Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Orașului Fieni 28-29 Mai 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitări pentru prietenul meu MATSUMOTO PAUL ROMEO ! La mai multe , Paul !

    Felicitări și pentru Vivi si Giani !


    Mulțumiri organizatorilor .
    Revenim de fiecare dată cu plăcere la FIENI

    Comentariu


    • Buna ziua. Il rog pe domnul Claudiu Manoiu sa verifice listele de rezultate si sa faca corectia gr.3 inf. Hobby: Georgescu Cristian - Caranfilian Migo 2-3 ! NU 0-3 ! Pentru istorie !!! Amicul Migo va confirma desigur, daca va fi nevoie...

      Comentariu


      • Așa este, voi rectifica dl. Georgescu!!!
        Blade - Timo Boll ZLF - OFF
        FH - Xiom Sigma II Pro
        BH- Xiom Sigma II Pro

        Comentariu


        • Îmi cer scuze ca ma bag dar observ ca in grupele inferioare de la avansați jucătorul Dumitrașcu Cristi a câștigat meciul cu jucătorul Gâlcă Andrei , avea o victorie iar Gâlcă tot o victorie , mai departe a mers Gâlcă chiar dacă Dumitrașcu câstigase meciul direct , plus de asta in clasamentul amatur , Dumitrașcu apare cu 0v și 6p la acest turneu , sa fie aceasta o manevra pentru a rămâne la categoria hobby ? Va rog verificati.

          Comentariu


          • Observ ca jucătorul Dumitrașcu ar fi obținut media 10.14 dacă s ar fi punctat in amatur rezultatul de 1v in gr inf adică 10.7 p mie unul îmi suna a mare manevra

            Comentariu


            • A câștigat Gâlcă cu 3-2!!!! Voi rectifica!
              Mulțumesc pentru informare!
              Blade - Timo Boll ZLF - OFF
              FH - Xiom Sigma II Pro
              BH- Xiom Sigma II Pro

              Comentariu


              • E cam cusuta cu ața albă domnule Manoiu , jucătorul Gâlcă apare ca necalificat când a fost pe locul 3 de fapt

                Comentariu


                • Postat în original de Georgescu Cristian Vezi post
                  Buna ziua. Il rog pe domnul Claudiu Manoiu sa verifice listele de rezultate si sa faca corectia gr.3 inf. Hobby: Georgescu Cristian - Caranfilian Migo 2-3 ! NU 0-3 ! Pentru istorie !!! Amicul Migo va confirma desigur, daca va fi nevoie...
                  Confirm cu placere, corect este 2-3

                  Comentariu


                  • Multumesc Migo, multumesc Claudiu. Nu m-am indoit nicicum de corectitudinea dumneavoastra, am fost convins ca e doar o eroare. Sper sa o vad corectata peste tot unde sunt evidentiate rezultatele meciurilor. O zi excelenta va urez !

                    Comentariu


                    • Postat în original de vincentjohn Vezi post
                      E cam cusuta cu ața albă domnule Manoiu , jucătorul Gâlcă apare ca necalificat când a fost pe locul 3 de fapt
                      Te cam bagi în seamă făra să întrebi pe unul dintre cei în cauză, pe Dl. Migo sau pe Dl. Georgescu, iar treaba cu ața, nu prea merge la turneele organizate de mine!!! A fost o greșeală la introducerea scorurilor in program și de aceea insist să stați lângă mine când introduc rezultatele, să nu ajungem la aceste erori!!!
                      ​​​​ Interesul meu, cât și al celorlalți organizatori, este ca cel mai bun jucător de la fiecare categorie, să câștige concursul!!!!!
                      Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                      FH - Xiom Sigma II Pro
                      BH- Xiom Sigma II Pro

                      Comentariu


                      • Postat în original de ClaudiuManoiu Vezi post

                        Te cam bagi în seamă făra să întrebi pe unul dintre cei în cauză, pe Dl. Migo sau pe Dl. Georgescu, iar treaba cu ața, nu prea merge la turneele organizate de mine!!! A fost o greșeală la introducerea scorurilor in program și de aceea insist să stați lângă mine când introduc rezultatele, să nu ajungem la aceste erori!!!
                        ​​​​ Interesul meu, cât și al celorlalți organizatori, este ca cel mai bun jucător de la fiecare categorie, să câștige concursul!!!!!
                        Nu am nicio treaba cu acești doi domni , eu ma refeream la problema Gâlcă Dumitrașcu

                        Comentariu


                        • Postat în original de vincentjohn Vezi post

                          Nu am nicio treaba cu acești doi domni , eu ma refeream la problema Gâlcă Dumitrașcu
                          Modul de exprimare era problema!
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X