Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

“Cupa TSP Vibe”, București - 19/20.02.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A “Cupa TSP Vibe”, București - 19/20.02.2022

    Turneu A "Cupa TSP Vibe", Bucuresti - Sâmbăta 19.02.2022 – A+H și Duminică 20.02.2022 - O+E

    LOCALITATEA: Bucuresti, B-dul Energeticienilor, nr 5 ;
    DATA: Sâmbătă -19.02.2022 - Avansati, Hobby; Duminică- 20.02.2022 – Open, Elite;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati: Sâmbată 08:00- 08:30 – validare înscrieri, la 08:45 încep meciurile;
    Hobby: Sâmbată 14:45- 15:15 – validare înscrieri, la 15:30 încep meciurile;
    Open: Duminică 08:00- 08:30 – validare înscrieri, la 08:45 încep meciurile;
    Elite: Duminică 14:45- 15:15 – validare înscrieri, la 15:30 încep meciurile;
    SALA: Centrul Sportiv Apollo;
    INDICAȚII DE ACCES:
    https://www.google.com/maps/place/Ce...3a76bb:0x82524 280f9c8f943!8m2!3d44.4079785!4d26.1433699
    LOGISTICĂ: 16 mese DONIC WALDNER CLASSIC 25, Donic World Champion TC mingi plastic *** ;
    SPAȚIU DE JOC: 1000mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet sala sport;
    FACILITĂȚI: tribuna, Vestiar, grup sanitar, parcare, minibar;
    Taxa: Adulți - 50 Lei, copiii sub 14 ani -35 lei, persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare, un leu de participant se va dona către AmaTur.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 - 4 – cupă + medalie + diplomă;
    Se asigură apă – 1.5 litri;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau sms/whatsapp;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 17.02.2022, ora 21:00, respectiv Vineri 18.02.2022, ora 21:00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției;
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    • Avansati: max 80;
    • Hobby: max 60;
    • Open: max 80;
    • Elite: max 60;
    -Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4/5/6 jucatori, se califica primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;
    - Grupe superioare de cate 3/4 jucatori, se califica primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare, conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu 8/16/32 se genereaza automat;
    ! CONSUMUL DE ALCOOL IN CENTRUL SPORTIV APOLLO ESTE STRICT INTERZIS!!!!!

    Organizator: Mario Bucur;
    Organizator tehnic: Catalin Dutu, tel. 0774420441 .

    MATERIALE SPORTIVE:
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir, reprezentant XIOM și NITTAKU.

    www.tenismasa.ro




    Multumim Primariei Sector 3 pentru sprijinul acordat in vederea desfasurarii turneului din 19-20 Februarie in cele mai bune conditii si pentru montarea de proiectoare noi, astfel incat la mesele de joc sa fie lumina necesara pentru competitiile de tenis!!!


    Campanie de donații: jucării pentru copiii din centrele DGASPC Sector 3
    Pentru a le aduce o bucurie copiilor aflați în îngrijirea Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 3, organizatorii competiției lansează și o campanie de donații de jucării. Astfel, participanții la „Cupa TSP Vibe” - sportivi și spectatori, vor putea dona jucării noi sau uzate (dar în stare bună, complete și funcționale) în spațiile special amenajate din incita Centrului Sportiv Apollo.




    * MASCA ESTE OBLIGATORIE PENTRU TOTI PARTICIPANTII PE TOATA DURATA SEDERII IN CENTRUL SPORTIV APOLLO, MAI PUTIN IN MOMENTUL DESFASURARII MECIURILOR.

    HOTĂRÂREA CNSU nr. 1 din 05.01.2022
    *** Anexa la HCNSU nr. 1 din 05.01.2022
    10. Se propune menţinerea posibilităţii desfăşurării activităţilor de pregătire fizică în cadrul structurilor şi bazelor sportive, constând în cantonamente, antrenamente şi competiţii sportive organizate pe teritoriul României numai în condiţiile stabilite prin ordinul comun al ministrului tineretului şi sportului şi ministrului sănătăţii.

    11. Se propune ca organizarea şi desfăşurarea competiţiilor sportive pe teritoriul României, în spaţii închise sau deschise, să poată fi realizată, doar în intervalul orar 5,00-22,00, cu participarea spectatorilor până la 50% din capacitatea maximă a spaţiului, repartizarea acestora pe întreaga suprafaţă a arenei, asigurarea unei distanţe de minimum 2 metri între persoane şi purtarea măştii de protecţie, în judeţele/localităţile în care rata de incidenţa cumulată la 14 zile este mai mică sau egală cu 1/1.000 de locuitori. Se propune ca participarea să fie permisă doar pentru persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 şi pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, persoanele care prezintă rezultatul negativ al unui test RTPCR pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 72 de ore sau rezultatul negativ certificat al unui test antigen rapid pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 48 de ore, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi şi a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.

    12. Se propune ca organizarea şi desfăşurarea competiţiilor sportive pe teritoriul României, în spaţii închise sau deschise, să poată fi realizată, doar în intervalul orar 5,00-22,00, cu participarea spectatorilor până la 30% din capacitatea maximă a spaţiului, repartizarea acestora pe întreaga suprafaţă a arenei, asigurarea unei distanţe de minimum 2 metri între persoane şi purtarea măştii de protecţie, în judeţele/localităţile în care rata de incidenţa cumulată la 14 zile este mai mare de 1/1.000 de locuitori. Se propune ca participarea să fie permisă doar pentru persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 şi pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, persoanele care prezintă rezultatul negativ al unui test RT-PCR pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 72 de ore sau rezultatul negativ certificat al unui test antigen rapid pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 48 de ore, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi şi a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.
    Ultima editare de TopTenisArena; 10.feb.2022, 12:46.
    tavy, mariomoro and 2 others like this.

  • #2
    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-2
    0-3
    3
    1
    2 BARCA GEORGE - Pitesti
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 BUTOI AUREL - Caracal
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
    2-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    5 BACIU STEFAN - Mioveni
    3-0
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 BOTANEL EDUARD - Rovinari
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 DINCA RADUCU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    4 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2
    1
    1
    3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    3
    0
    0
    1
    4 STANESCU TIBERIU - Slatina
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    -1
    -1
    1
    5 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    2-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5
    -1
    1
    2 VASILE GELU IULIAN - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    5
    -1
    1
    3 MIHAILESCU RADU - Targoviste
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    1
    8
    2
    1
    4 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 TRANDAFIR CATALIN - Slobozia
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CRAIU CATALIN - Videle
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 LUPSA BOGDAN - Ramnicu Valcea
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4 CRETU IONUT - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 PETROV DAN - Dobroesti
    3-1
    0-3
    0-3
    3-1
    2
    4
    3 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 SERBAN LEONARD - Bucuresti
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3
    5 BOBOC VIOREL - Slobozia
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    3 BADEA MIHAI - Targoviste
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
    4 STOICA MIHAI - Mioveni
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 IONASCU GABRIEL - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    1
    2 ORAC TEODOR - Slobozia
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    4
    5 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 SORESCU MIRCEA - Paulesti
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 LEOLEA ANDREI - Constanta
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    3
    3 STOIAN SORIN - Curtea de Arges
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 BOTEANU NICU - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 BADESCU ANDREI - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 11 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    7
    2
    1
    2 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5
    -1
    1
    3 NEGRIA MIHAI - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    3
    -1
    1
    4 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 MAVRODIN CRISTIAN - Oltenita
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 12 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MARANDICI VASILE - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
    2
    -2
    1
    2 MUNTEANU OCTAVIAN - Tecuci
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    1
    7
    2
    1
    3 BARBU ALEXANDRU - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    5
    0
    1
    4 CUNA GHEORGHE - Buzau
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 POLIZU IONUT - Slobozia
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 13 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    8
    2
    1
    2 NEGULESCU IOAN - Ramnicu Valcea
    3-2
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    3
    0
    1
    3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    2
    -2
    1
    4 STOICA LIVIU GABRIEL - Slobozia
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    5 DUMBRAVA GABRIEL STEFAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 14 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MARANDICI ION - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 DURAC VIOREL - Constanta
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 STAN CATALIN - Curtea de Arges
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 15 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DARMAZ ION - Targoviste
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 NESTOR DRAGOS - Bucuresti
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    4 SAITAN CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 16 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PAUL COSMIN SEBASTIAN - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 CODREANU LAURENTIU - Buzau
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 BALTATU MARIUS - Pitesti
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    5 -
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 DINCA RADUCU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BOTANEL EDUARD - Rovinari
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 CRAIU CATALIN - Videle
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3 VASILE GELU IULIAN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 STANESCU TIBERIU - Slatina
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 CRETU IONUT - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MIHAILESCU RADU - Targoviste
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SERBAN LEONARD - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 IONASCU GABRIEL - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 PETROV DAN - Dobroesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 STOICA MIHAI - Mioveni
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BADEA MIHAI - Targoviste
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    7
    2 BOTEANU NICU - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    -2
    -1
    1
    3 ORAC TEODOR - Slobozia
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    -3
    0
    1
    4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    -2
    1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 NEGRIA MIHAI - Bucuresti
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    3 LEOLEA ANDREI - Constanta
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BARBU ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 BADESCU ANDREI - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 SORESCU MIRCEA - Paulesti
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    2 NEGULESCU IOAN - Ramnicu Valcea
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    2
    3 MARANDICI VASILE - Bucuresti
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    1
    4 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 11 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    1
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    4 CUNA GHEORGHE - Buzau
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 12 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MUNTEANU OCTAVIAN - Tecuci
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 DARMAZ ION - Targoviste
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 STAN CATALIN - Curtea de Arges
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4 DUMBRAVA GABRIEL STEFAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 13 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 PAUL COSMIN SEBASTIAN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SAITAN CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 DURAC VIOREL - Constanta
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 14 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MARANDICI ION - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 BARCA GEORGE - Pitesti
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    1
    3 BALTATU MARIUS - Pitesti
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 15 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NESTOR DRAGOS - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 BUTOI AUREL - Caracal
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 16 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CODREANU LAURENTIU - Buzau
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    2
    2
    0
    1
    2 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    3
    0
    1
    3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    1
    0
    1
    4 BACIU STEFAN - Mioveni
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    -6
    -

    Eliminatorii Open

    1. Panaitescu Stefan
    ------------------------- Sabin Cristian 1-3
    32. Sabin Cristian
    ----------------------------------- Marandici Ion 1-3
    17. Marandici Ion
    ------------------------- Marandici Ion 3-1
    16. Sursilov Constantin
    -------------------------------------------------- Zamfir Ionel 1-3
    9. Zamfir Ionel
    ------------------------- Zamfir Ionel 3-2
    24. Trocan Nicolae
    ----------------------------------- Zamfir Ionel 3-0
    25. Dramba Daniel Dumitru
    ------------------------- Vasilescu Remus 0-3
    8. Vasilescu Remus
    ----------------------------------------------------------------- Zamfir Ionel 3-2
    5. Popescu Eugen
    ------------------------- Popescu Eugen 3-1
    28. Grumeza Lucian
    ----------------------------------- Negulescu Ioan 1-3
    21. Negulescu Ioan
    ------------------------- Negulescu Ioan 3-1
    12. Darmaz Ion
    -------------------------------------------------- Botanel Eduard 2-3
    13. Corbu Darius
    ------------------------- Corbu Darius 3-1
    20. Marian Bogdan
    ----------------------------------- Botanel Eduard 1-3
    29. Botanel Eduard
    ------------------------- Botanel Eduard 3-1
    4. Mihailescu Radu

    -------------------------------------------------------------------------------- Catana Claudiu 0-3

    3. Avram Nicolae
    ------------------------- Catana Claudiu 1-3
    30. Catana Claudiu
    ----------------------------------- Catana Claudiu 3-0
    19. Codreanu Laurentiu
    ------------------------- Codreanu Laurentiu 3-1
    14. Barca George
    -------------------------------------------------- Catana Claudiu 3-0
    11. Craciun David Mihai
    ------------------------- Craciun David Mihai 3-1
    22. Barbu Alexandru
    ----------------------------------- Ionescu Mihai 1-3
    27. Ionescu Mihai
    ------------------------- Ionescu Mihai 3-1
    6. Dumitrescu Cornel
    ----------------------------------------------------------------- Catana Claudiu 3-0
    7. Badea Mihai
    ------------------------- Ivan Sorin Ioan 0-3
    26. Ivan Sorin Ioan
    ----------------------------------- Ivan Sorin Ioan 3-0
    23. Munteanu Octavian
    ------------------------- Marandici Vasile 0-3
    10. Marandici Vasile
    -------------------------------------------------- Ivan Sorin Ioan 3-1
    15. Nestor Dragos
    ------------------------- Nestor Dragos 3-2
    18. Paul Cosmin Sebastian
    ----------------------------------- Nestor Dragos 3-1
    31. Raileanu Raissa
    ------------------------- Raileanu Raissa 3-0
    2. Vasile Gelu Iulian

    Clasament Open

    1. Catana Claudiu - Bucuresti
    2. Zamfir Ionel - Bucuresti
    3 -- 4
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Botanel Eduard - Rovinari
    5 -- 8
    Ionescu Mihai - Bucuresti
    Marandici Ion - Bucuresti
    Nestor Dragos - Bucuresti
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    9 -- 16
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Marandici Vasile - Bucuresti
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    Popescu Eugen - Bucuresti
    17 -- 32
    Avram Nicolae - Nedelea
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Badea Mihai - Targoviste
    Mihailescu Radu - Targoviste
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Barca George - Pitesti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Barbu Alexandru - Bucuresti
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    33 -- 2v gr.sup.
    Constantin Cristina - Bucuresti
    34 -- 52 1v gr.sup.
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    Orac Teodor - Slobozia
    Craiu Catalin - Videle
    Butoi Aurel - Caracal
    Docan Cristian - Bucuresti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Durac Viorel - Constanta
    Negria Mihai - Bucuresti
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Baltatu Marius - Pitesti
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Cuna Gheorghe - Buzau
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Boteanu Nicu - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Cretu Ionut - Bucuresti
    53 -- 64 0v gr.sup.
    Leolea Andrei - Constanta
    Petrov Dan - Dobroesti
    Dinca Raducu - Bucuresti
    Serban Bogdan - Bucuresti
    Saitan Claudiu - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Baciu Stefan - Mioveni
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Badescu Andrei - Bucuresti
    Dumbrava Gabriel Stefan - Bucuresti
    65 -- 77 0v gr.inf.
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Stoica Liviu Gabriel - Slobozia
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Trandafir Catalin - Slobozia
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    Boboc Viorel - Slobozia
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Mavrodin Cristian - Oltenita
    Polizu Ionut - Slobozia

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ARABAGIU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 PANEA OVIDIU - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 PASCU RAZVAN - Magureni
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5 ACATRINEI LUCIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    0-3
    0-3
    3-1
    2
    3
    -1
    0
    1
    2 BUTA RADU - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    -3
    -2
    1
    3 BALAN MIHAI - Ploiesti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    3-0
    2-3
    0-3
    3-1
    2
    2
    1
    2
    1
    5 BOLEA CATALIN - Bucuresti
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ROPOTAN IULIAN - Bucuresti
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 PAVUNEV DAN - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    1
    4 MOCANU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 URSU TEODOR - Bucuresti
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 DINCA DANIEL - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 TOTPAL MARIUS - Busteni
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 ANGELESCU MIHAI - Bucuresti
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 MARCU NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DINCA DORINEL - Calarasi
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 CIONOIU CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    3
    3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 ZAMFIR GICU - Bucuresti
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BUZATU VASILE - Buftea
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 SENCU VICTOR - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
    3-0
    3-2
    3-0
    2-3
    3
    1
    6
    2
    1
    2 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    4
    0
    1
    3 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    4 VOIN DORU - Bucuresti
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    5 FLORESCU BOGDAN - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    1
    -2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 TROHONEL DANIEL - Bucuresti
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    1
    3 RADU DANIEL - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    4 ACSINTE OANA - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    5 -
    -
    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TOTPAL MARIUS - Busteni
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 BUTA RADU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BALAN MIHAI - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    2 DINCA DORINEL - Calarasi
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 DINCA DANIEL - Bucuresti
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 MOCANU MARIUS - Bucuresti
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PAVUNEV DAN - Bucuresti
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CIONOIU CRISTIAN - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    2
    4 ANGELESCU MIHAI - Bucuresti
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 URSU TEODOR - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    2 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 FLORESCU BOGDAN - Bucuresti
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2
    4 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BUZATU VASILE - Buftea
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ARABAGIU MARIUS - Bucuresti
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    3 RADU DANIEL - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    4 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    3 PANEA OVIDIU - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 ACSINTE OANA - Bucuresti
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TROHONEL DANIEL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    2 ROPOTAN IULIAN - Bucuresti
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 ACATRINEI LUCIAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Eliminatorii Elite

    1. Boaca Valentin
    ------------------------- Boaca Valentin 3-0
    16. Cionoiu Cristian
    ----------------------------------- Boaca Valentin 3-1
    9. Radu Daniel
    ------------------------- Neagoe Costin 1-3
    8. Neagoe Costin
    -------------------------------------------------- Boaca Valentin 3-0
    5. Retegan Cosmin
    ------------------------- Panea Ovidiu 1-3
    12. Panea Ovidiu
    ----------------------------------- Dinca Daniel 2-3
    13. Dinca Daniel
    ------------------------- Dinca Daniel 3-1
    4. Rogoz Nicoleta
    ----------------------------------------------------------------- Boaca Valentin 3-1
    3. Pantelimon Andi
    ------------------------- Totpal Marius 2-3
    14. Totpal Marius
    ----------------------------------- Buzatu Vasile 1-3
    11. Ropotan Iulian
    ------------------------- Buzatu Vasile 0-3
    6. Buzatu Vasile
    -------------------------------------------------- Dinca Dorinel 0-3
    7. Badulescu Teodor
    ------------------------- Florescu Bogdan 0-3
    10. Florescu Bogdan
    ----------------------------------- Dinca Dorinel 0-3
    15. Ursu Teodor
    ------------------------- Dinca Dorinel 2-3
    2. Dinca Dorinel

    Clasament Elite

    1. Boaca Valentin - Bucuresti
    2. Dinca Dorinel - Calarasi
    3 -- 4
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    5 -- 8
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Florescu Bogdan - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Totpal Marius - Busteni
    9 -- 16
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    17 -- 24 1v gr.sup.
    Trohonel Daniel - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Mocanu Marius - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Buta Radu - Bucuresti
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Balan Mihai - Ploiesti
    Gheorghe Nicolae - Bucuresti
    Angelescu Mihai - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Acatrinei Lucian - Bucuresti
    Vlad Maria Victoria - Bucuresti
    33 -- 1v gr.inf.
    Zamfir Gicu - Bucuresti
    34 -- 38 0v gr.inf.
    Pascu Razvan - Magureni
    Voin Doru - Bucuresti
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Soare Valentin - Valenii de Munte
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Ultima editare de TopTenisArena; 21.feb.2022, 00:37.
    FlorinBN and Marian Bogdan like this.

    Comentariu


    • #3
      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 PLOP ADRIAN - Bucuresti
      3-1
      0-3
      3-2
      3-1
      3
      2
      2 CONSTANTIN MIHAELA - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      3 STOINEA IULIAN - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-2
      3-1
      4
      1
      4 VLASE NICOLAE - Slobozia
      2-3
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      3
      5 CHIRTOACA ION - Ploiesti
      1-3
      3-1
      1-3
      0-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 PATRASCU DORIN - Pitesti
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 MAZILU DUMITRU - Bucuresti
      3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      3
      4 BOGDAN ANDREI - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      5 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VISAN VICTOR - Slobozia
      3-2
      2-3
      1-3
      3-2
      2
      4
      -1
      -1
      1
      2 TICAL NICUSOR - Otopeni
      2-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      1
      1
      1
      3 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      1
      4 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
      3-1
      1-3
      2-3
      3-1
      2
      3
      1
      0
      1
      5 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BALASA ION - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      2 COCLEA IONEL - Braila
      3-0
      1-3
      0-3
      3-0
      2
      3
      3 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
      3-0
      3-1
      0-3
      3-1
      3
      2
      4 VISAN DANIEL - Ploiesti
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      5 MORARU CONSTANTIN - Bucuresti
      3-0
      0-3
      1-3
      0-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NICOLA MARIAN - Constanta
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      3 VRASTI IULIAN - Ploiesti
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      3
      4 APOSTOAIEI ANDREI - Bucuresti
      5 SIMA BENIAMIN - Giurgiu
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
      3-0
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
      0-3
      3-0
      2-3
      3-1
      2
      2
      3 VASILE VICTOR - Videle
      2-3
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      3
      4 VILCU DRAGOS - Bucuresti
      1-3
      3-2
      2-3
      1-3
      1
      5 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti
      0-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 COTET NICOLAE - Braila
      2-3
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      3
      0
      2
      1
      2 CHIBULCUTEANU PAUL - Bucuresti
      3-2
      0-3
      0-3
      1-3
      1
      -7
      -1
      1
      3 VELICESCU DRAGOS - Pitesti
      3-2
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      1
      4 ALEXE DAN - Bucuresti
      3-2
      3-0
      2-3
      3-0
      3
      2
      5 BAICU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      3-1
      0-3
      0-3
      1
      4
      -7
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 VARZARU VIVI - Videle
      2-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      2
      3 TOTH NARCIS - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      4 HODIS TUDOR - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      5 BALAUCA DANIEL - Constanta
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      3 PLESOIANU STEFAN - Constanta
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 BOTEA MIHAI - Braila
      1-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 KHASHAN SALEM - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BAICAN ALEXANDRU - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-1
      1-3
      3
      1
      2 MANOLE DAN - Braila
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 SAFTOIU TUDOR - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      4 MORARU MARIUS - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      5 RADUCAN FLORIAN - Calarasi
      3-1
      0-3
      0-3
      2-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 VAJEU IONUT - Busteni
      2-3
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      2
      3 PELCEA ALEXANDRU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      4 GALCA ANDREI - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-2
      3-2
      2
      3
      5 CODIN MIHAI - Bucuresti
      0-3
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 12 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MIHAI ANDREI - Bucuresti
      3-0
      2-3
      2-3
      0-3
      1
      4
      2 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      0-3
      2-3
      3-2
      2-3
      1
      3 SANDU ADRIAN - Calarasi
      3-2
      3-2
      3-1
      2-3
      3
      2
      4 MINCA GABRIEL - Videle
      3-2
      2-3
      1-3
      3-0
      2
      3
      5 MUNTEANU REMUS - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-2
      0-3
      3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 13 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 BODEANU DAN - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-1
      1
      3
      3 BANU DAN - Ploiesti
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      4 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      4
      5 -
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 STOINEA IULIAN - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      2 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
      3-2
      1-3
      3-1
      2
      2
      3 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      4 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PATRASCU DORIN - Pitesti
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      3-2
      2-3
      3-2
      2
      1
      3 COCLEA IONEL - Braila
      1-3
      3-2
      1-3
      1
      4 VISAN VICTOR - Slobozia
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      2 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
      3-2
      1-3
      3-2
      2
      1
      3 VRASTI IULIAN - Ploiesti
      2-3
      3-1
      2-3
      1
      4 MORARU CONSTANTIN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 VISAN DANIEL - Ploiesti
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 ALEXE DAN - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3 VASILE VICTOR - Videle
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4 SIMA BENIAMIN - Giurgiu
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 NICOLA MARIAN - Constanta
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 VARZARU VIVI - Videle
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      3 COTET NICOLAE - Braila
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 PLESOIANU STEFAN - Constanta
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      3 TOTH NARCIS - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 BAICU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 VELICESCU DRAGOS - Pitesti
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      2 MANOLE DAN - Braila
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      2
      3 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      4 BALAUCA DANIEL - Constanta
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 VAJEU IONUT - Busteni
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      3 SAFTOIU TUDOR - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 BOTEA MIHAI - Braila
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 SANDU ADRIAN - Calarasi
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      3 GALCA ANDREI - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      4 MORARU MARIUS - Bucuresti
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BAICAN ALEXANDRU - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 BANU DAN - Ploiesti
      3-1
      0-3
      0-3
      1
      3 MINCA GABRIEL - Videle
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      4 PELCEA ALEXANDRU - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      2 PLOP ADRIAN - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      1
      3 BODEANU DAN - Bucuresti
      3-2
      2-3
      3-1
      2
      2
      4 MIHAI ANDREI - Bucuresti
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MUNTEANU REMUS - Bucuresti
      3-2
      2-3
      0-3
      1
      -3
      -2
      1
      2 BOGDAN ANDREI - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-2
      1
      -2
      0
      1
      3 VLASE NICOLAE - Slobozia
      3-2
      3-1
      3-2
      3
      1
      4
      4 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      3-0
      2-3
      2-3
      1
      2
      1
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 13 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      2
      4
      1
      1
      2 TICAL NICUSOR - Otopeni
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      1
      -2
      1
      3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      1
      4
      1
      1
      4 CHIRTOACA ION - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -9
      -
      Eliminatorii Avansati

      1. Alexandroaie Emanuel
      ------------------------- Alexandroaie Emanuel 3-0
      32. Bye
      ----------------------------------- Bodeanu Dan 1-3
      17. Pelcea Alexandru
      ------------------------- Bodeanu Dan 1-3
      16. Bodeanu Dan
      -------------------------------------------------- Patrascu Dorin 2-3
      9. Avadanoaei Petuel
      ------------------------- Pasoveanu Silvian 0-3
      24. Pasoveanu Silvian
      ----------------------------------- Patrascu Dorin 2-3
      25. Patrascu Dorin
      ------------------------- Patrascu Dorin 3-1
      8. Baicu Claudiu
      ----------------------------------------------------------------- Visan Daniel 2-3
      5. Nicola Marian
      ------------------------- Nicola Marian 3-0
      28. Bye
      ----------------------------------- Toth Narcis 2-3
      21. Toth Narcis
      ------------------------- Toth Narcis 3-2
      12. Vlase Nicolae
      -------------------------------------------------- Visan Daniel 1-3
      13. Georgescu Florin
      ------------------------- Manole Dan 1-3
      20. Manole Dan
      ----------------------------------- Visan Daniel 1-3
      29. Bye
      ------------------------- Visan Daniel 0-3
      4. Visan Daniel

      -------------------------------------------------------------------------------- Visan Daniel 3-0

      3. Constantin Eduard
      ------------------------- Constantin Eduard 3-0
      30. Bye
      ----------------------------------- Constantin Eduard 3-0
      19. Botea Mihai
      ------------------------- Enculescu Mihaita 0-3
      14. Enculescu Mihaita
      -------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 0-3
      11. Plop Adrian
      ------------------------- Plop Adrian 3-0
      22. Cotet Nicolae
      ----------------------------------- Bruma Ovidiu 0-3
      27. Bye
      ------------------------- Bruma Ovidiu 0-3
      6. Bruma Ovidiu
      ----------------------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
      7. Ianculovici Svetozar
      ------------------------- Ianculovici Svetozar 3-1
      26. Topsaneanu Valentin
      ----------------------------------- Ianculovici Svetozar 3-1
      23. Alexe Dan
      ------------------------- Baican Alexandru 1-3
      10. Baican Alexandru
      -------------------------------------------------- Ianculovici Svetozar 3-2
      15. Cristescu Cristian
      ------------------------- Cristescu Cristian 3-1
      18. Galca Andrei
      ----------------------------------- Vaireanu Danut Ionel 0-3
      31. Bye
      ------------------------- Vaireanu Danut Ionel 0-3
      2. Vaireanu Danut Ionel

      Clasament Avansati

      1. Visan Daniel - Ploiesti
      2. Bruma Ovidiu - Popesti Leordeni
      3 -- 4
      Patrascu Dorin - Pitesti
      Ianculovici Svetozar - Bucuresti
      5 -- 8
      Toth Narcis - Bucuresti
      Constantin Eduard - Bucuresti
      Bodeanu Dan - Bucuresti
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      9 -- 16
      Manole Dan - Braila
      Plop Adrian - Bucuresti
      Pasoveanu Silvian - Bucuresti
      Baican Alexandru - Bucuresti
      Nicola Marian - Constanta
      Enculescu Mihaita - Dobroesti
      Alexandroaie Emanuel - Bucuresti
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      17 -- 26
      Baicu Claudiu - Bucuresti
      Topsaneanu Valentin - Chitila
      Vlase Nicolae - Slobozia
      Pelcea Alexandru - Bucuresti
      Georgescu Florin - Bucuresti
      Cotet Nicolae - Braila
      Avadanoaei Petuel - Bucuresti
      Alexe Dan - Bucuresti
      Botea Mihai - Braila
      Galca Andrei - Bucuresti
      27 -- 2v gr.sup.
      Tical Nicusor - Otopeni
      28 -- 43 1v gr.sup.
      Visan Victor - Slobozia
      Baluta Silviu - Bucuresti
      Vajeu Ionut - Busteni
      Varzaru Vivi - Videle
      Coclea Ionel - Braila
      Stoinea Iulian - Bucuresti
      Vrasti Iulian - Ploiesti
      Vasile Victor - Videle
      Velicescu Dragos - Pitesti
      Plesoianu Stefan - Constanta
      Banu Dan - Ploiesti
      Sandu Adrian - Calarasi
      Minca Gabriel - Videle
      Bogdan Andrei - Bucuresti
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Munteanu Remus - Bucuresti
      44 -- 52 0v gr.sup.
      Mihai Andrei - Bucuresti
      Saftoiu Tudor - Bucuresti
      Moraru Marius - Bucuresti
      Chirtoaca Ion - Ploiesti
      Matea Aurelian - Popesti Leordeni
      Sima Beniamin - Giurgiu
      Chirtoaca Sergiu - Ploiesti
      Baicu Cristian - Bucuresti
      Balauca Daniel - Constanta
      53 -- 56 1v gr.inf.
      Enache Ciprian - Ploiesti
      Chibulcuteanu Paul - Bucuresti
      Vilcu Dragos - Bucuresti
      Raducan Florian - Calarasi
      57 -- 62 0v gr.inf.
      Balasa Ion - Bucuresti
      Constantin Mihaela - Bucuresti
      Hodis Tudor - Bucuresti
      Busnatu Radu Andrei - Bucuresti
      Khashan Salem - Bucuresti
      Codin Mihai - Bucuresti

      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TONCIU MIHAI - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 LUCA IOAN - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 IANCU MARIUS - Videle
      0-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      4 BUTURUGA CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 BEZDADEA ALEXANDRU - Oltenita
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 STAICU VASILE - Cernavoda
      0-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      2
      2 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      4 GHEORGHE ION - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      5 ABDI SHENOL - Bucuresti
      1-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 STAMATE CRISTIAN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 IONESCU IOANA - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-2
      0-3
      1
      4
      3 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      4 BUSTIUC VICTOR - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0-3
      2-3
      0
      5 ARTENI SERGIU - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1-3
      3-2
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MALENE PETRU - Fagaras
      3-2
      1-3
      3-1
      3-1
      3
      2
      2 BORA ROBERT - Constanta
      2-3
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      3
      3 MINCA LIVIU - Videle
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      4 FLORESCU GEORGE - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 LISAC NADEJNA - Bucuresti
      1-3
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 SOUCA LIVIU - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-2
      3-2
      4
      1
      2 HARALAMBESCU ANDREI - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-0
      2-3
      2
      3
      3 TOADER PETRU - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      4 TEODORU PAVEL - Buzau
      2-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      5 JANTEA FLORIN - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NECSOIU GEORGIANA - Videle
      3-0
      1-3
      3-0
      1-3
      2
      3
      2 BATRINU VALENTIN - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 DANILA EUGENIU - Bucuresti
      3-1
      2-3
      3-2
      3-1
      3
      2
      4 MAGURA CASIAN - Constanta
      0-3
      2-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      5 BALASA ADRIAN - Teleorman
      3-1
      0-3
      1-3
      2-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TEODORU MATEI - Buzau
      3-2
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      3 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 GHERGHEL CRISTIAN - Fagaras
      1-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      5 PETRE ADRIAN NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BOTOSNEANU ION - Videle
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      4 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 TUDOR IONUT - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 FLOREA MADALIN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      3 NEAGU MARIUS - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 TEODORESCU ROBERT - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      5 JINGA VLAD - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 RESTEA LUCIAN CONSTANTIN - Fagaras
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      2 IRIMIA SILVIU MARIUS - Cernavoda
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 COCOTAN VASILE - Oltenita
      3-1
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 WAN BUZDUGA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 MEREZEANU MIHAI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
      3-0
      2-3
      3-2
      3-1
      3
      1
      5
      2
      1
      2 VIZOLI ALEXANDRU - Fagaras
      0-3
      3-1
      3-2
      3-0
      3
      2
      3
      -1
      1
      3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
      3-2
      1-3
      3-0
      3-2
      3
      3
      3
      -1
      1
      4 MAGURA LARIAN - Constanta
      2-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      5 SUSANU CATALIN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 12 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 BALASA ANDREI - Bucuresti
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 COCOTAN ANDREI - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      3
      4 GHEORGHE PETRICA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4
      5 -
      -
      Gr.superioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TONCIU MIHAI - Bucuresti
      3-0
      2-3
      1
      2
      2 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      3 FLOREA MADALIN - Bucuresti
      3-2
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 RESTEA LUCIAN CONSTANTIN - Fagaras
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 STAMATE CRISTIAN - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 NECSOIU GEORGIANA - Videle
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MINCA LIVIU - Videle
      3-2
      3-1
      2
      1
      2 HARALAMBESCU ANDREI - Bucuresti
      2-3
      1-3
      0
      3 COCOTAN ANDREI - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SOUCA LIVIU - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 BORA ROBERT - Constanta
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 GHEORGHE PETRICA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BATRINU VALENTIN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 ARTENI SERGIU - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 SUSANU CATALIN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TEODORU MATEI - Buzau
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 MEREZEANU MIHAI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BOTOSNEANU ION - Videle
      3-1
      2-3
      1
      1
      1
      1
      1
      2 IANCU MARIUS - Videle
      1-3
      3-1
      1
      2
      0
      0
      1
      3 TEODORESCU ROBERT - Bucuresti
      3-2
      1-3
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
      3-2
      3-1
      2
      1
      2 LUCA IOAN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0
      3 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
      1-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 IRIMIA SILVIU MARIUS - Cernavoda
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 STAICU VASILE - Cernavoda
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 PETRE ADRIAN NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
      2-3
      3-0
      1
      2
      2 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 MAGURA CASIAN - Constanta
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BALASA ANDREI - Bucuresti
      3-1
      1-3
      1
      2
      0
      0
      1
      2 MALENE PETRU - Fagaras
      1-3
      3-0
      1
      1
      1
      1
      1
      3 TOADER PETRU - Bucuresti
      3-1
      0-3
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 13 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 JANTEA FLORIN - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 FLORESCU GEORGE - Bucuresti
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 14 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VIZOLI ALEXANDRU - Fagaras
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 DANILA EUGENIU - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      3 IONESCU IOANA - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 15 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 COCOTAN VASILE - Oltenita
      0-3
      1-3
      0
      2 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 ABDI SHENOL - Bucuresti
      3-1
      0-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 16 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 NEAGU MARIUS - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      2 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 BEZDADEA ALEXANDRU - Oltenita
      3-0
      0-3
      1
      2
      -
      Eliminatorii Hobby

      1. Florea Madalin
      ------------------------- Necsoiu Georgiana 0-3
      32. Necsoiu Georgiana
      ----------------------------------- Dumitrescu Robert Nicolae 0-3
      17. Ionescu Ioana
      ------------------------- Dumitrescu Robert Nicolae 0-3
      16. Dumitrescu Robert Nicolae
      -------------------------------------------------- Botosneanu Ion 1-3
      9. Tonciu Costin
      ------------------------- Tonciu Costin 3-2
      24. Dumitrascu Cristi
      ----------------------------------- Botosneanu Ion 0-3
      25. Arteni Sergiu
      ------------------------- Botosneanu Ion 0-3
      8. Botosneanu Ion
      ----------------------------------------------------------------- Botosneanu Ion 3-1
      5. Bora Robert
      ------------------------- Georgescu Robert Stefan 1-3
      28. Georgescu Robert Stefan
      ----------------------------------- Malene Petru 0-3
      21. Staicu Vasile
      ------------------------- Malene Petru 0-3
      12. Malene Petru
      -------------------------------------------------- Matsumoto Paul 2-3
      13. Matsumoto Paul
      ------------------------- Matsumoto Paul 3-0
      20. Abdi Shenol
      ----------------------------------- Matsumoto Paul 3-1
      29. Caranfilian Migo
      ------------------------- Caranfilian Migo 3-2
      4. Minca Liviu

      -------------------------------------------------------------------------------- Botosneanu Ion 3-0

      3. Stamate Cristian
      ------------------------- Tonciu Mihai 1-3
      30. Tonciu Mihai
      ----------------------------------- Vizoli Alexandru 2-3
      19. Bezdadea Alexandru
      ------------------------- Vizoli Alexandru 0-3
      14. Vizoli Alexandru
      -------------------------------------------------- Cocan Mircea 0-3
      11. Cocan Mircea
      ------------------------- Cocan Mircea 3-0
      22. Ungureanu Stefan Radu
      ----------------------------------- Cocan Mircea 3-0
      27. Iancu Marius
      ------------------------- Batrinu Valentin 1-3
      6. Batrinu Valentin
      ----------------------------------------------------------------- Cocan Mircea 3-1
      7. Teodoru Matei
      ------------------------- Teodoru Matei 3-2
      26. Souca Liviu
      ----------------------------------- Balasa Andrei 2-3
      23. Balasa Andrei
      ------------------------- Balasa Andrei 3-1
      10. Irimia Silviu Marius
      -------------------------------------------------- Balasa Andrei 3-1
      15. Gihan Sefcati
      ------------------------- Gihan Sefcati 3-1
      18. Jantea Florin
      ----------------------------------- Gihan Sefcati 3-1
      31. Cocotan Andrei
      ------------------------- Boroica Gheorghe 0-3
      2. Boroica Gheorghe

      Clasament Hobby

      1. Botosneanu Ion - Videle
      2. Cocan Mircea - Bucuresti
      3 -- 4
      Matsumoto Paul - Brasov
      Balasa Andrei - Bucuresti
      5 -- 8
      Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
      Vizoli Alexandru - Fagaras
      Malene Petru - Fagaras
      Gihan Sefcati - Bucuresti
      9 -- 16
      Tonciu Costin - Bucuresti
      Batrinu Valentin - Bucuresti
      Caranfilian Migo - Bucuresti
      Teodoru Matei - Buzau
      Necsoiu Georgiana - Videle
      Tonciu Mihai - Bucuresti
      Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
      Boroica Gheorghe - Bucuresti
      17 -- 32
      Arteni Sergiu - Bucuresti
      Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
      Abdi Shenol - Bucuresti
      Irimia Silviu Marius - Cernavoda
      Ionescu Ioana - Bucuresti
      Bezdadea Alexandru - Oltenita
      Staicu Vasile - Cernavoda
      Jantea Florin - Bucuresti
      Dumitrascu Cristi - Brasov
      Iancu Marius - Videle
      Minca Liviu - Videle
      Souca Liviu - Bucuresti
      Florea Madalin - Bucuresti
      Stamate Cristian - Bucuresti
      Bora Robert - Constanta
      Cocotan Andrei - Bucuresti
      33 -- 34 1v gr.sup.
      Toader Petru - Bucuresti
      Teodorescu Robert - Bucuresti
      35 -- 48 0v gr.sup.
      Restea Lucian Constantin - Fagaras
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Luca Ioan - Bucuresti
      Danila Eugeniu - Bucuresti
      Petrache Claudiu - Bucuresti
      Neagu Marius - Bucuresti
      Cocotan Vasile - Oltenita
      Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti
      Gheorghe Petrica - Bucuresti
      Magura Casian - Constanta
      Florescu George - Bucuresti
      Petre Adrian Nicolae - Bucuresti
      Merezeanu Mihai - Bucuresti
      Susanu Catalin - Bucuresti
      49 -- 1v gr.inf.
      Balasa Adrian - Teleorman
      50 -- 58 0v gr.inf.
      Magura Larian - Constanta
      Gherghel Cristian - Fagaras
      Teodoru Pavel - Buzau
      Bustiuc Victor - Bucuresti
      Gheorghe Ion - Bucuresti
      Buturuga Cristian - Bucuresti
      Lisac Nadejna - Bucuresti
      Tudor Ionut - Bucuresti
      Jinga Vlad - Bucuresti
      Ultima editare de TopTenisArena; 21.feb.2022, 00:51.
      FlorinBN likes this.

      Comentariu


      • #4
        se rezerva 3 wild card pentru fiecare categorie
        GeorgianaN and patraulea1980 like this.

        Comentariu


        • #5
          - Popescu Apreotesei Mihai, Straoane - mp 29.76, la Open.
          tavy likes this.
          Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
          FH: Butterfly Dignics 05
          BH: Tibhar Grass D.TecS

          Comentariu


          • #6
            Arteni Sergiu -Bucuresti- Hobby
            Ultima editare de TopTenisArena; 08.feb.2022, 12:53.

            Comentariu


            • #7
              Mocanu Marius -Bucuresti- elite
              Ultima editare de TopTenisArena; 08.feb.2022, 12:53.
              Emil Tudor likes this.

              Comentariu


              • #8
                Alexandra Megan - Bucuresti - elite
                Nicoleta Rogoz - Bucuresti - elite
                Oana Acsinte -Bucuresti- elite
                Ultima editare de TopTenisArena; 08.feb.2022, 12:54.
                nicusortical and Dan V like this.

                Comentariu


                • #9
                  Robert Teodorescu -Bucuresti -hobby
                  Gihan Sefcati -Bucuresti -hobby
                  Victor Bustiuc - Bucuresti -hobby
                  Senol Abdi -Bucuresti -hobby
                  Nadejna Lisac -Bucuresti -hobby
                  Florescu Cristian -Bucuresti -hobby



                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Ultima editare de TopTenisArena; 08.feb.2022, 12:56.

                  Comentariu


                  • #10
                    Vaireanu Danut Ionel, București, Avansați.
                    Am certif. verde / code QR
                    Multumesc mult!
                    tibi_stanescu, popyeug and Pety like this.

                    Comentariu


                    • #11
                      Tical Nicusor Otopeni avansati
                      Ultima editare de TopTenisArena; 08.feb.2022, 12:56.
                      nicusortical likes this.

                      Comentariu


                      • #12
                        Salutare tuturor
                        Migo Caranfilian - Bucuresti, Hobby, certificat
                        Multumesc
                        Pety, MARIUS67 and Dan V like this.

                        Comentariu


                        • #13
                          Oare ajung 50 lei/persoană ca să asigurați 1,5 l de apă ?!
                          Când mergeți în provincie vă place că sunteți primiți cu de toate. Ar trebui să răspundeți cu aceeași monedă, stimate gazde.
                          Dorin Patrascu, Mihai.mrz and 5 others like this.

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de mateidumitru Vezi post
                            Oare ajung 50 lei/persoană ca să asigurați 1,5 l de apă ?!
                            Când mergeți în provincie vă place că sunteți primiți cu de toate. Ar trebui să răspundeți cu aceeași monedă, stimate gazde.
                            Nea Titi la ceas de noapte dai cu parul ,te aștept la pericei cu gulaș vita ,porc și palinca de zalau și vara

                            Comentariu


                            • #15
                              Petru Toader, Hobby, Bucuresti


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comentariu


                              • #16
                                Botezatu Oneluș-Galați-Elite
                                Ma Lin Soft
                                Yasaka Rakza 7
                                Xiom Yanus

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se inscriu
                                  Nitu Serban...Paulesti
                                  Ene Florin...Ploiesti
                                  Lazar Dumitru...Mizil
                                  toti la Open

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Sursilov Constantin - Bucuresti - Open

                                    Trimis de pe al meu NOH-NX9 folosind Tapatalk

                                    Blade: Yasaka Dynamix 17
                                    Fh: Nittaku Fastarc G-1
                                    Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Moraru constantin. Buc. Avansați.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Tical Nicusor avansați Otopeni și Topsaneanu Valentin Chitila avansați cu certificat.

                                        Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Vlad Maria Victoria - Open - București

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Baciu Stefan Avansati Mioveni

                                            Trimis de pe al meu SM-A025G folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Salut Catalin
                                              Cred ca s-a strecurat o greseala in anunt ......
                                              ORA DE ÎNCEPERE:
                                              Avansati: Sâmbată 08:00- 08:30 – validare înscrieri, la 08:45 încep meciurile;
                                              Hobby: Sâmbată 14:45- 15:15 – validare înscrieri, la 15:30 încep meciurile;
                                              Open: Duminică 08:00- 08:30 – validare înscrieri, la 08:45 încep meciurile;
                                              Avansați: Duminică 14:45- 15:15 – validare înscrieri, la 15:30 încep meciurile;

                                              Popescu Eugen Open Bucuresti


                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Vrasti Iulian / Enache Ciprian - Avansati - Ploiesti

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de popyeug Vezi post
                                                  Salut Catalin
                                                  Cred ca s-a strecurat o greseala in anunt ......
                                                  ORA DE ÎNCEPERE:
                                                  Avansati: Sâmbată 08:00- 08:30 – validare înscrieri, la 08:45 încep meciurile;
                                                  Hobby: Sâmbată 14:45- 15:15 – validare înscrieri, la 15:30 încep meciurile;
                                                  Open: Duminică 08:00- 08:30 – validare înscrieri, la 08:45 încep meciurile;
                                                  Avansați: Duminică 14:45- 15:15 – validare înscrieri, la 15:30 încep meciurile;

                                                  Popescu Eugen Open Bucuresti

                                                  Da, o sa modific când ajung la laptop. Mersi! Elite e ultima categorie


                                                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X