Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", București – 26/27.02.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
"Clasament"
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa TTA", București – 26/27.02.2022

    "Cupa TTA", București – 26 si 27 Februarie 2022

    26 Februarie 2022:
    Avansati ; 13.00-13.15 – CONFIRMARE INSCRIERI. LA 13.30 INCEP MECIURILE!
    27 Februarie 2022:
    Open/Elite; 09.00-09.15 – CONFIRMARE INSCRIERI. LA 9.30 INCEP MECIURILE.
    Hobby; 14.15-14.30 – CONFIRMARE INSCRIERI. LA 14.45 INCEP MECIURILE.
    SALA: Top Tenis Arena; ALEEA MATELOTILOR,NR. 1, BUCURESTI-SECTOR 1.
    INDICAȚII DE ACCES:
    https://www.google.ro/maps/place/Top....0764886?hl=ro
    LOGISTICĂ: 5 mese ANDRO COMPETITION BLUE + 1 mesa Tibhar, mingi plastic 3 ***;
    SPAȚIU DE JOC: 50 mp;
    FACILITĂȚI: Vestiare, minibar complet ;
    TAXA: 35 lei; Se asigura 1.5l apa plata/participant.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 –cupe+ medalii + diplome;
    Locurile 2 si 3 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - PE FORUM SAU SMS/WHATSAPP 0774420441;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 24.02.2022, ora 21:00 pentru avansati, respectiv Vineri 25.02.2022, ora 21.00 pentru Open/Elite si Hobby.
    retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției;
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Open si Elite se va juca amestecat.
    - maxim 30 participanți / categorie la Avansati si Open/Elite ; - maxim 24 participanti la Hobby;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4/5/6 – se califică primii 4;
    Capi de serie grupe inferioare – conform MP clasament Amatur;
    -FARA GRUPE SUPERIOARE!!!
    - Tablou eliminatoriu.
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe .
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;

    ORGANIZATOR:
    - Catalin Dutu, tel. 0774420441

    HOTĂRÂREA CNSU nr. 1 din 05.01.2022
    *** Anexa la HCNSU nr. 1 din 05.01.2022
    10. Se propune menţinerea posibilităţii desfăşurării activităţilor de pregătire fizică în cadrul structurilor şi bazelor sportive, constând în cantonamente, antrenamente şi competiţii sportive organizate pe teritoriul României numai în condiţiile stabilite prin ordinul comun al ministrului tineretului şi sportului şi ministrului sănătăţii.

    11. Se propune ca organizarea şi desfăşurarea competiţiilor sportive pe teritoriul României, în spaţii închise sau deschise, să poată fi realizată, doar în intervalul orar 5,00-22,00, cu participarea spectatorilor până la 50% din capacitatea maximă a spaţiului, repartizarea acestora pe întreaga suprafaţă a arenei, asigurarea unei distanţe de minimum 2 metri între persoane şi purtarea măştii de protecţie, în judeţele/localităţile în care rata de incidenţa cumulată la 14 zile este mai mică sau egală cu 1/1.000 de locuitori. Se propune ca participarea să fie permisă doar pentru persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 şi pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, persoanele care prezintă rezultatul negativ al unui test RTPCR pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 72 de ore sau rezultatul negativ certificat al unui test antigen rapid pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 48 de ore, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi şi a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.

    12. Se propune ca organizarea şi desfăşurarea competiţiilor sportive pe teritoriul României, în spaţii închise sau deschise, să poată fi realizată, doar în intervalul orar 5,00-22,00, cu participarea spectatorilor până la 30% din capacitatea maximă a spaţiului, repartizarea acestora pe întreaga suprafaţă a arenei, asigurarea unei distanţe de minimum 2 metri între persoane şi purtarea măştii de protecţie, în judeţele/localităţile în care rata de incidenţa cumulată la 14 zile este mai mare de 1/1.000 de locuitori. Se propune ca participarea să fie permisă doar pentru persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 şi pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, persoanele care prezintă rezultatul negativ al unui test RT-PCR pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 72 de ore sau rezultatul negativ certificat al unui test antigen rapid pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 48 de ore, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi şi a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.
    Ultima editare de TopTenisArena; 22.feb.2022, 00:24.

  • #2
    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 CIOCAU VIOREL - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 VADUVA FILIP - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 STATE ORLANDO - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    1
    1
    1
    3 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
    -1
    -1
    1
    4 MINCA LIVIU - Videle
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    1
    0
    1
    5 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 VADUVA ANDREI - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    4 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 TICAL NICUSOR - Otopeni
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 MINCA GABRIEL - Videle
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
    4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 VARZARU VIVI - Videle
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 SOUCA LIVIU - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    4 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5 -
    -

    Eliminatorii Avansati

    1. Bruma Ovidiu
    ------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
    17. Dumitrescu Robert Nicolae
    ------------------------- Cristescu Cristian 2-3
    16. Cristescu Cristian
    -------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
    9. Dinu Gheorghe
    ------------------------- Dinu Gheorghe 3-1
    24. Banuta Dumitru
    ----------------------------------- Dinu Gheorghe 3-1
    25. Bye
    ------------------------- Ianculovici Svetozar 0-3
    8. Ianculovici Svetozar
    ----------------------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
    5. Tical Nicusor
    ------------------------- Tical Nicusor 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Ileanu Bogdan 1-3
    21. Ileanu Bogdan
    ------------------------- Ileanu Bogdan 3-2
    12. State Orlando
    -------------------------------------------------- Ileanu Bogdan 3-0
    13. Ciocau Viorel
    ------------------------- Minca Gabriel 1-3
    20. Minca Gabriel
    ----------------------------------- Avadanoaei Petuel 2-3
    29. Bye
    ------------------------- Avadanoaei Petuel 0-3
    4. Avadanoaei Petuel

    -------------------------------------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0

    3. Zaharia Puiu
    ------------------------- Zaharia Puiu 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Zaharia Puiu 3-0
    19. Matea Aurelian
    ------------------------- Minca Liviu 2-3
    14. Minca Liviu
    -------------------------------------------------- Burcea Daniel 2-3
    11. Burcea Daniel
    ------------------------- Burcea Daniel 3-0
    22. Georgescu Robert Stefan
    ----------------------------------- Burcea Daniel 3-1
    27. Bye
    ------------------------- Varzaru Vivi 0-3
    6. Varzaru Vivi
    ----------------------------------------------------------------- Baicu Claudiu 2-3
    7. Enculescu Mihaita
    ------------------------- Enculescu Mihaita 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Vaduva Filip 0-3
    23. Vaduva Filip
    ------------------------- Vaduva Filip 3-0
    10. Georgescu Florin
    -------------------------------------------------- Baicu Claudiu 0-3
    15. Cocan Mircea
    ------------------------- Souca Liviu 1-3
    18. Souca Liviu
    ----------------------------------- Baicu Claudiu 0-3
    31. Bye
    ------------------------- Baicu Claudiu 0-3
    2. Baicu Claudiu

    Clasament Avansati

    1. Bruma Ovidiu - Popesti Leordeni
    2. Baicu Claudiu - Bucuresti
    3 -- 4
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Burcea Daniel - Bucuresti
    5 -- 8
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Vaduva Filip - Bucuresti
    Avadanoaei Petuel - Bucuresti
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    9 -- 16
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Souca Liviu - Bucuresti
    Tical Nicusor - Otopeni
    Varzaru Vivi - Videle
    Ianculovici Svetozar - Bucuresti
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Minca Gabriel - Videle
    Minca Liviu - Videle
    17 -- 24
    State Orlando - Bucuresti
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Georgescu Florin - Bucuresti
    Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
    Cocan Mircea - Bucuresti
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Matea Aurelian - Popesti Leordeni
    25 -- 27 0v gr.inf.
    Butnarescu Alexandru - Bucuresti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Vaduva Andrei - Bucuresti

    Gr.inferioara nr. 1 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN - Iasi
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4
    4 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
    3-0
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 ACSINTE OANA - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 CODREANU LAURENTIU - Buzau
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    5 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 MARANDICI ION - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 GORETCHI CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BALAN MIHAI - Ploiesti
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 NICOLAE ALYN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 PASCU RAZVAN - Magureni
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    3 MARANDICI VASILE - Bucuresti
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    1
    4 MARCU NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 -
    -
    Eliminatorii Open/Elite

    1. Neagoe Costin
    ------------------------- Neagoe Costin 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Neagoe Costin 3-0
    17. Docan Cristian
    ------------------------- Catana Claudiu 1-3
    16. Catana Claudiu
    -------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-0
    9. Bejan Alexandru
    ------------------------- Bejan Alexandru 3-1
    24. Chirica Alexandru
    ----------------------------------- Rosioara Razvan 2-3
    25. Bye
    ------------------------- Rosioara Razvan 0-3
    8. Rosioara Razvan
    ----------------------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-1
    5. Balan Mihai
    ------------------------- Balan Mihai 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Balan Mihai 3-1
    21. Codreanu Laurentiu
    ------------------------- Dumitrescu Cornel 1-3
    12. Dumitrescu Cornel
    -------------------------------------------------- Balan Mihai 3-1
    13. Constantin Gabriela
    ------------------------- Marcu Nicolae 0-3
    20. Marcu Nicolae
    ----------------------------------- Marandici Ion 0-3
    29. Bye
    ------------------------- Marandici Ion 0-3
    4. Marandici Ion

    -------------------------------------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-1

    3. Rogoz Nicoleta
    ------------------------- Rogoz Nicoleta 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Rogoz Nicoleta 3-0
    19. Nicolae Alyn
    ------------------------- Acsinte Oana 2-3
    14. Acsinte Oana
    -------------------------------------------------- Marandici Vasile 2-3
    11. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    ------------------------- Gheorghita Vasile 2-3
    22. Gheorghita Vasile
    ----------------------------------- Marandici Vasile 1-3
    27. Bye
    ------------------------- Marandici Vasile 0-3
    6. Marandici Vasile
    ----------------------------------------------------------------- Marandici Vasile 3-0
    7. Megan Alexandra
    ------------------------- Megan Alexandra 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Megan Alexandra 3-2
    23. Papacu Bejoli
    ------------------------- Dumitru Gheorghe 1-3
    10. Dumitru Gheorghe
    -------------------------------------------------- Badulescu Teodor 1-3
    15. Sabin Cristian
    ------------------------- Pascu Razvan 0-3
    18. Pascu Razvan
    ----------------------------------- Badulescu Teodor 1-3
    31. Bye
    ------------------------- Badulescu Teodor 0-3
    2. Badulescu Teodor

    Clasament Open/Elite

    1. Neagoe Costin - Bucuresti
    2. Marandici Vasile - Bucuresti
    3 -- 4
    Balan Mihai - Ploiesti
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    Marandici Ion - Bucuresti
    Megan Alexandra - Bucuresti
    9 -- 16
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Pascu Razvan - Magureni
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    17 -- 24
    Docan Cristian - Bucuresti
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Nicolae Alyn - Bucuresti
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Serban Bogdan - Bucuresti
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Goretchi Claudiu - Bucuresti

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 STAMATE CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 NEAGU MARIUS - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
    4 JINGA VLAD - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5 PREDA CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BOGDAN ANDREI - Bucuresti
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
    2 DANILA EUGENIU - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    2
    0
    1
    3 OLARU RAZVAN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    2
    0
    4
    2
    4 ARTENI SERGIU - Bucuresti
    3-1
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    0
    -4
    0
    5 MIRICA ADRIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 IONESCU IOANA - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    1
    2 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    3 GHEORGHE ION - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 NEAGU CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 STANCIU VLAD - Bucuresti
    3-2
    3-1
    1-3
    0-3
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SIMION ROBERT - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MOCANU ALEXANDRU - Suceava
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 CRISTEA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    5 -
    -

    Eliminatorii Hobby

    1. Neagu Marius
    ------------------------- Arteni Sergiu 1-3
    16. Arteni Sergiu
    ----------------------------------- Arteni Sergiu 3-1
    9. Cristea Alexandru
    ------------------------- Gheorghe Ion 0-3
    8. Gheorghe Ion
    -------------------------------------------------- Boroica Gheorghe 2-3
    5. Olaru Razvan
    ------------------------- Olaru Razvan 3-1
    12. Preda Cristian
    ----------------------------------- Boroica Gheorghe 0-3
    13. Popescu Tiberiu
    ------------------------- Boroica Gheorghe 0-3
    4. Boroica Gheorghe
    ----------------------------------------------------------------- Boroica Gheorghe 3-1
    3. Ionescu Ioana
    ------------------------- Ionescu Ioana 3-1
    14. Mocanu Alexandru
    ----------------------------------- Stamate Cristian 1-3
    11. Danila Eugeniu
    ------------------------- Stamate Cristian 1-3
    6. Stamate Cristian
    -------------------------------------------------- Stamate Cristian 3-2
    7. Simion Robert
    ------------------------- Simion Robert 3-0
    10. Stanciu Vlad
    ----------------------------------- Bogdan Andrei 1-3
    15. Mihalcea Stefan Tiberiu
    ------------------------- Bogdan Andrei 1-3
    2. Bogdan Andrei

    Clasament Hobby

    1. Boroica Gheorghe - Bucuresti
    2. Stamate Cristian - Bucuresti
    3 -- 4
    Arteni Sergiu - Bucuresti
    Bogdan Andrei - Bucuresti
    5 -- 8
    Olaru Razvan - Bucuresti
    Ionescu Ioana - Bucuresti
    Gheorghe Ion - Bucuresti
    Simion Robert - Bucuresti
    9 -- 16
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Neagu Marius - Bucuresti
    Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti
    Preda Cristian - Bucuresti
    Mocanu Alexandru - Suceava
    Cristea Alexandru - Bucuresti
    Stanciu Vlad - Bucuresti
    17 -- 18 1v gr.inf.
    Neagu Cristian - Bucuresti
    Mirica Adrian - Bucuresti
    19 -- 0v gr.inf.
    Jinga Vlad - Bucuresti
    Ultima editare de TopTenisArena; 27.feb.2022, 18:43.

    Comentariu


    • #3
      Eliminatorii Avansati

      1. Bruma Ovidiu
      ------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
      32. Bye
      ----------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
      17. Dumitrescu Robert Nicolae
      ------------------------- Cristescu Cristian 2-3
      16. Cristescu Cristian
      -------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
      9. Dinu Gheorghe
      ------------------------- Dinu Gheorghe 3-1
      24. Banuta Dumitru
      ----------------------------------- Dinu Gheorghe 3-1
      25. Bye
      ------------------------- Ianculovici Svetozar 0-3
      8. Ianculovici Svetozar
      ----------------------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
      5. Tical Nicusor
      ------------------------- Tical Nicusor 3-0
      28. Bye
      ----------------------------------- Ileanu Bogdan 1-3
      21. Ileanu Bogdan
      ------------------------- Ileanu Bogdan 3-2
      12. State Orlando
      -------------------------------------------------- Ileanu Bogdan 3-0
      13. Ciocau Viorel
      ------------------------- Minca Gabriel 1-3
      20. Minca Gabriel
      ----------------------------------- Avadanoaei Petuel 2-3
      29. Bye
      ------------------------- Avadanoaei Petuel 0-3
      4. Avadanoaei Petuel

      -------------------------------------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0

      3. Zaharia Puiu
      ------------------------- Zaharia Puiu 3-0
      30. Bye
      ----------------------------------- Zaharia Puiu 3-0
      19. Matea Aurelian
      ------------------------- Minca Liviu 2-3
      14. Minca Liviu
      -------------------------------------------------- Burcea Daniel 2-3
      11. Burcea Daniel
      ------------------------- Burcea Daniel 3-0
      22. Georgescu Robert Stefan
      ----------------------------------- Burcea Daniel 3-1
      27. Bye
      ------------------------- Varzaru Vivi 0-3
      6. Varzaru Vivi
      ----------------------------------------------------------------- Baicu Claudiu 2-3
      7. Enculescu Mihaita
      ------------------------- Enculescu Mihaita 3-0
      26. Bye
      ----------------------------------- Vaduva Filip 0-3
      23. Vaduva Filip
      ------------------------- Vaduva Filip 3-0
      10. Georgescu Florin
      -------------------------------------------------- Baicu Claudiu 0-3
      15. Cocan Mircea
      ------------------------- Souca Liviu 1-3
      18. Souca Liviu
      ----------------------------------- Baicu Claudiu 0-3
      31. Bye
      ------------------------- Baicu Claudiu 0-3
      2. Baicu Claudiu

      Clasament Avansati

      1. Bruma Ovidiu - Popesti Leordeni
      2. Baicu Claudiu - Bucuresti
      3 -- 4
      Ileanu Bogdan - Targu Jiu
      Burcea Daniel - Bucuresti
      5 -- 8
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Vaduva Filip - Bucuresti
      Avadanoaei Petuel - Bucuresti
      Zaharia Puiu - Bucuresti
      9 -- 16
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Souca Liviu - Bucuresti
      Tical Nicusor - Otopeni
      Varzaru Vivi - Videle
      Ianculovici Svetozar - Bucuresti
      Enculescu Mihaita - Dobroesti
      Minca Gabriel - Videle
      Minca Liviu - Videle
      17 -- 24
      State Orlando - Bucuresti
      Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Georgescu Florin - Bucuresti
      Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
      Cocan Mircea - Bucuresti
      Ciocau Viorel - Bucuresti
      Matea Aurelian - Popesti Leordeni
      25 -- 27 0v gr.inf.
      Butnarescu Alexandru - Bucuresti
      Hodivoianu Marius - Bucuresti
      Vaduva Andrei - Bucuresti

      Comentariu


      • #4
        Eliminatorii Open/Elite

        1. Neagoe Costin
        ------------------------- Neagoe Costin 3-0
        32. Bye
        ----------------------------------- Neagoe Costin 3-0
        17. Docan Cristian
        ------------------------- Catana Claudiu 1-3
        16. Catana Claudiu
        -------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-0
        9. Bejan Alexandru
        ------------------------- Bejan Alexandru 3-1
        24. Chirica Alexandru
        ----------------------------------- Rosioara Razvan 2-3
        25. Bye
        ------------------------- Rosioara Razvan 0-3
        8. Rosioara Razvan
        ----------------------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-1
        5. Balan Mihai
        ------------------------- Balan Mihai 3-0
        28. Bye
        ----------------------------------- Balan Mihai 3-1
        21. Codreanu Laurentiu
        ------------------------- Dumitrescu Cornel 1-3
        12. Dumitrescu Cornel
        -------------------------------------------------- Balan Mihai 3-1
        13. Constantin Gabriela
        ------------------------- Marcu Nicolae 0-3
        20. Marcu Nicolae
        ----------------------------------- Marandici Ion 0-3
        29. Bye
        ------------------------- Marandici Ion 0-3
        4. Marandici Ion

        -------------------------------------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-1

        3. Rogoz Nicoleta
        ------------------------- Rogoz Nicoleta 3-0
        30. Bye
        ----------------------------------- Rogoz Nicoleta 3-0
        19. Nicolae Alyn
        ------------------------- Acsinte Oana 2-3
        14. Acsinte Oana
        -------------------------------------------------- Marandici Vasile 2-3
        11. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
        ------------------------- Gheorghita Vasile 2-3
        22. Gheorghita Vasile
        ----------------------------------- Marandici Vasile 1-3
        27. Bye
        ------------------------- Marandici Vasile 0-3
        6. Marandici Vasile
        ----------------------------------------------------------------- Marandici Vasile 3-0
        7. Megan Alexandra
        ------------------------- Megan Alexandra 3-0
        26. Bye
        ----------------------------------- Megan Alexandra 3-2
        23. Papacu Bejoli
        ------------------------- Dumitru Gheorghe 1-3
        10. Dumitru Gheorghe
        -------------------------------------------------- Badulescu Teodor 1-3
        15. Sabin Cristian
        ------------------------- Pascu Razvan 0-3
        18. Pascu Razvan
        ----------------------------------- Badulescu Teodor 1-3
        31. Bye
        ------------------------- Badulescu Teodor 0-3
        2. Badulescu Teodor

        Clasament Open/Elite

        1. Neagoe Costin - Bucuresti
        2. Marandici Vasile - Bucuresti
        3 -- 4
        Balan Mihai - Ploiesti
        Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
        5 -- 8
        Rosioara Razvan - Alexandria
        Rogoz Nicoleta - Bucuresti
        Marandici Ion - Bucuresti
        Megan Alexandra - Bucuresti
        9 -- 16
        Catana Claudiu - Bucuresti
        Gheorghita Vasile - Buzau
        Dumitrescu Cornel - Bucuresti
        Pascu Razvan - Magureni
        Bejan Alexandru - Tecuci
        Acsinte Oana - Bucuresti
        Marcu Nicolae - Bucuresti
        Dumitru Gheorghe - Bucuresti
        17 -- 24
        Docan Cristian - Bucuresti
        Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
        Codreanu Laurentiu - Buzau
        Sabin Cristian - Bucuresti
        Chirica Alexandru - Bucuresti
        Nicolae Alyn - Bucuresti
        Constantin Gabriela - Bucuresti
        Papacu Bejoli - Bucuresti
        25 -- 28 0v gr.inf.
        Serban Bogdan - Bucuresti
        Ciripan Camelia - Bucuresti
        Dina Alexandru - Bucuresti
        Goretchi Claudiu - Bucuresti

        Comentariu


        • #5
          Eliminatorii Hobby

          1. Neagu Marius
          ------------------------- Arteni Sergiu 1-3
          16. Arteni Sergiu
          ----------------------------------- Arteni Sergiu 3-1
          9. Cristea Alexandru
          ------------------------- Gheorghe Ion 0-3
          8. Gheorghe Ion
          -------------------------------------------------- Boroica Gheorghe 2-3
          5. Olaru Razvan
          ------------------------- Olaru Razvan 3-1
          12. Preda Cristian
          ----------------------------------- Boroica Gheorghe 0-3
          13. Popescu Tiberiu
          ------------------------- Boroica Gheorghe 0-3
          4. Boroica Gheorghe
          ----------------------------------------------------------------- Boroica Gheorghe 3-1
          3. Ionescu Ioana
          ------------------------- Ionescu Ioana 3-1
          14. Mocanu Alexandru
          ----------------------------------- Stamate Cristian 1-3
          11. Danila Eugeniu
          ------------------------- Stamate Cristian 1-3
          6. Stamate Cristian
          -------------------------------------------------- Stamate Cristian 3-2
          7. Simion Robert
          ------------------------- Simion Robert 3-0
          10. Stanciu Vlad
          ----------------------------------- Bogdan Andrei 1-3
          15. Mihalcea Stefan Tiberiu
          ------------------------- Bogdan Andrei 1-3
          2. Bogdan Andrei
          Clasament Hobby

          1. Boroica Gheorghe - Bucuresti
          2. Stamate Cristian - Bucuresti
          3 -- 4
          Arteni Sergiu - Bucuresti
          Bogdan Andrei - Bucuresti
          5 -- 8
          Olaru Razvan - Bucuresti
          Ionescu Ioana - Bucuresti
          Gheorghe Ion - Bucuresti
          Simion Robert - Bucuresti
          9 -- 16
          Popescu Tiberiu - Ploiesti
          Danila Eugeniu - Bucuresti
          Neagu Marius - Bucuresti
          Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti
          Preda Cristian - Bucuresti
          Mocanu Alexandru - Suceava
          Cristea Alexandru - Bucuresti
          Stanciu Vlad - Bucuresti
          17 -- 18 1v gr.inf.
          Neagu Cristian - Bucuresti
          Mirica Adrian - Bucuresti
          19 -- 0v gr.inf.
          Jinga Vlad - Bucuresti

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X