Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Orașului Fieni", 26/27.03.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Orașului Fieni", 26/27.03.2022

    Turneu A "Cupa Orașului Fieni", Fieni - 26 si 27 Martie 2022

    LOCALITATEA: Fieni - Sala Orășenească Fieni;
    DATA: 26 și 27 Martie 2022

    ADRESA: Strada Stadionului, Oraș Fieni! (vis-a-vis de stadionul Cimentul Fieni)!;
    DISTANTE:
    Din Brasov pe DN 1, apoi din Sinaia pe DN 72 - 81 km, 1h. 42 min.
    Din Bucuresti spre Târgoviște pe DN 71 - 105 km, 1h. 51 min.
    Din Ploiești spre Târgoviște, apoi dreapta spre Fieni DN71 73 km, 1h.19min.
    Din Pitești spre Târgoviște A 1 , apoi spre Fieni DN 71 - 106 km, 1h. 37 min.
    SÂMBĂTĂ: OPEN + ELITE
    OPEN Ora 9.30
    ELITE Ora 9.30.
    OPEN: 8,30 -9.20- validare, 9.30 începerea concursului.
    ELITE : 08.30 -09.20- validare, 9.30 începerea concursului.

    DUMINICA: AVANSAȚI + HOBBY
    AVANSAȚI Ora 9.30
    HOBBY Ora 9.30
    AVANSAȚI : 08,30 -09.20- validare, 09.30 începerea concursului.
    HOBBY : 8.30 - 9.20- validare, 9.30. începerea concursului.

    MESE: 15 mese Donic Waldener 25, Andro, Stiga, Tibhar, Gewo, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC: 1200 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex.
    MINGI: *** ABS 40+
    FACILITATI: Vestiare si dusuri;

    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, diplome pentru primii 4 la fiecare categorie;

    ÎNSCRIERI:
    - pe forum, telefonic sau watshapp la numărul 0722534596- Mănoiu Claudiu!!!
    - prioritate la înscriere in ordinea inscrierilor;
    - ultima retragere Joi 24.03.2022, ora 21.00, pentru O + E;
    - ultima retragere vineri 25.03.2022,ora 21.00, pentru H + A;
    - la sală, in limita locurilor disponibile;
    Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.

    TAXA PARTICIPARE: 50 Lei.
    Copiii sub 18 ani inscrisi la amatori (Avansati si Hobby): 30 lei.
    Persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare. 1 leu/jucător, va merge către Amatur.
    Se asigură apă plată sau minerală - 2 litri, sucuri, covrigei, turtă dulce, etc.

    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 18 participanți;
    - Open – maxim 72 participanți;
    - Avansați – maxim 48 participanți;
    - Hobby – maxim 42 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4, 5 sau 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de 4(3) jucători, doar la categoriile Avansați și Open , urmat de tablou eliminatoriu !
    La categoria Elite se va trece direct la tabloul eliminatoriu!
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    - In functie de dinamica inscrierilor, organizatorul isi rezerva dreptul de a face permutari (ora de incepere, locuri alocate) intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana Joi 24.03.2022, ora 21:00.


    ORGANIZATORI:
    - AmaTuR Romania , Primaria Orașului Fieni și Asociația Sportivă Heliad.
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Prof. Manoiu Claudiu, tel. 0722.534.596.


    ECHIPAMENT SPORTIV:

    Vor fi alături de noi, firma cu materiale sportive Vivasport!!!

    https://vivasportshop.ro/


    Vă așteptăm cu drag!

    O parte din taxa va merge pentru ajutorarea persoanelor din Ucraina prin asociația sportivă Heliad!!!!
    Ultima editare de ClaudiuManoiu; 11.mar.2022, 16:18.
    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
    FH - Xiom Sigma II Pro
    BH- Xiom Sigma II Pro

  • #2
    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BOTOSNEANU ION - Videle
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    2 BIRTA ANDREI - Brasov
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 DUMITRU FLORIN - Slobozia
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 TOMA ANIELA - Targoviste
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 GHEORGHE VICTOR - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MARTOIU GABRIEL - Targu Jiu
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    2 IONESCU IOANA - Bucuresti
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 COJOCARU NICUSOR - Brasov
    1-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    4 SPRANCEANA MARIUS - Targoviste
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 POPOIU ION - Motaieni
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    3 MINCA LIVIU - Videle
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 GAVRILA FLORIN - Targoviste
    5 ZAHARIEA PETRUS - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 COMSA FULGA RADU - Brasov
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    7
    2
    1
    2 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5
    -1
    1
    3 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    5
    -1
    1
    4 GHEORGHE ION - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 AMBRUS DAVID - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BOTEA MARIAN - Fieni
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    4 OPREA TIBERIU - Brasov
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5 NEAG SAMUEL - Racari
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 IONESCU RAZVAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    4 NEAGU VLAD - Brasov
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    5 ANDREI FILIP - Racari
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NECSOIU GEORGIANA - Videle
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    2 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
    3-0
    3-2
    3-1
    2-3
    3
    2
    3 TOADER PETRU - Bucuresti
    3-1
    2-3
    0-3
    3-1
    2
    4
    4 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
    3-1
    1-3
    3-0
    1-3
    2
    3
    5 SERBAN FELIX - Panciu
    3-0
    3-2
    1-3
    3-1
    3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    2 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 KOSARUS ALEX - Bucuresti
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    2
    4 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    5 -
    -




    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BIRTA ANDREI - Brasov
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    1
    2 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    3 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    4 COJOCARU NICUSOR - Brasov
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 IONESCU IOANA - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    2 BOTEA MARIAN - Fieni
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    2
    3 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 ZAHARIEA PETRUS - Brasov
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 GHEORGHE ION - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 COMSA FULGA RADU - Brasov
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    1
    4
    1
    1
    2 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    3 ANDREI FILIP - Racari
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -9
    4 NEAG SAMUEL - Racari
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 KOSARUS ALEX - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 NEAGU VLAD - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 DUMITRU FLORIN - Slobozia
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 TOADER PETRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 SERBAN FELIX - Panciu
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 MARTOIU GABRIEL - Targu Jiu
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3 BOTOSNEANU ION - Videle
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 MINCA LIVIU - Videle
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 POPOIU ION - Motaieni
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4 TOMA ANIELA - Targoviste
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -


    Eliminatorii Hobby

    1. Birta Andrei
    ------------------------- Birta Andrei 3-0
    16. Drapac Gheorghe
    ----------------------------------- Birta Andrei 3-2
    9. Stanciu Constantin
    ------------------------- Stanciu Constantin 3-2
    8. Minca Liviu
    -------------------------------------------------- Gihan Sefcati 2-3
    5. Gihan Sefcati
    ------------------------- Gihan Sefcati 3-2
    12. Botosneanu Ion
    ----------------------------------- Gihan Sefcati 3-2
    13. Botea Marian
    ------------------------- Comsa Fulga Radu 1-3
    4. Comsa Fulga Radu
    ----------------------------------------------------------------- Matsumoto Paul 2-3
    3. Matsumoto Paul
    ------------------------- Matsumoto Paul 3-0
    14. Cojocaru Nicusor
    ----------------------------------- Matsumoto Paul 3-0
    11. Caranfilian Migo
    ------------------------- Tonciu Costin 1-3
    6. Tonciu Costin
    -------------------------------------------------- Matsumoto Paul 3-0
    7. Serban Felix
    ------------------------- Petculescu Giani Cristian 2-3
    10. Petculescu Giani Cristian
    ----------------------------------- Dumitrascu Cristi 2-3
    15. Dumitrascu Cristi
    ------------------------- Dumitrascu Cristi 3-0
    2. Arimia Constantin




    Clasament Hobby

    1. Matsumoto Paul - Brasov
    2. Gihan Sefcati - Bucuresti
    3 -- 4
    Dumitrascu Cristi - Brasov
    Birta Andrei - Brasov
    5 -- 8
    Tonciu Costin - Bucuresti
    Comsa Fulga Radu - Brasov
    Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
    Stanciu Constantin - Brasov
    9 -- 16
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Botosneanu Ion - Videle
    Arimia Constantin - Azuga
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Botea Marian - Fieni
    Serban Felix - Panciu
    Minca Liviu - Videle
    17 -- 2v gr.sup.
    Neag Samuel - Racari
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    Constantin Valentin - Ploiesti
    Cocan Mircea - Bucuresti
    Ionescu Ioana - Bucuresti
    Dumitru Florin - Slobozia
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    Kosarus Alex - Bucuresti
    Popoiu Ion - Motaieni
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Toader Petru - Bucuresti
    Neagu Vlad - Brasov
    Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
    Gheorghe Ion - Bucuresti
    Toma Aniela - Targoviste
    Zahariea Petrus - Brasov
    Andrei Filip - Racari
    33 -- 38 0v gr.inf.
    Necsoiu Georgiana - Videle
    Ionescu Razvan - Bucuresti
    Oprea Tiberiu - Brasov
    Spranceana Marius - Targoviste
    Gheorghe Victor - Bucuresti
    Ambrus David - Brasov



    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DUMITRU GEORGE - Targoviste
    3-0
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    2 VAJEU IONUT - Busteni
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    3 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    5 MINCA GABRIEL - Videle
    2-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PATRASCU DORIN - Pitesti
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DINU ADRIAN - Darmanesti
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    3 PITAC OVIDIU - Brasov
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    4
    -1
    -1
    1
    4 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    0
    1
    1
    5 IORDAN ANDREI - Tulcea
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3
    -1
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BACIU STEFAN - Mioveni
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 STOICA DRAGOS - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 MUNTEANU ION - Brasov
    3-1
    2-3
    3-1
    2-3
    2
    3
    4 LUNGU MIHAI - Targoviste
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 BITOIU HORIA - Azuga
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 STOICA PATRICIA - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 VARZARU VIVI - Videle
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    4 GALCA CRISTIAN - Iasi
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 NEAGU COSTIN - Targoviste
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
    2 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
    1-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    3
    3 SERBAN NICOLAE - Slobozia
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    5 GHITU LIVIU - Onesti
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BRADUSCA CORNEL - Targu Jiu
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
    2 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    3 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
    2-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    3
    4 VASILE VICTOR - Videle
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 VARZARU VIVI - Videle
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PATRASCU DORIN - Pitesti
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 MUNTEANU ION - Brasov
    1-3
    0-3
    0
    3 VASILE VICTOR - Videle
    1-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BACIU STEFAN - Mioveni
    3-1
    1-3
    1
    2
    0
    0
    1
    2 IORDAN ANDREI - Tulcea
    1-3
    3-2
    1
    -1
    -1
    1
    3 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
    3-1
    2-3
    1
    1
    1
    1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 STOICA PATRICIA - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MINCA GABRIEL - Videle
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 SERBAN NICOLAE - Slobozia
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    0-3
    3-1
    1
    2
    -1
    -1
    1
    2 DUMITRU GEORGE - Targoviste
    3-0
    2-3
    1
    1
    2
    2
    1
    3 GALCA CRISTIAN - Iasi
    1-3
    3-2
    1
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BRADUSCA CORNEL - Targu Jiu
    2-3
    3-0
    1
    1
    2
    2
    1
    2 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
    3-2
    2-3
    1
    2
    0
    0
    1
    3 LUNGU MIHAI - Targoviste
    0-3
    3-2
    1
    -2
    -2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    1-3
    3-2
    1
    2
    2 STOICA DRAGOS - Bucuresti
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 PITAC OVIDIU - Brasov
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    3-1
    2-3
    1
    2
    2 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
    1-3
    0-3
    0
    3 VAJEU IONUT - Busteni
    3-2
    3-0
    2
    1
    -


    Eliminatorii Avansati

    1. Varzaru Vivi
    ------------------------- Baciu Stefan 0-3
    16. Baciu Stefan
    ----------------------------------- Baciu Stefan 3-2
    9. Ileanu Bogdan
    ------------------------- Vajeu Ionut 0-3
    8. Vajeu Ionut
    -------------------------------------------------- Stoica Patricia 1-3
    5. Dumitru George
    ------------------------- Enache Ciprian 0-3
    12. Enache Ciprian
    ----------------------------------- Stoica Patricia 1-3
    13. Vasile Victor
    ------------------------- Stoica Patricia 1-3
    4. Stoica Patricia
    ----------------------------------------------------------------- Stoica Patricia 3-1
    3. Vlasceanu Valentin
    ------------------------- Badescu Stefan 0-3
    14. Badescu Stefan
    ----------------------------------- Badescu Stefan 3-1
    11. Dinu Gheorghe
    ------------------------- Bradusca Cornel 1-3
    6. Bradusca Cornel
    -------------------------------------------------- Stoica Dragos 0-3
    7. Stoica Dragos
    ------------------------- Stoica Dragos 3-0
    10. Fusca Georgian
    ----------------------------------- Stoica Dragos 3-1
    15. Minca Gabriel
    ------------------------- Patrascu Dorin 0-3
    2. Patrascu Dorin


    Clasament Avansati

    1. Stoica Patricia - Bucuresti
    2. Stoica Dragos - Bucuresti
    3 -- 4
    Baciu Stefan - Mioveni
    Badescu Stefan - Campulung Muscel
    5 -- 8
    Enache Ciprian - Ploiesti
    Patrascu Dorin - Pitesti
    Vajeu Ionut - Busteni
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    9 -- 16
    Vasile Victor - Videle
    Fusca Georgian - Targoviste
    Varzaru Vivi - Videle
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Dumitru George - Targoviste
    Minca Gabriel - Videle
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    17 -- 19 1v gr.sup.
    Galca Cristian - Iasi
    Lungu Mihai - Targoviste
    Iordan Andrei - Tulcea
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Munteanu Ion - Brasov
    Serban Nicolae - Slobozia
    25 -- 1v gr.inf.
    Bitoiu Horia - Azuga
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Lenart Kendi Istvan - Targu Secuiesc
    Neagu Costin - Targoviste
    Ghitu Liviu - Onesti
    Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti






    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 IVAN VALENTIN - Campina
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 VASILE GELU IULIAN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 STOICA MIHAI - Mioveni
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 TOMA DAN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
    2-3
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    3
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    3-2
    3-2
    1-3
    3-1
    3
    2
    3 BADEA MIHAI - Targoviste
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 CROITORU ALIN - Brasov
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    1
    5 MINCA FLORIN - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 GAVRILA AUREL - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 LOGHIN FLORIN - Brasov
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    -1
    -1
    1
    3 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    1
    0
    1
    4 MATEI MIRCEA - Targoviste
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2
    1
    1
    5 STANESCU TIBERIU - Slatina
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CIUCA DAN - Pitesti
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 ANITA DOREL - Brasov
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    4
    3 TUCA CRISTI - Slatina
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 CUNA GHEORGHE - Buzau
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    3
    5 CRETU MARIAN - Craiova
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    3
    -1
    1
    2 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    4
    0
    1
    3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    3-0
    1-3
    3-2
    3-2
    3
    1
    3
    1
    1
    4 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
    1-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    5 OANCEA VASILE - Buzau
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 GRIGORE COSMIN - Slatina
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CODREANU LAURENTIU - Buzau
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    3 POPESCU VALENTIN - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 SOCACI SORIN - Panciu
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 MITROFAN PETRICA - Brasov
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    3-0
    3-1
    0-3
    3-1
    3
    2
    2 VLADOIU GELU - Brasov
    0-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    4
    3 SORESCU GABRIEL - Pitesti
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4 MIHU FLORIN - Mioveni
    3-0
    3-2
    3-1
    0-3
    3
    1
    5 MARINESCU NELU - Targoviste
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PADURARIU COSTEL - Brasov
    0-3
    3-1
    3-2
    0-3
    2
    3
    2 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
    3 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
    1-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    4 NICULESCU DANIEL - Pitesti
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    5 DIMACHE MARIA - Braila
    3-0
    2-3
    3-2
    3-2
    3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DARMAZ ION - Targoviste
    3-1
    1-3
    3-2
    1-3
    2
    3
    3 STERCZER SANDOR - Sanzieni
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 KIS ISTVAN - Brasov
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    0-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 CODREANU LAURENTIU - Buzau
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 MARINESCU NELU - Targoviste
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CROITORU ALIN - Brasov
    3-1
    0-3
    1
    2
    2 MIHAILA NICOLAE - Breaza
    1-3
    2-3
    0
    3 PADURARIU COSTEL - Brasov
    3-0
    3-2
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GAVRILA AUREL - Bucuresti
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 CUNA GHEORGHE - Buzau
    0-3
    2-3
    0
    3 DARMAZ ION - Targoviste
    1-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 TUCA CRISTI - Slatina
    1-3
    3-2
    1
    2
    2 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    3-1
    3-2
    2
    1
    3 KIS ISTVAN - Brasov
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    2 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
    3-0
    0-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GRIGORE COSMIN - Slatina
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 IVAN VALENTIN - Campina
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 VLADOIU GELU - Brasov
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MIHU FLORIN - Mioveni
    0-3
    3-2
    1
    2
    2 VASILE GELU IULIAN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 SOCACI SORIN - Panciu
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 MATEI MIRCEA - Targoviste
    0-3
    2-3
    0
    3 ANITA DOREL - Brasov
    1-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 STERCZER SANDOR - Sanzieni
    1-3
    3-2
    1
    2
    2 CIUCA DAN - Pitesti
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 LOGHIN FLORIN - Brasov
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 11 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DIMACHE MARIA - Braila
    2-3
    1-3
    0
    2 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
    3-2
    1-3
    1
    2
    3 BADEA MIHAI - Targoviste
    3-1
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 12 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 POPESCU VALENTIN - Bucuresti
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 STOICA MIHAI - Mioveni
    0-3
    0-3
    0
    -




    Eliminatorii Open

    1. Ivan Sorin Ioan
    ------------------------- Ivan Sorin Ioan 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Ivan Sorin Ioan 3-1
    17. Ivan Valentin
    ------------------------- Ivan Valentin 3-2
    16. Ilie Octavian Marius
    -------------------------------------------------- Ivan Sorin Ioan 3-0
    9. Campean Adrian
    ------------------------- Campean Adrian 3-1
    24. Darmaz Ion
    ----------------------------------- Campean Adrian 3-1
    25. Bye
    ------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 0-3
    8. Popescu Apreotesei Mihai
    ----------------------------------------------------------------- Ivan Sorin Ioan 3-2
    5. Panaitescu Stefan
    ------------------------- Panaitescu Stefan 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Panaitescu Stefan 3-2
    21. Croitoru Alin
    ------------------------- Croitoru Alin 3-1
    12. Popescu Valentin
    -------------------------------------------------- Panaitescu Stefan 3-2
    13. Sterczer Sandor
    ------------------------- Mihu Florin 2-3
    20. Mihu Florin
    ----------------------------------- Gheorghita Vasile 0-3
    29. Bye
    ------------------------- Gheorghita Vasile 0-3
    4. Gheorghita Vasile

    -------------------------------------------------------------------------------- Grigore Cosmin 0-3

    3. Gavrila Aurel
    ------------------------- Gavrila Aurel 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Trocan Nicolae 0-3
    19. Trocan Nicolae
    ------------------------- Trocan Nicolae 3-1
    14. Anita Dorel
    -------------------------------------------------- Grigore Cosmin 0-3
    11. Badea Mihai
    ------------------------- Badea Mihai 3-2
    22. Codreanu Laurentiu
    ----------------------------------- Grigore Cosmin 2-3
    27. Bye
    ------------------------- Grigore Cosmin 0-3
    6. Grigore Cosmin
    ----------------------------------------------------------------- Grigore Cosmin 3-2
    7. Vasile Gelu Iulian
    ------------------------- Vasile Gelu Iulian 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Ciuca Dan 0-3
    23. Tuca Cristi
    ------------------------- Ciuca Dan 0-3
    10. Ciuca Dan
    -------------------------------------------------- Zamfir Ionel 1-3
    15. Zamfir Ionel
    ------------------------- Zamfir Ionel 3-0
    18. Bivolaru Stelian
    ----------------------------------- Zamfir Ionel 3-0
    31. Bye
    ------------------------- Padurariu Costel 0-3
    2. Padurariu Costel



    Clasament Open

    1. Grigore Cosmin - Slatina
    2. Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    3 -- 4
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    5 -- 8
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Campean Adrian - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Gheorghita Vasile - Buzau
    9 -- 16
    Badea Mihai - Targoviste
    Ivan Valentin - Campina
    Padurariu Costel - Brasov
    Croitoru Alin - Brasov
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Mihu Florin - Mioveni
    17 -- 24
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Anita Dorel - Brasov
    Darmaz Ion - Targoviste
    Tuca Cristi - Slatina
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    25 -- 36 0v gr.sup.
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Loghin Florin - Brasov
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Kis Istvan - Brasov
    Socaci Sorin - Panciu
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Cuna Gheorghe - Buzau
    Matei Mircea - Targoviste
    Stoica Mihai - Mioveni
    Dimache Maria - Braila
    Marinescu Nelu - Targoviste
    37 -- 38 1v gr.inf.
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    39 -- 45 0v gr.inf.
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Oancea Vasile - Buzau
    Cretu Marian - Craiova
    Minca Florin - Bucuresti



    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ROMAN IULIAN - Brasov
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 MITREA SILVIU - Navodari
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    3 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 VISAN DANIEL - Ploiesti
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 STEFAN PATRICK - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    3 SENCU VICTOR - Targoviste
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    4
    1
    1
    2 TOMA ADRIAN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    2
    -1
    1
    3 HUTANU ALIN - Brasov
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    4 NICULA FLORIN - Constanta
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CIUBOTARIU ANDREI - Moinesti
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 MACOVEI LIVIU - Brasov
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 DRACEA GABRIEL - Sinaia
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    4 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ROMAN IULIAN - Brasov
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CIUBOTARIU ANDREI - Moinesti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3 TOMA ADRIAN - Sfantu Gheorghe
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 STEFAN PATRICK - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 NICULA FLORIN - Constanta
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    1
    2 SENCU VICTOR - Targoviste
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 MITREA SILVIU - Navodari
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 DRACEA GABRIEL - Sinaia
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MACOVEI LIVIU - Brasov
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 HUTANU ALIN - Brasov
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    3 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 VISAN DANIEL - Ploiesti
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    -



    Eliminatorii Elite

    1. Roman Iulian
    ------------------------- Roman Iulian 3-0
    8. Sencu Victor
    ----------------------------------- Roman Iulian 3-0
    5. Petrescu Liviu
    ------------------------- Petrescu Liviu 3-1
    4. Macovei Liviu
    -------------------------------------------------- Roman Iulian 3-0
    3. Neagoe Costin
    ------------------------- Neagoe Costin 3-0
    6. Toma Adrian
    ----------------------------------- Dumitru Gheorghe 2-3
    7. Visan Daniel
    ------------------------- Dumitru Gheorghe 1-3
    2. Dumitru Gheorghe






    Clasament Elite

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    3 -- 4
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Neagoe Costin - Bucuresti
    5 -- 8
    Sencu Victor - Targoviste
    Visan Daniel - Ploiesti
    Macovei Liviu - Brasov
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    Mitrea Silviu - Navodari
    Hutanu Alin - Brasov
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Nicula Florin - Constanta
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Stefan Patrick - Brasov
    Gheorghe Nicolae - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Ultima editare de ClaudiuManoiu; 28.mar.2022, 12:46.
    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
    FH - Xiom Sigma II Pro
    BH- Xiom Sigma II Pro

    Comentariu


    • #3
      Ionescu Mihai/ Târgoviște/Open
      Blade - Timo Boll ZLF - OFF
      FH - Xiom Sigma II Pro
      BH- Xiom Sigma II Pro

      Comentariu


      • #4
        Badea Mihai - Târgoviște - OPEN

        Comentariu


        • #5
          Salutare,

          Gagiu Remus - Pitesti - Avansati

          "O parte din taxa va merge pentru ajutorarea persoanelor din Ucraina prin asociația sportivă Heliad!!!!" - Felicitari ptr initiativa

          Multumesc!
          Blade : Butterfly Omar Assar
          FH: Xiom Omega V Pro
          BH: Xiom Omega V Tour

          Comentariu


          • #6
            Gheorghe Nicolae / Bucuresti si Dinca Dorinel / Calarasi solicita inscrierea la ELITE.

            Comentariu


            • #7
              Ivan Sorin Ioan din Târgoviște la Elite. Cu certificat verde

              Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

              Blade:Butterfly Innerforce ZLC
              FH: Donic Bluefire JP 01 max
              BH:Yasaka Rakza X max

              Comentariu


              • #8
                Ilie Octavian Marius și Loghin Florin, Open, Brașov.

                Trimis de pe al meu CPH2251 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Fluture Alexandru/Târgoviște/ Hobby
                  Popovici Marian/Târgoviște/ Hobby
                  Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                  FH - Xiom Sigma II Pro
                  BH- Xiom Sigma II Pro

                  Comentariu


                  • #10
                    Sterczer Sandor Sanzieni categoria open

                    Comentariu


                    • #11
                      Iancu Marius...avansați...Brasov

                      Comentariu


                      • #12
                        Dinu Gheorghe / Bucuresti categoria Avansati. Multumesc.

                        Comentariu


                        • #13
                          Marius Marchitan, Brasov, hobby

                          Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Ungureanu Stefan Radu, Ploiești, Hobby.
                            Mulțumesc!

                            Comentariu


                            • #15
                              Craiu Catalin Videle Open
                              Necsoiu Georgiana Videle Hobby
                              Lemn Michael Maze ALC
                              Forehand Dignics 09c
                              Backhand: Tenergy 19

                              Comentariu


                              • #16
                                Plăiașu Ion, PLOPENI, Prahova, open
                                BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                                Blade: KAZAK
                                FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                                Comentariu


                                • #17
                                  Balan Mihai - Ploiesti - Elite

                                  Vrasti Iulian / Enache Ciprian - Ploiesti - Open

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Ianovici Florin-Avansati-Brasov
                                    Stanciu Constantin-Hobby-Brasov
                                    Cojocaru Nicusor-Hobby-Brasov-cu dizabilitati
                                    Drapac Gheorghe-Hobby-Brasov-cu dizabilitati

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Baciu Stefan Avansati Mioveni.

                                      Trimis de pe al meu SM-A025G folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Kis István Open Brașov

                                        Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Din Bucuresti, la Avansati:
                                          Baicu Claudiu
                                          Georgescu Florin

                                          Multumesc
                                          Blade: DHS W968 (Hurricane Long 5 National)
                                          FH: Butterfly Tenergy 05
                                          BH: Butterfly Dignics 80

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansati . Multumesc !

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              LA CATEGORIA OPEN:
                                              - Marian Bogdan, Ploiesti - mp 32.8, OW
                                              "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                              George Bernard Shaw

                                              https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                              https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Patrascu Dorin avansați Pitești cu certificat

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Georgescu Robert Stefan - Hobby - Bucuresti

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X