Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Romgaz & Emi-TT", Mediaș - 26/27.02.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Gligoraș Ianis - Open.

    Comentariu


    • Postat în original de patraulea1980 Vezi post

      Caline ,nu cred ca ai înțeles ideea mea despre alcool ,tutun vs sport eu am fost sa zic campion național la alcool și tutun de aceea xred ca banii care iam economisit de exact 4 ani fără câteva zile ma ajuta la a veni la turnee și totul e benevol ,nu as vrea sa creem o disputa pe acest subiect dar ca organizator am pretenții mai mari de la tine ,nu ar fi indicat ca la toate turneele sa fie 70 ,80 ron ca probabil cine ar participa ca mine i sar duce ceva din salariu ,și apropo de venitul meu iti fac o poza cu fluturașul și îl pun aici. Ne oprim aici ca ne muta la fight soon ,și ca o încheiere aștept sa te întâlnesc curând, am scăpat....ai scăpat pana acum ,ești lăudat din toate părțile. Seara faina.
      Postat în original de patraulea1980 Vezi post

      Prietene borat,cred ca ai mai fost la turneele lui Emi ,din partea mea as da și 100 ron ,doar sa joc intr-o polivalenta ,sa am vestiare ,dușuri și celelalte facilitati,dar cred ca la noi în tara cum am observat noi romanii nu ne uitam când dam pe 2 pachete de țigări 50 ron și un litru de palinca de zalau 35 sa zic ,uite ca îs 85 de ron ,dar ne uitam sa dam 60 ,70 ron pe un concurs ,aceste taxe nu le pune toată lumea ,care nu pot oferi condiții minime gen gardulete ,mingi 3 stele ,etc asa ca sunt concursuri și cu 35 ron dar joci cu mingi training și mai trebuie sa și ocupi ultimul loc ( nu tu) ca să nu treci la alta categorie ,se simt cei vizati ,deci io zic ca merita sa te riști. DOAMNE AJUTA SI SANATATE DIRECT DE LA ZALAU.
      Nu vreau sa intru in polemica cu tine, dar sa stii ca au fost si turnee (B) cu 25 lei taxa - cu apa, ceva de mancare si mingi 3 stele (Nittaku/ Joola Prime, Tibhar)
      Pe de alta parte, am fost ( si cu siguranta voi mai merge) la multe turnee organizate de Emi - cred ca am cel putin 10 pana acum.
      Sper ca nu te-am suparat si ma vei ajuta sa procur licoarea de Zalau🤣


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comentariu


      • Marius Morariu - Open- Sibiu.

        Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk

        Comentariu


        • Postat în original de dani 0205 Vezi post



          Nu vreau sa intru in polemica cu tine, dar sa stii ca au fost si turnee (B) cu 25 lei taxa - cu apa, ceva de mancare si mingi 3 stele (Nittaku/ Joola Prime, Tibhar)
          Pe de alta parte, am fost ( si cu siguranta voi mai merge) la multe turnee organizate de Emi - cred ca am cel putin 10 pana acum.
          Sper ca nu te-am suparat si ma vei ajuta sa procur licoarea de Zalau🤣


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Pt tine cu 30 uite fac un discount, și la 12 litri ai scos taxa pt Mediaș, oricând rezolvam ,🏓🏓🏓🏓
          lemn Primorac carbon
          fete Andro Rasanter R42 ultramax

          Comentariu


          • Postat în original de dani 0205 Vezi post



            Nu vreau sa intru in polemica cu tine, dar sa stii ca au fost si turnee (B) cu 25 lei taxa - cu apa, ceva de mancare si mingi 3 stele (Nittaku/ Joola Prime, Tibhar)
            Pe de alta parte, am fost ( si cu siguranta voi mai merge) la multe turnee organizate de Emi - cred ca am cel putin 10 pana acum.
            Sper ca nu te-am suparat si ma vei ajuta sa procur licoarea de Zalau🤣


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Nu ar trebui sa intri cu nimeni in polemica si nici nu cred ca trateaza cineva acest subiect din acest punct de vedere, de dragul polemicii.
            A existat odata un "vant" prin Amatur ca tot ceea ce faci trebuie sa pierzi si atunci vei fi apreciat si vei fi incoronat cu acel "Spirit Amatur".Sunt vremuri apuse, incercati sa reveniti cu picioarele pe pamant, am inceput sa platim si hartia igienica la salile pe care le inchiriem, azi directoarea salii Sportului ne avertizat inscris ca dupa turneu trebuie sa facem curat cu o firma de curatenie,etc,etc,Dar ce rost sa ma lamentez eu in fata unora.

            Turneele mele nu sunt obligatorii, cine nu doreste ii rog sa nu participe, ne scuteste de multe probleme.La turnele mele cei care se vor retrage vor fii trecuti la urmatoarele pe lista de asteptare si doar in cazul locurilor libere vor putea sa participe.La turneele mele cine nu confirma in orele destinate inscrierii este scos din liste.Cine imi mai aduce acuze nefondate si ma ataca nu mai are ce cauta la turneele mele.VA ROG INSISTENT MERGETI LA ALTE TURNEE SI MA OCOLITI.

            Comentariu


            • LISTA NEAGRA cu persoanele ce mi-au adus prejudicii.
              Razvan Cristofor -Moinesti fara drept de participare la turneele unde voi fi implicat.
              Fulop Attila-Aiud -3 luni suspendare de la toate turneele mele,poate sa joace in parc in aer liber.

              Comentariu


              • Tot nu miati raspuns cit trebiie sa platesc la Medias(eu am intrebat voi nu miati raspuns)Sa se scrie clar :inscrierea 20,50,60 ,100 resutu e can can.Eu personal nici acu nus lamurit?!Nam vrut sa avem polemici asupra taxei ,dar eu nus lamurit?Miam cerut si iertare de la Emi!!!!

                Trimis de pe al meu SM-J320F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • Emi nu o sa joc in parc.Imi cer iertare .Dar tot nam inteles .erasimpu inscrierea60 e lei Iar suspendarea nui vad rostu.Dar marog eu ma autosuspend delatureele tale .La revedere prieten drag!!..

                  Trimis de pe al meu SM-J320F folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • Postat în original de patraulea1980 Vezi post

                    Pt tine cu 30 uite fac un discount, și la 12 litri ai scos taxa pt Mediaș, oricând rezolvam ,🏓🏓🏓🏓
                    Și eu vreaudaca ii marfa buna

                    Comentariu


                    • Postat în original de fullop Vezi post
                      Tot nu miati raspuns cit trebiie sa platesc la Medias(eu am intrebat voi nu miati raspuns)Sa se scrie clar :inscrierea 20,50,60 ,100 resutu e can can.Eu personal nici acu nus lamurit?!Nam vrut sa avem polemici asupra taxei ,dar eu nus lamurit?Miam cerut si iertare de la Emi!!!!

                      Trimis de pe al meu SM-J320F folosind Tapatalk
                      E mai bine asa Attila, daca nu ai inteles enuntul cu taxa, atunci iti va fi foarte greu sa intelegi si regulile de punctualitate si de regulament al turneului si atunci o sa iasa mai rau. Ramai acelasi Attila, si mai bine mergi unde ii mai lesne pt tine.Multumesc de intelegere.

                      Comentariu


                      • Postat în original de calyn85 Vezi post

                        Și eu vreaudaca ii marfa buna
                        Rezolvam ,da vine la pachet cu o bătaie bună)))) dacă tot sunt în vârful carierei aproape apuse)))))
                        lemn Primorac carbon
                        fete Andro Rasanter R42 ultramax

                        Comentariu


                        • Postat în original de patraulea1980 Vezi post

                          Rezolvam ,da vine la pachet cu o bătaie bună)))) dacă tot sunt în vârful carierei aproape apuse)))))

                          Comentariu


                          • Buie Laurentiu - Arad - Avansati.

                            Comentariu


                            • Postat în original de patraulea1980 Vezi post

                              Pt tine cu 30 uite fac un discount, și la 12 litri ai scos taxa pt Mediaș, oricând rezolvam ,🏓🏓🏓🏓
                              Florin cu vreo 8-10 litri trebuie sa vi la Piatra că le-au plăcut tare licoarea la colegi mei
                              Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                              fh tenergy 05
                              bh rakza 7 soft

                              Comentariu


                              • Ieri, 20:58
                                LISTA NEAGRA cu persoanele ce mi-au adus prejudicii.
                                Razvan Cristofor -Moinesti fara drept de participare la turneele unde voi fi implicat.
                                Fulop Attila-Aiud -3 luni suspendare de la toate turneele mele,poate sa joace in parc in aer liber.
                                Domnule, probabil ca iarasi nu ai priceput ce am zis in topicul turneului de la Piatra Neamt: subsemnatul nu va mai participa la turneele organizate de dumneata, chiar daca vei ramane singurul organizator din Amatur (nu mai era nevoie sa ridici suspendarea de la 3 luni la permanenta). Daca a avea o parere, o opinie, diferite de ale tale, daca aceste lucruri sunt motive de suspendare, ce-as mai putea spune? Dai dovada de un autoratism excesiv care, usor, usor va indeparta si alti competitori de turneele tale.(chiar daca acestia nu isi exprima parerea pe forum). Cu alte cuvinte esti adeptul "zicalei":"cine nu-i cu noi, e impotriva noastra!"
                                Oricum, am apreciat faptul ca te-ai retras de pe lista de participare de pe lista de la ELITE de la turneul de la Piatra Neamt, dar nu pot sa nu reamintesc celor care citesc aceste randuri, ca te-ai trecut pe lista de elite avand medie de avansati, fara sa postezi pe topicul turneului inscrierea sau acordarea de catre organizatorul turneului a unui wild-card, ceea ce inseamna o lipsa de respect fata de participanti, o sfidare a acestora. Faptul ca am semnalat acest lucru a fost motivul deciziei pe care ai luat-o.
                                Altfel, iti doresc sanatate si ... mai multa intelepciune!
                                PS: rog moderatorii sa nu considere aceasa postare "out of topic", este doar un raspuns la postarea "on topic" #181 a d-lui Beltechi.

                                Comentariu


                                • Zakarias Szabolcs Odorheiu Secuiesc - Open
                                  Pap Sandor Cristuru Secuiesc - Open

                                  Comentariu


                                  • Mărginean Mihai din Luna la Open


                                    Trimis de pe al meu moto e(6i) folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • Se înscrie Hidi Zoltán, Oradea, Avansați

                                      Tapatalkkal küldve az én MI 9 eszközömről

                                      Club King Pong Oradea
                                      www.kingpong.ro
                                      0359 181 232

                                      Comentariu


                                      • Se retrage Balogh Attila - Oradea - Elite, se pare ca nu poate rezolva la munca sa fie liber sambata.
                                        In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                        Dalai Lama

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de fullop Vezi post
                                          Salutare Emi,intreb si eu is mai greu de cap sau nu stiu romaneste.Cit ai inscrierea pt un participant care :nu bea ,nu fumeaza,nu maninca ,nu bea apa, vrea doar sa joace pinpong,si pe linga toate ai si vacinat de 3 ori si tuuuun sanatos.Pe linga mine mai sint multi care na prea inteles cit ai taxa de prticipare????(fara protocol ,fara apa,fata cafea ,fara medic,doar tenis de masa)Sper sa nu te superi pe unUDMR-ist.😄😄😄😄😄

                                          Trimis de pe al meu SM-J320F folosind Tapatalk
                                          Sincer nu cred ca dl. Fullop nu a stiut cat e taxa, (adica 20+40= 60 lei, in cazul dumnealui care nu e nici membru al clubului din Medias, nu are nici sub 14 ani sau e cu dizabilitati), probabil a scris la influenta unor asa zisi prieteni care e posibil sa nu fi inteles(nu de alta dar ca tara se pare ca avem multi care stiu sa citeasca dar nu pricep ce au citit). Ne-am intalnit in urma cu 3 ani la Budapesta la europenele de veterani, unde taxa era parca 150Euro, si jucai 3 meciuri plus inca 1-2-3 depinde cat mergeai in eliminatorii, asa ca nu cred ca banii erau o problema.
                                          In privinta preturilor auxiliare vreau sa v-a spun ce am patit eu, in urma cu mai multi ani, pe vremea cand nu jucam tenis, si mergeam cu copii la dans.Clubul la care mergeau a hotarat sa organizeze un concurs, in sala sporturilor din Oradea, si noi parintii trebuia sa sponsorizam inchirierea salii, lucru cu care toti au fost de acord, surpriza mare a venit dupa aia cand am mers la primarie sa discutam. Pretul era 10 000 lei pe zi, adica 20 000 pentru cele 2 zile de concurs.(Banuiesc ca v-a dati seama de ce la Oradea nu se va putea organiza niciodata un concurs de tenis, in sala sporturilor sau noua sala polivalenta, pretul ar fi probabil dublu fata de concursul lui Emi, doar pentru chiria salii). Aveam o cunostinta la primaria si la-m intrebat de ce e asa mare pretul, iar el a zis ca nu stie, dar cheltuielile cu sala sporturilor oscileaza intre 45-55000 euro pe luna( curent, incalzire, personal de curatenie, personal auxiliar), deci intre 1500-1800 Euro pe zi, si de aia o fi cerut primaria la concursurile private 2000 Euro pe zi.
                                          Am vrut sa scriu aceste lucruri, ca sa inteleaga unii care nu s-au ocupat niciodata de inchirierea unei sali polivalente, ce preturi presupune, si faptul ca sunt organizatori ca Nelutu, Emi si altii care reusesc sa conviga primariile sa sponsorizeze o parte din cheltieli e de apreciat, si eu imi scot palaria in fata lor deoarece aproape sigur isi creaza alte obligatii, eu nu am reusit in cazul respectiv.
                                          In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                          Dalai Lama

                                          Comentariu


                                          • Sâmbăta Florin avansați Sighisoara

                                            Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Oprea Tiberiu -Hobby

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de neluturap Vezi post
                                                Sâmbăta Florin avansați Sighisoara

                                                Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk
                                                Samoila , scuze
                                                Samoila Florin.

                                                Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • Popa cristian vasile : hobby , cluj-napoca

                                                  Trimis de pe al meu SM-J415FN folosind Tapatalk

                                                  Comentariu


                                                  • Todarcea ioan , elit, sibiu

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X