Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WTTD-AmaTur România-"Cupa TSP Vibe",Bucuresti-Sâmbăta 02.04.2022–A+H și Duminică 03.04.2022-O+E

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B+ WTTD-AmaTur România-"Cupa TSP Vibe",Bucuresti-Sâmbăta 02.04.2022–A+H și Duminică 03.04.2022-O+E

    Turneu B+ WTTD - AmaTur România - "Cupa TSP Vibe", Bucuresti - Sâmbăta 02.04.2022 – A+H și Duminică 03.04.2022 - O+E

    LOCALITATEA: Bucuresti, sos. Dudesti – Pantelimon 44, sector 3, incinta Antilopa ;
    DATA: Sâmbătă -02.04.2022 - Avansati, Hobby; Duminică- 03.04.2022 – Open, Elite;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati: Sâmbată 09:00- 09:15 – validare înscrieri, la 09:30 încep meciurile;
    Hobby: Sâmbată 14.00- 14:15 – validare înscrieri, la 14:30 încep meciurile;
    Open: Duminică 09:00- 09:15 – validare înscrieri, la 09:30 încep meciurile;
    Elite: Duminică 14.00- 14:15 – validare înscrieri, la 14:30 încep meciurile;
    SALA: TSP VIBE;
    INDICAȚII DE ACCES:
    https://www.google.com/maps/place/TS...6d!8m2!3d44.43 85059!4d26.1943855


    LOGISTICĂ: 9 mese DONIC WALDNER CLASSIC 25; mingi plastic Red&Black*** ;
    SPAȚIU DE JOC: 540mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: covor PVC;
    FACILITĂȚI: Vestiar, grup sanitar, parcare, minibar;
    Taxa: Adulți - 40 Lei, copiii sub 14 ani -25 lei, persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 – cupă + medalie + diplomă;

    -Locurile 2-4 – medalii+diplome;
    Se asigură apă – 1.5 litri;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau sms/whatsapp;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 31.03.2022, ora 21:00, respectiv Vineri 01.04.2022, ora 21:00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției;
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    • Avansati: max 45;
    • Hobby: max 30;
    • Open: max 45;
    • Elite: max 30;
    -Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4/5 jucatori, se califica primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;
    - Grupe superioare de cate 3/4 jucatori, se califica primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare, conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu 8/16/32 se genereaza automat;

    Organizator: Mario Bucur, tel
    0724 020777;



  • #2
    Gr.inferioara nr. 1 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 BALASA ANDREI - Bucuresti
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 DUMITRU MADALINA - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 VASILE VICTOR - Videle
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5 CIOBANU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
    2 TICAL NICUSOR - Otopeni
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    1
    3 SAFTOIU TUDOR - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4 VILCU DRAGOS - Bucuresti
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    3
    5 ROSOGA ANA - Constanta
    2-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 VARZARU VIVI - Videle
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 BARBU ANAMARIA - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    4
    -2
    -1
    1
    5 MORARU CONSTANTIN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    -3
    -1
    1
    6 PARLOG FLORIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    3
    -1
    2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MIHAI ANDREI - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    5
    1
    2 BONCIU DANIEL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    1-3
    2-3
    2-3
    1
    4 STATE ORLANDO - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    0-3
    3
    3
    5 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2-3
    2
    4
    6 IOAN FILIP - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CHIRON ADRIAN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    2 BISTREANU ARMAND - Bucuresti
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    3-2
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    4 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    5 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    6 VARBANESCU RADU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -

    Gr.superioara nr. 1 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 PARLOG FLORIN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    3 STATE ORLANDO - Bucuresti
    3-0
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 VILCU DRAGOS - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0
    3 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    2-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 TICAL NICUSOR - Otopeni
    3-0
    2-3
    1
    1
    2
    2
    1
    2 VASILE VICTOR - Videle
    0-3
    3-0
    1
    2
    0
    0
    1
    3 CHIRON ADRIAN - Bucuresti
    3-2
    0-3
    1
    -2
    -2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MIHAI ANDREI - Bucuresti
    3-0
    2-3
    1
    1
    2
    2
    1
    2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    0-3
    3-1
    1
    2
    -1
    -1
    1
    3 BARBU ANAMARIA - Bucuresti
    3-2
    1-3
    1
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 ROSOGA ANA - Constanta
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BISTREANU ARMAND - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1
    2
    2 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 CIOBANU MARIUS - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 IOAN FILIP - Bucuresti
    2-3
    3-2
    1
    2
    2 VARZARU VIVI - Videle
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 BALASA ANDREI - Bucuresti
    2-3
    0-3
    0
    -
    Eliminatorii avansati

    1. State Orlando
    ------------------------- State Orlando 3-1
    16. Vasile Victor
    ----------------------------------- Varzaru Vivi 2-3
    9. Curelea Petre
    ------------------------- Varzaru Vivi 0-3
    8. Varzaru Vivi
    -------------------------------------------------- Varzaru Vivi 3-0
    5. Mihai Andrei
    ------------------------- Mihai Andrei 3-2
    12. Bistreanu Armand
    ----------------------------------- Mihai Andrei 3-1
    13. Banuta Dumitru
    ------------------------- Avramescu Bogdan 2-3
    4. Avramescu Bogdan
    ----------------------------------------------------------------- Dinu Gheorghe 2-3
    3. Tical Nicusor
    ------------------------- Enculescu Mihaita 2-3
    14. Enculescu Mihaita
    ----------------------------------- Alexandroaie Emanuel 2-3
    11. Ioan Filip
    ------------------------- Alexandroaie Emanuel 1-3
    6. Alexandroaie Emanuel
    -------------------------------------------------- Dinu Gheorghe 0-3
    7. Ianculovici Svetozar
    ------------------------- Ianculovici Svetozar 3-2
    10. Burcea Daniel
    ----------------------------------- Dinu Gheorghe 2-3
    15. Vaireanu Danut Ionel
    ------------------------- Dinu Gheorghe 2-3
    2. Dinu Gheorghe

    Clasament avansati

    1. Dinu Gheorghe - Bucuresti
    2. Varzaru Vivi - Videle
    3 -- 4
    Alexandroaie Emanuel - Bucuresti
    Mihai Andrei - Bucuresti
    5 -- 8
    Ianculovici Svetozar - Bucuresti
    State Orlando - Bucuresti
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    9 -- 16
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    Ioan Filip - Bucuresti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Burcea Daniel - Bucuresti
    Vasile Victor - Videle
    Tical Nicusor - Otopeni
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Chiron Adrian - Bucuresti
    Barbu Anamaria - Bucuresti
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    Balasa Andrei - Bucuresti
    Ciobanu Marius - Bucuresti
    Rosoga Ana - Constanta
    Cocan Mircea - Bucuresti
    Parlog Florin - Bucuresti
    25 -- 2v gr.inf.
    Moraru Constantin - Bucuresti
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Saftoiu Tudor - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Matea Aurelian - Popesti Leordeni
    29 -- 33 0v gr.inf.
    Bonciu Daniel - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
    Dumitru Madalina - Bucuresti
    Varbanescu Radu - Bucuresti

    Gr.inferioara nr. 1 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BOGDAN ANDREI - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 NEAGU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 JANTEA FLORIN - Slobozia
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 JIPA ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 NICULESCU RAISA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 TEODORESCU ROBERT - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    4 PADURARU CLAUDIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 BUSUIOC MARIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PARVULESCU TIBERIU - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 COCOTAN ANDREI - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 TANASE ANTONIA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 CODREANU DARIA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 SERBAN ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BATRINU VALENTIN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 COCOTAN VASILE - Oltenita
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    3
    -4
    1
    1
    3 MIRICA ADRIAN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 BUCUR MARIA TEODORA - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -7
    -1
    1
    5 TUDORICA IONUT - Bucuresti
    1-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    4
    -5
    0
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 IONESCU IOANA - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    2 MANOLIU CRISTIAN - Bucuresti
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 PREDA CRISTIAN - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 GHEORGHE ION - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 VISAN SORIN - Giurgiu
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BUSUIOC STELIAN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 SERBAN KARISS - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 PREDUS PAUL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    5 SOROCOPUD NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    6 ENE IRINA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 1 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BOGDAN ANDREI - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 COCOTAN VASILE - Oltenita
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 IONESCU IOANA - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 TANASE ANTONIA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    3 BUSUIOC STELIAN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 COCOTAN ANDREI - Bucuresti
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 TEODORESCU ROBERT - Bucuresti
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 PREDUS PAUL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BATRINU VALENTIN - Bucuresti
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 NEAGU MARIUS - Bucuresti
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 GHEORGHE ION - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PREDA CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 JANTEA FLORIN - Slobozia
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 TUDORICA IONUT - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SERBAN KARISS - Bucuresti
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 CODREANU DARIA - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 PARVULESCU TIBERIU - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 BUSUIOC MARIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MANOLIU CRISTIAN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 MIRICA ADRIAN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 JIPA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    -
    Eliminatorii hobby

    1. Bogdan Andrei
    ------------------------- Bogdan Andrei 3-0
    16. Teodorescu Robert
    ----------------------------------- Bogdan Andrei 3-0
    9. Mihalcea Stefan Tiberiu
    ------------------------- Mihalcea Stefan Tiberiu 3-2
    8. Manoliu Cristian
    -------------------------------------------------- Bogdan Andrei 3-1
    5. Jantea Florin
    ------------------------- Jantea Florin 3-1
    12. Georgescu Robert Stefan
    ----------------------------------- Jantea Florin 3-1
    13. Busuioc Stelian
    ------------------------- Batrinu Valentin 1-3
    4. Batrinu Valentin
    ----------------------------------------------------------------- Bogdan Andrei 3-1
    3. Cocotan Andrei
    ------------------------- Cocotan Andrei 3-2
    14. Cocotan Vasile
    ----------------------------------- Serban Kariss 1-3
    11. Mirica Adrian
    ------------------------- Serban Kariss 0-3
    6. Serban Kariss
    -------------------------------------------------- Serban Kariss 3-0
    7. Parvulescu Tiberiu
    ------------------------- Parvulescu Tiberiu 3-0
    10. Preda Cristian
    ----------------------------------- Caranfilian Migo 0-3
    15. Neagu Marius
    ------------------------- Caranfilian Migo 1-3
    2. Caranfilian Migo
    Clasament hobby

    1. Bogdan Andrei - Bucuresti
    2. Serban Kariss - Bucuresti
    3 -- 4
    Jantea Florin - Slobozia
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    5 -- 8
    Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti
    Cocotan Andrei - Bucuresti
    Batrinu Valentin - Bucuresti
    Parvulescu Tiberiu - Bucuresti
    9 -- 16
    Teodorescu Robert - Bucuresti
    Mirica Adrian - Bucuresti
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    Neagu Marius - Bucuresti
    Manoliu Cristian - Bucuresti
    Cocotan Vasile - Oltenita
    Busuioc Stelian - Bucuresti
    Preda Cristian - Bucuresti
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Ionescu Ioana - Bucuresti
    Tanase Antonia - Bucuresti
    Predus Paul - Bucuresti
    Gheorghe Ion - Bucuresti
    Codreanu Daria - Bucuresti
    Jipa Alexandru - Bucuresti
    Busuioc Marian - Bucuresti
    Tudorica Ionut - Bucuresti
    25 -- 26 1v gr.inf.
    Bucur Maria Teodora - Bucuresti
    Sorocopud Nicolae - Bucuresti
    27 -- 31 0v gr.inf.
    Paduraru Claudian - Bucuresti
    Niculescu Raisa - Bucuresti
    Serban Alexandru - Bucuresti
    Visan Sorin - Giurgiu
    Ene Irina - Bucuresti

    Gr.inferioara nr. 1 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 GULUTA FLORIN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    3 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    4
    4 TANASE ADELINA - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    2
    5 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 RAPORTARU VIOREL - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    2
    1
    0
    1
    3 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    -1
    0
    1
    4 MOCA VASILE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5 BUCUR MARIO - Bucuresti
    0-3
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    4
    -2
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    3
    2 ZAMFIR GICU - Bucuresti
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 ACU PAUL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
    3-2
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    2 DUMITRACHE GABRIEL - Giurgiu
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 STOICA PATRICIA - Bucuresti
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5 LUPU MIHAI - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PANDELE IONEL - Giurgiu
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    3
    -2
    1
    2 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    1
    7
    2
    1
    3 LITA GABRIEL - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
    4
    0
    1
    4 SERBAN LEONARD - Bucuresti
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CHIRILA ROBERT - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
    2 BOLEA CATALIN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    5 GEORGESCU MARIAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PAUL COSMIN SEBASTIAN - Bucuresti
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    4
    3 DUMITRU TRAIAN - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 CRETU IONUT - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NICOLAE ALYN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    3
    2 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    2
    3 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    4 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
    3-2
    3-2
    2-3
    2
    1
    5 -
    -
    Gr.superioara nr. 1 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 ZAMFIR GICU - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    3 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    1
    2 DUMITRACHE GABRIEL - Giurgiu
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 BUCUR MARIO - Bucuresti
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 LITA GABRIEL - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 ACU PAUL - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 BOLEA CATALIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 PANDELE IONEL - Giurgiu
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 LUPU MIHAI - Bucuresti
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 STOICA PATRICIA - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 PAUL COSMIN SEBASTIAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 CRETU IONUT - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN - Giurgiu
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CHIRILA ROBERT - Bucuresti
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    -4
    -1
    1
    2 TANASE ADELINA - Bucuresti
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    -3
    0
    1
    3 NICOLAE ALYN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    2
    -1
    1
    1
    4 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    8
    -
    Gr.superioara nr. 8 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DUMITRU TRAIAN - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 RAPORTARU VIOREL - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 9 - open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    2 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    3 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Eliminatorii open

    1. Zamfir Ionel
    ------------------------- Zamfir Ionel 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Dumbrava Doru 0-3
    17. Dumbrava Doru
    ------------------------- Dumbrava Doru 3-0
    16. Lita Gabriel
    -------------------------------------------------- Dumitru Traian 2-3
    9. Dramba Daniel Dumitru
    ------------------------- Dramba Daniel Dumitru 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Dumitru Traian 1-3
    25. Bye
    ------------------------- Dumitru Traian 0-3
    8. Dumitru Traian
    ----------------------------------------------------------------- Stoica Patricia 1-3
    5. Stoica Patricia
    ------------------------- Stoica Patricia 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Stoica Patricia 3-2
    21. Bye
    ------------------------- Nicolae Alyn 0-3
    12. Nicolae Alyn
    -------------------------------------------------- Stoica Patricia 3-1
    13. Vlad Maria Victoria
    ------------------------- Vlad Maria Victoria 3-0
    20. Bye
    ----------------------------------- Alexandru Marius 2-3
    29. Bye
    ------------------------- Alexandru Marius 0-3
    4. Alexandru Marius

    -------------------------------------------------------------------------------- Iordan Alexandru Constantin 1-3

    3. Dumitrescu Cornel
    ------------------------- Dumitrescu Cornel 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Dumitrescu Cornel 3-1
    19. Bye
    ------------------------- Serban Bogdan 0-3
    14. Serban Bogdan
    -------------------------------------------------- Dumitrescu Cornel 3-0
    11. Raportaru Viorel
    ------------------------- Raportaru Viorel 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Raportaru Viorel 3-2
    27. Bye
    ------------------------- Gheorghita Vasile 0-3
    6. Gheorghita Vasile
    ----------------------------------------------------------------- Iordan Alexandru Constantin 2-3
    7. Iordan Alexandru Constantin
    ------------------------- Iordan Alexandru Constantin 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Iordan Alexandru Constantin 3-1
    23. Bye
    ------------------------- Sabin Cristian 0-3
    10. Sabin Cristian
    -------------------------------------------------- Iordan Alexandru Constantin 3-1
    15. Pandele Ionel
    ------------------------- Ionescu Mihai 0-3
    18. Ionescu Mihai
    ----------------------------------- Craciun David Mihai 2-3
    31. Bye
    ------------------------- Craciun David Mihai 0-3
    2. Craciun David Mihai
    Clasament open

    1. Iordan Alexandru Constantin - Bucuresti
    2. Stoica Patricia - Bucuresti
    3 -- 4
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Dumitru Traian - Bucuresti
    5 -- 8
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Raportaru Viorel - Bucuresti
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    9 -- 16
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Nicolae Alyn - Bucuresti
    Serban Bogdan - Bucuresti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Ionescu Mihai - Bucuresti
    Vlad Maria Victoria - Bucuresti
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    17 -- 18
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Pandele Ionel - Giurgiu
    19 -- 29 1v gr.sup.
    Chirila Robert - Bucuresti
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Zamfir Gicu - Bucuresti
    Galos Alexandru - Bucuresti
    Cretu Ionut - Bucuresti
    Acu Paul - Bucuresti
    Tanase Adelina - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Lupu Mihai - Bucuresti
    30 -- 36 0v gr.sup.
    Popescu Eugen - Bucuresti
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Bruma Ovidiu - Popesti Leordeni
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    37 -- 1v gr.inf.
    Avadanoaei Petuel - Bucuresti
    38 -- 44 0v gr.inf.
    Guluta Florin - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Moca Vasile - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    Georgescu Marian - Bucuresti
    Iordan Marc Gabriel - Bucuresti

    Gr.inferioara nr. 1 - elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 ARABAGIU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    4 VOIN DORU - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    5 ACSINTE OANA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    3
    3 MARANDICI VASILE - Bucuresti
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    4
    4 GAVRILA AUREL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 VISAN DANIEL - Ploiesti
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BUZATU VASILE - Buftea
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 TOMA IULIAN - Braila
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    4 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    5 MARCU NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ROPOTAN IULIAN - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 MARANDICI ION - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    5 -
    -

    Gr.superioara nr. 1 - elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MARCU NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 MARANDICI VASILE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    8
    2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    -2
    1
    1
    3 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    2
    -1
    1
    1
    4 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -5
    -2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TOMA IULIAN - Braila
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    2 VISAN DANIEL - Ploiesti
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 VOIN DORU - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4 MARANDICI ION - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ROPOTAN IULIAN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    4
    1
    1
    2 BUZATU VASILE - Buftea
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    3 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    -1
    1
    4 ACSINTE OANA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -9
    -
    Eliminatorii elite

    1. Neculai Alexandru
    ------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    8. Marandici Ion
    ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    5. Istrate Cristian
    ------------------------- Ropotan Iulian 1-3
    4. Ropotan Iulian
    -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-2
    3. Visan Daniel
    ------------------------- Visan Daniel 3-2
    6. Dumitru Gheorghe
    ----------------------------------- Buzatu Vasile 1-3
    7. Buzatu Vasile
    ------------------------- Buzatu Vasile 3-1
    2. Neagoe Costin
    Clasament elite

    1. Neculai Alexandru - Tulcea
    2. Buzatu Vasile - Buftea
    3 -- 4
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Visan Daniel - Ploiesti
    5 -- 8
    Marandici Ion - Bucuresti
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    9 -- 2v gr.sup.
    Constantin Teodor - Bucuresti
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Toma Iulian - Braila
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Marandici Vasile - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Voin Doru - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    17 -- 1v gr.inf.
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    18 -- 19 0v gr.inf.
    Gheorghe Nicolae - Bucuresti
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Ultima editare de TopTenisArena; 05.apr.2022, 16:23.
    dr.Toma likes this.

    Comentariu


    • #3
      clasament

      Comentariu


      • #4
        Tical Nicusor avansați Otopeni

        Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Cristescu Cristian Avansati Bucuresti

          Comentariu


          • #6
            Mihai Andrei - Avansati

            Comentariu


            • #7
              Dumitru Madalina - avansati

              Comentariu


              • #8
                Ileanu Bogdan - Targu Jiu - avansati
                Paul Cosmin Sebastian - Open - Bucuresti

                Comentariu


                • #9
                  Mihaila GEORGE open București
                  MARIUS67 likes this.

                  Comentariu


                  • #10
                    Matea Aurelian, Popesti-Leordeni, Avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Mihai Lupu, Bucuresti. Open.

                      Comentariu


                      • #12
                        Bonciu daniel avansați bucuresti

                        Comentariu


                        • #13
                          Dramba daniel open bucureti
                          MARIUS67 likes this.

                          Comentariu


                          • #14
                            Razvan Olaru, Bucuresti - Hobby
                            Mizutani ZLC
                            FH: Rakza Z EH
                            BH: Rakza Z

                            Comentariu


                            • #15
                              Gheorghe Nicolae elite București

                              Comentariu


                              • #16
                                Ciobanu Marius, Bucuresti, Avansati

                                Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                                Categoria Incepatori likes this.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Balasa Andrei, Bucuresti, Avansati

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Galos Alexandru-Bucuresti-Open Iordan Alexandru-Bucuresti-Open
                                    Barbu Ana-Maria-Bucuresti-Avansati

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Burcea Daniel - avansati - București

                                      Sent from my moto g(7) plus using Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Buna ziua,

                                        Alexandru Marius, Open - Bucuresti.

                                        Multumesc.
                                        MARIUS67 likes this.
                                        I'm a lean, mean, spin machine!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Neagoe Costin - Bucuresti - Elite
                                          MARIUS67 likes this.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Constantin Cristina, Bucuresti, open
                                            Constantin Teodor, Bucuresti, open

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de Tzupy Vezi post
                                              Constantin Cristina, Bucuresti, open
                                              Constantin Teodor, Bucuresti, open
                                              rectific, Constantin Teodor, Bucuresti, elite

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Dinu Gheorghe / Bucuresti / Avansati. Multumesc.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Salutare tuturor,
                                                  Caranfilian Migo - București, hobby
                                                  Mulțumesc

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X