Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Mărțișor", București – 5/6.03.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa Mărțișor", București – 5/6.03.2022

    "Cupa Mărțișor", București – 5 si 6 Martie 2022
    LOCALITATEA: Bucuresti, sos. Dudesti – Pantelimon nr. 44, incinta Antilopa ;
    DATA: Sâmbătă -05.03.2022 - Avansati, Hobby, Duminică- 06.03.2022 – Open, Elite;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati Sâmbată 08:30- 08:45 – validare înscrieri, la 09:00 încep meciurile;
    Hobby Sâmbată 15:00- 15:15 – validare înscrieri, la 15:30 încep meciurile;
    Open Duminică 08:30- 08:45 – validare înscrieri, la 09:00 încep meciurile;
    Elite Duminică 15:00- 15:15 – validare înscrieri, la 15:30 încep meciurile;
    SALA: TSP Vibe;
    INDICAȚII DE ACCES:
    https://www.google.com/maps/place/TS...9!4d26.1943855
    accesul se va face din sos. Dudesti – Pantelimon;
    LOGISTICĂ: 9 mese DONIC WALDNER CLASSIC 25, mingi plastic*** ;
    SPAȚIU DE JOC: 540mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Covor PVC;
    FACILITĂȚI: Vestiar, grup sanitar, parcare, minibar;
    Taxa: Pentru a marca Ziua Internațională a Femeii, doamnele și domnișoarele vor avea intrarea gratuită la acest turneu!!!

    Adulți - 40 Lei, copiii sub 14 ani -25 lei, persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare, un leu de participant se va dona către AmaTur.
    MATERIALE DE PREMIERE:

    Locurile 1 de la fiecare categorie vor primi din partea sponsorului Daniel's Wine cate o sticla de vin!
    - Locul 1 – cupă + medalie + diplomă;
    - Locurile 2- 4 – medalii + diplome;
    Se asigură apă - 2 litri;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau sms/whatsapp;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 03.03.2022, ora 21:00, respectiv Vineri 04.03.2022, ora 21:00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției;
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Avansati: max. 45;
    -Hobby: max 45;
    -Open:max 45;
    -Elite: max 30;
    - Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4/5 jucatori, se califica primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;
    - Grupe superioare de cate 3/4 jucatori, se califica primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare, conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu 8/16/32 se genereaza automat;

    Organizator: Bucur Mario;

    ORGANIZATOR TEHNIC: Catalin Dutu, tel. 0774420441 .



    HOTĂRÂREA CNSU nr. 1 din 05.01.2022
    *** Anexa la HCNSU nr. 1 din 05.01.2022
    10. Se propune menţinerea posibilităţii desfăşurării activităţilor de pregătire fizică în cadrul structurilor şi bazelor sportive, constând în cantonamente, antrenamente şi competiţii sportive organizate pe teritoriul României numai în condiţiile stabilite prin ordinul comun al ministrului tineretului şi sportului şi ministrului sănătăţii.

    11. Se propune ca organizarea şi desfăşurarea competiţiilor sportive pe teritoriul României, în spaţii închise sau deschise, să poată fi realizată, doar în intervalul orar 5,00-22,00, cu participarea spectatorilor până la 50% din capacitatea maximă a spaţiului, repartizarea acestora pe întreaga suprafaţă a arenei, asigurarea unei distanţe de minimum 2 metri între persoane şi purtarea măştii de protecţie, în judeţele/localităţile în care rata de incidenţa cumulată la 14 zile este mai mică sau egală cu 1/1.000 de locuitori. Se propune ca participarea să fie permisă doar pentru persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 şi pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, persoanele care prezintă rezultatul negativ al unui test RTPCR pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 72 de ore sau rezultatul negativ certificat al unui test antigen rapid pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 48 de ore, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi şi a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.

    12. Se propune ca organizarea şi desfăşurarea competiţiilor sportive pe teritoriul României, în spaţii închise sau deschise, să poată fi realizată, doar în intervalul orar 5,00-22,00, cu participarea spectatorilor până la 30% din capacitatea maximă a spaţiului, repartizarea acestora pe întreaga suprafaţă a arenei, asigurarea unei distanţe de minimum 2 metri între persoane şi purtarea măştii de protecţie, în judeţele/localităţile în care rata de incidenţa cumulată la 14 zile este mai mare de 1/1.000 de locuitori. Se propune ca participarea să fie permisă doar pentru persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 şi pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, persoanele care prezintă rezultatul negativ al unui test RT-PCR pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 72 de ore sau rezultatul negativ certificat al unui test antigen rapid pentru infecţia cu virusul SARS-CoV-2 nu mai vechi de 48 de ore, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi şi a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.
    Ultima editare de TopTenisArena; 03.mar.2022, 18:29.
    Dantim likes this.

  • #2
    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-2
    2-3
    2
    2
    4 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 BADESCU ANDREI - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 GULUTA FLORIN - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    4
    4 BUCUR MARIO - Bucuresti
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    5 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    3
    6 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NICOLAE ALYN - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 DUMITRU TRAIAN - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    3
    3 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    4
    5 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    2
    6 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    3
    3 SERBAN LEONARD - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    5 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    6 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    2
    1
    2
    1
    2 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    6
    3 DUMITRU TRAIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    -4
    -2
    1
    4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    -3
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    5
    2 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    -3
    -1
    1
    3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    2
    1
    2
    1
    4 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    -3
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NICOLAE ALYN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 GULUTA FLORIN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 SERBAN LEONARD - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -6
    2 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    5
    2
    1
    3 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    3-1
    3-2
    0-3
    2
    0
    -2
    1
    4 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2
    1
    0
    1
    -
    Eliminatorii Open

    1. Sabin Cristian
    ------------------------- Guluta Florin 0-3
    8. Guluta Florin
    ----------------------------------- Guluta Florin 3-0
    5. Chirica Alexandru
    ------------------------- Pasoveanu Silvian 1-3
    4. Pasoveanu Silvian
    -------------------------------------------------- Popescu Eugen 1-3
    3. Nicolae Alyn
    ------------------------- Nicolae Alyn 3-1
    6. Dumbrava Doru
    ----------------------------------- Popescu Eugen 2-3
    7. Ghiurutan Razvan
    ------------------------- Popescu Eugen 2-3
    2. Popescu Eugen

    Clasament Open

    1. Popescu Eugen - Bucuresti
    2. Guluta Florin - Bucuresti
    3 -- 4
    Nicolae Alyn - Bucuresti
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    5 -- 8
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    9 -- 2v gr.sup.
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    10 -- 14 1v gr.sup.
    Dumitru Traian - Bucuresti
    Ionescu Mihai - Bucuresti
    Serban Bogdan - Bucuresti
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Mihaila George - Bucuresti
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Serban Leonard - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Badescu Andrei - Bucuresti
    Burcea Daniel - Bucuresti
    21 -- 23 0v gr.inf.
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Alexandroaie Emanuel - Bucuresti

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PETCU MARIUS - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
    3 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 PETREA STEFAN - Chisinau
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    4
    -1
    1
    2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    3 ARABAGIU MARIUS - Bucuresti
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    2
    6
    0
    1
    4 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    6
    1
    1
    5 CRAIU CATALIN - Videle
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-0
    2-3
    3-1
    3-2
    3
    2
    2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
    4 ACSINTE OANA - Bucuresti
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    5 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TROHONEL DANIEL - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 CIUCA DAN - Pitesti
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DINCA DORINEL - Calarasi
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    3 TIGAU DAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 MARANDICI ION - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    5 VISAN DANIEL - Ploiesti
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ROPOTAN IULIAN - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3
    1
    1
    3 MARANDICI VASILE - Bucuresti
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    4
    -3
    -2
    1
    4 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3
    1
    1
    5 MARCU NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PETCU MARIUS - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    3 MARANDICI ION - Bucuresti
    0-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    3-0
    3-2
    2
    1
    3 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
    3-0
    2-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0
    2 PETRESCU LIVIU - Pitesti
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 MARANDICI VASILE - Bucuresti
    3-1
    0-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0
    3 TIGAU DAN - Bucuresti
    3-0
    3-2
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DINCA DORINEL - Calarasi
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    3 CIUCA DAN - Pitesti
    1-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ROPOTAN IULIAN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 ARABAGIU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 TROHONEL DANIEL - Bucuresti
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0
    -

    Eliminatorii Elite

    1. Petcu Marius
    ------------------------- Petcu Marius 3-1
    16. Marandici Vasile
    ----------------------------------- Petcu Marius 3-2
    9. Arabagiu Marius
    ------------------------- Arabagiu Marius 3-0
    8. Trohonel Daniel
    -------------------------------------------------- Petcu Marius 3-1
    5. Dinca Dorinel
    ------------------------- Dinca Dorinel 3-2
    12. Badulescu Teodor
    ----------------------------------- Dinca Dorinel 3-1
    13. Bejan Alexandru
    ------------------------- Bejan Alexandru 3-0
    4. Tigau Dan
    ----------------------------------------------------------------- Neculai Alexandru 0-3
    3. Petrescu Liviu
    ------------------------- Petrescu Liviu 3-1
    14. Marandici Ion
    ----------------------------------- Petrescu Liviu 3-1
    11. Rogoz Nicoleta
    ------------------------- Rogoz Nicoleta 3-0
    6. Ropotan Iulian
    -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 2-3
    7. Neculai Alexandru
    ------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    10. Ciuca Dan
    ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    15. Neagoe Costin
    ------------------------- Neagoe Costin 3-0
    2. Dumitru Gheorghe

    Clasament Elite

    1. Neculai Alexandru - Tulcea
    2. Petcu Marius - Bucuresti
    3 -- 4
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Dinca Dorinel - Calarasi
    5 -- 8
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    Bejan Alexandru - Tecuci
    9 -- 16
    Ciuca Dan - Pitesti
    Marandici Vasile - Bucuresti
    Marandici Ion - Bucuresti
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Trohonel Daniel - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Gheorghe Nicolae - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Vlad Maria Victoria - Bucuresti
    25 -- 30 0v gr.inf.
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Craiu Catalin - Videle
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Visan Daniel - Ploiesti
    Petrea Stefan - Chisinau
    Ultima editare de TopTenisArena; 06.mar.2022, 22:09.
    FlorinBN and Alexandru Mocanu like this.

    Comentariu


    • #3
      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
      3-1
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1-3
      1-3
      1
      4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      5 HODIS TUDOR - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-1
      0-3
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      2
      3
      0
      1
      2 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
      3-2
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      3
      4
      -1
      1
      3 SAFTOIU TUDOR - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      1
      5
      1
      1
      4 BALASA ANDREI - Bucuresti
      2-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      5 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
      1-3
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BOTEANU NICU - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 VASILE VICTOR - Videle
      3-2
      2-3
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 MUNTEANU REMUS - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-0
      2-3
      2
      3
      4 MAVRODIN CRISTIAN - Oltenita
      1-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 ANENEI IULIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-2
      3-1
      4
      1
      2 TICAL NICUSOR - Otopeni
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      3 GALCA ANDREI - Bucuresti
      1-3
      3-0
      0-3
      3-1
      2
      3
      4 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      5 BUZOIANU EDUARD - Oltenita
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-1
      3-2
      2
      3
      2 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
      3-0
      2-3
      3-2
      3-1
      3
      2
      3 GORNEANU ANDREI - Bucuresti
      3-2
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      4 VILCU DRAGOS - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
      2-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      5
      1
      2 MIHAI ANDREI - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-2
      4
      2
      3 MEREZEANU MIHAI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      4 ROSOGA ANA - Constanta
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      0-3
      2
      4
      -3
      0
      1
      5 MIHAITA NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      -3
      0
      1
      6 DUMITRU MADALINA - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      0-3
      2
      3
      0
      0
      1
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 GALCA ANDREI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      3 DINU GHEORGHE - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SAFTOIU TUDOR - Bucuresti
      3-0
      3-2
      2
      1
      2 MUNTEANU REMUS - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 DUMITRU MADALINA - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VASILE VICTOR - Videle
      0-3
      3-0
      1
      2
      2 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 ROSOGA ANA - Constanta
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 VILCU DRAGOS - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GORNEANU ANDREI - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      0
      0
      1
      2 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
      3-1
      2-3
      1
      1
      1
      1
      1
      3 TICAL NICUSOR - Otopeni
      1-3
      3-2
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
      1-3
      3-2
      1
      2
      2 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 MAVRODIN CRISTIAN - Oltenita
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MIHAI ANDREI - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 BOTEANU NICU - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 BALASA ANDREI - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      2 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 HODIS TUDOR - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      -

      Eliminatorii Avansati

      1. Bruma Ovidiu
      ------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
      16. Vasile Victor
      ----------------------------------- Bruma Ovidiu 3-1
      9. Avadanoaei Petuel
      ------------------------- Avadanoaei Petuel 3-2
      8. Galos Alexandru
      -------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-0
      5. Georgescu Florin
      ------------------------- Georgescu Florin 3-2
      12. Mihai Andrei
      ----------------------------------- Georgescu Florin 3-2
      13. Munteanu Remus
      ------------------------- Baluta Silviu 0-3
      4. Baluta Silviu
      ----------------------------------------------------------------- Bruma Ovidiu 3-1
      3. Curelea Petre
      ------------------------- Dinu Gheorghe 0-3
      14. Dinu Gheorghe
      ----------------------------------- Baicu Claudiu 2-3
      11. Zaharia Puiu
      ------------------------- Baicu Claudiu 2-3
      6. Baicu Claudiu
      -------------------------------------------------- Boteanu Nicu 0-3
      7. Boteanu Nicu
      ------------------------- Boteanu Nicu 3-0
      10. Gorneanu Andrei
      ----------------------------------- Boteanu Nicu 3-1
      15. Dumitrescu Robert Nicolae
      ------------------------- Saftoiu Tudor 1-3
      2. Saftoiu Tudor

      Clasament Avansati

      1. Bruma Ovidiu - Popesti Leordeni
      2. Boteanu Nicu - Bucuresti
      3 -- 4
      Georgescu Florin - Bucuresti
      Baicu Claudiu - Bucuresti
      5 -- 8
      Avadanoaei Petuel - Bucuresti
      Saftoiu Tudor - Bucuresti
      Baluta Silviu - Bucuresti
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      9 -- 16
      Vasile Victor - Videle
      Gorneanu Andrei - Bucuresti
      Mihai Andrei - Bucuresti
      Zaharia Puiu - Bucuresti
      Galos Alexandru - Bucuresti
      Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
      Munteanu Remus - Bucuresti
      Curelea Petre - Lehliu Gara
      17 -- 1v gr.sup.
      Tical Nicusor - Otopeni
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Galca Andrei - Bucuresti
      Vilcu Dragos - Bucuresti
      Mavrodin Cristian - Oltenita
      Balasa Andrei - Bucuresti
      Rosoga Ana - Constanta
      Hodis Tudor - Bucuresti
      Dumitru Madalina - Bucuresti
      25 -- 2v gr.inf.
      Mihaita Nicolae - Bucuresti
      26 -- 27 1v gr.inf.
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Anenei Iulian - Bucuresti
      28 -- 31 0v gr.inf.
      Merezeanu Mihai - Bucuresti
      Matea Aurelian - Popesti Leordeni
      Buzoianu Eduard - Oltenita
      Iordan Marc Gabriel - Bucuresti

      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TEODORU MATEI - Buzau
      1-3
      3-2
      3-1
      3-2
      3
      2
      2 MANOLIU CRISTIAN - Bucuresti
      3-1
      3-1
      1-3
      3-0
      3
      1
      3 TOADER PETRU - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 GHEORGHE ION - Bucuresti
      1-3
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      4
      5 MOCANU ALEXANDRU - Suceava
      2-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BATRINU VALENTIN - Bucuresti
      2 IVAN TIBERIU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      3
      3 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      4 STANCIU VLAD - Bucuresti
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      2
      5 PADURARU CLAUDIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BOTOSNEANU ION - Videle
      3-0
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      3 LUCA IOAN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      4 GRIGORE MARIO - Oltenita
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      5 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      3 MEREZEANU GABRIEL - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 -
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 SERBAN RADU GEORGE - Brasov
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NECSOIU GEORGIANA - Videle
      0-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      3
      2 IONESCU IOANA - Bucuresti
      3-0
      3-1
      0-3
      3-1
      3
      2
      3 COCOTAN ANDREI - Bucuresti
      1-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      4
      4 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
      3-1
      3-0
      0-3
      3-0
      3
      1
      5 OLTEANU LAURENTIU - Bucuresti
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      3-2
      0-3
      3-1
      3-2
      3
      2
      2 POPA VICENTIU - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      3 COCOTAN VASILE - Oltenita
      3-0
      3-1
      0-3
      3-1
      3
      1
      4 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      4
      5 DEVRIS REDIVAN - Videle
      2-3
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      2 MINCA LIVIU - Videle
      3-1
      3-1
      3-1
      3-2
      4
      1
      3 NEAGU MARIUS - Bucuresti
      3-0
      1-3
      2-3
      3-2
      2
      3
      4 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
      3-2
      1-3
      3-2
      3-0
      3
      2
      5 MOCANU FILIP - Bucuresti
      0-3
      2-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MANOLIU CRISTIAN - Bucuresti
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 IVAN TIBERIU - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0
      4 -
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      2 TOADER PETRU - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 MEREZEANU GABRIEL - Bucuresti
      3-1
      1-3
      1
      2
      4 -
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 LUCA IOAN - Bucuresti
      2-3
      1-3
      0
      2 TEODORU MATEI - Buzau
      3-2
      3-2
      2
      1
      3 NECSOIU GEORGIANA - Videle
      3-1
      2-3
      1
      2
      4 -
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 STANCIU VLAD - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 POPA VICENTIU - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0
      4 -
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      2 BOTOSNEANU ION - Videle
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 NEAGU MARIUS - Bucuresti
      3-0
      0-3
      3-2
      2
      2
      4 GHEORGHE ION - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 COCOTAN VASILE - Oltenita
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      2 BOROICA GHEORGHE - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 TONCIU COSTIN - Bucuresti
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      4 PADURARU CLAUDIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MINCA LIVIU - Videle
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 IONESCU IOANA - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      3 COCOTAN ANDREI - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 SERBAN RADU GEORGE - Brasov
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -


      Eliminatorii Hobby

      1. Manoliu Cristian
      ------------------------- Manoliu Cristian 3-1
      16. Necsoiu Georgiana
      ----------------------------------- Tonciu Costin 0-3
      9. Tonciu Costin
      ------------------------- Tonciu Costin 3-2
      8. Mihalcea Stefan Tiberiu
      -------------------------------------------------- Tonciu Costin 3-1
      5. Botosneanu Ion
      ------------------------- Botosneanu Ion 3-1
      12. Ionescu Ioana
      ----------------------------------- Botosneanu Ion 3-1
      13. Merezeanu Gabriel
      ------------------------- Stoicescu Gheorghe 1-3
      4. Stoicescu Gheorghe
      ----------------------------------------------------------------- Tonciu Costin 3-0
      3. Teodoru Matei
      ------------------------- Teodoru Matei 3-1
      14. Ivan Tiberiu
      ----------------------------------- Teodoru Matei 3-1
      11. Cocotan Andrei
      ------------------------- Boroica Gheorghe 0-3
      6. Boroica Gheorghe
      -------------------------------------------------- Minca Liviu 0-3
      7. Minca Liviu
      ------------------------- Minca Liviu 3-0
      10. Neagu Marius
      ----------------------------------- Minca Liviu 3-0
      15. Stanciu Vlad
      ------------------------- Toader Petru 0-3
      2. Toader Petru

      Clasament Hobby

      1. Tonciu Costin - Bucuresti
      2. Minca Liviu - Videle
      3 -- 4
      Botosneanu Ion - Videle
      Teodoru Matei - Buzau
      5 -- 8
      Manoliu Cristian - Bucuresti
      Toader Petru - Bucuresti
      Stoicescu Gheorghe - Iedera
      Boroica Gheorghe - Bucuresti
      9 -- 16
      Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti
      Neagu Marius - Bucuresti
      Ionescu Ioana - Bucuresti
      Ivan Tiberiu - Bucuresti
      Necsoiu Georgiana - Videle
      Stanciu Vlad - Bucuresti
      Merezeanu Gabriel - Bucuresti
      Cocotan Andrei - Bucuresti
      17 -- 20 1v gr.sup.
      Caranfilian Migo - Bucuresti
      Cocotan Vasile - Oltenita
      Petrache Claudiu - Bucuresti
      Popescu Tiberiu - Ploiesti
      21 -- 28 0v gr.sup.
      Popa Vicentiu - Bucuresti
      Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
      Hodivoianu Marius - Bucuresti
      Luca Ioan - Bucuresti
      Gheorghe Ion - Bucuresti
      Paduraru Claudian - Bucuresti
      Gheorghe Catalin - Ploiesti
      Serban Radu George - Brasov
      29 -- 33 0v gr.inf.
      Grigore Mario - Oltenita
      Mocanu Alexandru - Suceava
      Olteanu Laurentiu - Bucuresti
      Devris Redivan - Videle
      Mocanu Filip - Bucuresti

      Ultima editare de TopTenisArena; 05.mar.2022, 21:15.
      FlorinBN likes this.

      Comentariu


      • #4
        Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Hobby . Multumesc !

        Comentariu


        • #5
          Salutare tuturor
          Migo Caranfilian - Bucuresti, hobby, certificat
          Multumesc

          Comentariu


          • #6
            Toader Pete, Hobby, Bucuresti


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Tical Nicusor avansati

              Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

              Visan Victor likes this.

              Comentariu


              • #8
                Popescu Eugen Bucuresti Open
                Johnny Plaiasu likes this.

                Comentariu


                • #9
                  Se înscrie la open
                  Barbu Daniel-Buftea
                  Topsaneanu Valentin-Chitila
                  Avem QR

                  Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                  nicusortical likes this.

                  Comentariu


                  • #10
                    Matea Aurelian - Popesti-Leordeni - Avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Neagoe Costin - Bucuresti - Elite
                      Johnny Plaiasu likes this.

                      Comentariu


                      • #12
                        Gheorghe Nicolae - Bucuresti - Elite
                        Dinca Dorinel - Calarasi - Elite
                        Johnny Plaiasu likes this.

                        Comentariu


                        • #13
                          Buna ziua,

                          Alexandru Marius, Open - Bucuresti.

                          Multumesc.
                          Johnny Plaiasu likes this.
                          I'm a lean, mean, spin machine!

                          Comentariu


                          • #14
                            Bruma Ovidiu Avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              Dumitrescu Cornel,Bucuresti,Open.
                              Cameliacraiu and Johnny Plaiasu like this.

                              Comentariu


                              • #16
                                Georgescu Robert Stefan - Hobby - Bucuresti
                                Cameliacraiu likes this.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Enculescu Mihaita, Dobroesti, Open.
                                  Johnny Plaiasu likes this.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de Pety Vezi post
                                    Toader Pete, Hobby, Bucuresti


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                                    Adică Toader Petru , nu făcusem încă ochi la acea ora


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Dinu Gheorghe ... Bucuresti ... Avansati. Multumesc.
                                      Johnny Plaiasu likes this.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Șerban Radu-George Brașov hobby multumesc

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Constantin Cristina, București, open
                                          Constantin Teodor, București, elite
                                          Johnny Plaiasu likes this.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Constantin Gabriela - Open
                                            Ciripan Camelia - Open
                                            Johnny Plaiasu and Dantim like this.
                                            Gabita - Tenismena

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Dan Petrov, open.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Galca Andrei avansati Bucuresti

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Merezeanu Gabriel - hobby - București

                                                  Trimis de pe al meu YAL-L21 folosind Tapatalk

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X