------------------------------- Papacu Bejoli 3-2
                    3. Vaireanu Danut Ionel
                    ------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-0
                    6. Parlog Florin
                    ----------------------------------- Ipate Virgil 0-3
                    7. Bye
                    ------------------------- Ipate Virgil 0-3
                    2. Ipate Virgil

                    Gr.superioara nr. 1 - etapa 8 elite
                    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
                    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti 3-0 3-0 2 1
                    2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti 0-3 3-0 1 2
                    3 MARCU NICOLAE - Bucuresti 0-3 0-3 0
                    4 -
                    -
                    Gr.superioara nr. 2 - etapa 8 elite
                    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
                    1 BUHAI ANDRII - Ucraina 1-3 3-1 1 2
                    2 BOROICA ALEX - Bucuresti 3-1 3-2 2 1
                    3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti 1-3 2-3 0
                    4 -
                    -
                    Gr.superioara nr. 3 - etapa 8 elite
                    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
                    1 BALAN MIHAI - Ploiesti 3-0 3-1 3-1 3 1
                    2 PANEA OVIDIU - Bucuresti 0-3 3-2 3-2 2 2
                    3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti 1-3 2-3 3-0 1
                    4 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti 1-3 2-3 0-3 0
                    -
                    Eliminatorii etapa 8 elite

                    1. Neagoe Costin
                    ------------------------- Neagoe Costin 3-0
                    8. Bye
                    ----------------------------------- Neagoe Costin 3-0
                    5. Buhai Andrii
                    ------------------------- Buhai Andrii 3-2
                    4. Panea Ovidiu
                    -------------------------------------------------- Balan Mihai 0-3
                    3. Balan Mihai
                    ------------------------- Balan Mihai 3-1
                    6. Constantin Teodor
                    ----------------------------------- Balan Mihai 3-2
                    7. Bye
                    ------------------------- Boroica Alex 0-3
                    2. Boroica Alex
                    Ultima editare de TopTenisArena; 29.mai.2022, 17:53.

                    Comentariu


                    • #11
                      Gr.inferioara nr. 1 - etapa 9
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      V
                      LOC
                      1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                      3-2
                      3-0
                      2-3
                      2
                      2
                      2 TICAL NICUSOR - Otopeni
                      2-3
                      3-0
                      0-3
                      1
                      3
                      3 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      4 KERIM - Bucuresti
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      5 -
                      -
                      Gr.inferioara nr. 2 - etapa 9
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      V
                      LOC
                      1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
                      0-3
                      3-2
                      1-3
                      0-3
                      1
                      5
                      3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                      1-3
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      4 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
                      0-3
                      3-1
                      0-3
                      3-2
                      2
                      3
                      5 BIRLOVEANU VIOREL - Bucuresti
                      0-3
                      3-0
                      0-3
                      2-3
                      1
                      4
                      -
                      Gr.inferioara nr. 3 - etapa 9
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      V
                      LOC
                      1 COJANU CIPRIAN - Bucuresti
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
                      0-3
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      3
                      3 PODLOVSCHI BOGDAN - Bucuresti
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      4 VARBANESCU RADU - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4
                      5 MORARU AUREL - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      5
                      -
                      Gr.inferioara nr. 4 - etapa 9
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      V
                      LOC
                      1 JIMMY LU - Bucuresti
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      3-0
                      4
                      1
                      2 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      3-1
                      1
                      4
                      3 STATE ORLANDO - Bucuresti
                      0-3
                      3-0
                      0-3
                      3-1
                      2
                      3
                      4 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
                      2-3
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      5 DIEGO GABRIEL - Bucuresti
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      5
                      -
                      Gr.inferioara nr. 5 - etapa 9
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      V
                      LOC
                      1 GHETU GABRIEL - Bucuresti
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      2
                      3 CIOBANU MARIUS - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      4
                      4 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
                      0-3
                      1-3
                      3-2
                      1
                      3
                      5 -
                      -

                      Gr.superioara nr. 1 - avansati
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      AVg
                      AVp
                      NVp
                      1 TICAL NICUSOR - Otopeni
                      2-3
                      3-1
                      1
                      1
                      1
                      1
                      1
                      2 CIOBANU MARIUS - Bucuresti
                      3-2
                      2-3
                      1
                      2
                      0
                      0
                      1
                      3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                      1-3
                      3-2
                      1
                      -1
                      -1
                      1
                      4 -
                      -
                      Gr.superioara nr. 2 - avansati
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
                      0-3
                      3-0
                      1
                      2
                      2 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
                      3-0
                      3-1
                      2
                      1
                      3 VARBANESCU RADU - Bucuresti
                      0-3
                      1-3
                      0
                      4 -
                      -
                      Gr.superioara nr. 3 - avansati
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      AVg
                      AVp
                      NVp
                      1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
                      1-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      -6
                      2 STATE ORLANDO - Bucuresti
                      3-1
                      2-3
                      3-1
                      2
                      1
                      3
                      1
                      1
                      3 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
                      3-1
                      3-2
                      0-3
                      2
                      0
                      -2
                      1
                      4 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                      3-1
                      1-3
                      3-0
                      2
                      2
                      3
                      1
                      1
                      -
                      Eliminatorii avansati

                      1. Tical Nicusor
                      ------------------------- Tical Nicusor 3-0
                      8. Bye
                      ----------------------------------- Ipate Virgil 0-3
                      5. Hodivoianu Marius
                      ------------------------- Ipate Virgil 0-3
                      4. Ipate Virgil
                      -------------------------------------------------- State Orlando 1-3
                      3. State Orlando
                      ------------------------- State Orlando 3-0
                      6. Ciobanu Marius
                      ----------------------------------- State Orlando 3-1
                      7. Bye
                      ------------------------- Boroica Gheorghe 0-3
                      2. Boroica Gheorghe

                      Gr.superioara nr. 1 - elite
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 KERIM -
                      3-0
                      3-1
                      2
                      1
                      2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                      0-3
                      3-0
                      1
                      2
                      3 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
                      1-3
                      0-3
                      0
                      4 -
                      -
                      Gr.superioara nr. 2 - elite
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                      2-3
                      3-2
                      1
                      2
                      2 GHETU GABRIEL - Bucuresti
                      3-2
                      3-0
                      2
                      1
                      3 PODLOVSCHI BOGDAN - Bucuresti
                      2-3
                      0-3
                      0
                      4 -
                      -
                      Gr.superioara nr. 3 - elite
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 COJANU CIPRIAN - Bucuresti
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 JIMMY LU - Bucuresti
                      2-3
                      3-0
                      1-3
                      1
                      3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      -

                      Eliminatorii elite

                      1. Kerim
                      ------------------------- Kerim 3-0
                      8. Bye
                      ----------------------------------- Kerim 3-1
                      5. Constantin Teodor
                      ------------------------- Panea Ovidiu 1-3
                      4. Panea Ovidiu
                      -------------------------------------------------- Kerim 3-0
                      3. Cojanu Ciprian
                      ------------------------- Cojanu Ciprian 3-0
                      6. Marcu Nicolae
                      ----------------------------------- Cojanu Ciprian 3-1
                      7. Bye
                      ------------------------- Ghetu Gabriel 0-3
                      2. Ghetu Gabriel
                      Ultima editare de TopTenisArena; 02.iul.2022, 20:30.

                      Comentariu


                      • #12
                        Gr.inferioara nr. 1 - etapa 10
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        LOC
                        1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
                        3-1
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        2 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
                        1-3
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        3
                        3
                        3 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        2
                        4 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
                        1-3
                        0-3
                        0-3
                        3-2
                        0-3
                        1
                        5
                        5 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        2-3
                        0-3
                        0
                        6
                        6 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        4
                        -
                        Gr.inferioara nr. 2 - etapa 10
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        LOC
                        1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
                        2-3
                        3-1
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3
                        2
                        2 BOLEA CATALIN - Bucuresti
                        3-2
                        2-3
                        0-3
                        3-0
                        0-3
                        2
                        5
                        3 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti
                        1-3
                        3-2
                        0-3
                        3-2
                        3-2
                        3
                        3
                        4 JIMMY LU - Bucuresti
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        5
                        1
                        5 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        2-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        6
                        6 BUCUR MARIO - Bucuresti
                        0-3
                        3-0
                        2-3
                        1-3
                        3-0
                        2
                        4
                        -
                        Gr.inferioara nr. 3 - etapa 10
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        LOC
                        1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        2-3
                        4
                        2
                        2 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2-3
                        2
                        4
                        3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                        1-3
                        3-0
                        2-3
                        3-1
                        0-3
                        2
                        3
                        4 CIOBANU MARIUS - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        3-2
                        1-3
                        0-3
                        1
                        6
                        5 DUMITRU MADALINA - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        3-1
                        0-3
                        1
                        5
                        6 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
                        3-2
                        3-2
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        -
                        Gr.inferioara nr. 4 - etapa 10
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        LOC
                        1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
                        2-3
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        2-3
                        3
                        3
                        2 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
                        3-2
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        3 SERBAN LEONARD - Bucuresti
                        1-3
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        0-3
                        2
                        4
                        4 HODIS TUDOR - Bucuresti
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        3-0
                        0-3
                        1
                        5
                        5 VARBANESCU RADU - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        6
                        6 RADU AUREL - Bucuresti
                        3-2
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        2
                        -
                        Gr.inferioara nr. 5 - etapa 10
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        LOC
                        1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        2 ACSINTE OANA - Bucuresti
                        0-3
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        1-3
                        3
                        3
                        3 MIHAI ANDREI - Bucuresti
                        1-3
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        1-3
                        2
                        4
                        4 TICAL NICUSOR - Otopeni
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        3-0
                        0-3
                        1
                        5
                        5 MORARU AUREL - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        6
                        6 ALESSIO GRIMALDI - Bucuresti
                        0-3
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        4
                        2
                        -
                        Gr.inferioara nr. 6 - etapa 10
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        LOC
                        1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
                        3-2
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        4
                        1
                        2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
                        2-3
                        3-0
                        3-2
                        3-0
                        3
                        2
                        3 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        3-1
                        2
                        3
                        4 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
                        1-3
                        2-3
                        1-3
                        3-0
                        1
                        4
                        5 DASCALESCU SILVIU - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        5
                        6 -
                        -

                        Gr.superioara nr. 1 - AVANSATI
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        V
                        LOC
                        1 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
                        3-2
                        3-0
                        2
                        1
                        2 MIHAI ANDREI - Bucuresti
                        2-3
                        2-3
                        0
                        3 SERBAN LEONARD - Bucuresti
                        0-3
                        3-2
                        1
                        2
                        -
                        Gr.superioara nr. 2 - AVANSATI
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        V
                        LOC
                        1 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        0
                        2 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
                        3-0
                        0-3
                        1
                        2
                        3 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        -
                        Gr.superioara nr. 3 - AVANSATI
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        V
                        LOC
                        AVg
                        AVp
                        NVp
                        1 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                        1-3
                        3-0
                        1
                        2
                        1
                        1
                        1
                        2 ACSINTE OANA - Bucuresti
                        3-1
                        2-3
                        1
                        1
                        1
                        1
                        1
                        3 BUCUR MARIO -
                        0-3
                        3-2
                        1
                        -2
                        -2
                        1
                        -
                        Gr.superioara nr. 4 - AVANSATI
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        V
                        LOC
                        1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
                        3-0
                        1-3
                        1
                        2
                        2 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
                        0-3
                        1-3
                        0
                        3 DOCAN CRISTIAN -
                        3-1
                        3-1
                        2
                        1
                        -
                        Eliminatorii AVANSATI

                        1. Dramba Daniel Dumitru
                        ------------------------- Dramba Daniel Dumitru 3-2
                        8. Constantin Cristina
                        ----------------------------------- Dramba Daniel Dumitru 3-0
                        5. Ciripan Camelia
                        ------------------------- Ciripan Camelia 3-2
                        4. Docan Cristian
                        -------------------------------------------------- Sabin Cristian 2-3
                        3. Acsinte Oana
                        ------------------------- Serban Leonard 2-3
                        6. Serban Leonard
                        ----------------------------------- Sabin Cristian 0-3
                        7. Rogoz Nicoleta
                        ------------------------- Sabin Cristian 2-3
                        2. Sabin Cristian

                        Gr.superioara nr. 1 - ELITE
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        V
                        LOC
                        1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
                        3-0
                        2-3
                        1
                        2
                        2 ALESSIO GRIMALDI - Bucuresti
                        0-3
                        1-3
                        0
                        3 RADU AUREL -
                        3-2
                        3-1
                        2
                        1
                        -
                        Gr.superioara nr. 2 - ELITE
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        V
                        LOC
                        1 JIMMY LU -
                        3-0
                        0-3
                        1
                        2
                        2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        0
                        3 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        -
                        Gr.superioara nr. 3 - ELITE
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        V
                        LOC
                        1 DUMITRESCU CORNEL -
                        0-3
                        1-3
                        0
                        2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
                        3-0
                        3-2
                        2
                        1
                        3 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
                        3-1
                        2-3
                        1
                        2
                        -
                        Gr.superioara nr. 4 - ELITE
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        V
                        LOC
                        1 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
                        0-3
                        3-2
                        1
                        2
                        2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        3 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                        2-3
                        0-3
                        0
                        -

                        Eliminatorii ELITE

                        1. Radu Aurel
                        ------------------------- Badulescu Teodor 1-3
                        8. Badulescu Teodor
                        ----------------------------------- Jimmy Lu 2-3
                        5. Jimmy Lu
                        ------------------------- Jimmy Lu 3-2
                        4. Constantin Teodor
                        -------------------------------------------------- Neagoe Costin 0-3
                        3. Megan Alexandra
                        ------------------------- Neagoe Costin 0-3
                        6. Neagoe Costin
                        ----------------------------------- Neagoe Costin 3-1
                        7. Boroleanu Robert
                        ------------------------- Panea Ovidiu 2-3
                        2. Panea Ovidiu
                        Ultima editare de TopTenisArena; 03.iul.2022, 23:28.

                        Comentariu


                        • #13
                          Gr.inferioara nr. 1 - etapa 11
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          V
                          LOC
                          AVg
                          AVp
                          NVp
                          1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 SERBAN LEONARD - Bucuresti
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          3-2
                          2
                          4
                          -3
                          -2
                          1
                          3 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2-3
                          2
                          2
                          1
                          2
                          1
                          4 GEORGESCU MARIAN - Bucuresti
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          5 JINGA VLAD - Bucuresti
                          0-3
                          2-3
                          3-2
                          3-1
                          2
                          3
                          -1
                          0
                          1
                          -
                          Gr.inferioara nr. 2 - etapa 11
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          V
                          LOC
                          1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                          0-3
                          3-2
                          3-1
                          3-1
                          3
                          2
                          3 PODLOVSCHI BOGDAN - Bucuresti
                          0-3
                          2-3
                          3-2
                          3-1
                          2
                          3
                          4 CIOBANU MARIUS - Bucuresti
                          0-3
                          1-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          4
                          5 TERENTII CRISTIAN - Bucuresti
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          5
                          -
                          Gr.inferioara nr. 3 - etapa 11
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          V
                          LOC
                          1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 -
                          3 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
                          0-3
                          3-2
                          3-0
                          2
                          2
                          4 PARLOG FLORIN - Bucuresti
                          0-3
                          2-3
                          3-1
                          1
                          3
                          5 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4
                          -
                          Gr.inferioara nr. 4 - etapa 11
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          V
                          LOC
                          1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
                          2-3
                          3-1
                          3-2
                          3-0
                          3
                          2
                          2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          3 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
                          1-3
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          4
                          4 STATE ORLANDO - Bucuresti
                          2-3
                          0-3
                          3-2
                          3-0
                          2
                          3
                          5 VARBANESCU RADU - Bucuresti
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          5
                          -
                          Gr.inferioara nr. 5 - etapa 11
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          V
                          LOC
                          1 BUHAI ANDRII - Odessa
                          3-2
                          3-1
                          3-0
                          4
                          1
                          2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
                          2-3
                          3-1
                          3-0
                          3
                          2
                          3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                          1-3
                          1-3
                          3-1
                          2
                          3
                          4 -
                          5 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          1
                          4
                          -
                          Gr.superioara nr. 1 - avansati
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          LOC
                          1 JINGA VLAD - Bucuresti
                          3-1
                          0-3
                          1
                          2
                          2 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
                          1-3
                          1-3
                          0
                          3 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
                          3-0
                          3-1
                          2
                          1
                          4 -
                          -
                          Gr.superioara nr. 2 - avansati
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          LOC
                          AVg
                          AVp
                          NVp
                          1 PODLOVSCHI BOGDAN - Bucuresti
                          2-3
                          3-2
                          1
                          2
                          0
                          0
                          1
                          2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                          3-2
                          1-3
                          1
                          -1
                          -1
                          1
                          3 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
                          2-3
                          3-1
                          1
                          1
                          1
                          1
                          1
                          4 -
                          -
                          Gr.superioara nr. 3 - avansati
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          LOC
                          1 PARLOG FLORIN - Bucuresti
                          0-3
                          3-0
                          1-3
                          1
                          2 STATE ORLANDO - Bucuresti
                          3-0
                          1-3
                          3-2
                          2
                          1
                          3 CIOBANU MARIUS - Bucuresti
                          0-3
                          3-1
                          0-3
                          1
                          4 SERBAN LEONARD - Bucuresti
                          3-1
                          2-3
                          3-0
                          2
                          2
                          -
                          Eliminatorii avansati

                          1. Zaharia Puiu
                          ------------------------- Zaharia Puiu 3-0
                          8. Bye
                          ----------------------------------- Podlovschi Bogdan 1-3
                          5. Podlovschi Bogdan
                          ------------------------- Podlovschi Bogdan 3-1
                          4. Serban Leonard
                          -------------------------------------------------- Podlovschi Bogdan 3-0
                          3. State Orlando
                          ------------------------- Jinga Vlad 2-3
                          6. Jinga Vlad
                          ----------------------------------- Hodivoianu Marius 1-3
                          7. Bye
                          ------------------------- Hodivoianu Marius 0-3
                          2. Hodivoianu Marius
                          Gr.superioara nr. 1 - ELITE
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          LOC
                          1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                          1-3
                          3-1
                          1
                          2
                          2 BUHAI ANDRII - Odessa
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                          1-3
                          0-3
                          0
                          4 -
                          -
                          Gr.superioara nr. 2 - ELITE
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          LOC
                          1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                          0-3
                          3-0
                          1
                          2
                          3 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4 -
                          -
                          Gr.superioara nr. 3 - ELITE
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          LOC
                          AVg
                          AVp
                          NVp
                          1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          3
                          0
                          1
                          2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
                          3-0
                          0-3
                          3-0
                          2
                          3
                          0
                          1
                          3 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          3
                          0
                          1
                          4 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          -9
                          -
                          Eliminatorii ELITE

                          1. Buhai Andrii
                          ------------------------- Buhai Andrii 3-0
                          8. Bye
                          ----------------------------------- Constantin Teodor 1-3
                          5. Marcu Nicolae
                          ------------------------- Constantin Teodor 2-3
                          4. Constantin Teodor
                          -------------------------------------------------- Rogoz Nicoleta 1-3
                          3. Megan Alexandra
                          ------------------------- Panea Ovidiu 1-3
                          6. Panea Ovidiu
                          ----------------------------------- Rogoz Nicoleta 0-3
                          7. Bye
                          ------------------------- Rogoz Nicoleta 0-3
                          2. Rogoz Nicoleta
                          Ultima editare de TopTenisArena; 23.iul.2022, 13:23.

                          Comentariu


                          • #14
                            Gr.inferioara nr. 1 - etapa 12
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            1 AMRAN ALKERIM - Bucuresti
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3-2
                            3-1
                            4
                            2
                            3 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            4 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            4
                            5 IORDAN MIHAI - Bucuresti
                            0-3
                            2-3
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            1
                            5
                            6 DASCALESCU SILVIU - Bucuresti
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            6
                            -
                            Gr.inferioara nr. 2 - etapa 12
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            4
                            1
                            2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
                            3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                            1-3
                            1-3
                            3-1
                            3-2
                            2
                            3
                            4 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            2
                            5 COCAN MIRCEA - Bucuresti
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            5
                            6 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
                            1-3
                            2-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            4
                            -
                            Gr.inferioara nr. 3 - etapa 12
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            1 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
                            3-2
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 JIMMY LU - Bucuresti
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            4
                            2
                            3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                            1-3
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            4 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
                            1-3
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            4
                            5 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            5
                            6 VARBANESCU RADU - Bucuresti
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            6
                            -
                            Gr.inferioara nr. 4 - etapa 12
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            1 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            3-0
                            1-3
                            1
                            5
                            2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            5
                            1
                            3 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                            3-1
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            3
                            3
                            4 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                            3-0
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            4
                            2
                            5 JINGA VLAD - Bucuresti
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            6
                            6 SCUTARU IULIAN - Bucuresti
                            3-1
                            1-3
                            1-3
                            2-3
                            3-0
                            2
                            4
                            -
                            Gr.superioara nr. 1 - avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            LOC
                            1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            4 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            -
                            Gr.superioara nr. 2 - avansati
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            LOC
                            1 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                            3-1
                            0-3
                            0-3
                            1
                            2 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                            1-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            3 SCUTARU IULIAN - Bucuresti
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            4 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
                            3-0
                            3-2
                            0-3
                            2
                            2
                            -
                            Eliminatorii avansati

                            1. Dumitrescu Cornel
                            ------------------------- Dumitrescu Cornel 3-0
                            8. Bye
                            ----------------------------------- Zaharia Puiu 0-3
                            5. Bye
                            ------------------------- Zaharia Puiu 0-3
                            4. Zaharia Puiu
                            -------------------------------------------------- Marcu Nicolae 2-3
                            3. Marcu Nicolae
                            ------------------------- Marcu Nicolae 3-0
                            6. Bye
                            ----------------------------------- Marcu Nicolae 3-0
                            7. Bye
                            ------------------------- Scutaru Iulian 0-3
                            2. Scutaru Iulian

                            Gr.superioara nr. 1 - elite
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            LOC
                            1 AMRAN ALKERIM - Bucuresti
                            3-1
                            2-3
                            3-0
                            2
                            2
                            2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            3 JIMMY LU - Bucuresti
                            3-2
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            4 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            -
                            Gr.superioara nr. 2 - elite
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            LOC
                            1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3
                            1
                            2 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
                            0-3
                            3-0
                            3-2
                            2
                            2
                            3 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            4 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                            1-3
                            2-3
                            1-3
                            0
                            -
                            Eliminatorii elite

                            1. Jimmy Lu
                            ------------------------- Jimmy Lu 3-0
                            8. Bye
                            ----------------------------------- Iordan Alexandru Constantin 1-3
                            5. Bye
                            ------------------------- Iordan Alexandru Constantin 0-3
                            4. Iordan Alexandru Constantin
                            -------------------------------------------------- Amran Alkerim 0-3
                            3. Amran Alkerim
                            ------------------------- Amran Alkerim 3-0
                            6. Bye
                            ----------------------------------- Amran Alkerim 3-2
                            7. Bye
                            ------------------------- Panea Ovidiu 0-3
                            2. Panea Ovidiu
                            Ultima editare de TopTenisArena; 23.iul.2022, 13:21.

                            Comentariu


                            • #15
                              inscrieri etapa 1, Duminica 16 Ianuarie 2022
                              1. Alexandra Megan
                              2. Oana Acsinte
                              3. Nicoleta Rogoz
                              4. Marian Georgescu
                              5.Alyn Nicolae
                              6. Sabin Cristian

                              Comentariu


                              • #16
                                Tical Nicusor

                                Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

                                Comentariu