Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brașov - 18.06.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Brașov - 18.06.2022

    Turneu B, Brasov,18.06.2022



    LOCALITATEA:Brașov, : Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet




    DATA:

    Sambata 18.06.2022
    -ora 9,00 categoriile Elite+ Open
    -ora 10,30 categoriile Avansati + Hobby;
    Elite/Open, 24 locuri, 4 mese.
    Avansati/Hobby 24 locuri, 4 mese


    Prezenta se face cu 10-20 minute inainte de orele stabilite mai sus.


    LOGISTICA: 8 mese aprobate ITTF, mingi plastic*** ;
    SPATIUL DE JOC: 250 mp sala de sus si 300 mp Sala de jos;
    SUPRAFATA DE JOC: Parchet, Covor PVC Sport;
    FACILITATI: Vestiare, dusuri, garderoba;


    Se asigura apa plata 2 litri;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    -cupe, medalii si diplome pentru locul 1 si diplome, medalii pentru locurile 1-4

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum , telefonic sau whaysapp la nr 0722315757 (exclus SMS);
    - prioritatea la inscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 17.06.2022, ora 21,00, iar ultima înscriere se poate face până la data de 18.06.2022, ora 06,30.


    SISTEMUL DE JOC (pentru toate categoriile):

    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5-6 jucatori dupa regula sarpelui cu eventuale modificari functie de localitati (locul 1 nu se schimba) se califica primii 4;
    -Superioarele pot fi de 3-4 la open si avansati, iar la Hobby de 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP data de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu ;
    -La categoria Elite se joacă ”fiecare cu fiecare”, 8 persoane pe 4 mese.

    Altele:

    -se păstrează un wild card pentru fiecare categorie.

    -daca grupele nu se imperecheaza ca fiind de 6/grupa, se pot face si grupe de 5 sau 4 jucatori, iar in grupele superioare exista si varianta formarii gr de 3. In eventualitatea imperecherii cat mai corecte se pate califica si un jucator care nu s-a calificat din gr inferioare. Jucatorul care are cele mai buna rezultate, dupa: nr meciuri castigate, setajerajul cel mai bun, iar daca sunt la egalitate, se califica cel mai bine clasat din clasamentul AmaTur.

    - organizatorii isi rezerva dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natura a impiedica sub orice forma bunul mers al competitiei (atitudine necuviincioasa, nemotivati, retrageri multiple, etc.);

    TAXA DE PARTICIPARE:
    -30 lei persoanele peste 14 ani
    -20 lei copii pana la 14 ani;
    -persoanele cu dizabilitati, zero lei.


    Organizatori:
    Alex Bondoc 0743 086313
    Gelu Vladoiu 0722 315757
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Inscrieri Elite (18.06.2022) - 15:59:51 - v5.3 / cls_2022-iun

    1. Bondoc Alexandru, Brasov, 560 - 41,03 - E
    2. Balan Mihai, Ploiesti, 28 - 39,44 - E
    3. Stefan Patrick, Brasov, 228 - 37,71 - E
    4. Hutanu Alin, Brasov, 54 - 37,66 - E
    5. Grigore Alexandru, Campina, 19 - 37,23 - E
    6. Neculcea Alexandru, Moreni, 1771 - 36 - E
    7. Galiu Mihai, Brasov, 482 - 35,82 - E
    8. Vladoiu Gelu, Brasov, 84 - 29,14 - OW


    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    2-3
    2-3
    5
    1
    9
    1
    1
    2 BALAN MIHAI - Ploiesti
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    0-3
    1-3
    3
    6
    -4
    1
    1
    3 STEFAN PATRICK - Brasov
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    1-3
    3-2
    3-2
    4
    4
    4 HUTANU ALIN - Brasov
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2-3
    3-2
    3
    7
    -4
    -2
    1
    5 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    8
    6 NECULCEA ALEXANDRU - Moreni
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    11
    1
    1
    7 GALIU MIHAI - Brasov
    3-2
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3-1
    5
    3
    6
    -2
    1
    8 VLADOIU GELU - Brasov
    3-2
    3-1
    2-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1-3
    3
    5
    -3
    1
    1
    -


    Clasament Elite

    1. Bondoc Alexandru - Brasov


    2. Neculcea Alexandru - Moreni


    3 - Galiu Mihai - Brasov


    4-
    Stefan Patrick - Brasov

    5 -
    Vladoiu Gelu - Brasov

    6-
    Balan Mihai - Ploiesti

    7-
    Hutanu Alin - Brasov

    8-
    Grigore Alexandru - Campina



    Inscrieri OPEN (18.06.2022) - 07:27:23 - v5.3 / cls_2022-iun

    1. Loghin Florin, Brasov, 98 - 27,76 - O
    2. Kis Istvan, Brasov, 121 - 25,02 - OW
    3. Ciobanu Adrian, Brasov, 623 - 23,6 - O
    4. Croitoru Adrian Nicolae, Brasov, 535 - 23,17 - O
    5. Dimache Maria, Brasov, 182 - 22,81 - OF
    6. Mitrofan Petrica, Brasov, 901 - 21,02 - OW
    7. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 455 - 19,77 - A
    8. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 287 - 16,6 - A
    9. Ciorasteanu Ionut, Brasov, 1451 - 13,7 - A
    10. Korodi Krisztian, Aita Mare, 939 - 11,11 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 LOGHIN FLORIN - Brasov
    2-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    2 CROITORU ADRIAN NICOLAE - Brasov
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 DIMACHE MARIA - Brasov
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    5 CIORASTEANU IONUT - Brasov
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 KIS ISTVAN - Brasov
    1-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    2 CIOBANU ADRIAN - Brasov
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 MITROFAN PETRICA - Brasov
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 TOMA DAN - Sfantu Gheorghe
    3-0
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    3
    5 KORODI KRISZTIAN - Aita Mare
    3-2
    1-3
    1-3
    0-3
    1
    4
    -


    Gr.superioara nr. 1 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DIMACHE MARIA - Brasov
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 MITROFAN PETRICA - Brasov
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    3 LOGHIN FLORIN - Brasov
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 KORODI KRISZTIAN - Aita Mare
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CIOBANU ADRIAN - Brasov
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 CROITORU ADRIAN NICOLAE - Brasov
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 TOMA DAN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4 CIORASTEANU IONUT - Brasov
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -


    Eliminatorii OPEN

    1. Dimache Maria
    ------------------------- Dimache Maria 3-0
    8. Bye
    ----------------------------------- Dimache Maria 3-2
    5. Bye
    ------------------------- Croitoru Adrian Nicolae 0-3
    4. Croitoru Adrian Nicolae
    -------------------------------------------------- Ciobanu Adrian 2-3
    3. Loghin Florin
    ------------------------- Loghin Florin 3-0
    6. Bye
    ----------------------------------- Ciobanu Adrian 1-3
    7. Bye
    ------------------------- Ciobanu Adrian 0-3
    2. Ciobanu Adrian




    Clasament OPEN

    1. Ciobanu Adrian - Brasov
    2. Dimache Maria - Brasov
    3 -- 4
    Loghin Florin - Brasov
    Croitoru Adrian Nicolae - Brasov
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Korodi Krisztian - Aita Mare
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Ciorasteanu Ionut - Brasov
    9 -- 1v gr.inf.
    Kis Istvan - Brasov
    10 -- 0v gr.inf.
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti



    Inscrieri Avansati (18.06.2022, ora 10,30) - 07:27:32 - v5.3 / cls_2022-iun

    1. Pitac Ovidiu, Brasov, 685 - 16,31 - AW
    2. Iancu Marius, Brasov, 395 - 16,3 - A
    3. Vizoli Alexandru, Fagaras, 713 - 16,08 - A
    4. Matsumoto Paul, Brasov, 337 - 15,18 - A
    5. Munteanu Ion, Brasov, 935 - 14,88 - A
    6. Bucsoiu Vlad, Brasov, 1304 - 14,73 - A
    7. Tirlea Gheorghe, Brasov, 518 - 14,67 - A
    8. Lenart Kendi Istvan, Targu Secuiesc, 582 - 14,28 - A
    9. Korodi Csaba, Aita Mare, 834 - 13,27 - A
    10. Ianovici Florin, Brasov, 984 - 12,5 - A
    11. Bitoiu Horia, Azuga, 978 - 12,37 - A
    12. Ciky Cornel, Fagaras, 1673 - 11,53 - AW
    13. Arimia Constantin, Azuga, 900 - 11,34 - A
    14. Birta Andrei, Brasov, 1031 - 10,57 - A
    15. Soficaru George, Brasov, 1316 - 10,36 - A
    16. Dumitrascu Cristi, Brasov, 597 - 9,83 - H
    17. Malene Petru, Fagaras, 759 - 9,56 - H
    18. Drapac Gheorghe, Brasov, 750 - 8,23 - H


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PITAC OVIDIU - Brasov
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    -1
    1
    1
    2 BUCSOIU VLAD - Brasov
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
    3-1
    1-3
    2-3
    3-1
    0-3
    2
    -2
    -1
    1
    4 CIKY CORNEL - Fagaras
    3-1
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    5 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    6 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    4
    -4
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 IANCU MARIUS - Brasov
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    7
    1
    1
    2 MUNTEANU ION - Brasov
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    10
    1
    1
    3 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    3
    5
    -2
    1
    4 BITOIU HORIA - Azuga
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    -7
    1
    1
    5 BIRTA ANDREI - Brasov
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -9
    -2
    1
    6 MALENE PETRU - Fagaras
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    -6
    1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VIZOLI ALEXANDRU - Fagaras
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    3-0
    3-2
    3-1
    1-3
    3-1
    4
    1
    3 KORODI CSABA - Aita Mare
    2-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4 IANOVICI FLORIN - Brasov
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    4
    5 SOFICARU GEORGE - Brasov
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-2
    3
    3
    6 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BUCSOIU VLAD - Brasov
    3-1
    0-3
    1
    2
    2 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
    1-3
    1-3
    0
    3 SOFICARU GEORGE - Brasov
    3-0
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 IANCU MARIUS - Brasov
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 PITAC OVIDIU - Brasov
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 IANOVICI FLORIN - Brasov
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 CIKY CORNEL - Fagaras
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 MALENE PETRU - Fagaras
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 VIZOLI ALEXANDRU - Fagaras
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 MUNTEANU ION - Brasov
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    0-3
    0-3
    0
    -


    Eliminatorii Avansati

    1. Soficaru George
    ------------------------- Matsumoto Paul 2-3
    8. Matsumoto Paul
    ----------------------------------- Munteanu Ion 2-3
    5. Pitac Ovidiu
    ------------------------- Munteanu Ion 2-3
    4. Munteanu Ion
    -------------------------------------------------- Munteanu Ion 3-1
    3. Ciky Cornel
    ------------------------- Ciky Cornel 3-2
    6. Bucsoiu Vlad
    ----------------------------------- Ciky Cornel 3-2
    7. Vizoli Alexandru
    ------------------------- Iancu Marius 1-3
    2. Iancu Marius


    Clasament Avansati

    1. Munteanu Ion - Brasov
    2. Ciky Cornel - Fagaras
    3 -- 4
    Matsumoto Paul - Brasov
    Iancu Marius - Brasov
    5 -- 8
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Bucsoiu Vlad - Brasov
    Soficaru George - Brasov
    Vizoli Alexandru - Fagaras
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Lenart Kendi Istvan - Targu Secuiesc
    Ianovici Florin - Brasov
    Malene Petru - Fagaras
    Drapac Gheorghe - Brasov
    13 -- 14 2v gr.inf.
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Korodi Csaba - Aita Mare
    15 -- 16 1v gr.inf.
    Bitoiu Horia - Azuga
    Birta Andrei - Brasov
    17 -- 18 0v gr.inf.
    Arimia Constantin - Azuga
    Dumitrascu Cristi - Brasov


    Inscrieri Hobby (18.06.2022, ora 10,30) - 07:27:45 - v5.3 / cls_2022-iun

    1. Radu Ciprian, Brasov, 1210 - 7,93 - H
    2. Restea Lucian Constantin, Fagaras, 1802 - 7,1 - H
    3. Cantemir Constantin Mihai, Fagaras, 2221 - 6,8 - H
    4. Korodi Daniel, Aita Mare, 1475 - 6,68 - H
    5. Niculescu Marin, Bucuresti, 2106 - 6,17 - HW
    6. Serban Radu, Brasov, 2982 - 6 - H
    7. Gherghel Cristian, Fagaras, 1621 - 5,72 - H
    8. Cuzub Rares, Brasov, 2206 - 5,63 - H
    9. Oprea Tiberiu, Brasov, 1284 - 5,41 - H
    10. Oprea Ramona, Brasov, 2291 - 4,4 - HF
    11. Antonya Csaba, Brasov, 5001 - 0
    12. Decuseara Mihai, Brasov, 5002 - 0
    -----------------------------------------

    Gr.inferioara nr. 1
    - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 RADU CIPRIAN - Brasov
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 KORODI DANIEL - Aita Mare
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    1-3
    2
    -1
    -1
    1
    3 NICULESCU MARIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 GHERGHEL CRISTIAN - Fagaras
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    5 OPREA TIBERIU - Brasov
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    3
    -2
    1
    1
    6 DECUSEARA MIHAI - Brasov
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    1-3
    2
    4
    -4
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 RESTEA LUCIAN CONSTANTIN - Fagaras
    0-3
    3-0
    1-3
    3-1
    0-3
    2
    4
    2 CANTEMIR CONSTANTIN MIHAI - Fagaras
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 SERBAN RADU - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4 CUZUB RARES - Brasov
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    5 OPREA RAMONA - Brasov
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    6 ANTONYA CSABA - Brasov
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    3
    -
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 RADU CIPRIAN - Brasov
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 CANTEMIR CONSTANTIN MIHAI - Fagaras
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    3 OPREA TIBERIU - Brasov
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    4 RESTEA LUCIAN CONSTANTIN - Fagaras
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CUZUB RARES - Brasov
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GHERGHEL CRISTIAN - Fagaras
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ANTONYA CSABA - Brasov
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 DECUSEARA MIHAI - Brasov
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Eliminatorii Hobby

    1. Radu Ciprian
    ------------------------- Radu Ciprian 3-0
    8. Bye
    ----------------------------------- Radu Ciprian 3-1
    5. Bye
    ------------------------- Gherghel Cristian 0-3
    4. Gherghel Cristian
    -------------------------------------------------- Radu Ciprian 3-2
    3. Restea Lucian Constantin
    ------------------------- Restea Lucian Constantin 3-0
    6. Bye
    ----------------------------------- Cuzub Rares 2-3
    7. Bye
    ------------------------- Cuzub Rares 0-3
    2. Cuzub Rares

    Clasament Hobby

    1. Radu Ciprian - Brasov
    2. Cuzub Rares - Brasov
    3 -- 4
    Gherghel Cristian - Fagaras
    Restea Lucian Constantin - Fagaras
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Oprea Tiberiu - Brasov
    Antonya Csaba - Brasov
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Cantemir Constantin Mihai - Fagaras
    Decuseara Mihai - Brasov
    9 -- 2v gr.inf.
    Korodi Daniel - Aita Mare
    10 -- 1v gr.inf.
    Oprea Ramona - Brasov
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Niculescu Marin - Bucuresti
    Serban Radu - Brasov
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Loghin Florin ...open ... Brașov

      Comentariu


      • #4
        Iancu Marius... avansați... Brașov

        Comentariu


        • #5
          Drapac Gheorghe /Brașov /Hobby /cu dizabilități

          Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Dimache Maria - Open - Brasov

            Comentariu


            • #7
              Se înscrie din Brașov la Avansați:
              Matsumoto Paul
              Birta Andrei
              Maftei Robert
              Și la hobby:
              Cuzub Rareș

              Comentariu


              • #8
                Kis István Open.

                Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Se înscriu de la Făgăraș:

                  Ciky Cornel la Avansați,
                  Malene Petru la Avansați,
                  Vizoli Alexandru la Avansați,
                  Niculescu Marin la Hobby

                  Comentariu


                  • #10
                    Ianovici Florin /Brașov /Hobby

                    Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Hutanu Alin...elite/open....Brasov
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • #12
                        Anghel Liviu Ploiesti Avansati


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de KONSTANTIN Vezi post
                          Ianovici Florin /Brașov /Hobby

                          Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk
                          Avansați /Hobby

                          Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Elite
                            Bondoc Alex
                            Bokor Zoltan Jr
                            Macovei Liviu
                            Galiu Mihai
                            13 Rules

                            Comentariu


                            • #15
                              Stefan Patrick...elite/open...Brasov
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • #16
                                Cantemir Constantin Mihai (Fagaras) - Hobby

                                Trimis de pe al meu SM-A528B folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • #17
                                  Restea Lucian Constantin (Fagaras) - Hobby

                                  Trimis de pe al meu SM-A528B folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Decuseara Mihai Brașov Hobby NOU
                                    13 Rules

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Buna seara, se inscriu:
                                      Tirlea Gheorghe,
                                      Dumitrascu Cristi,
                                      ambii avansati/hobby,
                                      ambii Brasov...!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Salutare! George Soficaru /Avansati /Brasov

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscrie Lenart Kendi Istvan din Tg Secuiesc la Avansati, cu dizabilitati. Va multumesc.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Fântână Raul Hobby NOU
                                            Brasov
                                            13 Rules

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Toboșaru Gheorghe
                                              Avansați

                                              Trimis de pe al meu SM-G525F folosind Tapatalk

                                              Blade: Nittaku Acoustic;
                                              FH: Butterfly Tenergy 05;
                                              BH: Victas Stiff.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Oprea Tiberiu /Brașov /Hobby ...
                                                Oprea Ramona /Brașov /Hobby

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Munteanu Ion Avansati Brașov.
                                                  Ciobanu Adrian Open Brașov.

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X