Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa B.I.R.R.A." - Arad 28.05.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa B.I.R.R.A." - Arad 28.05.2022




    "Cupa B.I.R.R.A." – 28 mai 2022



    LOCALITATEA: Arad
    DATA: 28 mai 2022;

    LOCUL DE DESFASURARE: Sala Polivalenta Arad, Aleea Călimănești
    CATEGORII: Elite , Open , Avansati , Hobby,patru categorii;
    La turneu poate participa orice amator de tenis de masă care nu evoluează în divizia A sau superliga României
    VALIDARE INSCRIERI:
    Open + Avansați : 08.15 - 08.45 Inscrieri;
    Elite + Hobby : 14.15 - 14.45 înscrieri;

    LOGISTICĂ: 16 mese ITTF,mingi plastic Tibhar 3 stele

    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri ,parcare gratis in incinta complexului ;

    SE ASIGURA:
    - GULAS la CEAUN ,PLATOURI CU APERITIVE TRADITIONALE,fructe,atentie dulce,cafea,intaritor , suc,apa;


    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile I, II si doua locuri III – cupa ,medalie + diploma
    - V-VIII – diploma

    - premiu suplimentare la castigatori si TOMBOLA cu multiple premii la toate categoriile

    TAXA:
    - Adulți - 50 Lei, Copii sub 14 ani - 25 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.

    -1 ron/pers vor fi directionati catre fondul AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum ;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere joi 26.05.2022 , ora 21;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    HOBBY
    - poate participa orice jucator cu media de până la 9,99 inclusiv;
    Numar maxim de jucatori: 30
    Validare inscrieri: 14:15 - 14:45;
    Ora de incepere: 15:00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4 (posibil sa fie calificati si jucatori de pe locul V pentru completarea grupelor superioare de 3 ), in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3 (4) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99 inclusiv (pot participa si jucatori de la hobby);
    Numar maxim de jucatori: 42
    Validare inscrieri: 08:15 - 08:45;
    Ora de incepere: 09:00;
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4(posibil sa fie calificati si jucatori de pe locul V pentru completarea grupelor superioare de 3 ), in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3(4) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;

    OPEN
    Toți participanții cu media cuprinsă între 20 și 32,99 inclusiv( pot participa si jucatori de la avansati);
    Numar maxim de jucatori: 54 ;
    Validare inscrieri: 08:15 - 08:45;
    Ora de incepere: 09:00;
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare: : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4(posibil sa fie calificati si jucatori de pe locul V pentru completarea grupelor superioare de 3 ), in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3(4) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;


    ELITE
    Toți participanții cu media mai mare de 33 inclusiv (pot participa si jucatori de la open);
    Numar maxim de jucatori: 30;
    Validare inscrieri: 14:15 - 14:45;
    Ora de incepere: 15.00;
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare: : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4(posibil sa fie calificati si jucatori de pe locul V pentru completarea grupelor superioare de 3 ), in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3(4) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;


    NOTA:
    - IN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!
    - in caz ca nu se ocupa toate locurile sistemul de desfasurare poate suferi modificari.

    Turneele din cadrul circuitului AmaTur se desfășoară conform regulamentului de joc aprobat de ITTF. Prin urmare, se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

    ORGANIZATORI:
    Balaj Roland : 0745.535.550
    Chiscan Bogdan : 0723.382.068
    Fekete Istvan : 0721.907.017
    Gherman Romulus : 0742.041.565
    Tasedan Adrian : 0735 874 744


    VA ASTEPTAM CU DRAG!
    Ultima editare de Pitzi; 23.mai.2022, 12:42.

  • #2
    Poze de la ultimul concurs de la POLIVALENTA Arad provenite de la colegul nostru Kaszta Harrald caruia ii multumim.
    Acum turneul va fi organizat de echipa B.I.R.R.A. (Bogdan Chiscan,Istvan Fekete,Roland Balaj,Romulus Gherman,Adrian Tasedan) atunci a fost organizat de Bogdan Roman.




    Ultima editare de Pitzi; 13.mai.2022, 11:30.

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri finale si clasamente :

      Inscrieri Elite (28.05.2022 ) - 9:27:42 AM - v5.3 / cls_2022-mai

      1. Iana Remus, Timisoara, 86 - 51.43 - E
      2. Cristanus Cristian, Timisoara, 268 - 49.6 - EL
      3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 1 - 49.4 - EW
      4. Petrus Florin, Zalau, 2 - 47.35 - E
      5. Ignat Alexandru, Lugoj, 916 - 46.97 - E
      6. Mandru Bogdan, Hunedoara, 840 - 46.5 - EL
      7. Roman Bogdan, Arad, 89 - 46.32 - E
      8. Mitrache Simion, Timisoara, 478 - 45.63 - E
      9. Verdet Adrian, Timisoara, 4 - 44.68 - EW
      10. Munteanu Simona, Arad, 1552 - 43.2 - EF
      11. Savu Cristian, Oradea, 45 - 40.82 - E
      12. Daroti Florin, Lipova, 183 - 37.94 - E
      13. Zbancu Leo, Deva, 976 - 37.38 - EW
      14. Frunza Alexandru, Timisoara, 38 - 37.09 - E
      15. Grubacichi Marius, Timisoara, 227 - 36.66 - E
      16. Spatariu Daniel, Arad, 429 - 36.6 - E
      17. Kaposta Victor, Arad, 22 - 36.26 - E
      18. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 372 - 35.59 - E
      19. Vaida Sorin, Oradea, 21 - 34.71 - EW
      20. Mirza Sorin, Arad, 525 - 34.34 - E



      Inscrieri Open (28.05.2022 ) - 09:51:23 - v5.3 / cls_2022-mai

      ​ 1. Dumitru Florin, Arad, 28 - 32.48 - O
      ​ 2. Ardelean Raul, Lipova, 105 - 31.91 - O
      ​ 3. Mihalescu Dinu, Timisoara, 143 - 31.4 - OW
      ​ 4. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, 832 - 31.38 - O
      ​ 5. Lacatis Ghita, Arad, 47 - 30.86 - O
      ​ 6. Neamt Doru, Arad, 50 - 30.39 - OW
      ​ 7. Popet Doru, Timisoara, 757 - 30.33 - OW
      ​ 8. Maxim Alexandru, Oradea, 341 - 30.19 - O
      ​ 9. Husa Gelu, Zalau, 51 - 29.73 - OD
      ​ 10. Leric David, Lipova, 169 - 29.7 - O
      ​ 11. Hancig Mircea, Timisoara, 53 - 29.58 - O
      ​ 12. Jichici Svetozar, Timisoara, 318 - 28.97 - OW
      ​ 13. Meszar Razvan, Arad, 3175 - 28.58 - O
      ​ 14. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 72 - 28.04 - O
      ​ 15. Nagy Iosif, Arad, 350 - 27.83 - OW
      ​ 16. Koteles Antonio, Cluj Napoca, 5001 - 27.7 - O
      ​ 17. Degianschi Obrad, Resita, 709 - 27.16 - O
      ​ 18. Pop Claudiu, Arad, 640 - 26.76 - O
      ​ 19. Tamsa Titus, Resita, 886 - 26.67 - O
      ​ 20. Botea Fabian, Hunedoara, 660 - 26.35 - O
      ​ 21. Demian Daniel, Arad, 351 - 26.08 - O
      ​ 22. Dirlea Ioan, Aiud, 144 - 26.04 - OD
      ​ 23. Fekete Istvan, Arad, 335 - 25.93 - OW
      ​ 24. Tanc Florin, Oradea, 468 - 25.47 - O
      ​ 25. Szivery Adrian, Arad, 315 - 24.7 - O
      ​ 26. Kramarsic Milos, Belgrad, 915 - 23.94 - O
      ​ 27. Deak Valentin, Sebis, 1270 - 21.59 - O
      ​ 28. Balaj Roland, Arad, 179 - 21.48 - O
      ​ 29. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 815 - 21.4 - O
      ​ 30. Dranca David, Aiud, 217 - 20.47 - OJ
      ​ 31. Manea Adrian, Timisoara, 3303 - 20.3 - O
      ​ 32. Dusan Marcel, Arad, 264 - 20.04 - O
      ​ 33. Naghi Vlad, Hunedoara, 240 - 19.3 - A
      ​ 34. Olah Remus, Arad, 920 - 19.22 - A
      ​ 35. Lascu Marius, Timisoara, 810 - 19.14 - A
      ​ 36. Chiscan Bogdan, Arad, 495 - 19.03 - A
      ​ 37. Algeorge Pop Eduard, Arad, 5086 - 16
      ​ 38. Moldovan Andrei, Oradea, 408 - 15.58 - A
      ​ 39. Petersi Nuri, Varset, 2276 - 14.72 - A
      ​ 40. Kovacs Levente, Oradea, 683 - 13.41 - A
      ​ 41. Crisan Vlad, Arad, 1912 - 12.27 - A
      ​ 42. Vasi Daniel, Arad, 1395 - 10.48 - A​



      Inscrieri Avansati (28.05.2022 ) - 09:50:43 - v5.3 / cls_2022-mai

      ​ 1. Orban Marius, Lugoj, 157 - 19.92 - A
      ​ 2. Herteg Dorinel, Arad, 211 - 19.6 - A
      ​ 3. Dehelean Octavian, Timisoara, 1186 - 19.6 - A
      ​ 4. Ignuta Sebastian, Voiteg, 2024 - 19.55 - A
      ​ 5. Popescu Radu, Arad, 164 - 19.25 - A
      ​ 6. Ankar Wasim, Timisoara, 1065 - 18.97 - A
      ​ 7. Cobzaru Radu, Deva, 209 - 17.39 - A
      ​ 8. Dobinda Alexandru, Arad, 330 - 17.1 - AW
      ​ 9. Gipsy King, Hunedoara, 385 - 15.98 - AW
      ​ 10. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 791 - 15.96 - A
      ​ 11. Mates Flavius, Arad, 541 - 15.48 - A
      ​ 12. Vlad Florin, Arad, 1087 - 15.25 - A
      ​ 13. Oprean Andrei, Brad, 311 - 14.91 - A
      ​ 14. Coiov Nicolae, Arad, 1592 - 14.77 - A
      ​ 15. Sonoc Cristian, Arad, 1399 - 14.6 - A
      ​ 16. Chivaran Alin, Caransebes, 433 - 13.96 - A
      ​ 17. Effler Stefan, Arad, 1341 - 13.66 - A
      ​ 18. Aron Valentin, Zlatna, 411 - 13.58 - A
      ​ 19. Seniuc Radu, Arad, 983 - 12.92 - A
      ​ 20. Dan Radu, Zalau, 382 - 12.84 - A
      ​ 21. Muntean Atila, Hunedoara, 618 - 12.84 - A
      ​ 22. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 782 - 12.73 - A
      ​ 23. Susman Dan, Alba Iulia, 531 - 12.1 - A
      ​ 24. Darie Gabriel, Comanesti, 439 - 11.92 - A
      ​ 25. Buie Laurentiu, Arad, 488 - 11.81 - A
      ​ 26. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 879 - 11.68 - A
      ​ 27. Badea Catalin, Dumbravita, 1157 - 11.6 - A
      ​ 28. Glavan Radu, Timisoara, 1852 - 11.28 - A
      ​ 29. Faur Lucian, Jimbolia, 1384 - 10.83 - AW
      ​ 30. Merca Remus, Arad, 1391 - 10.04 - A
      ​ 31. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1880 - 9.68 - H
      ​ 32. Lascu Mihai, Timisoara, 1516 - 9.6 - H
      ​ 33. Vela Gabriel, Timisoara, 1297 - 8.31 - H
      ​ 34. Dragan Marius, Hunedoara, 1091 - 8.04 - H
      ​ 35. Roca Claudiu, Satu Mare, 2069 - 7.7 - H
      ​ 36. Marcus Daniel, Arad, 2713 - 7 - H
      ​ 37. Gherlea Laurentiu, Sannicolau Mare, 5006 - 6.7 - H
      ​ 38. Drulea Petru, Jimbolia, 5001 - 0​



      Inscrieri Hobby (28.05.2022 ) - 16:56:41 - v5.3 / cls_2022-mai

      ​ 1. Atanasiu Alexandru, Arad, 1607 - 9.69 - H
      ​ 2. Baltat Sebastian, Arad, 1579 - 9.52 - H
      ​ 3. Scrobota Ioan Cristian, Aiud, 834 - 9.41 - H
      ​ 4. Gherman Mihai, Lugoj, 1547 - 9.13 - H
      ​ 5. Poenariu Darius, Arad, 1800 - 8.43 - H
      ​ 6. Birtalan Attila, Crasna, 711 - 7.92 - H
      ​ 7. Gruita Andrei, Aiud, 1122 - 7.84 - H
      ​ 8. Lopadean Daria, Aiud, 836 - 6.94 - HF
      ​ 9. Goldis Marinel, Arad, 2127 - 6.93 - H
      ​ 10. Bugarin Fabian, Lugoj, 2101 - 6.8 - H
      ​ 11. Voinescu Dan, Lugoj, 4023 - 5.4 - H
      ​ 12. Sirbu Nicolae, Aiud, 2251 - 5.35 - H
      ​ 13. Gherman Ovidiu, Lugoj, 1941 - 5.2 - H
      ​ 14. Szalos Pal Ionut, Timisoara, 2947 - 5.1 - H
      ​ 15. Budeanu Dan, Sannicolau Mare, 2775 - 5 - H
      ​ 16. Gherman Nadia, Lugoj, 1996 - 4.87 - HF
      ​ 17. Iancu Radu, Arad, 3018 - 4 - H
      ​ 18. Velici Monica, Pecica, 5001 - 0
      ​ 19. Mester Akos, Pecica, 5002 - 0
      ​ 20. Voinescu Bianca, Lugoj, 5003 - 0
      ​ 21. Cimponeriu Ianis, Lugoj, 5004 - 0
      ​ 22. Sohorca Patricia, Lugoj, 5005 - 0
      ​ 23. Kalapis Eduard, Sannicolau Mare, 5006 - 0
      ​ 24. Lazar Denis, Arad, 5007 - 0
      ​ 25. Piller Beniamin, Lugoj, 5013 - 0​


      Clasament Elite

      1. ​​ Iana Remus - Timisoara
      2. ​​ Mitrache Simion - Timisoara
      3 -- 4
      ​​ Verdet Adrian - Timisoara
      ​​ Savu Cristian - Oradea
      5 -- 8
      Cristanus Cristian - Timisoara
      Mutrescu Eugen - Timisoara
      Roman Bogdan - Arad
      Ignat Alexandru - Lugoj
      9 -- 12
      Zbancu Leo - Deva
      Mandru Bogdan - Hunedoara
      Petrus Florin - Zalau
      Munteanu Simona - Arad
      13 -- 18 0v gr.sup.
      Daroti Florin - Lipova
      Frunza Alexandru - Timisoara
      Grubacichi Marius - Timisoara
      Spatariu Daniel - Arad
      Kaposta Victor - Arad
      Vaida Sorin - Oradea
      19 -- 1v gr.inf.
      Mirza Sorin - Arad
      20 -- 0v gr.inf.
      Ciucioiu Dorin - Timisoara​


      Clasament Open

      1. Leric David - Lipova
      2. Husa Gelu - Zalau
      3 -- 4
      Maxim Alexandru - Oradea
      Hancig Mircea - Timisoara
      5 -- 8
      Lacatis Ghita - Arad
      Jichici Svetozar - Timisoara
      Kramarsic Milos - Belgrad
      Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
      9 -- 16
      Ardelean Raul - Lipova
      Meszar Razvan - Arad
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      Algeorge Pop Eduard - Arad
      Demian Daniel - Arad
      Neamt Doru - Arad
      Botea Fabian - Hunedoara
      Dranca David - Aiud
      17 -- 20
      Olah Remus - Arad
      Popet Doru - Timisoara
      Dumitru Florin - Arad
      Nagy Iosif - Arad
      21 -- 1v gr.sup.
      Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
      22 -- 30 0v gr.sup.
      Koteles Antonio - Cluj Napoca
      Degianschi Obrad - Resita
      Pop Claudiu - Arad
      Dirlea Ioan - Aiud
      Szivery Adrian - Arad
      Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
      Manea Adrian - Timisoara
      Tanc Florin - Oradea
      Deak Valentin - Sebis
      31 2v gr.inf.
      Petersi Nuri - Varset
      32 -- 36 1v gr.inf.
      Tamsa Titus - Resita
      Fekete Istvan - Arad
      Lascu Marius - Timisoara
      Chiscan Bogdan - Arad
      Kovacs Levente - Oradea
      37 -- 42 0v gr.inf.
      Balaj Roland - Arad
      Dusan Marcel - Arad
      Naghi Vlad - Hunedoara
      Moldovan Andrei - Oradea
      Crisan Vlad - Arad
      Vasi Daniel - Arad​


      Clasament Avansati

      1. Popescu Radu - Arad
      2. Orban Marius - Lugoj
      3 -- 4
      Cobzaru Radu - Deva
      Vlad Florin - Arad
      5 -- 8
      Mates Flavius - Arad
      Effler Stefan - Arad
      Muntean Atila - Hunedoara
      Ankar Wasim - Timisoara
      9 -- 16
      Seniuc Radu - Arad
      Ignuta Sebastian - Voiteg
      Susman Dan - Alba Iulia
      Herteg Dorinel - Arad
      Oprean Andrei - Brad
      Badea Catalin - Dumbravita
      Dehelean Octavian - Timisoara
      Ternauciuc Adrian - Lugoj
      17 -- 20
      Chivaran Alin - Caransebes
      Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
      Coiov Nicolae - Arad
      Botas Constantin - Sannicolau Mare
      21 -- 1v gr.sup.
      Vrinceanu Vladut - Caransebes
      22 -- 29 0v gr.sup.
      Dobinda Alexandru - Arad
      Gipsy King - Hunedoara
      Sonoc Cristian - Arad
      Aron Valentin - Zlatna
      Dan Radu - Zalau
      Darie Gabriel - Comanesti
      Buie Laurentiu - Arad
      Glavan Radu - Timisoara
      30 -- 34 1v gr.inf.
      Merca Remus - Arad
      Lascu Mihai - Timisoara
      Roca Claudiu - Satu Mare
      Marcus Daniel - Arad
      Drulea Petru - Jimbolia
      35 -- 38 0v gr.inf.
      Faur Lucian - Jimbolia
      Vela Gabriel - Timisoara
      Dragan Marius - Hunedoara
      Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare​

      Clasament Hobby

      1. Poenariu Darius - Arad
      2. Baltat Sebastian - Arad
      3 -- 4
      Lopadean Daria - Aiud
      Sirbu Nicolae - Aiud
      5 -- 8
      Cimponeriu Ianis - Lugoj
      Piller Beniamin - Lugoj
      Goldis Marinel - Arad
      Scrobota Ioan Cristian - Aiud
      9 -- 14
      Bugarin Fabian - Lugoj
      Birtalan Attila - Crasna
      Gruita Andrei - Aiud
      Gherman Mihai - Lugoj
      Voinescu Bianca - Lugoj
      Atanasiu Alexandru - Arad
      15 -- 1v gr.sup.
      Voinescu Dan - Lugoj
      16 -- 21 0v gr.sup.
      Gherman Ovidiu - Lugoj
      Szalos Pal Ionut - Timisoara
      Budeanu Dan - Sannicolau Mare
      Gherman Nadia - Lugoj
      Sohorca Patricia - Lugoj
      Lazar Denis - Arad
      22 -- 25 0v gr.inf.
      Iancu Radu - Arad
      Velici Monica - Pecica
      Mester Akos - Pecica
      Kalapis Eduard - Sannicolau Mare​
      Ultima editare de Pitzi; 30.mai.2022, 08:39.

      Comentariu


      • #4
        Din Arad:

        Elite:
        Munteanu Simona
        Roman Bogdan
        Avram Victor
        Mirza Sorin

        Open:
        Balaj Roland
        Chiscan Bogdan
        Fekete Istvan
        Gherman Romulus
        Olah Remus
        Szivery Adrian
        Pop Claudiu
        Demian Daniel
        Mihu Eugen

        Avansati:
        Tasedan Adrian
        Dobinda Alexandru
        Dobanda Dinu


        Comentariu


        • #5
          Din Arad:

          Open:
          Meszar Razvan
          Albulescu Adrian
          Nagy iosif

          Avansati:
          Mihet Alexandru
          Buie Laurentiu
          Vlad Florin
          Sonoc Cristian

          Hobby:
          Poenariu Darius
          Marcuș Daniel
          Goldis Marinel
          Ultima editare de Pitzi; 13.mai.2022, 17:00.

          Comentariu


          • #6
            Elite:
            Frunza Alexandru - Timisoara



            Avansati:
            Susman Dan -Alba Iulia
            Aron Valentin - Zlatna

            Hobby:
            Velici Monica -Pecica - jucator nou
            Mester Akos - Pecica - jucator nou
            Haiduc David - Alunis

            Comentariu


            • #7
              Szemciuk Istvan - Deva - Elite
              Popa Radu - Deva - Elite
              Hoancea Eugen - Deva - Open
              Zbancu Leo - Deva - Elite

              Comentariu


              • #8
                Vela Gabriel, Timisoara, avansati
                Geamanu Robert, Drobeta Turnu Severin, open

                Comentariu


                • #9
                  Herteg Dorinel- Arad - Avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Grubacichi Marius-Elte Timișoara

                    Comentariu


                    • #11
                      Cecan Vasile , Jichici Svetozar - Timișoara - Open
                      Blade : OSP Virtuoso AC (Rst)
                      Fh : Xiom Omega VII Pro (2,0 mm) black
                      Bh : Andro Rasanter R 42 (2,0 mm) green

                      Comentariu


                      • #12
                        Zsekeres Zoltan elite
                        Marta Marcel open

                        Comentariu


                        • #13
                          Mitar Marius Tiberiu/ avansati / Sannicolau Mare

                          Comentariu


                          • #14
                            Popescu Radu - Arad - Avansati,
                            Dusan Marcel - Arad - Open

                            Comentariu


                            • #15
                              Lacatiș Ghita - Open - Arad

                              Comentariu


                              • #16
                                Lascu Marius-open;Lascu Mihai -avansati

                                Comentariu


                                • #17
                                  Dumitru Florin-Arad-Open.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se înscriu: Bălașa Mihai, Popa Mihai și Vintilă Marius - Sibiu - Hobyy.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Salut, Veres Adrian, Timisoara la open, multumesc

                                      Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

                                      Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Matei Dumitru - Deva - Avansati,
                                        Cobzaru Radu - Deva- Avansati,
                                        Neamt Doru - Arad - Open

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Mates Flavius - Arad - Avansati

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Voinescu Bianca, Cimponeriu Ianis, ambii Lugoj, categoria hobby

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Popet Doru..Timișoara.. open
                                              Petersi Nuri..Varset..open
                                              Putnik Tiberiu..Varset..avansati
                                              Ankar Wasim..Timișoara.. avansati
                                              Glavan Radu..Timișoara.. avansati
                                              Carabas Cosmin..Timișoara.. avansati

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Seniuc Radu - Arad - Avansați

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Savu Cristian, elite
                                                  Jurje Alex, elite
                                                  Tanc Florin, elite
                                                  Vaida Sorin, elite
                                                  In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                                  Dalai Lama

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X