Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"ZILELE ORASULUI" Valenii de Munte, Sambata si Duminica 07-08.05.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Marinescu Nelu
    a răspuns
    Rog transfer la OPEN ,Marinescu Nelu, Târgoviște. Mulțumesc.

    Lasă un comentariu:


  • Bogdan V
    a răspuns
    STOP VOT!!!

    Multumesc d-lui Stoicescu pentru ajutor, asta a fost ceva asemanator cu zvonul de acum ceva vreme in legatura cu pretul carburantului, dar eu unul am apreciat gluma.



    Postat în original de valentin soare Vezi post
    ANUNȚ IMPORTANT. Cu bunăvoința autorităților locale, am obținut aprobare pentru turneul din 7 Mai. Se va ține în 2 zile. Maestrul Bogdan va face modificările de rigoare în aceasta după amiaza.
    Deci sâmbăta Avansați cu Hobby. Și duminică Open cu elite. Vă așteptăm cu drag.
    Domnilor,

    Acest anunt a fost postat doar pentru informare, nu era nimic "batut in cuie" la acea ora, inca nu discutasem intre noi despre noua configuratie a turneului din simplul motiv ca eu nu am fost disponibil...deh, ghinionul meu, trebuie sa mai si muncesc.

    In concluzie noi, organizatorii, avem rugamintea sa studiati noua configuratie a desfasurarii turneului, sa analizati daca va sunt favorabile noile conditii si in cele aproape 10 (ZECE) zile ramase pana la incepere sa va hotarati daca participati sau nu.

    Orice ati decide, noi va vom intelege si va asteptam cu drag!


    Revin cu actualizarea listelor de inscrieri.

    Lasă un comentariu:


  • valentin soare
    a răspuns
    Postat în original de Pety Vezi post

    Se schimba și numărul locurilor disponibile pentru Hobby ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Normal,vor fi 36 de locuri.

    Lasă un comentariu:


  • valentin soare
    a răspuns
    La elite Soare Valentin.

    Lasă un comentariu:


  • Adrian Puiu Enache
    a răspuns
    Enache puiu adrian / avansati / ploiesti

    Lasă un comentariu:


  • Mihai Popescu-Apreotesei
    a răspuns
    Este de apreciat dorința domnilor organizatori de a suplimenta numărul de locuri și eforturile depuse în acest sens. Din păcate acest lucru s-a întâmplat destul de târziu și este posibil să nu aibă efectul scontat. În primul rând toți cei înscriși știau la ce s-au înscris și s-au făcut de multe ori echipe mixte la transport. De exemplu la noi în mașină erau 3 jucători de open și unul de hobby. Cel de hobby nu va mai veni în noua situație. Apoi sunt destui jucători care deja au alt program pentru duminică și acum au aflat că turneul s-a mutat duminică. Sunt puși într-o situație foarte neplăcută. Cum a observat și domnul Vlădoiu cei de la Open și Elite au fost programați în exces în ultima vreme duminica și jucătorii au dreptate să fie nemulțumiți. Cel din urmă aspect pe care l-aș menționa este faptul că, în buna tradiție a ultimului an de turnee, ar fi urmat o ploaie de retrageri. În mare masură cei de pe lista de așteptare ar fi prins loc. E adevărat nu toți dar cei mai mulți ar fi prins loc. Cred că înaintea luării unei astfel de decizii ar fi fost indicată o mobilizare a jucătorilor care să spună dacă vin sau nu la turneu. E foarte posibil ca numărul de retrageri ca urmare a schimbării pe două zile a concursului să fie mai mare decât al celor aflați acum pe lista de așteptare și sunt aproape sigur că acest număr ar fi mai mare decât al celor care nu ar fi prins loc în urma retragerilor. Oricum s-ar decide în acest moment vor fi destui jucători nemulțumiți. Succes în organizare și sper să luați cele mai bune decizii astfel încât cei mai mulți jucători să fie încântați de participarea la acest turneu.

    Lasă un comentariu:


  • Pety
    a răspuns
    Postat în original de valentin soare Vezi post
    ANUNȚ IMPORTANT. Cu bunăvoința autorităților locale, am obținut aprobare pentru turneul din 7 Mai. Se va ține în 2 zile. Maestrul Bogdan va face modificările de rigoare în aceasta după amiaza.
    Deci sâmbăta Avansați cu Hobby. Și duminică Open cu elite. Vă așteptăm cu drag.
    Se schimba și numărul locurilor disponibile pentru Hobby ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • valentin soare
    a răspuns
    Se vor face. Aveți puțintică răbdare. Am specificat în anunț, doar k, Bogdan este un pic ocupat. Mulțumesc pentru înțelegere.

    Lasă un comentariu:


  • petrescu liviu
    a răspuns
    Postat în original de valentin soare Vezi post
    ANUNȚ IMPORTANT. Cu bunăvoința autorităților locale, am obținut aprobare pentru turneul din 7 Mai. Se va ține în 2 zile. Maestrul Bogdan va face modificările de rigoare în aceasta după amiaza.
    Deci sâmbăta Avansați cu Hobby. Și duminică Open cu elite. Vă așteptăm cu drag.
    Anuntati in pagina principala a concursului, modificarile care doriti sa le faceti!

    Lasă un comentariu:


  • ClaudiuC
    a răspuns
    Postat în original de nicusortical Vezi post
    Vot a/h Sâmbăta

    Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk


    Lasă un comentariu:


  • Adi Panait
    a răspuns
    Se retrage Panait Adrian,Braila-avansati.

    Lasă un comentariu:


  • valentin soare
    a răspuns
    Dacă vă convine sâmbăta open și Elite, facem sâmbăta.

    Lasă un comentariu:


  • valentin soare
    a răspuns
    Ce repede vă retrageți. Nu este nimic bătut în cuie. S au doar ați tulburat apa??

    Lasă un comentariu:


  • GeluBv
    a răspuns
    Postat în original de valentin soare Vezi post
    ANUNȚ IMPORTANT. Cu bunăvoința autorităților locale, am obținut aprobare pentru turneul din 7 Mai. Se va ține în 2 zile. Maestrul Bogdan va face modificările de rigoare în aceasta după amiaza.
    Deci sâmbăta Avansați cu Hobby. Și duminică Open cu elite. Vă așteptăm cu drag.

    De la o vreme open si elite sunt ”pedepsiti” . Duminică, ultimele două A+-uri. Vă multumim că v-ați gândit la noi, o să aveți locuri suficiente!

    Se retrag:
    Bondoc Alexandru...Elite
    Hutanu Alin...Elite
    Macovei Liviu...Elite
    Vladoiu Gelu...Open
    Stefan Patrick...Elite

    Toti Brasov

    Lasă un comentariu:


  • Stoicescu Gheorghe
    a răspuns
    Postat în original de mihais mioveni Vezi post

    Ce este aceasta? Cumva Operațiune Electorală Specială?
    FARA POLITICA !!! ...o mica gluma , care a prins bine , sper ...

    Lasă un comentariu:


  • nicusortical
    a răspuns
    Vot a/h Sâmbăta

    Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • mihais mioveni
    a răspuns
    Postat în original de Stoicescu Gheorghe Vezi post
    Start vot !!!
    Ce este aceasta? Cumva Operațiune Electorală Specială?

    Lasă un comentariu:


  • Bejan Alexandru
    a răspuns
    Vot Sâmbătă O/E

    Lasă un comentariu:


  • Bejan Alexandru
    a răspuns
    Bejan Alexandru Tecuci Elite!

    Lasă un comentariu:


  • Danalache Daniel
    a răspuns
    Sambata O/E

    Lasă un comentariu:


  • calex
    a răspuns
    VOT O/E - sambata

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns
    Sambata O/E !


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • petrescu liviu
    a răspuns
    vot sambata E/O

    Lasă un comentariu:


  • Constantin Sursilov
    a răspuns
    Sambata o/e si eu

    Trimis de pe al meu NOH-NX9 folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • Stoicescu Gheorghe
    a răspuns
    Daca duminica A cu H , atunci si Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Hobby ....

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X