Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Angelica Rozeanu"- Editia II, Botosani - Sala Polivalenta "Elisabeta Lipa" - 2.07.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ISTRATE GHIORGHITA - Suceava
    2 CHIRIAC MARIUS - Botosani
    3 GAVRILEI CONSTANTIN - Pascani
    4 PETRESCU VLAD - Fratauti
    5 DAVID MAIA - Prelipca
    6 APARASCHIVE IULIAN - Botosani
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VLAISAN GEORGICA - Vicovu de Jos
    2 SALAVASTRU PETRU - Botosani
    3 BUTNARU ANDREI - Iasi
    4 RUGINA ADRIAN - Botosani
    5 STAVARACHE FLORENTIN - Pascani
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VIERU COSTICA - Botosani
    2 LUCIC CORNELIU - Suceava
    3 PUIU ANDREI - Botosani
    4 PINTILIE CAROL - Iasi
    5 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 LUPU CRISTIAN - Botosani
    2 VACULISTEANU IONUT - Botosani
    3 SIMIONESE OVIDIU - Granicesti
    4 TAUCIUC EDI - Suceava
    5 NICA ALEXANDRU - Iasi
    6 IACOBUT CATALIN - Bacau
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CORNEANU SORIN - Botosani
    2 PETROVICI PAUL - Targu Ocna
    3 RUSU LUCIAN - Suceava
    4 SPIRCU ALEXANDRU - Botosani
    5 COSAU TOADER - Targu Neamt
    6 POTOLINCA TUDOR - Iasi
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 APARASCHIVE PAUL - Botosani
    2 ALBU CONSTANTIN - Suceava
    3 ALBOIU ROBERT - Botosani
    4 GAVRILIUC DANIEL - Botosani
    5 ROSCA ADELA - Galanesti
    6 LOGHIN SERGIU - Pascani
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 STEFAN NARCIS - Botosani
    2 OJOG PETRISOR - Bacau
    3 BARABANCEA LILI - Iasi
    4 ALUCULESA RADU - Botosani
    5 PALAGHIANU MATEI - Salcea
    6 OCU IOAN - Botosani
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PADURET ANDREI - Bacau
    2 GRUSCA NARCIS - Gura Humorului
    3 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
    4 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
    5 NISTOR ANDREEA - Botosani
    6 JURGIU MARIAN - Botosani
    -
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      2 MOISUC CATALIN - Fratauti
      3 HUTAN DENIS - Salcea
      4 POSTEUCA LUCIAN - Botosani
      5 DUMITRIU DAVID - Varatec
      6 ALEXANDRU EDUARD - Hudesti
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
      2 ARHIP GEORGE - Botosani
      3 GHEORGHE ION - Bucuresti
      4 ZAHARIA DAVID - Salcea
      5 MIHALACHE REMUS - Plopeni SV
      6 POLEUCA MATIA - Botosani
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 SAVINA DAN - Piatra Neamt
      2 GALATEANU SORIN - Suceava
      3 TIBIRNA PETRU - Iasi
      4 BATIR IONUT - Botosani
      5 MITREA ANA MARIA - Salcea
      6 POLEUCA MIRIAM - Botosani
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 GALANTON YANIS - Suceava
      2 CAPSTRAMB LIVIU - Radauti
      3 MUNTEANU SEBASTIAN - Bacau
      4 PALAGHIANU DAVID - Salcea
      5 HARABAGIU TUDOR - Botosani
      6 DASCALU DAVID - Botosani
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
      2 APETROAEI MIRCEA - Suceava
      3 ANTONESEI ANDREI - Botosani
      4 TITILIUC ALESIA - Dersca
      5 IVASUC IANIS - Botosani
      6 BENDESCU MATEI - Iasi
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
      2 GORASCIUC MARIUS - Galanesti
      3 PAUCA COSMIN - Botosani
      4 BOCA TIMOTEI - Salcea
      5 UNGUREANU ADRIAN - Piatra Neamt
      6 LAZAROFF FILIP - Suceava
      -

      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • Bună dimineața,
        cu ce se ajunge din gara la sala sau, perpedes cat se face?

        Comentariu


        • Postat în original de TAZ Vezi post
          Bună dimineața,
          cu ce se ajunge din gara la sala sau, perpedes cat se face?
          Buna dimineata.
          Sunt vreo 5-600m de la gara pana la sala, e o statie de maxitaxi care oricum te lasa dupa sala. Pe jos nu cred ca se face mai mult de 10 min.


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          vieru costica likes this.
          Blade: lemn off...ce lemn !
          Bh: cu tepi
          Fh: fara tepi

          Comentariu


          • Comentariu


            • Gr.inferioara nr. 1 - Elite
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              1 ALBU VLAD - Iasi
              2 CAPUSA BOGDAN - Bacau
              3 ZAMFIROAIA SORIN - Dolhestii Mari
              4 BORCILA ALEXANDRU - Targu Neamt
              5 SENGOZ MEHMET - Botosani
              -
              Gr.inferioara nr. 2 - Elite
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              1 SUMANARU CATALIN - Iasi
              2 MOROSANU VASILE - Suceava
              3 GROSU ALEXANDRU - Botosani
              4 DUCEAC CATALIN - Botosani
              5 URSULEAN VASILE - Straja
              -
              Gr.inferioara nr. 3 - Elite
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              V
              LOC
              1 AGA ALEXANDRU - Botosani
              2 CIORTESCU CRISTI - Iasi
              3 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
              4 MIRT ALEXANDRU - Pascani
              5 -
              -
              Blade: lemn off...ce lemn !
              Bh: cu tepi
              Fh: fara tepi

              Comentariu


              • Gr.inferioara nr. 1 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 TIBIRNA ANDREI - Iasi
                3-0
                1-3
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 GATEA MARIUS - Piatra Neamt
                0-3
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                2
                3 CROITORU ALEXANDRU - Iasi
                3-1
                0-3
                1-3
                3-0
                2
                4
                4 RAUH ANDREI - Moldova
                0-3
                0-3
                3-1
                3-1
                2
                3
                5 BUZILA ADRIAN - Botosani
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                -
                Gr.inferioara nr. 2 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 ROSCA NICULAI - Galanesti
                3-2
                0-3
                2-3
                2-3
                1
                2 BUBULAC CRISTI - Piatra Neamt
                2-3
                2-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                3 KURENNOI ANDREI - Moldova
                3-0
                3-2
                3-2
                3-0
                4
                1
                4 ALEXANDRU VASILE - Iasi
                3-2
                0-3
                2-3
                2-3
                1
                4
                5 BILT CATALIN - Suceava
                3-2
                0-3
                0-3
                3-2
                2
                3
                -
                Gr.inferioara nr. 3 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 DRAGAN PETRU IOAN - Iasi
                3-1
                3-1
                3-2
                3-1
                4
                1
                2 BRANISTE GEORGE - Bacau
                1-3
                1-3
                3-1
                3-0
                2
                3
                3 MOROSAN MARIAN - Suceava
                1-3
                3-1
                3-2
                3-0
                3
                2
                4 LIAHU DORU - Botosani
                2-3
                1-3
                2-3
                3-1
                1
                4
                5 IORDACHI ADRIAN - Adjud
                1-3
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                -
                Gr.inferioara nr. 4 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 MAHU BOGDAN - Pascani
                3-1
                3-1
                2-3
                3-2
                3
                1
                2 BALAUCA CORNEL - Botosani
                1-3
                3-2
                3-0
                3-0
                3
                2
                3 HOCIUNG CIPRIAN - Iasi
                1-3
                2-3
                3-1
                3-2
                2
                3
                4 FOTIA IULIAN - Bacau
                3-2
                0-3
                1-3
                1-3
                1
                5 VLADIANU MARIAN - Iasi
                2-3
                0-3
                2-3
                3-1
                1
                4
                -
                Gr.inferioara nr. 5 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 URSULESCU IOAN - Bacau
                3-0
                2-3
                3-2
                3-1
                3
                1
                2 VLAISAN VASILE - Vicovu de Jos
                0-3
                3-1
                2-3
                3-1
                2
                3
                3 COLESNIUC ROMEO - Botosani
                3-2
                1-3
                0-3
                3-1
                2
                4
                4 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
                2-3
                3-2
                3-0
                3-0
                3
                2
                5 SOFIAN CORNELIU - Suceava
                1-3
                1-3
                1-3
                0-3
                0
                -
                Gr.inferioara nr. 6 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                V
                LOC
                1 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
                3-1
                3-1
                3-2
                3-1
                4
                1
                2 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
                1-3
                0-3
                3-2
                3-2
                2
                3
                3 ANDREI RADU ALEXANDRU - Iasi
                1-3
                3-0
                3-1
                3-0
                3
                2
                4 MOROSAN IONEL - Granicesti
                2-3
                2-3
                1-3
                3-0
                1
                4
                5 UNGUREANU PETRICA - Pascani
                1-3
                2-3
                0-3
                0-3
                0
                -


                Gr.superioara nr. 1 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 TIBIRNA ANDREI - Iasi
                2 BALAUCA CORNEL - Botosani
                3 BRANISTE GEORGE - Bacau
                4 ALEXANDRU VASILE - Iasi
                -
                Gr.superioara nr. 2 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 KURENNOI ANDREI - Moldova
                2 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
                3 HOCIUNG CIPRIAN - Iasi
                4 LIAHU DORU - Botosani
                -
                Gr.superioara nr. 3 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 DRAGAN PETRU IOAN - Iasi
                2 ANDREI RADU ALEXANDRU - Iasi
                3 VLAISAN VASILE - Vicovu de Jos
                4 VLADIANU MARIAN - Iasi
                -
                Gr.superioara nr. 4 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 MAHU BOGDAN - Pascani
                2 GATEA MARIUS - Piatra Neamt
                3 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
                4 COLESNIUC ROMEO - Botosani
                -
                Gr.superioara nr. 5 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 URSULESCU IOAN - Bacau
                2 BUBULAC CRISTI - Piatra Neamt
                3 RAUH ANDREI - Moldova
                4 MOROSAN IONEL - Granicesti
                -
                Gr.superioara nr. 6 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
                2 MOROSAN MARIAN - Suceava
                3 BILT CATALIN - Suceava
                4 CROITORU ALEXANDRU - Iasi
                -
                Blade: lemn off...ce lemn !
                Bh: cu tepi
                Fh: fara tepi

                Comentariu


                • Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
                  3-0
                  3-2
                  1-3
                  3-1
                  3-0
                  4
                  2
                  2 MOISUC CATALIN - Fratauti
                  0-3
                  3-2
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  2
                  4
                  3 HUTAN DENIS - Salcea
                  2-3
                  2-3
                  0-3
                  3-2
                  2-3
                  1
                  4 POSTEUCA LUCIAN - Botosani
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  5
                  1
                  5 DUMITRIU DAVID - Varatec
                  1-3
                  3-0
                  2-3
                  1-3
                  3-1
                  2
                  3
                  6 ALEXANDRU EDUARD - Hudesti
                  0-3
                  0-3
                  3-2
                  0-3
                  1-3
                  1
                  -
                  Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  2 ARHIP GEORGE - Botosani
                  1-3
                  3-2
                  1-3
                  3-0
                  3-1
                  3
                  3
                  3 GHEORGHE ION - Bucuresti
                  0-3
                  2-3
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  4
                  4 ZAHARIA DAVID - Salcea
                  0-3
                  3-1
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  4
                  2
                  5 MIHALACHE REMUS - Plopeni SV
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  6 POLEUCA MATIA - Botosani
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  -
                  Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  AVg
                  AVp
                  NVp
                  1 SAVINA DAN - Piatra Neamt
                  3-1
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  10
                  1
                  1
                  2 GALATEANU SORIN - Suceava
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  2
                  10
                  1
                  1
                  3 TIBIRNA PETRU - Iasi
                  3-2
                  0-3
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  4
                  3
                  6
                  -2
                  1
                  4 BATIR IONUT - Botosani
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  4
                  5 MITREA ANA MARIA - Salcea
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6 POLEUCA MIRIAM - Botosani
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  -
                  Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 GALANTON YANIS - Suceava
                  0-3
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  2
                  2 CAPSTRAMB LIVIU - Radauti
                  3 MUNTEANU SEBASTIAN - Bacau
                  3-0
                  3-0
                  3-2
                  3-1
                  4
                  1
                  4 PALAGHIANU DAVID - Salcea
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  1
                  4
                  5 HARABAGIU TUDOR - Botosani
                  0-3
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  2
                  3
                  6 DASCALU DAVID - Botosani
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  -
                  Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
                  3-0
                  3-2
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  2 APETROAEI MIRCEA - Suceava
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  4
                  3 ANTONESEI ANDREI - Botosani
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  2
                  4 TITILIUC ALESIA - Dersca
                  2-3
                  3-1
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  3
                  3
                  5 IVASUC IANIS - Botosani
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6 BENDESCU MATEI - Iasi
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  -
                  Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
                  3-1
                  3-0
                  1-3
                  3-1
                  3-0
                  4
                  2
                  2 GORASCIUC MARIUS - Galanesti
                  1-3
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  4
                  3 PAUCA COSMIN - Botosani
                  0-3
                  3-2
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3
                  3
                  4 BOCA TIMOTEI - Salcea
                  3-1
                  1-3
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  5 UNGUREANU ADRIAN - Piatra Neamt
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  6 LAZAROFF FILIP - Suceava
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  -



                  Gr.superioara nr. 1 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 POSTEUCA LUCIAN - Botosani
                  2 GALANTON YANIS - Suceava
                  3 TIBIRNA PETRU - Iasi
                  4 GHEORGHE ION - Bucuresti
                  -
                  Gr.superioara nr. 2 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
                  2 ANTONESEI ANDREI - Botosani
                  3 HARABAGIU TUDOR - Botosani
                  4 BATIR IONUT - Botosani
                  -
                  Gr.superioara nr. 3 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 SAVINA DAN - Piatra Neamt
                  2 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
                  3 TITILIUC ALESIA - Dersca
                  4 PALAGHIANU DAVID - Salcea
                  -
                  Gr.superioara nr. 4 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 MUNTEANU SEBASTIAN - Bacau
                  2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
                  3 PAUCA COSMIN - Botosani
                  4 APETROAEI MIRCEA - Suceava
                  -
                  Gr.superioara nr. 5 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
                  2 ZAHARIA DAVID - Salcea
                  3 DUMITRIU DAVID - Varatec
                  4 GORASCIUC MARIUS - Galanesti
                  -
                  Gr.superioara nr. 6 - Hobby
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  LOC
                  1 BOCA TIMOTEI - Salcea
                  2 GALATEANU SORIN - Suceava
                  3 ARHIP GEORGE - Botosani
                  4 MOISUC CATALIN - Fratauti
                  -
                  Blade: lemn off...ce lemn !
                  Bh: cu tepi
                  Fh: fara tepi

                  Comentariu


                  • Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    AVg
                    AVp
                    NVp
                    1 ISTRATE GHIORGHITA - Suceava
                    2-3
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    7
                    1
                    1
                    2 CHIRIAC MARIUS - Botosani
                    3-2
                    2-3
                    3-1
                    3-1
                    3
                    2
                    4
                    0
                    1
                    3 GAVRILEI CONSTANTIN - Pascani
                    1-3
                    3-2
                    3-0
                    3-1
                    3
                    3
                    4
                    -1
                    1
                    4 PETRESCU VLAD - Fratauti
                    5 DAVID MAIA - Prelipca
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    4
                    6 APARASCHIVE IULIAN - Botosani
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    -
                    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 VLAISAN GEORGICA - Vicovu de Jos
                    2-3
                    0-3
                    3-2
                    3-2
                    2
                    3
                    2 SALAVASTRU PETRU - Botosani
                    3-2
                    0-3
                    3-2
                    3-2
                    3
                    2
                    3 BUTNARU ANDREI - Iasi
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    4
                    1
                    4 RUGINA ADRIAN - Botosani
                    2-3
                    2-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    4
                    5 STAVARACHE FLORENTIN - Pascani
                    2-3
                    2-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    6 -
                    -
                    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 VIERU COSTICA - Botosani
                    3-1
                    3-0
                    1-3
                    3-0
                    3
                    2
                    2 LUCIC CORNELIU - Suceava
                    1-3
                    2-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    4
                    3 PUIU ANDREI - Botosani
                    0-3
                    3-2
                    2-3
                    3-0
                    2
                    3
                    4 PINTILIE CAROL - Iasi
                    3-1
                    0-3
                    3-2
                    3-0
                    3
                    1
                    5 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    6 -
                    -
                    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    AVg
                    AVp
                    NVp
                    1 LUPU CRISTIAN - Botosani
                    1-3
                    1-3
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3
                    4
                    3
                    -1
                    1
                    2 VACULISTEANU IONUT - Botosani
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    3-2
                    3-0
                    5
                    1
                    3 SIMIONESE OVIDIU - Granicesti
                    3-1
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    3-2
                    3
                    3
                    1
                    0
                    1
                    4 TAUCIUC EDI - Suceava
                    2-3
                    1-3
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    3
                    2
                    3
                    1
                    1
                    5 NICA ALEXANDRU - Iasi
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    6 IACOBUT CATALIN - Bacau
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    -
                    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 CORNEANU SORIN - Botosani
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    5
                    1
                    2 PETROVICI PAUL - Targu Ocna
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    3-1
                    3-0
                    4
                    2
                    3 RUSU LUCIAN - Suceava
                    1-3
                    0-3
                    2-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    4
                    4 SPIRCU ALEXANDRU - Botosani
                    0-3
                    0-3
                    3-2
                    3-1
                    3-0
                    3
                    3
                    5 COSAU TOADER - Targu Neamt
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    1-3
                    2-3
                    0
                    6 POTOLINCA TUDOR - Iasi
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    3-2
                    1
                    -
                    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 APARASCHIVE PAUL - Botosani
                    3-0
                    3-2
                    3-0
                    3-2
                    3-0
                    5
                    1
                    2 ALBU CONSTANTIN - Suceava
                    0-3
                    3-0
                    3-1
                    1-3
                    3-0
                    3
                    3
                    3 ALBOIU ROBERT - Botosani
                    2-3
                    0-3
                    3-1
                    1-3
                    3-1
                    2
                    4
                    4 GAVRILIUC DANIEL - Botosani
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    5 ROSCA ADELA - Galanesti
                    2-3
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    4
                    2
                    6 LOGHIN SERGIU - Pascani
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    -
                    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    AVg
                    AVp
                    NVp
                    1 STEFAN NARCIS - Botosani
                    0-3
                    3-0
                    2-3
                    2-3
                    3-0
                    2
                    3
                    1
                    2
                    1
                    2 OJOG PETRISOR - Bacau
                    3-0
                    3-0
                    3-2
                    3-1
                    3-0
                    5
                    1
                    3 BARABANCEA LILI - Iasi
                    0-3
                    0-3
                    3-2
                    1-3
                    3-0
                    2
                    -4
                    -2
                    1
                    4 ALUCULESA RADU - Botosani
                    3-2
                    2-3
                    2-3
                    3-1
                    2-3
                    2
                    4
                    0
                    0
                    1
                    5 PALAGHIANU MATEI - Salcea
                    3-2
                    1-3
                    3-1
                    1-3
                    3-0
                    3
                    2
                    6 OCU IOAN - Botosani
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    3-2
                    0-3
                    1
                    -
                    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    LOC
                    1 PADURET ANDREI - Bacau
                    3-1
                    3-0
                    3-1
                    3-0
                    4
                    1
                    2 GRUSCA NARCIS - Gura Humorului
                    1-3
                    2-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    4
                    3 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
                    0-3
                    3-2
                    3-1
                    3-0
                    3
                    2
                    4 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
                    1-3
                    3-2
                    1-3
                    3-0
                    2
                    3
                    5 NISTOR ANDREEA - Botosani
                    6 JURGIU MARIAN - Botosani
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    -


                    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    LOC
                    1 ISTRATE GHIORGHITA - Suceava
                    2 TAUCIUC EDI - Suceava
                    3 PUIU ANDREI - Botosani
                    4 RUGINA ADRIAN - Botosani
                    -
                    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    LOC
                    1 BUTNARU ANDREI - Iasi
                    2 PETROVICI PAUL - Targu Ocna
                    3 SIMIONESE OVIDIU - Granicesti
                    4 LUCIC CORNELIU - Suceava
                    -
                    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    LOC
                    1 PINTILIE CAROL - Iasi
                    2 ROSCA ADELA - Galanesti
                    3 SPIRCU ALEXANDRU - Botosani
                    4 LUPU CRISTIAN - Botosani
                    -
                    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    LOC
                    1 VACULISTEANU IONUT - Botosani
                    2 PALAGHIANU MATEI - Salcea
                    3 ALBU CONSTANTIN - Suceava
                    4 RUSU LUCIAN - Suceava
                    -
                    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    LOC
                    1 CORNEANU SORIN - Botosani
                    2 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
                    3 STEFAN NARCIS - Botosani
                    4 ALBOIU ROBERT - Botosani
                    -
                    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    LOC
                    1 APARASCHIVE PAUL - Botosani
                    2 CHIRIAC MARIUS - Botosani
                    3 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
                    4 ALUCULESA RADU - Botosani
                    -
                    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    LOC
                    1 OJOG PETRISOR - Bacau
                    2 SALAVASTRU PETRU - Botosani
                    3 GAVRILEI CONSTANTIN - Pascani
                    4 GRUSCA NARCIS - Gura Humorului
                    -
                    Gr.superioara nr. 8 - Avansati
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    LOC
                    1 PADURET ANDREI - Bacau
                    2 VIERU COSTICA - Botosani
                    3 VLAISAN GEORGICA - Vicovu de Jos
                    4 DAVID MAIA - Prelipca
                    -
                    Blade: lemn off...ce lemn !
                    Bh: cu tepi
                    Fh: fara tepi

                    Comentariu


                    • Gr.superioara nr. 1 - Open
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      AVg
                      AVp
                      NVp
                      1 TIBIRNA ANDREI - Iasi
                      3-1
                      2-3
                      3-2
                      2
                      1
                      2
                      1
                      1
                      2 BALAUCA CORNEL - Botosani
                      1-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      2
                      0
                      1
                      3 BRANISTE GEORGE - Bacau
                      3-2
                      1-3
                      3-2
                      2
                      0
                      -1
                      1
                      4 ALEXANDRU VASILE - Iasi
                      2-3
                      1-3
                      2-3
                      0
                      -4
                      -
                      Gr.superioara nr. 2 - Open
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 KURENNOI ANDREI - Moldova
                      3-1
                      3-2
                      3-0
                      3
                      1
                      2 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      3 HOCIUNG CIPRIAN - Iasi
                      2-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      2
                      4 LIAHU DORU - Botosani
                      0-3
                      3-0
                      1-3
                      1
                      -
                      Gr.superioara nr. 3 - Open
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      AVg
                      AVp
                      NVp
                      1 DRAGAN PETRU IOAN - Iasi
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      1
                      4
                      1
                      1
                      2 ANDREI RADU ALEXANDRU - Iasi
                      3-2
                      2-3
                      3-2
                      2
                      2
                      1
                      0
                      1
                      3 VLAISAN VASILE - Vicovu de Jos
                      1-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      2
                      -1
                      1
                      4 VLADIANU MARIAN - Iasi
                      0-3
                      2-3
                      0-3
                      0
                      -7
                      -
                      Gr.superioara nr. 4 - Open
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 MAHU BOGDAN - Pascani
                      3-0
                      3-2
                      3-0
                      3
                      1
                      2 GATEA MARIUS - Piatra Neamt
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      3 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      4 COLESNIUC ROMEO - Botosani
                      0-3
                      3-1
                      0-3
                      1
                      -
                      Gr.superioara nr. 5 - Open
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      AVg
                      AVp
                      NVp
                      1 URSULESCU IOAN - Bacau
                      2-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      2
                      3
                      0
                      1
                      2 BUBULAC CRISTI - Piatra Neamt
                      3-2
                      0-3
                      3-0
                      2
                      1
                      -2
                      1
                      3 RAUH ANDREI - Moldova
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      5
                      2
                      1
                      4 MOROSAN IONEL - Granicesti
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      -9
                      -
                      Gr.superioara nr. 6 - Open
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
                      3-1
                      3-1
                      3-0
                      3
                      1
                      2 MOROSAN MARIAN - Suceava
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      3 BILT CATALIN - Suceava
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      4 CROITORU ALEXANDRU - Iasi
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      -



                      Eliminatorii Open

                      1. Tibirna Andrei
                      ------------------------- Tibirna Andrei 3-0
                      16. Bye
                      -----------------------------------
                      9. Andrei Radu Alexandru
                      -------------------------
                      8. Morosan Marian
                      --------------------------------------------------
                      5. Rauh Andrei
                      -------------------------
                      12. Hociung Ciprian
                      -----------------------------------
                      13. Bye
                      ------------------------- Mahu Bogdan 0-3
                      4. Mahu Bogdan
                      -----------------------------------------------------------------
                      3. Dragan Petru Ioan
                      ------------------------- Dragan Petru Ioan 3-0
                      14. Bye
                      -----------------------------------
                      11. Balauca Cornel
                      -------------------------
                      6. Burghelea Florin
                      --------------------------------------------------
                      7. Ursulescu Ioan
                      -------------------------
                      10. Pralea Marius Dan
                      -----------------------------------
                      15. Bye
                      ------------------------- Kurennoi Andrei 0-3
                      2. Kurennoi Andrei
                      Blade: lemn off...ce lemn !
                      Bh: cu tepi
                      Fh: fara tepi

                      Comentariu


                      • Eliminatorii Open

                        1. Tibirna Andrei
                        ------------------------- Tibirna Andrei 3-0
                        16. Bye
                        ----------------------------------- Tibirna Andrei 3-0
                        9. Andrei Radu Alexandru
                        ------------------------- Morosan Marian 2-3
                        8. Morosan Marian
                        -------------------------------------------------- Tibirna Andrei 3-0
                        5. Rauh Andrei
                        ------------------------- Rauh Andrei 3-1
                        12. Hociung Ciprian
                        ----------------------------------- Mahu Bogdan 1-3
                        13. Bye
                        ------------------------- Mahu Bogdan 0-3
                        4. Mahu Bogdan
                        ----------------------------------------------------------------- Balauca Cornel 2-3
                        3. Dragan Petru Ioan
                        ------------------------- Dragan Petru Ioan 3-0
                        14. Bye
                        ----------------------------------- Balauca Cornel 1-3
                        11. Balauca Cornel
                        ------------------------- Balauca Cornel 3-2
                        6. Burghelea Florin
                        -------------------------------------------------- Balauca Cornel 3-0
                        7. Ursulescu Ioan
                        ------------------------- Pralea Marius Dan 0-3
                        10. Pralea Marius Dan
                        ----------------------------------- Kurennoi Andrei 1-3
                        15. Bye
                        ------------------------- Kurennoi Andrei 0-3
                        2. Kurennoi Andrei



                        Clasament Open

                        1. Balauca Cornel - Botosani
                        2. Tibirna Andrei - Iasi
                        3 -- 4
                        Kurennoi Andrei - Moldova
                        Mahu Bogdan - Pascani
                        5 -- 8
                        Dragan Petru Ioan - Iasi
                        Morosan Marian - Suceava
                        Pralea Marius Dan - Botosani
                        Rauh Andrei - Moldova
                        9 -- 12
                        Burghelea Florin - Piatra Neamt
                        Andrei Radu Alexandru - Iasi
                        Ursulescu Ioan - Bacau
                        Hociung Ciprian - Iasi
                        13 -- 15 2v gr.sup.
                        Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
                        Braniste George - Bacau
                        Bubulac Cristi - Piatra Neamt
                        16 -- 18 1v gr.sup.
                        Colesniuc Romeo - Botosani
                        Liahu Doru - Botosani
                        Bilt Catalin - Suceava
                        19 -- 24 0v gr.sup.
                        Gatea Marius - Piatra Neamt
                        Croitoru Alexandru - Iasi
                        Aparaschivei Bogdan - Iasi
                        Morosan Ionel - Granicesti
                        Alexandru Vasile - Iasi
                        Vladianu Marian - Iasi
                        25 -- 26 1v gr.inf.
                        Rosca Niculai - Galanesti
                        Fotia Iulian - Bacau
                        27 -- 30 0v gr.inf.
                        Iordachi Adrian - Adjud
                        Buzila Adrian - Botosani
                        Sofian Corneliu - Suceava
                        Ungureanu Petrica - Pascani
                        Blade: lemn off...ce lemn !
                        Bh: cu tepi
                        Fh: fara tepi

                        Comentariu


                        • Eliminatorii Elite

                          1. Albu Vlad
                          ------------------------- Albu Vlad 3-0
                          16. Bye
                          ----------------------------------- Albu Vlad 3-0
                          9. Rojnita Sebastian
                          ------------------------- Rojnita Sebastian 3-2
                          8. Morosanu Vasile
                          -------------------------------------------------- Albu Vlad 3-1
                          5. Sumanaru Catalin
                          ------------------------- Sumanaru Catalin 3-1
                          12. Sengoz Mehmet
                          ----------------------------------- Sumanaru Catalin 3-0
                          13. Bye
                          ------------------------- Ciortescu Cristi 0-3
                          4. Ciortescu Cristi
                          ----------------------------------------------------------------- Aga Alexandru 2-3
                          3. Aga Alexandru
                          ------------------------- Aga Alexandru 3-0
                          14. Bye
                          ----------------------------------- Aga Alexandru 3-1
                          11. Ursulean Vasile
                          ------------------------- Capusa Bogdan 0-3
                          6. Capusa Bogdan
                          -------------------------------------------------- Aga Alexandru 3-1
                          7. Zamfiroaia Sorin
                          ------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0
                          10. Mirt Alexandru
                          ----------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-1
                          15. Bye
                          ------------------------- Grosu Alexandru 0-3
                          2. Grosu Alexandru


                          Clasament Elite

                          1. Aga Alexandru - Botosani
                          2. Albu Vlad - Iasi
                          3 -- 4
                          Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
                          Sumanaru Catalin - Iasi
                          5 -- 8
                          Capusa Bogdan - Bacau
                          Rojnita Sebastian - Bacau
                          Grosu Alexandru - Botosani
                          Ciortescu Cristi - Iasi
                          9 -- 12
                          Mirt Alexandru - Pascani
                          Sengoz Mehmet - Botosani
                          Ursulean Vasile - Straja
                          Morosanu Vasile - Suceava
                          13 -- 1v gr.inf.
                          Borcila Alexandru - Targu Neamt
                          14 -- 0v gr.inf.
                          Duceac Catalin - Botosani
                          Ultima editare de sorin_client; 02.iul.2022, 21:27.
                          Blade: lemn off...ce lemn !
                          Bh: cu tepi
                          Fh: fara tepi

                          Comentariu


                          • Eliminatorii Avansati

                            1. Puiu Andrei
                            ------------------------- Puiu Andrei 3-2
                            16. Pintilie Carol
                            ----------------------------------- Puiu Andrei 3-1
                            9. Chiriac Marius
                            ------------------------- Vlaisan Georgica 0-3
                            8. Vlaisan Georgica
                            -------------------------------------------------- Corneanu Sorin 0-3
                            5. Corneanu Sorin
                            ------------------------- Corneanu Sorin 3-1
                            12. Salavastru Petru
                            ----------------------------------- Corneanu Sorin 3-0
                            13. Simionese Ovidiu
                            ------------------------- Simionese Ovidiu 3-2
                            4. Albu Constantin
                            ----------------------------------------------------------------- Corneanu Sorin 3-1
                            3. Spircu Alexandru
                            ------------------------- Istrate Ghiorghita 1-3
                            14. Istrate Ghiorghita
                            ----------------------------------- Vieru Costica 1-3
                            11. Vieru Costica
                            ------------------------- Vieru Costica 3-1
                            6. Aparaschive Paul
                            -------------------------------------------------- Vieru Costica 3-1
                            7. Ojog Petrisor
                            ------------------------- Ojog Petrisor 3-1
                            10. Draganescu Stefan
                            ----------------------------------- Vaculisteanu Ionut 2-3
                            15. Vaculisteanu Ionut
                            ------------------------- Vaculisteanu Ionut 3-2
                            2. Butnaru Andrei



                            Clasament Avansati

                            1. Corneanu Sorin - Botosani
                            2. Vieru Costica - Botosani
                            3 -- 4
                            Puiu Andrei - Botosani
                            Vaculisteanu Ionut - Botosani
                            5 -- 8
                            Simionese Ovidiu - Granicesti
                            Istrate Ghiorghita - Suceava
                            Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
                            Ojog Petrisor - Bacau
                            9 -- 16
                            Salavastru Petru - Botosani
                            Aparaschive Paul - Botosani
                            Pintilie Carol - Iasi
                            Butnaru Andrei - Iasi
                            Albu Constantin - Suceava
                            Spircu Alexandru - Botosani
                            Chiriac Marius - Botosani
                            Draganescu Stefan - Pascani
                            17 -- 2v gr.sup.
                            Rusu Lucian - Suceava
                            18 -- 26 1v gr.sup.
                            Lupu Cristian - Botosani
                            Paduret Andrei - Bacau
                            Grusca Narcis - Gura Humorului
                            Petrovici Paul - Targu Ocna
                            Gavrilei Constantin - Pascani
                            Alboiu Robert - Botosani
                            Aparaschivei Marcel - Botosani
                            Rugina Adrian - Botosani
                            Rosca Adela - Galanesti
                            27 -- 32 0v gr.sup.
                            Stefan Narcis - Botosani
                            Lucic Corneliu - Suceava
                            Aluculesa Radu - Botosani
                            Tauciuc Edi - Suceava
                            David Maia - Prelipca
                            Palaghianu Matei - Salcea
                            33 -- 2v gr.inf.
                            Barabancea Lili - Iasi
                            34 -- 37 1v gr.inf.
                            Gavriliuc Daniel - Botosani
                            Ocu Ioan - Botosani
                            Iacobut Catalin - Bacau
                            Potolinca Tudor - Iasi
                            38 -- 44 0v gr.inf.
                            Stavarache Florentin - Pascani
                            Nica Alexandru - Iasi
                            Mihalache Dario - Plopeni SV
                            Cosau Toader - Targu Neamt
                            Jurgiu Marian - Botosani
                            Loghin Sergiu - Pascani
                            Aparaschive Iulian - Botosani
                            Ultima editare de sorin_client; 02.iul.2022, 21:29.
                            Blade: lemn off...ce lemn !
                            Bh: cu tepi
                            Fh: fara tepi

                            Comentariu


                            • Felicitari Rojnita Sebastian si Ojog Petrisor!
                              Petrișor Ojog likes this.

                              Comentariu


                              • Eliminatorii Hobby

                                1. Gheorghe Ion
                                ------------------------- Gheorghe Ion 3-0
                                16. Bye
                                ----------------------------------- Zamfirache Ioan 1-3
                                9. Zamfirache Ioan
                                ------------------------- Zamfirache Ioan 3-0
                                8. Arhip George
                                -------------------------------------------------- Bobu Stefan Minodor 2-3
                                5. Drapac Gheorghe
                                ------------------------- Bobu Stefan Minodor 0-3
                                12. Bobu Stefan Minodor
                                ----------------------------------- Bobu Stefan Minodor 3-1
                                13. Bye
                                ------------------------- Stoicescu Gheorghe 0-3
                                4. Stoicescu Gheorghe
                                ----------------------------------------------------------------- Gorasciuc Marius 2-3
                                3. Savina Dan
                                ------------------------- Savina Dan 3-0
                                14. Bye
                                ----------------------------------- Savina Dan 3-0
                                11. Posteuca Lucian
                                ------------------------- Boca Timotei 1-3
                                6. Boca Timotei
                                -------------------------------------------------- Gorasciuc Marius 0-3
                                7. Gorasciuc Marius
                                ------------------------- Gorasciuc Marius 3-0
                                10. Apetroaei Mircea
                                ----------------------------------- Gorasciuc Marius 3-0
                                15. Bye
                                ------------------------- Antonesei Andrei 0-3
                                2. Antonesei Andrei



                                Clasament Hobby

                                1. Gorasciuc Marius - Galanesti
                                2. Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
                                3 -- 4
                                Savina Dan - Piatra Neamt
                                Zamfirache Ioan - Botosani
                                5 -- 8
                                Antonesei Andrei - Botosani
                                Stoicescu Gheorghe - Iedera
                                Boca Timotei - Salcea
                                Gheorghe Ion - Bucuresti
                                9 -- 12
                                Apetroaei Mircea - Suceava
                                Drapac Gheorghe - Brasov
                                Arhip George - Botosani
                                Posteuca Lucian - Botosani
                                13 -- 2v gr.sup.
                                Zaharia David - Salcea
                                14 -- 20 1v gr.sup.
                                Galanton Yanis - Suceava
                                Galateanu Sorin - Suceava
                                Moisuc Catalin - Fratauti
                                Munteanu Sebastian - Bacau
                                Titiliuc Alesia - Dersca
                                Palaghianu David - Salcea
                                Harabagiu Tudor - Botosani
                                21 -- 24 0v gr.sup.
                                Tibirna Petru - Iasi
                                Pauca Cosmin - Botosani
                                Batir Ionut - Botosani
                                Dumitriu David - Varatec
                                25 -- 30 1v gr.inf.
                                Hutan Denis - Salcea
                                Mihalache Remus - Plopeni SV
                                Ungureanu Adrian - Piatra Neamt
                                Bendescu Matei - Iasi
                                Poleuca Miriam - Botosani
                                Alexandru Eduard - Hudesti
                                31 -- 35 0v gr.inf.
                                Mitrea Ana Maria - Salcea
                                Ivasuc Ianis - Botosani
                                Lazaroff Filip - Suceava
                                Dascalu David - Botosani
                                Poleuca Matia - Botosani
                                vieru costica likes this.
                                Blade: lemn off...ce lemn !
                                Bh: cu tepi
                                Fh: fara tepi

                                Comentariu


                                • Premiere hobby

                                  Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

                                  marius and vieru costica like this.

                                  Comentariu


                                  • https://www.facebook.com/10006469395...76Hl/?sfnsn=mo

                                    Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • Ăsta este spiritul Amatur
                                      Să ne vedem sănătoși!!!
                                      Yesssteee !!!, Petrișor Ojog and 6 others like this.
                                      Nittaku Acoustic
                                      FH Tenergy 05
                                      BH Rakza 7 soft

                                      Comentariu


                                      • Felicitari castigatorilor și tuturor participanților. Mulțumesc colegilor din echipa de Organizare ce au fost ca întotdeauna la înalțime . Mulțumesc Partenerilor nostri în organizarea acestui Eveniment și anume Primăriei și Consiliului Local Botosani . Va salut pe toti si pana data viitoare toate cele bune.
                                        Yesssteee !!!, Catalin Sumanaru and 4 others like this.

                                        Comentariu


                                        • Bravo, Sorin!!
                                          sorin_client and vieru costica like this.
                                          of all the things i lost i miss my mind the most

                                          Comentariu


                                          • Felicitări Marius, la mai multe rezultate !!
                                            ZORO

                                            Comentariu


                                            • Lipsesc Inferioare Elite, Superioare Avansati, Superioare Hobby ... conteaza doar daca vreti sa apara meciurile la palmares.
                                              TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                              When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                              Rule no.1 - The ball must reach the table
                                              Rule no.2 - The ball will return on the table

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                                Lipsesc Inferioare Elite, Superioare Avansati, Superioare Hobby ... conteaza doar daca vreti sa apara meciurile la palmares.


                                                Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                V
                                                LOC
                                                AVg
                                                AVp
                                                NVp
                                                1 ALBU VLAD - Iasi
                                                3-2
                                                3-2
                                                3-2
                                                2-3
                                                3
                                                1
                                                2 CAPUSA BOGDAN - Bacau
                                                2-3
                                                3-0
                                                2-3
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                4
                                                6
                                                2
                                                3 ZAMFIROAIA SORIN - Dolhestii Mari
                                                2-3
                                                0-3
                                                3-2
                                                3-0
                                                2
                                                3
                                                0
                                                0
                                                1
                                                4 BORCILA ALEXANDRU - Targu Neamt
                                                2-3
                                                3-2
                                                2-3
                                                2-3
                                                1
                                                5 SENGOZ MEHMET - Botosani
                                                3-2
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-2
                                                2
                                                4
                                                -4
                                                -6
                                                0
                                                -
                                                Gr.inferioara nr. 2 - Elite
                                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                V
                                                LOC
                                                AVg
                                                AVp
                                                NVp
                                                1 SUMANARU CATALIN - Iasi
                                                3-0
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-1
                                                3
                                                2
                                                5
                                                0
                                                1
                                                2 MOROSANU VASILE - Suceava
                                                0-3
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-1
                                                3
                                                3
                                                3
                                                -2
                                                1
                                                3 GROSU ALEXANDRU - Botosani
                                                3-0
                                                2-3
                                                3-0
                                                3-1
                                                3
                                                1
                                                7
                                                2
                                                1
                                                4 DUCEAC CATALIN - Botosani
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                5 URSULEAN VASILE - Straja
                                                1-3
                                                1-3
                                                1-3
                                                3-0
                                                1
                                                4
                                                -
                                                Gr.inferioara nr. 3 - Elite
                                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                V
                                                LOC
                                                1 AGA ALEXANDRU - Botosani
                                                3-2
                                                3-1
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                2 CIORTESCU CRISTI - Iasi
                                                2-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                3 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
                                                1-3
                                                0-3
                                                3-1
                                                1
                                                3
                                                4 MIRT ALEXANDRU - Pascani
                                                0-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                0
                                                4
                                                5 -
                                                -



                                                Eliminatorii Elite

                                                1. Albu Vlad
                                                ------------------------- Albu Vlad 3-0
                                                16. Bye
                                                ----------------------------------- Albu Vlad 3-0
                                                9. Rojnita Sebastian
                                                ------------------------- Rojnita Sebastian 3-2
                                                8. Morosanu Vasile
                                                -------------------------------------------------- Albu Vlad 3-1
                                                5. Sumanaru Catalin
                                                ------------------------- Sumanaru Catalin 3-1
                                                12. Sengoz Mehmet
                                                ----------------------------------- Sumanaru Catalin 3-0
                                                13. Bye
                                                ------------------------- Ciortescu Cristi 0-3
                                                4. Ciortescu Cristi
                                                ----------------------------------------------------------------- Aga Alexandru 2-3
                                                3. Aga Alexandru
                                                ------------------------- Aga Alexandru 3-0
                                                14. Bye
                                                ----------------------------------- Aga Alexandru 3-1
                                                11. Ursulean Vasile
                                                ------------------------- Capusa Bogdan 0-3
                                                6. Capusa Bogdan
                                                -------------------------------------------------- Aga Alexandru 3-1
                                                7. Zamfiroaia Sorin
                                                ------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0
                                                10. Mirt Alexandru
                                                ----------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-1
                                                15. Bye
                                                ------------------------- Grosu Alexandru 0-3
                                                2. Grosu Alexandru



                                                Clasament Elite

                                                1. Aga Alexandru - Botosani
                                                2. Albu Vlad - Iasi
                                                3 -- 4
                                                Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
                                                Sumanaru Catalin - Iasi
                                                5 -- 8
                                                Capusa Bogdan - Bacau
                                                Rojnita Sebastian - Bacau
                                                Grosu Alexandru - Botosani
                                                Ciortescu Cristi - Iasi
                                                9 -- 12
                                                Mirt Alexandru - Pascani
                                                Sengoz Mehmet - Botosani
                                                Ursulean Vasile - Straja
                                                Morosanu Vasile - Suceava
                                                13 -- 1v gr.inf.
                                                Borcila Alexandru - Targu Neamt
                                                14 -- 0v gr.inf.
                                                Duceac Catalin - Botosani
                                                Blade: lemn off...ce lemn !
                                                Bh: cu tepi
                                                Fh: fara tepi

                                                Comentariu


                                                • Gr.inferioara nr. 1 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 TIBIRNA ANDREI - Iasi
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  2 GATEA MARIUS - Piatra Neamt
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  3 CROITORU ALEXANDRU - Iasi
                                                  3-1
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  4
                                                  4 RAUH ANDREI - Moldova
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  2
                                                  3
                                                  5 BUZILA ADRIAN - Botosani
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 2 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 ROSCA NICULAI - Galanesti
                                                  3-2
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  1
                                                  2 BUBULAC CRISTI - Piatra Neamt
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  3 KURENNOI ANDREI - Moldova
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  4
                                                  1
                                                  4 ALEXANDRU VASILE - Iasi
                                                  3-2
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  1
                                                  4
                                                  5 BILT CATALIN - Suceava
                                                  3-2
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-2
                                                  2
                                                  3
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 3 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 DRAGAN PETRU IOAN - Iasi
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3-1
                                                  4
                                                  1
                                                  2 BRANISTE GEORGE - Bacau
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  2
                                                  3
                                                  3 MOROSAN MARIAN - Suceava
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  4 LIAHU DORU - Botosani
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  1
                                                  4
                                                  5 IORDACHI ADRIAN - Adjud
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 4 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 MAHU BOGDAN - Pascani
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  3
                                                  1
                                                  2 BALAUCA CORNEL - Botosani
                                                  1-3
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  3 HOCIUNG CIPRIAN - Iasi
                                                  1-3
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  2
                                                  3
                                                  4 FOTIA IULIAN - Bacau
                                                  3-2
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  1
                                                  5 VLADIANU MARIAN - Iasi
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  1
                                                  4
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 5 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 URSULESCU IOAN - Bacau
                                                  3-0
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  3-1
                                                  3
                                                  1
                                                  2 VLAISAN VASILE - Vicovu de Jos
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  2
                                                  3
                                                  3 COLESNIUC ROMEO - Botosani
                                                  3-2
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  2
                                                  4
                                                  4 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  5 SOFIAN CORNELIU - Suceava
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 6 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3-1
                                                  4
                                                  1
                                                  2 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  3-2
                                                  3-2
                                                  2
                                                  3
                                                  3 ANDREI RADU ALEXANDRU - Iasi
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  4 MOROSAN IONEL - Granicesti
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  4
                                                  5 UNGUREANU PETRICA - Pascani
                                                  1-3
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  -



                                                  Gr.superioara nr. 1 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  LOC
                                                  AVg
                                                  AVp
                                                  NVp
                                                  1 TIBIRNA ANDREI - Iasi
                                                  3-1
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  2
                                                  1
                                                  2
                                                  1
                                                  1
                                                  2 BALAUCA CORNEL - Botosani
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  2
                                                  2
                                                  2
                                                  0
                                                  1
                                                  3 BRANISTE GEORGE - Bacau
                                                  3-2
                                                  1-3
                                                  3-2
                                                  2
                                                  0
                                                  -1
                                                  1
                                                  4 ALEXANDRU VASILE - Iasi
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  2-3
                                                  0
                                                  -4
                                                  -
                                                  Gr.superioara nr. 2 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 KURENNOI ANDREI - Moldova
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  2 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  3 HOCIUNG CIPRIAN - Iasi
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  2
                                                  2
                                                  4 LIAHU DORU - Botosani
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  1
                                                  -
                                                  Gr.superioara nr. 3 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  LOC
                                                  AVg
                                                  AVp
                                                  NVp
                                                  1 DRAGAN PETRU IOAN - Iasi
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  2
                                                  1
                                                  4
                                                  1
                                                  1
                                                  2 ANDREI RADU ALEXANDRU - Iasi
                                                  3-2
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  2
                                                  2
                                                  1
                                                  0
                                                  1
                                                  3 VLAISAN VASILE - Vicovu de Jos
                                                  1-3
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  -1
                                                  1
                                                  4 VLADIANU MARIAN - Iasi
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  -7
                                                  -
                                                  Gr.superioara nr. 4 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 MAHU BOGDAN - Pascani
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  2 GATEA MARIUS - Piatra Neamt
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  0
                                                  3 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  4 COLESNIUC ROMEO - Botosani
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  0-3
                                                  1
                                                  -
                                                  Gr.superioara nr. 5 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  LOC
                                                  AVg
                                                  AVp
                                                  NVp
                                                  1 URSULESCU IOAN - Bacau
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  3
                                                  0
                                                  1
                                                  2 BUBULAC CRISTI - Piatra Neamt
                                                  3-2
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  1
                                                  -2
                                                  1
                                                  3 RAUH ANDREI - Moldova
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  2
                                                  1
                                                  5
                                                  2
                                                  1
                                                  4 MOROSAN IONEL - Granicesti
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  -9
                                                  -
                                                  Gr.superioara nr. 6 - Open
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  2 MOROSAN MARIAN - Suceava
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  3 BILT CATALIN - Suceava
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  4 CROITORU ALEXANDRU - Iasi
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  -


                                                  Eliminatorii Open

                                                  1. Tibirna Andrei
                                                  ------------------------- Tibirna Andrei 3-0
                                                  16. Bye
                                                  ----------------------------------- Tibirna Andrei 3-0
                                                  9. Andrei Radu Alexandru
                                                  ------------------------- Morosan Marian 2-3
                                                  8. Morosan Marian
                                                  -------------------------------------------------- Tibirna Andrei 3-0
                                                  5. Rauh Andrei
                                                  ------------------------- Rauh Andrei 3-1
                                                  12. Hociung Ciprian
                                                  ----------------------------------- Mahu Bogdan 1-3
                                                  13. Bye
                                                  ------------------------- Mahu Bogdan 0-3
                                                  4. Mahu Bogdan
                                                  ----------------------------------------------------------------- Balauca Cornel 2-3
                                                  3. Dragan Petru Ioan
                                                  ------------------------- Dragan Petru Ioan 3-0
                                                  14. Bye
                                                  ----------------------------------- Balauca Cornel 1-3
                                                  11. Balauca Cornel
                                                  ------------------------- Balauca Cornel 3-2
                                                  6. Burghelea Florin
                                                  -------------------------------------------------- Balauca Cornel 3-0
                                                  7. Ursulescu Ioan
                                                  ------------------------- Pralea Marius Dan 0-3
                                                  10. Pralea Marius Dan
                                                  ----------------------------------- Kurennoi Andrei 1-3
                                                  15. Bye
                                                  ------------------------- Kurennoi Andrei 0-3
                                                  2. Kurennoi Andrei


                                                  Clasament Open

                                                  1. Balauca Cornel - Botosani
                                                  2. Tibirna Andrei - Iasi
                                                  3 -- 4
                                                  Kurennoi Andrei - Moldova
                                                  Mahu Bogdan - Pascani
                                                  5 -- 8
                                                  Dragan Petru Ioan - Iasi
                                                  Morosan Marian - Suceava
                                                  Pralea Marius Dan - Botosani
                                                  Rauh Andrei - Moldova
                                                  9 -- 12
                                                  Burghelea Florin - Piatra Neamt
                                                  Andrei Radu Alexandru - Iasi
                                                  Ursulescu Ioan - Bacau
                                                  Hociung Ciprian - Iasi
                                                  13 -- 15 2v gr.sup.
                                                  Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
                                                  Braniste George - Bacau
                                                  Bubulac Cristi - Piatra Neamt
                                                  16 -- 18 1v gr.sup.
                                                  Colesniuc Romeo - Botosani
                                                  Liahu Doru - Botosani
                                                  Bilt Catalin - Suceava
                                                  19 -- 24 0v gr.sup.
                                                  Gatea Marius - Piatra Neamt
                                                  Croitoru Alexandru - Iasi
                                                  Aparaschivei Bogdan - Iasi
                                                  Morosan Ionel - Granicesti
                                                  Alexandru Vasile - Iasi
                                                  Vladianu Marian - Iasi
                                                  25 -- 26 1v gr.inf.
                                                  Rosca Niculai - Galanesti
                                                  Fotia Iulian - Bacau
                                                  27 -- 30 0v gr.inf.
                                                  Iordachi Adrian - Adjud
                                                  Buzila Adrian - Botosani
                                                  Sofian Corneliu - Suceava
                                                  Ungureanu Petrica - Pascani


                                                  Blade: lemn off...ce lemn !
                                                  Bh: cu tepi
                                                  Fh: fara tepi

                                                  Comentariu


                                                  • Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    LOC
                                                    AVg
                                                    AVp
                                                    NVp
                                                    1 ISTRATE GHIORGHITA - Suceava
                                                    2-3
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3
                                                    1
                                                    7
                                                    1
                                                    1
                                                    2 CHIRIAC MARIUS - Botosani
                                                    3-2
                                                    2-3
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3
                                                    2
                                                    4
                                                    0
                                                    1
                                                    3 GAVRILEI CONSTANTIN - Pascani
                                                    1-3
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    3
                                                    3
                                                    4
                                                    -1
                                                    1
                                                    4 PETRESCU VLAD - Fratauti
                                                    5 DAVID MAIA - Prelipca
                                                    0-3
                                                    1-3
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    1
                                                    4
                                                    6 APARASCHIVE IULIAN - Botosani
                                                    0-3
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    0-3
                                                    0
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 VLAISAN GEORGICA - Vicovu de Jos
                                                    2-3
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    3-2
                                                    2
                                                    3
                                                    2 SALAVASTRU PETRU - Botosani
                                                    3-2
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    3-2
                                                    3
                                                    2
                                                    3 BUTNARU ANDREI - Iasi
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    4
                                                    1
                                                    4 RUGINA ADRIAN - Botosani
                                                    2-3
                                                    2-3
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    1
                                                    4
                                                    5 STAVARACHE FLORENTIN - Pascani
                                                    2-3
                                                    2-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0
                                                    6 -
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 VIERU COSTICA - Botosani
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    1-3
                                                    3-0
                                                    3
                                                    2
                                                    2 LUCIC CORNELIU - Suceava
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    2
                                                    4
                                                    3 PUIU ANDREI - Botosani
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    2
                                                    3
                                                    4 PINTILIE CAROL - Iasi
                                                    3-1
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    3
                                                    1
                                                    5 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
                                                    0-3
                                                    1-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0
                                                    6 -
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    LOC
                                                    AVg
                                                    AVp
                                                    NVp
                                                    1 LUPU CRISTIAN - Botosani
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3
                                                    4
                                                    3
                                                    -1
                                                    1
                                                    2 VACULISTEANU IONUT - Botosani
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    5
                                                    1
                                                    3 SIMIONESE OVIDIU - Granicesti
                                                    3-1
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    3-1
                                                    3-2
                                                    3
                                                    3
                                                    1
                                                    0
                                                    1
                                                    4 TAUCIUC EDI - Suceava
                                                    2-3
                                                    1-3
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3
                                                    2
                                                    3
                                                    1
                                                    1
                                                    5 NICA ALEXANDRU - Iasi
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    0
                                                    6 IACOBUT CATALIN - Bacau
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    1-3
                                                    3-1
                                                    1
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 CORNEANU SORIN - Botosani
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    5
                                                    1
                                                    2 PETROVICI PAUL - Targu Ocna
                                                    1-3
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    4
                                                    2
                                                    3 RUSU LUCIAN - Suceava
                                                    1-3
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    2
                                                    4
                                                    4 SPIRCU ALEXANDRU - Botosani
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3
                                                    3
                                                    5 COSAU TOADER - Targu Neamt
                                                    0-3
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    0
                                                    6 POTOLINCA TUDOR - Iasi
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    1
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 APARASCHIVE PAUL - Botosani
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    5
                                                    1
                                                    2 ALBU CONSTANTIN - Suceava
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    1-3
                                                    3-0
                                                    3
                                                    3
                                                    3 ALBOIU ROBERT - Botosani
                                                    2-3
                                                    0-3
                                                    3-1
                                                    1-3
                                                    3-1
                                                    2
                                                    4
                                                    4 GAVRILIUC DANIEL - Botosani
                                                    0-3
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    3-1
                                                    1
                                                    5 ROSCA ADELA - Galanesti
                                                    2-3
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    4
                                                    2
                                                    6 LOGHIN SERGIU - Pascani
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    0
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    LOC
                                                    AVg
                                                    AVp
                                                    NVp
                                                    1 STEFAN NARCIS - Botosani
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    2-3
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    2
                                                    3
                                                    1
                                                    2
                                                    1
                                                    2 OJOG PETRISOR - Bacau
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    5
                                                    1
                                                    3 BARABANCEA LILI - Iasi
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    1-3
                                                    3-0
                                                    2
                                                    -4
                                                    -2
                                                    1
                                                    4 ALUCULESA RADU - Botosani
                                                    3-2
                                                    2-3
                                                    2-3
                                                    3-1
                                                    2-3
                                                    2
                                                    4
                                                    0
                                                    0
                                                    1
                                                    5 PALAGHIANU MATEI - Salcea
                                                    3-2
                                                    1-3
                                                    3-1
                                                    1-3
                                                    3-0
                                                    3
                                                    2
                                                    6 OCU IOAN - Botosani
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    0-3
                                                    1
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 PADURET ANDREI - Bacau
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    4
                                                    1
                                                    2 GRUSCA NARCIS - Gura Humorului
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    1
                                                    4
                                                    3 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3
                                                    2
                                                    4 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
                                                    1-3
                                                    3-2
                                                    1-3
                                                    3-0
                                                    2
                                                    3
                                                    5 NISTOR ANDREEA - Botosani
                                                    6 JURGIU MARIAN - Botosani
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0
                                                    -



                                                    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 ISTRATE GHIORGHITA - Suceava
                                                    3-0
                                                    1-3
                                                    3-0
                                                    2
                                                    2
                                                    2 TAUCIUC EDI - Suceava
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0
                                                    3 PUIU ANDREI - Botosani
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    3
                                                    1
                                                    4 RUGINA ADRIAN - Botosani
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    1-3
                                                    1
                                                    -
                                                    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 BUTNARU ANDREI - Iasi
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3
                                                    1
                                                    2 PETROVICI PAUL - Targu Ocna
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    3-2
                                                    1
                                                    3 SIMIONESE OVIDIU - Granicesti
                                                    1-3
                                                    3-2
                                                    3-1
                                                    2
                                                    2
                                                    4 LUCIC CORNELIU - Suceava
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    1-3
                                                    0
                                                    -
                                                    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 PINTILIE CAROL - Iasi
                                                    3-1
                                                    1-3
                                                    3-2
                                                    2
                                                    2
                                                    2 ROSCA ADELA - Galanesti
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    3-2
                                                    1
                                                    3 SPIRCU ALEXANDRU - Botosani
                                                    3-1
                                                    3-2
                                                    0-3
                                                    2
                                                    1
                                                    4 LUPU CRISTIAN - Botosani
                                                    2-3
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    1
                                                    -
                                                    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    V
                                                    LOC
                                                    AVg
                                                    AVp
                                                    NVp
                                                    1 VACULISTEANU IONUT - Botosani
                                                    3-0
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    2
                                                    2
                                                    3
                                                    0
                                                    1
                                                    2 PALAGHIANU MATEI - Salcea
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    0
                                                    -7
                                                    3 ALBU CONSTANTIN - Suceava
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    1-3
                                                    2
                                                    1
                                                    4
                                                    1
                                                    1
                                                    4 RUSU LUCIAN - Suceava
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    3-1
                                                    2
                                                    0
                                                    -1
                                                    1
                                                    -
                                                    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 CORNEANU SORIN - Botosani
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    3
                                                    1
                                                    2 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
                                                    1-3
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    2
                                                    2
                                                    3 STEFAN NARCIS - Botosani
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    1-3
                                                    0
                                                    4 ALBOIU ROBERT - Botosani
                                                    1-3
                                                    0-3
                                                    3-1
                                                    1
                                                    -
                                                    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 APARASCHIVE PAUL - Botosani
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3
                                                    1
                                                    2 CHIRIAC MARIUS - Botosani
                                                    1-3
                                                    3-1
                                                    3-2
                                                    2
                                                    2
                                                    3 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    3-2
                                                    1
                                                    4 ALUCULESA RADU - Botosani
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    2-3
                                                    0
                                                    -
                                                    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    V
                                                    LOC
                                                    AVg
                                                    AVp
                                                    NVp
                                                    1 OJOG PETRISOR - Bacau
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3
                                                    1
                                                    7
                                                    2 SALAVASTRU PETRU - Botosani
                                                    2-3
                                                    2-3
                                                    3-1
                                                    1
                                                    2
                                                    0
                                                    1
                                                    1
                                                    3 GAVRILEI CONSTANTIN - Pascani
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    1-3
                                                    1
                                                    -4
                                                    -1
                                                    1
                                                    4 GRUSCA NARCIS - Gura Humorului
                                                    0-3
                                                    1-3
                                                    3-1
                                                    1
                                                    -3
                                                    0
                                                    1
                                                    -
                                                    Gr.superioara nr. 8 - Avansati
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 PADURET ANDREI - Bacau
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    1
                                                    2 VIERU COSTICA - Botosani
                                                    3-0
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    2
                                                    2
                                                    3 VLAISAN GEORGICA - Vicovu de Jos
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3
                                                    1
                                                    4 DAVID MAIA - Prelipca
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0
                                                    -


                                                    Eliminatorii Avansati

                                                    1. Puiu Andrei
                                                    ------------------------- Puiu Andrei 3-2
                                                    16. Pintilie Carol
                                                    ----------------------------------- Puiu Andrei 3-1
                                                    9. Chiriac Marius
                                                    ------------------------- Vlaisan Georgica 0-3
                                                    8. Vlaisan Georgica
                                                    -------------------------------------------------- Corneanu Sorin 0-3
                                                    5. Corneanu Sorin
                                                    ------------------------- Corneanu Sorin 3-1
                                                    12. Salavastru Petru
                                                    ----------------------------------- Corneanu Sorin 3-0
                                                    13. Simionese Ovidiu
                                                    ------------------------- Simionese Ovidiu 3-2
                                                    4. Albu Constantin
                                                    ----------------------------------------------------------------- Corneanu Sorin 3-1
                                                    3. Spircu Alexandru
                                                    ------------------------- Istrate Ghiorghita 1-3
                                                    14. Istrate Ghiorghita
                                                    ----------------------------------- Vieru Costica 1-3
                                                    11. Vieru Costica
                                                    ------------------------- Vieru Costica 3-1
                                                    6. Aparaschive Paul
                                                    -------------------------------------------------- Vieru Costica 3-1
                                                    7. Ojog Petrisor
                                                    ------------------------- Ojog Petrisor 3-1
                                                    10. Draganescu Stefan
                                                    ----------------------------------- Vaculisteanu Ionut 2-3
                                                    15. Vaculisteanu Ionut
                                                    ------------------------- Vaculisteanu Ionut 3-2
                                                    2. Butnaru Andrei


                                                    Clasament Avansati

                                                    1. Corneanu Sorin - Botosani
                                                    2. Vieru Costica - Botosani
                                                    3 -- 4
                                                    Puiu Andrei - Botosani
                                                    Vaculisteanu Ionut - Botosani
                                                    5 -- 8
                                                    Simionese Ovidiu - Granicesti
                                                    Istrate Ghiorghita - Suceava
                                                    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
                                                    Ojog Petrisor - Bacau
                                                    9 -- 16
                                                    Salavastru Petru - Botosani
                                                    Aparaschive Paul - Botosani
                                                    Pintilie Carol - Iasi
                                                    Butnaru Andrei - Iasi
                                                    Albu Constantin - Suceava
                                                    Spircu Alexandru - Botosani
                                                    Chiriac Marius - Botosani
                                                    Draganescu Stefan - Pascani
                                                    17 -- 2v gr.sup.
                                                    Rusu Lucian - Suceava
                                                    18 -- 26 1v gr.sup.
                                                    Lupu Cristian - Botosani
                                                    Paduret Andrei - Bacau
                                                    Grusca Narcis - Gura Humorului
                                                    Petrovici Paul - Targu Ocna
                                                    Gavrilei Constantin - Pascani
                                                    Alboiu Robert - Botosani
                                                    Aparaschivei Marcel - Botosani
                                                    Rugina Adrian - Botosani
                                                    Rosca Adela - Galanesti
                                                    27 -- 32 0v gr.sup.
                                                    Stefan Narcis - Botosani
                                                    Lucic Corneliu - Suceava
                                                    Aluculesa Radu - Botosani
                                                    Tauciuc Edi - Suceava
                                                    David Maia - Prelipca
                                                    Palaghianu Matei - Salcea
                                                    33 -- 2v gr.inf.
                                                    Barabancea Lili - Iasi
                                                    34 -- 37 1v gr.inf.
                                                    Gavriliuc Daniel - Botosani
                                                    Ocu Ioan - Botosani
                                                    Iacobut Catalin - Bacau
                                                    Potolinca Tudor - Iasi
                                                    38 -- 44 0v gr.inf.
                                                    Stavarache Florentin - Pascani
                                                    Nica Alexandru - Iasi
                                                    Mihalache Dario - Plopeni SV
                                                    Cosau Toader - Targu Neamt
                                                    Jurgiu Marian - Botosani
                                                    Loghin Sergiu - Pascani
                                                    Aparaschive Iulian - Botosani


                                                    Blade: lemn off...ce lemn !
                                                    Bh: cu tepi
                                                    Fh: fara tepi

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X