Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Top Arena" Topoloveni - 9 si 10 aprilie 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Scutaru Marius, Constanta categoria Hobby.

    Comentariu


    • Se inscriu mutrescu Eugen și jurescu sorin din timisoara la elite

      Comentariu


      • Sterczer Sandor open Sanzieni

        Comentariu


        • Piatra Neamț
          Avansați - Rogin Florin
          Hobby - Savina Dan
          Ungureanu Adrian
          Mulțumim!
          ​​​​​​
          Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
          fh tenergy 05
          bh rakza 7 soft

          Comentariu


          • Catana Claudiu - Bucuresti - Elite

            Comentariu


            • Postat în original de florin toma Vezi post

              Intotdeauna cind sunt turnee la distante mari fata de unii jucatori, vor fi discutii cu orele si zilele de desfasurare.
              Cei ce joaca simbata, vor trebui sa se invoiasca de vineri la serviciu, ca sa aibe timp sa ajunga si eventual sa-si ia si 2 zile de cazare.. iar cei ce joaca duminica, se vor invoi luni..asa ca oricum o dai nu e bine.
              Daca stii vreo solutie la aceste turnee departe de unii jucatori, suntem deschisi la orice propunere

              Ce vom face cind va fi turneul A+ la Falticeni? Sau turneul pe echipe de la Cluj-Napoca?
              Nu pot fi toate turneele in centrul tarii.
              Poate greșesc, dar cred că mai degrabă jucătorii de la hobby nu vor merge de la Oradea la Fălticeni, (sens în care veți vedea că locurile de la hobby, peste tot, cred, se vor ocupa în proporție covârșitoare din jucători din vecinătatea locației turneului) pe când cei de la elite ar merge și de la distanțe mari, fiind mult mai puțini, însă programarea aceste categorii chiar duminica după amiază creează clar un impediment greu de înlăturat. Ca atare, chiar vă propun, la sugestia dvs, pe viitor, să analizați aceasta posibilitate.

              Comentariu


              • Fiind mult mai putini, am vrut sa scriu. (ca număr, jucătorii de la elite)

                Comentariu


                • Stanciu Mariani Dragasani Avansați

                  Comentariu


                  • POPA GELU,Focsani,avansati!

                    Comentariu


                    • Dacă mi-am înscris trupa hai că vin si eu se merită 600 km pt a mă întâlni cu prieteni după atâta pandemie
                      Bubulac Cristi - open
                      Să ne vedem sănătoși!!!
                      Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                      fh tenergy 05
                      bh rakza 7 soft

                      Comentariu


                      • Postat în original de florin toma Vezi post

                        Intotdeauna cind sunt turnee la distante mari fata de unii jucatori, vor fi discutii cu orele si zilele de desfasurare.
                        Cei ce joaca simbata, vor trebui sa se invoiasca de vineri la serviciu, ca sa aibe timp sa ajunga si eventual sa-si ia si 2 zile de cazare.. iar cei ce joaca duminica, se vor invoi luni..asa ca oricum o dai nu e bine.
                        Daca stii vreo solutie la aceste turnee departe de unii jucatori, suntem deschisi la orice propunere

                        Ce vom face cind va fi turneul A+ la Falticeni? Sau turneul pe echipe de la Cluj-Napoca?
                        Nu pot fi toate turneele in centrul tarii.
                        Și dați-mi voie să afirm că raționamentul dvs e chiar gresit:cei care joacă sâmbătă dimineață pot ajunge vineri seara, astfel că nu e nevoie de 2 nopți de cazare, iar care joaca sâmbătă de la ora 14:30-15:00 pot ajunge fără probleme daca pleacă spre locație sâmbătă dimineață. Evident, cine nu are nicio presiune legata de timp și bani, poate sa stea liniștit chiar 2 nopți. Iar cu privire la prezența la turneele A+ a jucătorilor de la elite, în completarea a ceea ce spus mai sus, se poate verifica faptul că au fost prezenți din toate colturile tarii indiferent unde a fost ținut, uneori în ordinea clasamentului, cu putini absenți din top 50. Așadar nu distanța a fost problema, ci programarea lui duminica după amiază va fi... De aceea cred că a fost gândit puțin greșit.
                        Nu e problemă pentru dvs, că nu se vor ocupa locurile de la elite (cu cei cu media aferenta) pentru că sunt puține oricum, dar vor fi la maxim solicitate cele plasate mult mai ok, de la celelalte categorii. Repet, cu prezența 90% locală. Nu veți vedea decât câțiva la hobby de la Baia Mare, Timișoara, Craiova etc. Ei, asta este, va trebui să acceptați și critici 😁
                        Încă încerc sa fac calcule cum naiba as putea face să nu mă întorc noaptea la 2 de acolo, luând în calcul inevitabile, probabil, întârzieri, plus, cine știe, poate prind o zi buna și câștig vreo câteva meciuri încât sa ma surprind și pe mine... ☺️ (am pățit recent😉)

                        Comentariu


                        • Nu e o problemă pt dvs* (am vrut sa scriu)
                          Vor fi la maxim solicitate cele de la alte categorii*(iar, autocorectul)
                          Încă încerc sa ma gândesc cum as putea veni, fără sa ma prindă ora 2 noaptea întoarcerea acasă, luând în calcul, inevitabil, întârzierile... (a 3-a corectura)

                          Comentariu


                          • Minca Liviu-hobby ,Videle
                            Lemn :Viscaria
                            Forehand :Tenergy 05 hard
                            Backhand :Tenergy 80

                            Comentariu


                            • La Hobby se înscrie Paul Predus, București

                              Comentariu


                              • Cu parere de rau se retrage SFRENTI COSMIN . Multumesc.

                                Comentariu


                                • Se inscrie Iancu Marius, avansati, Brasov. Multumesc!

                                  Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • Iorgoiu Constantin,open

                                    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • Loghin Florin...open... Brașov

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Bubucrys Vezi post
                                        Dacă mi-am înscris trupa hai că vin si eu se merită 600 km pt a mă întâlni cu prieteni după atâta pandemie
                                        Bubulac Cristi - open
                                        Să ne vedem sănătoși!!!
                                        Pufuletii ! 600km=pufuleti crocanti.
                                        De-aia frumos AmaTur-ul ! Diversificare... Ce-mi place sa fac nimic !!!
                                        Blade: lemn off...ce lemn !
                                        Bh: cu tepi
                                        Fh: fara tepi

                                        Comentariu


                                        • - Popescu Apreotesei Mihai, Straoane - mp 29.52, la Open
                                          Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                          FH: Butterfly Dignics 05
                                          BH: Tibhar Grass D.TecS

                                          Comentariu


                                          • Daneliuc Gabi -Selimbar la elite
                                            lemn Primorac carbon
                                            fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                            Comentariu


                                            • - Socaci Sorin, Panciu - mp 22.51, la Open
                                              Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                              FH: Butterfly Dignics 05
                                              BH: Tibhar Grass D.TecS

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de sorin_client Vezi post

                                                Pufuletii ! 600km=pufuleti crocanti.
                                                De-aia frumos AmaTur-ul ! Diversificare... Ce-mi place sa fac nimic !!!
                                                Vin de vineri pufuletii să te văd și pe tine ne vedem dacă vi și tu de vineri stăm la un ceai de tei
                                                Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                                fh tenergy 05
                                                bh rakza 7 soft

                                                Comentariu


                                                • Hancig Mircea din Timisoara la Open

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage Razvan Olaru de la Hobby.
                                                    Mulțumesc și spor la concurs!
                                                    D09C - Mizutani ZLC - D09C

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X