Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc"- Etapa I-a - 19/20.03.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc"- Etapa I-a - 19/20.03.2022

    AmaTur: Turneu A - Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc"- Etapa I-a - 19/20 Martie 2022

    LOCALITATEA: Ploiești
    DATA: Sambata 19 si Duminica 20 - Martie 2022
    CATEGORII: Elite, Open, Avansati, Hobby


    ORA DE ÎNCEPERE*:
    Elite si Open (se joaca separat) - Sambata 19-03-2022 orele 08:00/08:30 validare inscrieri, la ora 09:00 incep meciurile;
    Avansati si Hobby (se joaca separat) - Duminica 20-03-2022 orele 08:00/08:30 validare inscrieri, la ora 09:00 incep meciurile;

    * In functie de dinamica inscrierilor, pot interveni modificari, ce vor fi anuntate in timp util.
    Multumim pentru intelegere.


    SALA: Sala sport Scoala Generala "GRIGORE MOISIL" - zona Ploiesti Nord















    Parcare langa sala si la blocurile vecine este limitata de riverani.

    Se poate parca vizavi de Complex Nord - 2lei/ora






    LOGISTICĂ: 20 mese Donic Waldner albastre aprobate ITTF
    SPAȚIU DE JOC: 900 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: pvc;
    FACILITĂȚI: parcare, vestiare;
    TAXA:
    50 lei adulti;
    25 lei pentru copii sub 14 ani;
    0 lei pentru persoane cu dizabilitati;
    Se asigura apa plata + sandwich + nelipsitii covrigi proaspeti;


    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1-2-3-4 – cupe speciale + medalii + diplome - "hand made";

    - locurile 5- 8 diplome;
    IMPORTANT !

    CASTIGATORII EDITIILOR ANTERIOARE 2021, VOR PRIMI SPRE PASTRARE TROFEUL “Paleta de la Bloc”, INSCRIPTIONAT CU NUMELE CELOR 4 CASTIGATORI AI CELOR 4 ETAPE DISPUTATE !






    Istoric Trofeu "Paleta de la Bloc"

    Prin acest trofeu se doreste sa se readuca in actualitatea Prahoveana, sub o alta forma si denumire, fostul trofeul ploiestean "Paleta de Argint", proiectat si creat in anul 1970 de dl. PAUL CONSTANTINESCU.
    Comitetul Director al Asociatiei Judetene de Tenis de Masa Prahova - A.J.T.M. era format din:


    Presedinte - Alexandru Moise
    Vicepresedinte - George Iancu
    Secretar - Paul Constantinescu
    Membru - Vasile Daniel
    Membru - Mircea Vrasti


    ​​ ​​ ​​ ​​
    ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​
    ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​


    Denumirea cat si materialul din care este confectionat trofeul, au fost alese astfel inca sa simbolizeze ceva simplu si unic in acelasi timp, respectiv "Paleta de la Bloc" ce se folosea pe mesele de beton din parcuri si in jurul blocului pe tot felul de mese improvizate si ca material s-a ales placa de traforaj, ce se folosea la orele de practica din scoala generala din regimul comunist.
    Trofeul transmisibil este format dintr-o paleta si mingie de tenis de masa in marime naturala, asezate pe o masa de tenis in miniatura, format A4.
    Masa va avea pe cele 4 laturi, data si numele castigatorului fiecarei etape. (etapele vor fi anuntate pe forum in functie de calendarul Amatur)

    Pentru locul I vor fi inmanate 4 trofee transmisibile "Paleta de la Bloc", cate unul pentru fiecare categorie Hobby, Avansati, Open si Elite.
    Trofeul va fi gazduit de catre castigatorul locului I pana la urmatoarea etapa a acestui concurs, cand il va aduce pentru a fi inmanat urmatorului castigator, ce poate fi acelasi.

    La finalul tuturor etapelor, trofeul competitiei va fi inmanat tuturor castigatorilor celor 4 etape de la fiecare categorie, inscriptionat cu numele celor 4 castigatorii !


    Pe langa acest trofeul transmisibil, castigatorii locului I de la fiecare categorie vor primi o copie pe un suport mai mic, ce va ramane definitiv la ei.
    De asemenea medaliile vor fi confectionate din acelasi material, placa de traforaj, avand la mijloc o mingie de tenis de masa.


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere pentru
    Elite+Open va fi Joi 17 Martie 2022 ora 21:00 - cei ce se vor retrage dupa aceasta data sau vor lipsi in ziua concursului, la urmatoarele etape vor fi trecuti pe lista de asteptare;
    - ultima retragere pentru
    Avansati+Hobby va fi Vineri 18 Martie 2022 ora 21:00- cei ce se vor retrage dupa aceasta data sau vor lipsi in ziua concursului, la urmatoarele etape vor fi trecuti pe lista de asteptare;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple)

    SISTEMUL DE JOC*:
    Elite si Open (se joaca separat) - 120 participanti ambele categorii
    - Elite - nr. participanti se va stabili joi 17-03-2022;
    - Open - nr. participanti se va stabili joi 17-03-2022;

    Avansati si Hobby (se joaca separat) - 120 participanti ambele categorii

    - Avansati - nr. participanti se va stabili joi 17-03-2022;
    - Hobby - nr. participanti nr. participanti se va stabili joi 17-03-2022;
    ACTUALIZARE
    - Elite - nr. participanti 30
    - Open - nr. participanti 72
    - Avansati - nr. participanti 54
    - Hobby - nr. participanti 54


    - Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5/6 jucatori, se califica primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;
    - Grupe superioare de cate 3/4 jucatori, se califica primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare, conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriti eliminatorii, conform numarului de ordine grupe superioare;

    - Tablou eliminatoriu 8/16/32 se genereaza automat;

    * In functie de dinamica inscrierilor, numarul de locuri alocate fiecarei categorii va fi stabilit Joi 17-03-2022.
    ** Refuzul participantilor de a schimba masa aferenta grupei, respectiv de a juca la alte mese disponibile din sala, va trage scoaterea din concurs a acestora !

    Multumim pentru intelegere.

    MATERIALE SPORTIVE:

    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir, reprezentant XIOM și NITTAKU.



    www.tenismasa.ro


    SPONSORI & PARTENERI












    ORGANIZATOR:
    Vrasti Iulian 0723 658 505
    Începe
    19.mar.2022
    Final
    20.mar.2022
    Locație
    Sala sport Scoala Generala "GRIGORE MOISIL"
    Ultima editare de iulian.vrasti; 18.mar.2022, 11:16.
    nicusortical, dr.Toma and 4 others like this.

  • #2
    Rezervat Rezultate/Clasament

    Inscrieri Elite (19-Mar-22) - 11:35:08 - v5.0 / cls_2022-mar

    1. Neculai Alexandru, Tulcea, 14 - 45.81 - E
    2. Neagoe Costin, Bucuresti, 46 - 44.94 - E
    3. Dinca Dorinel, Calarasi, 102 - 41.96 - EW
    4. Giol Mihai, Braila, 834 - 41.15 - EL
    5. Retegan Cosmin, Plopeni, 112 - 39.46 - E
    6. Mitrea Silviu, Navodari, 48 - 39.34 - EW
    7. Pantelimon Andi, Bucuresti, 51 - 38.32 - E
    8. Balan Mihai, Ploiesti, 175 - 38.03 - E
    9. Sencu Victor, Targoviste, 141 - 37.22 - E
    10. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 19 - 36.95 - ED
    11. Totpal Marius, Busteni, 36 - 36.24 - E
    12. Grigore Alexandru, Campina, 6 - 36 - E
    13. Dracea Gabriel, Sinaia, 64 - 35.73 - E
    14. Fratea Aurel, Constanta, 56 - 35.66 - EW
    15. Botezatu Onelus, Galati, 225 - 34.62 - E
    16. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 446 - 34.38 - E
    17. Rojnita Sebastian, Bacau, 134 - 33.39 - E
    18. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 11 - 33.15 - E
    19. Catana Claudiu, Bucuresti, 15 - 33.03 - E
    20. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 90 - 32.82 - O
    21. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 42 - 32.62 - OW
    22. Gavrila Aurel, Bucuresti, 125 - 32.57 - OWD
    23. Soare Valentin, Valenii de Munte, 940 - 26.67 - OW
    24. Gheorghita Vasile, Buzau, 160 - 25.42 - O
    25. Ene Florin, Ploiesti, 116 - 20.68 - O


    Clasament Elite

    1. Neculai Alexandru - Tulcea
    2. Neagoe Costin - Bucuresti
    3 -- 4
    Totpal Marius - Busteni
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    5 -- 8
    Balan Mihai - Ploiesti
    Giol Mihai - Braila
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    9 -- 10
    Botezatu Onelus - Galati
    Dracea Gabriel - Sinaia
    11 -- 2v gr.sup.
    Popa Alexandru Iulian - Buzau
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Dinca Dorinel - Calarasi
    Mitrea Silviu - Navodari
    Sencu Victor - Targoviste
    Gheorghe Nicolae - Bucuresti
    Soare Valentin - Valenii de Munte
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Grigore Alexandru - Campina
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    21 -- 22 1v gr.inf.
    Fratea Aurel - Constanta
    Gheorghita Vasile - Buzau
    23 -- 25 0v gr.inf.
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Ene Florin - Ploiesti








































































































    Inscrieri Open (19-Mar-22) - 11:37:54 - v5.0 / cls_2022-mar

    1. Marian Bogdan, Ploiesti, 84 - 32.8 - OW
    2. Corbu Darius, Valenii de Munte, 212 - 32.59 - O
    3. Ciuca Dan, Pitesti, 293 - 32.48 - OW
    4. Istrate Cristian, Bucuresti, 17 - 32.44 - OW
    5. Pascu Razvan, Magureni, 354 - 32.1 - O
    6. Dumbrava Doru, Bucuresti, 400 - 31.99 - OW
    7. Mihaila Nicolae, Breaza, 200 - 31.91 - OW
    8. Zamfir Ionel, Bucuresti, 257 - 31.51 - OW
    9. Dima Victor, Azuga, 1684 - 31.5 - O
    10. Sorescu Mircea, Paulesti, 110 - 30.15 - OW
    11. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 41 - 29.52 - O
    12. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 266 - 29.1 - O
    13. Ionescu Mihai, Targoviste, 827 - 28.45 - O
    14. Darmaz Ion, Targoviste, 34 - 28.22 - OW
    15. Codreanu Laurentiu, Buzau, 216 - 28.13 - O
    16. Ilie Octavian Marius, Brasov, 150 - 27.81 - O
    17. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 114 - 27.7 - O
    18. Leolea Andrei, Constanta, 176 - 27.22 - OW
    19. Loghin Florin, Brasov, 78 - 27.07 - O
    20. Trocan Nicolae, Mioveni, 71 - 26.6 - OW
    21. Ivan Valentin, Campina, 190 - 26.44 - OW
    22. Badea Mihai, Targoviste, 428 - 26.16 - O
    23. Craiu Catalin, Videle, 177 - 25.83 - O
    24. Parvu Matei, Bucuresti, 2452 - 25.8 - O
    25. Orac Teodor, Slobozia, 287 - 25.37 - O
    26. Brulea Petre, Paulesti, 587 - 24.67 - OW
    27. Panait Genu, Teisani, 701 - 24.33 - O
    28. Dospinescu George, Sibiu, 374 - 24.03 - OW
    29. Borosoiu Laurentiu, Sinaia, 544 - 23.8 - O
    30. Bivolaru Stelian, Targoviste, 146 - 23.43 - OW
    31. Popescu Valentin, Bucuresti, 736 - 23.42 - O
    32. Alexandru Marius, Bucuresti, 139 - 23.31 - O
    33. Gaitan Tiberiu, Braila, 372 - 22.84 - OW
    34. Mostovoi Andrei, Campina, 1003 - 22.66 - OW
    35. Kis Istvan, Brasov, 123 - 22.65 - OW
    36. Mihu Florin, Mioveni, 186 - 22.64 - OW
    37. Ionescu Mihai, Bucuresti, 419 - 22.39 - O
    38. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 721 - 20.63 - O
    39. Visan Daniel, Ploiesti, 1270 - 20 - O
    40. Matei Mircea, Targoviste, 294 - 19.96 - AW
    41. Stoica Mihai, Mioveni, 163 - 19.76 - AW
    42. Boteanu Nicu, Bucuresti, 793 - 18.69 - A
    43. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 799 - 18.48 - A
    44. Constantin Cristina, Bucuresti, 251 - 17.9 - AF
    45. Mihaila George, Bucuresti, 329 - 17.89 - A
    46. Radu Adrian, Ploiesti, 1158 - 17.8 - A
    47. Cotet Nicolae, Braila, 269 - 17.72 - AW
    48. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 170 - 17.16 - AW
    49. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 370 - 16.66 - A
    50. Badescu Andrei, Bucuresti, 591 - 16.37 - AJ
    51. Manole Dan, Braila, 652 - 15.72 - A
    52. Vajeu Ionut, Busteni, 448 - 15.25 - A
    53. Lazar Dumitru, Mizil, 229 - 15.19 - A
    54. Rusea Gheorghe, Breaza, 705 - 15.08 - A
    55. Popa Gelu, Focsani, 737 - 14.73 - A
    56. Coclea Ionel, Braila, 493 - 13.78 - AW
    57. Panait Adrian, Braila, 408 - 12.47 - AW
    58. Marinescu Nelu, Targoviste, 490 - 11.76 - A
    59. Botea Mihai, Braila, 777 - 11.17 - A
    60. Preda Daniel, Cocorastii Mislii, 5001 - 0


    Clasament Open

    1. Visan Daniel - Ploiesti
    2. Craiu Catalin - Videle
    3 -- 4
    Pascu Razvan - Magureni
    Badea Mihai - Targoviste
    5 -- 8
    Panait Genu - Teisani
    Borosoiu Laurentiu - Sinaia
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    9 -- 16
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Parvu Matei - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Ionescu Mihai - Bucuresti
    17 -- 20
    Mihu Florin - Mioveni
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    21 -- 22 2v gr.sup.
    Darmaz Ion - Targoviste
    Orac Teodor - Slobozia
    23 -- 30 1v gr.sup.
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Leolea Andrei - Constanta
    Dospinescu George - Sibiu
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Gaitan Tiberiu - Braila
    31 -- 40 0v gr.sup.
    Dima Victor - Azuga
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Loghin Florin - Brasov
    Brulea Petre - Paulesti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Mostovoi Andrei - Campina
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Matei Mircea - Targoviste
    Stoica Mihai - Mioveni
    41 -- 2v gr.inf.
    Boteanu Nicu - Bucuresti
    42 -- 50 1v gr.inf.
    Ivan Valentin - Campina
    Kis Istvan - Brasov
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Radu Adrian - Ploiesti
    Cotet Nicolae - Braila
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Badescu Andrei - Bucuresti
    Vajeu Ionut - Busteni
    Coclea Ionel - Braila
    51 -- 60 0v gr.inf.
    Mihaila George - Bucuresti
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Manole Dan - Braila
    Lazar Dumitru - Mizil
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Popa Gelu - Focsani
    Panait Adrian - Braila
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Botea Mihai - Braila
    Preda Daniel - Cocorastii Mislii
    Inscrieri Avansati (20-Mar-22) - 20:10:07 - v5.0 / cls_2022-mar

    1. Dumitru George, Targoviste, 262 - 19.99 - A
    2. Stoica Liviu Gabriel, Slobozia, 822 - 19.4 - A
    3. Lazar Catalin, Brasov, 1181 - 19.2 - A
    4. Baciu Stefan, Mioveni, 210 - 18.32 - AW
    5. Nicola Marian, Constanta, 267 - 17.95 - A
    6. Baluta Silviu, Bucuresti, 380 - 17.86 - AW
    7. Oancea Vasile, Buzau, 665 - 17.82 - A
    8. Stoica Patricia, Bucuresti, 1261 - 17.26 - AL
    9. Stancu Marian, Constanta, 1205 - 16.55 - A
    10. Stoica Dragos, Bucuresti, 1990 - 16.4 - A
    11. Polizu Ionut, Slobozia, 2610 - 16 - A
    12. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 659 - 15.92 - A
    13. Ianculovici Svetozar, Bucuresti, 757 - 15.79 - A
    14. Enache Ciprian, Ploiesti, 638 - 15.42 - A
    15. Dinu Adrian, Darmanesti, 478 - 15.35 - A
    16. Badescu Stefan, Campulung Muscel, 1864 - 14.97 - A
    17. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 465 - 14.96 - A
    18. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1112 - 14.83 - A
    19. Gagiu Remus, Pitesti, 698 - 14.46 - A
    20. Munteanu Ion, Brasov, 1924 - 14.37 - A
    21. Tical Nicusor, Otopeni, 571 - 14.15 - A
    22. Serban Nicolae, Slobozia, 979 - 13.59 - A
    23. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 663 - 13.52 - A
    24. Stoinea Iulian, Bucuresti, 1519 - 13.37 - A
    25. Movileanu Neculae, Brasov, 430 - 13.13 - A
    26. Burcea Daniel, Bucuresti, 851 - 13.11 - A
    27. Tirdea Ionut, Tecuci, 1238 - 12.79 - A
    28. Popescu Sorin, Ploiesti, 1717 - 12.5 - A
    29. Plesoianu Stefan, Constanta, 560 - 12.49 - AW
    30. Lungu Mihai, Targoviste, 586 - 12.12 - A
    31. Banu Dan, Ploiesti, 1046 - 12.11 - A
    32. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 487 - 11.96 - A
    33. Constantin Filip, Sinaia, 735 - 11.86 - A
    34. Iordan Andrei, Tulcea, 790 - 11.47 - A
    35. Radu Fanel, Ramnicu Sarat, 1572 - 11.32 - A
    36. Florea Cristian, Constanta, 1165 - 11.22 - A
    37. Banuta Dumitru, Ploiesti, 466 - 11.17 - A
    38. Bitoiu Horia, Azuga, 2123 - 11.17 - A
    39. Galca Andrei, Bucuresti, 1036 - 11.12 - A
    40. Alexandroaie Emanuel, Bucuresti, 1072 - 10.65 - A
    41. Manolache Florin, Ploiesti, 2639 - 10.3 - A
    42. Dina Alexandru, Bucuresti, 964 - 10.23 - A
    43. Ghitu Liviu, Onesti, 421 - 10.1 - A
    44. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 1012 - 10.09 - A
    45. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1771 - 10.07 - A
    46. Negulescu Cristi, Sinaia, 670 - 9.79 - H
    47. Popescu Horia, Sinaia, 937 - 9.78 - H
    48. Craciun Mihaita, Brasov, 1368 - 8.97 - H
    49. Irimia Marian, Ploiesti, 1391 - 5.66 - H
    50. Bucsan Romeo, Pitesti, 5001 - 0

    Clasament Avansati

    1. Enculescu Mihaita - Dobroesti
    2. Stoica Dragos - Bucuresti
    3 -- 4
    Stoica Patricia - Bucuresti
    Gagiu Remus - Pitesti
    5 -- 8
    Nicola Marian - Constanta
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Enache Ciprian - Ploiesti
    9 -- 16
    Dumitru George - Targoviste
    Ianculovici Svetozar - Bucuresti
    Baciu Stefan - Mioveni
    Stoica Liviu Gabriel - Slobozia
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Badescu Stefan - Campulung Muscel
    Tirdea Ionut - Tecuci
    Banu Dan - Ploiesti
    17 -- 18
    Constantin Filip - Sinaia
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    19 -- 28 1v gr.sup.
    Lazar Catalin - Brasov
    Stancu Marian - Constanta
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Munteanu Ion - Brasov
    Tical Nicusor - Otopeni
    Movileanu Neculae - Brasov
    Burcea Daniel - Bucuresti
    Lungu Mihai - Targoviste
    Florea Cristian - Constanta
    Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
    29 -- 36 0v gr.sup.
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Serban Nicolae - Slobozia
    Stoinea Iulian - Bucuresti
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Iordan Andrei - Tulcea
    Alexandroaie Emanuel - Bucuresti
    Manolache Florin - Ploiesti
    37 -- 39 2v gr.inf.
    Oancea Vasile - Buzau
    Ghitu Liviu - Onesti
    Popescu Horia - Sinaia
    40 -- 44 1v gr.inf.
    Polizu Ionut - Slobozia
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Galca Andrei - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Negulescu Cristi - Sinaia
    45 -- 50 0v gr.inf.
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Radu Fanel - Ramnicu Sarat
    Bitoiu Horia - Azuga
    Stinga Ovidiu - Tecuci
    Craciun Mihaita - Brasov
    Irimia Marian - Ploiesti












































    Inscrieri Hobby (20-Mar-22) - 20:11:57 - v5.0 / cls_2022-mar

    1. Grigore Dumitru Valentin, Ramnicu Sarat, 2391 - 9.8 - H
    2. Batrinu Valentin, Bucuresti, 2004 - 9.77 - H
    3. Tatu Ion, Ramnicu Sarat, 2023 - 9.75 - H
    4. Untea Costel, Ramnicu Sarat, 2626 - 9.75 - H
    5. Balasa Andrei, Bucuresti, 1919 - 9.65 - H
    6. Matsumoto Paul, Brasov, 1075 - 9.48 - H
    7. Constantin Valentin, Ploiesti, 1385 - 8.88 - H
    8. Necsoiu Georgiana, Videle, 749 - 8.67 - HF
    9. Stanciu Constantin, Brasov, 742 - 8.62 - H
    10. Scutaru Marius, Constanta, 957 - 8.53 - H
    11. Caranfilian Migo, Bucuresti, 572 - 8.35 - HW
    12. Tonciu Costin, Bucuresti, 925 - 8.23 - H
    13. Gihan Sefcati, Bucuresti, 2086 - 8.23 - H
    14. Arimia Constantin, Azuga, 1693 - 8.16 - H
    15. Hodis Tudor, Bucuresti, 2727 - 8.15 - H
    16. Cocan Mircea, Bucuresti, 1156 - 8.14 - H
    17. Ionescu Ioana, Bucuresti, 1381 - 7.86 - HF
    18. Birta Andrei, Brasov, 1827 - 7.84 - H
    19. Radu Ciprian, Brasov, 1273 - 7.65 - H
    20. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 674 - 7.58 - H
    21. Cojocaru Nicusor, Brasov, 976 - 7.44 - H
    22. Dumitru Florin, Slobozia, 1281 - 7.42 - H
    23. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 1189 - 7.04 - H
    24. Drapac Gheorghe, Brasov, 945 - 6.8 - H
    25. Cruceru Ion, Ramnicu Sarat, 2283 - 6.29 - H
    26. Voicu Mihai, Ploiesti, 1799 - 6.28 - H
    27. Toader Petru, Bucuresti, 965 - 6.05 - H
    28. Burdalescu Bogdan, Bucuresti, 3237 - 6 - H
    29. Mihalcea Stefan Tiberiu, Bucuresti, 2087 - 5.75 - H
    30. Petrache Claudiu, Bucuresti, 2527 - 5.63 - H
    31. Petculescu Giani Cristian, Ploiesti, 2313 - 5.57 - H
    32. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 2040 - 5.48 - H
    33. Toma Sebastian, Ramnicu Sarat, 2406 - 5.23 - H
    34. Jantea Florin, Slobozia, 2696 - 5.23 - H
    35. Calota Eduard, Cocorastii Mislii, 3709 - 5.2 - H
    36. Magura Larian, Constanta, 1656 - 5.14 - H
    37. Magura Casian, Constanta, 1669 - 5.13 - H
    38. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 2062 - 4.95 - H
    39. Gheorghe Ion, Bucuresti, 2256 - 4.9 - H
    40. Predus Paul, Bucuresti, 2277 - 4.85 - H
    41. Pelmus Simion, Ploiesti, 3041 - 4.6 - H
    42. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 2121 - 4.53 - H
    43. Vrasti Ioan, Ploiesti, 2157 - 4.47 - H
    44. Herghelegiu Silviu, Bucuresti, 5001 - 0
    45. Vasile Adrian Cristian, Bragadiru, 5004 - 0
    46. Ionita Mihai, Lipanesti, 5007 - 0
    47. Ionescu Razvan Daniel, Targoviste, 5008 - 0
    48. Milos Radu, Bucuresti, 5009 - 0

    Clasament Hobby

    1. Cruceru Ion - Ramnicu Sarat
    2. Untea Costel - Ramnicu Sarat
    3 -- 4
    Matsumoto Paul - Brasov
    Scutaru Marius - Constanta
    5 -- 8
    Birta Andrei - Brasov
    Stanciu Constantin - Brasov
    Balasa Andrei - Bucuresti
    Hodis Tudor - Bucuresti
    9 -- 16
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    Burdalescu Bogdan - Bucuresti
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Ionescu Ioana - Bucuresti
    Necsoiu Georgiana - Videle
    Constantin Valentin - Ploiesti
    Gihan Sefcati - Bucuresti
    Toma Sebastian - Ramnicu Sarat
    17 -- 18
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Dumitru Florin - Slobozia
    19 -- 20 2v gr.sup.
    Radu Ciprian - Brasov
    Ionita Mihai - Lipanesti
    21 -- 29 1v gr.sup.
    Grigore Dumitru Valentin - Ramnicu Sarat
    Batrinu Valentin - Bucuresti
    Tonciu Costin - Bucuresti
    Arimia Constantin - Azuga
    Cocan Mircea - Bucuresti
    Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti
    Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
    Magura Casian - Constanta
    Herghelegiu Silviu - Bucuresti
    30 -- 36 0v gr.sup.
    Tatu Ion - Ramnicu Sarat
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Petrache Claudiu - Bucuresti
    Jantea Florin - Slobozia
    Magura Larian - Constanta
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Vasile Adrian Cristian - Bragadiru
    37 -- 2v gr.inf.
    Toader Petru - Bucuresti
    38 -- 40 1v gr.inf.
    Voicu Mihai - Ploiesti
    Ionescu Razvan Daniel - Targoviste
    Milos Radu - Bucuresti
    41 -- 48 0v gr.inf.
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
    Calota Eduard - Cocorastii Mislii
    Gheorghe Ion - Bucuresti
    Predus Paul - Bucuresti
    Pelmus Simion - Ploiesti
    Gheorghe Catalin - Ploiesti
    Vrasti Ioan - Ploiesti

























































































































































































































































    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 TOMER HADAR - Sofia
    3 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    4
    4 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    5 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SENCU VICTOR - Targoviste
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    3 TOTPAL MARIUS - Busteni
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    3
    5 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 DINCA DORINEL - Calarasi
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 BALAN MIHAI - Ploiesti
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
    3-1
    2-3
    1-3
    3-2
    2
    3
    4 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 GAVRILA AUREL - Bucuresti
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6 KOBI ELIASOF - Sofia
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 GIOL MIHAI - Braila
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    3 DRACEA GABRIEL - Sinaia
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 POPA ALEXANDRU IULIAN - Buzau
    2-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    3
    5 DUMITRU BOGDAN - Constanta
    6 ENE FLORIN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 MITREA SILVIU - Navodari
    1-3
    3-0
    0-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    3 FRATEA AUREL - Constanta
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4 BOTEZATU ONELUS - Galati
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    2-3
    3
    2
    5 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
    1-3
    3-1
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    3
    6 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 DRACEA GABRIEL - Sinaia
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    4 SENCU VICTOR - Targoviste
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    2 BOTEZATU ONELUS - Galati
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 POPA ALEXANDRU IULIAN - Buzau
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    4 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BALAN MIHAI - Ploiesti
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    2
    2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    3 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    4 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 GIOL MIHAI - Braila
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 TOTPAL MARIUS - Busteni
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    4 MITREA SILVIU - Navodari
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    X
    Gr.superioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 DINCA DORINEL - Calarasi
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    X


    Eliminatorii Elite

    1. Neculai Alexandru
    ------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    9. Botezatu Onelus
    ------------------------- Balan Mihai 0-3
    8. Balan Mihai
    -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    5. Retegan Cosmin
    ------------------------- Retegan Cosmin 3-0
    12. Bye
    ----------------------------------- Totpal Marius 2-3
    13. Bye
    ------------------------- Totpal Marius 0-3
    4. Totpal Marius
    ----------------------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    3. Pantelimon Andi
    ------------------------- Pantelimon Andi 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Pantelimon Andi 3-1
    11. Bye
    ------------------------- Dumitru Gheorghe 0-3
    6. Dumitru Gheorghe
    -------------------------------------------------- Neagoe Costin 0-3
    7. Giol Mihai
    ------------------------- Giol Mihai 3-0
    10. Dracea Gabriel
    ----------------------------------- Neagoe Costin 2-3
    15. Bye
    ------------------------- Neagoe Costin 0-3
    2. Neagoe Costin




    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
    3-0
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 PARVU MATEI - Bucuresti
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 MATEI MIRCEA - Targoviste
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    4
    5 RADU ADRIAN - Ploiesti
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    6 PREDA DANIEL - Cocorastii Mislii
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
    3-1
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 LOGHIN FLORIN - Brasov
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    3 BADEA MIHAI - Targoviste
    3-1
    3-1
    1-3
    1-3
    3-0
    3
    3
    4 VISAN DANIEL - Ploiesti
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 BOTEANU NICU - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    6 BOTEA MIHAI - Braila
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 CIUCA DAN - Pitesti
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 LEOLEA ANDREI - Constanta
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 CRAIU CATALIN - Videle
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    5
    1
    4 TRIF FLORIN - Cocorastii Mislii
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    6 MARINESCU NELU - Targoviste
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    1-3
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    2
    3 IVAN VALENTIN - Campina
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 MIHU FLORIN - Mioveni
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    4
    5 SIMION SILVIU - Cocorastii Mislii
    0-3
    3-2
    3-0
    2-3
    3-2
    3
    3
    6 PANAIT ADRIAN - Braila
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 PASCU RAZVAN - Magureni
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    3
    3 ORAC TEODOR - Slobozia
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 MOSTOVOI ANDREI - Campina
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 COCLEA IONEL - Braila
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    3
    2 CODREANU LAURENTIU - Buzau
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
    3 BRULEA PETRE - Paulesti
    3-0
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
    4 KIS ISTVAN - Brasov
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5 STOICA MIHAI - Mioveni
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    6 POPA GELU - Focsani
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 DARMAZ ION - Targoviste
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    2
    3 PANAIT GENU - Teisani
    3-2
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    4 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 COTET NICOLAE - Braila
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6 LAZAR DUMITRU - Mizil
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 IONESCU MIHAI - Targoviste
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 DOSPINESCU GEORGE - Sibiu
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    4 GAITAN TIBERIU - Braila
    3-2
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    3
    5 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    6 RUSEA GHEORGHE - Breaza
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 DIMA VICTOR - Azuga
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 IORGOIU CONSTANTIN - Drajna de Jos
    3-0
    3-2
    2-3
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 BOROSOIU LAURENTIU - Sinaia
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    2-3
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    4
    5 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    6 VAJEU IONUT - Busteni
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 SORESCU MIRCEA - Paulesti
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    4 POPESCU VALENTIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 BADESCU ANDREI - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    6 MANOLE DAN - Braila
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 LEOLEA ANDREI - Constanta
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4 LOGHIN FLORIN - Brasov
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    2 ORAC TEODOR - Slobozia
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3 SIMION SILVIU - Cocorastii Mislii
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 TRIF FLORIN - Cocorastii Mislii
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CRAIU CATALIN - Videle
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 CODREANU LAURENTIU - Buzau
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MIHU FLORIN - Mioveni
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 DARMAZ ION - Targoviste
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    1
    4 MOSTOVOI ANDREI - Campina
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 PASCU RAZVAN - Magureni
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 IONESCU MIHAI - Targoviste
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    4 STOICA MIHAI - Mioveni
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BRULEA PETRE - Paulesti
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    2 BOROSOIU LAURENTIU - Sinaia
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 GAITAN TIBERIU - Braila
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    4 PANAIT GENU - Teisani
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 SORESCU MIRCEA - Paulesti
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 DIMA VICTOR - Azuga
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 DOSPINESCU GEORGE - Sibiu
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    X
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 PARVU MATEI - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 POPESCU VALENTIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    X
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 IORGOIU CONSTANTIN - Drajna de Jos
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    2 VISAN DANIEL - Ploiesti
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    2 CIUCA DAN - Pitesti
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    3 BADEA MIHAI - Targoviste
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 MATEI MIRCEA - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X


    Eliminatorii Open

    1. Stancescu Sebastian
    ------------------------- Stancescu Sebastian 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Panait Genu 0-3
    17. Mihu Florin
    ------------------------- Panait Genu 2-3
    16. Panait Genu
    -------------------------------------------------- Visan Daniel 2-3
    9. Visan Daniel
    ------------------------- Visan Daniel 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Visan Daniel 3-1
    25. Bye
    ------------------------- Zamfir Ionel 0-3
    8. Zamfir Ionel
    ----------------------------------------------------------------- Visan Daniel 3-0
    5. Pascu Razvan
    ------------------------- Pascu Razvan 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Pascu Razvan 3-1
    21. Bye
    ------------------------- Ciuca Dan 0-3
    12. Ciuca Dan
    -------------------------------------------------- Pascu Razvan 3-1
    13. Sorescu Mircea
    ------------------------- Simion Silviu 1-3
    20. Simion Silviu
    ----------------------------------- Dumbrava Doru 2-3
    29. Bye
    ------------------------- Dumbrava Doru 0-3
    4. Dumbrava Doru

    -------------------------------------------------------------------------------- Visan Daniel 3-1

    3. Craiu Catalin
    ------------------------- Craiu Catalin 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Craiu Catalin 3-1
    19. Marian Bogdan
    ------------------------- Parvu Matei 1-3
    14. Parvu Matei
    -------------------------------------------------- Craiu Catalin 3-1
    11. Trocan Nicolae
    ------------------------- Trocan Nicolae 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Borosoiu Laurentiu 0-3
    27. Bye
    ------------------------- Borosoiu Laurentiu 0-3
    6. Borosoiu Laurentiu
    ----------------------------------------------------------------- Craiu Catalin 3-1
    7. Mihaila Nicolae
    ------------------------- Mihaila Nicolae 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Badea Mihai 1-3
    23. Bye
    ------------------------- Badea Mihai 0-3
    10. Badea Mihai
    -------------------------------------------------- Badea Mihai 3-0
    15. Ionescu Mihai
    ------------------------- Ionescu Mihai 3-1
    18. Istrate Cristian
    ----------------------------------- Corbu Darius 1-3
    31. Bye
    ------------------------- Corbu Darius 0-3
    2. Corbu Darius



    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 STOICA PATRICIA - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 COJOCARU ION - Ploiesti
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    3 GAGIU REMUS - Pitesti
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 FLOREA CRISTIAN - Constanta
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 BITOIU HORIA - Azuga
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 STOICA LIVIU GABRIEL - Slobozia
    3-1
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    2 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 MUNTEANU ION - Brasov
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 RADU FANEL - Ramnicu Sarat
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    5 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 LAZAR CATALIN - Brasov
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    2 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 STOINEA IULIAN - Bucuresti
    3-1
    2-3
    3-1
    0-3
    2
    2
    4 IORDAN ANDREI - Tulcea
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 GALCA ANDREI - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 BACIU STEFAN - Mioveni
    3-1
    3-0
    3-2
    0-3
    3
    3
    2 DINU ADRIAN - Darmanesti
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    3 SERBAN NICOLAE - Slobozia
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
    2-3
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    4
    5 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
    3-0
    3-2
    0-3
    3-0
    3
    2
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 NICOLA MARIAN - Constanta
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2-3
    2
    4
    2 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    4
    2
    3 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    4 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
    3-2
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
    2
    3
    5 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    6 BUCSAN ROMEO - Pitesti
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    4
    3 TICAL NICUSOR - Otopeni
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    2
    4 BANU DAN - Ploiesti
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 STINGA OVIDIU - Tecuci
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6 POPESCU HORIA - Sinaia
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 OANCEA VASILE - Buzau
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    3 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    3-0
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 LUNGU MIHAI - Targoviste
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 MANOLACHE FLORIN - Ploiesti
    3-2
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    6 CRACIUN MIHAITA - Brasov
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 DUMITRU GEORGE - Targoviste
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    4
    2
    2 POLIZU IONUT - Slobozia
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3 MOVILEANU NECULAE - Brasov
    0-3
    3-2
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    4 PLESOIANU STEFAN - Constanta
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    5 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    3
    6 IRIMIA MARIAN - Ploiesti
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 STANCU MARIAN - Constanta
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    2 STOICA DRAGOS - Bucuresti
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    2
    3 TIRDEA IONUT - Tecuci
    3-1
    3-2
    3-2
    0-3
    3-1
    4
    1
    4 POPESCU SORIN - Ploiesti
    3-1
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 GHITU LIVIU - Onesti
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    6 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
    2-3
    3-2
    1-3
    0-3
    0-3
    1
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 STOICA PATRICIA - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    3 LAZAR CATALIN - Brasov
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 MUNTEANU ION - Brasov
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    2 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 BACIU STEFAN - Mioveni
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    2
    4 IORDAN ANDREI - Tulcea
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 TICAL NICUSOR - Otopeni
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    3 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 SERBAN NICOLAE - Slobozia
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    2 LUNGU MIHAI - Targoviste
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    3 BANU DAN - Ploiesti
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    2
    4 NICOLA MARIAN - Constanta
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BUCSAN ROMEO - Pitesti
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 DUMITRU GEORGE - Targoviste
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 STOICA DRAGOS - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 MANOLACHE FLORIN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 GAGIU REMUS - Pitesti
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 POPESCU SORIN - Ploiesti
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 MOVILEANU NECULAE - Brasov
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    X
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 PLESOIANU STEFAN - Constanta
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    1
    2 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 COJOCARU ION - Ploiesti
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    4 STANCU MARIAN - Constanta
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    X
    Gr.superioara nr. 9 - Avansati
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 TIRDEA IONUT - Tecuci
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 STOINEA IULIAN - Bucuresti
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    3 STOICA LIVIU GABRIEL - Slobozia
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 FLOREA CRISTIAN - Constanta
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    X


    Eliminatorii Avansati

    1. Stoica Patricia
    ------------------------- Stoica Patricia 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Stoica Patricia 3-0
    17. Baciu Stefan
    ------------------------- Baciu Stefan 3-2
    16. Constantin Filip
    -------------------------------------------------- Stoica Patricia 3-0
    9. Tirdea Ionut
    ------------------------- Tirdea Ionut 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Plesoianu Stefan 1-3
    25. Bye
    ------------------------- Plesoianu Stefan 0-3
    8. Plesoianu Stefan
    ----------------------------------------------------------------- Enculescu Mihaita 2-3
    5. Dumitru George
    ------------------------- Dumitru George 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Enculescu Mihaita 1-3
    21. Bye
    ------------------------- Enculescu Mihaita 0-3
    12. Enculescu Mihaita
    -------------------------------------------------- Enculescu Mihaita 3-0
    13. Baluta Silviu
    ------------------------- Baluta Silviu 3-0
    20. Bye
    ----------------------------------- Nicola Marian 0-3
    29. Bye
    ------------------------- Nicola Marian 0-3
    4. Nicola Marian

    -------------------------------------------------------------------------------- Enculescu Mihaita 3-2

    3. Badescu Stefan
    ------------------------- Badescu Stefan 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Bucsan Romeo 1-3
    19. Bye
    ------------------------- Bucsan Romeo 0-3
    14. Bucsan Romeo
    -------------------------------------------------- Stoica Dragos 2-3
    11. Ianculovici Svetozar
    ------------------------- Ianculovici Svetozar 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Stoica Dragos 2-3
    27. Bye
    ------------------------- Stoica Dragos 0-3
    6. Stoica Dragos
    ----------------------------------------------------------------- Stoica Dragos 3-1
    7. Gagiu Remus
    ------------------------- Gagiu Remus 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Gagiu Remus 3-0
    23. Bye
    ------------------------- Stoica Liviu Gabriel 0-3
    10. Stoica Liviu Gabriel
    -------------------------------------------------- Gagiu Remus 3-1
    15. Banu Dan
    ------------------------- Banu Dan 3-2
    18. Banuta Dumitru
    ----------------------------------- Enache Ciprian 1-3
    31. Bye
    ------------------------- Enache Ciprian 0-3
    2. Enache Ciprian


    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 GRIGORE DUMITRU VALENTIN - Ramnicu Sarat
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 IONESCU IOANA - Bucuresti
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    3 RADU CIPRIAN - Brasov
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 MAGURA LARIAN - Constanta
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 VRASTI IOAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 BATRINU VALENTIN - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 BIRTA ANDREI - Brasov
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3
    3 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    4 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    5 PELMUS SIMION - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 TATU ION - Ramnicu Sarat
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 COJOCARU NICUSOR - Brasov
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 JANTEA FLORIN - Slobozia
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 GHEORGHE ION - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 UNTEA COSTEL - Ramnicu Sarat
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 HODIS TUDOR - Bucuresti
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
    3 DUMITRU FLORIN - Slobozia
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 TOMA SEBASTIAN - Ramnicu Sarat
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 PREDUS PAUL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 BALASA ANDREI - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    3 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 GRIGORE MADALIN - Cocorastii Mislii
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    3-1
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    1
    2 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    2
    3 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    4 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
    3-2
    1-3
    3-2
    2-3
    2
    4
    5 HERGHELEGIU SILVIU - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    6 PLUMB GABRIEL - Comarnic
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    2 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 CRUCERU ION - Ramnicu Sarat
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 CALOTA EDUARD - Cocorastii Mislii
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5 VASILE ADRIAN CRISTIAN - Bragadiru
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 MILOS RADU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 NECSOIU GEORGIANA - Videle
    1-3
    3-1
    3-1
    1-3
    3-2
    3
    4
    2 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    4
    1
    3 VOICU MIHAI - Ploiesti
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 MAGURA CASIAN - Constanta
    3-1
    3-2
    2-3
    1-3
    3-2
    3
    3
    6 IONESCU RAZVAN DANIEL - Targoviste
    2-3
    1-3
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 SCUTARU MARIUS - Constanta
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 TOADER PETRU - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    4 BURDALESCU BOGDAN - Bucuresti
    3-2
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 IONITA MIHAI - Lipanesti
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 GRIGORE DUMITRU VALENTIN - Ramnicu Sarat
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    2 TOMA SEBASTIAN - Ramnicu Sarat
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    4 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BATRINU VALENTIN - Bucuresti
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 HODIS TUDOR - Bucuresti
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    2
    4 JANTEA FLORIN - Slobozia
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 TATU ION - Ramnicu Sarat
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    2 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    1
    3 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    4 DUMITRU FLORIN - Slobozia
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 UNTEA COSTEL - Ramnicu Sarat
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CRUCERU ION - Ramnicu Sarat
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 HERGHELEGIU SILVIU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 GRIGORE MADALIN - Cocorastii Mislii
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BALASA ANDREI - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    1
    4 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    X
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 BURDALESCU BOGDAN - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MAGURA CASIAN - Constanta
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4 VASILE ADRIAN CRISTIAN - Bragadiru
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 7 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    3-1
    1-3
    1-3
    1
    2 MAGURA LARIAN - Constanta
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    3 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    2
    4 NECSOIU GEORGIANA - Videle
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 8 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    3 IONESCU IOANA - Bucuresti
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    1
    4 IONITA MIHAI - Lipanesti
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 9 - Hobby
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 SCUTARU MARIUS - Constanta
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    1
    2 COJOCARU NICUSOR - Brasov
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    3 BIRTA ANDREI - Brasov
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    2
    4 RADU CIPRIAN - Brasov
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    X


    Eliminatorii Hobby

    1. Toma Sebastian
    ------------------------- Toma Sebastian 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Hodis Tudor 2-3
    17. Hodis Tudor
    ------------------------- Hodis Tudor 3-0
    16. Dumitru Florin
    -------------------------------------------------- Scutaru Marius 2-3
    9. Scutaru Marius
    ------------------------- Scutaru Marius 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Scutaru Marius 3-2
    25. Bye
    ------------------------- Ionescu Ioana 0-3
    8. Ionescu Ioana
    ----------------------------------------------------------------- Untea Costel 1-3
    5. Constantin Valentin
    ------------------------- Constantin Valentin 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Stanciu Constantin 0-3
    21. Bye
    ------------------------- Stanciu Constantin 0-3
    12. Stanciu Constantin
    -------------------------------------------------- Untea Costel 0-3
    13. Burdalescu Bogdan
    ------------------------- Burdalescu Bogdan 3-0
    20. Bye
    ----------------------------------- Untea Costel 2-3
    29. Bye
    ------------------------- Untea Costel 0-3
    4. Untea Costel

    -------------------------------------------------------------------------------- Cruceru Ion 2-3

    3. Gihan Sefcati
    ------------------------- Gihan Sefcati 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Balasa Andrei 2-3
    19. Bye
    ------------------------- Balasa Andrei 0-3
    14. Balasa Andrei
    -------------------------------------------------- Matsumoto Paul 0-3
    11. Caranfilian Migo
    ------------------------- Caranfilian Migo 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Matsumoto Paul 0-3
    27. Bye
    ------------------------- Matsumoto Paul 0-3
    6. Matsumoto Paul
    ----------------------------------------------------------------- Cruceru Ion 1-3
    7. Necsoiu Georgiana
    ------------------------- Necsoiu Georgiana 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Birta Andrei 2-3
    23. Bye
    ------------------------- Birta Andrei 0-3
    10. Birta Andrei
    -------------------------------------------------- Cruceru Ion 1-3
    15. Cruceru Ion
    ------------------------- Cruceru Ion 3-2
    18. Stoicescu Gheorghe
    ----------------------------------- Cruceru Ion 3-1
    31. Bye
    ------------------------- Georgescu Robert Stefan 0-3
    2. Georgescu Robert Stefan





    AmaTur: Turneu B
    Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc
    Etapa I - 10/11 Iulie 2021


    Clasament Elite

    1. ​​​​​ Durdun George - București

    Clasament Open

    1. ​​​​​ Raileanu Raissa - București

    Clasament Avansati

    1. ​​​​​ Tigau Aurelia - Ploiești

    Clasament Hobby

    1. ​​​​​ Badescu Andrei - Bucureșt
    i
    AmaTur: Turneu B
    Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc"
    Etapa a II-a - 01 August 2021


    Clasament Elite

    1. ​​​​​ Boaca Valentin - București

    Clasament Open

    1. ​​​​​ Stancescu Sebastian - Ploiești

    Clasament Avansati

    1. ​​​​ Moise Bianca - Ploiești

    Clasament Hobby

    1. ​​​​​ Badescu Andrei - București
    AmaTur: Turneu A
    Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc"
    Etapa a III-a - 21 Noiembrie 2021


    Clasament Elite

    1. ​​​​ Fratila Robert - Filipestii de Targ

    Clasament Open

    1. ​​​​ Marandici Vasile - București

    Clasament Avansati

    1. ​​​​ Nicolae Ionut - Ploiești

    Clasament Hobby

    1. ​​​​ Vasile Victor - Videle
    AmaTur: Turneu A
    Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc"
    Etapa a IV-a - 19 dec 2021


    Clasament Elite

    1. ​​​​​​​ Fratila Robert - Filipestii de Targ​

    Clasament Open

    1. ​​​​​​​ Orosanu Alexandru - Pitesti​

    Clasament Avansati

    1. ​​​​​​​ Barbu Daniel - Buftea​

    Clasament Hobby

    1. ​​​​​​​ Olareanu Madalina - Ramnicu Sarat


















    Ultima editare de iulian.vrasti; 21.mar.2022, 01:00.
    Raileanu Mihaela, calex and 2 others like this.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Inscrieri / Clasament

      ATENTIE !
      NU ESTE SALA DE LA KAUFLAND, TEL GEORGE JUNIOR !
      SALA ESTE LA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL" - zona Ploiesti Nord, in spatele complexului Nord.



      IMPORTANT !
      AVAND IN VEDEREA INCETAREA STARII DE ALERTA, NU MAI ESTE OBLIGATORIU CERTIFICATUL VERDE !


      Actualizare Rev.13 - 19.03.2022

      Inscrieri Elite (19-Mar-22) - 00:06:04 - v5.0 / cls_2022-mar

      1. Neculai Alexandru, Tulcea, 14 - 45.81 - E
      2. Neagoe Costin, Bucuresti, 46 - 44.94 - E
      3. Dinca Dorinel, Calarasi, 102 - 41.96 - EW
      4. Giol Mihai, Braila, 834 - 41.15 - EL
      5. Retegan Cosmin, Plopeni, 112 - 39.46 - E
      6. Mitrea Silviu, Navodari, 48 - 39.34 - EW
      7. Pantelimon Andi, Bucuresti, 51 - 38.32 - E
      8. Balan Mihai, Ploiesti, 175 - 38.03 - E
      9. Sencu Victor, Targoviste, 141 - 37.22 - E
      10. Tomer Hadar, Sofia, 1217 - 37.2 - E
      11. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 19 - 36.95 - ED
      12. Totpal Marius, Busteni, 36 - 36.24 - E
      13. Grigore Alexandru, Campina, 6 - 36 - E
      14. Dracea Gabriel, Sinaia, 64 - 35.73 - E
      15. Fratea Aurel, Constanta, 56 - 35.66 - EW
      16. Botezatu Onelus, Galati, 225 - 34.62 - E
      17. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 446 - 34.38 - E
      18. Rojnita Sebastian, Bacau, 134 - 33.39 - E
      19. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 11 - 33.15 - E
      20. Catana Claudiu, Bucuresti, 15 - 33.03 - E
      21. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 90 - 32.82 - O
      22. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 42 - 32.62 - OW
      23. Gavrila Aurel, Bucuresti, 125 - 32.57 - OWD
      24. Dumitru Bogdan, Constanta, 854 - 28.16 - O
      25. Soare Valentin, Valenii de Munte, 940 - 26.67 - OW
      26. Gheorghita Vasile, Buzau, 160 - 25.42 - O
      27. Ene Florin, Ploiesti, 116 - 20.68 - O
      28. Kobi Eliasof, Sofia, 5001 - 0

      Inscrieri Open (19-Mar-22) - 00:06:37 - v5.0 / cls_2022-mar

      1. Marian Bogdan, Ploiesti, 84 - 32.8 - OW
      2. Corbu Darius, Valenii de Munte, 212 - 32.59 - O
      3. Ciuca Dan, Pitesti, 293 - 32.48 - OW
      4. Istrate Cristian, Bucuresti, 17 - 32.44 - OW
      5. Pascu Razvan, Magureni, 354 - 32.1 - O
      6. Dumbrava Doru, Bucuresti, 400 - 31.99 - OW
      7. Mihaila Nicolae, Breaza, 200 - 31.91 - OW
      8. Zamfir Ionel, Bucuresti, 257 - 31.51 - OW
      9. Dima Victor, Azuga, 1684 - 31.5 - O
      10. Sorescu Mircea, Paulesti, 110 - 30.15 - OW
      11. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 41 - 29.52 - O
      12. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 266 - 29.1 - O
      13. Ionescu Mihai, Targoviste, 827 - 28.45 - O
      14. Darmaz Ion, Targoviste, 34 - 28.22 - OW
      15. Codreanu Laurentiu, Buzau, 216 - 28.13 - O
      16. Ilie Octavian Marius, Brasov, 150 - 27.81 - O
      17. Leolea Andrei, Constanta, 176 - 27.22 - OW
      18. Loghin Florin, Brasov, 78 - 27.07 - O
      19. Trocan Nicolae, Mioveni, 71 - 26.6 - OW
      20. Ivan Valentin, Campina, 190 - 26.44 - OW
      21. Badea Mihai, Targoviste, 428 - 26.16 - O
      22. Craiu Catalin, Videle, 177 - 25.83 - O
      23. Parvu Matei, Bucuresti, 2452 - 25.8 - O
      24. Orac Teodor, Slobozia, 287 - 25.37 - O
      25. Brulea Petre, Paulesti, 587 - 24.67 - OW
      26. Panait Genu, Teisani, 701 - 24.33 - O
      27. Dospinescu George, Sibiu, 374 - 24.03 - OW
      28. Borosoiu Laurentiu, Sinaia, 544 - 23.8 - O
      29. Bivolaru Stelian, Targoviste, 146 - 23.43 - OW
      30. Popescu Valentin, Bucuresti, 736 - 23.42 - O
      31. Alexandru Marius, Bucuresti, 139 - 23.31 - O
      32. Gaitan Tiberiu, Braila, 372 - 22.84 - OW
      33. Mostovoi Andrei, Campina, 1003 - 22.66 - OW
      34. Kis Istvan, Brasov, 123 - 22.65 - OW
      35. Mihu Florin, Mioveni, 186 - 22.64 - OW
      36. Ionescu Mihai, Bucuresti, 419 - 22.39 - O
      37. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 721 - 20.63 - O
      38. Visan Daniel, Ploiesti, 1270 - 20 - O
      39. Matei Mircea, Targoviste, 294 - 19.96 - AW
      40. Stoica Mihai, Mioveni, 163 - 19.76 - AW
      41. Boteanu Nicu, Bucuresti, 793 - 18.69 - A
      42. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 799 - 18.48 - A
      43. Constantin Cristina, Bucuresti, 251 - 17.9 - AF
      44. Mihaila George, Bucuresti, 329 - 17.89 - A
      45. Radu Adrian, Ploiesti, 1158 - 17.8 - A
      46. Cotet Nicolae, Braila, 269 - 17.72 - AW
      47. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 170 - 17.16 - AW
      48. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 370 - 16.66 - A
      49. Badescu Andrei, Bucuresti, 591 - 16.37 - AJ
      50. Manole Dan, Braila, 652 - 15.72 - A
      51. Vajeu Ionut, Busteni, 448 - 15.25 - A
      52. Lazar Dumitru, Mizil, 229 - 15.19 - A
      53. Rusea Gheorghe, Breaza, 705 - 15.08 - A
      54. Popa Gelu, Focsani, 737 - 14.73 - A
      55. Coclea Ionel, Braila, 493 - 13.78 - AW
      56. Panait Adrian, Braila, 408 - 12.47 - AW
      57. Marinescu Nelu, Targoviste, 490 - 11.76 - A
      58. Botea Mihai, Braila, 777 - 11.17 - A
      59. Preda Daniel, Cocorastii Mislii, 5001 - 0


      Actualizare Rev.13 - 19.03.2022

      Inscrieri Avansati (20-Mar-22) - 20:51:29 - v5.0 / cls_2022-mar

      1. Dumitru George, Targoviste, 262 - 19.99 - A
      2. Stoica Liviu Gabriel, Slobozia, 822 - 19.4 - A
      3. Lazar Catalin, Brasov, 1181 - 19.2 - A
      4. Baciu Stefan, Mioveni, 210 - 18.32 - AW
      5. Nicola Marian, Constanta, 267 - 17.95 - A
      6. Baluta Silviu, Bucuresti, 380 - 17.86 - AW
      7. Oancea Vasile, Buzau, 665 - 17.82 - A
      8. Stoica Patricia, Bucuresti, 1261 - 17.26 - AL
      9. Stancu Marian, Constanta, 1205 - 16.55 - A
      10. Stoica Dragos, Bucuresti, 1990 - 16.4 - A
      11. Polizu Ionut, Slobozia, 2610 - 16 - A
      12. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 659 - 15.92 - A
      13. Ianculovici Svetozar, Bucuresti, 757 - 15.79 - A
      14. Enache Ciprian, Ploiesti, 638 - 15.42 - A
      15. Dinu Adrian, Darmanesti, 478 - 15.35 - A
      16. Badescu Stefan, Campulung Muscel, 1864 - 14.97 - A
      17. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 465 - 14.96 - A
      18. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1112 - 14.83 - A
      19. Gagiu Remus, Pitesti, 698 - 14.46 - A
      20. Munteanu Ion, Brasov, 1924 - 14.37 - A
      21. Tical Nicusor, Otopeni, 571 - 14.15 - A
      22. Serban Nicolae, Slobozia, 979 - 13.59 - A
      23. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 663 - 13.52 - A
      24. Stoinea Iulian, Bucuresti, 1519 - 13.37 - A
      25. Movileanu Neculae, Brasov, 430 - 13.13 - A
      26. Burcea Daniel, Bucuresti, 851 - 13.11 - A
      27. Tirdea Ionut, Tecuci, 1238 - 12.79 - A
      28. Popescu Sorin, Ploiesti, 1717 - 12.5 - A
      29. Plesoianu Stefan, Constanta, 560 - 12.49 - AW
      30. Lungu Mihai, Targoviste, 586 - 12.12 - A
      31. Banu Dan, Ploiesti, 1046 - 12.11 - A
      32. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 487 - 11.96 - A
      33. Constantin Filip, Sinaia, 735 - 11.86 - A
      34. State Orlando, Bucuresti, 1735 - 11.78 - A
      35. Iordan Andrei, Tulcea, 790 - 11.47 - A
      36. Radu Fanel, Ramnicu Sarat, 1572 - 11.32 - A
      37. Florea Cristian, Constanta, 1165 - 11.22 - A
      38. Banuta Dumitru, Ploiesti, 466 - 11.17 - A
      39. Bitoiu Horia, Azuga, 2123 - 11.17 - A
      40. Voicu Ovidiu, Strejnicu, 1879 - 11.15 - A
      41. Galca Andrei, Bucuresti, 1036 - 11.12 - A
      42. Alexandroaie Emanuel, Bucuresti, 1072 - 10.65 - A
      43. Manolache Florin, Ploiesti, 2639 - 10.3 - A
      44. Dina Alexandru, Bucuresti, 964 - 10.23 - A
      45. Ghitu Liviu, Onesti, 421 - 10.1 - A
      46. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 1012 - 10.09 - A
      47. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1771 - 10.07 - A
      48. Negulescu Cristi, Sinaia, 670 - 9.79 - H
      49. Popescu Horia, Sinaia, 937 - 9.78 - H
      50. Craciun Mihaita, Brasov, 1368 - 8.97 - H
      51. Irimia Marian, Ploiesti, 1391 - 5.66 - H
      52. Bucsan Romeo, Pitesti, 5001 - 0

      Inscrieri Hobby (20-Mar-22) - 21:02:48 - v5.0 / cls_2022-mar

      1. Grigore Dumitru Valentin, Ramnicu Sarat, 2391 - 9.8 - H
      2. Batrinu Valentin, Bucuresti, 2004 - 9.77 - H
      3. Tatu Ion, Ramnicu Sarat, 2023 - 9.75 - H
      4. Untea Costel, Ramnicu Sarat, 2626 - 9.75 - H
      5. Balasa Andrei, Bucuresti, 1919 - 9.65 - H
      6. Matsumoto Paul, Brasov, 1075 - 9.48 - H
      7. Constantin Valentin, Ploiesti, 1385 - 8.88 - H
      8. Necsoiu Georgiana, Videle, 749 - 8.67 - HF
      9. Stanciu Constantin, Brasov, 742 - 8.62 - H
      10. Scutaru Marius, Constanta, 957 - 8.53 - H
      11. Caranfilian Migo, Bucuresti, 572 - 8.35 - HW
      12. Tonciu Costin, Bucuresti, 925 - 8.23 - H
      13. Gihan Sefcati, Bucuresti, 2086 - 8.23 - H
      14. Arimia Constantin, Azuga, 1693 - 8.16 - H
      15. Hodis Tudor, Bucuresti, 2727 - 8.15 - H
      16. Cocan Mircea, Bucuresti, 1156 - 8.14 - H
      17. Ionescu Ioana, Bucuresti, 1381 - 7.86 - HF
      18. Birta Andrei, Brasov, 1827 - 7.84 - H
      19. Radu Ciprian, Brasov, 1273 - 7.65 - H
      20. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 674 - 7.58 - H
      21. Cojocaru Nicusor, Brasov, 976 - 7.44 - H
      22. Dumitru Florin, Slobozia, 1281 - 7.42 - H
      23. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 1189 - 7.04 - H
      24. Drapac Gheorghe, Brasov, 945 - 6.8 - H
      25. Cruceru Ion, Ramnicu Sarat, 2283 - 6.29 - H
      26. Voicu Mihai, Ploiesti, 1799 - 6.28 - H
      27. Toader Petru, Bucuresti, 965 - 6.05 - H
      28. Burdalescu Bogdan, Bucuresti, 3237 - 6 - H
      29. Mihalcea Stefan Tiberiu, Bucuresti, 2087 - 5.75 - H
      30. Petrache Claudiu, Bucuresti, 2527 - 5.63 - H
      31. Petculescu Giani Cristian, Ploiesti, 2313 - 5.57 - H
      32. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 2040 - 5.48 - H
      33. Toma Sebastian, Ramnicu Sarat, 2406 - 5.23 - H
      34. Jantea Florin, Slobozia, 2696 - 5.23 - H
      35. Calota Eduard, Cocorastii Mislii, 3709 - 5.2 - H
      36. Magura Larian, Constanta, 1656 - 5.14 - H
      37. Magura Casian, Constanta, 1669 - 5.13 - H
      38. Oprea Tiberiu, Brasov, 2809 - 5 - H
      39. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 2062 - 4.95 - H
      40. Gheorghe Ion, Bucuresti, 2256 - 4.9 - H
      41. Predus Paul, Bucuresti, 2277 - 4.85 - H
      42. Pelmus Simion, Ploiesti, 3041 - 4.6 - H
      43. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 2121 - 4.53 - H
      44. Vrasti Ioan, Ploiesti, 2157 - 4.47 - H
      45. Herghelegiu Silviu, Bucuresti, 5001 - 0
      46. Vasile Adrian Cristian, Bragadiru, 5004 - 0
      47. Ionita Mihai, Lipanesti, 5007 - 0
      48. Ionescu Razvan Daniel, Targoviste, 5008 - 0
      49. Milos Radu, Bucuresti, 5009 - 0
      50. Plumb Gabriel, Comarnic, 5010 - 0
      Ultima editare de iulian.vrasti; 19.mar.2022, 21:04.
      Marian Bogdan and mihais mioveni like this.

      Comentariu


      • #4
        Pentru cine vine cu trenul de la Gara de Vest (tramvai 102) sau Gara de Sud (tramvai 101, autobuz 30 si 1) - coboara la statia Complex Nord, traverseaza si dupa complex face stanga si inainte da de scoala.



        Strada Laurilor - parcare scoala si blocuri riverani


        ​​


        Parcare cu plata din sos. Nordului


        Ultima editare de iulian.vrasti; 14.mar.2022, 11:35.
        Scutaru, Marian Bogdan and 2 others like this.

        Comentariu


        • #5
          Se inscriu de la Sinaia : Dracea Gabriel - Elite; Negulescu Cristi, Popescu Horia, Constantin Filip, Nedelcu Marian - Avansati. Multumim!
          Blade Jhang Jike ALC
          FH Rakza 7
          BH Rakza 7 Soft

          Comentariu


          • #6
            Gheorghe Ion ---hobby--- Bucuresti
            Marian Bogdan and iulian.vrasti like this.

            Comentariu


            • #7
              Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansati . Multumesc !
              Cameliacraiu, MARIUS67 and 2 others like this.

              Comentariu


              • #8
                Neagoe Costin - București - Elite
                Gheorghe Nicolae - București - Elite
                Dincă Dorinel - Călărași - Elite

                Comentariu


                • #9
                  Stir Andrei - Băicoi - avansați

                  Comentariu


                  • #10
                    Radu Ciprian - Brasov - Hobby

                    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Mitrea Silviu / Elite /Navodari

                      Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Loghin Florin...open ... Brașov

                        Comentariu


                        • #13
                          Munteanu Ion. Avansati. Brașov.

                          Comentariu


                          • #14
                            Ilie Octavian Marius, Open, Brașov

                            Trimis de pe al meu CPH2251 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Ianovici Florin /Avansati /Brașov
                              Stanciu Constantin /Hobby /Brașov
                              Cojocaru Nicușor /Hobby /Brașov - cu dizabilități
                              Drapac Gheorghe /Hobby /Brașov - cu dizabilități

                              Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #16
                                Bratescu adrian - open- tirgoviste- multmesc

                                Comentariu


                                • #17
                                  Voicu Ovidiu, Strejnicu - Avansati

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Salutare !! Soficaru George-Brasov-Hobby

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      - Popescu Apreotesei Mihai, Straoane - mp 29.52, la Open
                                      - Socaci Sorin, Panciu - mp 22.51, la Open
                                      Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                      FH: Butterfly Dignics 05
                                      BH: Tibhar Grass D.TecS

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Ungureanu Stefan Radu, Ploiești, Hobby.
                                        Mulțumesc!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Dospinescu George - Sibiu - Open

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Tical Nicusor avansați Otopeni și Topsaneanu Valentin avansați Chitila.

                                            Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Boboc Viorel, Slobozia, Open

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Soare Valentin la elite, Panait Genu la open și Corbu Darius tot la open.
                                                YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Marinescu Nelu - Open- Târgoviște

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X