Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "Izvoarelor de apă minerală", Borsec - Ed. I - 25.06.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un turneu reușit din toate punctele de vedere!Felicitări tuturor organizatorilor!
    Foarte frumos.
    Cu drag, băieți de la Târgu Neamț!
    Sa ne revedem sănătoși la următoarea ediție!

    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

    Comentariu


    • Da, mai venim la Borsec. Eforturile intotdeauna vor fi rasplatite. Concurs reusit, oameni de treaba, organizatorii cu echipa implicati la maximum. Chiar am primit cadouri . Bravo si sa ne vedem sanatosi si mai buni la urmatoarea editie . Spor la antrenamente ..... meciuri din ce in ce mai grele. Cu drag echipa din Suceava

      Comentariu


      • Ne bucurăm pentru participarea numeroasa ! Suntem bucurosi sa va stim multumiti, asta insemnand sa fiti dornici sa reveniti la noi oricand! Sa ne revedem sanatosi!v

        Comentariu


        • Echipa din Prahova multumeste organizatorilor pt conditiile deosebite asigurate.ne am simtit f.bine printre prietenii din Ardeal.vom revenii cu drag.
          multumim Pișta pentru frumoasele fotografii.

          Comentariu


          • Mulțumim organizatorilor pentru eforturile depuse și condițiile deosebite ce au fost asigurate, atât în privința concursului propriu-zis cât și a celor necesare socializării!
            Felicitări tuturor participanților!
            Vom reveni cu deosebită plăcere!

            Comentariu


            • Echipament gasit in sala! 0787425534 Dan Boariu

              Comentariu


              • Pantofii bleumarin sunt ai mei 🤪😂🤪😂
                De la cât de bune au fost licorile, m-am dus desculț acasă 😂🤪😂🤪

                Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • De obicei nu scriu pe forum, dar acest turneu mi-a placut intr-un mod deosebit: organizare ireprosabila, de la fasolea la ceaun&stimulentele "socializatoare" si oferirea de cadouri pana la mersul cursiv al turneului, fara sincope, oameni faini, romani si maghiari la un loc, prieteni impartasind aceeasi pasiune. Imi exprim toata aprecierea catre cei ce au facut parte din echipa organizatorica si in special catre Danut BOARIU atat pentru curajul de a organiza un asemenea turneu si pentru conditiile oferite cat si pentru ocazia de a participa la un turneu memorabil. FELICITARI, oameni frrumosi! BRAVO, Danut! Ati ridicat stacheta! Voi reveni cu drag la Borsec!
                  BLADE: Yasaka Galaxya/FH: ANDRO Rasanter 42/BH: ANDRO Rasanter 37

                  Comentariu


                  • Salutare tuturor, Felicitari Danut Boariu si stafului de organizare a acestui turneu, pentru minunata zi petrecuta in aceasta locatie superba! Sunteti minunati si va doresc sa sarbatorim turneul cu numarul 215 aici la BORSEC
                    Felicitari invingatorilor si cinste invinsilor!
                    Voi reveni cu drag la voi.
                    Sa ne revedem sanatosi, oriunde ne vom intalni !

                    Comentariu


                    • Nu obișnuiesc sa întru pe form pentru a felicita sau a scoate în evidenta nemulțumiri dar la acest concurs trebuie intervenit . După cum au arata toți cei ce au intervenit anterior , a fost o organizare ireproșabilă și ceea ce e mult mai important cu suflet, respect și de ce nu dragoste pentru toți cei prezenți. Am avut o impresie buna despre Dănuț Timofte Boariu dar mi am dat seama acum despre omul Dănuț Timofte Boariu. Ne deplasam sute de km pentru plăcerea de a juca tenis însă atunci cand ești primit ca la Boresc te face sa fii fericit ca ai întâlnit asa oameni. Mulțumim domnule Dănuț Timofte Boariu, întregii echipe de organizare și sa ne vedem sănătoși.

                      Comentariu


                      • In numele sovatenilor va multumim de ospitalitate si buna organizare ..Va multumim si sa ne revedem sanatosi...

                        Comentariu


                        • Multumim de aprecieri! La anul vom fi si mai buni...pentru ca, acum, avem experienta si stim unde mai trebuie facute finisajeVa asteptam cu drag la Borsec. Multumim ptr. sprijinul acordat de Primaria Borsec, Romaqua Borsec, Birtalan Levente(Sovata}, Heja Zoltan (Ditrau) si tuturor celor care au fost aproape ne noi, de voi si au facut posibil ca acest eveniment sportiv sa se desfasoare. Si natura a fost cu noi! Multumim!

                          Comentariu


                          • Salutări tuturor!
                            În primul rând vreau să felicit toți participanții și mai ales câștigătorii ,dar în special vreau zic că ce-am întâlnit la acest turneu,vezi foarte rar!! O excelentă organizare ,o punctualitate foarte rar întâlnită!
                            Atât am avut de spus,Felicitări încă o dată domnilor organizatori,a.ți făcut SENZAȚIEEEE!!!!
                            Toate cele bune,să ne revedem sănătoși și cu forțe proaspete la masa se joc! 🍻

                            Comentariu


                            • Postat în original de bobumino1 Vezi post
                              Pantofii bleumarin sunt ai mei 🤪😂🤪😂
                              De la cât de bune au fost licorile, m-am dus desculț acasă 😂🤪😂🤪

                              Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
                              Ma deplasez la turneu la Dej si la Falticeni. Duc cu mine echipamentul ramas in sala!

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X