Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WTTD - AmaTur România - "Cupa TTA", Bucuresti – Marti,Miercuri,Joi – 5,6,7 Aprilie 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B+ WTTD - AmaTur România - "Cupa TTA", Bucuresti – Marti,Miercuri,Joi – 5,6,7 Aprilie 2022

    Turneu B+ WTTD - AmaTur România - "Cupa TTA", Bucuresti – Marti,Miercuri,Joi – 5,6,7 Aprilie 2022

    LOCALITATEA: Bucuresti, sos. Dudesti – Pantelimon 44, sector 3, incinta Antilopa ;
    DATA: Marti -05.04.2022 – Avansati;

    Miercuri – 06.04.2022 - Hobby;
    Joi - 07.04.2022 – Open/Elite;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    TOATE CATEGORIILE: 17.00- 17:45 – validare înscrieri, la 18:00 încep meciurile;

    SALA: TSP VIBE;
    INDICAȚII DE ACCES:
    https://www.google.com/maps/place/TS...6d!8m2!3d44.43 85059!4d26.1943855


    LOGISTICĂ: 9 mese DONIC WALDNER CLASSIC 25; mingi plastic Andro*** ;
    SPAȚIU DE JOC: 540mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: covor PVC;
    FACILITĂȚI: Vestiar, grup sanitar, parcare, minibar;
    Taxa: Adulți - 35 Lei, copiii sub 14 ani -25 lei, persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 – cupă + medalie + diplomă;

    -Locurile 2-4 – medalii+diplome;
    Se asigură apă – 1.5 litri;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau sms/whatsapp;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției;
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    • Avansati: max 30;
    • Hobby: max 30;
    • Open/Elite: max 30;
    -Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4/5/6 jucatori, se califica primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;
    - Fara grupe superioare!
    - Tablou eliminatoriu 8/16/32 se genereaza automat;

    Organizator: Catalin Dutu, tel 0774420441
    ;


  • #2
    Gr.inferioara nr. 1 - open/elite
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea 3-1 3-0 3-0 3-1 4 1
    2 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti 1-3 3-2 3-0 3-0 3 2
    3 CHIRILA ROBERT - Bucuresti 0-3 2-3 3-2 1-3 1 4
    4 MIHAILA GEORGE - Bucuresti 0-3 0-3 2-3 1-3 0
    5 BUCUR MARIO - Bucuresti 1-3 0-3 3-1 3-1 2 3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - open/elite
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti 3-0 3-1 3-0 3-0 4 1
    2 GAVRILA AUREL - Bucuresti 0-3 3-1 3-1 3-0 3 2
    3 PAUL COSMIN SEBASTIAN - Bucuresti 1-3 1-3 3-0 3-0 2 3
    4 TANASE ADELINA - Bucuresti 0-3 1-3 0-3 3-0 1 4
    5 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti 0-3 0-3 0-3 0-3 0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - open/elite
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
    1 PRUNDARU HORIA - Arad 3-1 3-1 3-1 3-0 4 1
    2 IONASCU GABRIEL - Bucuresti 1-3 2-3 1-3 3-0 1 4
    3 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti 1-3 3-2 2-3 3-1 2 3
    4 MOCA VASILE - Bucuresti 1-3 3-1 3-2 3-1 3 2
    5 ALEXE DAN - Bucuresti 0-3 0-3 1-3 1-3 0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - open/elite
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 V LOC AVg AVp NVp
    1 ROPOTAN IULIAN - Bucuresti 3-1 3-0 3-0 3-0 4 1
    2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti 1-3 3-0 2-3 3-1 2 2 2 2 1
    3 GULUTA FLORIN - Bucuresti 0-3 0-3 3-2 3-0 2 4 -2 -2 1
    4 BOTEANU NICU - Bucuresti 0-3 3-2 2-3 3-1 2 3 -1 0 1
    5 NEAGU GEORGE ADRIAN - Bucuresti 0-3 1-3 0-3 1-3 0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - open/elite
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
    1 GRIGORE ALEXANDRU - Campina 3-1 2-3 3-0 2 2
    2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti 1-3 2-3 2-3 0 4
    3 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti 3-2 3-2 3-2 3 1
    4 BAICU CLAUDIU - Bucuresti 0-3 3-2 2-3 1 3
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - open/elite
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 V LOC
    1 ARABAGIU MARIUS - Bucuresti 2-3 3-2 3-0 2 2
    2 PASCU RAZVAN - Magureni 3-2 3-0 3-0 3 1
    3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti 2-3 0-3 1-3 0 4
    4 SERBAN BOGDAN - Bucuresti 0-3 0-3 3-1 1 3
    5 -
    -

    Eliminatorii open/elite

    1. Neculai Alexandru
    ------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    17. Baicu Claudiu
    ------------------------- Boteanu Nicu 1-3
    16. Boteanu Nicu
    -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    9. Moca Vasile
    ------------------------- Moca Vasile 3-1
    24. Tanase Adelina
    ----------------------------------- Arabagiu Marius 0-3
    25. Bye
    ------------------------- Arabagiu Marius 0-3
    8. Arabagiu Marius
    ----------------------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    5. Dramba Daniel Dumitru
    ------------------------- Dramba Daniel Dumitru 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Gavrila Aurel 0-3
    21. Ionascu Gabriel
    ------------------------- Gavrila Aurel 0-3
    12. Gavrila Aurel
    -------------------------------------------------- Ropotan Iulian 0-3
    13. Bucur Mario
    ------------------------- Bucur Mario 3-0
    20. Docan Cristian
    ----------------------------------- Ropotan Iulian 0-3
    29. Bye
    ------------------------- Ropotan Iulian 0-3
    4. Ropotan Iulian

    -------------------------------------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0

    3. Prundaru Horia
    ------------------------- Prundaru Horia 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Prundaru Horia 3-2
    19. Catana Claudiu
    ------------------------- Paul Cosmin Sebastian 1-3
    14. Paul Cosmin Sebastian
    -------------------------------------------------- Prundaru Horia 3-0
    11. Craciun David Mihai
    ------------------------- Craciun David Mihai 3-2
    22. Guluta Florin
    ----------------------------------- Pascu Razvan 0-3
    27. Bye
    ------------------------- Pascu Razvan 0-3
    6. Pascu Razvan
    ----------------------------------------------------------------- Prundaru Horia 3-1
    7. Grigore Alexandru
    ------------------------- Grigore Alexandru 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Grigore Alexandru 3-0
    23. Chirila Robert
    ------------------------- Raileanu Raissa 0-3
    10. Raileanu Raissa
    -------------------------------------------------- Neagoe Costin 0-3
    15. Vlad Maria Victoria
    ------------------------- Vlad Maria Victoria 3-2
    18. Serban Bogdan
    ----------------------------------- Neagoe Costin 1-3
    31. Bye
    ------------------------- Neagoe Costin 0-3
    2. Neagoe Costin

    Clasament open/elite

    1. Neculai Alexandru - Tulcea
    2. Prundaru Horia - Arad
    3 -- 4
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Neagoe Costin - Bucuresti
    5 -- 8
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Pascu Razvan - Magureni
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina
    9 -- 16
    Boteanu Nicu - Bucuresti
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Vlad Maria Victoria - Bucuresti
    Moca Vasile - Bucuresti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    17 -- 24
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Serban Bogdan - Bucuresti
    Tanase Adelina - Bucuresti
    Guluta Florin - Bucuresti
    Chirila Robert - Bucuresti
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Alexe Dan - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    Georgescu Florin - Bucuresti
    Neagu George Adrian - Bucuresti
    Ultima editare de TopTenisArena; 07.apr.2022, 23:48.

    Comentariu


    • #3
      Gr.inferioara nr. 1 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 TOTH NARCIS - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-2
      0-3
      3
      2
      2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-1
      0-3
      2
      3
      3 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      5 ENE CONSTANTIN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      0-3
      3
      1
      2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      2
      3 PELCEA ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 VARBANESCU RADU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 VASILE ILINCA - Bucuresti
      3-0
      1-3
      0-3
      3-0
      2
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-0
      3-1
      3-1
      5
      1
      2 TICAL NICUSOR - Otopeni
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      2
      3 GALCA ANDREI - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-2
      3-1
      2-3
      2
      4
      4 FLOREA MADALIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      5 MIU MARIA - Bucuresti
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      6 PARASCHIV CLAUDIU - Bucuresti
      1-3
      1-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MIHAI ANDREI - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      5
      1
      2 CHIRON ADRIAN - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      2
      3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      3
      4 TONCIU COSTIN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      5 MALES GEORGE - Bucuresti
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      6 STRATULAT CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      -

      Eliminatorii avansati

      1. Ene Constantin
      ------------------------- Ene Constantin 3-1
      16. Vasile Ilinca
      ----------------------------------- Ene Constantin 3-0
      9. Dumitrescu Robert Nicolae
      ------------------------- Dumitrescu Robert Nicolae 3-2
      8. Tical Nicusor
      -------------------------------------------------- Mihai Andrei 2-3
      5. Burcea Daniel
      ------------------------- Burcea Daniel 3-1
      12. Vaireanu Danut Ionel
      ----------------------------------- Mihai Andrei 2-3
      13. Galca Andrei
      ------------------------- Mihai Andrei 2-3
      4. Mihai Andrei
      ----------------------------------------------------------------- Mihai Andrei 3-0
      3. Avramescu Bogdan
      ------------------------- Avramescu Bogdan 3-0
      14. Tonciu Costin
      ----------------------------------- Toth Narcis 2-3
      11. Pelcea Alexandru
      ------------------------- Toth Narcis 2-3
      6. Toth Narcis
      -------------------------------------------------- Paraschiv Claudiu 2-3
      7. Chiron Adrian
      ------------------------- Paraschiv Claudiu 0-3
      10. Paraschiv Claudiu
      ----------------------------------- Paraschiv Claudiu 3-2
      15. Mihalcea Stefan Tiberiu
      ------------------------- Pasoveanu Silvian 0-3
      2. Pasoveanu Silvian

      Clasament avansati

      1. Mihai Andrei - Bucuresti
      2. Paraschiv Claudiu - Bucuresti
      3 -- 4
      Ene Constantin - Bucuresti
      Toth Narcis - Bucuresti
      5 -- 8
      Burcea Daniel - Bucuresti
      Pasoveanu Silvian - Bucuresti
      Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
      Avramescu Bogdan - Bucuresti
      9 -- 16
      Galca Andrei - Bucuresti
      Chiron Adrian - Bucuresti
      Vasile Ilinca - Bucuresti
      Pelcea Alexandru - Bucuresti
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti
      Tical Nicusor - Otopeni
      Tonciu Costin - Bucuresti
      17 -- 18 1v gr.inf.
      Florea Madalin - Bucuresti
      Males George - Bucuresti
      19 -- 22 0v gr.inf.
      Ileanu Bogdan - Targu Jiu
      Varbanescu Radu - Bucuresti
      Miu Maria - Bucuresti
      Stratulat Cristian - Bucuresti

      ​Gr.inferioara nr. 1 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 HODIS TUDOR - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-0
      0-3
      2
      3
      2 COCOTAN ANDREI - Bucuresti
      3-2

      3-0
      3-0
      1-3
      3
      2
      3 MEREZEANU GABRIEL - Bucuresti
      1-3
      0-3

      3-0
      0-3
      1
      4
      4 COSTEA ANDRA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3

      3-0
      1

      5 POPESCU STEFAN IONUT - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      0-3

      3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BOGDAN ANDREI - Bucuresti
      3-2
      3-2
      1-3

      2
      1
      2 TOADER PETRU - Bragadiru
      2-3

      3-0
      3-1

      2
      2
      3 LUCA IOAN - Bucuresti
      2-3
      0-3

      3-1

      1
      3
      4 MILEA ANDREI - Bucuresti
      3-1
      1-3
      1-3

      1
      4
      5 - -
      Gr.inferioara nr. 3 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MAVRODIN CRISTIAN - Oltenita
      3-0
      3-1
      3-1

      3
      1
      2 MANOLIU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3

      0-3
      0-3

      0
      4
      3 JANTEA FLORIN - Slobozia
      1-3
      3-0

      3-0

      2
      2
      4 NEGRIA IRINA - Bucuresti
      1-3
      3-0
      0-3

      1
      3
      5 - -
      Gr.inferioara nr. 4 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      3-0
      1-3
      3-0

      2
      2
      2 MIHAITA NICOLAE - Bucuresti
      0-3

      1-3
      3-0

      1
      3
      3 MIRICA ADRIAN - Bucuresti
      3-1
      3-1

      3-0

      3
      1
      4 ILIE ALEXANDRA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3

      0
      4
      5 - -
      Gr.inferioara nr. 5 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BATRINU VALENTIN - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-2

      2
      2
      2 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      3-2

      3-0
      3-0

      3
      1
      3 GHEORGHE ION - Bucuresti
      1-3
      0-3

      3-1

      1
      3
      4 ILIE ANDREEA - Bucuresti
      2-3
      0-3
      1-3

      0
      4
      5 - -

      Eliminatorii hobby

      1. Popescu Stefan Ionut
      ------------------------- Popescu Stefan Ionut 3-0
      32. Bye
      ----------------------------------- Popescu Stefan Ionut 3-0
      17. Ilie Alexandra
      ------------------------- Ilie Andreea 0-3
      16. Ilie Andreea
      -------------------------------------------------- Popescu Stefan Ionut 3-1
      9. Toader Petru
      ------------------------- Toader Petru 3-0
      24. Bye
      ----------------------------------- Toader Petru 3-0
      25. Bye
      ------------------------- Jantea Florin 0-3
      8. Jantea Florin
      ----------------------------------------------------------------- Popescu Stefan Ionut 3-2
      5. Cocan Mircea
      ------------------------- Cocan Mircea 3-0
      28. Bye
      ----------------------------------- Cocan Mircea 3-0
      21. Bye
      ------------------------- Luca Ioan 0-3
      12. Luca Ioan
      -------------------------------------------------- Mirica Adrian 2-3
      13. Negria Irina
      ------------------------- Merezeanu Gabriel 0-3
      20. Merezeanu Gabriel
      ----------------------------------- Mirica Adrian 0-3
      29. Bye
      ------------------------- Mirica Adrian 0-3
      4. Mirica Adrian

      -------------------------------------------------------------------------------- Batrinu Valentin 0-3

      3. Mavrodin Cristian
      ------------------------- Mavrodin Cristian 3-0
      30. Bye
      ----------------------------------- Mavrodin Cristian 3-0
      19. Milea Andrei
      ------------------------- Milea Andrei 3-0
      14. Mihaita Nicolae
      -------------------------------------------------- Batrinu Valentin 2-3
      11. Hodis Tudor
      ------------------------- Hodis Tudor 3-0
      22. Bye
      ----------------------------------- Batrinu Valentin 2-3
      27. Bye
      ------------------------- Batrinu Valentin 0-3
      6. Batrinu Valentin
      ----------------------------------------------------------------- Batrinu Valentin 3-2
      7. Caranfilian Migo
      ------------------------- Caranfilian Migo 3-0
      26. Bye
      ----------------------------------- Caranfilian Migo 3-0
      23. Bye
      ------------------------- Cocotan Andrei 0-3
      10. Cocotan Andrei
      -------------------------------------------------- Bogdan Andrei 2-3
      15. Gheorghe Ion
      ------------------------- Manoliu Cristian 0-3
      18. Manoliu Cristian
      ----------------------------------- Bogdan Andrei 2-3
      31. Bye
      ------------------------- Bogdan Andrei 0-3
      2. Bogdan Andrei

      Clasament hobby

      1. Batrinu Valentin - Bucuresti
      2. Popescu Stefan Ionut - Bucuresti
      3 -- 4
      Bogdan Andrei - Bucuresti
      Mirica Adrian - Bucuresti
      5 -- 8
      Mavrodin Cristian - Oltenita
      Toader Petru - Bragadiru
      Caranfilian Migo - Bucuresti
      Cocan Mircea - Bucuresti
      9 -- 16
      Hodis Tudor - Bucuresti
      Ilie Andreea - Bucuresti
      Manoliu Cristian - Bucuresti
      Merezeanu Gabriel - Bucuresti
      Milea Andrei - Bucuresti
      Jantea Florin - Slobozia
      Cocotan Andrei - Bucuresti
      Luca Ioan - Bucuresti
      17 -- 20
      Ilie Alexandra - Bucuresti
      Gheorghe Ion - Bucuresti
      Negria Irina - Bucuresti
      Mihaita Nicolae - Bucuresti
      21 -- 1v gr.inf.
      Costea Andra - Bucuresti
      Ultima editare de TopTenisArena; 06.apr.2022, 20:56.

      Comentariu


      • #4
        Toader Petru, Bragdiru, Hobby

        Comentariu


        • #5
          Vaireanu Danut Ionel, București, Avansați.
          Mulțumesc mult!
          Gigi Spin likes this.

          Comentariu


          • #6
            - Avramescu Bogdan, Bucuresti - mp 16.13, A Avansati
            calex and Gigi Spin like this.

            Comentariu


            • #7
              Dinu Gheorghe / Bucuresti / Avansati. Multumesc.
              calex likes this.

              Comentariu


              • #8
                Ioan Luca Bucuresti Hobby


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  - Claudiu Baicu, București - O+E. Multumesc
                  Categoria Incepatori likes this.

                  Comentariu


                  • #10
                    Craiu catalin o/e videle

                    Comentariu


                    • #11
                      Varbanescu Radu - Bucuresti - avansati
                      Gigi Spin and Dan V like this.

                      Comentariu


                      • #12
                        Mihalcea stefan Tiberiu hobby

                        Comentariu


                        • #13
                          Cristescu Cristian Avansati
                          Gigi Spin likes this.

                          Comentariu


                          • #14
                            Neagoe Costin - Bucuresti - Elite
                            Dan V likes this.

                            Comentariu


                            • #15
                              Pascu Razvan, Magureni, O/E.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comentariu


                              • #16
                                Gheorghe Ion si Gheorghe Victor -hobby- Bucuresti.
                                Multumim.
                                Gigi Spin likes this.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Zaharia Puiu. București, avansati.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Salutare tuturor,
                                    Migo Caranfilian - Bucuresti, hobby
                                    Multumesc
                                    Dan V likes this.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Buna ziua,

                                      Alexe Dan-Bucuresti, open

                                      Multumesc!
                                      Dan V likes this.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Dumitrescu Robert Nicolae avansati
                                        Gigi Spin likes this.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Venin și marți! Se înscrie Matea Aurelian - Popești Leordeni, avansați
                                          Gigi Spin likes this.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Preda Cristian, Bucuresti, Hobby

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Mirica Adrian, Bucuresti, Hobby
                                              Bogdan Andrei, Bucuresti, Hobby

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de Categoria Incepatori Vezi post
                                                Venin și marți! Se înscrie Matea Aurelian - Popești Leordeni, avansați
                                                Retragere

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Se retrage Craiu Catalin

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X