Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Open TTA, editia a 5-a, Sala "Otilia Badescu" - CSTA Bucuresti-Duminica,18 Februarie 2024, etapa 5 - ora 10.00

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Inscrieri etapa 12 (26 Noiembrie ) - 10:18:39 - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Amran Alkerim, Bucuresti, 1235 - 56.4 - EL
    2. Alexandru Constantin, Bucuresti, 1750 - 47.3 - E
    3. Megan Alexandra, Bucuresti, 657 - 44.93 - EF
    4. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 664 - 44.27 - EF
    5. Stoica Laura, Bucuresti, 2386 - 41.8 - EF
    6. Panea Ovidiu, Bucuresti, 1003 - 40.7 - E
    7. Constantin Teodor, Bucuresti, 264 - 39.04 - E
    8. Bejan Alexandru, Tecuci, 1363 - 37 - E
    9. Papacu Bejoli, Bucuresti, 706 - 36.87 - EW
    10. Acsinte Oana, Bucuresti, 916 - 36.03 - EF
    11. Marcu Nicolae, Bucuresti, 1104 - 35.55 - E
    12. Purendea Olimpia, Bucuresti, 1983 - 35.5 - EF
    13. Trohonel Daniel, Bucuresti, 2561 - 35.1 - E
    14. Lita Gabriel, Bucuresti, 119 - 33 - E
    15. Lucaci Adrian, Bucuresti, 2785 - 28 - O
    16. Vaduva David, Bucuresti, 2787 - 28 - O
    17. Constantin Cristina, Bucuresti, 251 - 27.08 - OF
    18. Toma David, Bucuresti, 340 - 25.97 - O
    19. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 423 - 22.89 - O
    20. Hodis Marian, Bucuresti, 1695 - 19.4 - A
    21. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 831 - 17.67 - AW
    22. Dina Alexandru, Bucuresti, 551 - 16.43 - A
    23. Stoica Florin, Bucuresti, 5007 - 15.7
    24. Cristoiu Cozmin, Bucuresti, 2434 - 13.7 - A
    25. Toric Constantin, Bucuresti, 1059 - 13.16 - A
    26. Balaban Adrian, Bucuresti, 2666 - 12.5 - A
    27. Sava Harold, Bucuresti, 5001 - 8.6
    28. Dobre Alexandru, Bucuresti, 3356 - 5 - H
    29. Ion Robert, Bucuresti, 3255 - 4 - H
    30. David Sergiu Danut, Bucuresti, 5012 - 0
    31. Cernat Gelu, Bucuresti, 5013 - 0
    Grupe inferioare etapa 12

    Gr. nr. 1
    1. Amran Alkerim, Bucuresti
    2. Purendea Olimpia, Bucuresti
    3. Lita Gabriel, Bucuresti
    4. Cristoiu Cozmin, Bucuresti
    5. Toric Constantin, Bucuresti

    Gr. nr. 2
    1. Alexandru Constantin, Bucuresti
    2. Marcu Nicolae, Bucuresti
    3. Trohonel Daniel, Bucuresti
    4. Stoica Florin, Bucuresti
    5. Balaban Adrian, Bucuresti

    Gr. nr. 3
    1. Megan Alexandra, Bucuresti
    2. Acsinte Oana, Bucuresti
    3. Lucaci Adrian, Bucuresti
    4. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti
    5. Sava Harold, Bucuresti

    Gr. nr. 4
    1. Rogoz Nicoleta, Bucuresti
    2. Papacu Bejoli, Bucuresti
    3. Vaduva David, Bucuresti
    4. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti
    5. Dobre Alexandru, Bucuresti

    Gr. nr. 5
    1. Stoica Laura, Bucuresti
    2. Bejan Alexandru, Tecuci
    3. Constantin Cristina, Bucuresti
    4. Hodis Marian, Bucuresti
    5. Ion Robert, Bucuresti

    Gr. nr. 6
    1. Panea Ovidiu, Bucuresti
    2. Constantin Teodor, Bucuresti
    3. Toma David, Bucuresti
    4. Dina Alexandru, Bucuresti
    5. David Sergiu Danut, Bucuresti
    6. Cernat Gelu, Bucuresti

    Comentariu


    • Gr.inferioara nr. 1 - etapa 12
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 AMRAN ALKERIM - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 LITA GABRIEL - Bucuresti
      1-3
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      3
      -3
      1
      1
      4 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      -7
      -1
      1
      5 TORIC CONSTANTIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      -6
      0
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - etapa 12
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MARCU NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      3
      3 TROHONEL DANIEL - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 STOICA FLORIN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      5 BALABAN ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0-3
      2-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - etapa 12
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 ACSINTE OANA - Bucuresti
      2-3
      2-3
      3-2
      3-2
      2
      3
      0
      0
      1
      3 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      4
      -1
      -1
      1
      4 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      0
      1
      1
      5 SAVA HAROLD - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - etapa 12
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 VADUVA DAVID - Bucuresti
      1-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      4 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      5 DOBRE ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - etapa 12
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 STOICA LAURA - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
      0-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      4 HODIS MARIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      5 ION ROBERT - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - etapa 12
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PANEA OVIDIU - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 TOMA DAVID - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      3
      4 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      2-3
      1
      5 DAVID SERGIU DANUT - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 CERNAT GELU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      -
      Gr.superioara nr. 1 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 LITA GABRIEL - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 HODIS MARIAN - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      3 VADUVA DAVID - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      4 STOICA FLORIN - Bucuresti
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MARCU NICOLAE - Bucuresti
      3-1
      3-0
      0-3
      2
      2
      -1
      1
      2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3
      0
      1
      3 CERNAT GELU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -9
      4 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      1
      4
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ACSINTE OANA - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      2 TOMA DAVID - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      4 TORIC CONSTANTIN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      -
      Eliminatorii open

      1. Lita Gabriel
      ------------------------- Lita Gabriel 3-0
      8. Bye
      ----------------------------------- Lita Gabriel 3-1
      5. Vaireanu Danut Ionel
      ------------------------- Acsinte Oana 0-3
      4. Acsinte Oana
      -------------------------------------------------- Toma David 0-3
      3. Toma David
      ------------------------- Toma David 3-0
      6. Hodis Marian
      ----------------------------------- Toma David 3-1
      7. Bye
      ------------------------- Lucaci Adrian 0-3
      2. Lucaci Adrian
      Gr.superioara nr. 1 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 AMRAN ALKERIM - Bucuresti
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
      2-3
      2-3
      0
      3 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      2 PANEA OVIDIU - Bucuresti
      3-1
      2-3
      1
      2
      3 TROHONEL DANIEL - Bucuresti
      3-1
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      2 STOICA LAURA - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
      3-1
      0-3
      1
      2
      -
      Eliminatorii elite

      1. Amran Alkerim
      ------------------------- Amran Alkerim 3-2
      8. Panea Ovidiu
      ----------------------------------- Amran Alkerim 3-0
      5. Constantin Teodor
      ------------------------- Stoica Laura 1-3
      4. Stoica Laura
      -------------------------------------------------- Amran Alkerim 3-1
      3. Trohonel Daniel
      ------------------------- Trohonel Daniel 3-0
      6. Papacu Bejoli
      ----------------------------------- Alexandru Constantin 1-3
      7. Purendea Olimpia
      ------------------------- Alexandru Constantin 0-3
      2. Alexandru Constantin

      Comentariu


      • Elite
        Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
        1 Lucaci Adrian 10 - 9 9 10 16 12 14 12 9 18 9 128
        2 Constantin Teodor - 11 10 10 11 11 10 12 9 11 11 10 116
        3 Buhai Andrii 18 - 11 18 - - 15 17 - 11 16 - 106
        4 Amran Alkerim - - 19 11 20 17 19 - - - - 18 104
        5 Purendea Olimpia 10 - 10 8 8 12 11 9 10 - 12 9 99
        6 Alexandru Constantin - - - - 17 14 16 - - 18 19 15 99
        7 Panea Ovidiu 15 11 15 11 10 11 - - - - 10 11 94
        8 Stoica Laura - - 12 - 9 11 13 - 10 - 13 13 81
        9 Bejan Alexandru 9 17 - 9 8 9 - - - 8 12 8 80
        10 Rogoz Nicoleta 12 13 - - - 10 11 - 16 - 9 9 80
        11 Megan Alexandra 12 - 11 11 - 9 - - 15 - 12 9 79
        12 Marcu Nicolae 11 12 8 5 13 7 - - - 8 6 9 79
        13 Acsinte Oana 9 6 - 9 - 10 9 - 11 - 8 11 73
        14 Papacu Bejoli - - 13 8 6 9 - - 8 - 10 9 63
        15 State Malin 12 14 16 8 - - 9 - - - - - 59
        16 Catana Claudiu - 10 9 - 13 - - 11 11 - - - 54
        17 Cojanu Ciprian - - - 9 17 13 - - - - 14 - 53
        18 Neagoe Costin - 18 - - - - - - 18 12 - - 48
        19 Dragomir Cristian - - 13 12 - - 11 - - - - - 36
        20 LITA GABRIEL - - - - - - - - 8 9 7 11 35
        21 Boroica Alex - 10 9 - - - - - - 12 - - 31
        22 Virtopeanu Andrei - 14 16 - - - - - - - - - 30
        23 Dogaru Teodor - 8 12 10 - - - - - - - - 30
        24 Nicolae Alyn 10 - 9 - 8 - - - - - - - 27
        25 Dona Eugen - - - 9 10 8 - - - - - - 27
        26 Florescu Bogdan - - - 16 - 10 - - - - - - 26
        27 OLEG MOSHINSKY - - - - - - - - 12 10 - - 22
        28 Iordan Marc Gabriel - - - - - - 11 - - - 10 - 21
        29 Rus Claudiu - - - 9 - - 9 - - - - - 18
        30 Dumitrescu Cornel - 9 - - - - - - 9 - - - 18
        31 Jimmy Lu - - - - - - - - - 14 - - 14
        32 Angelescu Mihai - - - - 13 - - - - - - - 13
        33 RADU DANIEL - - - - - - - - 13 - - - 13
        34 Craciun David Mihai - 12 - - - - - - - - - - 12
        35 Stancescu Sebastian - - - 12 - - - - - - - - 12
        36 Ionescu Mihai - - - - - 12 - - - - - - 12
        37 Trohonel Daniel - - - - - - - - - - - 12 12
        38 Badea Ionut - - 11 - - - - - - - - - 11
        39 Dutu Daniel - - - - - - 11 - - - - - 11
        40 Botezatu Onelus - - - - - - - 11 - - - - 11
        41 IORDAN ALEXANDRU - - - - - - - - - - 11 - 11
        42 BADULESCU TEODOR - - - - - - - - 10 - - - 10
        43 Mititica Alexandru - - - - - - - - - - 8 - 8
        44 Vasile Gelu Iulian - - - - 7 - - - - - - - 7
        Open
        Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
        1 Toma David 14 9 11 - 11 - 13 8 13 16 6 18 119
        2 Constantin Cristina 16 9 13 7 8 12 5 - 9 8 7 6 100
        3 Serban Leonard 9 9 6 - 6 9 9 9 10 - 14 - 81
        4 Tical Nicusor 7 11 7 7 - - 8 8 9 8 8 - 73
        5 Voinescu Ecaterina 8 - 9 6 12 9 9 - - 8 10 - 71
        6 Vaduva David 5 7 6 - 7 6 7 5 7 - 6 7 63
        7 Baltatu Eduard Laurentiu - 8 9 - - - 6 14 - 13 - - 50
        8 Albescu Constantin Ionut 9 7 - - - - 10 11 - - 6 7 50
        9 State Orlando 9 6 - - 8 - - 10 6 - 9 - 48
        10 Ciripan Camelia - 8 8 - 8 6 9 - - - 8 - 47
        11 Tomica Silviu - - 11 8 9 - 8 - - - - - 36
        12 Bustiuc Razvan 12 - - 6 - - - 11 - - - - 29
        13 Acu Paul - - - 8 - - 10 10 - - - - 28
        14 Chirila Robert 9 7 - - - 10 - - - - - - 26
        15 Saftoiu Tudor 10 11 - - - - - - - - - - 21
        16 Terentii Cristian 5 - 6 - - - - 5 5 - - - 21
        17 Chirica Alexandru - - - - - 7 10 - - - - - 17
        18 Tahas Adrian - - - - - - 17 - - - - - 17
        19 Nicolae Daniel 7 - - - 7 - - - - - - - 14
        20 Pasoveanu Silvian 5 - 8 - - - - - - - - - 13
        21 Calin Anisoara - - 5 - - - - - - 7 - - 12
        22 Dinu Gheorghe - - - - - - - 10 - - - - 10
        23 Udrea Valentin - - - - - - - 9 - - - - 9
        24 Enculescu Mihaita - - - - - - - 9 - - - - 9
        25 Hodis Tudor 8 - - - - - - - - - - - 8
        26 Bank Vadim - - - - - - 8 - - - - - 8
        27 CRETU IONUT - - - - - - - - 8 - - - 8
        28 Baluta Silviu - - 7 - - - - - - - - - 7
        29 Constantin Gabriela 7 - - - - - - - - - - - 7
        30 Galca Andrei - - - - - - - 6 - - - - 6
        31 RAGALIE NICOLAE - - - - - - - - 5 - - - 5
        32 Ciocau Viorel - - - - - - - - - - 5 - 5
        Avansati
        Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
        1 Vaireanu Danut Ionel 6 6 - - - - - 6 8 10 8 9 53
        2 Hodis Marian 8 - - 5 6 6 - - 5 - - 9 39
        3 Boroica Gheorghe - 6 6 - - - 6 - 6 8 5 - 37
        4 Cristoiu Cozmin - - - - - 5 6 - - 8 5 6 30
        5 Traneci Andrei Valentin 6 8 6 - 6 - - - - - - - 26
        6 Barabancea Lili - - - - - - 9 - 6 - 9 - 24
        7 Balaban Adrian - - - 5 5 - - - - - 6 5 21
        8 Ianos Vlad - - 6 5 5 - - - - - - - 16
        9 STOICA FLORIN - - - - - - - - - - 7 6 13
        10 Moreno Valentin - - - - - - 7 - - - 5 - 12
        11 Dina Alexandru - - - - - 5 - - - - - 6 11
        12 Valcica Antonio - - - - 10 - - - - - - - 10
        13 Ipate Virgil - - - - - - - 8 - - - - 8
        14 Gheozdan Daniel - - 8 - - - - - - - - - 8
        15 Toric Constantin - - - - - - - - - - - 7 7
        16 Souca Liviu - - - - - - - 6 - - - - 6
        17 Popescu Theo - - 6 - - - - - - - - - 6
        18 NICOLAU MIHAI - - - - - - - - 6 - - - 6
        19 Butnarescu Alexandru - - 5 - - - - - - - - - 5
        Hobby
        Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
        1 Juganaru Valentin 5 6 - 5 5 - 5 - - 9 5 - 40
        2 Olariu Andrei 5 5 - 5 - 5 - 5 5 5 - - 35
        3 Sava Harold - - - - 5 5 6 - - 6 8 5 35
        4 Dobre Alexandru - - - - - 6 6 - 6 5 - 5 28
        5 VARBANESCU RADU - 6 5 6 7 - - - - - - - 24
        6 Toma Adrian 7 5 5 - 5 - - - - - - - 22
        7 Ion Robert - - - - - - 6 6 - 5 - 5 22
        8 Popescu Petre 5 - 5 - - 5 - 6 - - - - 21
        9 Oeru Valentin - - - - 5 - - - - 5 5 - 15
        10 David Sergiu Danut - - - - - - 5 - 5 - - 5 15
        11 Matei Razvan - - 5 6 - - - - - - - - 11
        12 Tantea Silviu 6 - - - - - - - - - 5 - 11
        13 Marinas Lucian - - - - - 5 5 - - - - - 10
        14 Cristea Rares - - - 6 - - - - - - - - 6
        15 Coman Florin - - - - - - 6 - - - - - 6
        16 MATVEEV VICTOR NICOLAE - - - - - - - - - 6 - - 6
        17 COSTEA LUCA - - - - - - - - - 6 - - 6
        18 DU JIANSHU - - - - - - - - - 6 - - 6
        19 Dascalescu Silviu 5 - - - - - - - - - - - 5
        20 ARGHIR VLAD - 5 - - - - - - - - - - 5
        21 ALEX CEZAR - 5 - - - - - - - - - - 5
        22 NEGOITA IONUT SILVIU - 5 - - - - - - - - - - 5
        23 Iotu Mihaita - - 5 - - - - - - - - 5
        24 Gavril Claudiu - - - - - - 5 - - - - - 5
        25 Coman Gabriel - - - - - - 5 - - - - - 5
        26 Ionescu George - - - - - - 5 - - - - - 5
        27 Smantana Vitalie - - - - - - - 5 - - - - 5
        28 FRUNZA RADU - - - - - - - - 5 - - - 5
        29 LI HONGLEI - - - - - - - - - 5 - - 5
        30 CRAJA GINA ALEXANDRA - - - - - - - - - - 5 - 5

        Comentariu


        • Playoff Hobby:
          Hobby
          Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
          1 Juganaru Valentin 5 6 - 5 5 - 5 - - 9 5 - 40
          2 Olariu Andrei 5 5 - 5 - 5 - 5 5 5 - - 35
          3 Sava Harold - - - - 5 5 6 - - 6 8 5 35
          4 Dobre Alexandru - - - - - 6 6 - 6 5 - 5 28
          5 VARBANESCU RADU - 6 5 6 7 - - - - - - - 24
          6 Toma Adrian 7 5 5 - 5 - - - - - - - 22
          7 Ion Robert - - - - - - 6 6 - 5 - 5 22
          8 Popescu Petre 5 - 5 - - 5 - 6 - - - - 21
          9 Oeru Valentin - - - - 5 - - - - 5 5 - 15
          10 David Sergiu Danut - - - - - - 5 - 5 - - 5 15

          Playoff Avansati:
          Avansati
          Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
          1 Vaireanu Danut Ionel 6 6 - - - - - 6 8 10 8 9 53
          2 Hodis Marian 8 - - 5 6 6 - - 5 - - 9 39
          3 Boroica Gheorghe - 6 6 - - - 6 - 6 8 5 - 37
          4 Cristoiu Cozmin - - - - - 5 6 - - 8 5 6 30
          5 Traneci Andrei Valentin 6 8 6 - 6 - - - - - - - 26
          6 Barabancea Lili - - - - - - 9 - 6 - 9 - 24
          7 Balaban Adrian - - - 5 5 - - - - - 6 5 21
          8 Ianos Vlad - - 6 5 5 - - - - - - - 16
          9 STOICA FLORIN - - - - - - - - - - 7 6 13
          10 Moreno Valentin - - - - - - 7 - - - 5 - 12

          Playoff Open:
          Open
          Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
          1 Toma David 14 9 11 - 11 - 13 8 13 16 6 18 119
          2 Constantin Cristina 16 9 13 7 8 12 5 - 9 8 7 6 100
          3 Serban Leonard 9 9 6 - 6 9 9 9 10 - 14 - 81
          4 Tical Nicusor 7 11 7 7 - - 8 8 9 8 8 - 73
          5 Voinescu Ecaterina 8 - 9 6 12 9 9 - - 8 10 - 71
          6 Vaduva David 5 7 6 - 7 6 7 5 7 - 6 7 63
          7 Baltatu Eduard Laurentiu - 8 9 - - - 6 14 - 13 - - 50
          8 Albescu Constantin Ionut 9 7 - - - - 10 11 - - 6 7 50
          9 State Orlando 9 6 - - 8 - - 10 6 - 9 - 48
          10 Ciripan Camelia - 8 8 - 8 6 9 - - - 8 - 47

          Playoff Elite:
          Elite
          Locul Nume ETAPA 1 ETAPA 2 ETAPA 3 ETAPA 4 ETAPA 5 ETAPA 6 ETAPA 7 ETAPA 8 ETAPA 9 ETAPA 10 ETAPA 11 ETAPA 12 Total
          1 Lucaci Adrian 10 - 9 9 10 16 12 14 12 9 18 9 128
          2 Constantin Teodor - 11 10 10 11 11 10 12 9 11 11 10 116
          3 Buhai Andrii 18 - 11 18 - - 15 17 - 11 16 - 106
          4 Amran Alkerim - - 19 11 20 17 19 - - - - 18 104
          5 Purendea Olimpia 10 - 10 8 8 12 11 9 10 - 12 9 99
          6 Alexandru Constantin - - - - 17 14 16 - - 18 19 15 99
          7 Panea Ovidiu 15 11 15 11 10 11 - - - - 10 11 94
          8 Stoica Laura - - 12 - 9 11 13 - 10 - 13 13 81
          9 Bejan Alexandru 9 17 - 9 8 9 - - - 8 12 8 80
          10 Rogoz Nicoleta 12 13 - - - 10 11 - 16 - 9 9 80
          11 Megan Alexandra 12 - 11 11 - 9 - - 15 - 12 9 79
          12 Marcu Nicolae 11 12 8 5 13 7 - - - 8 6 9 79

          confirmarile de participare se pot face pana Miercuri, 6 Decembrie. Joi, 7 Decembrie se va anunta programul pentru toate cele 4 categorii.

          Comentariu


          • Popescu Petre , Playoff Hobby , multumesc.

            Comentariu


            • Tical Nicusor open.

              Trimis de pe al meu SM-S901B folosind Tapatalk

              Comentariu


              • toma david-open
                Butterfly Viscaria Super Alc
                Butterfly Dignics 09c
                Butterfly Dignics 09c

                Comentariu


                • Constantin Cristina
                  Constantin Teodor

                  Comentariu


                  • Danut-Ionel Văireanu, avansati, confirm participarea. Mulțumesc mult.

                    Comentariu


                    • Multumesc pentru invitatie. Din pacate nu pot participa.

                      Comentariu


                      • Gr.inferioara nr. 1 - Elite - ora 09.00!
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        7
                        8
                        9
                        10
                        11
                        12
                        V
                        LOC
                        1 AMRAN ALKERIM - Bucuresti
                        2 BUHAI ANDRII - Stefanestii de Jos
                        3 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
                        4 ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
                        5 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
                        6 STOICA LAURA - Bucuresti
                        7 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                        8 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                        9 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
                        10 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
                        11 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                        12 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
                        -

                        Gr.inferioara nr. 1 - Open - ora 14.00!
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        7
                        8
                        9
                        V
                        LOC
                        1 VADUVA DAVID - Bucuresti
                        2 TICAL NICUSOR - Otopeni
                        3 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
                        4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                        5 TOMA DAVID - Bucuresti
                        6 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
                        7 SERBAN LEONARD - Bucuresti
                        8 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
                        9 STATE ORLANDO - Bucuresti
                        -

                        mai astept confirmari pana maine seara de la: ​

                        Avansati:
                        Hodis Marian
                        Cristoiu Cozmin
                        Traneci Andrei Valentin
                        Balaban Adrian
                        Ianos Vlad
                        Moreno Valentin

                        ​Hobby:
                        Olariu Andrei
                        Toma Adrian
                        Oeru Valentin

                        ​vineri dimineata se vor anunta atat grupele finale pt Avansati si Hobby cat si orele de desfasurare.

                        Comentariu


                        • Gr.inferioara nr. 1 - Hobby/avansati - ora 14.00!
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          8
                          V
                          LOC
                          1 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                          2 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
                          3 JUGANARU VALENTIN - Bucuresti
                          4 OERU VALENTIN - Bucuresti
                          5 POPESCU PETRE - Bucuresti
                          6 DOBRE ALEXANDRU - Bucuresti
                          7 DAVID SERGIU DANUT - Bucuresti
                          8 SAVA HAROLD - Bucuresti
                          -

                          Comentariu


                          • Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            7
                            8
                            9
                            10
                            11
                            12
                            V
                            LOC
                            AVg
                            AVp
                            NVp
                            1 AMRAN ALKERIM - Bucuresti
                            2 BUHAI ANDRII - Stefanestii de Jos
                            3-0
                            3-1
                            0-3
                            3-2
                            2-3
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            8
                            2
                            16
                            -1
                            1
                            3 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
                            0-3
                            2-3
                            3-2
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            7
                            4
                            4 ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
                            1-3
                            3-2
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            8
                            3
                            15
                            -4
                            0
                            5 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
                            3-0
                            2-3
                            3-1
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            8
                            1
                            18
                            5
                            2
                            6 STOICA LAURA - Bucuresti
                            2-3
                            3-0
                            1-3
                            3-1
                            3-2
                            1-3
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            6
                            7 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                            3-2
                            2-3
                            1-3
                            1-3
                            2-3
                            3-0
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            5
                            8 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            3-1
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            2
                            -17
                            -4
                            1
                            9 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            3-2
                            5
                            10 PURENDEA OLIMPIA - Bucuresti
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            3-1
                            2-3
                            1-3
                            2
                            -14
                            0
                            1
                            11 MARCU NICOLAE - Bucuresti
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            0-3
                            3-2
                            0-3
                            2
                            -19
                            0
                            2
                            12 LUCACI ADRIAN - Bucuresti
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            2-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            -15
                            4
                            2
                            -

                            Comentariu


                            • Gr.inferioara nr. 1 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              8
                              9
                              10
                              V
                              LOC
                              AVg
                              AVp
                              NVp
                              1 VADUVA DAVID - Bucuresti
                              3-2
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              3-2
                              3-0
                              1-3
                              3-2
                              6
                              2
                              2 TICAL NICUSOR - Otopeni
                              2-3
                              1-3
                              0-3
                              1-3
                              2-3
                              3-0
                              0-3
                              0-3
                              1
                              3 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
                              3-1
                              3-1
                              3-2
                              3-2
                              3-1
                              3-2
                              3-2
                              1-3
                              7
                              1
                              4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                              1-3
                              3-0
                              2-3
                              3-0
                              2-3
                              3-2
                              0-3
                              2-3
                              3
                              5 TOMA DAVID - Bucuresti
                              1-3
                              3-1
                              2-3
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              3-2
                              3-0
                              5
                              3
                              6
                              4
                              2
                              6 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
                              2-3
                              3-2
                              1-3
                              3-2
                              0-3
                              3-2
                              1-3
                              1-3
                              3
                              7 SERBAN LEONARD - Bucuresti
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              2-3
                              0-3
                              2-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              8 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Bucuresti
                              3-1
                              3-0
                              2-3
                              3-0
                              2-3
                              3-1
                              3-0
                              1-3
                              5
                              9
                              -3
                              0
                              9 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
                              2-3
                              3-0
                              3-1
                              3-2
                              0-3
                              3-1
                              2-3
                              3-1
                              5
                              4
                              5
                              -1
                              1
                              10 STATE ORLANDO - Bucuresti
                              -

                              Comentariu


                              • Gr.inferioara nr. 1 - Hobby/avansati
                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                7
                                8
                                9
                                V
                                LOC
                                AVg
                                AVp
                                NVp
                                1 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                                3-0
                                3-1
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                7
                                1
                                2 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
                                0-3
                                1-3
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                6
                                3
                                3 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
                                1-3
                                3-1
                                3-2
                                3-0
                                3-1
                                3-1
                                3-1
                                3-2
                                7
                                2
                                4 JUGANARU VALENTIN - Bucuresti
                                3-2
                                2-3
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3-2
                                3-0
                                3-1
                                6
                                4
                                5 OERU VALENTIN - Bucuresti
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-2
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                2
                                -14
                                4
                                2
                                6 POPESCU PETRE - Bucuresti
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                2-3
                                3-2
                                3-2
                                0-3
                                2
                                -13
                                -4
                                0
                                7 DOBRE ALEXANDRU - Bucuresti
                                2-3
                                2-3
                                1-3
                                2-3
                                3-0
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3
                                8 DAVID SERGIU DANUT - Bucuresti
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                3-0
                                2-3
                                0-3
                                0-3
                                1
                                9 SAVA HAROLD - Bucuresti
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                1-3
                                0-3
                                3-0
                                0-3
                                3-0
                                2
                                -9
                                0
                                1
                                -

                                Comentariu


                                • Premii oferite:
                                  elite: 1 - voucher 500 lei;
                                  2 - voucher 400 lei;
                                  3 - voucher 300 lei;
                                  open: 1 - voucher 400 lei;
                                  2 - voucher 300 lei;
                                  3 - voucher 200 lei;
                                  hobby/avansati: 1 - 300 lei
                                  2 - 200 lei
                                  3 - 100 lei
                                  cele mai multe participari: Teodor si Cristina Constantin, Lucaci Adrian: 2 participari gratuite pentru urmatoarea editie.

                                  Comentariu


                                  • editia 5, etapa 1 - Duminica, 17 Decembrie 2023, ora 10.00
                                    Stoica Laura
                                    Voinescu Ecaterina
                                    Lucaci Adrian
                                    Purendea Olimpia

                                    Comentariu


                                    • Tical Nicusor.

                                      Trimis de pe al meu SM-S901B folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • Sava Harold

                                        Comentariu


                                        • Galos Alexandru si State Malin

                                          Comentariu


                                          • Constantin Gabriela
                                            Gabita - Tenismena

                                            Comentariu


                                            • Lita Gabriel

                                              Comentariu


                                              • Vaireanu Danut Ionel. Mulțumesc mult.

                                                Comentariu


                                                • 12. Constantin Cristina
                                                  13. Constantin Teodor

                                                  Comentariu


                                                  • 14. Marcu Nicolae

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X