Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Top Arena", Topoloveni - 29/30.01.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
"inferioara or superioara"
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 29/30.01.2022


    AmaTur: Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 29-30 ian 2022


    Turneu A Cupa Top Arena Topoloveni, sambata 29.01.2022 si duminica 30.01.2022


    CS Top Arena Topoloveni reia organizarea turneelor de tenis de masă de la Topoloveni:


    LOCALITATEA: Topoloveni;

    DATA:
    sambata 29.01.2022 si duminica 30.01.2022


    CATEGORII:

    Hobby + Avansati - sambata, 29.01.2022; Avansati - ora 9.00 si Hobby - ora 14.00

    Open + Elite - duminica, 30.01.2022; Open - ora 9.00 si Elite - ora 14.00


    ORA DE ÎNCEPERE: 09.00 (Avansati si Open) sau 14.00 (Hobby si Elite)
    08.00 - 09.00 - validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile in ambele zile de concurs;
    TAXA: 40 lei/jucator. Copii pana la varsta de 14 ani: 20 lei/jucator, persoanele cu dizabilitati si varstnicii peste 65 ani beneficiaza de gratuitate. Organizatorii vor dona 1 leu/jucator catre Fondul Amatur.
    SALA: Sala de sport a Liceului Ion Mihalache Topoloveni - cu acces pe la intrarea din parc;


    INDICAȚII DE ACCES:

    https://goo.gl/maps/vxzwhadhCn5JkDGv8

    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF
    S
    PAȚIU DE JOC: 800 mp;
    MINGI: 3* de plastic;
    SUPRAFAȚA DE JOC: PVC;
    MATERIALE DE PREMIERE:

    Locurile 1-4 - Cupe + diplome + magiun si premii constand in materiale sportive
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - numai pe forum, nu se fac inscrieri telefonice;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere: Joi 27.01.2022, ora 21,00 pentru
    Incepatori si Avansati
    Vineri 28.01.2022, ora 21.00 pentru Open si Elite
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N.
    SISTEMUL DE JOC:
    GRUPE INFERIOARE DE 4-5 JUCATORI DIN CARE SE CALIFICA 4 IN GRUPE SUPERIOARE. DIN GRUPA SUPERIOARA SE CALIFICA PRIMII 2 PE TABLOUL ELIMINATORIU. ORDINEA PE TABLOU VA FI DATA DE POZITIA IN GRUPA SUPERIOARA SI NUMARUL GRUPEI DIN CARE FACE PARTE JUCATORUL.


    Hobby [MP=0-9.99]+ Avansati [MP=10-19.99]+ Open [MP=20-32.99]+ Elite [MP>=33]

    La Hobby vor fi maxim 8 grupe x 4-5 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 8 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 16. MAXIM = 40 jucatori

    La Avansati vor fi maxim 16 grupe x 4-5 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 16 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 32. MAXIM = 80 jucatori


    La Open vor fi maxim 16 grupe x 4-5 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 16 grupe superioare de 4 si
    tablou eliminatoriu de 32. MAXIM = 80 jucatori

    La Elite vor fi maxim 8 grupe x 4-5 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 8 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 16
    . MAXIM = 40 jucatori

    NB: In functie de numarul jucatorilor inscrisi, se pot face redimensionari ale numarului de jucatori in grupele inferioare de la fiecare categorie, dar nu mai putin de 4 jucatori si nu mai mult de 6.

    Va asteptam cu drag la tenis, sarmalute cu intaritor, magiun si voie buna!

    ORGANIZATOR: Sorin Botirca, tel. 0723.336.455


    VOR FI PREZENTI ALATURI DE NOI CU ECHIPAMENT SPORTIV:

    ANDRO GIR SRL (Irina si Gelu Popescu)

    https://tenismasa.ro



    CONDITII COVID:

    * MASCA ESTE OBLIGATORIE PENTRU TOTI PARTICIPANTII PE TOATA DURATA SEDERII IN SALA, MAI PUTIN IN MOMENTUL DESFASURARII MECIURILOR.

    HOTĂRÂREA CNSU nr. 1 din 05.01.2022
    *** Anexa la HCNSU nr. 1 din 05.01.2022
    10. Se propune menţinerea posibilităţii desfăşurării activităţilor de pregătire fizică în cadrul structurilor şi bazelor sportive, constând în cantonamente, antrenamente şi competiţii sportive organizate pe teritoriul României numai în condiţiile stabilite prin ordinul comun al ministrului tineretului şi sportului şi ministrului sănătăţii.

    11. Se propune ca organizarea şi desfăşurarea competiţiilor sportive pe teritoriul României, în spaţii închise sau deschise, să poată fi realizată, doar în intervalul orar 5,00-22,00, cu participarea spectatorilor până la 50% din capacitatea maximă a spaţiului, repartizarea acestora pe întreaga suprafaţă a arenei, asigurarea unei distanţe de minimum 2 metri între persoane şi purtarea măştii de protecţie, în judeţele/localităţile în care rata de incidenţa cumulată la 14 zile este mai mică sau egală cu 1/1.000 de locuitori. Se propune ca participarea să fie permisă doar pentru persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 şi pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, persoanele care prezintă rezultatul negativ al unui test RTPCR pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 72 de ore sau rezultatul negativ certificat al unui test antigen rapid pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 48 de ore, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi şi a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.

    12. Se propune ca organizarea şi desfăşurarea competiţiilor sportive pe teritoriul României, în spaţii închise sau deschise, să poată fi realizată, doar în intervalul orar 5,00-22,00, cu participarea spectatorilor până la 30% din capacitatea maximă a spaţiului, repartizarea acestora pe întreaga suprafaţă a arenei, asigurarea unei distanţe de minimum 2 metri între persoane şi purtarea măştii de protecţie, în judeţele/localităţile în care rata de incidenţa cumulată la 14 zile este mai mare de 1/1.000 de locuitori. Se propune ca participarea să fie permisă doar pentru persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 şi pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, persoanele care prezintă rezultatul negativ al unui test RT-PCR pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 72 de ore sau rezultatul negativ certificat al unui test antigen rapid pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 48 de ore, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi şi a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.
    Ultima editare de Sorin Botirca; 17.ian.2022, 12:47.
    calex, Craiu camelia and 10 others like this.
    www.clubarena08.ro

  • #2
    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DUTA ION - Craiova
    2 PATRASCU DORIN - Pitesti
    3 COBZARU RADU - Deva
    4 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    5 MINCA GABRIEL - Videle
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 LUNGOCI MIHAI - Craiova
    2 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
    3 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Pitesti
    4 VRASTI IULIAN - Ploiesti
    5 VASILE VICTOR - Videle
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 STOICA MIHAI - Mioveni
    2 BILT CATALIN - Suceava
    3 VARZARU VIVI - Videle
    4 VELICESCU DRAGOS - Pitesti
    5 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NICOLA MARIAN - Constanta
    2 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
    3 PADURET CATALIN DAN - Panciu
    4 MARINESCU NELU - Targoviste
    5 BANU DAN - Ploiesti
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BILT CRISTIAN - Suceava
    2 MATEI DUMITRU - Deva
    3 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
    4 PLESOIANU STEFAN - Constanta
    5 BOTOSNEANU ION - Videle
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MUSAT IRINA - Targoviste
    2 VAJEU IONUT - Busteni
    3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
    4 VOINEA EMIL - Pitesti
    5 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    2 RADOI MARIUS - Bals
    3 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    4 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
    5 GHICA MARIUS - Craiova
    6 DRAGANESCU BOGDAN - Campulung Muscel
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BOTANEL GRIGORE - Rovinari
    2 BACIU STEFAN - Mioveni
    3 TICAL NICUSOR - Otopeni
    4 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
    5 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    6 CROITORU CARLI - Craiova
    -
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DUTA ION - Craiova
      3-0
      3-0
      3-1
      0-3
      3
      1
      2 PATRASCU DORIN - Pitesti
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      2
      3 COBZARU RADU - Deva
      0-3
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      4 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      1-3
      2-3
      1-3
      0
      5 MINCA GABRIEL - Videle
      3-0
      1-3
      0-3
      3-1
      2
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 LUNGOCI MIHAI - Craiova
      3-2
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      1
      2 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
      2-3
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      3 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Pitesti
      1-3
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      3
      4 VRASTI IULIAN - Ploiesti
      1-3
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      2
      5 VASILE VICTOR - Videle
      1-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 STOICA MIHAI - Mioveni
      1-3
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      2 BILT CATALIN - Suceava
      3-1
      0-3
      3-2
      3-2
      3
      3
      1
      -2
      1
      3 VARZARU VIVI - Videle
      3-1
      3-0
      1-3
      3-0
      3
      2
      6
      1
      1
      4 VELICESCU DRAGOS - Pitesti
      3-1
      2-3
      3-1
      3-0
      3
      1
      6
      1
      1
      5 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
      3-2
      2-3
      0-3
      0-3
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NICOLA MARIAN - Constanta
      0-3
      3-0
      3-2
      3-2
      3
      3
      2
      -2
      1
      2 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-1
      1-3
      3
      2
      6
      1
      1
      3 PADURET CATALIN DAN - Panciu
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4 MARINESCU NELU - Targoviste
      2-3
      1-3
      3-1
      2-3
      1
      4
      5 BANU DAN - Ploiesti
      2-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      1
      5
      1
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BILT CRISTIAN - Suceava
      3-0
      1-3
      3-1
      3-2
      3
      2
      2 MATEI DUMITRU - Deva
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      3 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-1
      3-2
      4
      1
      4 PLESOIANU STEFAN - Constanta
      1-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 BOTOSNEANU ION - Videle
      2-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MUSAT IRINA - Targoviste
      3-2
      3-2
      3-1
      3-1
      4
      1
      2 VAJEU IONUT - Busteni
      2-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      0
      -2
      1
      3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      2-3
      3-0
      2-3
      3-1
      2
      2
      3
      2
      1
      4 VOINEA EMIL - Pitesti
      1-3
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      1
      0
      1
      5 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      1-3
      3
      2
      2 RADOI MARIUS - Bals
      3-1
      3-1
      3-2
      3-0
      3-1
      5
      1
      3 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      1-3
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      4 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
      0-3
      2-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      3
      5 GHICA MARIUS - Craiova
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 DRAGANESCU BOGDAN - Campulung Muscel
      3-1
      1-3
      0-3
      1-3
      3-0
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BOTANEL GRIGORE - Rovinari
      3-2
      3-0
      2-3
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 BACIU STEFAN - Mioveni
      2-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 TICAL NICUSOR - Otopeni
      0-3
      2-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      3
      4 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
      3-2
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      4
      5 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      6 CROITORU CARLI - Craiova
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • #4
        Gr.superioara nr. 1 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 DUTA ION - Craiova
        0-3
        3-0
        3-1
        2
        2
        2 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
        3-0
        3-0
        3-1
        3
        1
        3 BILT CATALIN - Suceava
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        4 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
        1-3
        1-3
        0-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 2 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 LUNGOCI MIHAI - Craiova
        3-2
        3-1
        3-0
        3
        1
        2 BILT CRISTIAN - Suceava
        2-3
        3-2
        3-0
        2
        2
        3 NICOLA MARIAN - Constanta
        1-3
        2-3
        3-1
        1
        4 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 3 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 VELICESCU DRAGOS - Pitesti
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
        3-0
        2-3
        2-3
        1
        3 MATEI DUMITRU - Deva
        3-0
        3-2
        3-1
        3
        1
        4 MARINESCU NELU - Targoviste
        3-0
        3-2
        1-3
        2
        2
        -
        Gr.superioara nr. 4 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 BANU DAN - Ploiesti
        0-3
        3-1
        3-1
        2
        2
        2 DINU GHEORGHE - Bucuresti
        3-0
        3-1
        3-1
        3
        1
        3 VOINEA EMIL - Pitesti
        1-3
        1-3
        3-1
        1
        4 PLESOIANU STEFAN - Constanta
        1-3
        1-3
        1-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 5 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
        0-3
        2-3
        3-0
        1
        2
        -1
        2
        1
        2 BACIU STEFAN - Mioveni
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        1
        7
        3 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
        3-2
        2-3
        0-3
        1
        -3
        -2
        1
        4 VAJEU IONUT - Busteni
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        -3
        0
        1
        -
        Gr.superioara nr. 6 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 MUSAT IRINA - Targoviste
        1-3
        0-3
        3-2
        1
        -4
        -2
        1
        2 PATRASCU DORIN - Pitesti
        3-1
        3-1
        3-2
        3
        1
        5
        3 TICAL NICUSOR - Otopeni
        3-0
        1-3
        2-3
        1
        2
        0
        2
        1
        4 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
        2-3
        2-3
        3-2
        1
        -1
        0
        1
        -
        Gr.superioara nr. 7 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 RADOI MARIUS - Bals
        3-0
        3-1
        3-0
        3
        1
        2 VRASTI IULIAN - Ploiesti
        0-3
        3-1
        0-3
        1
        3 COBZARU RADU - Deva
        1-3
        1-3
        2-3
        0
        4 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
        0-3
        3-0
        3-2
        2
        2
        -
        Gr.superioara nr. 8 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 BOTANEL GRIGORE - Rovinari
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        2 VARZARU VIVI - Videle
        3-0
        3-1
        3-2
        3
        1
        3 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Pitesti
        1-3
        1-3
        2-3
        0
        4 MINCA GABRIEL - Videle
        0-3
        2-3
        3-2
        1
        -
        Ultima editare de Sorin Botirca; 29.ian.2022, 12:52.
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #5
          Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          AVg
          AVp
          NVp
          1 BALASOIU LIVIU - Novaci
          3-1
          2-3
          2-3
          3-0
          2
          2
          3
          1
          1
          2 TOADER PETRU - Bucuresti
          1-3
          0-3
          3-2
          3-0
          2
          4
          -1
          -1
          1
          3 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
          3-2
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          4 CIOBANU ADRIAN - Pitesti
          3-2
          2-3
          0-3
          3-0
          2
          3
          0
          0
          1
          5 CRAIU CAMELIA - Videle
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 NECSOIU GEORGIANA - Videle
          1-3
          1-3
          3-2
          1-3
          1
          2 COCAN MIRCEA - Bucuresti
          3-1
          2-3
          2-3
          3-0
          2
          3
          3 MITU NICOLAE - Pitesti
          3-1
          3-2
          3-0
          3-1
          4
          1
          4 FLOREA MADALIN - Bucuresti
          2-3
          3-2
          0-3
          3-1
          2
          2
          5 PREDA LEO - Targoviste
          3-1
          0-3
          1-3
          1-3
          1
          4
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          AVg
          AVp
          NVp
          1 BUIE LAURENTIU - Arad
          0-3
          3-0
          3-1
          3-0
          3-1
          4
          2
          7
          0
          1
          2 ONTOIU CATALIN - Pitesti
          3-0
          1-3
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          10
          1
          1
          3 MINCA LIVIU - Videle
          0-3
          3-1
          3-0
          3-0
          3-1
          4
          3
          7
          -1
          1
          4 CEAUSOIU DRAGOS - Pitesti
          1-3
          0-3
          0-3
          3-2
          0-3
          1
          5 DOBRICA RICHARD - Targoviste
          0-3
          0-3
          0-3
          2-3
          0-3
          0
          6 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
          1-3
          0-3
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          4
          -
          Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 GALCA ANDREI - Bucuresti
          3-1
          3-0
          3-1
          2-3
          3
          1
          2 VOICU ADRIAN - Videle
          1-3
          3-1
          3-0
          3-2
          3
          2
          3 NEAGU MARIUS - Bucuresti
          0-3
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          3
          4 BALASOIU MARIA - Novaci
          1-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          5 PETRE LAURENTIU - Pitesti
          3-2
          2-3
          0-3
          3-0
          2
          4
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 GHITU LIVIU - Onesti
          3-2
          3-1
          3-0
          3-0
          3-1
          5
          1
          2 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
          2-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3-1
          4
          2
          3 TUDOSE ILARIU - Dragasani
          1-3
          0-3
          3-0
          3-0
          1-3
          2
          4
          4 PRIBEAGU BIANCA - Pitesti
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1-3
          1
          5 SUTEU ADRIAN - Bucuresti
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6 FUGULIN VICTOR - Topoloveni
          1-3
          1-3
          3-1
          3-1
          3-0
          3
          3
          -
          Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          AVg
          AVp
          NVp
          1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
          3-1
          3-0
          2-3
          3-1
          3-0
          4
          1
          9
          1
          1
          2 VADUVA IONUT - Pitesti
          1-3
          3-0
          3-1
          3-0
          3-0
          4
          2
          9
          0
          1
          3 PREDUS PAUL - Bucuresti
          0-3
          0-3
          2-3
          2-3
          3-0
          1
          4 IANCU MARIUS - Videle
          3-2
          1-3
          3-2
          3-1
          3-0
          4
          3
          5
          -1
          1
          5 MITRAN MIHAIL - Slatina
          1-3
          0-3
          3-2
          1-3
          3-0
          2
          4
          6 BADESCU MARIUS - Pitesti
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          -
          Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
          3-2
          3-0
          3-0
          0-3
          3
          2
          2 SOUCA LIVIU - Bucuresti
          2-3
          3-0
          3-0
          0-3
          2
          3
          3 TAROIU ALEXANDRU - Videle
          0-3
          0-3
          3-1
          0-3
          1
          4
          4 DRAGHICI TEODORA - Pitesti
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          5 MITRICA GHEORGHE - Slatina
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          6 -
          -
          Ultima editare de Sorin Botirca; 29.ian.2022, 16:19.
          www.clubarena08.ro

          Comentariu


          • #6
            La grupa inferioara 8 lipsește o victorie la Tical Nicusor.

            Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Gr.superioara nr. 1 - Hobby
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              AVg
              AVp
              NVp
              1 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
              2-3
              3-1
              3-0
              2
              1
              4
              1
              1
              2 VOICU ADRIAN - Videle
              3-2
              0-3
              3-0
              2
              1
              -2
              1
              3 MINCA LIVIU - Videle
              1-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              4
              1
              1
              4 PREDA LEO - Targoviste
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              -9
              -
              Gr.superioara nr. 2 - Hobby
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 MITU NICOLAE - Pitesti
              0-3
              3-2
              3-1
              2
              2
              2 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
              3-0
              3-2
              3-0
              3
              1
              3 NEAGU MARIUS - Bucuresti
              2-3
              2-3
              2-3
              0
              4 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
              1-3
              0-3
              3-2
              1
              -
              Gr.superioara nr. 3 - Hobby
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 ONTOIU CATALIN - Pitesti
              3-1
              3-1
              3-2
              3
              1
              2 VADUVA IONUT - Pitesti
              1-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              3 FUGULIN VICTOR - Topoloveni
              1-3
              0-3
              0-3
              0
              4 PETRE LAURENTIU - Pitesti
              2-3
              0-3
              3-0
              1
              -
              Gr.superioara nr. 4 - Hobby
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 GALCA ANDREI - Bucuresti
              3-1
              3-0
              3-2
              3
              1
              2 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
              1-3
              2-3
              3-0
              1
              3 IANCU MARIUS - Videle
              0-3
              3-2
              3-1
              2
              2
              4 TUDOSE ILARIU - Dragasani
              2-3
              0-3
              1-3
              0
              -
              Gr.superioara nr. 5 - Hobby
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              AVg
              AVp
              NVp
              1 GHITU LIVIU - Onesti
              3-0
              0-3
              3-1
              2
              2
              2
              0
              1
              2 BALASOIU LIVIU - Novaci
              0-3
              3-1
              3-0
              2
              2
              -1
              1
              3 SOUCA LIVIU - Bucuresti
              3-0
              1-3
              3-0
              2
              1
              4
              1
              1
              4 MITRAN MIHAIL - Slatina
              1-3
              0-3
              0-3
              0
              -8
              -
              Gr.superioara nr. 6 - Hobby
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
              2-3
              3-1
              3-0
              2
              2
              2 FLOREA MADALIN - Bucuresti
              3-2
              3-0
              3-0
              3
              1
              3 CIOBANU ADRIAN - Pitesti
              1-3
              0-3
              3-0
              1
              4 TAROIU ALEXANDRU - Videle
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              -
              Gr.superioara nr. 7 - Hobby
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 MITRICA GHEORGHE - Slatina
              1-3
              3-0
              3-1
              2
              2
              2 BUIE LAURENTIU - Arad
              3-1
              3-1
              3-0
              3
              1
              3 COCAN MIRCEA - Bucuresti
              0-3
              1-3
              3-1
              1
              4 TOADER PETRU - Bucuresti
              1-3
              0-3
              1-3
              0
              -
              Ultima editare de Sorin Botirca; 29.ian.2022, 18:07.
              www.clubarena08.ro

              Comentariu


              • #8
                Gr.inferioara nr. 1 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
                1-3
                2-3
                3-2
                2-3
                1
                4
                2 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
                3-1
                0-3
                3-1
                0-3
                2
                3
                3 TUCA CRISTI - Slatina
                3-2
                3-0
                3-1
                3-0
                4
                1
                4 SULTAN VALENTIN - Craiova
                2-3
                1-3
                1-3
                3-0
                1
                5 STAN CATALIN - Curtea de Arges
                3-2
                3-0
                0-3
                0-3
                2
                2
                6 -
                -
                Gr.inferioara nr. 2 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 HANCIG MIRCEA - Timisoara
                0-3
                3-1
                3-1
                3-0
                3
                2
                2 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
                3-0
                3-2
                3-0
                3-1
                4
                1
                3 BUTOI AUREL - Caracal
                1-3
                2-3
                3-0
                3-1
                2
                3
                4 ENE FLORIN - Ploiesti
                1-3
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                4
                5 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
                0-3
                1-3
                1-3
                0-3
                0
                6 -
                -
                Gr.inferioara nr. 3 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
                2-3
                3-2
                3-1
                3-2
                3-2
                4
                2
                2 NITU SERBAN - Paulesti
                3-2
                3-0
                3-0
                3-2
                3-2
                5
                1
                3 MIHU FLORIN - Pitesti
                2-3
                0-3
                2-3
                2-3
                3-1
                1
                4 SOCACI SORIN - Panciu
                1-3
                0-3
                3-2
                0-3
                3-0
                2
                4
                5 BOTANEL EDUARD - Rovinari
                2-3
                2-3
                3-2
                3-0
                3-1
                3
                3
                6 STANESCU TIBERIU - Slatina
                2-3
                2-3
                1-3
                0-3
                1-3
                0
                -
                Gr.inferioara nr. 4 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                AVg
                AVp
                NVp
                1 PAUL COSMIN SEBASTIAN - Bucuresti
                3-0
                3-0
                3-1
                3-2
                0-3
                4
                3
                6
                -2
                1
                2 PETROV DAN - Dobroesti
                0-3
                1-3
                2-3
                2-3
                2-3
                0
                3 LUPSA BOGDAN - Ramnicu Valcea
                0-3
                3-1
                3-2
                0-3
                0-3
                2
                4
                4 BOZOSAN PETRE - Sibiu
                1-3
                3-2
                2-3
                2-3
                1-3
                1
                5 NICULESCU DANIEL - Pitesti
                2-3
                3-2
                3-0
                3-2
                3-0
                4
                1
                7
                2
                1
                6 BADEA MIHAI - Targoviste
                3-0
                3-2
                3-0
                3-1
                0-3
                4
                2
                6
                0
                1
                -
                Gr.inferioara nr. 5 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 DARMAZ ION - Targoviste
                3-0
                1-3
                3-0
                1-3
                2
                3
                2 IORGOIU CONSTANTIN - Drajna de Jos
                0-3
                3-0
                3-1
                2-3
                2
                4
                3 NEGULESCU IOAN - Ramnicu Valcea
                3-1
                0-3
                3-1
                3-1
                3
                1
                4 BALTATU MARIUS - Pitesti
                0-3
                1-3
                1-3
                1-3
                0
                5 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
                3-1
                3-2
                1-3
                3-1
                3
                2
                6 -
                -
                Gr.inferioara nr. 6 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                AVg
                AVp
                NVp
                1 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
                0-3
                3-2
                1-3
                2-3
                3-0
                2
                -2
                -3
                0
                2 MACARIE ALEXANDRU - Mioveni
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                5
                1
                3 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
                2-3
                0-3
                3-0
                3-1
                3-0
                3
                2
                4 VERES ADRIAN - Timisoara
                3-1
                0-3
                0-3
                3-1
                2-3
                2
                3
                -3
                4
                2
                5 STOICA LIVIU GABRIEL - Slobozia
                3-2
                0-3
                1-3
                1-3
                3-1
                2
                4
                -4
                -1
                1
                6 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
                0-3
                0-3
                0-3
                3-2
                1-3
                1
                -
                Gr.inferioara nr. 7 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 CIOBOIU DAN - Craiova
                3-0
                2-3
                3-2
                0-3
                3-1
                3
                3
                2 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
                0-3
                3-0
                3-2
                3-1
                3-1
                4
                1
                3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
                3-2
                0-3
                3-1
                3-2
                3-0
                4
                2
                4 VALCEA DANIEL - Pitesti
                2-3
                2-3
                1-3
                3-2
                3-1
                2
                4
                5 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
                3-0
                1-3
                2-3
                2-3
                3-1
                2
                6 LUPU GHEORGHE - Navodari
                1-3
                1-3
                0-3
                1-3
                1-3
                0
                -
                Gr.inferioara nr. 8 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 NICOARA OVIDIU - Curtea de Arges
                3-1
                3-0
                3-0
                1-3
                3-1
                4
                1
                2 BARCA GEORGE - Pitesti
                1-3
                2-3
                1-3
                3-2
                3-2
                2
                3 CUCU CRISTIN - Targoviste
                0-3
                3-2
                3-1
                3-0
                1-3
                3
                2
                4 POPESCU REMUS - Ramnicu Valcea
                0-3
                3-1
                1-3
                2-3
                3-0
                2
                4
                5 ORBAN MARIUS - Lugoj
                3-1
                2-3
                0-3
                3-2
                3-1
                3
                3
                6 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
                1-3
                2-3
                3-1
                0-3
                1-3
                1
                -
                Gr.inferioara nr. 9 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 SORESCU MIRCEA - Paulesti
                1-3
                3-0
                1-3
                3-1
                3-1
                3
                3
                2 NORAGIU PAUL - Targoviste
                3-1
                3-0
                3-2
                2-3
                3-0
                4
                1
                3 STOIAN SORIN - Curtea de Arges
                0-3
                0-3
                1-3
                0-3
                3-0
                1
                4 SORESCU GABRIEL - Pitesti
                3-1
                2-3
                3-1
                3-2
                3-0
                4
                2
                5 NEGRIA MIHAI - Bucuresti
                1-3
                3-2
                3-0
                2-3
                3-0
                3
                4
                6 POPESCU CRISTI - Slatina
                1-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                -
                Gr.inferioara nr. 10 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
                0-3
                2-3
                1-3
                0-3
                1-3
                0
                2 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
                3-0
                3-0
                3-0
                0-3
                3-2
                4
                2
                3 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
                3-2
                0-3
                2-3
                0-3
                3-2
                2
                4 CHIRITA NICOLAE - Curtea de Arges
                3-1
                0-3
                3-2
                1-3
                2-3
                2
                4
                5 BADESCU NICOLAE - Campulung Muscel
                3-0
                3-0
                3-0
                3-1
                1-3
                4
                1
                6 APOSTOL CERASELA - Pitesti
                3-1
                2-3
                2-3
                3-2
                3-1
                3
                3
                -
                Ultima editare de Sorin Botirca; 30.ian.2022, 12:36.
                www.clubarena08.ro

                Comentariu


                • #9
                  Gr.superioara nr. 1 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  AVg
                  AVp
                  NVp
                  1 TUCA CRISTI - Slatina
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  1
                  -2
                  1
                  1
                  2 BADEA MIHAI - Targoviste
                  3-0
                  3-2
                  3-1
                  3
                  1
                  6
                  3 BOTANEL EDUARD - Rovinari
                  3-1
                  2-3
                  2-3
                  1
                  2
                  0
                  1
                  1
                  4 ENE FLORIN - Ploiesti
                  0-3
                  1-3
                  3-2
                  1
                  -4
                  -2
                  1
                  -
                  Gr.superioara nr. 2 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
                  2-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  2 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
                  3-2
                  1-3
                  3-2
                  2
                  2
                  3 PAUL COSMIN SEBASTIAN - Bucuresti
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3
                  1
                  4 SOCACI SORIN - Panciu
                  1-3
                  2-3
                  0-3
                  0
                  -
                  Gr.superioara nr. 3 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 NITU SERBAN - Paulesti
                  3-1
                  3-1
                  3-1
                  3
                  1
                  2 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  2
                  3 DARMAZ ION - Targoviste
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  4 LUPSA BOGDAN - Ramnicu Valcea
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  -
                  Gr.superioara nr. 4 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 NICULESCU DANIEL - Pitesti
                  3-1
                  3-0
                  3-1
                  3
                  1
                  2 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
                  1-3
                  3-2
                  0-3
                  1
                  3 VERES ADRIAN - Timisoara
                  0-3
                  2-3
                  0-3
                  0
                  4 IORGOIU CONSTANTIN - Drajna de Jos
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  2
                  -
                  Gr.superioara nr. 5 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 NEGULESCU IOAN - Ramnicu Valcea
                  3-1
                  3-0
                  3-1
                  3
                  1
                  2 CUCU CRISTIN - Targoviste
                  1-3
                  3-2
                  3-1
                  2
                  2
                  3 CIOBOIU DAN - Craiova
                  0-3
                  2-3
                  3-2
                  1
                  4 STOICA LIVIU GABRIEL - Slobozia
                  1-3
                  1-3
                  2-3
                  0
                  -
                  Gr.superioara nr. 6 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  AVg
                  AVp
                  NVp
                  1 MACARIE ALEXANDRU - Mioveni
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  9
                  2 SORESCU GABRIEL - Pitesti
                  0-3
                  3-2
                  0-3
                  1
                  -5
                  -2
                  1
                  3 ORBAN MARIUS - Lugoj
                  0-3
                  2-3
                  3-0
                  1
                  2
                  -1
                  2
                  1
                  4 VALCEA DANIEL - Pitesti
                  0-3
                  3-0
                  0-3
                  1
                  -3
                  0
                  1
                  -
                  Gr.superioara nr. 7 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
                  0-3
                  1-3
                  3-1
                  1
                  2 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  3 SORESCU MIRCEA - Paulesti
                  3-1
                  0-3
                  3-2
                  2
                  2
                  4 POPESCU REMUS - Ramnicu Valcea
                  1-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  -
                  Gr.superioara nr. 8 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  AVg
                  AVp
                  NVp
                  1 NICOARA OVIDIU - Curtea de Arges
                  2-3
                  3-1
                  3-1
                  2
                  1
                  3
                  1
                  1
                  2 STAN CATALIN - Curtea de Arges
                  3-2
                  3-2
                  2-3
                  2
                  2
                  1
                  0
                  1
                  3 APOSTOL CERASELA - Pitesti
                  1-3
                  2-3
                  2-3
                  0
                  -4
                  4 NEGRIA MIHAI - Bucuresti
                  1-3
                  3-2
                  3-2
                  2
                  0
                  -1
                  1
                  -
                  Gr.superioara nr. 9 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 NORAGIU PAUL - Targoviste
                  3-0
                  3-2
                  3-2
                  3
                  1
                  2 HANCIG MIRCEA - Timisoara
                  0-3
                  3-1
                  3-0
                  2
                  2
                  3 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
                  2-3
                  1-3
                  3-2
                  1
                  4 CHIRITA NICOLAE - Curtea de Arges
                  2-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  -
                  Gr.superioara nr. 10 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 BADESCU NICOLAE - Campulung Muscel
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  1
                  2 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
                  3-0
                  3-1
                  3-1
                  3
                  1
                  3 BUTOI AUREL - Caracal
                  3-1
                  1-3
                  3-0
                  2
                  2
                  4 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  -
                  Ultima editare de Sorin Botirca; 30.ian.2022, 14:11.
                  www.clubarena08.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
                    3-1
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    4
                    1
                    2 MACOVEI LIVIU - Brasov
                    1-3
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3
                    2
                    3 RETEGAN COSMIN - Plopeni
                    2-3
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    3
                    4 JURESCU SORIN - Timisoara
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    3-2
                    1
                    4
                    5 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    0
                    6 -
                    -
                    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    4
                    1
                    2 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
                    0-3
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3
                    2
                    3 MITREA SILVIU - Navodari
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    3-0
                    1
                    4
                    4 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    3
                    5 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    6 -
                    -
                    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    AVg
                    AVp
                    NVp
                    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    5
                    1
                    2 TOMA FLORIN - Pitesti
                    1-3
                    2-3
                    2-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    3
                    1
                    2
                    1
                    3 DANELIUC GABI - Selimbar
                    0-3
                    3-2
                    3-2
                    3-1
                    3-2
                    4
                    2
                    4 PAVUNEV DAN - Bucuresti
                    0-3
                    3-2
                    2-3
                    2-3
                    3-1
                    2
                    4
                    -2
                    0
                    1
                    5 VASILIU REMUS - Mioveni
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    3-1
                    2
                    -5
                    -2
                    1
                    6 MIHAILESCU RADU - Targoviste
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    -
                    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3
                    3
                    2 VERDET ADRIAN - Timisoara
                    3-0
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    5
                    1
                    3 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
                    3-0
                    2-3
                    2-3
                    3-1
                    3-0
                    3
                    2
                    4 PASCAL RAUL - Targoviste
                    1-3
                    0-3
                    3-2
                    2-3
                    3-2
                    2
                    5 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
                    1-3
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    4
                    6 CRAIU CATALIN - Videle
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    0-3
                    0
                    -
                    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 BANESCU DRAGOS - Pitesti
                    0-3
                    2-3
                    3-0
                    2-3
                    3-0
                    2
                    2 DINCA DORINEL - Calarasi
                    3-0
                    3-0
                    2-3
                    2-3
                    3-0
                    3
                    3
                    3 IRIMIA SORIN JR - Cluj Napoca
                    3-2
                    0-3
                    2-3
                    2-3
                    3-0
                    2
                    4
                    4 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
                    0-3
                    3-2
                    3-2
                    3-2
                    3-0
                    4
                    1
                    5 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                    3-2
                    3-2
                    3-2
                    2-3
                    3-2
                    4
                    2
                    6 MUSAT CATALIN - Alexandria
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    0
                    -
                    Ultima editare de Sorin Botirca; 30.ian.2022, 16:41.
                    www.clubarena08.ro

                    Comentariu


                    • #11
                      Gr.superioara nr. 1 - Elite
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
                      0-3
                      3-0
                      2-3
                      1
                      3
                      2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
                      3-0
                      3-1
                      1-3
                      2
                      2
                      3 TOMA FLORIN - Pitesti
                      0-3
                      1-3
                      3-2
                      1
                      4 MITREA SILVIU - Navodari
                      3-2
                      3-1
                      2-3
                      2
                      1
                      -
                      Gr.superioara nr. 2 - Elite
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      3 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      2
                      4 PAVUNEV DAN - Bucuresti
                      0-3
                      3-0
                      1-3
                      1
                      3
                      -
                      Gr.superioara nr. 3 - Elite
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
                      3-0
                      3-1
                      3-2
                      3
                      1
                      2 MACOVEI LIVIU - Brasov
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      3
                      3 DINCA DORINEL - Calarasi
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      4 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
                      2-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      -
                      Gr.superioara nr. 4 - Elite
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 VERDET ADRIAN - Timisoara
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      1
                      2 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
                      0-3
                      2-3
                      2-3
                      0
                      3 RETEGAN COSMIN - Plopeni
                      0-3
                      3-2
                      1-3
                      1
                      3
                      4 IRIMIA SORIN JR - Cluj Napoca
                      1-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      2
                      -
                      Gr.superioara nr. 5 - Elite
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      AVg
                      AVp
                      NVp
                      1 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
                      3-0
                      1-3
                      3-1
                      2
                      1
                      3
                      1
                      1
                      2 DANELIUC GABI - Selimbar
                      0-3
                      3-1
                      3-2
                      2
                      3
                      0
                      -1
                      1
                      3 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
                      3-1
                      1-3
                      3-0
                      2
                      2
                      3
                      0
                      1
                      4 JURESCU SORIN - Timisoara
                      1-3
                      2-3
                      0-3
                      0
                      -6
                      -
                      Ultima editare de Sorin Botirca; 30.ian.2022, 18:05.
                      www.clubarena08.ro

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X