Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Donatii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Donatii

    Salut.Hai sa donam 3 mingi de tenis pentru refugiatii din Ucraina.Donatii catre Hope and Love for Life,http://hope-life.ro/ ,https://www.facebook.com/hopeandloveforlifeRo. cont RO61BTRLRONCRT0447594001 Sa auzim de bine

  • #2
    Salut.Spui La multi ani si nu primesti nici buna ziua,spui hai sa dam 2 lei si toti stau precum strutul.Ma intreb dece fac parte din acest grup.Stergeti contul va rog.O zi buna

    Comentariu


    • #3
      Nu ne iei tu la rost că nu donam către cine vrei tu. Donam către Crucea Roșie de exemplu sau către cine vrem noi.
      Și dacă tot nu suntem demni sa faci parte din comunitatea noastră atunci ... Eject.
      T05-ALC-T05
      Adrian Gorum

      Comentariu


      • #4
        Salut/Buna ziua.Cam asa se incepe o discutie.In fine fiecare cat poate .Te simti cu musca pe caciula?Eject,e o repetitie dupa ce am scris eu.Asi fi vazut un raspuns civilizat cam asa:Nu am momentan bani,am dat deja si voi mai da,nu cred ca asociatia face treaba buna,dau la alta asociatie."Nu ne iei tu la rost că nu donam către cine vrei tu" suna urat

        Comentariu


        • #5
          Hai salut!
          Probabil că te-ai fi așteptat să ne simțim rușinați și să punem capul în pământ ( precum struțul) pentru că ne-ai dojenit, ei bine nu este cazul.

          Trimis de pe al meu motorola one vision folosind Tapatalk

          T05-ALC-T05
          Adrian Gorum

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de mariandan Vezi post
            Salut.Spui La multi ani si nu primesti nici buna ziua,spui hai sa dam 2 lei si toti stau precum strutul.Ma intreb dece fac parte din acest grup.Stergeti contul va rog.O zi buna
            Astept confirmare pentru stergerea contului.
            lemn: Waldner Dotec Carbon
            fețe: Dignics 05/Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              Salut.Go

              Comentariu


              • #8
                Hei, stați putin.
                In primul rand sper că ai înțeles că este vorba de ștergerea contului de pe forum și nu contul IBAN din primul post.
                In al doilea rând trebuie sa ști că nu îți permitem sa ne dojenești pentru că nu am făcut ce dorești tu, adică să donam către respectiva entitate
                L-aș ruga pe Clau sa te mai întreba încă odată iar pe tine sa revii asupra deciziei și să încheiem subiectul cu sentimente mai bune.


                Trimis de pe al meu motorola one vision folosind Tapatalk

                T05-ALC-T05
                Adrian Gorum

                Comentariu


                • #9
                  Salut.Nu este nimeni obligat sa faca ceva.Dar cand cind postezi "Buna ziua" si vezi ca au intrat si vazut mai multe persoane si niciunu nu scrie nimic e urat.Este fix romaneste.Poate nu ma vreti sau nu ma ridic la un anume nivel.Clar discutam de cont si nu de postare sau banare.Toate cele bune

                  Comentariu


                  • #10
                    Mariandan, in ton cu dl kdt123 si eu vreau sa revii asupra deciziei, luata in pripa de a-ti sterge contul. In comunitatea jucatorilor de tenis de masa amatur, si implicit pe tenisdemasa.ro exista oameni minunati.
                    ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                    Comentariu


                    • #11
                      Salut.Poate e o decizie la suparare sau ambitie.Liuian,am cerut ceva de roboti si m-ati rugat sa postez pareri.Cred ca am raspuns cu mai multe postari.Zic eu ca stiu sa intorc un gest.Stiu ca sunt oameni buni aici,aici am aflat de fete yasaka.Kdt123 nu e o problema ca nu doneaza nimeni.Fiecare face ce crede ca e bine,dar cand vezi cate persoane intra pe pagina si 0 comantarii(bune sau rele) nu pica bine.In ro e o problema mare sa spui buna ziua,multumesc,pardon.De mai multe ori am intrebat ceva si 0 raspunsuri.Trebuie sa fii la un anumit nivel sa primest raspunsuri?Trebuie eu sa fiu vedeta?Poate intreabarea a fost pusa de inca o mie de ori pentru ca au mai fost o mie de incapatori.Unu posteaza "Sarbatori fericite" 20 se uita si nu raspunde nimeni,eu am gresit?
                      Referitor la donatii,fiecare este liber sa faca ce crede ca e bine.Asociatia de care am zis se ocupa cu asa ceva :

                      -La ora 2:15 au ajuns alți refugiați la noi, de data aceasta i-am cazat la Cerdac Cotești, avem un parteneriat frumos și tot sprijinul lor…
                      -Am reușit sa ducem la aeroport doi bătrâni, costurile deplasări au fost suportate din donațiile Dvs 400 lei - voluntar.....
                      -Am preluat din Vama Giurgiulești 2 copii, mama și bunica, toate cu ajutorul voluntarilor noștri inimoși.....
                      -Oferim transport de la Isaccea la Focsani camere si mese gratuite in Focsani si alte necesitati Dacă știți persoane vulnerabile, dați-ne de știre...
                      -Avem deja 16 persoane cazate în Focșani.

                      Pe mine m-a impresionat.Tipul cu trasportul are si nume dar nu l-am dezvaluit,nu mi-e ruda sau prieten,gandeam doar sa dam doi bani la carburant

                      AJUTA PE CINEVA PE CARE NU IL CUNOSTI SI NU O SA IL MAI VEZI

                      Ne uneste tenisul,e cel mai frumos sport .O zi buna

                      Comentariu


                      • #12
                        Omule.
                        Se pare că nu ai înțeles sau te faci că nu înțelegi. Am să-ți spun încă odată foarte clar:
                        In postarea ta lipsită de tact de la postul 2, ne-ai pus pe noi într-o situație stânjenitoare.
                        Ca și când tu 'tatucul' ne-ai tras de urechi iar noi ar trebui sa ne simțim rușinați și să plecăm capul că nu am făcut ce ne-ai sugerat, ceea ce nu este cazul. Tocmai de aceea am reacționat și ți-am spus că nu îți permitem sa ne trag la răspundere, pentru că nu ai acest drept.
                        Este destul de clar că ai greșit, eu personal nu am pretins sa-ti ceri scuze nici măcar pentru faptul că m-ai jignit spunandu-mi că atâta pot (nu este o problema pot să trăiesc cu neputința mea), nu vreau decât să înțelegi și să conștientizezi.
                        Daca ceri cuiva ceva, (sfat, bani, atenție, orice) și nu ți se dă, nu ai dreptul să îi reproșezi sau să-l certi că nu ți-a dat, este o regula de bun simt foarte simpla dar cu un substrat complex.
                        Eu aici am încheiat.
                        O zi buna.

                        Trimis de pe al meu motorola one vision folosind Tapatalk


                        T05-ALC-T05
                        Adrian Gorum

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de clau Vezi post

                          Astept confirmare pentru stergerea contului.
                          Confirm !

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de clau Vezi post

                            Astept confirmare pentru stergerea contului.
                            A spus-o doar așa, că să ne impresioneze.

                            Comentariu


                            • #15
                              Salut.Da caut sa fac valuri si impresii.Dl clau de la mine ati primit raspuns pe 5 martie.O zi buna

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de mariandan Vezi post
                                Salut.Da caut sa fac valuri si impresii.Dl clau de la mine ati primit raspuns pe 5 martie.O zi buna
                                cont sters la cerere
                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X