Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WTTD - Zalau 02/03 Aprilie 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B+ WTTD - Zalau 02/03 Aprilie 2022

    Turneu B+ WTTD - Zalau 02/03 Aprilie 2022
    Adresa: Strada Maciesului nr 2, Hala B, etaj 1 - incinta Vinalcool Silvania Zalau

    Sambata 02 Aprilie 2022 - open + elite
    ora 09:00 - ora 09:30 inceperea meciurilor
    locuri disponibile: 24
    sistem de joc: 4 grupe de 6 cu calificarea primilor 4 pe tablou eliminatoriu de 16

    Taxa participare:
    - 30 lei - se ofera cafea
    - 15 lei persoanele sub 18 ani
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc

    Materiale de premiere
    - cupe + diplome la locurile 1-4


    Duminica 03 Aprilie 2022 - hobby + avansati
    ora 09:00 - ora 09:30 inceperea meciurilor
    locuri disponibile: 24
    sistem de joc: 4 grupe de 6 cu calificarea primilor 4 pe tablou eliminatoriu de 16

    Taxa participare:
    - 30 lei - se ofera cafea
    - 15 lei persoanele sub 18 ani
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc

    Materiale de premiere
    - cupe + diplome la locurile 1-4

    * mentionez faptul ca daca nu sunt suficienti jucatori pentru a organiza cele 2 categorii vom organiza o singura competitie Sambata incepand cu ora 09:00
    * inscrierile / retragerile pe forum pana Vineri 01.04.2022 ora 21:00

    Organizatori:
    Asociatia Sportiva de Tenis de Masa Zalau



    Stefy likes this.

    Butterfly Korbel SK7 - ST
    Tenergy 05-fx

  • #2
    Husa Gelu la open/elite din Zalău
    patraulea1980 likes this.

    Comentariu


    • #3
      Petrus Florin -Zalau O+E
      ovidiu t likes this.

      Comentariu


      • #4
        Din Oradea la O+E se inscriu, Jurje Alex Doru, Craciun Calin, Vaida Sorin, Tanc Florin, Talboit Francois
        patraulea1980 likes this.
        In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
        Dalai Lama

        Comentariu


        • #5
          Vale Nelu - Zalau

          Butterfly Korbel SK7 - ST
          Tenergy 05-fx

          Comentariu


          • #6
            Dan Radu la open din Zalău

            Comentariu


            • #7
              Brazdău Bogdan la open din Zalău

              Comentariu


              • #8
                Blaga Radu - avansati Zalau

                Butterfly Korbel SK7 - ST
                Tenergy 05-fx

                Comentariu


                • #9
                  Birtalan Attila - crasna - hobby / avansati

                  Butterfly Korbel SK7 - ST
                  Tenergy 05-fx

                  Comentariu


                  • #10
                    Naghiu Ioan - Zalau - hobby / avansati

                    Butterfly Korbel SK7 - ST
                    Tenergy 05-fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Marcus Mihai-O+E dinZalau

                      Comentariu


                      • #12
                        Avand in vedere faptul ca nu este o cerere mare pentru turneu am decis sa organizam o singura categorie:
                        - Sambata ora 09:00
                        - 24 jucatori (4 grupe de 6 cu calificarea primilor 4 pe tablou eliminatoriu de 16)

                        Butterfly Korbel SK7 - ST
                        Tenergy 05-fx

                        Comentariu


                        • #13
                          Chira Camelia
                          Viman Mara
                          Pop Stefan
                          Iosif Patriciu

                          Butterfly Korbel SK7 - ST
                          Tenergy 05-fx

                          Comentariu


                          • #14
                            Se retrage Talboit Francois, probleme la munca
                            In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                            Dalai Lama

                            Comentariu


                            • #15
                              Inscrieri H + A + O + E (22.01.2021, ora 14:30) - 8:04:20 AM - v5.3 / cls_2022-apr

                              1. Petrus Florin, Zalau, 1 - 46.9 - E
                              2. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 71 - 42.41 - E
                              3. Craciun Calin, Oradea, 61 - 36.75 - E
                              4. Vale Nelu, Zalau, 383 - 36.43 - E
                              5. Chira Camelia, Baia Mare, 439 - 35.82 - EJF
                              6. Vaida Sorin, Oradea, 20 - 34.57 - EW
                              7. Iosif Patriciu, Zalau, 994 - 33.05 - E
                              8. Husa Gelu, Zalau, 24 - 30.86 - OD
                              9. Pop Stefan, Zalau, 1233 - 25.48 - O
                              10. Brazdau Bogdan, Zalau, 865 - 24.77 - O
                              11. Tanc Florin, Oradea, 561 - 24.4 - O
                              12. Marcus Mihai, Zalau, 1083 - 20.47 - O
                              13. Blaga Radu, Zalau, 1339 - 15.67 - A
                              14. Dan Radu, Zalau, 389 - 11.51 - A
                              15. Birtalan Attila, Crasna, 665 - 7.33 - H
                              16. Naghiu Ioan, Zalau, 2487 - 5.7 - H
                              17. Viman Mara, Zalau, 5001 - 0

                              Butterfly Korbel SK7 - ST
                              Tenergy 05-fx

                              Comentariu


                              • #16
                                Draghi Dan - zalau

                                Butterfly Korbel SK7 - ST
                                Tenergy 05-fx

                                Comentariu


                                • #17
                                  Breje Marin - Zalau

                                  Butterfly Korbel SK7 - ST
                                  Tenergy 05-fx

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Inscrieri H + A + O + E (22.01.2021, ora 14:30) - 10:01:57 PM - v5.3 / cls_2022-apr

                                    1. Petrus Florin, Zalau, 1 - 46.9 - E
                                    2. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 71 - 42.41 - E
                                    3. Craciun Calin, Oradea, 61 - 36.75 - E
                                    4. Vale Nelu, Zalau, 383 - 36.43 - E
                                    5. Chira Camelia, Baia Mare, 439 - 35.82 - EJF
                                    6. Vaida Sorin, Oradea, 20 - 34.57 - EW
                                    7. Iosif Patriciu, Zalau, 994 - 33.05 - E
                                    8. Husa Gelu, Zalau, 24 - 30.86 - OD
                                    9. Pop Stefan, Zalau, 1233 - 25.48 - O
                                    10. Brazdau Bogdan, Zalau, 865 - 24.77 - O
                                    11. Tanc Florin, Oradea, 561 - 24.4 - O
                                    12. Marcus Mihai, Zalau, 1083 - 20.47 - O
                                    13. Draghi Dan, Zalau, 1534 - 18 - A
                                    14. Blaga Radu, Zalau, 1339 - 15.67 - A
                                    15. Breje Marin, Zalau, 1704 - 14.07 - A
                                    16. Dan Radu, Zalau, 389 - 11.51 - A
                                    17. Birtalan Attila, Crasna, 665 - 7.33 - H
                                    18. Naghiu Ioan, Zalau, 2487 - 5.7 - H
                                    19. Viman Mara, Zalau, 5001 - 0

                                    Butterfly Korbel SK7 - ST
                                    Tenergy 05-fx

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Gr.inferioara nr. 1 - H + A + O + E
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      LOC
                                      1 PETRUS FLORIN - Zalau
                                      2 VAIDA SORIN - Oradea
                                      3 IOSIF PATRICIU - Zalau
                                      4 DRAGHI DAN - Zalau
                                      5 BREJE MARIN - Zalau
                                      6 VIMAN MARA - Zalau
                                      -
                                      Gr.inferioara nr. 2 - H + A + O + E
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      LOC
                                      1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                                      2 CHIRA CAMELIA - Baia Mare
                                      3 HUSA GELU - Zalau
                                      4 TANC FLORIN - Oradea
                                      5 DAN RADU - Zalau
                                      6 NAGHIU IOAN - Zalau
                                      -
                                      Gr.inferioara nr. 3 - H + A + O + E
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      LOC
                                      1 CRACIUN CALIN - Oradea
                                      2 VALE NELU - Zalau
                                      3 POP STEFAN - Zalau
                                      4 MARCUS MIHAI - Zalau
                                      5 BLAGA RADU - Zalau
                                      6 BIRTALAN ATTILA - Crasna
                                      -

                                      Butterfly Korbel SK7 - ST
                                      Tenergy 05-fx

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Chira Camelia si Iosif Patriciu s-au prezentat la sala insa se retrag din cauza unor probleme de sanatate. Grupele raman neschimbate !

                                        Butterfly Korbel SK7 - ST
                                        Tenergy 05-fx

                                        Comentariu


                                        • #21

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Gr.inferioara nr. 1 - H + A + O + E
                                            Nr Nume si prenume - Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            LOC
                                            1 PETRUS FLORIN - Zalau
                                            3-0
                                            3-0
                                            3-0
                                            3-1
                                            3-2
                                            5
                                            1
                                            2 VAIDA SORIN - Oradea
                                            0-3
                                            3-0
                                            3-0
                                            3-1
                                            3-1
                                            4
                                            2
                                            3 IOSIF PATRICIU - Zalau
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0
                                            4 DRAGHI DAN - Zalau
                                            0-3
                                            0-3
                                            3-0
                                            0-3
                                            0-3
                                            1
                                            5 BREJE MARIN - Zalau
                                            1-3
                                            1-3
                                            3-0
                                            3-0
                                            1-3
                                            2
                                            4
                                            6 VIMAN MARA - Zalau
                                            2-3
                                            1-3
                                            3-0
                                            3-0
                                            3-1
                                            3
                                            3
                                            -
                                            Gr.inferioara nr. 2 - H + A + O + E
                                            Nr Nume si prenume - Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            LOC
                                            1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                                            3-0
                                            3-0
                                            2-3
                                            3-0
                                            3-0
                                            4
                                            2
                                            2 CHIRA CAMELIA - Baia Mare
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0
                                            3 HUSA GELU - Zalau
                                            0-3
                                            3-0
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            1
                                            4 TANC FLORIN - Oradea
                                            3-2
                                            3-0
                                            3-0
                                            3-1
                                            3-1
                                            5
                                            1
                                            5 DAN RADU - Zalau
                                            0-3
                                            3-0
                                            3-0
                                            1-3
                                            3-0
                                            3
                                            3
                                            6 NAGHIU IOAN - Zalau
                                            0-3
                                            3-0
                                            3-0
                                            1-3
                                            0-3
                                            2
                                            4
                                            -
                                            Gr.inferioara nr. 3 - H + A + O + E
                                            Nr Nume si prenume - Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            LOC
                                            1 CRACIUN CALIN - Oradea
                                            3-0
                                            0-3
                                            3-1
                                            3-0
                                            3-0
                                            4
                                            2
                                            2 VALE NELU - Zalau
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0
                                            3 POP STEFAN - Zalau
                                            3-0
                                            3-0
                                            3-1
                                            3-0
                                            3-0
                                            5
                                            1
                                            4 MARCUS MIHAI - Zalau
                                            1-3
                                            3-0
                                            1-3
                                            3-1
                                            3-0
                                            3
                                            3
                                            5 BLAGA RADU - Zalau
                                            0-3
                                            3-0
                                            0-3
                                            1-3
                                            3-2
                                            2
                                            4
                                            6 BIRTALAN ATTILA - Crasna
                                            0-3
                                            3-0
                                            0-3
                                            0-3
                                            2-3
                                            1
                                            -

                                            Butterfly Korbel SK7 - ST
                                            Tenergy 05-fx

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Gr.superioara nr. 1 - H + A + O + E
                                              Nr Nume si prenume - Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              V
                                              LOC
                                              1 PETRUS FLORIN - Zalau
                                              3-0
                                              3-1
                                              2
                                              1
                                              2 DAN RADU - Zalau
                                              0-3
                                              0-3
                                              0
                                              3 MARCUS MIHAI - Zalau
                                              1-3
                                              3-0
                                              1
                                              2
                                              -
                                              Gr.superioara nr. 2 - H + A + O + E
                                              Nr Nume si prenume - Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              V
                                              LOC
                                              1 TANC FLORIN - Oradea
                                              3-2
                                              3-1
                                              2
                                              1
                                              2 VIMAN MARA - Zalau
                                              2-3
                                              3-1
                                              1
                                              2
                                              3 BLAGA RADU - Zalau
                                              1-3
                                              1-3
                                              0
                                              -
                                              Gr.superioara nr. 3 - H + A + O + E
                                              Nr Nume si prenume - Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              V
                                              LOC
                                              1 POP STEFAN - Zalau
                                              3-2
                                              3-0
                                              2
                                              1
                                              2 VAIDA SORIN - Oradea
                                              2-3
                                              3-0
                                              1
                                              2
                                              3 NAGHIU IOAN - Zalau
                                              0-3
                                              0-3
                                              0
                                              -
                                              Gr.superioara nr. 4 - H + A + O + E
                                              Nr Nume si prenume - Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              V
                                              LOC
                                              1 CRACIUN CALIN - Oradea
                                              0-3
                                              3-1
                                              1
                                              2
                                              2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                                              3-0
                                              3-0
                                              2
                                              1
                                              3 BREJE MARIN - Zalau
                                              1-3
                                              0-3
                                              0
                                              -

                                              Butterfly Korbel SK7 - ST
                                              Tenergy 05-fx

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Eliminatorii H + A + O + E

                                                1. Petrus Florin
                                                ------------------------- Petrus Florin 3-0
                                                8. Vaida Sorin
                                                ----------------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
                                                5. Viman Mara
                                                ------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
                                                4. Jurje Alex Doru
                                                -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                                                3. Pop Stefan
                                                ------------------------- Pop Stefan 3-0
                                                6. Marcus Mihai
                                                ----------------------------------- Pop Stefan 3-2
                                                7. Craciun Calin
                                                ------------------------- Craciun Calin 3-0
                                                2. Tanc Florin

                                                Butterfly Korbel SK7 - ST
                                                Tenergy 05-fx

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  3rd place - H + A + O + E

                                                  Petrus Florin
                                                  ------------------------- Petrus Florin 3-1
                                                  Craciun Calin

                                                  Butterfly Korbel SK7 - ST
                                                  Tenergy 05-fx

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X