Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WTTD - AmaTur România - Reșița, 3 aprilie 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B+ WTTD - AmaTur România - Reșița, 3 aprilie 2022

    Data și ora: 03.04.2022, ora 09:30
    Localitatea: Reșița
    Locul de desfășurare: Sala de Sport a Colegiului Național "Traian Lalescu" - Bd. Alexandru Ioan Cuza nr. 7



    Categorii: Hobby+Amatori+Open+Elite
    Logistică: 6 mese certificate ITTF, mingi GEWO Select Pro 40+ ***
    Suprafața de joc: covor PVC multisport
    Numărul maxim de jucători: 36
    Materiale de premiere: diplome la primele 3 locuri
    Facilități: vestiare
    Taxă de participare: 20 lei adulți. Copiii sub 14 ani și persoanele cu dizabilități nu plătesc taxă de participare.
    Înscrierea/Retragerea participanților: pe forum sau telefonic
    Prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    Ultima retragere: sâmbătă, 02.04.2022, ora 21:00
    Clasament de referință: martie 2022
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza unele persoane conform regulamentului Amatur în vigoare!

    Validare înscrieri: 09:30-10:00
    Ora de începere: 10:15

    Sistem de desfășurare:
    - grupe inferioare de câte 5-6 jucători în funcție de MP, aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă). Se califică primii 4
    - grupe superioare de 4. Se califică primii 2
    - tablou eliminatoriu de 16. Ordinea favoriților (inclusiv pentru bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor. Plasarea pe tablou se face automat
    - se joacă finală mică

    ​​​​​​Organizator: Tiberiu CSAKY - 0729919888
    Ultima editare de irukandji; 01.apr.2022, 10:08.
    STIGA Infinity VPS V
    Rhyzm-P | Rhyzm-P

  • #2
    Rezervat inscrieri/clasament
    STIGA Infinity VPS V
    Rhyzm-P | Rhyzm-P

    Comentariu


    • #3
      Pârvu Nicolae - Reşiţa - Elite
      Reşiţa :Csaky Tiberiu, Degianschi Obrad,Turburan Ion,Poenar Alin,Venter Liviu, Creşneac Mihail, Manu Nicolae, Tamşa Titus - Open
      Reşiţa: Craiovan Victor, Munteanu Constantin, Simion Dan,Sorescu Velimir - Avansaţi

      Comentariu


      • #4
        Din Oraviţa: Puţ Gabriel - Elite
        Open: Drinceanu Lilian, Cioveie Bogdan, Vereş Francisc,Ciublea Vichente,Cioveie Marian
        Hobby :Seiche Lucian

        Comentariu


        • #5
          Verdeţ Adrian - Timişoara - Elite
          Kaposta Victor - Arad - Elite

          Comentariu


          • #6
            Vuca Adrian - Berzovia - Open
            Negrea Olimpiu - Oţelu Roşu - Open

            Comentariu


            • #7
              Schinteie Alexandru Dumitru - Anina- Hobby

              Comentariu


              • #8
                Din Reşiţa : Curaciuc Claudiu - Avansaţi
                Hobby : Sturz Daniel, Iuga Sorin,Doxan Adrian, Ardeleanu Bogdan

                Comentariu


                • #9
                  Murgu Ion - Oraviţa - Open

                  Comentariu


                  • #10
                    Lungu Marius - Oraviţa - Open

                    Comentariu


                    • #11
                      Popescu Radu - Arad - Avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        din Bocşa : Hobby - Tina Constantin, Miloş Adrian

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Reşiţa - Hobby - Grindean Petrişor

                          Comentariu


                          • #14
                            Orban marius lugoj open

                            Comentariu


                            • #15
                              Sa nu uitati dragilor ca la alcatuirea grupelor inferioare va fi o singura categorie, ALL, chiar daca v-ati inscris pe fiecare categorie in parte. Sa ne vedem cu bine!
                              Blade: Mizutani ZLC
                              FH Nittaku Fastarc G1
                              BH Xiom Sigma II Euro

                              Comentariu


                              • #16
                                Hoancea Eugen - Deva

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se retrage Hoancea Eugen - Deva

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Neag Ioan, Timisoara, Open

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Ignuta sebastian -voiteg-amatori

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se retrage: Popescu Radu - Arad

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Jurescu Sorin, Timisoara

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Inscrieri ALL (03.04.2022) - 3:49:58 PM - v5.3 / cls_2022-apr

                                            1. Verdet Adrian, Timisoara, 6 - 43.14 - EW
                                            2. Put Gabriel, Oravita, 619 - 38.96 - E
                                            3. Parvu Nicolae, Resita, 2765 - 38.1 - E
                                            4. Kaposta Victor, Arad, 45 - 36.35 - E
                                            5. Turburan Ion, Resita, 1224 - 31.36 - OW
                                            6. Cioveie Bogdan, Oravita, 1225 - 30.89 - O
                                            7. Drinceanu Lilian, Oravita, 544 - 30.11 - O
                                            8. Csaky Tiberiu, Resita, 466 - 27.7 - OW
                                            9. Ciublea Vichente, Oravita, 1290 - 27.53 - O
                                            10. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 67 - 27.49 - O
                                            11. Tamsa Titus, Resita, 930 - 27.06 - O
                                            12. Degianschi Obrad, Resita, 743 - 26.6 - O
                                            13. Veres Francisc, Oravita, 702 - 26.54 - O
                                            14. Poenar Alin, Resita, 1585 - 24.95 - O
                                            15. Venter Liviu, Resita, 1420 - 23.71 - OW
                                            16. Murgu Ioan, Oravita, 1791 - 22.2 - O
                                            17. Vuca Adrian, Berzovia, 1297 - 22.02 - O
                                            18. Orban Marius, Lugoj, 123 - 21.46 - O
                                            19. Manu Nicolae, Resita, 2990 - 21.4 - O
                                            20. Lungu Marius, Oravita, 1010 - 19.28 - A
                                            21. Cresneac Mihail, Resita, 3031 - 18.9 - A
                                            22. Munteanu Constantin, Resita, 3040 - 18.35 - A
                                            23. Craiovan Victor, Resita, 1757 - 16.93 - A
                                            24. Cioveie Marian, Oravita, 3112 - 16.61 - A
                                            25. Sorescu Velimir, Resita, 3282 - 12.2 - A
                                            26. Curaciuc Claudiu, Resita, 3308 - 11.7 - A
                                            27. Simion Dan, Resita, 3346 - 10.67 - A
                                            28. Doxan Adrian, Resita, 2228 - 5.64 - H
                                            29. Ardeleanu Bogdan, Resita, 3792 - 5.33 - H
                                            30. Seiche Lucian, Oravita, 1753 - 5.25 - H
                                            31. Schinteie Alexandru Dumitru, Anina, 2645 - 5 - H
                                            32. Sturz Daniel, Resita, 5001 - 0
                                            33. Iuga Sorin, Resita, 5002 - 0
                                            34. Tina Constantin, Bocsa, 5003 - 0
                                            35. Milos Adrian, Bocsa, 5004 - 0
                                            36. Grindean Petrisor, Resita, 5005 - 0
                                            -----------------------------------------
                                            Lista de asteptare:
                                            1. Neag Ioan, Timisoara, 626 - 31.61 - O
                                            2. Ignuta Sebastian, Voiteg, 3042 - 18.3 - A
                                            3. Jurescu Sorin, Timisoara, 15 - 34.08 - EW

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Se retrage Victor Craiovan
                                              STIGA Infinity VPS V
                                              Rhyzm-P | Rhyzm-P

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Se retrage Creşneac Mihail şi Simion Dan din Reşiţa

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Inscrieri ALL (03.04.2022) - 17:53:38 - v5.3 / cls_2022-apr

                                                  1. Verdet Adrian, Timisoara, 6 - 43,14 - EW
                                                  2. Put Gabriel, Oravita, 619 - 38,96 - E
                                                  3. Parvu Nicolae, Resita, 2765 - 38,1 - E
                                                  4. Kaposta Victor, Arad, 45 - 36,35 - E
                                                  5. Jurescu Sorin, Timisoara, 15 - 34,08 - EW
                                                  6. Neag Ioan, Timisoara, 626 - 31,61 - O
                                                  7. Turburan Ion, Resita, 1224 - 31,36 - OW
                                                  8. Cioveie Bogdan, Oravita, 1225 - 30,89 - O
                                                  9. Drinceanu Lilian, Oravita, 544 - 30,11 - O
                                                  10. Csaky Tiberiu, Resita, 466 - 27,7 - OW
                                                  11. Ciublea Vichente, Oravita, 1290 - 27,53 - O
                                                  12. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 67 - 27,49 - O
                                                  13. Tamsa Titus, Resita, 930 - 27,06 - O
                                                  14. Degianschi Obrad, Resita, 743 - 26,6 - O
                                                  15. Veres Francisc, Oravita, 702 - 26,54 - O
                                                  16. Poenar Alin, Resita, 1585 - 24,95 - O
                                                  17. Venter Liviu, Resita, 1420 - 23,71 - OW
                                                  18. Murgu Ioan, Oravita, 1791 - 22,2 - O
                                                  19. Vuca Adrian, Berzovia, 1297 - 22,02 - O
                                                  20. Orban Marius, Lugoj, 123 - 21,46 - O
                                                  21. Manu Nicolae, Resita, 2990 - 21,4 - O
                                                  22. Lungu Marius, Oravita, 1010 - 19,28 - A
                                                  23. Munteanu Constantin, Resita, 3040 - 18,35 - A
                                                  24. Ignuta Sebastian, Voiteg, 3042 - 18,3 - A
                                                  25. Cioveie Marian, Oravita, 3112 - 16,61 - A
                                                  26. Sorescu Velimir, Resita, 3282 - 12,2 - A
                                                  27. Curaciuc Claudiu, Resita, 3308 - 11,7 - A
                                                  28. Doxan Adrian, Resita, 2228 - 5,64 - H
                                                  29. Ardeleanu Bogdan, Resita, 3792 - 5,33 - H
                                                  30. Seiche Lucian, Oravita, 1753 - 5,25 - H
                                                  31. Schinteie Alexandru Dumitru, Anina, 2645 - 5 - H
                                                  32. Sturz Daniel, Resita, 5001 - 0
                                                  33. Iuga Sorin, Resita, 5002 - 0
                                                  34. Tina Constantin, Bocsa, 5003 - 0
                                                  35. Milos Adrian, Bocsa, 5004 - 0
                                                  36. Grindean Petrisor, Resita, 5005 - 0

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X