Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Aegyssus" - Isaccea (jud. Tulcea) 14/15.05.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
    Off topic

    Nu meriti un raspuns complet din partea mea!
    Accept ca am pierdut, nu conteaza, stiu sa pierd, dar sa imi iei setul pe care l-am castigat la masa de joc, asta nu pot accepta.
    Ai facut din tantar - armasar, dar totusi, sa ma jignesti si denigrezi in halul asta in conditiile in care eu nu te-am jignt, denigrat etc cu absolut nimic, ok, daca vrei sa spui pentru faptul ca eram suparat si ti-am zis ca "m-ai furat" e jignire atunci da, te-am jignit si nu imi pare rau pentru ca asa s-a intamplat.
    O sa clarific in C.D. daca este necesar, cele intamplate cu lux de amanunte si dansii sa ia decizia care se cuvine pentru cine a gresit.

    p.s.
    Crede-ma ca daca era cum ai spus tu, sa ma fi batut 3-0, il bateai si pe Alex si te calificai, dar stii, e acea vorba "Dumnezeu nu doarme niciodata"

    Totusi te iert!

    On topic

    M-am simțit foarte bine la Isaccea, sala ventilata, luminata și nu în ultimul rand curata.

    Felicitări câștigătorilor, respect organizatorilor penteu munca depusa și îmi cer scuze dacă am supărat pe cineva cu ceva!
    Prezentarea adevărului nu înseamnă facerea din tanțar-armasar . Probabil tu ai fi vrut să tac, să rămână totul așa cum îți convenea ție că a căzut.
    Ei uite că eu am ales să vorbesc și să clarificam lucrurile public.
    Te rog raspunde mi la intrebare: cat discernamant ,cătă credibilitate și cate coerentă in gândire aveai tu la acel moment în condițiile in care o mai subliniez odată: abia stateai in picioare, nu puteai să vorbești coerent, doar dădeai din cap,nu știai de scor, pt că nu-l putea ține. De aceia ÎȚI REPETAM SCORUL LA FIECARE MINGE.
    In setul 3 ,pe final, ai dat cu piciorul in cantul mesei de nervi.
    Într-adevăr după cele 20 minute in care te am așteptat să te trezești din somn, in spirit de glumă, zâmbind, ți am spus " George pt că te am așteptat atâta timp, imi servești frumos.
    In același spirit in care la inceputul zilei, ne am îmbrățișat prietenește.
    Hai să îți mai spun ceva: ești un nume sonor, lumea se uită la tine, te urmărește, pe toată perioada inferioarelor, vizibil obosit fiind ,ai dus jocul in condiții de normalitate. După ce ai dormit, ai venit mult mai avariat ca înainte.
    Să înțeleg că in condițiile date mai sus ERAI MAI LUCID CA MINE????
    George, de jignit te ai jignit singur când ai ales să te prezinți in acea stare la acest turneu, la tertipurile pe care ai încercat să le faci.
    Ok, ai venit să modifici scorul de 3-0 în 3-1 după 2-3 meciuri ,după o ședință mică de calcul a rezultatelor, pt că incepeai să te trezești, fapt dovedit in cele două victorii obtinute in fata lu Toma și Alex, îți trebuia un set. De ce nu ai stat cu mine la trecerea rezultatului?? Ai preferat să afirmi " Lasă-mă in p.... mea "
    Cine te jignește cine îți denigrează numele????
    NU AM VOIE SĂ VORBESC, SĂ PREZINT ADEVARUL PT CĂ EȘTI TU DURDUN GEORGE????

    Ps: de iertat nu am ce ierta dar de vorbit voi vorbi mereu atâta timp cat am dreptate.
    Nu cer măsură impotriva ta din partea CD , cer doar ca jucătorii să nu mai fie primiți în turnee in stare evidență de ebrietate .
    SUNT FERM CONVINS CĂ TOATE ACESTE LUCRURI NU SE INTAMPLAU DACA tu Durdun George te prezentai la acest turneu treaz și lucid, fără influențe Bahice
    Ma Lin Soft
    Yasaka Rakza 7
    Xiom Yanus

    Comentariu


    • Rog organizatorii sa mute "discuriile" de mai jos in alt topic - nu dau bine.
      A fost un concurs viu disputat(open+elite), cu multe pardide pe muchie de cutit.
      Felicitari Vasile si Mihai pentru locurile ocupate la Open.
      Sa ne vedem sanatosi.

      Comentariu


      • Finala de le elite Fratila cu Mutrescu a fost filmata ? Dada da as dori linkul.

        Comentariu


        • Postat în original de calex Vezi post
          Finala de le elite Fratila cu Mutrescu a fost filmata ? Dada da as dori linkul.
          https://www.facebook.com/watch/live/...67331868484117

          Comentariu


          • FINALA ELITE: Frățilă Robert - Mutrescu Eugen

            Comentariu


            • FINALA OPEN: Gheorghiță Vasile - Samoilă Ion

              Comentariu


              • Bine Robert! Bine Serban!

                Comentariu


                • Finala Avansati: Dimache Maria - Visan Victor

                  ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                  Comentariu


                  • Si linkurile....unde sunt?

                    Comentariu


                    • ....le-am gasit...

                      Comentariu


                      • Mulțumiri echipei organizatorice, Iulian, Octav, Mihăiță și, evident, doamnei Gherasim, pentru toate eforturile depuse. ☺️

                        Comentariu


                        • Postat în original de Brulea Petre Vezi post
                          Bine Robert! Bine Serban!
                          Multumesc Petrică!!!

                          Comentariu


                          • Felicitări celor care au participat la acest eveniment și în mod deosebit premianților. Țin să mulțumesc organizatorilor pentru eforturile depuse. Nu este ușor să organizezi un turneu A+. Sala de la Isaccea a fost o surpriză foarte plăcută. Să ne revedem sănătoși și voioși la următoarele turnee.
                            Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                            FH: Butterfly Dignics 05
                            BH: Tibhar Grass D.TecS

                            Comentariu


                            • Simpaticule,la tine la sală cind dai dezlegare la toată lumea

                              Comentariu


                              • George...

                                Comentariu


                                • - FRUMOS TURNEU ...
                                  - FRUMOASE POZE ...







































































                                  get url for picture




































































































































































































                                  Comentariu





































































                                  • ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                    Comentariu


























































































                                    • ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                      Comentariu






















































































                                      • ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                        Comentariu


                                        • Găsite în sala








                                          ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                          Comentariu


                                          • Postat în original de CAMPEAN ADRIAN Vezi post
                                            Rog organizatorii sa mute "discuriile" de mai jos in alt topic - nu dau bine.
                                            A fost un concurs viu disputat(open+elite), cu multe pardide pe muchie de cutit.
                                            Felicitari Vasile si Mihai pentru locurile ocupate la Open.
                                            Sa ne vedem sanatosi.
                                            Cu scuzele de rigoare, insa pare destul de corect ca "discutiile" legate de ACEST turneu sa aiba loc pe ACEST topic, nu " in alt topic"...
                                            Cu atat mai mult cu cat se aduc in discutie subiecte pe care cei mai multi dintre participanti evita sa le abordeze, din diverse motive.
                                            In "discutiile" la care faceti referire nu este vorba despre cat de "vie" a fost competitia, aspectul putand fi usor de dedus din dinamica rezultatelor prezentate...
                                            "Discutiile" prezinta lucruri foarte serioase, chiar grave, pe care unii participanti aleg, in mod onest, sa le prezinte si celorlalti, tocmai pentru a fi cunoscute si nu trecute cu vederea "pe alt topic"..
                                            Oricum, sper ca sintagma "nu da bine", utilizata pentru a "justifica" mutarea discutiilor, ramane o doar o eroare de interpretare semantica, altfel e greu de explicat in conext, sincer..."Nu dau bine" la ce??!
                                            Fiecare parere/reactie referitoare la un turneu trebuie respectata in egala masura, daca limbajul este unul decent, indiferent daca aceasta abordeaza aspecte pozitive sau negative. Toate sunt importante...doar ca, pentru unii mai mult, pentru altii mai putin..
                                            Respectul intre noi poate incepe si prin a respecta opiniile altora, indiferent daca ne convin sau nu...

                                            Sanatate si sa auzim doar de bine!

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X