Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", București – 26/27.02.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
"inferioara or superioara"
Curăță tot
postări noi

  • #1
    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 CIOCAU VIOREL - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 VADUVA FILIP - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 STATE ORLANDO - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    1
    1
    1
    3 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
    -1
    -1
    1
    4 MINCA LIVIU - Videle
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    1
    0
    1
    5 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 VADUVA ANDREI - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    4 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 TICAL NICUSOR - Otopeni
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 MINCA GABRIEL - Videle
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
    4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 VARZARU VIVI - Videle
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 SOUCA LIVIU - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    4 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5 -
    -

    Eliminatorii Avansati

    1. Bruma Ovidiu
    ------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
    17. Dumitrescu Robert Nicolae
    ------------------------- Cristescu Cristian 2-3
    16. Cristescu Cristian
    -------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
    9. Dinu Gheorghe
    ------------------------- Dinu Gheorghe 3-1
    24. Banuta Dumitru
    ----------------------------------- Dinu Gheorghe 3-1
    25. Bye
    ------------------------- Ianculovici Svetozar 0-3
    8. Ianculovici Svetozar
    ----------------------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
    5. Tical Nicusor
    ------------------------- Tical Nicusor 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Ileanu Bogdan 1-3
    21. Ileanu Bogdan
    ------------------------- Ileanu Bogdan 3-2
    12. State Orlando
    -------------------------------------------------- Ileanu Bogdan 3-0
    13. Ciocau Viorel
    ------------------------- Minca Gabriel 1-3
    20. Minca Gabriel
    ----------------------------------- Avadanoaei Petuel 2-3
    29. Bye
    ------------------------- Avadanoaei Petuel 0-3
    4. Avadanoaei Petuel

    -------------------------------------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0

    3. Zaharia Puiu
    ------------------------- Zaharia Puiu 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Zaharia Puiu 3-0
    19. Matea Aurelian
    ------------------------- Minca Liviu 2-3
    14. Minca Liviu
    -------------------------------------------------- Burcea Daniel 2-3
    11. Burcea Daniel
    ------------------------- Burcea Daniel 3-0
    22. Georgescu Robert Stefan
    ----------------------------------- Burcea Daniel 3-1
    27. Bye
    ------------------------- Varzaru Vivi 0-3
    6. Varzaru Vivi
    ----------------------------------------------------------------- Baicu Claudiu 2-3
    7. Enculescu Mihaita
    ------------------------- Enculescu Mihaita 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Vaduva Filip 0-3
    23. Vaduva Filip
    ------------------------- Vaduva Filip 3-0
    10. Georgescu Florin
    -------------------------------------------------- Baicu Claudiu 0-3
    15. Cocan Mircea
    ------------------------- Souca Liviu 1-3
    18. Souca Liviu
    ----------------------------------- Baicu Claudiu 0-3
    31. Bye
    ------------------------- Baicu Claudiu 0-3
    2. Baicu Claudiu

    Clasament Avansati

    1. Bruma Ovidiu - Popesti Leordeni
    2. Baicu Claudiu - Bucuresti
    3 -- 4
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Burcea Daniel - Bucuresti
    5 -- 8
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Vaduva Filip - Bucuresti
    Avadanoaei Petuel - Bucuresti
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    9 -- 16
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Souca Liviu - Bucuresti
    Tical Nicusor - Otopeni
    Varzaru Vivi - Videle
    Ianculovici Svetozar - Bucuresti
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Minca Gabriel - Videle
    Minca Liviu - Videle
    17 -- 24
    State Orlando - Bucuresti
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Georgescu Florin - Bucuresti
    Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
    Cocan Mircea - Bucuresti
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Matea Aurelian - Popesti Leordeni
    25 -- 27 0v gr.inf.
    Butnarescu Alexandru - Bucuresti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Vaduva Andrei - Bucuresti

    Gr.inferioara nr. 1 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN - Iasi
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4
    4 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
    3-0
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 ACSINTE OANA - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 CODREANU LAURENTIU - Buzau
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    5 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 MARANDICI ION - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 GORETCHI CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BALAN MIHAI - Ploiesti
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 NICOLAE ALYN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 PASCU RAZVAN - Magureni
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    3 MARANDICI VASILE - Bucuresti
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    1
    4 MARCU NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 -
    -
    Eliminatorii Open/Elite

    1. Neagoe Costin
    ------------------------- Neagoe Costin 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Neagoe Costin 3-0
    17. Docan Cristian
    ------------------------- Catana Claudiu 1-3
    16. Catana Claudiu
    -------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-0
    9. Bejan Alexandru
    ------------------------- Bejan Alexandru 3-1
    24. Chirica Alexandru
    ----------------------------------- Rosioara Razvan 2-3
    25. Bye
    ------------------------- Rosioara Razvan 0-3
    8. Rosioara Razvan
    ----------------------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-1
    5. Balan Mihai
    ------------------------- Balan Mihai 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Balan Mihai 3-1
    21. Codreanu Laurentiu
    ------------------------- Dumitrescu Cornel 1-3
    12. Dumitrescu Cornel
    -------------------------------------------------- Balan Mihai 3-1
    13. Constantin Gabriela
    ------------------------- Marcu Nicolae 0-3
    20. Marcu Nicolae
    ----------------------------------- Marandici Ion 0-3
    29. Bye
    ------------------------- Marandici Ion 0-3
    4. Marandici Ion

    -------------------------------------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-1

    3. Rogoz Nicoleta
    ------------------------- Rogoz Nicoleta 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Rogoz Nicoleta 3-0
    19. Nicolae Alyn
    ------------------------- Acsinte Oana 2-3
    14. Acsinte Oana
    -------------------------------------------------- Marandici Vasile 2-3
    11. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    ------------------------- Gheorghita Vasile 2-3
    22. Gheorghita Vasile
    ----------------------------------- Marandici Vasile 1-3
    27. Bye
    ------------------------- Marandici Vasile 0-3
    6. Marandici Vasile
    ----------------------------------------------------------------- Marandici Vasile 3-0
    7. Megan Alexandra
    ------------------------- Megan Alexandra 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Megan Alexandra 3-2
    23. Papacu Bejoli
    ------------------------- Dumitru Gheorghe 1-3
    10. Dumitru Gheorghe
    -------------------------------------------------- Badulescu Teodor 1-3
    15. Sabin Cristian
    ------------------------- Pascu Razvan 0-3
    18. Pascu Razvan
    ----------------------------------- Badulescu Teodor 1-3
    31. Bye
    ------------------------- Badulescu Teodor 0-3
    2. Badulescu Teodor

    Clasament Open/Elite

    1. Neagoe Costin - Bucuresti
    2. Marandici Vasile - Bucuresti
    3 -- 4
    Balan Mihai - Ploiesti
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    Marandici Ion - Bucuresti
    Megan Alexandra - Bucuresti
    9 -- 16
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Pascu Razvan - Magureni
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    17 -- 24
    Docan Cristian - Bucuresti
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Nicolae Alyn - Bucuresti
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Serban Bogdan - Bucuresti
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Goretchi Claudiu - Bucuresti

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 STAMATE CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 NEAGU MARIUS - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
    4 JINGA VLAD - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5 PREDA CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BOGDAN ANDREI - Bucuresti
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
    2 DANILA EUGENIU - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    2
    0
    1
    3 OLARU RAZVAN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    2
    0
    4
    2
    4 ARTENI SERGIU - Bucuresti
    3-1
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    0
    -4
    0
    5 MIRICA ADRIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 IONESCU IOANA - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    1
    2 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    3 GHEORGHE ION - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 NEAGU CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 STANCIU VLAD - Bucuresti
    3-2
    3-1
    1-3
    0-3
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SIMION ROBERT - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MOCANU ALEXANDRU - Suceava
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 CRISTEA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    5 -
    -

    Eliminatorii Hobby

    1. Neagu Marius
    ------------------------- Arteni Sergiu 1-3
    16. Arteni Sergiu
    ----------------------------------- Arteni Sergiu 3-1
    9. Cristea Alexandru
    ------------------------- Gheorghe Ion 0-3
    8. Gheorghe Ion
    -------------------------------------------------- Boroica Gheorghe 2-3
    5. Olaru Razvan
    ------------------------- Olaru Razvan 3-1
    12. Preda Cristian
    ----------------------------------- Boroica Gheorghe 0-3
    13. Popescu Tiberiu
    ------------------------- Boroica Gheorghe 0-3
    4. Boroica Gheorghe
    ----------------------------------------------------------------- Boroica Gheorghe 3-1
    3. Ionescu Ioana
    ------------------------- Ionescu Ioana 3-1
    14. Mocanu Alexandru
    ----------------------------------- Stamate Cristian 1-3
    11. Danila Eugeniu
    ------------------------- Stamate Cristian 1-3
    6. Stamate Cristian
    -------------------------------------------------- Stamate Cristian 3-2
    7. Simion Robert
    ------------------------- Simion Robert 3-0
    10. Stanciu Vlad
    ----------------------------------- Bogdan Andrei 1-3
    15. Mihalcea Stefan Tiberiu
    ------------------------- Bogdan Andrei 1-3
    2. Bogdan Andrei

    Clasament Hobby

    1. Boroica Gheorghe - Bucuresti
    2. Stamate Cristian - Bucuresti
    3 -- 4
    Arteni Sergiu - Bucuresti
    Bogdan Andrei - Bucuresti
    5 -- 8
    Olaru Razvan - Bucuresti
    Ionescu Ioana - Bucuresti
    Gheorghe Ion - Bucuresti
    Simion Robert - Bucuresti
    9 -- 16
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Neagu Marius - Bucuresti
    Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti
    Preda Cristian - Bucuresti
    Mocanu Alexandru - Suceava
    Cristea Alexandru - Bucuresti
    Stanciu Vlad - Bucuresti
    17 -- 18 1v gr.inf.
    Neagu Cristian - Bucuresti
    Mirica Adrian - Bucuresti
    19 -- 0v gr.inf.
    Jinga Vlad - Bucuresti
    Ultima editare de TopTenisArena; 27.feb.2022, 18:43.

    Comentariu


    • #2
      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
      2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
      3 CIOCAU VIOREL - Bucuresti
      4 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
      5 VADUVA FILIP - Bucuresti
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
      2 STATE ORLANDO - Bucuresti
      3 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
      4 MINCA LIVIU - Videle
      5 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
      2 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
      3 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
      4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      5 VADUVA ANDREI - Bucuresti
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
      2 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
      3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      4 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
      5 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
      2 TICAL NICUSOR - Otopeni
      3 MINCA GABRIEL - Videle
      4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      5 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
      2 VARZARU VIVI - Videle
      3 SOUCA LIVIU - Bucuresti
      4 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
      5 -
      -

      Comentariu


      • #3
        Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
        3-0
        3-1
        3-2
        3-0
        4
        1
        2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
        0-3
        3-0
        3-0
        3-2
        3
        2
        3 CIOCAU VIOREL - Bucuresti
        1-3
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        3
        4 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
        2-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        5 VADUVA FILIP - Bucuresti
        0-3
        2-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
        3-1
        3-0
        3-2
        3-0
        4
        1
        2 STATE ORLANDO - Bucuresti
        1-3
        2-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        1
        1
        1
        3 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
        0-3
        3-2
        1-3
        3-0
        2
        4
        -1
        -1
        1
        4 MINCA LIVIU - Videle
        2-3
        1-3
        3-1
        3-1
        2
        3
        1
        0
        1
        5 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
        1-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        2
        2 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
        3-1
        3-1
        3-1
        3-0
        4
        1
        3 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
        0-3
        1-3
        2-3
        3-1
        1
        4
        4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
        0-3
        1-3
        3-2
        3-0
        2
        3
        5 VADUVA ANDREI - Bucuresti
        0-3
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
        1-3
        3-2
        3-0
        2
        2
        3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
        0-3
        2-3
        3-1
        1
        3
        4 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        4
        5 -
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
        1-3
        3-0
        3-2
        2
        2
        2 TICAL NICUSOR - Otopeni
        3-1
        3-1
        3-0
        3
        1
        3 MINCA GABRIEL - Videle
        0-3
        1-3
        2-3
        0
        4
        4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
        2-3
        0-3
        3-2
        1
        3
        5 -
        -
        Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        V
        LOC
        1 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        2 VARZARU VIVI - Videle
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        3 SOUCA LIVIU - Bucuresti
        1-3
        0-3
        3-1
        1
        3
        4 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        4
        5 -
        -

        Comentariu


        • #4
          Gr.inferioara nr. 1 - Open/Elite
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          V
          LOC
          1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
          2 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN - Iasi
          3 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
          4 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
          5 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
          -
          Gr.inferioara nr. 2 - Open/Elite
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          V
          LOC
          1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
          2 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
          3 ACSINTE OANA - Bucuresti
          4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
          5 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
          -
          Gr.inferioara nr. 3 - Open/Elite
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          V
          LOC
          1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
          2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
          3 CODREANU LAURENTIU - Buzau
          4 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
          5 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
          -
          Gr.inferioara nr. 4 - Open/Elite
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          V
          LOC
          1 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
          2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
          3 MARANDICI ION - Bucuresti
          4 GHEORGHITA VASILE - Buzau
          5 GORETCHI CLAUDIU - Bucuresti
          -
          Gr.inferioara nr. 5 - Open/Elite
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          V
          LOC
          1 BALAN MIHAI - Ploiesti
          2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
          3 NICOLAE ALYN - Bucuresti
          4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
          5 -
          -
          Gr.inferioara nr. 6 - Open/Elite
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          V
          LOC
          1 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
          2 PASCU RAZVAN - Magureni
          3 MARANDICI VASILE - Bucuresti
          4 MARCU NICOLAE - Bucuresti
          5 -
          -

          Comentariu


          • #5
            Gr.inferioara nr. 1 - Open/Elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            V
            LOC
            1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
            3-1
            3-2
            3-0
            3-1
            4
            1
            2 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN - Iasi
            1-3
            3-2
            3-1
            3-0
            3
            2
            3 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
            2-3
            2-3
            3-0
            2-3
            1
            4
            4 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
            0-3
            1-3
            0-3
            1-3
            0
            5 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
            1-3
            0-3
            3-2
            3-1
            2
            3
            -
            Gr.inferioara nr. 2 - Open/Elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            V
            LOC
            1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
            3-0
            3-1
            3-1
            3-2
            4
            1
            2 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
            0-3
            3-1
            3-1
            3-0
            3
            2
            3 ACSINTE OANA - Bucuresti
            1-3
            1-3
            3-2
            3-0
            2
            3
            4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
            1-3
            1-3
            2-3
            3-0
            1
            4
            5 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
            2-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            -
            Gr.inferioara nr. 3 - Open/Elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            V
            LOC
            1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
            3-1
            3-0
            3-1
            3-0
            4
            1
            2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
            1-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            2
            3 CODREANU LAURENTIU - Buzau
            0-3
            0-3
            2-3
            3-0
            1
            4
            4 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
            1-3
            0-3
            3-2
            3-2
            2
            3
            5 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
            0-3
            0-3
            0-3
            2-3
            0
            -
            Gr.inferioara nr. 4 - Open/Elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            V
            LOC
            1 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
            3-0
            0-3
            3-1
            3-0
            3
            2
            2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
            0-3
            2-3
            3-1
            3-0
            2
            3
            3 MARANDICI ION - Bucuresti
            3-0
            3-2
            3-0
            3-1
            4
            1
            4 GHEORGHITA VASILE - Buzau
            1-3
            1-3
            0-3
            3-0
            1
            4
            5 GORETCHI CLAUDIU - Bucuresti
            0-3
            0-3
            1-3
            0-3
            0
            -
            Gr.inferioara nr. 5 - Open/Elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            V
            LOC
            1 BALAN MIHAI - Ploiesti
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
            1-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 NICOLAE ALYN - Bucuresti
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            4
            4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            3
            5 -
            -
            Gr.inferioara nr. 6 - Open/Elite
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            V
            LOC
            1 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
            3-0
            2-3
            3-0
            2
            2
            2 PASCU RAZVAN - Magureni
            0-3
            2-3
            3-1
            1
            3
            3 MARANDICI VASILE - Bucuresti
            3-2
            3-2
            0-3
            2
            1
            4 MARCU NICOLAE - Bucuresti
            0-3
            1-3
            3-0
            1
            4
            5 -
            -
            Eliminatorii Open/Elite

            1. Neagoe Costin
            ------------------------- Neagoe Costin 3-0
            32. Bye
            -----------------------------------
            17. Docan Cristian
            -------------------------
            16. Catana Claudiu
            --------------------------------------------------
            9. Bejan Alexandru
            -------------------------
            24. Chirica Alexandru
            -----------------------------------
            25. Bye
            ------------------------- Rosioara Razvan 0-3
            8. Rosioara Razvan
            -----------------------------------------------------------------
            5. Balan Mihai
            ------------------------- Balan Mihai 3-0
            28. Bye
            -----------------------------------
            21. Codreanu Laurentiu
            -------------------------
            12. Dumitrescu Cornel
            --------------------------------------------------
            13. Constantin Gabriela
            -------------------------
            20. Marcu Nicolae
            -----------------------------------
            29. Bye
            ------------------------- Marandici Ion 0-3
            4. Marandici Ion

            --------------------------------------------------------------------------------

            3. Rogoz Nicoleta
            ------------------------- Rogoz Nicoleta 3-0
            30. Bye
            -----------------------------------
            19. Nicolae Alyn
            -------------------------
            14. Acsinte Oana
            --------------------------------------------------
            11. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
            -------------------------
            22. Gheorghita Vasile
            -----------------------------------
            27. Bye
            ------------------------- Marandici Vasile 0-3
            6. Marandici Vasile
            -----------------------------------------------------------------
            7. Megan Alexandra
            ------------------------- Megan Alexandra 3-0
            26. Bye
            -----------------------------------
            23. Papacu Bejoli
            -------------------------
            10. Dumitru Gheorghe
            --------------------------------------------------
            15. Sabin Cristian
            -------------------------
            18. Pascu Razvan
            -----------------------------------
            31. Bye
            ------------------------- Badulescu Teodor 0-3
            2. Badulescu Teodor

            Comentariu


            • #6
              Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              1 STAMATE CRISTIAN - Bucuresti
              2 NEAGU MARIUS - Bucuresti
              3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
              4 JINGA VLAD - Bucuresti
              5 PREDA CRISTIAN - Bucuresti
              -
              Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              1 BOGDAN ANDREI - Bucuresti
              2 DANILA EUGENIU - Bucuresti
              3 OLARU RAZVAN - Bucuresti
              4 ARTENI SERGIU - Bucuresti
              5 MIRICA ADRIAN - Bucuresti
              -
              Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              1 IONESCU IOANA - Bucuresti
              2 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
              3 GHEORGHE ION - Bucuresti
              4 NEAGU CRISTIAN - Bucuresti
              5 STANCIU VLAD - Bucuresti
              -
              Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              1 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
              2 SIMION ROBERT - Bucuresti
              3 MOCANU ALEXANDRU - Suceava
              4 CRISTEA ALEXANDRU - Bucuresti
              5 -
              -

              Comentariu


              • #7
                Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 STAMATE CRISTIAN - Bucuresti
                2-3
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                2
                2 NEAGU MARIUS - Bucuresti
                3-2
                0-3
                3-1
                3-1
                3
                1
                3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
                0-3
                3-0
                3-0
                1-3
                2
                4
                4 JINGA VLAD - Bucuresti
                0-3
                1-3
                0-3
                2-3
                0
                5 PREDA CRISTIAN - Bucuresti
                0-3
                1-3
                3-1
                3-2
                2
                3
                -
                Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                AVg
                AVp
                NVp
                1 BOGDAN ANDREI - Bucuresti
                3-2
                3-0
                1-3
                3-0
                3
                1
                2 DANILA EUGENIU - Bucuresti
                2-3
                0-3
                3-0
                3-0
                2
                3
                2
                0
                1
                3 OLARU RAZVAN - Bucuresti
                0-3
                3-0
                3-2
                2-3
                2
                2
                0
                4
                2
                4 ARTENI SERGIU - Bucuresti
                3-1
                0-3
                2-3
                3-1
                2
                4
                0
                -4
                0
                5 MIRICA ADRIAN - Bucuresti
                0-3
                0-3
                3-2
                1-3
                1
                -
                Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 IONESCU IOANA - Bucuresti
                3-0
                3-1
                3-0
                2-3
                3
                1
                2 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
                0-3
                0-3
                3-0
                1-3
                1
                4
                3 GHEORGHE ION - Bucuresti
                1-3
                3-0
                3-0
                3-1
                3
                2
                4 NEAGU CRISTIAN - Bucuresti
                0-3
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                5 STANCIU VLAD - Bucuresti
                3-2
                3-1
                1-3
                0-3
                2
                3
                -
                Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 SIMION ROBERT - Bucuresti
                0-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                3 MOCANU ALEXANDRU - Suceava
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4
                4 CRISTEA ALEXANDRU - Bucuresti
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                3
                5 -
                -
                Eliminatorii Hobby

                1. Neagu Marius
                -------------------------
                16. Arteni Sergiu
                -----------------------------------
                9. Cristea Alexandru
                -------------------------
                8. Gheorghe Ion
                --------------------------------------------------
                5. Olaru Razvan
                -------------------------
                12. Preda Cristian
                -----------------------------------
                13. Popescu Tiberiu
                -------------------------
                4. Boroica Gheorghe
                -----------------------------------------------------------------
                3. Ionescu Ioana
                -------------------------
                14. Mocanu Alexandru
                -----------------------------------
                11. Danila Eugeniu
                -------------------------
                6. Stamate Cristian
                --------------------------------------------------
                7. Simion Robert
                -------------------------
                10. Stanciu Vlad
                -----------------------------------
                15. Mihalcea Stefan Tiberiu
                -------------------------
                2. Bogdan Andrei

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X