Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Kamarad", Piatra Neamț - 19.02.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Kamarad", Piatra Neamț - 19.02.2022

    LOCALITATE:Piatra Neamț;
    DATA: Sâmbătă 19.02.2022;
    CATEGORII: Elite / Open / Avansați /Hobby;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati - 13:30 înscrieri, 14:15 - încep meciurile
    Elite,Open și Hobby - 8:30 înscrieri, 9:30 - încep meciurile

    Auxiliara Salii Polivalente - Elite, Open, Avansati, Hobby
    Sala dispune de protecție contra soarelui 100%
    LOGISTICĂ: Auxiliara Salii Polivalente, 16 mese ITTF Donic Waldner 25;Mingi plastic GEWO Select Pro 40+
    TAXA: - 50 lei adulții,
    - 0 lei persoanle cu dizabilități;
    SE ASIGURĂ: Apă 2L, cafea, protocol
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 - 4: cupe, diplome,
    Locurile 5-8: diplome, medalii;

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    HOBBY:Auxiliara Salii Polivalente , înscrieri -08:30, start meciuri - 09:30
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 10;
    - Număr maxim de participanți:
    30
    - 2 Wild card-uri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5-6 jucători aranjati după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4; .
    - Capi de serie grupe inferioare – conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    In principiu, grupe superioare de 3 sau 4 jucatori

    AVANSATI:Auxiliara Salii Polivalente , înscrieri - 13:30, start meciuri - 14:15
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 20, de preferat între limitele de MP 10-20;
    - Număr maxim de participanți:
    40
    - 2 Wild card-uri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5- 6 jucători aranjati după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    In principiu, grupe superioare de 4

    OPEN -Auxiliara Salii Polivalente, înscrieri - 08:30, start meciuri - 9:30
    - Participă jucătorii cu MP mai mic de 33, au prioritate cei cu MP intre 20 si 33;
    - Număr maxim de participanți:
    42
    - 2 Wild card-uri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -.In principiu,nu se vor juca grupe superioare

    ELITE -Auxiliara Salii Polivalente, înscrieri - 08:30, start meciuri - 9:30
    - Participă jucători cu MP>33;
    - Nr. maxim de participanți
    :18
    - 2 Wild card-uri
    - In principiu,nu se vor juca grupe superioare

    In funcție de dinamica înscrierilor pot surveni modificări asupra numărului de concurenți/categorie. Vom anunța acest lucru în timp util.

    ORGANIZATOR:
    - ACS KAMARAD PIATRA NEAMȚ,
    Bubulac Cristi - 0740.697.281

    Organizator tehnic:

    - Emi-0747630959

    EMI TT va aduce materiale specifice tdm.
    TOATE COMENZILE LANSATE PE www.emi-tt.ro,www.mesedetenis.ro si www.gewo-tt.ro vor beneficia de reduceri de 10 %.(Mentionat in comanda PENTRU TURNEU PIATRA NEAMT)






    HOTĂRÂREA nr. 1.242 din 8 decembrie 2021, publicată în Monitorul Oficial, Partea I, nr. 1166 din 8 decembrie 2021.
    Articolul 9
    În condițiile art. 5 alin. (3) lit. f) din Legea nr. 55/2020, cu modificările și completările ulterioare, se stabilesc următoarele măsuri:
    1. activitatea cu publicul a operatorilor economici care desfășoară activitatea în spații închise în domeniul sălilor de sport și/sau fitness este permisă fără a depăși 50% din capacitatea maximă a spațiului, cu asigurarea unei suprafețe de minimum 4 mp pentru fiecare persoană. Participarea este permisă doar pentru persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 și pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, persoanele care prezintă rezultatul negativ al unui test RT-PCR pentru infecția cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 72 de ore sau rezultatul negativ certificat al unui test antigen rapid pentru infecția cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 48 de ore, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi și a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2;
    Articolul 14
    (4) Măsurile prevăzute în prezenta anexă nu se aplică în cazul persoanelor care au vârsta mai mică sau egală cu 12 ani și sunt însoțite de o persoană cu vârsta mai mare de 18 ani și care face dovada vaccinării împotriva virusului SARS-CoV-2 și pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, care prezintă rezultatul negativ al unui test RTPCR pentru infecția cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 72 de ore sau rezultatul negativ certificat al unui test antigen rapid pentru infecția cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 48 de ore, respectiv care se află în perioada cuprinsă între a 15a zi și a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.
    Ultima editare de Zosim1; 10.feb.2022, 11:51.
    PRIZA TOK, tavy and 8 others like this.

  • #2
    Rezervat Inscrieri

    Inscrieri ELITE (19.02.2022) - 11:31:44 AM - v5.3 / cls_2022-feb

    1. Petrus Florin, Zalau, 3 - 45.39 - E
    2. Coroiu Andrei, Roman, 484 - 43.29 - E
    3. Farkas Gabor, Targu Mures, 184 - 40.66 - EW
    4. Capusa Bogdan, Bacau, 1079 - 39.7 - E
    5. Macovei Liviu, Brasov, 160 - 39.45 - E
    6. Ciortescu Cristi, Iasi, 6 - 37.22 - E
    7. Polocoser Cristian, Suceava, 185 - 37.06 - EW
    8. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 90 - 37.04 - EW
    9. Opincaru Marius, Piatra Neamt, 374 - 36.67 - E
    10. Cozma Catalin, Falticeni, 148 - 36.64 - ELW
    11. Bobeico Igor, Iasi, 1838 - 35.8 - E
    12. Spoiala Cristinel, Focsani, 206 - 34.76 - E
    13. Singeorzan Cornel, Bistrita, 653 - 33.88 - E
    14. Petrescu Claudiu, Putna, 138 - 33.72 - E
    15. Rojnita Sebastian, Bacau, 132 - 33.26 - E
    16. Ciobotaru Gigi, Iasi, 1395 - 31.1 - OW
    17. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 103 - 29.66 - O
    18. Leteanu Marius, Bacau, 678 - 27.63 - O
    19. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 91 - 27.08 - O
    20. Tiron Marian, Iasi, 3086 - 0 - O

    Inscrieri O/N (19.02.2022) - 9:34:02 PM - v5.3 / cls_2022-feb

    1. Dragan Petru Ioan, Iasi, 146 - 32.73 - O
    2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 32 - 31.92 - O
    3. Plamada Lucian, Iasi, 724 - 31.88 - O
    4. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 42 - 30.83 - OW
    5. Dumbrava Daniel, Focsani, 278 - 30.75 - OW
    6. Ciuca Sorin, Iasi, 1425 - 30.3 - O
    7. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 149 - 29.98 - O
    8. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 26 - 29.76 - O
    9. Braniste George, Bacau, 109 - 29.76 - O
    10. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 712 - 28.81 - O
    11. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 311 - 28.65 - O
    12. Mahu Bogdan, Pascani, 152 - 28.56 - O
    13. Ursulescu Ioan, Bacau, 181 - 28.46 - OW
    14. Mirt Alexandru, Pascani, 496 - 28.38 - O
    15. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 567 - 28.17 - O
    16. Pralea Marius Dan, Botosani, 43 - 28.14 - O
    17. Orban Alexandru, Lugoj, 63 - 27.84 - O
    18. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 267 - 27.78 - OW
    19. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 102 - 27.19 - OW
    20. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 233 - 27.14 - O
    21. Stroe Ionel, Bacau, 297 - 26.72 - O
    22. Pristavu Bogdan Constantin, Iasi, 663 - 26.69 - O
    23. Baisan Paul, Roman, 855 - 26.34 - OW
    24. Morosan Marian, Suceava, 123 - 25.9 - O
    25. Gatea Marius, Piatra Neamt, 884 - 25.44 - OW
    26. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 512 - 25.41 - O
    27. Nitu Serban, Paulesti, 77 - 25.06 - OW
    28. Nicu Constantin, Iasi, 739 - 24.9 - OW
    29. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 163 - 24.62 - O
    30. Sterczer Sandor, Sanzieni, 89 - 24.29 - O
    31. Fotia Iulian, Bacau, 130 - 24.23 - O
    32. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 1120 - 24 - O
    33. Heja Zoltan, Ditrau, 191 - 23.75 - OW
    34. Buruiana Mihai, Marasesti, 692 - 23.73 - OW
    35. Sovea Sorin, Suceava, 193 - 23.48 - O
    36. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 318 - 23.27 - OW
    37. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 131 - 22.29 - O
    38. Balauca Cornel, Botosani, 5001 - 22.08 - O
    39. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 857 - 22.06 - OW
    40. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 196 - 22 - O
    41. Kis Istvan, Brasov, 121 - 21.42 - OW
    42. Ene Florin, Ploiesti, 93 - 21.39 - O
    43. Socaci Sorin, Panciu, 231 - 21.27 - OW
    44. Aldea Nelu, Falticeni, 758 - 20.71 - OW
    45. Vieru Costica, Botosani, 271 - 20.36 - OW
    46. Tabacaru Constantin, Piatra Neamt, 1221 - 20.35 - O
    47. Orban Marius, Lugoj, 195 - 20.29 - O
    48. Oancea Marian, Bacau, 632 - 19.3 - A
    49. Tibirna Andrei, Iasi, 1069 - 19.16 - A
    50. Serban Liviu, Onesti, 425 - 18.16 - A
    51. Lazar Dumitru, Mizil, 290 - 13.58 - A
    52. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc, 4554 - 0 - O
    Inscrieri Avansati (19.02.2022) - 9:35:03 PM - v5.3 / cls_2022-feb

    1. Boariu Timofte Danut, Borsec, 217 - 19.83 - AW
    2. Aparaschivei Bogdan, Iasi, 465 - 19.51 - A
    3. Mita Augustin, Dorohoi, 410 - 19.42 - AW
    4. Iacob Gabriel, Iasi, 341 - 19.06 - AW
    5. Nutu Catalin, Targu Neamt, 1574 - 18.5 - A
    6. Robu Mihai, Mogosesti, 628 - 18.17 - AW
    7. Bedo Jozsef, Suseni, 588 - 17.94 - A
    8. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 559 - 17.9 - AJ
    9. Pomirleanu Radu, Iasi, 985 - 17.5 - A
    10. Corneanu Sorin, Botosani, 218 - 17.32 - AW
    11. Simon Gheorghe, Roman, 990 - 17.15 - A
    12. Ilie Aurelian, Botosani, 308 - 17.09 - A
    13. Bilt Catalin, Suceava, 443 - 16.64 - A
    14. Grusca Narcis, Gura Humorului, 519 - 16.35 - AW
    15. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 736 - 16.2 - A
    16. Lucic Corneliu, Suceava, 334 - 15.84 - AWD
    17. Ochian Andrei, Iasi, 1142 - 15.7 - A
    18. Salavastru Petru, Botosani, 337 - 15.07 - AW
    19. Nagy Attila, Suseni, 753 - 14.61 - A
    20. Draganescu Stefan, Pascani, 761 - 14.6 - A
    21. Aldea Andrei, Roman, 1735 - 14.6 - A
    22. Popa Gelu, Focsani, 838 - 14.54 - A
    23. Tronciu Gabriel, Roman, 1140 - 14.28 - A
    24. Golai Gheorghe, Piatra Neamt, 1349 - 14.13 - A
    25. Rogin Florin, Piatra Neamt, 532 - 14.12 - A
    26. Subtirelu Marius, Onesti, 587 - 14.06 - A
    27. Alexandru Vasile, Iasi, 1659 - 14 - A
    28. Rusu Tudor, Suceava, 1130 - 13.84 - A
    29. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 522 - 13.82 - A
    30. Terente Catalin, Piatra Neamt, 794 - 13.54 - A
    31. Farkas Gabor, Miercurea Ciuc, 2187 - 13.5 - A
    32. Nistor Szilard, Siculeni, 2736 - 13.4 - A
    33. Rusu Lucian, Suceava, 1119 - 13.38 - A
    34. Todor Csaba, Gheorgheni, 565 - 13.09 - AD
    35. Schimbeschi Marian, Tulcea, 1923 - 12.9 - A
    36. Albu Iulian, Comanesti, 1397 - 12.62 - AW
    37. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 957 - 12.51 - A
    38. Maxim Andrei, Iasi, 1665 - 12.15 - A
    39. Barabancea Lili, Iasi, 409 - 11.91 - AF
    40. Paval Mihai, Iasi, 1535 - 11.7 - A
    41. Bodnari Mircea, Gura Humorului, 2376 - 11.65 - A
    42. Galca Cristian, Iasi, 1046 - 11.63 - A
    43. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 488 - 11.19 - A
    44. Stefan Alexandru, Iasi, 2291 - 11 - A
    45. Cosau Toader, Targu Neamt, 1100 - 10.64 - A
    46. Chiriac Petru, Roman, 2096 - 10.55 - A
    47. Aparaschive Paul, Botosani, 1350 - 9.97 - H
    48. Vieriu Tudorel, Suceava, 1767 - 9.88 - H
    49. Simon Alexandru, Roman, 1639 - 9.53 - H
    50. Markos Sandor, Borsec, 1509 - 8.96 - H
    51. Gal Arpad, Miercurea Ciuc, 2963 - 7.75 - H
    52. Munteanu Corneliu, Vaslui, 1407 - 7.43 - H
    53. Szocs Szilveszter, Borsec, 1991 - 4.84 - H
    54. Leahu Doru, Botosani, 5001 - 0

    Inscrieri Hobby (19.02.2022) - 11:34:51 AM - v5.3 / cls_2022-feb

    1. Stavarache Florentin, Pascani, 701 - 9.63 - H
    2. Ghitu Liviu, Onesti, 415 - 9.59 - H
    3. Angi Zoltan, Gheorgheni, 580 - 9.58 - H
    4. Aluculesa Radu, Botosani, 1148 - 8.59 - HD
    5. Lepadatu Gheorghe, Pascani, 1243 - 8.51 - H
    6. Ferenczi Robert, Suseni, 813 - 7.91 - H
    7. David Maia, Prelipca, 1453 - 7.69 - HF
    8. Luca Ioan, Piatra Neamt, 931 - 7.55 - H
    9. Savina Dan, Piatra Neamt, 687 - 7.38 - H
    10. Ciurlica Mugurel, Pascani, 1129 - 6.9 - H
    11. Moise Viorel, Braila, 720 - 6.6 - HW
    12. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 711 - 6.51 - H
    13. Zaharia Ciprian, Piatra Neamt, 1579 - 6.28 - H
    14. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 2406 - 6 - H
    15. Cernat Cristian, Iasi, 3746 - 6 - H
    16. Pintilie Carol, Iasi, 3582 - 5.7 - H
    17. Galateanu Sorin, Suceava, 1636 - 5.65 - H
    18. Loghin Sergiu, Pascani, 2219 - 5.63 - H
    19. Tibirna Petru, Iasi, 2516 - 5.3 - H
    20. Nica Alexandru, Iasi, 2323 - 5.27 - H
    21. Pauca Cosmin, Botosani, 2353 - 5.2 - H
    22. Herdes Gabriel, Putna, 1791 - 5.15 - H
    23. Hutan Cosmin, Salcea, 2346 - 5.15 - H
    24. Barcan Adrian, Piatra Neamt, 2580 - 5 - H
    25. Munteanu Ciprian, Bacau, 3680 - 5 - H
    26. Munteanu Sebastian, Bacau, 3681 - 5 - H
    27. Lazar Viorel, Botosani, 1671 - 4.95 - H
    28. Mihalache Dario, Plopeni SV, 2673 - 4.67 - H
    29. Mihalache Remus, Plopeni SV, 3505 - 4 - H
    30. Harabagiu Tudor, Botosani, 3514 - 4 - H
    31. Popescu Andrei, Botosani, 3522 - 4 - H
    32. Nacu Iustinian Andrei, Piatra Neamt, 5003 - 0
    33. Sandu Adrian, Buhusi (BC), 5004 - 0
    34. Coroiu Dan, Roman, 5005 - 0
    35. Iancu Alin, Bicaz, 5007 - 0
    Ultima editare de Zosim1; 18.feb.2022, 12:35.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Organizatori

      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      In urma discutilor avute cu Cristi astazi, se suplimenteaza numarul meselor la 20, asta aducand dupa sine si suplimentarea locurilor astfel.Open se suplimenteaza cu o grupa de 6 si vor fi in total 8 grupe de 6.La hobby se suplimenteaza cu 2 grupe de 5 si vor fi in total 8 grupe de 5, si la avansati dupamasa se suplimenteaza cu 2 grupe de 5 si vor fi 10 grupe de 5. O masa ramane deocamdata rezerva, deoarece nu putem depasi timpul alocat pt terminarea turneului 21.00..

      Sistemul de joc ramane neschimbat,hobby,avansati grupe de 5-6 jucatori si inf de 3-4 juc,iar open elite,grupe de 5-6 jucatori si eliminatori.

      Tinand cont de dinamica retragerilor , si logistica pusa la dispozitie, am hotarat sa deschidem listele de participanti pentru toti cei inscrisi pana acuma.Inscrierile ulterioare vor fii trecute pe listele de asteptare.
      Ultima editare de Zosim1; 04.iun.2022, 10:24.

      Comentariu


      • #4
        Rezervat Clasament
        Filmul Turneului HOBBY

        Inscrieri Hobby (19.02.2022) - 1:06:45 AM - v5.3 / cls_2022-feb

        1. Stavarache Florentin, Pascani, 701 - 9.63 - H
        2. Ghitu Liviu, Onesti, 415 - 9.59 - H
        3. Angi Zoltan, Gheorgheni, 580 - 9.58 - H
        4. Aluculesa Radu, Botosani, 1148 - 8.59 - HD
        5. Lepadatu Gheorghe, Pascani, 1243 - 8.51 - H
        6. Ferenczi Robert, Suseni, 813 - 7.91 - H
        7. David Maia, Prelipca, 1453 - 7.69 - HF
        8. Luca Ioan, Piatra Neamt, 931 - 7.55 - H
        9. Savina Dan, Piatra Neamt, 687 - 7.38 - H
        10. Ciurlica Mugurel, Pascani, 1129 - 6.9 - H
        11. Moise Viorel, Braila, 720 - 6.6 - HW
        12. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 711 - 6.51 - H
        13. Zaharia Ciprian, Piatra Neamt, 1579 - 6.28 - H
        14. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 2406 - 6 - H
        15. Cernat Cristian, Iasi, 3746 - 6 - H
        16. Pintilie Carol, Iasi, 3582 - 5.7 - H
        17. Galateanu Sorin, Suceava, 1636 - 5.65 - H
        18. Loghin Sergiu, Pascani, 2219 - 5.63 - H
        19. Tibirna Petru, Iasi, 2516 - 5.3 - H
        20. Nica Alexandru, Iasi, 2323 - 5.27 - H
        21. Pauca Cosmin, Botosani, 2353 - 5.2 - H
        22. Herdes Gabriel, Putna, 1791 - 5.15 - H
        23. Hutan Cosmin, Salcea, 2346 - 5.15 - H
        24. Barcan Adrian, Piatra Neamt, 2580 - 5 - H
        25. Munteanu Ciprian, Bacau, 3680 - 5 - H
        26. Munteanu Sebastian, Bacau, 3681 - 5 - H
        27. Lazar Viorel, Botosani, 1671 - 4.95 - H
        28. Mihalache Dario, Plopeni SV, 2673 - 4.67 - H
        29. Mihalache Remus, Plopeni SV, 3505 - 4 - H
        30. Harabagiu Tudor, Botosani, 3514 - 4 - H
        31. Popescu Andrei, Botosani, 3522 - 4 - H
        32. Nacu Iustinian Andrei, Piatra Neamt, 5003 - 0
        33. Coroiu Dan, Roman, 5005 - 0
        34. Iancu Alin, Bicaz, 5007 - 0
        35. Nastaca Catalin, Falticeni, 5008 - 0
        Grupe inferioare Hobby

        Gr. nr. 1
        1. Stavarache Florentin, Pascani
        2. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt
        3. Cernat Cristian, Iasi
        4. Mihalache Dario, Plopeni SV
        5. Harabagiu Tudor, Botosani

        Gr. nr. 2
        1. Ghitu Liviu, Onesti
        2. Zaharia Ciprian, Piatra Neamt
        3. Pintilie Carol, Iasi
        4. Lazar Viorel, Botosani
        5. Mihalache Remus, Plopeni SV

        Gr. nr. 3
        1. Angi Zoltan, Gheorgheni
        2. Ciurlica Mugurel, Pascani
        3. Galateanu Sorin, Suceava
        4. Munteanu Sebastian, Bacau
        5. Popescu Andrei, Botosani

        Gr. nr. 4
        1. Aluculesa Radu, Botosani
        2. Moise Viorel, Braila
        3. Loghin Sergiu, Pascani
        4. Munteanu Ciprian, Bacau
        5. Nacu Iustinian Andrei, Piatra Neamt

        Gr. nr. 5
        1. Lepadatu Gheorghe, Pascani
        2. Stoicescu Gheorghe, Iedera
        3. Tibirna Petru, Iasi
        4. Barcan Adrian, Piatra Neamt
        5. Coroiu Dan, Roman

        Gr. nr. 6
        1. Ferenczi Robert, Suseni
        2. Savina Dan, Piatra Neamt
        3. Nica Alexandru, Iasi
        4. Hutan Cosmin, Salcea
        5. Iancu Alin, Bicaz

        Gr. nr. 7
        1. David Maia, Prelipca
        2. Luca Ioan, Piatra Neamt
        3. Pauca Cosmin, Botosani
        4. Herdes Gabriel, Putna
        5. Nastaca Catalin, Falticeni
        Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 STAVARACHE FLORENTIN - Pascani
        1-3
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        3
        2 PURCILEANU LIVIU - Piatra Neamt
        3-1
        1-3
        3-1
        3-1
        3
        2
        3 CERNAT CRISTIAN - Iasi
        3-0
        3-1
        3-0
        3-1
        4
        1
        4 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
        0-3
        1-3
        0-3
        0-3
        0
        5 HARABAGIU TUDOR - Botosani
        0-3
        1-3
        1-3
        3-0
        1
        4
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 GHITU LIVIU - Onesti
        3-0
        3-2
        3-1
        3-0
        4
        1
        2 ZAHARIA CIPRIAN - Piatra Neamt
        0-3
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        2
        3 PINTILIE CAROL - Iasi
        2-3
        1-3
        3-0
        3-0
        2
        3
        4 LAZAR VIOREL - Botosani
        1-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        5 MIHALACHE REMUS - Plopeni SV
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 ANGI ZOLTAN - Gheorgheni
        3-0
        0-3
        3-0
        3-0
        3
        2
        2 CIURLICA MUGUREL - Pascani
        0-3
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        3
        3 GALATEANU SORIN - Suceava
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        4 MUNTEANU SEBASTIAN - Bacau
        0-3
        1-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        5 POPESCU ANDREI - Botosani
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 ALUCULESA RADU - Botosani
        2-3
        3-0
        3-1
        3-1
        3
        1
        6
        2
        1
        2 MOISE VIOREL - Braila
        3-2
        1-3
        3-1
        3-0
        3
        3
        4
        -1
        1
        3 LOGHIN SERGIU - Pascani
        0-3
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        2
        5
        -1
        1
        4 MUNTEANU CIPRIAN - Bacau
        1-3
        1-3
        0-3
        3-2
        1
        4
        5 NACU IUSTINIAN ANDREI - Piatra Neamt
        1-3
        0-3
        0-3
        2-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 LEPADATU GHEORGHE - Pascani
        3-0
        3-0
        3-0
        1-3
        3
        2
        2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
        0-3
        3-0
        3-0
        1-3
        2
        3
        3 TIBIRNA PETRU - Iasi
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        4 BARCAN ADRIAN - Piatra Neamt
        0-3
        0-3
        3-0
        0-3
        1
        4
        5 COROIU DAN - Roman
        3-1
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 FERENCZI ROBERT - Suseni
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 SAVINA DAN - Piatra Neamt
        2-3
        0-3
        3-0
        1
        3
        3 NICA ALEXANDRU - Iasi
        4 HUTAN COSMIN - Salcea
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        5 IANCU ALIN - Bicaz
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        4
        -
        Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 DAVID MAIA - Prelipca
        2-3
        0-3
        3-0
        1-3
        1
        4
        2 LUCA IOAN - Piatra Neamt
        3-2
        1-3
        3-0
        1-3
        2
        3
        3 PAUCA COSMIN - Botosani
        3-0
        3-1
        3-0
        1-3
        3
        2
        4 HERDES GABRIEL - Putna
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        5 NASTACA CATALIN - Falticeni
        3-1
        3-1
        3-1
        3-0
        4
        1
        -
        Calificati in superioare - Hobby
        1 Cernat Cristian Purcileanu Liviu Stavarache Florentin Harabagiu Tudor
        2 Ghitu Liviu Zaharia Ciprian Pintilie Carol Lazar Viorel
        3 Galateanu Sorin Angi Zoltan Ciurlica Mugurel Munteanu Sebastian
        4 Aluculesa Radu Loghin Sergiu Moise Viorel Munteanu Ciprian
        5 Coroiu Dan Lepadatu Gheorghe Stoicescu Gheorghe Barcan Adrian
        6 Ferenczi Robert Hutan Cosmin Savina Dan Iancu Alin
        7 Nastaca Catalin Pauca Cosmin Luca Ioan David Maia
        X
        Grupe superioare Hobby

        Gr. nr. 1
        1. Cernat Cristian, Iasi
        2. Loghin Sergiu, Pascani
        3. Ciurlica Mugurel, Pascani
        4. Lazar Viorel, Botosani

        Gr. nr. 2
        1. Ghitu Liviu, Onesti
        2. Lepadatu Gheorghe, Pascani
        3. Moise Viorel, Braila
        4. Munteanu Sebastian, Bacau

        Gr. nr. 3
        1. Galateanu Sorin, Suceava
        2. Hutan Cosmin, Salcea
        3. Stoicescu Gheorghe, Iedera
        4. Munteanu Ciprian, Bacau

        Gr. nr. 4
        1. Aluculesa Radu, Botosani
        2. Pauca Cosmin, Botosani
        3. Savina Dan, Piatra Neamt
        4. Barcan Adrian, Piatra Neamt

        Gr. nr. 5
        1. Coroiu Dan, Roman
        2. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt
        3. Luca Ioan, Piatra Neamt
        4. Iancu Alin, Bicaz

        Gr. nr. 6
        1. Ferenczi Robert, Suseni
        2. Zaharia Ciprian, Piatra Neamt
        3. Stavarache Florentin, Pascani
        4. David Maia, Prelipca

        Gr. nr. 7
        1. Nastaca Catalin, Falticeni
        2. Angi Zoltan, Gheorgheni
        3. Pintilie Carol, Iasi
        4. Harabagiu Tudor, Botosani
        Gr.superioara nr. 1 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 CERNAT CRISTIAN - Iasi
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 LOGHIN SERGIU - Pascani
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        3 CIURLICA MUGUREL - Pascani
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        4 LAZAR VIOREL - Botosani
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 2 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 GHITU LIVIU - Onesti
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 LEPADATU GHEORGHE - Pascani
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        3 MOISE VIOREL - Braila
        0-3
        0-3
        3-1
        1
        4 MUNTEANU SEBASTIAN - Bacau
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 3 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 GALATEANU SORIN - Suceava
        3-0
        0-3
        3-1
        2
        2
        2 HUTAN COSMIN - Salcea
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        3 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
        3-0
        3-0
        3-1
        3
        1
        4 MUNTEANU CIPRIAN - Bacau
        1-3
        0-3
        1-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 4 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 ALUCULESA RADU - Botosani
        2-3
        3-1
        3-0
        2
        1
        4
        1
        1
        2 PAUCA COSMIN - Botosani
        3-2
        2-3
        3-1
        2
        2
        2
        0
        1
        3 SAVINA DAN - Piatra Neamt
        1-3
        3-2
        3-0
        2
        2
        -1
        1
        4 BARCAN ADRIAN - Piatra Neamt
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        -8
        -
        Gr.superioara nr. 5 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 COROIU DAN - Roman
        2-3
        3-2
        3-0
        2
        2
        2 PURCILEANU LIVIU - Piatra Neamt
        3-2
        3-0
        3-1
        3
        1
        3 LUCA IOAN - Piatra Neamt
        2-3
        0-3
        3-0
        1
        4 IANCU ALIN - Bicaz
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 6 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 FERENCZI ROBERT - Suseni
        3-1
        3-2
        3-1
        3
        1
        2 ZAHARIA CIPRIAN - Piatra Neamt
        1-3
        2-3
        3-1
        1
        3 STAVARACHE FLORENTIN - Pascani
        2-3
        3-2
        3-1
        2
        2
        4 DAVID MAIA - Prelipca
        1-3
        1-3
        1-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 7 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 NASTACA CATALIN - Falticeni
        3-0
        3-0
        3-1
        3
        1
        2 ANGI ZOLTAN - Gheorgheni
        0-3
        3-1
        3-2
        2
        2
        3 PINTILIE CAROL - Iasi
        0-3
        1-3
        3-1
        1
        4 HARABAGIU TUDOR - Botosani
        1-3
        2-3
        1-3
        0
        -
        Calificati in eliminatorii - Hobby
        1 Cernat Cristian Ciurlica Mugurel
        2 Ghitu Liviu Lepadatu Gheorghe
        3 Stoicescu Gheorghe Galateanu Sorin
        4 Aluculesa Radu Pauca Cosmin
        5 Purcileanu Liviu Coroiu Dan
        6 Ferenczi Robert Stavarache Florentin
        7 Nastaca Catalin Angi Zoltan
        Eliminatorii Hobby

        1. Cernat Cristian
        ------------------------- Cernat Cristian 3-0
        16. Bye
        ----------------------------------- Cernat Cristian 3-1
        9. Stavarache Florentin
        ------------------------- Stavarache Florentin 3-1
        8. Angi Zoltan
        -------------------------------------------------- Cernat Cristian 3-1
        5. Purcileanu Liviu
        ------------------------- Purcileanu Liviu 3-1
        12. Galateanu Sorin
        ----------------------------------- Purcileanu Liviu 3-2
        13. Lepadatu Gheorghe
        ------------------------- Aluculesa Radu 2-3
        4. Aluculesa Radu
        ----------------------------------------------------------------- Cernat Cristian 3-0
        3. Stoicescu Gheorghe
        ------------------------- Stoicescu Gheorghe 3-2
        14. Ciurlica Mugurel
        ----------------------------------- Ferenczi Robert 1-3
        11. Pauca Cosmin
        ------------------------- Ferenczi Robert 0-3
        6. Ferenczi Robert
        -------------------------------------------------- Coroiu Dan 2-3
        7. Nastaca Catalin
        ------------------------- Coroiu Dan 2-3
        10. Coroiu Dan
        ----------------------------------- Coroiu Dan 3-1
        15. Bye
        ------------------------- Ghitu Liviu 0-3
        2. Ghitu Liviu

        Clasament Hobby

        1. Cernat Cristian - Iasi
        2. Coroiu Dan - Roman
        3 -- 4
        Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
        Ferenczi Robert - Suseni
        5 -- 8
        Stavarache Florentin - Pascani
        Ghitu Liviu - Onesti
        Aluculesa Radu - Botosani
        Stoicescu Gheorghe - Iedera
        9 -- 14
        Nastaca Catalin - Falticeni
        Galateanu Sorin - Suceava
        Pauca Cosmin - Botosani
        Angi Zoltan - Gheorgheni
        Lepadatu Gheorghe - Pascani
        Ciurlica Mugurel - Pascani
        15 -- 2v gr.sup.
        Savina Dan - Piatra Neamt
        16 -- 21 1v gr.sup.
        Luca Ioan - Piatra Neamt
        Moise Viorel - Braila
        Zaharia Ciprian - Piatra Neamt
        Pintilie Carol - Iasi
        Loghin Sergiu - Pascani
        Hutan Cosmin - Salcea
        22 -- 28 0v gr.sup.
        David Maia - Prelipca
        Barcan Adrian - Piatra Neamt
        Munteanu Ciprian - Bacau
        Munteanu Sebastian - Bacau
        Lazar Viorel - Botosani
        Harabagiu Tudor - Botosani
        Iancu Alin - Bicaz
        29 -- 34 0v gr.inf.
        Tibirna Petru - Iasi
        Herdes Gabriel - Putna
        Mihalache Dario - Plopeni SV
        Mihalache Remus - Plopeni SV
        Popescu Andrei - Botosani
        Nacu Iustinian Andrei - Piatra Neamt

        Filmul Turneului Avansati

        Inscrieri Avansati (19.02.2022) - 1:13:21 AM - v5.3 / cls_2022-feb

        1. Boariu Timofte Danut, Borsec, 217 - 19.83 - AW
        2. Aparaschivei Bogdan, Iasi, 465 - 19.51 - A
        3. Mita Augustin, Dorohoi, 410 - 19.42 - AW
        4. Iacob Gabriel, Iasi, 341 - 19.06 - AW
        5. Nutu Catalin, Targu Neamt, 1574 - 18.5 - A
        6. Robu Mihai, Mogosesti, 628 - 18.17 - AW
        7. Bedo Jozsef, Suseni, 588 - 17.94 - A
        8. Pomirleanu Radu, Iasi, 985 - 17.5 - A
        9. Corneanu Sorin, Botosani, 218 - 17.32 - AW
        10. Simon Gheorghe, Roman, 990 - 17.15 - A
        11. Ilie Aurelian, Botosani, 308 - 17.09 - A
        12. Bilt Catalin, Suceava, 443 - 16.64 - A
        13. Grusca Narcis, Gura Humorului, 519 - 16.35 - AW
        14. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 736 - 16.2 - A
        15. Lucic Corneliu, Suceava, 334 - 15.84 - AWD
        16. Ochian Andrei, Iasi, 1142 - 15.7 - A
        17. Salavastru Petru, Botosani, 337 - 15.07 - AW
        18. Nagy Attila, Suseni, 753 - 14.61 - A
        19. Draganescu Stefan, Pascani, 761 - 14.6 - A
        20. Aldea Andrei, Roman, 1735 - 14.6 - A
        21. Popa Gelu, Focsani, 838 - 14.54 - A
        22. Tronciu Gabriel, Roman, 1140 - 14.28 - A
        23. Golai Gheorghe, Piatra Neamt, 1349 - 14.13 - A
        24. Rogin Florin, Piatra Neamt, 532 - 14.12 - A
        25. Subtirelu Marius, Onesti, 587 - 14.06 - A
        26. Alexandru Vasile, Iasi, 1659 - 14 - A
        27. Rusu Tudor, Suceava, 1130 - 13.84 - A
        28. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 522 - 13.82 - A
        29. Terente Catalin, Piatra Neamt, 794 - 13.54 - A
        30. Farkas Gabor, Miercurea Ciuc, 2187 - 13.5 - A
        31. Rusu Lucian, Suceava, 1119 - 13.38 - A
        32. Todor Csaba, Gheorgheni, 565 - 13.09 - AD
        33. Schimbeschi Marian, Tulcea, 1923 - 12.9 - A
        34. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 957 - 12.51 - A
        35. Maxim Andrei, Iasi, 1665 - 12.15 - A
        36. Barabancea Lili, Iasi, 409 - 11.91 - AF
        37. Bodnari Mircea, Gura Humorului, 2376 - 11.65 - A
        38. Galca Cristian, Iasi, 1046 - 11.63 - A
        39. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 488 - 11.19 - A
        40. Stefan Alexandru, Iasi, 2291 - 11 - A
        41. Cosau Toader, Targu Neamt, 1100 - 10.64 - A
        42. Chiriac Petru, Roman, 2096 - 10.55 - A
        43. Aparaschive Paul, Botosani, 1350 - 9.97 - H
        44. Vieriu Tudorel, Suceava, 1767 - 9.88 - H
        45. Simon Alexandru, Roman, 1639 - 9.53 - H
        46. Markos Sandor, Borsec, 1509 - 8.96 - H
        47. Munteanu Corneliu, Vaslui, 1407 - 7.43 - H
        48. Aparaschive Iulian, Botosani, 2252 - 5.17 - H
        49. Szocs Szilveszter, Borsec, 1991 - 4.84 - H
        50. Leahu Doru, Botosani, 5001 - 0
        Grupe inferioare Avansati

        Gr. nr. 1
        1. Boariu Timofte Danut, Borsec
        2. Aldea Andrei, Roman
        3. Popa Gelu, Focsani
        4. Stefan Alexandru, Iasi
        5. Cosau Toader, Targu Neamt

        Gr. nr. 2
        1. Aparaschivei Bogdan, Iasi
        2. Draganescu Stefan, Pascani
        3. Tronciu Gabriel, Roman
        4. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt
        5. Aparaschive Paul, Botosani

        Gr. nr. 3
        1. Mita Augustin, Dorohoi
        2. Nagy Attila, Suseni
        3. Golai Gheorghe, Piatra Neamt
        4. Galca Cristian, Iasi
        5. Chiriac Petru, Roman

        Gr. nr. 4
        1. Iacob Gabriel, Iasi
        2. Salavastru Petru, Botosani
        3. Rogin Florin, Piatra Neamt
        4. Todor Csaba, Gheorgheni
        5. Vieriu Tudorel, Suceava

        Gr. nr. 5
        1. Nutu Catalin, Targu Neamt
        2. Ochian Andrei, Iasi
        3. Subtirelu Marius, Onesti
        4. Bodnari Mircea, Gura Humorului
        5. Simon Alexandru, Roman

        Gr. nr. 6
        1. Robu Mihai, Mogosesti
        2. Lucic Corneliu, Suceava
        3. Alexandru Vasile, Iasi
        4. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt
        5. Leahu Doru, Botosani

        Gr. nr. 7
        1. Bedo Jozsef, Suseni
        2. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc
        3. Rusu Tudor, Suceava
        4. Maxim Andrei, Iasi
        5. Aparaschive Iulian, Botosani

        Gr. nr. 8
        1. Pomirleanu Radu, Iasi
        2. Grusca Narcis, Gura Humorului
        3. Vaculisteanu Ionut, Botosani
        4. Schimbeschi Marian, Tulcea
        5. Markos Sandor, Borsec

        Gr. nr. 9
        1. Corneanu Sorin, Botosani
        2. Bilt Catalin, Suceava
        3. Terente Catalin, Piatra Neamt
        4. Barabancea Lili, Iasi
        5. Munteanu Corneliu, Vaslui

        Gr. nr. 10
        1. Simon Gheorghe, Roman
        2. Ilie Aurelian, Botosani
        3. Farkas Gabor, Miercurea Ciuc
        4. Rusu Lucian, Suceava
        5. Szocs Szilveszter, Borsec
        Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 BOARIU TIMOFTE DANUT - Borsec
        3-0
        3-0
        3-2
        3-1
        4
        1
        2 ALDEA ANDREI - Roman
        0-3
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        3
        3 POPA GELU - Focsani
        0-3
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        2
        4 STEFAN ALEXANDRU - Iasi
        2-3
        1-3
        2-3
        3-2
        1
        4
        5 COSAU TOADER - Targu Neamt
        1-3
        0-3
        0-3
        2-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
        3-0
        3-2
        3-2
        3-1
        4
        1
        2 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
        0-3
        0-3
        3-0
        2-3
        1
        4
        3 TRONCIU GABRIEL - Roman
        2-3
        3-0
        3-2
        2-3
        2
        3
        4 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
        2-3
        0-3
        2-3
        1-3
        0
        5 APARASCHIVE PAUL - Botosani
        1-3
        3-2
        3-2
        3-1
        3
        2
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 MITA AUGUSTIN - Dorohoi
        3-0
        3-0
        3-0
        3-1
        4
        1
        2 NAGY ATTILA - Suseni
        0-3
        1-3
        2-3
        3-2
        1
        4
        3 GOLAI GHEORGHE - Piatra Neamt
        0-3
        3-1
        3-1
        2-3
        2
        2
        4 GALCA CRISTIAN - Iasi
        0-3
        3-2
        1-3
        3-0
        2
        3
        5 CHIRIAC PETRU - Roman
        1-3
        2-3
        3-2
        0-3
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 IACOB GABRIEL - Iasi
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 SALAVASTRU PETRU - Botosani
        1-3
        1-3
        3-2
        3-0
        2
        4
        0
        -1
        1
        3 ROGIN FLORIN - Piatra Neamt
        0-3
        3-1
        0-3
        3-0
        2
        3
        -1
        -1
        1
        4 TODOR CSABA - Gheorgheni
        0-3
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        2
        2
        1
        5 VIERIU TUDOREL - Suceava
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 NUTU CATALIN - Targu Neamt
        3-0
        0-3
        3-2
        1-3
        2
        4
        2 OCHIAN ANDREI - Iasi
        0-3
        3-2
        3-0
        3-2
        3
        1
        3 SUBTIRELU MARIUS - Onesti
        3-0
        2-3
        3-2
        0-3
        2
        3
        4 BODNARI MIRCEA - Gura Humorului
        2-3
        0-3
        2-3
        0-3
        0
        5 SIMON ALEXANDRU - Roman
        3-1
        2-3
        3-0
        3-0
        3
        2
        -
        Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 ROBU MIHAI - Mogosesti
        3-1
        0-3
        3-1
        1-3
        2
        3
        2 LUCIC CORNELIU - Suceava
        1-3
        1-3
        0-3
        3-0
        1
        3 ALEXANDRU VASILE - Iasi
        3-0
        3-1
        3-0
        2-3
        3
        2
        4 CIUBOTARU DAN - Piatra Neamt
        1-3
        3-0
        0-3
        2-3
        1
        4
        5 LEAHU DORU - Botosani
        3-1
        0-3
        3-2
        3-2
        3
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 BEDO JOZSEF - Suseni
        3-1
        2-3
        3-2
        3-0
        3
        2
        2 GERED FERENC - Miercurea Ciuc
        1-3
        2-3
        3-1
        3-0
        2
        3
        3 RUSU TUDOR - Suceava
        3-2
        3-2
        1-3
        3-0
        3
        1
        4 MAXIM ANDREI - Iasi
        2-3
        1-3
        3-1
        3-0
        2
        4
        5 APARASCHIVE IULIAN - Botosani
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 POMIRLEANU RADU - Iasi
        3-1
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 GRUSCA NARCIS - Gura Humorului
        1-3
        2-3
        2-3
        0-3
        0
        3 VACULISTEANU IONUT - Botosani
        1-3
        3-2
        0-3
        2-3
        1
        4
        4 SCHIMBESCHI MARIAN - Tulcea
        0-3
        3-2
        3-0
        3-2
        3
        2
        5 MARKOS SANDOR - Borsec
        0-3
        3-0
        3-2
        2-3
        2
        3
        -
        Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 CORNEANU SORIN - Botosani
        3-0
        3-0
        2-3
        3-0
        3
        1
        2 BILT CATALIN - Suceava
        0-3
        3-1
        3-1
        3-0
        3
        2
        3 TERENTE CATALIN - Piatra Neamt
        0-3
        1-3
        3-2
        2-3
        1
        4 BARABANCEA LILI - Iasi
        3-2
        1-3
        2-3
        3-1
        2
        3
        5 MUNTEANU CORNELIU - Vaslui
        0-3
        0-3
        3-2
        1-3
        1
        4
        -
        Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 SIMON GHEORGHE - Roman
        3-1
        3-2
        1-3
        3-0
        3
        2
        4
        0
        1
        2 ILIE AURELIAN - Botosani
        1-3
        3-2
        3-2
        3-0
        3
        3
        3
        -1
        1
        3 FARKAS GABOR - Miercurea Ciuc
        2-3
        2-3
        2-3
        3-0
        1
        4
        4 RUSU LUCIAN - Suceava
        3-1
        2-3
        3-2
        3-0
        3
        1
        5
        1
        1
        5 SZOCS SZILVESZTER - Borsec
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Calificati in superioare - Avansati
        1 Boariu Timofte Danut Popa Gelu Aldea Andrei Stefan Alexandru
        2 Aparaschivei Bogdan Aparaschive Paul Tronciu Gabriel Draganescu Stefan
        3 Mita Augustin Golai Gheorghe Galca Cristian Nagy Attila
        4 Iacob Gabriel Todor Csaba Rogin Florin Salavastru Petru
        5 Ochian Andrei Simon Alexandru Subtirelu Marius Nutu Catalin
        6 Leahu Doru Alexandru Vasile Robu Mihai Ciubotaru Dan
        7 Rusu Tudor Bedo Jozsef Gered Ferenc Maxim Andrei
        8 Pomirleanu Radu Schimbeschi Marian Markos Sandor Vaculisteanu Ionut
        9 Corneanu Sorin Bilt Catalin Barabancea Lili Munteanu Corneliu
        10 Rusu Lucian Simon Gheorghe Ilie Aurelian Farkas Gabor
        XGrupe superioare Avansati

        Gr. nr. 1
        1. Boariu Timofte Danut, Borsec
        2. Todor Csaba, Gheorgheni
        3. Galca Cristian, Iasi
        4. Draganescu Stefan, Pascani

        Gr. nr. 2
        1. Aparaschivei Bogdan, Iasi
        2. Simon Alexandru, Roman
        3. Rogin Florin, Piatra Neamt
        4. Nagy Attila, Suseni

        Gr. nr. 3
        1. Mita Augustin, Dorohoi
        2. Alexandru Vasile, Iasi
        3. Subtirelu Marius, Onesti
        4. Salavastru Petru, Botosani

        Gr. nr. 4
        1. Iacob Gabriel, Iasi
        2. Bedo Jozsef, Suseni
        3. Robu Mihai, Mogosesti
        4. Nutu Catalin, Targu Neamt

        Gr. nr. 5
        1. Ochian Andrei, Iasi
        2. Schimbeschi Marian, Tulcea
        3. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc
        4. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt

        Gr. nr. 6
        1. Leahu Doru, Botosani
        2. Bilt Catalin, Suceava
        3. Markos Sandor, Borsec
        4. Maxim Andrei, Iasi

        Gr. nr. 7
        1. Rusu Tudor, Suceava
        2. Simon Gheorghe, Roman
        3. Barabancea Lili, Iasi
        4. Vaculisteanu Ionut, Botosani

        Gr. nr. 8
        1. Pomirleanu Radu, Iasi
        2. Popa Gelu, Focsani
        3. Ilie Aurelian, Botosani
        4. Munteanu Corneliu, Vaslui

        Gr. nr. 9
        1. Corneanu Sorin, Botosani
        2. Aparaschive Paul, Botosani
        3. Aldea Andrei, Roman
        4. Farkas Gabor, Miercurea Ciuc

        Gr. nr. 10
        1. Rusu Lucian, Suceava
        2. Golai Gheorghe, Piatra Neamt
        3. Tronciu Gabriel, Roman
        4. Stefan Alexandru, Iasi
        Gr.superioara nr. 1 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 BOARIU TIMOFTE DANUT - Borsec
        3-0
        3-2
        3-1
        3
        1
        2 TODOR CSABA - Gheorgheni
        0-3
        0-3
        3-2
        1
        3 GALCA CRISTIAN - Iasi
        2-3
        3-0
        3-2
        2
        2
        4 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
        1-3
        2-3
        2-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 2 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        1
        7
        2 SIMON ALEXANDRU - Roman
        2-3
        0-3
        3-0
        1
        -1
        0
        1
        3 ROGIN FLORIN - Piatra Neamt
        0-3
        3-0
        2-3
        1
        2
        -1
        2
        1
        4 NAGY ATTILA - Suseni
        0-3
        0-3
        3-2
        1
        -5
        -2
        1
        -
        Gr.superioara nr. 3 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 MITA AUGUSTIN - Dorohoi
        0-3
        0-3
        3-2
        1
        2 ALEXANDRU VASILE - Iasi
        3-0
        2-3
        3-1
        2
        2
        3 SUBTIRELU MARIUS - Onesti
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        1
        4 SALAVASTRU PETRU - Botosani
        2-3
        1-3
        0-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 4 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 IACOB GABRIEL - Iasi
        1-3
        3-0
        3-1
        2
        2
        2 BEDO JOZSEF - Suseni
        3-1
        3-2
        3-2
        3
        1
        3 ROBU MIHAI - Mogosesti
        0-3
        2-3
        3-1
        1
        4 NUTU CATALIN - Targu Neamt
        1-3
        2-3
        1-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 5 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 OCHIAN ANDREI - Iasi
        3-2
        2-3
        3-1
        2
        2
        2
        0
        1
        2 SCHIMBESCHI MARIAN - Tulcea
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        1
        5
        2
        1
        3 GERED FERENC - Miercurea Ciuc
        3-2
        0-3
        3-0
        2
        1
        -2
        1
        4 CIUBOTARU DAN - Piatra Neamt
        1-3
        0-3
        0-3
        0
        -8
        -
        Gr.superioara nr. 6 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 LEAHU DORU - Botosani
        3-1
        3-1
        3-0
        3
        1
        2 BILT CATALIN - Suceava
        1-3
        3-1
        0-3
        1
        3 MARKOS SANDOR - Borsec
        1-3
        1-3
        0-3
        0
        4 MAXIM ANDREI - Iasi
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        -
        Gr.superioara nr. 7 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 RUSU TUDOR - Suceava
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        2 SIMON GHEORGHE - Roman
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        1
        3 BARABANCEA LILI - Iasi
        3-0
        2-3
        3-2
        2
        2
        4 VACULISTEANU IONUT - Botosani
        3-1
        0-3
        2-3
        1
        -
        Gr.superioara nr. 8 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 POMIRLEANU RADU - Iasi
        3-2
        0-3
        3-0
        2
        2
        2 POPA GELU - Focsani
        2-3
        2-3
        3-2
        1
        3 ILIE AURELIAN - Botosani
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        1
        4 MUNTEANU CORNELIU - Vaslui
        0-3
        2-3
        0-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 9 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 CORNEANU SORIN - Botosani
        2-3
        3-2
        3-1
        2
        2
        2
        0
        1
        2 APARASCHIVE PAUL - Botosani
        3-2
        1-3
        3-0
        2
        2
        -1
        1
        3 ALDEA ANDREI - Roman
        2-3
        3-1
        3-0
        2
        1
        4
        1
        1
        4 FARKAS GABOR - Miercurea Ciuc
        1-3
        0-3
        0-3
        0
        -8
        -
        Gr.superioara nr. 10 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 RUSU LUCIAN - Suceava
        1-3
        1-3
        0-3
        0
        2 GOLAI GHEORGHE - Piatra Neamt
        3-1
        3-2
        2-3
        2
        2
        3 TRONCIU GABRIEL - Roman
        3-1
        2-3
        1-3
        1
        4 STEFAN ALEXANDRU - Iasi
        3-0
        3-2
        3-1
        3
        1
        -
        Calificati in eliminatorii - Avansati
        1 Boariu Timofte Danut Galca Cristian
        2 Aparaschivei Bogdan Rogin Florin
        3 Subtirelu Marius Alexandru Vasile
        4 Bedo Jozsef Iacob Gabriel
        5 Schimbeschi Marian Ochian Andrei
        6 Leahu Doru Maxim Andrei
        7 Simon Gheorghe Barabancea Lili
        8 Ilie Aurelian Pomirleanu Radu
        9 Aldea Andrei Corneanu Sorin
        10 Stefan Alexandru Golai Gheorghe
        Eliminatorii Avansati

        1. Boariu Timofte Danut
        ------------------------- Boariu Timofte Danut 3-0
        32. Bye
        ----------------------------------- Boariu Timofte Danut 3-1
        17. Alexandru Vasile
        ------------------------- Alexandru Vasile 3-2
        16. Maxim Andrei
        -------------------------------------------------- Boariu Timofte Danut 3-2
        9. Aldea Andrei
        ------------------------- Aldea Andrei 3-0
        24. Bye
        ----------------------------------- Aldea Andrei 3-1
        25. Bye
        ------------------------- Ilie Aurelian 0-3
        8. Ilie Aurelian
        ----------------------------------------------------------------- Boariu Timofte Danut 3-0
        5. Schimbeschi Marian
        ------------------------- Schimbeschi Marian 3-0
        28. Bye
        ----------------------------------- Golai Gheorghe 2-3
        21. Bye
        ------------------------- Golai Gheorghe 0-3
        12. Golai Gheorghe
        -------------------------------------------------- Golai Gheorghe 3-2
        13. Barabancea Lili
        ------------------------- Rogin Florin 0-3
        20. Rogin Florin
        ----------------------------------- Bedo Jozsef 1-3
        29. Bye
        ------------------------- Bedo Jozsef 0-3
        4. Bedo Jozsef

        -------------------------------------------------------------------------------- Corneanu Sorin 2-3

        3. Subtirelu Marius
        ------------------------- Subtirelu Marius 3-0
        30. Bye
        ----------------------------------- Pomirleanu Radu 2-3
        19. Galca Cristian
        ------------------------- Pomirleanu Radu 0-3
        14. Pomirleanu Radu
        -------------------------------------------------- Corneanu Sorin 2-3
        11. Corneanu Sorin
        ------------------------- Corneanu Sorin 3-0
        22. Bye
        ----------------------------------- Corneanu Sorin 3-0
        27. Bye
        ------------------------- Leahu Doru 0-3
        6. Leahu Doru
        ----------------------------------------------------------------- Corneanu Sorin 3-0
        7. Simon Gheorghe
        ------------------------- Simon Gheorghe 3-0
        26. Bye
        ----------------------------------- Simon Gheorghe 3-2
        23. Bye
        ------------------------- Stefan Alexandru 0-3
        10. Stefan Alexandru
        -------------------------------------------------- Iacob Gabriel 0-3
        15. Ochian Andrei
        ------------------------- Iacob Gabriel 0-3
        18. Iacob Gabriel
        ----------------------------------- Iacob Gabriel 3-1
        31. Bye
        ------------------------- Aparaschivei Bogdan 0-3
        2. Aparaschivei Bogdan

        Clasament Avansati

        1. Corneanu Sorin - Botosani
        2. Boariu Timofte Danut - Borsec
        3 -- 4
        Iacob Gabriel - Iasi
        Golai Gheorghe - Piatra Neamt
        5 -- 8
        Pomirleanu Radu - Iasi
        Aldea Andrei - Roman
        Simon Gheorghe - Roman
        Bedo Jozsef - Suseni
        9 -- 16
        Leahu Doru - Botosani
        Alexandru Vasile - Iasi
        Aparaschivei Bogdan - Iasi
        Schimbeschi Marian - Tulcea
        Subtirelu Marius - Onesti
        Ilie Aurelian - Botosani
        Stefan Alexandru - Iasi
        Rogin Florin - Piatra Neamt
        17 -- 20
        Ochian Andrei - Iasi
        Galca Cristian - Iasi
        Maxim Andrei - Iasi
        Barabancea Lili - Iasi
        21 -- 22 2v gr.sup.
        Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
        Aparaschive Paul - Botosani
        23 -- 31 1v gr.sup.
        Mita Augustin - Dorohoi
        Robu Mihai - Mogosesti
        Bilt Catalin - Suceava
        Nagy Attila - Suseni
        Popa Gelu - Focsani
        Tronciu Gabriel - Roman
        Vaculisteanu Ionut - Botosani
        Todor Csaba - Gheorgheni
        Simon Alexandru - Roman
        32 -- 40 0v gr.sup.
        Nutu Catalin - Targu Neamt
        Salavastru Petru - Botosani
        Draganescu Stefan - Pascani
        Rusu Tudor - Suceava
        Farkas Gabor - Miercurea Ciuc
        Rusu Lucian - Suceava
        Ciubotaru Dan - Piatra Neamt
        Markos Sandor - Borsec
        Munteanu Corneliu - Vaslui
        41 -- 43 1v gr.inf.
        Lucic Corneliu - Suceava
        Terente Catalin - Piatra Neamt
        Chiriac Petru - Roman
        44 -- 50 0v gr.inf.
        Grusca Narcis - Gura Humorului
        Bodnari Mircea - Gura Humorului
        Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
        Cosau Toader - Targu Neamt
        Vieriu Tudorel - Suceava
        Aparaschive Iulian - Botosani
        Szocs Szilveszter - Borsec

        Filmul Turneului Open

        Inscrieri O/N (19.02.2022) - 1:19:40 AM - v5.3 / cls_2022-feb

        1. Dragan Petru Ioan, Iasi, 146 - 32.73 - O
        2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 32 - 31.92 - O
        3. Plamada Lucian, Iasi, 724 - 31.88 - O
        4. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 42 - 30.83 - OW
        5. Dumbrava Daniel, Focsani, 278 - 30.75 - OW
        6. Ciuca Sorin, Iasi, 1425 - 30.3 - O
        7. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 149 - 29.98 - O
        8. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 26 - 29.76 - O
        9. Braniste George, Bacau, 109 - 29.76 - O
        10. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 712 - 28.81 - O
        11. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 311 - 28.65 - O
        12. Mahu Bogdan, Pascani, 152 - 28.56 - O
        13. Ursulescu Ioan, Bacau, 181 - 28.46 - OW
        14. Mirt Alexandru, Pascani, 496 - 28.38 - O
        15. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 567 - 28.17 - O
        16. Pralea Marius Dan, Botosani, 43 - 28.14 - O
        17. Orban Alexandru, Lugoj, 63 - 27.84 - O
        18. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 267 - 27.78 - OW
        19. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 102 - 27.19 - OW
        20. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 233 - 27.14 - O
        21. Stroe Ionel, Bacau, 297 - 26.72 - O
        22. Pristavu Bogdan Constantin, Iasi, 663 - 26.69 - O
        23. Baisan Paul, Roman, 855 - 26.34 - OW
        24. Loghin Florin, Brasov, 83 - 26.29 - O
        25. Morosan Marian, Suceava, 123 - 25.9 - O
        26. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 512 - 25.41 - O
        27. Nitu Serban, Paulesti, 77 - 25.06 - OW
        28. Nicu Constantin, Iasi, 739 - 24.9 - OW
        29. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 163 - 24.62 - O
        30. Sterczer Sandor, Sanzieni, 89 - 24.29 - O
        31. Fotia Iulian, Bacau, 130 - 24.23 - O
        32. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 1120 - 24 - O
        33. Heja Zoltan, Ditrau, 191 - 23.75 - OW
        34. Buruiana Mihai, Marasesti, 692 - 23.73 - OW
        35. Sovea Sorin, Suceava, 193 - 23.48 - O
        36. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 318 - 23.27 - OW
        37. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 131 - 22.29 - O
        38. Balauca Cornel, Botosani, 5001 - 22.08 - O
        39. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 857 - 22.06 - OW
        40. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 196 - 22 - O
        41. Kis Istvan, Brasov, 121 - 21.42 - OW
        42. Ene Florin, Ploiesti, 93 - 21.39 - O
        43. Socaci Sorin, Panciu, 231 - 21.27 - OW
        44. Aldea Nelu, Falticeni, 758 - 20.71 - OW
        45. Vieru Costica, Botosani, 271 - 20.36 - OW
        46. Tabacaru Constantin, Piatra Neamt, 1221 - 20.35 - O
        47. Orban Marius, Lugoj, 195 - 20.29 - O
        48. Oancea Marian, Bacau, 632 - 19.3 - A
        49. Tibirna Andrei, Iasi, 1069 - 19.16 - A
        50. Serban Liviu, Onesti, 425 - 18.16 - A
        51. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 559 - 17.9 - AJ
        52. Lazar Dumitru, Mizil, 290 - 13.58 - A
        53. Nistor Szilard, Siculeni, 2736 - 13.4 - A
        54. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc, 4554 - 0 - O

        Grupe inferioare O/N

        Gr. nr. 1
        1. Dragan Petru Ioan, Iasi
        2. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca
        3. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc
        4. Burghelea Florin, Piatra Neamt
        5. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc
        6. Nistor Szilard, Siculeni

        Gr. nr. 2
        1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi
        2. Orban Alexandru, Lugoj
        3. Borcila Alexandru, Targu Neamt
        4. Sovea Sorin, Suceava
        5. Balauca Cornel, Botosani
        6. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc

        Gr. nr. 3
        1. Plamada Lucian, Iasi
        2. Pralea Marius Dan, Botosani
        3. Stroe Ionel, Bacau
        4. Buruiana Mihai, Marasesti
        5. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc
        6. Lazar Dumitru, Mizil

        Gr. nr. 4
        1. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc
        2. Mirt Alexandru, Pascani
        3. Pristavu Bogdan Constantin, Iasi
        4. Heja Zoltan, Ditrau
        5. Kis Istvan, Brasov
        6. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos

        Gr. nr. 5
        1. Dumbrava Daniel, Focsani
        2. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc
        3. Baisan Paul, Roman
        4. Fotia Iulian, Bacau
        5. Ene Florin, Ploiesti
        6. Tibirna Andrei, Iasi

        Gr. nr. 6
        1. Ciuca Sorin, Iasi
        2. Ursulescu Ioan, Bacau
        3. Loghin Florin, Brasov
        4. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret
        5. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc
        6. Serban Liviu, Onesti

        Gr. nr. 7
        1. Makszem Szabolcs, Gheorgheni
        2. Mahu Bogdan, Pascani
        3. Sass Imre, Miercurea Ciuc
        4. Sterczer Sandor, Sanzieni
        5. Socaci Sorin, Panciu
        6. Oancea Marian, Bacau

        Gr. nr. 8
        1. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane
        2. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc
        3. Morosan Marian, Suceava
        4. Lovasz Vilmos, Gheorgheni
        5. Aldea Nelu, Falticeni
        6. Tabacaru Constantin, Piatra Neamt

        Gr. nr. 9
        1. Braniste George, Bacau
        2. Buruiana Petru, Piatra Neamt
        3. Nitu Serban, Paulesti
        4. Nicu Constantin, Iasi
        5. Vieru Costica, Botosani
        6. Orban Marius, Lugoj

        Gr.inferioara nr. 1 - O/N
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 DRAGAN PETRU IOAN - Iasi
        1-3
        3-2
        1-3
        3-2
        3-0
        3
        3
        2 CIOBANU GABRIEL - Cluj Napoca
        3-1
        3-2
        3-1
        3-0
        3-2
        5
        1
        3 FANCSALI KALMAN - Miercurea Ciuc
        2-3
        2-3
        1-3
        1-3
        1-3
        0
        4 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
        3-1
        1-3
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        2
        5 CANEA KOCSIS ANDRAS - Targu Secuiesc
        2-3
        0-3
        3-1
        0-3
        3-1
        2
        4
        6 NISTOR SZILARD - Siculeni
        0-3
        2-3
        3-1
        0-3
        1-3
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - O/N
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN - Iasi
        3-1
        3-0
        1-3
        2-3
        3-0
        3
        3
        2 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
        1-3
        0-3
        3-1
        1-3
        3-0
        2
        3 BORCILA ALEXANDRU - Targu Neamt
        0-3
        3-0
        3-1
        3-1
        3-1
        4
        1
        4 SOVEA SORIN - Suceava
        3-1
        1-3
        1-3
        3-1
        3-0
        3
        2
        5 BALAUCA CORNEL - Botosani
        3-2
        3-1
        1-3
        1-3
        2-3
        2
        4
        6 MOLNAR ARNOLD - Miercurea Ciuc
        0-3
        0-3
        1-3
        0-3
        3-2
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - O/N
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 PLAMADA LUCIAN - Iasi
        3-1
        2-3
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        2
        2 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
        1-3
        2-3
        3-2
        3-0
        1-3
        2
        -1
        -1
        1
        3 STROE IONEL - Bacau
        3-2
        3-2
        3-1
        3-0
        3-0
        5
        1
        4 BURUIANA MIHAI - Marasesti
        0-3
        2-3
        1-3
        3-0
        3-1
        2
        3
        -1
        1
        1
        5 NISTOR IOSIF - Miercurea Ciuc
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        6 LAZAR DUMITRU - Mizil
        0-3
        3-1
        0-3
        1-3
        3-1
        2
        4
        -4
        0
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - O/N
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 LASZLO LEVENTE - Miercurea Ciuc
        2-3
        1-3
        3-2
        3-0
        3-1
        3
        3
        2 MIRT ALEXANDRU - Pascani
        3-2
        3-2
        2-3
        3-1
        3-0
        4
        1
        3 PRISTAVU BOGDAN CONSTANTIN - Iasi
        3-1
        2-3
        3-0
        3-2
        3-1
        4
        2
        4 HEJA ZOLTAN - Ditrau
        2-3
        3-2
        0-3
        2-3
        3-1
        2
        4
        5 KIS ISTVAN - Brasov
        0-3
        1-3
        2-3
        3-2
        0-3
        1
        6 VLAISAN GEORGICA - Vicovu de Jos
        1-3
        0-3
        1-3
        1-3
        3-0
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - O/N
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 DUMBRAVA DANIEL - Focsani
        0-3
        3-0
        3-2
        1-3
        2
        3
        2 KOVACS ISTVAN - Miercurea Ciuc
        3-0
        3-1
        3-0
        1-3
        3
        2
        3 BAISAN PAUL - Roman
        4 FOTIA IULIAN - Bacau
        0-3
        1-3
        3-2
        0-3
        1
        4
        5 ENE FLORIN - Ploiesti
        2-3
        0-3
        2-3
        1-3
        0
        6 TIBIRNA ANDREI - Iasi
        3-1
        3-1
        3-0
        3-1
        4
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 6 - O/N
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 CIUCA SORIN - Iasi
        3-0
        3-2
        3-2
        3-0
        3-0
        5
        1
        2 URSULESCU IOAN - Bacau
        0-3
        3-2
        3-0
        3-1
        2-3
        3
        2
        3 LOGHIN FLORIN - Brasov
        2-3
        2-3
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        3
        4 IGNATESCU BOGDAN IONUT - Siret
        2-3
        0-3
        0-3
        1-3
        3-1
        1
        5 LORINCZ ZOLTAN - Miercurea Ciuc
        0-3
        1-3
        2-3
        3-1
        3-2
        2
        4
        6 SERBAN LIVIU - Onesti
        0-3
        3-2
        0-3
        1-3
        2-3
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 7 - O/N
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 MAKSZEM SZABOLCS - Gheorgheni
        3-0
        3-0
        3-1
        3-0
        2-3
        4
        1
        2 MAHU BOGDAN - Pascani
        0-3
        0-3
        3-2
        3-1
        2-3
        2
        4
        3 SASS IMRE - Miercurea Ciuc
        0-3
        3-0
        3-0
        3-0
        1-3
        3
        3
        4 STERCZER SANDOR - Sanzieni
        1-3
        2-3
        0-3
        0-3
        3-1
        1
        5 SOCACI SORIN - Panciu
        0-3
        1-3
        0-3
        3-0
        3-1
        2
        6 OANCEA MARIAN - Bacau
        3-2
        3-2
        3-1
        1-3
        1-3
        3
        2
        -
        Gr.inferioara nr. 8 - O/N
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
        3-1
        1-3
        3-0
        3-1
        3-1
        4
        2
        2 FAZAKAS GERGELY - Miercurea Ciuc
        1-3
        2-3
        3-0
        3-2
        1-3
        2
        4
        3 MOROSAN MARIAN - Suceava
        3-1
        3-2
        0-3
        3-2
        3-1
        4
        1
        4 LOVASZ VILMOS - Gheorgheni
        0-3
        0-3
        3-0
        3-0
        1-3
        2
        5 ALDEA NELU - Falticeni
        1-3
        2-3
        2-3
        0-3
        1-3
        0
        6 TABACARU CONSTANTIN - Piatra Neamt
        1-3
        3-1
        1-3
        3-1
        3-1
        3
        3
        -
        Gr.inferioara nr. 9 - O/N
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 BRANISTE GEORGE - Bacau
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        5
        1
        2 BURUIANA PETRU - Piatra Neamt
        1-3
        3-0
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        2
        3 NITU SERBAN - Paulesti
        0-3
        0-3
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        3
        4 NICU CONSTANTIN - Iasi
        0-3
        1-3
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        4
        5 VIERU COSTICA - Botosani
        0-3
        0-3
        2-3
        1-3
        3-0
        1
        6 ORBAN MARIUS - Lugoj
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -


        Calificati in eliminatorii - O/N
        1 Ciobanu Gabriel Burghelea Florin Dragan Petru Ioan Canea Kocsis Andras
        2 Borcila Alexandru Sovea Sorin Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian Balauca Cornel
        3 Stroe Ionel Plamada Lucian Buruiana Mihai Lazar Dumitru
        4 Mirt Alexandru Pristavu Bogdan Constantin Laszlo Levente Heja Zoltan
        5 Tibirna Andrei Kovacs Istvan Dumbrava Daniel Fotia Iulian
        6 Ciuca Sorin Ursulescu Ioan Loghin Florin Lorincz Zoltan
        7 Makszem Szabolcs Oancea Marian Sass Imre Mahu Bogdan
        8 Morosan Marian Popescu Apreotesei Mihai Tabacaru Constantin Fazakas Gergely
        9 Braniste George Buruiana Petru Nitu Serban Nicu Constantin
        Eliminatorii O/N

        1. Ciobanu Gabriel
        ------------------------- Ciobanu Gabriel 3-0
        64. Bye
        ----------------------------------- Ciobanu Gabriel 3-2
        33. Heja Zoltan
        ------------------------- Fotia Iulian 0-3
        32. Fotia Iulian
        -------------------------------------------------- Plamada Lucian 2-3
        17. Sovea Sorin
        ------------------------- Sovea Sorin 3-0
        48. Bye
        ----------------------------------- Plamada Lucian 1-3
        49. Bye
        ------------------------- Plamada Lucian 0-3
        16. Plamada Lucian
        ----------------------------------------------------------------- Plamada Lucian 3-2
        9. Braniste George
        ------------------------- Braniste George 3-0
        56. Bye
        ----------------------------------- Loghin Florin 1-3
        41. Bye
        ------------------------- Loghin Florin 0-3
        24. Loghin Florin
        -------------------------------------------------- Loghin Florin 3-2
        25. Sass Imre
        ------------------------- Sass Imre 3-0
        40. Bye
        ----------------------------------- Sass Imre 3-0
        57. Bye
        ------------------------- Morosan Marian 0-3
        8. Morosan Marian

        -------------------------------------------------------------------------------- Plamada Lucian 3-2

        5. Tibirna Andrei
        ------------------------- Tibirna Andrei 3-0
        60. Bye
        ----------------------------------- Tibirna Andrei 3-0
        37. Bye
        ------------------------- Nicu Constantin 0-3
        28. Nicu Constantin
        -------------------------------------------------- Tibirna Andrei 3-1
        21. Buruiana Mihai
        ------------------------- Buruiana Mihai 3-0
        44. Bye
        ----------------------------------- Buruiana Mihai 3-1
        53. Bye
        ------------------------- Oancea Marian 0-3
        12. Oancea Marian
        ----------------------------------------------------------------- Tibirna Andrei 3-2
        13. Ursulescu Ioan
        ------------------------- Ursulescu Ioan 3-0
        52. Bye
        ----------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 1-3
        45. Bye
        ------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 0-3
        20. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
        -------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-1
        29. Fazakas Gergely
        ------------------------- Fazakas Gergely 3-0
        36. Canea Kocsis Andras
        ----------------------------------- Mirt Alexandru 0-3
        61. Bye
        ------------------------- Mirt Alexandru 0-3
        4. Mirt Alexandru

        ----------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------- Plamada Lucian 3-2

        3. Stroe Ionel
        ------------------------- Stroe Ionel 3-0
        62. Bye
        ----------------------------------- Mahu Bogdan 1-3
        35. Balauca Cornel
        ------------------------- Mahu Bogdan 1-3
        30. Mahu Bogdan
        -------------------------------------------------- Mahu Bogdan 3-1
        19. Dragan Petru Ioan
        ------------------------- Dragan Petru Ioan 3-0
        46. Bye
        ----------------------------------- Kovacs Istvan 2-3
        51. Bye
        ------------------------- Kovacs Istvan 0-3
        14. Kovacs Istvan
        ----------------------------------------------------------------- Laszlo Levente 0-3
        11. Popescu Apreotesei Mihai
        ------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-0
        54. Bye
        ----------------------------------- Laszlo Levente 2-3
        43. Bye
        ------------------------- Laszlo Levente 0-3
        22. Laszlo Levente
        -------------------------------------------------- Laszlo Levente 3-1
        27. Nitu Serban
        ------------------------- Nitu Serban 3-0
        38. Bye
        ----------------------------------- Ciuca Sorin 1-3
        59. Bye
        ------------------------- Ciuca Sorin 0-3
        6. Ciuca Sorin

        -------------------------------------------------------------------------------- Laszlo Levente 3-0

        7. Makszem Szabolcs
        ------------------------- Makszem Szabolcs 3-0
        58. Bye
        ----------------------------------- Tabacaru Constantin 2-3
        39. Bye
        ------------------------- Tabacaru Constantin 0-3
        26. Tabacaru Constantin
        -------------------------------------------------- Buruiana Petru 1-3
        23. Dumbrava Daniel
        ------------------------- Dumbrava Daniel 3-0
        42. Bye
        ----------------------------------- Buruiana Petru 0-3
        55. Bye
        ------------------------- Buruiana Petru 0-3
        10. Buruiana Petru
        ----------------------------------------------------------------- Borcila Alexandru 1-3
        15. Pristavu Bogdan Constantin
        ------------------------- Pristavu Bogdan Constantin 3-0
        50. Bye
        ----------------------------------- Burghelea Florin 2-3
        47. Bye
        ------------------------- Burghelea Florin 0-3
        18. Burghelea Florin
        -------------------------------------------------- Borcila Alexandru 0-3
        31. Lorincz Zoltan
        ------------------------- Lazar Dumitru 2-3
        34. Lazar Dumitru
        ----------------------------------- Borcila Alexandru 1-3
        63. Bye
        ------------------------- Borcila Alexandru 0-3
        2. Borcila Alexandru

        Clasament O/N

        1. Plamada Lucian - Iasi
        2. Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
        3 -- 4
        Tibirna Andrei - Iasi
        Borcila Alexandru - Targu Neamt
        5 -- 8
        Loghin Florin - Brasov
        Mahu Bogdan - Pascani
        Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
        Buruiana Petru - Piatra Neamt
        9 -- 16
        Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
        Ciuca Sorin - Iasi
        Buruiana Mihai - Marasesti
        Burghelea Florin - Piatra Neamt
        Sass Imre - Miercurea Ciuc
        Kovacs Istvan - Miercurea Ciuc
        Mirt Alexandru - Pascani
        Tabacaru Constantin - Piatra Neamt
        17 -- 32
        Sovea Sorin - Suceava
        Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
        Nicu Constantin - Iasi
        Lazar Dumitru - Mizil
        Braniste George - Bacau
        Stroe Ionel - Bacau
        Ursulescu Ioan - Bacau
        Dumbrava Daniel - Focsani
        Fotia Iulian - Bacau
        Nitu Serban - Paulesti
        Oancea Marian - Bacau
        Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
        Morosan Marian - Suceava
        Dragan Petru Ioan - Iasi
        Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
        Makszem Szabolcs - Gheorgheni
        33 -- 36
        Balauca Cornel - Botosani
        Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
        Heja Zoltan - Ditrau
        Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
        37 -- 40 2v gr.inf.
        Pralea Marius Dan - Botosani
        Orban Alexandru - Lugoj
        Lovasz Vilmos - Gheorgheni
        Socaci Sorin - Panciu
        41 -- 48 1v gr.inf.
        Sterczer Sandor - Sanzieni
        Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
        Kis Istvan - Brasov
        Vieru Costica - Botosani
        Serban Liviu - Onesti
        Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
        Nistor Szilard - Siculeni
        Molnar Arnold - Miercurea Ciuc
        49 -- 53 0v gr.inf.
        Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
        Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
        Ene Florin - Ploiesti
        Aldea Nelu - Falticeni
        Orban Marius - Lugoj

        Filmul Turneului Elite


        Inscrieri ELITE (19.02.2022) - 1:24:56 AM - v5.3 / cls_2022-feb

        1. Petrus Florin, Zalau, 3 - 45.39 - E
        2. Coroiu Andrei, Roman, 484 - 43.29 - E
        3. Farkas Gabor, Targu Mures, 184 - 40.66 - EW
        4. Capusa Bogdan, Bacau, 1079 - 39.7 - E
        5. Macovei Liviu, Brasov, 160 - 39.45 - E
        6. Ciortescu Cristi, Iasi, 6 - 37.22 - E
        7. Polocoser Cristian, Suceava, 185 - 37.06 - EW
        8. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 90 - 37.04 - EW
        9. Opincaru Marius, Piatra Neamt, 374 - 36.67 - E
        10. Cozma Catalin, Falticeni, 148 - 36.64 - ELW
        11. Bobeico Igor, Iasi, 1838 - 35.8 - E
        12. Spoiala Cristinel, Focsani, 206 - 34.76 - E
        13. Petrescu Claudiu, Putna, 138 - 33.72 - E
        14. Rojnita Sebastian, Bacau, 132 - 33.26 - E
        15. Ciobotaru Gigi, Iasi, 1395 - 31.1 - OW
        16. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 103 - 29.66 - O
        17. Leteanu Marius, Bacau, 678 - 27.63 - O
        18. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 91 - 27.08 - O
        19. Gatea Marius, Piatra Neamt, 884 - 25.44 - OW
        20. Tiron Marian, Iasi, 3086 - 0 - O

        Grupe inferioare ELITE

        Gr. nr. 1
        1. Petrus Florin, Zalau
        2. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari
        3. Opincaru Marius, Piatra Neamt
        4. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos
        5. Tiron Marian, Iasi

        Gr. nr. 2
        1. Coroiu Andrei, Roman
        2. Polocoser Cristian, Suceava
        3. Cozma Catalin, Falticeni
        4. Ciobotaru Gigi, Iasi
        5. Leteanu Marius, Bacau

        Gr. nr. 3
        1. Farkas Gabor, Targu Mures
        2. Ciortescu Cristi, Iasi
        3. Spoiala Cristinel, Focsani
        4. Rojnita Sebastian, Bacau
        5. Bubulac Cristi, Piatra Neamt

        Gr. nr. 4
        1. Capusa Bogdan, Bacau
        2. Macovei Liviu, Brasov
        3. Bobeico Igor, Iasi
        4. Petrescu Claudiu, Putna
        5. Gatea Marius, Piatra Neamt
        Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 PETRUS FLORIN - Zalau
        3-0
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 ZAMFIROAIA SORIN - Dolhestii Mari
        0-3
        0-3
        3-1
        3-2
        2
        3
        3 OPINCARU MARIUS - Piatra Neamt
        1-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        2
        4 VLAISAN VASILE - Vicovu de Jos
        0-3
        1-3
        0-3
        0-3
        0
        5 TIRON MARIAN - Iasi
        0-3
        2-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 COROIU ANDREI - Roman
        3-2
        0-3
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 POLOCOSER CRISTIAN - Suceava
        2-3
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        2
        3 COZMA CATALIN - Falticeni
        3-0
        2-3
        3-0
        2-3
        2
        3
        4 CIOBOTARU GIGI - Iasi
        0-3
        0-3
        0-3
        3-1
        1
        4
        5 LETEANU MARIUS - Bacau
        0-3
        0-3
        3-2
        1-3
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - ELITE
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 FARKAS GABOR - Targu Mures
        0-3
        3-1
        3-1
        3-0
        3
        2
        2 CIORTESCU CRISTI - Iasi
        3-0
        1-3
        3-1
        3-0
        3
        1
        3 SPOIALA CRISTINEL - Focsani
        1-3
        3-1
        2-3
        3-2
        2
        4
        4 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
        1-3
        1-3
        3-2
        3-1
        2
        3
        5 BUBULAC CRISTI - Piatra Neamt
        0-3
        0-3
        2-3
        1-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - ELITE
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 CAPUSA BOGDAN - Bacau
        2-3
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        3
        2 MACOVEI LIVIU - Brasov
        3-2
        1-3
        3-1
        3-0
        3
        2
        3 BOBEICO IGOR - Iasi
        3-2
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        1
        4 PETRESCU CLAUDIU - Putna
        0-3
        1-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        5 GATEA MARIUS - Piatra Neamt
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        -
        Calificati in eliminatorii - ELITE
        1 Petrus Florin Opincaru Marius Zamfiroaia Sorin Tiron Marian
        2 Coroiu Andrei Polocoser Cristian Cozma Catalin Ciobotaru Gigi
        3 Ciortescu Cristi Farkas Gabor Rojnita Sebastian Spoiala Cristinel
        4 Bobeico Igor Macovei Liviu Capusa Bogdan Petrescu Claudiu

        Eliminatorii ELITE

        1. Petrus Florin
        ------------------------- Petrus Florin 3-0
        16. Ciobotaru Gigi
        ----------------------------------- Petrus Florin 3-0
        9. Capusa Bogdan
        ------------------------- Capusa Bogdan 3-1
        8. Farkas Gabor
        -------------------------------------------------- Petrus Florin 3-0
        5. Polocoser Cristian
        ------------------------- Polocoser Cristian 3-2
        12. Zamfiroaia Sorin
        ----------------------------------- Bobeico Igor 2-3
        13. Spoiala Cristinel
        ------------------------- Bobeico Igor 1-3
        4. Bobeico Igor
        ----------------------------------------------------------------- Petrus Florin 3-0
        3. Ciortescu Cristi
        ------------------------- Ciortescu Cristi 3-0
        14. Petrescu Claudiu
        ----------------------------------- Opincaru Marius 0-3
        11. Cozma Catalin
        ------------------------- Opincaru Marius 0-3
        6. Opincaru Marius
        -------------------------------------------------- Macovei Liviu 1-3
        7. Macovei Liviu
        ------------------------- Macovei Liviu 3-1
        10. Rojnita Sebastian
        ----------------------------------- Macovei Liviu 3-0
        15. Tiron Marian
        ------------------------- Coroiu Andrei 2-3
        2. Coroiu Andrei

        Clasament ELITE

        1. Petrus Florin - Zalau
        2. Macovei Liviu - Brasov
        3 -- 4
        Bobeico Igor - Iasi
        Opincaru Marius - Piatra Neamt
        5 -- 8
        Capusa Bogdan - Bacau
        Coroiu Andrei - Roman
        Polocoser Cristian - Suceava
        Ciortescu Cristi - Iasi
        9 -- 16
        Ciobotaru Gigi - Iasi
        Rojnita Sebastian - Bacau
        Spoiala Cristinel - Focsani
        Cozma Catalin - Falticeni
        Farkas Gabor - Targu Mures
        Tiron Marian - Iasi
        Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
        Petrescu Claudiu - Putna
        17 -- 1v gr.inf.
        Leteanu Marius - Bacau
        18 -- 20 0v gr.inf.
        Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
        Bubulac Cristi - Piatra Neamt
        Gatea Marius - Piatra Neamt
        Ultima editare de Zosim1; 22.feb.2022, 02:26.

        Comentariu


        • #5
          Borcila Alexandru-open
          Cosau Toader-avansati
          Multumesc!

          Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

          Zosim1, patraulea1980 and Bubucrys like this.

          Comentariu


          • #6
            Se înscrie Nicu Constantin, din Iași, la Open.
            Mult succes organizatorilor și tuturor participanților!
            Zosim1 and Bubucrys like this.

            Comentariu


            • #7
              Piatra Neamț - hobby
              Savina Dan
              Zaharia Ciprian
              Ungureanu Adrian

              ​​​​
              Categoria Incepatori and Zosim1 like this.
              Nittaku Acoustic
              FH Tenergy 05
              BH Rakza 7 soft

              Comentariu


              • #8
                Heja Zoltan open
                Heja Zsolt hobby
                Gergely Istvan hobby
                Lovasz Vilmos open
                Zosim1, patraulea1980 and like this.

                Comentariu


                • #9
                  Petruș Florin-elite
                  Zalau
                  Multumesc!

                  Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Pristavu bogdan Constantin - Iași - open
                    Blade: Timo Boll Zlc
                    Faces: Tenergy 05 + 05 fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Ochian Andrei Aparaschivei Bogdan
                      Amandoi din iasi, avansati
                      Blade: Timo Boll Zlc
                      Faces: Tenergy 05 + 05 fx

                      Comentariu


                      • #12
                        Salutare tuturor, se inscrie Ciortescu Cristi din Iasi la Elite

                        Comentariu


                        • #13
                          Tg Neamț
                          Bobu Ștefan Minodor - avansați
                          Nittaku Acoustic
                          FH Tenergy 05
                          BH Rakza 7 soft

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie Lazar Viorel din Botosani la hobby.
                            Multumesc!

                            Comentariu


                            • #15
                              Piatra Neamț
                              Luca ioan - hobby
                              Nittaku Acoustic
                              FH Tenergy 05
                              BH Rakza 7 soft

                              Comentariu


                              • #16
                                Ignatescu Bogdan -open din Siret și Gabriel Iacob -avansati din Iasi
                                Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                BH : Spinlord Sternenfall OX

                                Comentariu


                                • #17
                                  Albu Cătălin din Pașcani la elite

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    David Maia - Prelipca

                                    Palaghianu Matei - Salcea

                                    Mihalache Dario -Plopeni Suceava

                                    Mihalache Remus - Plopeni Suceava toti la categoria hobby

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Piatra Neamț - Hobby
                                      Barcan Adrian
                                      Nittaku Acoustic
                                      FH Tenergy 05
                                      BH Rakza 7 soft

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Morosan Marian - open - Suceava

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Drăgan Petru Ioan - open Iasi
                                          Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                          FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                          BH : Spinlord Sternenfall OX

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Se inscrie Lucic Corneliu - avansati

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Taucicuc Edi - Suceava - hobby

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Hutanu Cosmin - Salcea - hobby

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Boariu Timofte Danut , Markos Sandor, Gidro Bela din Borsec la avansati.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X