Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "Prier"- Indoor Table Tennis, Ploiești - 30.04.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Cupa "Prier"- Indoor Table Tennis, Ploiești - 30.04.2022

    Cupa "PRIER" - INDOOR TABLE TENNIS - SAMBATA 30 APRILIE


    LOCALITATEA:Ploiești, Str. Valeni nr. 141;

    DATA: sambata30 aprilie ora 9:00 H/A si ora 13:30 O/E

    ORA DE INCEPERE: H/A ora 9:00, O/E ora 13::30
    LOGISTICĂ: 3 mese DONIC PERSSON 25, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 200mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    TAXA: 40 Lei;
    Se asigură apă plată 2 litri;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Hobby/Amatori, Open/Elite: Locurile 1 cupe,medalii si diplome, 2-3 medalii si diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la inscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere: 29 aprilie ora 21:00
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii iși rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a impiedica sub orice formă bunul mers al competiției(atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    - organizatorii iși rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a impiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    TOATE CATEGORIILE :

    - Număr maxim de participanți: 12.
    - Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - 2 Grupe de 6 jucatori, se califica toti
    - Capi de serie grupe conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu de 16



    Organizatori
    George Iancu - Tel 0744576977
    Bogdan Visan -Tel 0729983041

  • #2
    Se inscriu la H/A
    Chirtoaca Ion
    Chirtoaca Sergiu
    Enache Ciprian
    Banu Dan
    Banuta Dumitru
    Popescu Sorin
    si la O/E
    Balan Mihai
    Sorescu Mircea
    Bruchiu Doru
    Iancu George
    Gheorghe Dragos

    Avand in vedere numarul de inscrisi, concursul de Open/Elite se anuleaza !!!

    Inscrieri hobby/avansati (08.04.22) - 10:53:45 AM - v5.3 / cls_2022-apr

    1. Farkas Bence, Targu Mures, 239 - 18.75 - A
    2. Barbatel Eduard, Ploiesti, 1115 - 17.03 - A
    3. Enache Ciprian, Ploiesti, 237 - 16.89 - A
    4. Popescu Sorin, Ploiesti, 1767 - 15.5 - A
    5. Bistreanu Armand, Bucuresti, 969 - 15.21 - AW
    6. Banu Dan, Ploiesti, 657 - 12.3 - A
    7. Banuta Dumitru, Ploiesti, 444 - 11.88 - A
    8. Manolache Florin, Ploiesti, 1524 - 10.87 - A
    9. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 976 - 9.68 - H
    10. Chirtoaca Ion, Ploiesti, 825 - 8.86 - H
    11. Drapac Gheorghe, Brasov, 765 - 6.83 - H
    12. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 1152 - 5.36 - H
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1423 - 4.53 - H
    Ultima editare de george60; 29.apr.2022, 16:32.

    Comentariu


    • #3
      Bănuță Dumitru -Avansați

      Comentariu


      • #4
        Florin Manolache

        Comentariu


        • #5
          Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, H/A

          Comentariu


          • #6

            "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
            George Bernard Shaw

            https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


            https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

            Comentariu


            • #7
              Drapac Gheorghe /Brașov /Hobby - cu dizabilități

              Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Barbatel Eduard - H/A

                Comentariu


                • #9
                  Bistreanu Armand - Buc - H/A

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscrie Farkas Bence -Tg Mures -avansati
                    blade:timo boll tamca 5000
                    fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                    bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de FARKAS GABOR Vezi post
                      Se inscrie Farkas Bence -Tg Mures -avansati
                      2 turnee in acelasi timp?.... o sa fie greu!

                      Comentariu


                      • #12
                        Gheorghe Catalin la H/A

                        Comentariu


                        • #13
                          Inscrieri hobby/avansati (08.04.22) - 12:58:24 PM - v5.3 / cls_2022-apr

                          1. Farkas Bence, Targu Mures, 239 - 18.75 - A
                          2. Barbatel Eduard, Ploiesti, 1115 - 17.03 - A
                          3. Enache Ciprian, Ploiesti, 237 - 16.89 - A
                          4. Popescu Sorin, Ploiesti, 1767 - 15.5 - A
                          5. Bistreanu Armand, Bucuresti, 969 - 15.21 - AW
                          6. Banu Dan, Ploiesti, 657 - 12.3 - A
                          7. Banuta Dumitru, Ploiesti, 444 - 11.88 - A
                          8. Manolache Florin, Ploiesti, 1524 - 10.87 - A
                          9. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 976 - 9.68 - H
                          10. Chirtoaca Ion, Ploiesti, 825 - 8.86 - H
                          11. Drapac Gheorghe, Brasov, 765 - 6.83 - H
                          12. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 1152 - 5.36 - H
                          -----------------------------------------
                          Lista de asteptare:
                          1. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1423 - 4.53 - H
                          Ultima editare de george60; 29.apr.2022, 16:33.

                          Comentariu


                          • #14
                            Avand in vedere numarul de inscrisi, concursul de Open/Elite se anuleaza !!!

                            Comentariu


                            • #15
                              Se retrage Enache Ciprian.

                              Comentariu


                              • #16
                                Intra in lista Gheorghe Catalin

                                Comentariu


                                • #17
                                  Inscrieri hobby/avansati (08.04.22) - 4:44:44 PM - v5.3 / cls_2022-apr

                                  1. Farkas Bence, Targu Mures, 239 - 18.75 - A
                                  2. Barbatel Eduard, Ploiesti, 1115 - 17.03 - A
                                  3. Popescu Sorin, Ploiesti, 1767 - 15.5 - A
                                  4. Bistreanu Armand, Bucuresti, 969 - 15.21 - AW
                                  5. Banu Dan, Ploiesti, 657 - 12.3 - A
                                  6. Banuta Dumitru, Ploiesti, 444 - 11.88 - A
                                  7. Manolache Florin, Ploiesti, 1524 - 10.87 - A
                                  8. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 976 - 9.68 - H
                                  9. Chirtoaca Ion, Ploiesti, 825 - 8.86 - H
                                  10. Drapac Gheorghe, Brasov, 765 - 6.83 - H
                                  11. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 1152 - 5.36 - H
                                  12. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1423 - 4.53 - H
                                  Ultima editare de george60; 29.apr.2022, 16:33.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    ...si o simulare
                                    Grupe inferioare hobby/avansati

                                    Gr. nr. 1
                                    1. Farkas Bence, Targu Mures
                                    2. Bistreanu Armand, Bucuresti
                                    3. Banu Dan, Ploiesti
                                    4. Manolache Florin, Ploiesti
                                    5. Chirtoaca Ion, Ploiesti
                                    6. Gheorghe Catalin, Ploiesti

                                    Gr. nr. 2
                                    1. Barbatel Eduard, Ploiesti
                                    2. Popescu Sorin, Ploiesti
                                    3. Banuta Dumitru, Ploiesti
                                    4. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti
                                    5. Drapac Gheorghe, Brasov
                                    6. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti
                                    Ultima editare de george60; 29.apr.2022, 16:33.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Primii 2 din grupe au bye in turul urmator,nu?

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Ar fi bine sa fie grupe inf Open/Elite!.....

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Gr.inferioara nr. 1 - Hobby/Avansati
                                          Nr Nume si prenume - Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          5
                                          6
                                          V
                                          LOC
                                          1 FARKAS BENCE - Targu Mures
                                          3-2
                                          3-2
                                          3-1
                                          3-0
                                          3-1
                                          5
                                          1
                                          2 BISTREANU ARMAND - Bucuresti
                                          2-3
                                          3-1
                                          3-2
                                          2-3
                                          3-0
                                          3
                                          2
                                          3 BANU DAN - Ploiesti
                                          2-3
                                          1-3
                                          3-1
                                          3-0
                                          3-1
                                          3
                                          3
                                          4 MANOLACHE FLORIN - Ploiesti
                                          1-3
                                          2-3
                                          1-3
                                          3-0
                                          3-0
                                          2
                                          4
                                          5 CHIRTOACA ION - Ploiesti
                                          0-3
                                          3-2
                                          0-3
                                          0-3
                                          3-0
                                          2
                                          5
                                          6 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
                                          1-3
                                          0-3
                                          1-3
                                          0-3
                                          0-3
                                          0
                                          6
                                          -
                                          Gr.inferioara nr. 2 - Hobby/Avansati
                                          Nr Nume si prenume - Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          5
                                          6
                                          V
                                          LOC
                                          1 BARBATEL EDUARD - Ploiesti
                                          3-0
                                          3-0
                                          3-1
                                          3-0
                                          3-0
                                          5
                                          1
                                          2 POPESCU SORIN - Ploiesti
                                          0-3
                                          3-0
                                          0-3
                                          3-1
                                          3-0
                                          3
                                          3
                                          3 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
                                          0-3
                                          0-3
                                          0-3
                                          3-0
                                          3-2
                                          2
                                          4
                                          4 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti
                                          1-3
                                          3-0
                                          3-0
                                          3-0
                                          3-0
                                          4
                                          2
                                          5 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
                                          0-3
                                          1-3
                                          0-3
                                          0-3
                                          0-3
                                          0
                                          6
                                          6 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
                                          0-3
                                          0-3
                                          2-3
                                          0-3
                                          3-0
                                          1
                                          5
                                          -

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Eliminatorii Hobby/Avansati

                                            1. Farkas Bence
                                            ------------------------- Farkas Bence 3-0
                                            16. Bye
                                            -----------------------------------
                                            9. Chirtoaca Ion
                                            -------------------------
                                            8. Banuta Dumitru
                                            --------------------------------------------------
                                            5. Banu Dan
                                            -------------------------
                                            12. Drapac Gheorghe
                                            -----------------------------------
                                            13. Bye
                                            ------------------------- Chirtoaca Sergiu 0-3
                                            4. Chirtoaca Sergiu
                                            -----------------------------------------------------------------
                                            3. Bistreanu Armand
                                            ------------------------- Bistreanu Armand 3-0
                                            14. Bye
                                            -----------------------------------
                                            11. Gheorghe Catalin
                                            -------------------------
                                            6. Popescu Sorin
                                            --------------------------------------------------
                                            7. Manolache Florin
                                            -------------------------
                                            10. Ungureanu Stefan Radu
                                            -----------------------------------
                                            15. Bye
                                            ------------------------- Barbatel Eduard 0-3
                                            2. Barbatel Eduard

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Eliminatorii Hobby/Avansati

                                              1. Farkas Bence
                                              ------------------------- Farkas Bence 3-0
                                              16. Bye
                                              ----------------------------------- Farkas Bence 3-0
                                              9. Chirtoaca Ion
                                              ------------------------- Chirtoaca Ion 3-0
                                              8. Banuta Dumitru
                                              -------------------------------------------------- Farkas Bence 3-0
                                              5. Banu Dan
                                              ------------------------- Banu Dan 3-1
                                              12. Drapac Gheorghe
                                              ----------------------------------- Banu Dan 3-2
                                              13. Bye
                                              ------------------------- Chirtoaca Sergiu 0-3
                                              4. Chirtoaca Sergiu
                                              -----------------------------------------------------------------
                                              3. Bistreanu Armand
                                              ------------------------- Bistreanu Armand 3-0
                                              14. Bye
                                              ----------------------------------- Popescu Sorin 2-3
                                              11. Gheorghe Catalin
                                              ------------------------- Popescu Sorin 0-3
                                              6. Popescu Sorin
                                              -------------------------------------------------- Barbatel Eduard 0-3
                                              7. Manolache Florin
                                              ------------------------- Manolache Florin 3-2
                                              10. Ungureanu Stefan Radu
                                              ----------------------------------- Barbatel Eduard 0-3
                                              15. Bye
                                              ------------------------- Barbatel Eduard 0-3
                                              2. Barbatel Eduard

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Eliminatorii Hobby/Avansati

                                                1. Farkas Bence
                                                ------------------------- Farkas Bence 3-0
                                                16. Bye
                                                ----------------------------------- Farkas Bence 3-0
                                                9. Chirtoaca Ion
                                                ------------------------- Chirtoaca Ion 3-0
                                                8. Banuta Dumitru
                                                -------------------------------------------------- Farkas Bence 3-0
                                                5. Banu Dan
                                                ------------------------- Banu Dan 3-1
                                                12. Drapac Gheorghe
                                                ----------------------------------- Banu Dan 3-2
                                                13. Bye
                                                ------------------------- Chirtoaca Sergiu 0-3
                                                4. Chirtoaca Sergiu
                                                ----------------------------------------------------------------- Barbatel Eduard 0-3
                                                3. Bistreanu Armand
                                                ------------------------- Bistreanu Armand 3-0
                                                14. Bye
                                                ----------------------------------- Popescu Sorin 2-3
                                                11. Gheorghe Catalin
                                                ------------------------- Popescu Sorin 0-3
                                                6. Popescu Sorin
                                                -------------------------------------------------- Barbatel Eduard 0-3
                                                7. Manolache Florin
                                                ------------------------- Manolache Florin 3-2
                                                10. Ungureanu Stefan Radu
                                                ----------------------------------- Barbatel Eduard 0-3
                                                15. Bye
                                                ------------------------- Barbatel Eduard 0-3
                                                2. Barbatel Eduard

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Clasament Hobby/Avansati

                                                  1. Barbatel Eduard - Ploiesti
                                                  2. Farkas Bence - Targu Mures
                                                  3 -- 4
                                                  Popescu Sorin - Ploiesti
                                                  Banu Dan - Ploiesti
                                                  5 -- 8
                                                  Manolache Florin - Ploiesti
                                                  Chirtoaca Ion - Ploiesti
                                                  Bistreanu Armand - Bucuresti
                                                  Chirtoaca Sergiu - Ploiesti
                                                  9 -- 12
                                                  Gheorghe Catalin - Ploiesti
                                                  Drapac Gheorghe - Brasov
                                                  Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
                                                  Banuta Dumitru - Ploiesti

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X