Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Deva (Electrica) - 15.01.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    A fost un turneu reușit în care fair play-ul a fost prioritar și va mulțumesc pentru asta.felicitari tuturor și în special premianților.apreciem efortul depus pentru pregătirea sălii (Leo) și organizanizatorului tehnic(Claudiu).sa ne revedem sănătoși 🤗

    Comentariu


    • #27
      Felicitari castigatorilor.Se pare ca Hunedoara a devenit orasul nr 1 al judetului in tenis de masa

      Comentariu


      • #28
        Crainic Adrian tu ai fost singurul campion județean ,care nu știe să de-a topspin,te așteptăm la Hunedoara la antrenamente.Multa sănătate să avem și să ne bucurăm de ce-a ce reușim să facem la masă de tenis.

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de Romulus 51 Vezi post
          Crainic Adrian tu ai fost singurul campion județean ,care nu știe să de-a topspin,te așteptăm la Hunedoara la antrenamente.Multa sănătate să avem și să ne bucurăm de ce-a ce reușim să facem la masă de tenis.
          Puteai sa i scrii in privat rautaciosule

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de calyn85 Vezi post

            Puteai sa i scrii in privat rautaciosule
            Total de acord!


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de Romulus 51 Vezi post
              Crainic Adrian tu ai fost singurul campion județean ,care nu știe să de-a topspin,te așteptăm la Hunedoara la antrenamente.Multa sănătate să avem și să ne bucurăm de ce-a ce reușim să facem la masă de tenis.
              La ce capace stie, se pare ca nu are nevoie de topspin-uri!


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Ultima editare de dani 0205; 16.ian.2022, 06:22.

              Comentariu


              • #32
                Topspin sau nu, Adi Crainic e sufletul petrecerii in judet )
                Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                Comentariu


                • #33
                  Salutare, mă bag și eu unde ,,nu - mi fierbe oala", mă gândesc că trebuie să ai genunchii puternici ca să joci pe gresie!!! In tot orașul nu aveți o sală macar cu 4 mese și ceva pe jos rezonabil???

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de darmaz ion Vezi post
                    Salutare, mă bag și eu unde ,,nu - mi fierbe oala", mă gândesc că trebuie să ai genunchii puternici ca să joci pe gresie!!! In tot orașul nu aveți o sală macar cu 4 mese și ceva pe jos rezonabil???
                    E sală specială pentru tineri, care mai au ceva cartilajii în articulații 😃

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de darmaz ion Vezi post
                      Salutare, mă bag și eu unde ,,nu - mi fierbe oala", mă gândesc că trebuie să ai genunchii puternici ca să joci pe gresie!!! In tot orașul nu aveți o sală macar cu 4 mese și ceva pe jos rezonabil???
                      Avem chiar mai multe astfel de sali ( una dintre ele va gazdui turneul din 22).
                      Daca doriti, sunteti binevenit!


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de calyn85 Vezi post
                        A fost un turneu reușit în care fair play-ul a fost prioritar și va mulțumesc pentru asta.felicitari tuturor și în special premianților.apreciem efortul depus pentru pregătirea sălii (Leo) și organizanizatorului tehnic(Claudiu).sa ne revedem sănătoși 🤗
                        Asa este, Calin! Un turneu reusit, cu jucatori si organizatori de calitate!
                        Inca regret ca nu l-am batut pe Bogdan😂😂😂


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comentariu


                        • #37
                          Multumesc de aprecieri,la urmatoarea vizita la Hunedoara o sa l rog pe domul Busu sa mi predea cateva lectii din celebrul lui spin"covrig" . Conform vechiului proverb romanesc"Pe calul batran nu l mai inveti sa traga" nu cred ca voi deveni un atacant bun indiferent de numarul orelor de antrenament pentru deprinderea topspinului .

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X