Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

detalii despre Dl. Gheorghe Mitrut

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • detalii despre Dl. Gheorghe Mitrut

    Intr-o samptamana voi incepe antrenamentele cu Dl. Gheorghe Mitrut la top tenis arena.

    Vreau sa stiu mai exact cum antreneaza dansul.Am auzit ca a antrenat cativa dintre cei mai buni jucatori romani si nu numai...

    Daca cunoaste cineva modul in care antreneaza dansul va rog sa imi lasati detalii pentru a stii la ce sa ma astept.


    O zi buna.

    PS: Pentru cei ce se antrneaza la top tenis arena.
    In cadrul antrenamentelor de grup, suma totala pentru toate cele 12 sedinte este platita la primul antrenament?

  • #2
    Da, o sa-ti faca un card si trebuie sa platesti toata suma la inceput. Apoi, dupa fiecare sedinta iti bifeaza cate o casuta. Succes.

    Comentariu


    • #3
      Am facut eu cateva sedinte cu dansul. Este un om fff de treaba, priceput, face ca antrenamentele sa fie o placere. Explica cu rabdare, per total este ff bun.
      Totusi, mi-ar fi placut sa fie un picut mai exigent, la inceput am facut antrenamente cu dl Fodoran, care era mult mai exigent si putin mai fara rabdare, dar pe mine ma motiva lucrul asta.
      Deci conteaza mult ce fel de om esti. Dar vad ca ai 16 ani, este bine sa faci antrenamente cu Dl Mitrut, nu te sperie de la inceput. Bafta multa
      Blade : Donic Waldner Black Devil CB
      FH : Donic BlueFire M3 MAX
      BH : Donic BlueFire M3 2.0

      Comentariu


      • #4
        Salut. Am facut si eu ieri o sedinta cu domnul Mitrut si pot sa spun ca sunt foarte incantat. Tot ce s-a spus mai sus e adevarat. Un om rabdator care te indruma cu sfaturi si exemple. Un adevarat antrenor. Nu cred ca a ridicat vreodata glasul, la urma urmei nici nu isi avea rostul. Sunt acolo sa invat. M-a invatat intr-o sedinta mai multe decat as fi putut eu invata singur intr-o luna. Sincer impresionat.

        Comentariu


        • #5
          Un antrenor ,indiferent cat de bun este el niciodata nu poate sa-i multumeasca pe toti.Am citit nu de mult pe acelasi site de spre acelasi antrenor niste lucruri urate.Nu cred ca poate sa faca asemenea lucruri un om care este laudat si laudat si ,iar laudat de atati fosti si actuali elevi.Domnule antrenor te rog sa nu pui la suflet toate aceste lucruri negative.In viata am cues si bune si rele ,am stiut sa inlatur din timp lucrurile rele si le-am pastrat pe cele bune ,asa am putut sa am astazi rabdarea care o am ptr. a antrena .VA SALUT PE TOTI SI MULTA SANATATE
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #6
            am facut si eu 10 sedinte cu dl. mitrut
            este un om deosebit si un antrenor experimentat
            de antrenat te antreneaza cum vrei tu, este deschis, spre deosebire de altii
            in fond si la urma urmei e pe banii tai, si tu stii ce vrei sa dezvolti
            eu il recomand fara rezerve

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X