Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Copiilor – sambata , 26 Martie. Bucuresti - CSTA Bucuresti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Copiilor – sambata , 26 Martie. Bucuresti - CSTA Bucuresti

    Cupa Copiilor – sambata , 26 Martie
    SALA: Top Tenis Arena; Aleea Matelotilor,nr. 1, București-Sector 1.
    INDICAȚII DE ACCES:
    https://www.google.ro/maps/place/Top...715:0x8ec10194
    FACILITĂȚI: Vestiare, minibar complet ;
    Inscrieri: DOAR PRIN SMS/WHATSAPP LA NR. 0774420441;
    13.00 - 13.15 – confirmare înscrieri, la 13.30 încep meciurile;
    Categorii de varsta: 8-10 ani ( fete + baieti, amestecati ), numar participanti 24, si 11-13 ani ( fete + baieti, amestecati), numar participanti 24.
    NR. MESE: 8 mese Andro si Tibhar, aprobate ITTF;
    MINGI:red&black 2*– TAXA PARTICIPARE: 30 Lei ;
    SISTEM DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe de câte 5/6 jucători. se califică 4;
    - eliminatorii;
    MATERIALE DE PREMIERE: DIPLOME PERSONALIZATE DE PARTICIPARE PENTRU TOTI COPII;
    Locul 1 – cupa + medalie +diploma; Locurile 2 si 3 : diplome + medalii.
    Organizator: Catalin Dutu, tel. 0774420441;

  • #2
    Boroica Maria 8-10 ani


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comentariu


    • #3
      Tita Mihai Darius- 13 ani
      Bucuresti


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Birla Marius Valentin , 11 ani , Bucuresti


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Iordan Marc Gabriel 11-13 ani


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Iordan Mihai 8-10 și Iordan Alexandru 11-13


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Ciochir Petru Csta 11-13 ani


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Tamas Tudor 11-13 ani Csta


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Saftoiu Tudor 11-13 ani stirom


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Pantelimon:
                    Miu Maria 8-10 ani
                    Cristian Stratulat 8-10 ani
                    Hodis Tudor 11-13 ani


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Hardan Nicolas, Mergeany Iany , Ionescu Mihai , Ciortin Bianca, CSTA Bucuresti 11-13.

                      Comentariu


                      • #12
                        State Mălin, Filon Luca și Haiducu Răzvan la 11-13 ani CSS 1


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          LPS Constanta:
                          8-10 ani: Stoian Alexandra, Tini Alina, Croitoru Bogdan
                          11-13 ani: Magura Larian, Magura Casian, Barbu Sara, Petculescu Letitia.

                          Comentariu


                          • #14
                            Ghindaoanu Marc 11-13 css1


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              8-10 ani:
                              1. Boroica Maria CSTA Bucuresti
                              2. Iordan Mihai Stirom
                              3. Miu Maria ACSOV Pantelimon
                              4. Stratulat Cristian ACSOV Pantelimon
                              5. Stoian Alexandra LPS Constanta
                              6. Tini Alina LPS Constanta
                              7. Croitoru Bogdan LPS Constanta

                              1. Tita Mihai Darius
                              2. Birla Marius Valentin
                              3. Iordan Marc Gabriel OK Bucuresti
                              4. Iordan Alexandru OK Bucuresti
                              5. Ciochir Petru CSTA Bucuresti
                              6. Tamas Tudor CSTA Bucuresti
                              7. Saftoiu Tudor Stirom
                              8. Hodis Tudor ACSOV Pantelimon
                              9. Hardan Nicolas CSTA Bucuresti
                              10. Mergeani Iani CSTA Bucuresti
                              11. Ionescu Mihai CSTA Bucuresti
                              12. Ciortin Bianca CSTA Bucuresti
                              13. State Malin CSS 1 Bucuresti
                              14. Filon Luca CSS 1 Bucuresti
                              15. Haiducu Razvan CSS 1 Bucuresti
                              16. Magura Larian LPS Constanta
                              17. Magura Casian LPS Constanta
                              18. Barbu Sara LPS Constanta
                              19. Petculescu Letitia LPS Constanta
                              20. Ghindaoanu Marc CSS 1 Bucuresti
                              iulian.vrasti likes this.

                              Comentariu


                              • #16
                                Codreanu Daria Pantelimon 8-10 ani


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comentariu


                                • #17
                                  Vasile Ilinca 11-13 ani


                                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Tanase Adelina 11-13 și Tanase Antonia 8-10


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Filon Luca și Haiducu Răzvan 11-13 ani CSS 1, se retrag

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        CSS Buzau:
                                        8-10 ani:
                                        Dumitru Alexandra
                                        Crastich Erika
                                        Sorica Natalia
                                        Iarca Denis
                                        Trifescu David
                                        Chiru Sebastian
                                        Dumitru Dominic
                                        Nita Matei
                                        11-13 ani:
                                        Patranoiu Maria
                                        Feraru Stefan

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          8-10 ani:
                                          1 Boroica Maria CSTA Bucuresti
                                          2 Iordan Mihai Stirom
                                          3 Miu Maria ACSOV Pantelimon
                                          4 Stratulat Cristian ACSOV Pantelimon
                                          5 Stoian Alexandra LPS Constanta
                                          6 Tini Alina LPS Constanta
                                          7 Croitoru Bogdan LPS Constanta
                                          8 Codreanu Daria ACSOV Pantelimon
                                          9 Tanase Antonia ACSOV Pantelimon
                                          10 Dumitru Alexandra CSS Buzau
                                          11 Crastich Erika CSS Buzau
                                          12 Sorica Natalia CSS Buzau
                                          13 Iarca Denis CSS Buzau
                                          14 Trifescu David CSS Buzau
                                          15 Chiru Sebastian CSS Buzau
                                          16 Dumitru Dominic CSS Buzau
                                          17 Nita Matei CSS Buzau

                                          11-13 ani:
                                          1 Tita Mihai Darius
                                          2 Birla Marius Valentin
                                          3 Iordan Marc Gabriel OK Bucuresti
                                          4 Iordan Alexandru OK Bucuresti
                                          5 Ciochir Petru CSTA Bucuresti
                                          6 Tamas Tudor CSTA Bucuresti
                                          7 Saftoiu Tudor Stirom
                                          8 Hodis Tudor ACSOV Pantelimon
                                          9 Hardan Nicolas CSTA Bucuresti
                                          10 Mergeani Iani CSTA Bucuresti
                                          11 Ionescu Mihai CSTA Bucuresti
                                          12 Ciortin Bianca CSTA Bucuresti
                                          13 State Malin CSS 1 Bucuresti
                                          14 Patranoiu Maria CSS Buzau
                                          15 Feraru Stefan CSS Buzau
                                          16 Magura Larian LPS Constanta
                                          17 Magura Casian LPS Constanta
                                          18 Barbu Sara LPS Constanta
                                          19 Petculescu Letitia LPS Constanta
                                          20 Ghindaoanu Marc CSS 1 Bucuresti
                                          21 Vasile Ilinca ACSOV Pantelimon
                                          22 Tanase Adelina ACSOV Pantelimon

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Ege Eris 11-13 ani dumbravita


                                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Gr.inferioara nr. 1 - 8 - 10 ani
                                              Nr Nume si prenume - Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              LOC
                                              1 IORDAN MIHAI - Stirom
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-0
                                              4
                                              1
                                              2 TINI ALINA - LPS Constanta
                                              0-3
                                              3-1
                                              3-0
                                              3-0
                                              3
                                              2
                                              3 CODREANU DARIA - ACSOV Pantelimon
                                              0-3
                                              1-3
                                              3-0
                                              3-0
                                              2
                                              3
                                              4 SORICA NATALIA - CSS Buzau
                                              0-3
                                              0-3
                                              0-3
                                              2-3
                                              0
                                              5 IARCA DENIS - CSS Buzau
                                              0-3
                                              0-3
                                              0-3
                                              3-2
                                              1
                                              4
                                              6 -
                                              -
                                              Gr.inferioara nr. 2 - 8 - 10 ani
                                              Nr Nume si prenume - Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              LOC
                                              1 STOIAN ALEXANDRA - LPS Constanta
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-2
                                              5
                                              1
                                              2 MIU MARIA - ACSOV Pantelimon
                                              0-3
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-0
                                              0-3
                                              3
                                              3
                                              3 BOROICA MARIA - CSTA Bucuresti
                                              0-3
                                              0-3
                                              3-0
                                              3-2
                                              0-3
                                              2
                                              4
                                              4 CRASTICH ERIKA - CSS Buzau
                                              0-3
                                              0-3
                                              0-3
                                              0-3
                                              0-3
                                              0
                                              5 TRIFESCU DAVID - CSS Buzau
                                              0-3
                                              0-3
                                              2-3
                                              3-0
                                              0-3
                                              1
                                              6 NITA MATEI - CSS Buzau
                                              2-3
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-0
                                              4
                                              2
                                              -
                                              Gr.inferioara nr. 3 - 8 - 10 ani
                                              Nr Nume si prenume - Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              LOC
                                              1 TANASE ANTONIA - ACSOV Pantelimon
                                              3-0
                                              3-1
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-0
                                              5
                                              1
                                              2 CROITORU BOGDAN - LPS Constanta
                                              0-3
                                              0-3
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-0
                                              3
                                              3
                                              3 STRATULAT CRISTIAN - ACSOV Pantelimon
                                              1-3
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-0
                                              3-0
                                              4
                                              2
                                              4 DUMITRU ALEXANDRA - CSS Buzau
                                              0-3
                                              0-3
                                              0-3
                                              0-3
                                              0-3
                                              0
                                              5 CHIRU SEBASTIAN - CSS Buzau
                                              0-3
                                              0-3
                                              0-3
                                              3-0
                                              3-1
                                              2
                                              4
                                              6 DUMITRU DOMINIC - CSS Buzau
                                              0-3
                                              0-3
                                              0-3
                                              3-0
                                              1-3
                                              1
                                              -
                                              Gr.superioara nr. 1 - 8 - 10 ani
                                              Nr Nume si prenume - Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              V
                                              LOC
                                              1 IORDAN MIHAI - Stirom
                                              3-0
                                              3-0
                                              2
                                              1
                                              2 MIU MARIA - ACSOV Pantelimon
                                              0-3
                                              3-0
                                              1
                                              2
                                              3 CROITORU BOGDAN - LPS Constanta
                                              0-3
                                              0-3
                                              0
                                              -
                                              Gr.superioara nr. 2 - 8 - 10 ani
                                              Nr Nume si prenume - Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              V
                                              LOC
                                              1 STOIAN ALEXANDRA - LPS Constanta
                                              3-0
                                              3-0
                                              2
                                              1
                                              2 CODREANU DARIA - ACSOV Pantelimon
                                              0-3
                                              3-0
                                              1
                                              2
                                              3 CHIRU SEBASTIAN - CSS Buzau
                                              0-3
                                              0-3
                                              0
                                              -
                                              Gr.superioara nr. 3 - 8 - 10 ani
                                              Nr Nume si prenume - Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              V
                                              LOC
                                              1 TANASE ANTONIA - ACSOV Pantelimon
                                              3-0
                                              3-0
                                              2
                                              1
                                              2 TINI ALINA - LPS Constanta
                                              0-3
                                              3-0
                                              1
                                              2
                                              3 BOROICA MARIA - CSTA Bucuresti
                                              0-3
                                              0-3
                                              0
                                              -
                                              Gr.superioara nr. 4 - 8 - 10 ani
                                              Nr Nume si prenume - Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              V
                                              LOC
                                              1 STRATULAT CRISTIAN - ACSOV Pantelimon
                                              1-3
                                              3-0
                                              1
                                              2
                                              2 NITA MATEI - CSS Buzau
                                              3-1
                                              3-0
                                              2
                                              1
                                              3 IARCA DENIS - CSS Buzau
                                              0-3
                                              0-3
                                              0
                                              -
                                              Eliminatorii 8 - 10 ani

                                              1. Iordan Mihai
                                              ------------------------- Iordan Mihai 3-0
                                              8. Tini Alina
                                              ----------------------------------- Iordan Mihai 3-2
                                              5. Codreanu Daria
                                              ------------------------- Nita Matei 0-3
                                              4. Nita Matei
                                              -------------------------------------------------- Iordan Mihai 3-0
                                              3. Tanase Antonia
                                              ------------------------- Tanase Antonia 3-0
                                              6. Miu Maria
                                              ----------------------------------- Stoian Alexandra 0-3
                                              7. Stratulat Cristian
                                              ------------------------- Stoian Alexandra 1-3
                                              2. Stoian Alexandra

                                              Clasament 8 - 10 ani

                                              1. Iordan Mihai - Stirom
                                              2. Stoian Alexandra - LPS Constanta
                                              3 -- 4
                                              Nita Matei - CSS Buzau
                                              Tanase Antonia - ACSOV Pantelimon
                                              5 -- 8
                                              Tini Alina - LPS Constanta
                                              Stratulat Cristian - ACSOV Pantelimon
                                              Codreanu Daria - ACSOV Pantelimon
                                              Miu Maria - ACSOV Pantelimon
                                              9 -- 12 0v gr.sup.
                                              Boroica Maria - CSTA Bucuresti
                                              Croitoru Bogdan - LPS Constanta
                                              Iarca Denis - CSS Buzau
                                              Chiru Sebastian - CSS Buzau
                                              13 -- 14 1v gr.inf.
                                              Trifescu David - CSS Buzau
                                              Dumitru Dominic - CSS Buzau
                                              15 -- 17 0v gr.inf.
                                              Dumitru Alexandra - CSS Buzau
                                              Crastich Erika - CSS Buzau
                                              Sorica Natalia - CSS Buzau

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Gr.inferioara nr. 1 - 11 - 13 ani
                                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                V
                                                LOC
                                                1 IORDAN ALEXANDRU - OK Bucuresti
                                                3-0
                                                3-1
                                                3-0
                                                3-0
                                                4
                                                1
                                                2 BARBU SARA - LPS Constanta
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                3
                                                3 HARDAN NICOLAS - CSTA Bucuresti
                                                1-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                2
                                                4 FERARU STEFAN - CSS Buzau
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                5 CIOCHIR PETRU - CSTA Bucuresti
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                1
                                                4
                                                -
                                                Gr.inferioara nr. 2 - 11 - 13 ani
                                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                V
                                                LOC
                                                1 STATE MALIN - CSS 1 Bucuresti
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                4
                                                1
                                                2 PATRANOIU MARIA - CSS Buzau
                                                2-3
                                                2-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                3
                                                3 VASILE ILINCA - ACSOV Pantelimon
                                                0-3
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                2
                                                4 CIORTIN BIANCA - CSTA Bucuresti
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-2
                                                1
                                                4
                                                5 MAGURA CASIAN - LPS Constanta
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                2-3
                                                0
                                                -
                                                Gr.inferioara nr. 3 - 11 - 13 ani
                                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                V
                                                LOC
                                                1 IORDAN MARC GABRIEL - OK Bucuresti
                                                2-3
                                                3-1
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                2
                                                2 HODIS TUDOR - ACSOV Pantelimon
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                4
                                                1
                                                3 PETCULESCU LETITIA - LPS Constanta
                                                1-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                3
                                                4 IONESCU MIHAI - CSTA Bucuresti
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                1
                                                4
                                                5 TAMAS TUDOR - CSTA Bucuresti
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                -
                                                Gr.inferioara nr. 4 - 11 - 13 ani
                                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                V
                                                LOC
                                                1 SAFTOIU TUDOR - Stirom
                                                2-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                2
                                                2 EGE ERIS - Dumbravita
                                                3-2
                                                3-1
                                                3-0
                                                3-0
                                                4
                                                1
                                                3 GHINDAOANU MARC - CSS 1 Bucuresti
                                                0-3
                                                1-3
                                                3-0
                                                2-3
                                                1
                                                4
                                                4 MERGEANI IANI - CSTA Bucuresti
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                5 MAGURA LARIAN - LPS Constanta
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-2
                                                3-0
                                                2
                                                3
                                                -

                                                Gr.superioara nr. 1 - 11 - 13 ani
                                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                V
                                                LOC
                                                1 IORDAN ALEXANDRU - OK Bucuresti
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                2 SAFTOIU TUDOR - Stirom
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                3 PETCULESCU LETITIA - LPS Constanta
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                1
                                                4 CIORTIN BIANCA - CSTA Bucuresti
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                -
                                                Gr.superioara nr. 2 - 11 - 13 ani
                                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                V
                                                LOC
                                                1 STATE MALIN - CSS 1 Bucuresti
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                2 HARDAN NICOLAS - CSTA Bucuresti
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                3 MAGURA LARIAN - LPS Constanta
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                1
                                                4 IONESCU MIHAI - CSTA Bucuresti
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                -
                                                Gr.superioara nr. 3 - 11 - 13 ani
                                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                V
                                                LOC
                                                1 HODIS TUDOR - ACSOV Pantelimon
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                2 VASILE ILINCA - ACSOV Pantelimon
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                3 BARBU SARA - LPS Constanta
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                4 GHINDAOANU MARC - CSS 1 Bucuresti
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                1
                                                -
                                                Gr.superioara nr. 4 - 11 - 13 ani
                                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                V
                                                LOC
                                                1 EGE ERIS - Dumbravita
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                2 IORDAN MARC GABRIEL - OK Bucuresti
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-1
                                                2
                                                2
                                                3 PATRANOIU MARIA - CSS Buzau
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                1
                                                4 CIOCHIR PETRU - CSTA Bucuresti
                                                0-3
                                                1-3
                                                0-3
                                                0
                                                -
                                                Eliminatorii 11 - 13 ani

                                                1. Iordan Alexandru
                                                ------------------------- Iordan Alexandru 3-0
                                                8. Vasile Ilinca
                                                ----------------------------------- Iordan Alexandru 3-2
                                                5. Hardan Nicolas
                                                ------------------------- Ege Eris 0-3
                                                4. Ege Eris
                                                -------------------------------------------------- Iordan Alexandru 3-0
                                                3. Hodis Tudor
                                                ------------------------- Saftoiu Tudor 0-3
                                                6. Saftoiu Tudor
                                                ----------------------------------- State Malin 1-3
                                                7. Iordan Marc Gabriel
                                                ------------------------- State Malin 0-3
                                                2. State Malin

                                                Clasament 11 - 13 ani

                                                1. Iordan Alexandru - OK Bucuresti
                                                2. State Malin - CSS 1 Bucuresti
                                                3 -- 4
                                                Ege Eris - Dumbravita
                                                Saftoiu Tudor - Stirom
                                                5 -- 8
                                                Vasile Ilinca - ACSOV Pantelimon
                                                Iordan Marc Gabriel - OK Bucuresti
                                                Hardan Nicolas - CSTA Bucuresti
                                                Hodis Tudor - ACSOV Pantelimon
                                                9 -- 12 1v gr.sup.
                                                Patranoiu Maria - CSS Buzau
                                                Petculescu Letitia - LPS Constanta
                                                Ghindaoanu Marc - CSS 1 Bucuresti
                                                Magura Larian - LPS Constanta
                                                13 -- 16 0v gr.sup.
                                                Barbu Sara - LPS Constanta
                                                Ionescu Mihai - CSTA Bucuresti
                                                Ciortin Bianca - CSTA Bucuresti
                                                Ciochir Petru - CSTA Bucuresti
                                                17 -- 20 0v gr.inf.
                                                Mergeani Iani - CSTA Bucuresti
                                                Feraru Stefan - CSS Buzau
                                                Magura Casian - LPS Constanta
                                                Tamas Tudor - CSTA Bucuresti

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X