Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Romgaz & Emi-TT", Mediaș - 26/27.02.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Romgaz & Emi-TT", Mediaș - 26/27.02.2022

    Localitatea: Medias (sb)
    data: 26-27 februarie - ora 09.00

    adresa: sala sporturilor medias
    -
    -
    logistica: 20 mese

    4 categorii:

    sâmbătă 26 feb - ora 09.00
    open -100 participanti
    -Ora 12.45 validarile inscrierilor 13.00 inceperea meciurilor

    elite -50 participanti

    duminică 27 feb - ora 09.30
    avansați 100 participanti
    -Ora 12.15 validarea inscrierilor 12.30 inceperea meciurilor

    hobby 70 participanti

    ... Din care cate 4 wildcarduri la fiecare categorie ...
    - in functie de dinamica inscrierilor, numarul de jucatori / numarul de mese pot fi modificate

    taxa:
    - taxa de inscriere -20 lei, din care 1 leu catre amatur,premiera,birotica,auxiliare desfasurare.- fără taxă de inscriere- persoanele cu dizabilități,juniorii pana in 14 ani si membri clubului.

    - taxa facilitati -40 lei - sala polivalenta, echipaj medical ambulanta, logistica, apa plata, apa minerala, protocol de intampinare, cafea, masa de pranz (catering)


    materiale de premiere:

    - cupe și diplome - locurile 1-4
    - medalii și diplome - locurile 5-8

    înscrierea participanților:
    - pe forum;
    - ultima înscriere/retragere pe forum - vineri ora 21.00;

    sistemul de joc:

    - grupe inferioare de câte 5-6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (pozițiile 1 nu se schimbă);
    - grupe superioare de câte 3-4 jucători, se califică primii 2
    - tablouri eliminatorii generate automat.

    organizatori:
    - principal: romgaz medias tenis de masa si emi-tt
    - tehnic: emi 0747630959


    la acest turneu putem achiziționa materiale specifice tenisului de masă de la emi-tt

    Pentru orice comanda lansata pe www.gewo-tt.ro, www.emi-tt.ro si www.mesedetenis.ro cu mentiunea Turneu Medias aveti o reducere de 10%.


    important:
    se vor respecta masurile de protectie impotriva covid prevazute in monitorul oficial nr. 18 din 6 ianuarie 2022
    anexa 3.
    art.9

    participarea este permisă doar pentru:
    - persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului sars-cov-2 și pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare
    - persoanele care prezintă rezultatul negativ al unui test rt-pcr pentru infecția cu virusul sars-cov-2 nu mai vechi de 72 de ore sau rezultatul negativ certificat al unui test antigen rapid pentru infecția cu virusul sars-cov-2 nu mai vechi de 48 de ore
    - persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi și a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul sars-cov-2;


    Ultima editare de Zosim1; 24.feb.2022, 23:24.

  • #2
    Rezervat Organizator

    ANUNT IMPORTANT.
    Pentru cei care inca nu au rezervat camere ,am gasit la Cherhanaua Denisa 6 camere duble si 2 triple libere. Pentru rezervari sunati direct numarul de telefon 0764 034 666 . Preturi intre 110 si 120 lei camera.

    Pentru orice comanda lansata pe www.gewo-tt.ro, www.emi-tt.ro si www.mesedetenis.ro cu mentiunea Turneu Medias aveti o reducere de 10%.
    Ultima editare de Zosim1; 22.feb.2022, 15:17.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Inscrieri

      Inscrieri Hobby (27.02.2022) - 10:31:37 PM - v5.3 / cls_2022-feb

      1. Angi Zoltan, Gheorgheni, 580 - 9.58 - H
      2. Nicusan Razvan, Targu Mures, 3354 - 9.5 - H
      3. Petho Katalin, Racosu de Sus, 1076 - 9.3 - H
      4. Suciu Andrei, Borsec, 544 - 9.04 - HW
      5. Csiki Ioan, Targu Mures, 667 - 8.65 - H
      6. Luca Ioan, Sibiu, 1564 - 8.56 - H
      7. Vlazan Ciprian, Aiud, 2313 - 8.45 - H
      8. Varga Petru, Bagaciu, 2858 - 8.45 - H
      9. Balasoiu Liviu, Novaci, 1275 - 8.31 - H
      10. Pralea Constantin, Alba Iulia, 1201 - 8.03 - HW
      11. Bejenaru Marian, Targu Mures, 2425 - 7.98 - H
      12. Ferenczi Robert, Suseni, 813 - 7.91 - H
      13. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1412 - 7.83 - H
      14. Scrobota Ioan Cristian, Aiud, 1519 - 7.82 - H
      15. Sandu Adrian, Sfantu Gheorghe, 1936 - 7.73 - H
      16. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1044 - 7.65 - H
      17. Stanciu Constantin, Brasov, 872 - 7.64 - H
      18. Buta Sebastian, Tarnaveni, 2325 - 7.33 - H
      19. Pasca Vlad, Targu Mures, 2030 - 7.3 - H
      20. Dragomir Mircea, Medias, 3011 - 7.3 - H
      21. Caranfilian Migo, Bucuresti, 633 - 7.24 - HW
      22. Stoica Kevin, Dumbraveni SB, 2920 - 7.1 - H
      23. Rotariu Andrei, Sibiu, 2249 - 6.8 - H
      24. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 711 - 6.51 - H
      25. Toader Petru, Bucuresti, 1102 - 6.24 - H
      26. Csiszer Tibor, Sighisoara, 1904 - 6.2 - H
      27. Drapac Gheorghe, Brasov, 1062 - 6.19 - H
      28. Marchitan Marius, Brasov, 1868 - 6.12 - H
      29. Lopadean Daria, Aiud, 1177 - 6 - HF
      30. Kercedi Catalin, Tarnaveni, 2284 - 5.97 - H
      31. Neagu Viorel, Medias, 2958 - 5.6 - H
      32. Medesan Gheorghe, Bagaciu, 4168 - 5.4 - H
      33. Nagy Eduard, Deva, 2458 - 5.3 - H
      34. Lupea Mihai Emil, Sibiu, 3906 - 5.2 - H
      35. Dangulea Tudor, Dumbraveni SB, 3266 - 5.1 - H
      36. Caldarar Ramona, Sibiu, 4223 - 5 - HF
      37. Biro Gyula, Racosu de Sus, 1450 - 4.96 - H
      38. Bogdan Raul, Deva, 2538 - 4.85 - H
      39. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1779 - 4.84 - H
      40. Popovici Sandu, Sibiu, 3565 - 4.6 - H
      41. Danescu Marius, Dumbraveni SB, 3415 - 4.5 - H
      42. Balasoiu Maria, Novaci, 2303 - 4.33 - HF
      43. Toma Casian, Targu Mures, 3526 - 4 - H
      44. Valcica Razvan Daniel, Uricani, 3865 - 4 - H
      45. Deac Octavian, Dumbraveni SB, 4076 - 4 - H
      46. Sandru Rares, Dumbraveni SB, 4089 - 4 - H
      47. Budiu Ioana, Medias, 5003 - 0
      48. Birloncea Mara, Medias, 5004 - 0
      49. Ghenu David, Medias, 5005 - 0
      50. Naghi Raul, Medias, 5006 - 0
      51. Decuseara David, Medias, 5007 - 0
      52. Morariu sebastian, Medias, 5008 - 0
      53. Fodor Cristi, Medias, 5009 - 0
      54. Popa Gheorghe, Medias, 5010 - 0
      55. Kovacs Imre, Medias, 5011 - 0
      56. Boariu Dumitru, Medias, 5012 - 0
      57. Rimbu Mircea, Medias, 5013 - 0
      58. Paius Vlad, Hunedoara, 5016 - 0
      59. Balasa Mihai, Sibiu, 5018 - 0
      60. Vanea Andrei, Tarnaveni, 5020 - 0
      61. Stinea Adrian , Sibiu, 5022 - 0
      62. Cantemir Constantin Mihai, Fagaras, 5030 - 0
      63. Marcu Dan Florin, Sibiu, 5032 - 0
      64. Kosa Karol, Sibiu, 5034 - 0
      65. Comsa Patricia, Medias, 5035 - 0
      66. Lates Dorin, Sighisoara, 5037 - 0
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Martoiu Gabriel, Targu Jiu, 973 - 9.18 - H
      2. Restea Lucian Constantin, Fagaras, 2132 - 8.17 - H
      3. Oprea Tiberiu, Brasov, 2792 - 5 - H
      4. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 2057 - 5.48 - H
      5. Verman Stefan, Mangalia, 3339 - 5.7 - H
      6. Catanici Bogdan, Deva, 5036 - 0
      7. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1692 - 5.26 - H
      8. Bianu Reinhold, Orastie, 5038 - 0
      9. Oltean Claudiu, Tarnaveni, 5039 - 0


      Inscrieri Avansati (27.02.2022) - 10:18:21 PM - v5.3 / cls_2022-feb

      1. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 204 - 19.87 - A
      2. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 107 - 19.84 - A
      3. Dumitru George, Targoviste, 285 - 19.71 - A
      4. Comsa Dan, Sibiu, 466 - 19.52 - AW
      5. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 487 - 19.38 - AW
      6. Popescu Radu, Arad, 143 - 19.23 - A
      7. Pasca Lucian, Targu Mures, 373 - 19.17 - A
      8. Stoica Mihai, Mioveni, 187 - 19.13 - AW
      9. Manitiu Florin, Sibiu, 447 - 19.11 - A
      10. Tatar Dorel, Simeria, 823 - 18.43 - AW
      11. Stanciu Dumitru, Simeria, 659 - 18.41 - A
      12. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 964 - 18.21 - A
      13. Dimache Maria, Braila, 934 - 18 - AF
      14. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 656 - 17.92 - A
      15. Birtalan Levente, Sovata, 515 - 17.61 - A
      16. Faraian Alexandru, Aiud, 526 - 17.55 - A
      17. Baciu Stefan, Mioveni, 256 - 17.41 - AW
      18. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 500 - 16.92 - AW
      19. Duca Marius, Sibiu, 1224 - 16.81 - A
      20. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 1633 - 16.57 - A
      21. Baluta Silviu, Bucuresti, 414 - 16.19 - AW
      22. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 582 - 16.11 - AW
      23. Moldovean Valer, Calan, 942 - 16 - A
      24. Matei Dumitru, Deva, 202 - 15.92 - AW
      25. Gipsy King, Hunedoara, 444 - 15.81 - AW
      26. Vajeu Ionut, Busteni, 541 - 15.79 - A
      27. Dranca David, Aiud, 509 - 15.74 - AJ
      28. Vaida Gheorghe, Sibiu, 557 - 15.73 - A
      29. Ivan Ioan, Medias, 1559 - 15.67 - A
      30. Szakacs Attila, Targu Mures, 700 - 15.59 - A
      31. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 558 - 15.57 - ALW
      32. Tirlea Gheorghe, Brasov, 389 - 15.5 - A
      33. Zdrenghea Mircea, Orastie, 1047 - 15.4 - A
      34. Moldovan Andrei, Oradea, 621 - 15.3 - A
      35. Iancu Marius, Brasov, 609 - 15.17 - A
      36. Cobzaru Radu, Deva, 230 - 15.12 - A
      37. Naghi Vlad, Hunedoara, 866 - 15 - A
      38. Dobinda Alexandru, Arad, 403 - 14.98 - AW
      39. Valcica Raul Ginno, Uricani, 1428 - 14.93 - A
      40. Dobinda Dinu, Arad, 773 - 14.83 - A
      41. Hagea Andra, Aiud, 623 - 14.13 - AJF
      42. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 662 - 13.78 - A
      43. Tedi Ioja, Calan, 1043 - 13.75 - A
      44. Kovacs Levente, Oradea, 923 - 13.7 - A
      45. Kiss Attila, Crasna, 742 - 13.56 - A
      46. Movileanu Neculae, Brasov, 437 - 13.29 - A
      47. Ciobanu Cosmin, Cristian SB, 1318 - 13.25 - A
      48. Oprean Andrei, Brad, 508 - 13.02 - A
      49. Hales Teodor, Bistrita, 1199 - 12.93 - A
      50. Birtalan Hunor, Sovata, 902 - 12.73 - A
      51. Olaru Aurel, Medias, 1821 - 12.7 - A
      52. Onet Nicolae, Sighisoara, 1234 - 12.44 - A
      53. Monu Claudiu, Tarnaveni, 1205 - 12.19 - A
      54. Suciu Florin, Sibiu, 1555 - 12.18 - A
      55. Costea Stefan, Tarnaveni, 1332 - 12.16 - A
      56. Lungu Mihai, Targoviste, 562 - 12.12 - A
      57. Anton Calin, Sibiu, 1364 - 11.87 - AW
      58. Oltean Octavian, Targu Mures, 1031 - 11.84 - A
      59. Morar Ovidiu, Tarnaveni, 2857 - 11.5 - A
      60. Lazar Eva, Sibiu, 3114 - 11.5 - AF
      61. Triff Raul, Deva, 1465 - 11.44 - A
      62. Popa Florin, Medias, 1194 - 10.94 - A
      63. Rakosi Istvan, Satu Mare, 709 - 10.93 - A
      64. Ivan Claudiu, Medias, 2216 - 10.9 - A
      65. Sava Andrei, Cluj Napoca, 993 - 10.89 - A
      66. Pascalau Cristian, Huedin, 734 - 10.86 - A
      67. Cinebuji Ionut, Tarnaveni, 2332 - 10.75 - A
      68. Sandu Marcel, Sighisoara, 2197 - 10.65 - A
      69. Kesmarki Laszlo, Tarnaveni, 1421 - 10.6 - A
      70. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 691 - 10.39 - A
      71. Muntean Atila, Hunedoara, 970 - 10.35 - A
      72. Buie Laurentiu, Arad, 746 - 10.12 - A
      73. Cserei Stefan, Apahida, 1618 - 10.1 - A
      74. Fagyura Leonardo, Tarnaveni, 1749 - 10 - A
      75. Sabau Mircea, Tarnaveni, 1067 - 9.64 - H
      76. Nyaradi Attila, Sighisoara, 1832 - 9.07 - H
      77. Malene Petru, Fagaras, 825 - 8.94 - H
      78. Mija Gheorghe, Fagaras, 1530 - 8.57 - H
      79. Maftei Robert, Brasov, 1751 - 8.26 - H
      80. Dumitrascu Cristi, Brasov, 1192 - 8.14 - H
      81. Matsumoto Paul, Brasov, 1335 - 8.1 - H
      82. Orban Levente, Sovata, 2123 - 8.07 - H
      83. Vizoli Alexandru, Fagaras, 2172 - 8 - H
      84. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1252 - 7.3 - H
      85. Birta Andrei, Brasov, 2393 - 6.6 - H
      86. Samoila Florin, Sighisoara, 2896 - 6 - HW
      87. Dragomir Ioan, Cristian SB, 2257 - 5.43 - HW
      88. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1692 - 5.26 - H
      89. Hidi Zoltan, Oradea, 3904 - 5.2 - H
      90. Zsold Valentin, Medias, 5033 - 0

      Inscrieri ELITE (26.02.2022) - 10:30:56 PM - v5.3 / cls_2022-feb

      1. Mutrescu Eugen, Timisoara, 1 - 48.5 - EW
      2. Roman Iulian, Brasov, 84 - 48.48 - EW
      3. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 2 - 47.98 - EL
      4. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 793 - 46.63 - E
      5. Mocean Dan, Cluj Napoca, 85 - 45.91 - E
      6. Petrus Florin, Zalau, 3 - 45.39 - E
      7. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 114 - 43.54 - E
      8. Anca Octavian, Ludus, 426 - 43.47 - E
      9. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 127 - 42.48 - E
      10. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 12 - 41.61 - E
      11. Verdet Adrian, Timisoara, 21 - 41.45 - EW
      12. Savu Cristian, Oradea, 40 - 41.09 - E
      13. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 240 - 40.83 - E
      14. Vitan Vasile, Tarnaveni, 1765 - 40.5 - E
      15. Pavel Calin, Hunedoara, 210 - 39.85 - E
      16. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 54 - 39.71 - E
      17. Macovei Liviu, Brasov, 160 - 39.45 - E
      18. Corburean Ioan, Dumbraveni SB, 1464 - 39.3 - E
      19. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 55 - 38.87 - E
      20. Tailbot Francois, Oradea, 340 - 38.85 - E
      21. Simion Boby, Cluj Napoca, 561 - 38.53 - ED
      22. Popa Radu, Deva, 1484 - 38.3 - EW
      23. Daneliuc Gabi, Selimbar, 24 - 38.18 - EW
      24. Tic Ioan, Oradea, 8 - 37.82 - E
      25. Stefan Patrick, Brasov, 101 - 37.44 - E
      26. Frunza Alexandru, Timisoara, 37 - 37.03 - E
      27. Daroti Florin, Lipova, 141 - 36.83 - E
      28. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 49 - 36.6 - E
      29. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 306 - 36.29 - E
      30. Grigore Alexandru, Campina, 5 - 36.01 - E
      31. Zidar Victor, Reghin, 169 - 35.97 - EW
      32. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 65 - 35.79 - E
      33. Codau Vlad, Oradea, 165 - 35.77 - E
      34. Bleoca Marius, Tarnaveni, 797 - 35.59 - E
      35. Toader Valentin, Agnita, 238 - 35.34 - E
      36. Kaposta Victor, Arad, 74 - 35.06 - E
      37. Motorga Dorin, Targu Mures, 64 - 34.89 - E
      38. Jurescu Sorin, Timisoara, 13 - 34.52 - EW
      39. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 600 - 34.04 - E
      40. Vaida Sorin, Oradea, 38 - 33.6 - EW
      41. Szemciuk Istvan, Deva, 583 - 33.27 - E
      42. Mitzea Alexandru, Sibiu, 145 - 33.13 - EW
      43. Iancu Sorin, Sibiu, 620 - 32.52 - O
      44. Todarcea Ioan, Sibiu, 1023 - 25.63 - O
      45. Tanc Florin, Oradea, 581 - 23.64 - O
      46. Man Cristina, Targu Mures, 789 - 23.1 - OF

      Inscrieri Open (26.02.2022) - 10:41:03 PM - v5.3 / cls_2022-feb

      1. Gecse Alpar, Chibed, 41 - 32.4 - O
      2. Tipser Gabriel, Sighisoara, 461 - 32.11 - OW
      3. Ardelean Raul, Arad, 189 - 31.75 - O
      4. Babics Tamas, Gheorgheni, 78 - 31.67 - O
      5. Dumitru Florin, Arad, 35 - 31.65 - O
      6. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 344 - 31.43 - O
      7. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 42 - 30.83 - OW
      8. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 917 - 30.82 - O
      9. Hancig Mircea, Timisoara, 68 - 30.7 - O
      10. Husa Gelu, Zalau, 17 - 30.57 - OD
      11. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 29 - 30.46 - OL
      12. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 149 - 29.98 - O
      13. Szalay Liviu, Oradea, 209 - 29.9 - OW
      14. Lacatis Ghita, Arad, 61 - 29.86 - O
      15. Benyi Crinel, Tarnaveni, 1151 - 29.57 - O
      16. Vladoiu Gelu, Brasov, 71 - 29.34 - OW
      17. Majai Lehel, Sovata, 405 - 29.31 - O
      18. Darmaz Ion, Targoviste, 34 - 29.24 - OW
      19. Migea Cornel, Sibiu, 179 - 29.21 - OW
      20. Neamt Doru, Arad, 115 - 29.05 - OW
      21. Maxim Alexandru, Oradea, 464 - 28.9 - O
      22. Stoica Mihai, Hateg, 216 - 28.88 - O
      23. Peta Octavian, Cluj Napoca, 139 - 28.62 - OW
      24. Barac Marius, Sibiu, 177 - 28.58 - OW
      25. Janosi Attila, Targu Mures, 92 - 28.44 - OW
      26. Sandu Andrei, Sibiu, 162 - 28.34 - O
      27. Dirlea Ioan, Aiud, 99 - 28.28 - OD
      28. Weiss Simona, Cisnadie, 441 - 28.28 - OF
      29. Ciobanu Daniel, Blaj, 70 - 28.18 - OW
      30. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 567 - 28.17 - O
      31. Pralea Marius Dan, Botosani, 43 - 28.14 - O
      32. Orban Alexandru, Lugoj, 63 - 27.84 - O
      33. Ilie Octavian Marius, Brasov, 135 - 27.81 - O
      34. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 690 - 27.6 - OL
      35. Trocan Nicolae, Mioveni, 79 - 27.23 - OW
      36. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 102 - 27.19 - OW
      37. Botea Fabian, Hunedoara, 1143 - 26.88 - O
      38. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 111 - 26.82 - O
      39. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 354 - 26.81 - O
      40. Busu Romulus, Hunedoara, 770 - 26.81 - O
      41. Trandafir Vasile, Targu Mures, 372 - 26.37 - O
      42. Loghin Florin, Brasov, 83 - 26.29 - O
      43. Demian Daniel, Arad, 335 - 26.01 - O
      44. Negrean Ioan, Sibiu, 305 - 25.98 - O
      45. Anita Dorel, Brasov, 741 - 25.58 - O
      46. Craiu Catalin, Videle, 223 - 25.42 - O
      47. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 347 - 25.33 - O
      48. Nitu Serban, Paulesti, 77 - 25.06 - OW
      49. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 503 - 25 - O
      50. Sterczer Sandor, Sanzieni, 89 - 24.29 - O
      51. Bucur Dan, Cisnadie, 418 - 24.28 - OW
      52. Marginean Mihai, Luna CJ, 329 - 24.19 - O
      53. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 175 - 23.88 - O
      54. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 190 - 23.86 - OW
      55. Heja Zoltan, Ditrau, 191 - 23.75 - OW
      56. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 281 - 23.68 - O
      57. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 214 - 23.6 - O
      58. Bivolaru Stelian, Targoviste, 153 - 23.48 - OW
      59. Decean Darian, Sibiu, 624 - 23.48 - O
      60. Barbulescu Dan, Sibiu, 222 - 23.05 - OW
      61. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 199 - 22.47 - O
      62. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 131 - 22.29 - O
      63. Piper Petru, Luna CJ, 174 - 21.56 - ODW
      64. Dospinescu George, Sibiu, 478 - 21.52 - OW
      65. Kis Istvan, Brasov, 121 - 21.42 - OW
      66. Ene Florin, Ploiesti, 93 - 21.39 - O
      67. Socaci Sorin, Panciu, 231 - 21.27 - OW
      68. Bozosan Petre, Sibiu, 151 - 21.24 - OW
      69. Dumitru Ovidiu, Tarnaveni, 906 - 21.19 - O
      70. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc, 2238 - 21.1 - O
      71. Balaj Roland, Arad, 168 - 21.08 - O
      72. Morariu Marius, Sibiu, 270 - 20.54 - O
      73. Barbu Tiberiu, Deva, 786 - 20.38 - O
      74. Orban Marius, Lugoj, 195 - 20.29 - O
      75. Fulop Laszlo, Targu Mures, 450 - 20.25 - O
      76. Radu Constantin, Sibiu, 295 - 20.01 - OW
      77. Covaci Vasile, Sighisoara, 2402 - 20 - O
      78. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 319 - 19.09 - A
      79. Simo Jozsef Tibor, Miercurea Ciuc, 850 - 17.13 - A
      80. Stancalie Doru, Craiova, 459 - 17.02 - AW
      81. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 361 - 16.95 - A
      82. Chiriac Marius, Botosani, 817 - 15.88 - A
      83. Stanescu Romeo, Hunedoara, 729 - 15.48 - A
      84. Moldovan Andrei, Oradea, 621 - 15.3 - A
      85. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 605 - 15.12 - A
      86. Simo Elias Mate, Miercurea Ciuc, 1386 - 14.38 - AL
      87. Lazar Dumitru, Mizil, 290 - 13.58 - A
      88. Oniga Paul, Blaj, 1657 - 13.19 - A
      89. Sarcani Andrei, Targu Mures, 419 - 12.98 - AW
      90. Hoancea Eugen, Deva, 1413 - 11.83 - A
      91. Dan Radu, Zalau, 673 - 10.73 - A
      92. Balauca Cornel, Botosani, 5002 - 0
      Ultima editare de Zosim1; 24.feb.2022, 23:41.

      Comentariu


      • #4
        Rezervat clasament

        Comentariu


        • #5
          Szemciuk Istvan - Deva - Elite
          Popa Radu - Deva - Elite
          Hoancea Eugen - Deva - Open

          Comentariu


          • #6
            Ciobanu Daniel –Blaj open
            Fulop Attila –Aiud open
            Piper Petru –Luna open
            Damian Alin –Campia Turzii-elite .

            Comentariu


            • #7
              Savu Cristian - Oradea - Elite

              Jurje Alex Doru - Almasu Mare - Elite

              Craciun Calin - Oradea - Elite

              Tic Ioan - Oradea - Elite

              Parus Lilian - Oradea - Elite

              Balog Attila - Oradea - Elite

              Codau Vlad - Oradea - Elite

              Vaida Sorin - Oradea - Elite

              Talboit Francois - Oradea - Elite

              Tanc Florin - Oradea - Elite

              Szalay Liviu - Oradea - Open
              Curpas Ioan - Oradea - Open

              Lup Silviu - Oradea - Open

              Cavasdan Doru - Oradea - Open

              Roatis Gheorghe - Oradea - Open

              Birtalan Laszlo - Oradea - Open

              Halasz Peter - Oradea - Open

              Maxim Alexandru - Oradea - Open

              Tutos Csaba - Oradea - Open

              Cheregi Nelu - Oradea - Open
              Moldovan Andrei - Oradea - Avansati

              Kovacs Levente - Oradea - Avansati
              In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
              Dalai Lama

              Comentariu


              • #8
                Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Hobby . Multumesc !

                Comentariu


                • #9
                  Salutare,
                  Se inscriu la Elite din Timisoara:
                  • Jurescu Sorin
                  • Grubacichi Marius
                  • Mutrescu Eugen
                  • Frunza Alexandru
                  Se inscriu la Open din Timisoara:
                  • Jichici Svetozar
                  • Cecan Vasile
                  • Hancig Mircea
                  • Veres Adrian
                  Multumesc.
                  Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                  Comentariu


                  • #10
                    Anca Octavian - Ludus - Elite
                    PONG | Story & Store
                    http://www.facebook.com/pongsince2019

                    Comentariu


                    • #11
                      Szemciuk Istvan - Deva - Elite
                      Popa Radu - Deva - Elite
                      Hoancea Eugen - Deva - Open

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Tg Mureș se înscriu urmatorii:
                        1. Man Cristina- elite
                        2. Motorga Dorin- elite
                        3. Pelaghie Ioan - open
                        4. Fulop Laszlo - open
                        5. Trandafir Vasile - open
                        6. Sarcani Andrei - avansati

                        Din Sanpaul se înscrie Kriszta Lorand - open

                        Comentariu


                        • #13
                          Se înscrie din Târnăveni Moldovan Cristian, Baciu Gabriel, Molnar Tihamer, Bleoca Marius și Dabacan Dorin la Elite, Sabau Aurel și Benyi Crinel la Open, Kesmarki Laszlo la Avansați.
                          Blade: XIOM ICE CREAM AZXi
                          FH - Bty Tenergy 05
                          BH - Dr. Neubauer Killer

                          Comentariu


                          • #14
                            Oprean Andrei, Brad, avansati.


                            Trimis de pe mobil folosind Tapatalk

                            Lemn: E. Lebesson
                            Forehand: Yasaka Rakza X
                            Backhand: Yasaka Rakza X

                            Comentariu


                            • #15
                              Vitan Vasile - Elite
                              Gligoraș Ianis - Open.

                              ambii din Târnăveni.

                              Comentariu


                              • #16
                                Se inscriu:
                                Popescu Radu - Arad - Avansati,
                                Tasedan Adrian - Arad - Avansati,
                                Cobzaru Radu - Deva - Avansati,
                                Matei Dumitru - Deva - Avansati,
                                Matei Alin - Arad - Avansati,
                                Dusan Marcel - Arad - Avansati,
                                Susman Dan - Alba Iulia Avansati,
                                Neamt Doru - Arad - Open,
                                Herteg Dorinel - Arad - Open

                                Comentariu


                                • #17
                                  Kis Isvan Brasov Open

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Budiu ioana
                                    Birloncea Mara
                                    Ghenu David
                                    Naghi raul
                                    Decuseara David
                                    Morariu sebastian
                                    Fodor Cristi
                                    La Hobby

                                    ivan Claudiu
                                    Mircea Dragomir
                                    Olaru Aurel
                                    popa Gheorghe
                                    Kovacs Imre
                                    Boariu Dumitru
                                    Rimbu Mircea
                                    Popa Florin

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Negrea Olimpiu, Oțelu Roșu, Open

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se inscriu următorii:
                                        Leric David-Lipova-Open
                                        Ardelean Raul-Arad-Open
                                        Daroti Florin-Lipova-Elite

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Din Sibiu
                                          Mitzea Alexandru elite
                                          Dospinescu George și Radu Constantin open

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Tg Mureș se înscriu la categoria hobby: Bodoni Renata , Bodoni Zoltan și Toma Casian.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Bucur Dan din Cisnadie- open

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Stanciu Constantin /Brașov /Hobby
                                                Cojocaru Nicușor /Brașov /Hobby - cu dizabilități
                                                Drapac Gheorghe /Brașov /Hobby - cu dizabilități

                                                Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Dumitru Florin
                                                  Lacatis Ghita
                                                  Neamt Doru
                                                  Balaj Roland
                                                  Gherman Romulus toti din Arad la Open.

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X