Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Laura, Bucuresti 31,01,02 Aprilie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
"inferioara or superioara"
Curăță tot
postări noi

  • #1
    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby-22 locuri
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    2 MEREZEANU GABRIEL - Bucuresti
    3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
    4 MOCANU FILIP - Bucuresti
    5 GHEORGHE VICTOR - Bucuresti
    6 TOPOLEANU DAN - Bucuresti
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby-22 locuri
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    2 LUCA IOAN - Bucuresti
    3 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
    4 JIPA ALEXANDRU - Bucuresti
    5 CRISTESCU MARIA - Bucuresti
    6 MATEI IONEL - Bucuresti
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby-22 locuri
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 IONESCU IOANA - Bucuresti
    2 TOADER PETRU - Bucuresti
    3 SAJGO ERIK - Bucuresti
    4 PREDUS PAUL - Bucuresti
    5 HAROLD SAVA - Bucuresti
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby-22 locuri
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    2 TASE CATALIN - Bucuresti
    3 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
    4 GHEORGHE ION - Bucuresti
    5 CIUPITU CRISTIAN - Bucuresti
    6 -
    -

    Comentariu


    • #2
      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby-22 locuri
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 MEREZEANU GABRIEL - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      2
      4 MOCANU FILIP - Bucuresti
      2-3
      3-0
      2-3
      3-0
      0-3
      2
      4
      5 GHEORGHE VICTOR - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      6 TOPOLEANU DAN - Bucuresti
      0-3
      3-1
      1-3
      3-0
      3-1
      3
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby-22 locuri
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
      3-2
      1-3
      3-0
      3-0
      0-3
      3
      3
      2 LUCA IOAN - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-0
      3-0
      0-3
      2
      4
      3 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      0-3
      4
      2
      4 JIPA ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      5 CRISTESCU MARIA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      6 MATEI IONEL - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby-22 locuri
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 IONESCU IOANA - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      1
      2 TOADER PETRU - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      2
      3 SAJGO ERIK - Bucuresti
      1-3
      1-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      4 PREDUS PAUL - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 HAROLD SAVA - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby-22 locuri
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 TASE CATALIN - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      1-3
      2
      3
      3 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      4
      4 GHEORGHE ION - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      5 CIUPITU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      2
      6 -
      -

      Comentariu


      • #3
        Gr.superioara nr. 1 - Hobby-22 locuri
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
        2 CIUPITU CRISTIAN - Bucuresti
        3 HAROLD SAVA - Bucuresti
        4 LUCA IOAN - Bucuresti
        -
        Gr.superioara nr. 2 - Hobby-22 locuri
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 MATEI IONEL - Bucuresti
        2 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
        3 TASE CATALIN - Bucuresti
        4 SAJGO ERIK - Bucuresti
        -
        Gr.superioara nr. 3 - Hobby-22 locuri
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 IONESCU IOANA - Bucuresti
        2 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
        3 TOPOLEANU DAN - Bucuresti
        4 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
        -
        Gr.superioara nr. 4 - Hobby-22 locuri
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        LOC
        1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
        2 TOADER PETRU - Bucuresti
        3 TONCIU COSTIN - Bucuresti
        4 MOCANU FILIP - Bucuresti
        -

        Comentariu


        • #4
          Gr.superioara nr. 1 - Hobby-22 locuri
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
          3-1
          3-0
          3-1
          3
          1
          2 CIUPITU CRISTIAN - Bucuresti
          1-3
          0-3
          3-1
          1
          3 HAROLD SAVA - Bucuresti
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          4 LUCA IOAN - Bucuresti
          1-3
          1-3
          0-3
          0
          -
          Gr.superioara nr. 2 - Hobby-22 locuri
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 MATEI IONEL - Bucuresti
          1-3
          3-2
          3-1
          2
          2
          2 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
          3-1
          3-1
          3-1
          3
          1
          3 TASE CATALIN - Bucuresti
          2-3
          1-3
          3-0
          1
          4 SAJGO ERIK - Bucuresti
          1-3
          1-3
          0-3
          0
          -
          Gr.superioara nr. 3 - Hobby-22 locuri
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          AVg
          AVp
          NVp
          1 IONESCU IOANA - Bucuresti
          1-3
          3-1
          3-2
          2
          2
          1
          0
          1
          2 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
          3-1
          0-3
          3-0
          2
          2
          -1
          1
          3 TOPOLEANU DAN - Bucuresti
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          1
          4
          1
          1
          4 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
          2-3
          0-3
          0-3
          0
          -7
          -
          Gr.superioara nr. 4 - Hobby-22 locuri
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
          1-3
          3-0
          3-1
          2
          2
          2 TOADER PETRU - Bucuresti
          3-1
          3-2
          3-1
          3
          1
          3 TONCIU COSTIN - Bucuresti
          0-3
          2-3
          1-3
          0
          4 MOCANU FILIP - Bucuresti
          1-3
          1-3
          3-1
          1
          -

          Comentariu


          • #5
            Gr.inferioara nr. 1 - Avansati-22 locuri
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
            2 MAZILU DUMITRU - Bucuresti
            3 CONSTANTIN MIHAELA - Bucuresti
            4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
            5 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
            6 NEAGU GEORGE ADRIAN - Bucuresti
            -
            Gr.inferioara nr. 2 - Avansati-22 locuri
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
            2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
            3 BURCEA DANIEL - Bucuresti
            4 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
            5 MINCA LIVIU - Videle
            6 -
            -
            Gr.inferioara nr. 3 - Avansati-22 locuri
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
            2 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
            3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
            4 SOUCA LIVIU - Bucuresti
            5 VARBANESCU RADU - Bucuresti
            6 -
            -
            Gr.inferioara nr. 4 - Avansati-22 locuri
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
            2 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
            3 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
            4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
            5 COCOTAN ANDREI - Bucuresti
            6 -
            -

            Comentariu


            • #6
              Gr.inferioara nr. 1 - Avansati-22 locuri
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              LOC
              AVg
              AVp
              NVp
              1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
              2-3
              3-1
              3-0
              3-1
              3-1
              4
              1
              2 MAZILU DUMITRU - Bucuresti
              3-2
              1-3
              3-0
              3-0
              1-3
              3
              4
              3
              -4
              0
              3 CONSTANTIN MIHAELA - Bucuresti
              1-3
              3-1
              1-3
              3-0
              3-2
              3
              2
              2
              3
              2
              4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
              0-3
              0-3
              3-1
              3-0
              0-3
              2
              5 BUTNARESCU ALEXANDRU - Bucuresti
              1-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              6 NEAGU GEORGE ADRIAN - Bucuresti
              1-3
              3-1
              2-3
              3-0
              3-0
              3
              3
              5
              1
              1
              -
              Gr.inferioara nr. 2 - Avansati-22 locuri
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              LOC
              AVg
              AVp
              NVp
              1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
              0-3
              0-3
              3-1
              3-0
              2
              3
              -1
              0
              1
              2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
              3-0
              2-3
              3-2
              1-3
              2
              2
              1
              1
              1
              3 BURCEA DANIEL - Bucuresti
              3-0
              3-2
              3-0
              3-0
              4
              1
              4 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
              1-3
              2-3
              0-3
              1-3
              0
              5 MINCA LIVIU - Videle
              0-3
              3-1
              0-3
              3-1
              2
              4
              -2
              -1
              1
              6 -
              -
              Gr.inferioara nr. 3 - Avansati-22 locuri
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              LOC
              AVg
              AVp
              NVp
              1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
              2-3
              3-1
              3-0
              3-0
              3
              1
              7
              1
              1
              2 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
              3-2
              2-3
              3-0
              3-0
              3
              2
              6
              0
              1
              3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
              1-3
              3-2
              3-1
              3-0
              3
              3
              4
              -1
              1
              4 SOUCA LIVIU - Bucuresti
              0-3
              0-3
              1-3
              3-0
              1
              4
              5 VARBANESCU RADU - Bucuresti
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              6 -
              -
              Gr.inferioara nr. 4 - Avansati-22 locuri
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              LOC
              1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
              0-3
              3-2
              3-1
              3-1
              3
              2
              2 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
              3-0
              3-0
              3-1
              3-1
              4
              1
              3 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
              2-3
              0-3
              3-2
              3-2
              2
              3
              4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
              1-3
              1-3
              2-3
              3-0
              1
              4
              5 COCOTAN ANDREI - Bucuresti
              1-3
              1-3
              2-3
              0-3
              0
              6 -
              -

              Comentariu


              • #7
                Gr.superioara nr. 1 - Avansati-22 locuri
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
                2 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
                4 MINCA LIVIU - Videle
                -
                Gr.superioara nr. 2 - Avansati-22 locuri
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
                2 CONSTANTIN MIHAELA - Bucuresti
                3 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
                4 SOUCA LIVIU - Bucuresti
                -
                Gr.superioara nr. 3 - Avansati-22 locuri
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                3 NEAGU GEORGE ADRIAN - Bucuresti
                4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
                -
                Gr.superioara nr. 4 - Avansati-22 locuri
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
                2 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
                3 BALUTA SILVIU - Bucuresti
                4 MAZILU DUMITRU - Bucuresti
                -

                Comentariu


                • #8
                  Gr.superioara nr. 1 - Avansati-22 locuri
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
                  2-3
                  2-3
                  2-3
                  0
                  2 IPATE VIRGIL - Bucuresti
                  3-2
                  3-1
                  3-0
                  3
                  1
                  3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
                  3-2
                  1-3
                  2-3
                  1
                  4 MINCA LIVIU - Videle
                  3-2
                  0-3
                  3-2
                  2
                  2
                  -
                  Gr.superioara nr. 2 - Avansati-22 locuri
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  AVg
                  AVp
                  NVp
                  1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
                  3-1
                  3-0
                  3-2
                  3
                  1
                  6
                  2 CONSTANTIN MIHAELA - Bucuresti
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  -2
                  0
                  1
                  3 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
                  0-3
                  3-0
                  2-3
                  1
                  2
                  -1
                  2
                  1
                  4 SOUCA LIVIU - Bucuresti
                  2-3
                  0-3
                  3-2
                  1
                  -3
                  -2
                  1
                  -
                  Gr.superioara nr. 3 - Avansati-22 locuri
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                  3-1
                  3-1
                  3-1
                  3
                  1
                  2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
                  1-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  3 NEAGU GEORGE ADRIAN - Bucuresti
                  1-3
                  3-0
                  3-1
                  2
                  2
                  4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
                  1-3
                  1-3
                  1-3
                  0
                  -
                  Gr.superioara nr. 4 - Avansati-22 locuri
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
                  1-3
                  2-3
                  1-3
                  0
                  2 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
                  3-1
                  3-0
                  3-1
                  3
                  1
                  3 BALUTA SILVIU - Bucuresti
                  3-2
                  0-3
                  3-2
                  2
                  2
                  4 MAZILU DUMITRU - Bucuresti
                  3-1
                  1-3
                  2-3
                  1
                  -

                  Comentariu


                  • #9
                    Inscrieri Open/Elite-24 locuri (Sambata 02 Aprilie orele 09:30) - 9:33:19 AM - v5.3 / cls_2022-mar

                    1. Prundaru Horia, Arad, 1334 - 42.1 - E
                    2. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea, 227 - 40.89 - E
                    3. Stoica Laura, Bucuresti, 1144 - 39.75 - EF
                    4. Pantelimon Andi, Bucuresti, 51 - 38.32 - E
                    5. Panea Ovidiu, Bucuresti, 335 - 37.77 - E
                    6. Toma Iulian, Braila, 132 - 37.02 - EW
                    7. Secu Valeriu, Bucuresti, 504 - 36.55 - E
                    8. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 11 - 33.15 - E
                    9. Catana Claudiu, Bucuresti, 15 - 33.03 - E
                    10. Istrate Cristian, Bucuresti, 17 - 32.44 - OW
                    11. Voin Doru, Bucuresti, 73 - 32.01 - OW
                    12. Radu Aurel, Bucuresti, 808 - 31.88 - O
                    13. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 54 - 30.47 - OW
                    14. Sursilov Constantin, Bucuresti, 70 - 25.36 - O
                    15. Sandu Stefan, Bucuresti, 1453 - 24.3 - O
                    16. Docan Cristian, Bucuresti, 126 - 23.86 - O
                    17. Macelaru Eugen, Bucuresti, 803 - 20.98 - O
                    18. Saitan Claudiu, Bucuresti, 1616 - 20.63 - O
                    19. Stoica Florin, Bucuresti, 2076 - 19.65 - A
                    20. Boteanu Nicu, Bucuresti, 793 - 18.69 - A
                    21. Lazar Dumitru, Mizil, 229 - 15.19 - A
                    22. Alexe Dan, Bucuresti, 1302 - 10.88 - A


                    Gr.inferioara nr. 1 - Open/Elite-24 locuri
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 PRUNDARU HORIA - Arad
                    2 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
                    3 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                    4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                    5 MACELARU EUGEN - Bucuresti
                    6 LAZAR DUMITRU - Mizil
                    -
                    Gr.inferioara nr. 2 - Open/Elite-24 locuri
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
                    2 SECU VALERIU - Bucuresti
                    3 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
                    4 SANDU STEFAN - Bucuresti
                    5 SAITAN CLAUDIU - Bucuresti
                    6 ALEXE DAN - Bucuresti
                    -
                    Gr.inferioara nr. 3 - Open/Elite-24 locuri
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 STOICA LAURA - Bucuresti
                    2 TOMA IULIAN - Braila
                    3 VOIN DORU - Bucuresti
                    4 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
                    5 BOTEANU NICU - Bucuresti
                    6 -
                    -
                    Gr.inferioara nr. 4 - Open/Elite-24 locuri
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
                    2 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                    3 RADU AUREL - Bucuresti
                    4 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
                    5 STOICA FLORIN - Bucuresti
                    6 -
                    -

                    Comentariu


                    • #10
                      Gr.inferioara nr. 1 - Open/Elite-24 locuri
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      LOC
                      1 PRUNDARU HORIA - Arad
                      3-1
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      2 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
                      1-3
                      1-3
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      3
                      3 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                      2-3
                      3-1
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      4
                      2
                      4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                      0-3
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      4
                      5 MACELARU EUGEN - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      6 LAZAR DUMITRU - Mizil
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      -
                      Gr.inferioara nr. 2 - Open/Elite-24 locuri
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      LOC
                      1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      5
                      1
                      2 SECU VALERIU - Bucuresti
                      2-3
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      2
                      3 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
                      1-3
                      2-3
                      3-1
                      2-3
                      3-0
                      2
                      4
                      4 SANDU STEFAN - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      5 SAITAN CLAUDIU - Bucuresti
                      1-3
                      0-3
                      3-2
                      3-1
                      3-2
                      3
                      3
                      6 ALEXE DAN - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      -
                      Gr.inferioara nr. 3 - Open/Elite-24 locuri
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      LOC
                      1 STOICA LAURA - Bucuresti
                      3-2
                      2-3
                      3-1
                      3-2
                      3
                      1
                      2 TOMA IULIAN - Braila
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2
                      3 VOIN DORU - Bucuresti
                      3-2
                      1-3
                      2-3
                      0-3
                      1
                      4 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
                      1-3
                      0-3
                      3-2
                      1-3
                      1
                      4
                      5 BOTEANU NICU - Bucuresti
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      3
                      6 -
                      -
                      Gr.inferioara nr. 4 - Open/Elite-24 locuri
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      LOC
                      1 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
                      3-2
                      3-1
                      3-2
                      3-0
                      4
                      1
                      2 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                      2-3
                      0-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      4
                      3 RADU AUREL - Bucuresti
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2
                      4 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
                      2-3
                      3-1
                      0-3
                      3-1
                      2
                      3
                      5 STOICA FLORIN - Bucuresti
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      6 -
                      -

                      Comentariu


                      • #11
                        Gr.superioara nr. 1 - Open/Elite-24 locuri
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 PRUNDARU HORIA - Arad
                        3-0
                        3-2
                        3-2
                        3
                        1
                        2 RADU AUREL - Bucuresti
                        0-3
                        3-2
                        1-3
                        1
                        3 BOTEANU NICU - Bucuresti
                        2-3
                        2-3
                        0-3
                        0
                        4 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
                        2-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        2
                        -
                        Gr.superioara nr. 2 - Open/Elite-24 locuri
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
                        3-2
                        2-3
                        3-2
                        2
                        2
                        2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                        2-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        3 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
                        3-2
                        3-0
                        3-2
                        3
                        1
                        4 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
                        2-3
                        1-3
                        2-3
                        0
                        -
                        Gr.superioara nr. 3 - Open/Elite-24 locuri
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 STOICA LAURA - Bucuresti
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        2 SECU VALERIU - Bucuresti
                        3-1
                        3-0
                        3-2
                        3
                        1
                        3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4 PANEA OVIDIU - Bucuresti
                        0-3
                        2-3
                        3-0
                        1
                        -
                        Gr.superioara nr. 4 - Open/Elite-24 locuri
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        AVg
                        AVp
                        NVp
                        1 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
                        3-0
                        3-1
                        2-3
                        2
                        1
                        4
                        2
                        1
                        2 TOMA IULIAN - Braila
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        3
                        0
                        1
                        3 SAITAN CLAUDIU - Bucuresti
                        1-3
                        0-3
                        2-3
                        0
                        -6
                        4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                        3-2
                        0-3
                        3-2
                        2
                        -1
                        -2
                        1
                        -
                        Ultima editare de Florin Stoica; 02.apr.2022, 14:07.

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X