Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Copiilor - Indoor Tabel Tennis - Ploiesti - Duminica 05 Iunie 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Copiilor - Indoor Tabel Tennis - Ploiesti - Duminica 05 Iunie 2022

    Cupa Copiilor - Indoor Tabel Tennis - Ploiesti - Duminica 05 Iunie 2022

    LOCALITATEA: Ploiesti, str. Valeni nr.141, jud. Prahova
    DATA: Duminica 05 - Iunie - 2022
    CATEGORII:
    8 - 10 ani, anul nasterii 2012 inclusiv (si mai mici);
    11- 13 ani, anul nasterii 2011 inclusiv;

    ORA DE ÎNCEPERE*:
    Toate categoriile: - Duminica 05-06-2022 orele 08:00/08:30 validare inscrieri, la ora 09:00 incep meciurile;
    * In functie de dinamica inscrierilor, pot interveni modificari, ce vor fi anuntate in timp util.
    Multumim pentru intelegere.


    SALA: Sala sport "Indoor Table Tennis", jud. Prahova

    LOGISTICĂ: 5 mese Donic Persson ITTF + mantinele;
    SPAȚIU DE JOC: 200 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: taraflex
    FACILITĂȚI: aer conditionat, parcare, vestiare;
    TAXA:
    0 lei (gratuit)


    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1 - 4 diplome;


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Sambata
    04 Iunie 2022 ora 21:00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple)

    SISTEMUL DE JOC*:

    Toate Categoriile - 25 participanti
    (nr. final participanti pe categorii se va stabili Sambata 04-06-2022);


    - Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5/6 jucatori, se califica primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;
    - Grupe superioare de cate 3/4 jucatori, se califica primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare, conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriti eliminatorii, conform numarului de ordine grupe superioare;

    - Tablou eliminatoriu 8/16/32 se genereaza automat;
    * In functie de dinamica inscrierilor, pot interveni modificari, ce vor fi anuntate in timp util.
    Multumim pentru intelegere.


    ORGANIZATOR:
    Vrasti Iulian 0723 658 505


    Va asteptam cu drag!​
    VasileMarin, Stoicescu Gheorghe and 3 others like this.

  • #2
    Rezervat Inscrieri / Clasament

    Comentariu


    • #3
      Ioan Vrasti - 2014 - C.S. Petrolul Ploiesti
      george60 and Marian Bogdan like this.

      Comentariu


      • #4
        Constantin Cudalbu - 2013 - C.S. Petrolul Ploiesti
        iulian.vrasti and george60 like this.

        Comentariu


        • #5
          Ungureanu Ștefan Radu, 2010, Ploiești.
          iulian.vrasti and george60 like this.

          Comentariu


          • #6
            Marin Irina Andreea, 2013, Ploiesti
            iulian.vrasti likes this.

            Comentariu


            • #7
              Bostiog Luca Stefan, 2012, Ploiesti
              iulian.vrasti likes this.

              Comentariu


              • #8
                Manescu Andrei
                Manescu Alex

                Comentariu


                • #9
                  tiberiu cudalbu ploiesti 2008
                  iulian.vrasti likes this.

                  Comentariu


                  • #10
                    Inscrieri All (05-Jun-22) - 11:42:37 - v5.3 / cls_2022-iun

                    1. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 1157 - 6.04 - H
                    2. Cudalbu Constantin, Ploiesti, 2902 - 5 - H
                    3. Vrasti Ioan, Ploiesti, 1769 - 4.68 - H
                    4. Manescu Andrei, Ploiesti, 2307 - 4.33 - H
                    5. Cudalbu Tiberiu, Ploiesti, 3030 - 4 - H
                    6. Marin Irina Andreea, Ploiesti, 3038 - 4 - HF
                    7. Bostiog Luca Stefan, Ploiesti, 5001 - 0
                    8. Manescu Alexandru, Ploiesti, 5002 - 0

                    Comentariu


                    • #11
                      Avand in vedere numarul locurilor libere, se pot inscrie si copii mai mari de 13 ani.

                      Comentariu


                      • #12
                        Timeea Vrasti

                        Comentariu


                        • #13

                          roll dice dnd

                          Comentariu


                          • #14
                            Ion Bogdan

                            Comentariu


                            • #15
                              Inscrieri All (05-Jun-22) - 09:24:01 - v5.3 / cls_2022-iun

                              1. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 1157 - 6.04 - H
                              2. Cudalbu Constantin, Ploiesti, 2902 - 5 - H
                              3. Vrasti Ioan, Ploiesti, 1769 - 4.68 - H
                              4. Manescu Andrei, Ploiesti, 2307 - 4.33 - H
                              5. Cudalbu Tiberiu, Ploiesti, 3030 - 4 - H
                              6. Marin Irina Andreea, Ploiesti, 3038 - 4 - HF
                              7. Bostiog Luca Stefan, Ploiesti, 5001 - 0
                              8. Manescu Alexandru, Ploiesti, 5002 - 0
                              9. Vrasti Timeea, Ploiesti, 5003 - 0
                              10. Ion Bogdan, Ploiesti, 5004 - 0

                              Comentariu


                              • #16
                                Gr.inferioara nr. 1 - All
                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                7
                                8
                                9
                                10
                                V
                                LOC
                                1 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
                                2 CUDALBU CONSTANTIN - Ploiesti
                                3 VRASTI IOAN - Ploiesti
                                4 MANESCU ANDREI - Ploiesti
                                5 CUDALBU TIBERIU - Ploiesti
                                6 MARIN IRINA ANDREEA - Ploiesti
                                7 BOSTIOG LUCA STEFAN - Ploiesti
                                8 MANESCU ALEXANDRU - Ploiesti
                                9 VRASTI TIMEEA - Ploiesti
                                10 ION BOGDAN - Ploiesti
                                -

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se inscrie Balan Alexandru

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Inscrieri All (05-Jun-22) - 13:24:06 - v5.3 / cls_2022-iun

                                    1. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 1157 - 6.04 - H
                                    2. Manu Matei, Boldesti Scaeni, 1906 - 5.55 - H
                                    3. Cudalbu Constantin, Ploiesti, 2902 - 5 - H
                                    4. Vrasti Ioan, Ploiesti, 1769 - 4.68 - H
                                    5. Manescu Andrei, Ploiesti, 2307 - 4.33 - H
                                    6. Cudalbu Tiberiu, Ploiesti, 3030 - 4 - H
                                    7. Marin Irina Andreea, Ploiesti, 3038 - 4 - HF
                                    8. Bostiog Luca Stefan, Ploiesti, 5001 - 0
                                    9. Manescu Alexandru, Ploiesti, 5002 - 0
                                    10. Ion Bogdan, Ploiesti, 5004 - 0
                                    11. Balan Alexandru, Ploiesti, 5005 - 0

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Gr.inferioara nr. 1 - All
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      7
                                      8
                                      9
                                      10
                                      V
                                      LOC
                                      1 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-2
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      9
                                      1
                                      2 MANU MATEI - Boldesti Scaeni
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      7
                                      3
                                      3 CUDALBU CONSTANTIN - Ploiesti
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-2
                                      2-3
                                      1
                                      9
                                      4 VRASTI IOAN - Ploiesti
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      1-3
                                      2-3
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-1
                                      5
                                      5
                                      5 MANESCU ANDREI - Ploiesti
                                      2-3
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      8
                                      2
                                      6 CUDALBU TIBERIU - Ploiesti
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-2
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      6
                                      4
                                      7 MARIN IRINA ANDREEA - Ploiesti
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-0
                                      4
                                      6
                                      8 BOSTIOG LUCA STEFAN - Ploiesti
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      1-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-2
                                      3
                                      7
                                      9 MANESCU ALEXANDRU - Ploiesti
                                      0-3
                                      0-3
                                      2-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      1-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0
                                      10
                                      10 ION BOGDAN - Ploiesti
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-2
                                      1-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      2-3
                                      3-0
                                      2
                                      8
                                      -

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Clasament All
                                        I. Balan Alexandru (2015) - Ploiesti

                                        1. Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
                                        2. Manescu Andrei - Ploiesti
                                        3 -- 4
                                        Manu Matei - Boldesti Scaeni
                                        Cudalbu Tiberiu - Ploiesti
                                        5 -- 8
                                        Vrasti Ioan - Ploiesti
                                        Marin Irina Andreea - Ploiesti
                                        Bostiog Luca Stefan - Ploiesti
                                        Ion Bogdan - Ploiesti
                                        9 -- 10
                                        Cudalbu Constantin - Ploiesti
                                        Manescu Alexandru - Ploiesti

                                        Comentariu


                                        • #21

                                          Comentariu


                                          • #22

                                            Comentariu


                                            • #23

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Premierea.
                                                Incepand de la aceasta postare "in jos", astazi, sunt filmarile din sala de la meciuri.
                                                https://www.facebook.com/PaletadelaB...07916228015348

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Multumim in primul rand gazdei, George Iancu care a pus gratuit sala la dispozitie.
                                                  Multumim tuturor participantilor !

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X