Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Top Arena", Topoloveni - 29/30.01.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
"Eliminatorii or Finals or Semifinals or 3rd"
Curăță tot
postări noi

  • #1
    Eliminatorii Avansati

    1. Baicu Claudiu
    ------------------------- Baicu Claudiu 3-0
    16. Marinescu Nelu
    ----------------------------------- Baicu Claudiu 3-0
    9. Tical Nicusor
    ------------------------- Tical Nicusor 3-0
    8. Varzaru Vivi
    -------------------------------------------------- Baicu Claudiu 3-0
    5. Baciu Stefan
    ------------------------- Baciu Stefan 3-0
    12. Georgescu Florin
    ----------------------------------- Baciu Stefan 3-1
    13. Bilt Cristian
    ------------------------- Dinu Gheorghe 2-3
    4. Dinu Gheorghe
    ----------------------------------------------------------------- Patrascu Dorin 2-3
    3. Matei Dumitru
    ------------------------- Duta Ion 0-3
    14. Duta Ion
    ----------------------------------- Patrascu Dorin 2-3
    11. Botanel Grigore
    ------------------------- Patrascu Dorin 1-3
    6. Patrascu Dorin
    -------------------------------------------------- Patrascu Dorin 3-0
    7. Radoi Marius
    ------------------------- Avramescu Bogdan 0-3
    10. Avramescu Bogdan
    ----------------------------------- Lungoci Mihai 1-3
    15. Banu Dan
    ------------------------- Lungoci Mihai 0-3
    2. Lungoci Mihai
    Ultima editare de Sorin Botirca; 29.ian.2022, 14:31.
    mihais mioveni and Remus82 like this.
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #2
      Eliminatorii Hobby

      1. Georgescu Robert Stefan
      ------------------------- Georgescu Robert Stefan 3-0
      16. Bye
      ----------------------------------- Mitrica Gheorghe 1-3
      9. Tonciu Costin
      ------------------------- Mitrica Gheorghe 1-3
      8. Mitrica Gheorghe
      -------------------------------------------------- Vaduva Ionut 1-3
      5. Souca Liviu
      ------------------------- Vaduva Ionut 2-3
      12. Vaduva Ionut
      ----------------------------------- Vaduva Ionut 3-2
      13. Mitu Nicolae
      ------------------------- Galca Andrei 2-3
      4. Galca Andrei
      -----------------------------------------------------------------
      3. Ontoiu Catalin
      ------------------------- Ontoiu Catalin 3-2
      14. Minca Liviu
      ----------------------------------- Ontoiu Catalin 3-1
      11. Iancu Marius
      ------------------------- Florea Madalin 2-3
      6. Florea Madalin
      -------------------------------------------------- Ontoiu Catalin 3-0
      7. Buie Laurentiu
      ------------------------- Buie Laurentiu 3-2
      10. Ghitu Liviu
      ----------------------------------- Buie Laurentiu 3-0
      15. Bye
      ------------------------- Dumitrescu Robert Nicolae 0-3
      2. Dumitrescu Robert Nicolae
      Ultima editare de Sorin Botirca; 29.ian.2022, 18:48.
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • #3
        Eliminatorii Open

        1. Badea Mihai
        ------------------------- Badea Mihai 3-0
        32. Bye
        ----------------------------------- Badea Mihai 3-0
        17. Soare Valentin
        ------------------------- Soare Valentin 3-1
        16. Orban Marius
        -------------------------------------------------- Nicoara Ovidiu 0-3
        9. Noragiu Paul
        ------------------------- Noragiu Paul 3-0
        24. Bye
        ----------------------------------- Nicoara Ovidiu 2-3
        25. Bye
        ------------------------- Nicoara Ovidiu 0-3
        8. Nicoara Ovidiu
        ----------------------------------------------------------------- Sorescu Mircea 2-3
        5. Negulescu Ioan
        ------------------------- Negulescu Ioan 3-0
        28. Bye
        ----------------------------------- Negulescu Ioan 3-1
        21. Bye
        ------------------------- Butoi Aurel 0-3
        12. Butoi Aurel
        -------------------------------------------------- Sorescu Mircea 2-3
        13. Sorescu Mircea
        ------------------------- Sorescu Mircea 3-0
        20. Dramba Daniel Dumitru
        ----------------------------------- Sorescu Mircea 3-0
        29. Bye
        ------------------------- Niculescu Daniel 0-3
        4. Niculescu Daniel

        -------------------------------------------------------------------------------- Macarie Alexandru 1-3

        3. Nitu Serban
        ------------------------- Nitu Serban 3-0
        30. Bye
        ----------------------------------- Botanel Eduard 2-3
        19. Botanel Eduard
        ------------------------- Botanel Eduard 3-1
        14. Stan Catalin
        -------------------------------------------------- Macarie Alexandru 0-3
        11. Hancig Mircea
        ------------------------- Hancig Mircea 3-0
        22. Bye
        ----------------------------------- Macarie Alexandru 0-3
        27. Bye
        ------------------------- Macarie Alexandru 0-3
        6. Macarie Alexandru
        ----------------------------------------------------------------- Macarie Alexandru 3-2
        7. Orban Alexandru
        ------------------------- Orban Alexandru 3-0
        26. Bye
        ----------------------------------- Zamfir Ionel 0-3
        23. Bye
        ------------------------- Zamfir Ionel 0-3
        10. Zamfir Ionel
        -------------------------------------------------- Zamfir Ionel 3-0
        15. Cucu Cristin
        ------------------------- Iorgoiu Constantin 1-3
        18. Iorgoiu Constantin
        ----------------------------------- Iorgoiu Constantin 3-1
        31. Bye
        ------------------------- Paul Cosmin Sebastian 0-3
        2. Paul Cosmin Sebastian
        Ultima editare de Sorin Botirca; 30.ian.2022, 16:11.
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #4
          Eliminatorii Elite

          1. Mitrea Silviu
          ------------------------- Mitrea Silviu 3-0
          16. Bye
          ----------------------------------- Mitrea Silviu 3-2
          9. Govoreanu Florin
          ------------------------- Govoreanu Florin 3-2
          8. Dinca Dorinel
          -------------------------------------------------- Verdet Adrian 0-3
          5. Grigore Alexandru
          ------------------------- Grigore Alexandru 3-2
          12. Pavunev Dan
          ----------------------------------- Verdet Adrian 1-3
          13. Macovei Liviu
          ------------------------- Verdet Adrian 0-3
          4. Verdet Adrian
          ----------------------------------------------------------------- Petrescu Liviu 1-3
          3. Neculai Alexandru
          ------------------------- Neculai Alexandru 3-0
          14. Retegan Cosmin
          ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
          11. Neagoe Costin
          ------------------------- Neagoe Costin 3-2
          6. Rosioara Razvan
          -------------------------------------------------- Petrescu Liviu 0-3
          7. Irimia Sorin Jr
          ------------------------- Irimia Sorin Jr 3-1
          10. Dumitru Gheorghe
          ----------------------------------- Petrescu Liviu 0-3
          15. Daneliuc Gabi
          ------------------------- Petrescu Liviu 0-3
          2. Petrescu Liviu
          Ultima editare de Sorin Botirca; 30.ian.2022, 20:16.
          www.clubarena08.ro

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X