Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Open TTA - Sala CSTA Bucuresti - in (aproape) fiecare Duminica; 09.00 - 15.00

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Marcu Nicolae

    Comentariu


    • Inscrieri etapa 1 (07/08/2022) - 15:52:46 - v5.3 / cls_2022-aug

      1. Amran Kerim, Bucuresti, 955 - 54.3 - EM
      2. Boroica Alexandru, Bucuresti, 383 - 53.88 - EL
      3. Buhai Andrii, Odessa, 868 - 39.77 - E
      4. Constantin Teodor, Bucuresti, 89 - 37.23 - E
      5. Bejan Alexandru, Tecuci, 143 - 36.63 - E
      6. Jimmy Lu, Bucuresti, 517 - 36.6 - E
      7. Boroleanu Robert, Bucuresti, 339 - 35.82 - EL
      8. Papacu Bejoli, Bucuresti, 159 - 33.91 - EW
      9. Raileanu Raissa, Bucuresti, 234 - 33.14 - ELJF
      10. Nicolae Alyn, Bucuresti, 442 - 30.1 - OL
      11. Marcu Nicolae, Bucuresti, 561 - 28.7 - O
      12. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 389 - 22.44 - O
      13. Grumeza Lucian, Bucuresti, 420 - 22.06 - O
      14. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 1221 - 21.6 - O
      15. Constantin Cristina, Bucuresti, 204 - 21.51 - OF
      16. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1878 - 18 - A
      17. Ipate Virgil, Bucuresti, 623 - 17.51 - A
      18. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 694 - 17.37 - A
      19. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 2430 - 16.5 - AF
      20. Vaduva Filip, Bucuresti, 2486 - 15 - A
      21. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 545 - 14.95 - AW
      22. State Orlando, Bucuresti, 1092 - 14 - A
      23. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 1787 - 9.03 - H
      24. Iordan Marc Gabriel, Bucuresti, 2201 - 9 - H
      25. Vaduva Andrei, Bucuresti, 2395 - 6.15 - H
      26. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1874 - 6.08 - H
      27. Mafteiu Radu, Bucuresti, 5001 - 0
      28. Dascalescu Silviu, Bucuresti, 5002 - 0

      Comentariu


      • Crăciun David Mihai

        Comentariu


        • Postat în original de TopTenisArena Vezi post
          7. Avramescu Bogdan
          Miine te las sa câștigi.

          Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Hai și eu(tical Nicusor avansați Otopeni)ca ma invitat Orlando.

            Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

            Orlando State likes this.

            Comentariu


            • Ciprian Cojanu

              Comentariu


              • Kolomiets Natalia și Natasa Palamarchuk

                Comentariu


                • Catana Claudiu

                  Comentariu


                  • Docan Cristian

                    Comentariu


                    • Daniel Drâmbă

                      Comentariu


                      • Încă 4 locuri disponibile!

                        Comentariu


                        • Chirica Alexandru

                          Comentariu


                          • Moca Vasile

                            Comentariu


                            • Inscrieri etapa 1 (07/08/2022) - 22:00:40 - v5.3 / cls_2022-aug

                              1. Amran Kerim, Bucuresti, 955 - 54.3 - EM
                              2. Boroica Alexandru, Bucuresti, 383 - 53.88 - EL
                              3. Buhai Andrii, Odessa, 868 - 39.77 - E
                              4. Constantin Teodor, Bucuresti, 89 - 37.23 - E
                              5. Cojanu Ciprian, Bucuresti, 1645 - 37 - EM
                              6. Bejan Alexandru, Tecuci, 143 - 36.63 - E
                              7. Jimmy Lu, Bucuresti, 517 - 36.6 - E
                              8. Boroleanu Robert, Bucuresti, 339 - 35.82 - EL
                              9. Catana Claudiu, Bucuresti, 36 - 34.82 - E
                              10. Papacu Bejoli, Bucuresti, 159 - 33.91 - EW
                              11. Palamarhuk Natasha, Ucraina, 1921 - 33.9 - EF
                              12. Raileanu Raissa, Bucuresti, 234 - 33.14 - ELJF
                              13. Craciun David Mihai, Bucuresti, 161 - 32.72 - O
                              14. Nicolae Alyn, Bucuresti, 442 - 30.1 - OL
                              15. Marcu Nicolae, Bucuresti, 561 - 28.7 - O
                              16. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 462 - 27.45 - O
                              17. Chirica Alexandru, Bucuresti, 130 - 25.52 - O
                              18. Moca Vasile, Bucuresti, 444 - 24.74 - O
                              19. Docan Cristian, Bucuresti, 197 - 23.25 - O
                              20. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 389 - 22.44 - O
                              21. Grumeza Lucian, Bucuresti, 420 - 22.06 - O
                              22. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 1221 - 21.6 - O
                              23. Constantin Cristina, Bucuresti, 204 - 21.51 - OF
                              24. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1878 - 18 - A
                              25. Ipate Virgil, Bucuresti, 623 - 17.51 - A
                              26. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 694 - 17.37 - A
                              27. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 2430 - 16.5 - AF
                              28. Tical Nicusor, Otopeni, 398 - 15.94 - A
                              29. Vaduva Filip, Bucuresti, 2486 - 15 - A
                              30. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 545 - 14.95 - AW
                              31. State Orlando, Bucuresti, 1092 - 14 - A
                              32. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 1787 - 9.03 - H
                              33. Iordan Marc Gabriel, Bucuresti, 2201 - 9 - H
                              34. Vaduva Andrei, Bucuresti, 2395 - 6.15 - H
                              35. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1874 - 6.08 - H
                              36. Mafteiu Radu, Bucuresti, 5001 - 0
                              37. Dascalescu Silviu, Bucuresti, 5002 - 0
                              38. Kolomiets Natalia , Ucraina, 5003 - 0

                              Comentariu


                              • 2 locuri libere!

                                Comentariu


                                • Mihai Andrei

                                  Comentariu


                                  • Gr.inferioara nr. 1 - etapa 1
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    V
                                    LOC
                                    1 AMRAN KERIM - Bucuresti
                                    2 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
                                    3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
                                    4 STATE ORLANDO - Bucuresti
                                    5 VADUVA ANDREI - Bucuresti
                                    -
                                    Gr.inferioara nr. 2 - etapa 1
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    V
                                    LOC
                                    1 BOROICA ALEXANDRU - Bucuresti
                                    2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                                    3 MOCA VASILE - Bucuresti
                                    4 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                                    5 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
                                    -
                                    Gr.inferioara nr. 3 - etapa 1
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    V
                                    LOC
                                    1 BUHAI ANDRII - Odessa
                                    2 NICOLAE ALYN - Bucuresti
                                    3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                                    4 VADUVA FILIP - Bucuresti
                                    5 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
                                    -
                                    Gr.inferioara nr. 4 - etapa 1
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    V
                                    LOC
                                    1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                                    2 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
                                    3 MIHAI ANDREI - Bucuresti
                                    4 TICAL NICUSOR - Otopeni
                                    5 VARBANESCU RADU - Bucuresti
                                    -
                                    Gr.inferioara nr. 5 - etapa 1
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    V
                                    LOC
                                    1 COJANU CIPRIAN - Bucuresti
                                    2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
                                    3 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
                                    4 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
                                    5 MAFTEIU RADU - Bucuresti
                                    -
                                    Gr.inferioara nr. 6 - etapa 1
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    V
                                    LOC
                                    1 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
                                    2 PALAMARHUK NATASHA - Ucraina
                                    3 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
                                    4 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
                                    5 DASCALESCU SILVIU - Bucuresti
                                    -
                                    Gr.inferioara nr. 7 - etapa 1
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    V
                                    LOC
                                    1 JIMMY LU - Bucuresti
                                    2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
                                    3 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
                                    4 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                                    5 KOLOMIETS NATALIA - Ucraina
                                    -
                                    Gr.inferioara nr. 8 - etapa 1
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    V
                                    LOC
                                    1 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
                                    2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                                    3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                                    4 PODLOVSCHI BOGDAN - Bucuresti
                                    5 -
                                    -

                                    Comentariu


                                    • Iulian Scutaru .

                                      Comentariu


                                      • Gr.inferioara nr. 1 - etapa 1
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        1 AMRAN KERIM - Bucuresti
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        2 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
                                        0-3
                                        3-0
                                        3-2
                                        3-0
                                        3
                                        2
                                        3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
                                        0-3
                                        0-3
                                        2-3
                                        3-0
                                        1
                                        4
                                        4 STATE ORLANDO - Bucuresti
                                        0-3
                                        2-3
                                        3-2
                                        3-0
                                        2
                                        3
                                        5 VADUVA ANDREI - Bucuresti
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.inferioara nr. 2 - etapa 1
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        AVg
                                        AVp
                                        NVp
                                        1 BOROICA ALEXANDRU - Bucuresti
                                        1-3
                                        3-0
                                        1-3
                                        3-0
                                        2
                                        4
                                        2
                                        -4
                                        0
                                        2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                                        3-1
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-0
                                        2
                                        3
                                        -1
                                        -1
                                        1
                                        3 MOCA VASILE - Bucuresti
                                        0-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-1
                                        3
                                        1
                                        4 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                                        3-1
                                        3-0
                                        0-3
                                        0-3
                                        2
                                        2
                                        -1
                                        5
                                        2
                                        5 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
                                        0-3
                                        0-3
                                        1-3
                                        3-0
                                        1
                                        -
                                        Gr.inferioara nr. 3 - etapa 1
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        1 BUHAI ANDRII - Odessa
                                        3-2
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        1
                                        2 NICOLAE ALYN - Bucuresti
                                        2-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        2
                                        2
                                        3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                                        4 VADUVA FILIP - Bucuresti
                                        0-3
                                        0-3
                                        2-3
                                        0
                                        4
                                        5 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-2
                                        1
                                        3
                                        -
                                        Gr.inferioara nr. 4 - etapa 1
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        2 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
                                        0-3
                                        3-1
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        2
                                        3 MIHAI ANDREI - Bucuresti
                                        0-3
                                        1-3
                                        3-2
                                        3-0
                                        2
                                        3
                                        4 TICAL NICUSOR - Otopeni
                                        0-3
                                        0-3
                                        2-3
                                        3-0
                                        1
                                        4
                                        5 VARBANESCU RADU - Bucuresti
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.inferioara nr. 5 - etapa 1
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        1 COJANU CIPRIAN - Bucuresti
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-1
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
                                        0-3
                                        2-3
                                        3-1
                                        3-0
                                        2
                                        3
                                        3 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
                                        0-3
                                        3-2
                                        3-1
                                        3-0
                                        3
                                        2
                                        4 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
                                        1-3
                                        1-3
                                        1-3
                                        3-0
                                        1
                                        4
                                        5 MAFTEIU RADU - Bucuresti
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.inferioara nr. 6 - etapa 1
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        1 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
                                        3-2
                                        2-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        1
                                        2 PALAMARHUK NATASHA - Ucraina
                                        2-3
                                        3-2
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        2
                                        3 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
                                        3-2
                                        2-3
                                        2-3
                                        3-0
                                        2
                                        4
                                        4 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-2
                                        3-0
                                        2
                                        3
                                        5 DASCALESCU SILVIU - Bucuresti
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.inferioara nr. 7 - etapa 1
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        1 JIMMY LU - Bucuresti
                                        3-1
                                        3-1
                                        3-0
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
                                        1-3
                                        3-2
                                        3-1
                                        3-1
                                        3
                                        2
                                        3 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
                                        1-3
                                        2-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        2
                                        3
                                        4 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                                        0-3
                                        1-3
                                        0-3
                                        3-1
                                        1
                                        4
                                        5 KOLOMIETS NATALIA - Ucraina
                                        0-3
                                        1-3
                                        0-3
                                        1-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.inferioara nr. 8 - etapa 1
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        1 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
                                        3-2
                                        3-0
                                        3-1
                                        1-3
                                        3
                                        2
                                        2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                                        2-3
                                        2-3
                                        0-3
                                        2-3
                                        0
                                        3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                                        0-3
                                        3-2
                                        3-1
                                        0-3
                                        2
                                        3
                                        4 PODLOVSCHI BOGDAN - Bucuresti
                                        1-3
                                        3-0
                                        1-3
                                        0-3
                                        1
                                        4
                                        5 SCUTARU IULIAN - Bucuresti
                                        3-1
                                        3-2
                                        3-0
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        -

                                        Comentariu


                                        • Gr.superioara nr. 1 - elite
                                          Nr Nume si prenume - Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          LOC
                                          AVg
                                          AVp
                                          NVp
                                          1 AMRAN KERIM - Bucuresti
                                          3-0
                                          3-0
                                          3-0
                                          3
                                          1
                                          9
                                          2 SCUTARU IULIAN -
                                          0-3
                                          1-3
                                          3-2
                                          1
                                          -4
                                          -1
                                          1
                                          3 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
                                          0-3
                                          3-1
                                          1-3
                                          1
                                          -3
                                          0
                                          1
                                          4 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
                                          0-3
                                          2-3
                                          3-1
                                          1
                                          2
                                          -2
                                          1
                                          1
                                          -
                                          Gr.superioara nr. 2 - elite
                                          Nr Nume si prenume - Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          LOC
                                          1 MOCA VASILE - Bucuresti
                                          0-3
                                          0-3
                                          3-0
                                          1
                                          2 JIMMY LU - Bucuresti
                                          3-0
                                          3-1
                                          3-0
                                          3
                                          1
                                          3 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
                                          3-0
                                          1-3
                                          3-1
                                          2
                                          2
                                          4 NICOLAE ALYN - Bucuresti
                                          0-3
                                          0-3
                                          1-3
                                          0
                                          -
                                          Gr.superioara nr. 3 - elite
                                          Nr Nume si prenume - Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          LOC
                                          1 BUHAI ANDRII - Odessa
                                          3-0
                                          3-1
                                          3-1
                                          3
                                          1
                                          2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
                                          0-3
                                          3-1
                                          3-0
                                          2
                                          2
                                          3 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
                                          1-3
                                          1-3
                                          3-2
                                          1
                                          4 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                                          1-3
                                          0-3
                                          2-3
                                          0
                                          -
                                          Gr.superioara nr. 4 - elite
                                          Nr Nume si prenume - Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          LOC
                                          1 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                                          0-3
                                          3-1
                                          3-0
                                          2
                                          2
                                          2 COJANU CIPRIAN - Bucuresti
                                          3-0
                                          3-2
                                          3-1
                                          3
                                          1
                                          3 PALAMARHUK NATASHA - Ucraina
                                          1-3
                                          2-3
                                          2-3
                                          0
                                          4 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
                                          0-3
                                          1-3
                                          3-2
                                          1
                                          -


                                          Gr.superioara nr. 1 - avansati
                                          Nr Nume si prenume - Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          LOC
                                          1 STATE ORLANDO - Bucuresti
                                          2-3
                                          1-3
                                          2-3
                                          0
                                          2 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                                          3-2
                                          3-1
                                          3-1
                                          3
                                          1
                                          3 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                                          3-1
                                          1-3
                                          2-3
                                          1
                                          4 TICAL NICUSOR - Otopeni
                                          3-2
                                          1-3
                                          3-2
                                          2
                                          2
                                          -
                                          Gr.superioara nr. 2 - avansati
                                          Nr Nume si prenume - Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          LOC
                                          1 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                                          3-2
                                          3-2
                                          2
                                          1
                                          2 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
                                          2-3
                                          3-2
                                          1
                                          2
                                          3 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
                                          2-3
                                          2-3
                                          0
                                          4 VADUVA FILIP - Bucuresti
                                          -
                                          Gr.superioara nr. 3 - avansati
                                          Nr Nume si prenume - Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          LOC
                                          1 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
                                          2-3
                                          3-0
                                          0-3
                                          1
                                          2 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
                                          3-2
                                          3-0
                                          0-3
                                          2
                                          2
                                          3 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
                                          0-3
                                          0-3
                                          0-3
                                          0
                                          4 BOROICA ALEXANDRU - Bucuresti
                                          3-0
                                          3-0
                                          3-0
                                          3
                                          1
                                          -
                                          Gr.superioara nr. 4 - avansati
                                          Nr Nume si prenume - Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          LOC
                                          1 MIHAI ANDREI - Bucuresti
                                          0-3
                                          3-0
                                          3-2
                                          2
                                          2
                                          2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
                                          3-0
                                          3-1
                                          3-2
                                          3
                                          1
                                          3 PODLOVSCHI BOGDAN - Bucuresti
                                          0-3
                                          1-3
                                          3-1
                                          1
                                          4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
                                          2-3
                                          2-3
                                          1-3
                                          0
                                          -
                                          Ultima editare de TopTenisArena; 07.aug.2022, 13:32.

                                          Comentariu


                                          • Eliminatorii avansati

                                            1. Constantin Cristina
                                            -------------------------
                                            8. Avramescu Bogdan
                                            -----------------------------------
                                            5. Caldararu Mihai Florentin
                                            -------------------------
                                            4. Raileanu Raissa
                                            --------------------------------------------------
                                            3. Boroica Alexandru
                                            -------------------------
                                            6. Tical Nicusor
                                            -----------------------------------
                                            7. Mihai Andrei
                                            -------------------------
                                            2. Marcu Nicolae

                                            Eliminatorii elite

                                            1. Amran Kerim
                                            -------------------------
                                            8. Bejan Alexandru
                                            -----------------------------------
                                            5. Boroleanu Robert
                                            -------------------------
                                            4. Cojanu Ciprian
                                            --------------------------------------------------
                                            3. Buhai Andrii
                                            -------------------------
                                            6. Craciun David Mihai
                                            -----------------------------------
                                            7. Constantin Teodor
                                            -------------------------
                                            2. Jimmy Lu

                                            Comentariu


                                            • Eliminatorii avansati

                                              1. Constantin Cristina
                                              ------------------------- Avramescu Bogdan 2-3
                                              8. Avramescu Bogdan
                                              ----------------------------------- Raileanu Raissa 0-3
                                              5. Caldararu Mihai Florentin
                                              ------------------------- Raileanu Raissa 1-3
                                              4. Raileanu Raissa
                                              -------------------------------------------------- Boroica Alexandru 0-3
                                              3. Boroica Alexandru
                                              ------------------------- Boroica Alexandru 3-0
                                              6. Tical Nicusor
                                              ----------------------------------- Boroica Alexandru 3-1
                                              7. Mihai Andrei
                                              ------------------------- Marcu Nicolae 2-3
                                              2. Marcu Nicolae

                                              Eliminatorii elite

                                              1. Amran Kerim
                                              ------------------------- Amran Kerim 3-0
                                              8. Bejan Alexandru
                                              ----------------------------------- Amran Kerim 3-1
                                              5. Boroleanu Robert
                                              ------------------------- Boroleanu Robert 3-1
                                              4. Cojanu Ciprian
                                              -------------------------------------------------- Amran Kerim 3-0
                                              3. Buhai Andrii
                                              ------------------------- Buhai Andrii 3-0
                                              6. Craciun David Mihai
                                              ----------------------------------- Constantin Teodor 1-3
                                              7. Constantin Teodor
                                              ------------------------- Constantin Teodor 3-1
                                              2. Jimmy Lu

                                              Comentariu


                                              • etapa a 2-a, 28 August.

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X