Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Iepurasului – duminica , 10 Aprilie – Sala CSTA Bucuresti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Iepurasului – duminica , 10 Aprilie – Sala CSTA Bucuresti

    Cupa Iepurasului – duminica , 10 Aprilie – Sala CSTA Bucuresti
    SALA: CSTA Bucuresti; Aleea Matelotilor,nr. 1, București-Sector 1.
    INDICAȚII DE ACCES:
    https://www.google.com/maps/place/CL...8!4d26.0748225
    FACILITĂȚI: Vestiare, minibar complet ;
    Inscrieri: DOAR PRIN SMS/WHATSAPP LA NR. 0774420441;
    Ora Incepere pentru ambele categorii: 09.15 - 09.30 – confirmare înscrieri, la 09.45 încep meciurile;
    Categorii de varsta: 8-10 ani, anul nasterii - 2012, inclusiv.
    11-12 ani, anul nasterii - 2010, inclusiv.

    Locuri disponibile: 24 / categorie, baieti + fete, amestecati.
    NR. MESE: 8 mese Andro si Tibhar, aprobate ITTF;
    MINGI: red&black 2*– TAXA PARTICIPARE: 30 Lei ;
    SISTEM DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe de câte 5/6 jucători. se califică 4;
    -Grupe Superioare de cate 3/4 , se califica 2;
    - eliminatorii;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    CADOURI DIN PARTEA IEPURASULUI SI DIPLOME PERSONALIZATE DE PARTICIPARE PENTRU TOTI COPII;
    Locurile 1 – cupa + medalie +diploma; Locurile 2 si 3 : diplome + medalii.
    Organizator: Catalin Dutu, tel. 0774420441;
    Ultima editare de TopTenisArena; 04.apr.2022, 19:46.

  • #2
    Vrasti Ioan - 2014 - Ploiesti
    TopTenisArena and Adrian1977 like this.

    Comentariu


    • #3
      Ungureanu Ștefan Radu, Ploiești, 2010.
      iulian.vrasti and TopTenisArena like this.

      Comentariu


      • #4
        Iordan Alexandru și Iordan Mihai


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Ionescu Ioana - 8 10 ani


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Cojocariu Maria 8-10 ani

            Comentariu


            • #7
              se modifica ora competitiei: Ora Incepere pentru ambele categorii: 09.15 - 09.30 – confirmare înscrieri, la 09.45 încep meciurile;

              Comentariu


              • #8
                Crăciun Natalia 8-10
                Boroica Maria 8-10

                Ionescu Mihai 11-12
                Hardan Nicolas 11-12


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de TopTenisArena Vezi post
                  Iordan Alexandru și Iordan Mihai


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  se retrag

                  Comentariu


                  • #10
                    Ciochir Petru 11-12 ani


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Ultima editare de TopTenisArena; 07.apr.2022, 09:01.

                    Comentariu


                    • #11
                      State Malin 11-12 ani

                      Comentariu


                      • #12
                        Stratulat Cristian și Miu Maria 8-10 ani


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          CRISTEA Rareș 8-10 ani


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            CSS Buzău:
                            8-10
                            Dumitru Alexandra
                            Crastich Erika
                            Sorica Natalia
                            Iarca Denis
                            Trifescu David
                            Chiru Sebastian
                            Dumitru Dominic
                            Nita Matei
                            Zănoaga Alexandru
                            Moiseanu Teodor

                            11-12
                            Patranoiu Maria
                            Negoescu Ilinca


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Lps Constanta:
                              8-10 ani
                              Stoian Alexandra
                              Tini Alina
                              Paraianu Ștefania
                              Druga Ioana
                              Purcarea Radu
                              Croitoru Bogdan
                              Iordache Dragos
                              11-12
                              Barbu Sara
                              Grigorenco Daria
                              Măgura Casian
                              Măgura Larian
                              Mocanu Luca
                              Petculescu Letiția


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comentariu


                              • #16
                                8-10 ani:
                                1.Vrasti Ioan Ploiesti
                                2.Ionescu Ioana CSS Star Bucuresti
                                3.Cojocariu Maria CSS 1
                                4.Craciun Natalia CSTA Bucuresti
                                5.Boroica Maria CSTA Bucuresti
                                6.Stoian Alexandra LPS Constanta
                                7.Tini Alina LPS Constanta
                                8.Paraianu Ștefania LPS Constanta
                                9.Druga Ioana LPS Constanta
                                10.Purcarea Radu LPS Constanta
                                11.Croitoru Bogdan LPS Constanta
                                12.Iordache Dragos LPS Constanta
                                13.Dumitru Alexandra CSS Buzau
                                14.Crastich Erika CSS Buzau
                                15.Sorica Natalia CSS Buzau
                                16.Iarca Denis CSS Buzau
                                17.Trifescu David CSS Buzau
                                18.Chiru Sebastian CSS Buzau
                                19.Dumitru Dominic CSS Buzau
                                20.Nita Matei CSS Buzau
                                21.Zănoaga Alexandru CSS Buzau
                                22.Moiseanu Teodor CSS Buzau
                                23.Cristea Rares CSS 1
                                24.Stratulat Cristian ACSOV Pantelimon
                                25.Miu Maria ACSOV Pantelimon

                                11-12 ani:
                                1.Ungureanu Stefan Radu Ploiesti
                                2.Ionescu Mihai CSTA Bucuresti
                                3.Hardan Nicolas CSTA Bucuresti
                                4.Ciochir Petru CSTA Bucuresti
                                5.State Malin CSTA Bucuresti
                                6.Patranoiu Maria CSS Buzau
                                7.Negoescu Ilinca CSS Buzau
                                8.Barbu Sara LPS Constanta
                                9.Grigorenco Daria LPS Constanta
                                10Măgura Casian LPS Constanta
                                11.Măgura Larian LPS Constanta
                                12.Mocanu Luca LPS Constanta
                                13.Petculescu Letiția LPS Constanta

                                Comentariu


                                • #17
                                  Gr.inferioara nr. 1 - 11 - 12 ani
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  LOC
                                  1 STATE MALIN - CSS 1
                                  2 GRIGORENCO DARIA - LPS Constanta
                                  3 NEGOESCU ILINCA - CSS Buzau
                                  4 IONESCU MIHAI - CSTA Bucuresti
                                  5 HARDAN NICOLAS - CSTA Bucuresti
                                  6 MOCANU LUCA - LPS Constanta
                                  -
                                  Gr.inferioara nr. 2 - 11 - 12 ani
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  LOC
                                  1 PATRANOIU MARIA - CSS Buzau
                                  2 BARBU SARA - LPS Constanta
                                  3 PETCULESCU LETIȚIA - LPS Constanta
                                  4 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
                                  5 CIOCHIR PETRU - CSTA Bucuresti
                                  6 -
                                  -

                                  Gr.inferioara nr. 1 - 8 - 10 ani
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  V
                                  LOC
                                  1 STOIAN ALEXANDRA - LPS Constanta
                                  2 NITA MATEI - CSS Buzau
                                  3 VRASTI IOAN - Ploiesti
                                  4 IORDACHE DRAGOS - LPS Constanta
                                  5 TRIFESCU DAVID - CSS Buzau
                                  -
                                  Gr.inferioara nr. 2 - 8 - 10 ani
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  V
                                  LOC
                                  1 MOISEANU TEODOR - CSS Buzau
                                  2 TINI ALINA - LPS Constanta
                                  3 PARAIANU ȘTEFANIA - LPS Constanta
                                  4 SORICA NATALIA - CSS Buzau
                                  5 MIU MARIA - ACSOV Pantelimon
                                  -
                                  Gr.inferioara nr. 3 - 8 - 10 ani
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  V
                                  LOC
                                  1 IONESCU IOANA - CSS Star Bucuresti
                                  2 STRATULAT CRISTIAN - ACSOV Pantelimon
                                  3 DRUGA IOANA - LPS Constanta
                                  4 CRASTICH ERIKA - CSS Buzau
                                  5 DUMITRU DOMINIC - CSS Buzau
                                  -
                                  Gr.inferioara nr. 4 - 8 - 10 ani
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  V
                                  LOC
                                  1 CRISTEA RARES - CSS 1
                                  2 PURCAREA RADU - LPS Constanta
                                  3 BOROICA MARIA - CSTA Bucuresti
                                  4 DUMITRU ALEXANDRA - CSS Buzau
                                  5 CHIRU SEBASTIAN - CSS Buzau
                                  -
                                  Gr.inferioara nr. 5 - 8 - 10 ani
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  V
                                  LOC
                                  1 CRACIUN NATALIA - CSTA Bucuresti
                                  2 COJOCARIU MARIA - CSS 1
                                  3 CROITORU BOGDAN - LPS Constanta
                                  4 IARCA DENIS - CSS Buzau
                                  5 ZĂNOAGA ALEXANDRU - CSS Buzau
                                  -

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Cu părere de rău se retrage Crăciun Natalia - CSTA -București. Scuzați-mă pentru întârziere.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Gr.inferioara nr. 1 - 11 - 12 ani
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      LOC
                                      1 STATE MALIN - CSS 1
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-0
                                      4
                                      1
                                      2 GRIGORENCO DARIA - LPS Constanta
                                      0-3
                                      3-0
                                      1-3
                                      3-0
                                      2
                                      3
                                      3 NEGOESCU ILINCA - CSS Buzau
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0
                                      4 -
                                      5 HARDAN NICOLAS - CSTA Bucuresti
                                      1-3
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-0
                                      3
                                      2
                                      6 MOCANU LUCA - LPS Constanta
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      0-3
                                      1
                                      4
                                      -
                                      Gr.inferioara nr. 2 - 11 - 12 ani
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      LOC
                                      1 PATRANOIU MARIA - CSS Buzau
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      5
                                      1
                                      2 BARBU SARA - LPS Constanta
                                      0-3
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-0
                                      1-3
                                      3
                                      3
                                      3 PETCULESCU LETIȚIA - LPS Constanta
                                      0-3
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      2-3
                                      1
                                      4 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-1
                                      0-3
                                      2
                                      4
                                      5 CIOCHIR PETRU - CSTA Bucuresti
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      1-3
                                      1-3
                                      0
                                      6 NEGRIA IRINA - Bucuresti
                                      0-3
                                      3-1
                                      3-2
                                      3-0
                                      3-1
                                      4
                                      2
                                      -

                                      Finals - 11 - 12 ani

                                      State Malin
                                      ------------------------- State Malin 3-0
                                      Negria Irina


                                      Clasament 11 - 12 ani

                                      1. State Malin - CSS 1
                                      2. Negria Irina - Bucuresti
                                      3 -- 4
                                      Barbu Sara - LPS Constanta
                                      Hardan Nicolas - CSTA Bucuresti
                                      5 -- 2v gr.sup.
                                      Patranoiu Maria - CSS Buzau
                                      6 -- 1v gr.sup.
                                      Grigorenco Daria - LPS Constanta
                                      7 -- 8 0v gr.sup.
                                      Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
                                      Mocanu Luca - LPS Constanta
                                      9 -- 1v gr.inf.
                                      Petculescu Letiția - LPS Constanta
                                      10 -- 11 0v gr.inf.
                                      Negoescu Ilinca - CSS Buzau
                                      Ciochir Petru - CSTA Bucuresti

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Gr.inferioara nr. 1 - 8 - 10 ani
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        1 STOIAN ALEXANDRA - LPS Constanta
                                        1-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        2
                                        2 NITA MATEI - CSS Buzau
                                        3-1
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        3 VRASTI IOAN - Ploiesti
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-1
                                        3-0
                                        2
                                        3
                                        4 IORDACHE DRAGOS - LPS Constanta
                                        0-3
                                        0-3
                                        1-3
                                        3-0
                                        1
                                        4
                                        5 TRIFESCU DAVID - CSS Buzau
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.inferioara nr. 2 - 8 - 10 ani
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        AVg
                                        AVp
                                        NVp
                                        1 MOISEANU TEODOR - CSS Buzau
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        2 TINI ALINA - LPS Constanta
                                        0-3
                                        1-3
                                        3-0
                                        3-2
                                        2
                                        4
                                        -1
                                        -1
                                        1
                                        3 PARAIANU ȘTEFANIA - LPS Constanta
                                        0-3
                                        3-1
                                        3-0
                                        2-3
                                        2
                                        2
                                        1
                                        1
                                        1
                                        4 SORICA NATALIA - CSS Buzau
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        5 MIU MARIA - ACSOV Pantelimon
                                        0-3
                                        2-3
                                        3-2
                                        3-0
                                        2
                                        3
                                        0
                                        0
                                        1
                                        -
                                        Gr.inferioara nr. 3 - 8 - 10 ani
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        1 IONESCU IOANA - CSS Star Bucuresti
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        2 STRATULAT CRISTIAN - ACSOV Pantelimon
                                        0-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        2
                                        3 DRUGA IOANA - LPS Constanta
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        2
                                        3
                                        4 CRASTICH ERIKA - CSS Buzau
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-1
                                        1
                                        4
                                        5 DUMITRU DOMINIC - CSS Buzau
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        1-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.inferioara nr. 4 - 8 - 10 ani
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        1 CRISTEA RARES - CSS 1
                                        3-1
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        2 PURCAREA RADU - LPS Constanta
                                        1-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        2
                                        3 BOROICA MARIA - CSTA Bucuresti
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-0
                                        3-1
                                        2
                                        3
                                        4 DUMITRU ALEXANDRA - CSS Buzau
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        5 CHIRU SEBASTIAN - CSS Buzau
                                        0-3
                                        0-3
                                        1-3
                                        3-0
                                        1
                                        4
                                        -
                                        Gr.inferioara nr. 5 - 8 - 10 ani
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        V
                                        LOC
                                        1 CRACIUN NATALIA - CSTA Bucuresti
                                        2 COJOCARIU MARIA - CSS 1
                                        1-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        2
                                        2
                                        3 CROITORU BOGDAN - LPS Constanta
                                        3-1
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        1
                                        4 IARCA DENIS - CSS Buzau
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-0
                                        1
                                        3
                                        5 ZĂNOAGA ALEXANDRU - CSS Buzau
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        4
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 1 - 8 - 10 ani
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        LOC
                                        1 NITA MATEI - CSS Buzau
                                        1
                                        2 PURCAREA RADU - LPS Constanta
                                        2
                                        3 DRUGA IOANA - LPS Constanta
                                        4 TINI ALINA - LPS Constanta
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 2 - 8 - 10 ani
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        LOC
                                        1 MOISEANU TEODOR - CSS Buzau
                                        1
                                        2 COJOCARIU MARIA - CSS 1
                                        2
                                        3 BOROICA MARIA - CSTA Bucuresti
                                        4 CRASTICH ERIKA - CSS Buzau
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 3 - 8 - 10 ani
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        LOC
                                        1 IONESCU IOANA - CSS Star Bucuresti
                                        1
                                        2 STOIAN ALEXANDRA - LPS Constanta
                                        2
                                        3 IARCA DENIS - CSS Buzau
                                        4 CHIRU SEBASTIAN - CSS Buzau
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 4 - 8 - 10 ani
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        LOC
                                        1 CRISTEA RARES - CSS 1
                                        1
                                        2 PARAIANU ?TEFANIA -
                                        2
                                        3 VRASTI IOAN - Ploiesti
                                        4 SORICA NATALIA -
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 5 - 8 - 10 ani
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        LOC
                                        1 CROITORU BOGDAN - LPS Constanta
                                        2 STRATULAT CRISTIAN - ACSOV Pantelimon
                                        1
                                        3 MIU MARIA - ACSOV Pantelimon
                                        2
                                        4 IORDACHE DRAGOS - LPS Constanta
                                        -
                                        Eliminatorii 8 - 10 ani

                                        1. Nita Matei
                                        ------------------------- Nita Matei 3-0
                                        16. Bye
                                        ----------------------------------- Stoian Alexandra 0-3
                                        9. Cojocariu Maria
                                        ------------------------- Stoian Alexandra 0-3
                                        8. Stoian Alexandra
                                        -------------------------------------------------- Stoian Alexandra 3-0
                                        5. Stratulat Cristian
                                        ------------------------- Stratulat Cristian 3-0
                                        12. Bye
                                        ----------------------------------- Cristea Rares 0-3
                                        13. Bye
                                        ------------------------- Cristea Rares 0-3
                                        4. Cristea Rares
                                        ----------------------------------------------------------------- Ionescu Ioana 2-3
                                        3. Ionescu Ioana
                                        ------------------------- Ionescu Ioana 3-0
                                        14. Bye
                                        ----------------------------------- Ionescu Ioana 3-0
                                        11. Bye
                                        ------------------------- Miu Maria 0-3
                                        6. Miu Maria
                                        -------------------------------------------------- Ionescu Ioana 3-1
                                        7. Paraianu ?tefania
                                        ------------------------- Purcarea Radu 1-3
                                        10. Purcarea Radu
                                        ----------------------------------- Moiseanu Teodor 0-3
                                        15. Bye
                                        ------------------------- Moiseanu Teodor 0-3
                                        2. Moiseanu Teodor
                                        Clasament 8 - 10 ani

                                        1. Ionescu Ioana - CSS Star Bucuresti
                                        2. Stoian Alexandra - LPS Constanta
                                        3 -- 4
                                        Moiseanu Teodor - CSS Buzau
                                        Cristea Rares - CSS 1
                                        5 -- 8
                                        Miu Maria - ACSOV Pantelimon
                                        Nita Matei - CSS Buzau
                                        Purcarea Radu - LPS Constanta
                                        Stratulat Cristian - ACSOV Pantelimon
                                        9 -- 9
                                        Cojocariu Maria - CSS 1
                                        10 -- 3v gr.inf.
                                        Croitoru Bogdan - LPS Constanta
                                        11 -- 15 2v gr.inf.
                                        Tini Alina - LPS Constanta
                                        Vrasti Ioan - Ploiesti
                                        Paraianu Ștefania - LPS Constanta
                                        Druga Ioana - LPS Constanta
                                        Boroica Maria - CSTA Bucuresti
                                        16 -- 19 1v gr.inf.
                                        Iordache Dragos - LPS Constanta
                                        Crastich Erika - CSS Buzau
                                        Iarca Denis - CSS Buzau
                                        Chiru Sebastian - CSS Buzau
                                        20 -- 24 0v gr.inf.
                                        Dumitru Alexandra - CSS Buzau
                                        Sorica Natalia - CSS Buzau
                                        Trifescu David - CSS Buzau
                                        Dumitru Dominic - CSS Buzau
                                        Zănoaga Alexandru - CSS Buzau

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X