Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Aiud, 02-03 iulie 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Din Cluj se înscrie la avansati Ifrosa Ciprian
    Adrian Buga likes this.

    Comentariu


    • Se inscrie Homana Ioan, din Stremt, la categoria Hobby. ( jucator nou )

      Comentariu


      • Gr.inferioara nr. 2 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 BUTURA VASILE - Alba Iulia
        3-2
        3-1
        3-1
        3-0
        4
        1
        2 SABAU AUREL - Tarnaveni
        2-3
        2-3
        0-3
        1-3
        0
        3 DIRLEA IOAN - Aiud
        1-3
        3-2
        3-1
        3-2
        3
        2
        4 POPA PAUL - Sibiu
        1-3
        3-0
        1-3
        1-3
        1
        4
        5 ORBAN MARIUS - Lugoj
        0-3
        3-1
        2-3
        3-1
        2
        3
        6 -
        -
        andreyutzu likes this.
        TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

        Rule no.1 - The ball must reach the table
        Rule no.2 - The ball will return on the table

        Comentariu


        • Gr.inferioara nr. 1 - Elite
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 MARCHIS MAXIMILIAN - Cluj Napoca
          3-0
          3-1
          3-1
          3-0
          4
          1
          2 FARKAS GABOR - Targu Mures
          0-3
          3-1
          3-0
          3-2
          3
          2
          3 PAVEL CALIN - Hunedoara
          1-3
          1-3
          3-1
          1-3
          1
          4
          4 NASCU SERBAN - Cluj Napoca
          1-3
          0-3
          1-3
          1-3
          0
          5 TOADER VALENTIN - Agnita
          0-3
          2-3
          3-1
          3-1
          2
          3
          6 -
          -
          TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

          Rule no.1 - The ball must reach the table
          Rule no.2 - The ball will return on the table

          Comentariu


          • Gr.inferioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            AVg
            AVp
            NVp
            1 BENYI CRINEL - Tarnaveni
            1-3
            1-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            2
            1
            1
            2 BOTEA FABIAN - Hunedoara
            3-1
            1-3
            0-3
            3-0
            2
            4
            0
            -1
            1
            3 GOIA ALINA - Cluj Napoca
            3-1
            3-1
            0-3
            3-2
            3
            1
            4 BARDAS MARK - Dumbraveni SB
            0-3
            3-0
            3-0
            1-3
            2
            3
            1
            0
            1
            5 MANITIU FLORIN - Sibiu
            0-3
            0-3
            2-3
            3-1
            1
            6 -
            -
            Gr.inferioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 BUTURA VASILE - Alba Iulia
            3-2
            3-1
            3-1
            3-0
            4
            1
            2 SABAU AUREL - Tarnaveni
            2-3
            2-3
            0-3
            1-3
            0
            3 DIRLEA IOAN - Aiud
            1-3
            3-2
            3-1
            3-2
            3
            2
            4 POPA PAUL - Sibiu
            1-3
            3-0
            1-3
            1-3
            1
            4
            5 ORBAN MARIUS - Lugoj
            0-3
            3-1
            2-3
            3-1
            2
            3
            6 -
            -
            Gr.inferioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 5
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
            3-1
            1-3
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 MIGEA CORNEL - Sibiu
            1-3
            3-1
            1-3
            3-1
            2
            3
            3 BUCUR DAN - Cisnadie
            3-1
            1-3
            2-3
            3-2
            2
            4
            4 STOICA MIHAI - Mioveni
            0-3
            3-1
            3-2
            3-2
            3
            2
            5 PIPER PETRU - Luna CJ
            0-3
            1-3
            2-3
            2-3
            0
            6 -
            -
            Gr.inferioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 6
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 HANCIG MIRCEA - Timisoara
            0-3
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            2
            2 WEISS SIMONA - Cisnadie
            3-0
            3-2
            3-1
            3-1
            4
            1
            3 STANCIU DUMITRU - Simeria
            1-3
            2-3
            2-3
            1-3
            0
            4 NAGHI VLAD - Hunedoara
            0-3
            1-3
            3-2
            1-3
            1
            4
            5 JANSEN LUKAS - Cluj Napoca
            0-3
            1-3
            3-1
            3-1
            2
            3
            6 -
            -
            Gr.inferioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 7
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            AVg
            AVp
            NVp
            1 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
            0-3
            3-2
            3-0
            3-2
            3-0
            4
            3
            5
            -2
            1
            2 POSTELNICU MIHAI - Sibiu
            3-0
            2-3
            3-0
            3-2
            3-0
            4
            1
            9
            2
            1
            3 DRANCA DAVID - Aiud
            2-3
            3-2
            3-0
            3-2
            3-0
            4
            2
            9
            0
            1
            4 IFROSA PETRU - Cluj Napoca
            0-3
            0-3
            0-3
            2-3
            3-2
            1
            5 MORAR ALIN - Alba Iulia
            2-3
            2-3
            2-3
            3-2
            3-2
            2
            4
            6 MOLDOVEAN VALER - Calan
            0-3
            0-3
            0-3
            2-3
            2-3
            0
            -
            Gr.inferioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 13
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 CSAKY TIBERIU - Resita
            1-3
            3-2
            3-2
            3-2
            3-0
            4
            2
            2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
            3-1
            3-0
            3-2
            3-1
            3-1
            5
            1
            3 KIS ISTVAN - Brasov
            2-3
            0-3
            1-3
            3-2
            3-2
            2
            4
            4 STRUGAR IOAN - Deda
            2-3
            2-3
            3-1
            3-1
            3-1
            3
            3
            5 RADU CONSTANTIN - Sibiu
            2-3
            1-3
            2-3
            1-3
            3-0
            1
            6 SOLYOM SANDOR - Cluj Napoca
            0-3
            1-3
            2-3
            1-3
            0-3
            0
            -
            Gr.inferioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 15
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            AVg
            AVp
            NVp
            1 CIOBANU DANIEL - Blaj
            3-2
            3-0
            3-0
            3-0
            0-3
            4
            1
            2 DEGIANSCHI OBRAD - Resita
            2-3
            2-3
            3-1
            3-0
            3-1
            3
            3
            5
            1
            1
            3 BOZOSAN PETRE - Sibiu
            0-3
            3-2
            1-3
            3-1
            3-0
            3
            2
            1
            4
            2
            4 MARCHIS ALEXANDRA - Cluj Napoca
            0-3
            1-3
            3-1
            3-0
            0-3
            2
            5 CIR FLORIN - Razboieni
            0-3
            0-3
            1-3
            0-3
            1-3
            0
            6 FULOP ATTILA - Aiud
            3-0
            1-3
            0-3
            3-0
            3-1
            3
            4
            3
            -5
            0
            -
            Gr.inferioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 16
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            LOC
            1 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
            3-2
            3-2
            3-0
            3-1
            3-0
            5
            1
            2 PETA OCTAVIAN - Cluj Napoca
            2-3
            2-3
            3-0
            3-2
            3-2
            3
            2
            3 BUMBU PAVEL - Razboieni
            2-3
            3-2
            0-3
            1-3
            0-3
            1
            4 DAMIAN MIRCEA - Bistrita
            0-3
            0-3
            3-0
            3-2
            3-2
            3
            3
            5 BARDAS IOAN - Dumbraveni SB
            1-3
            2-3
            3-1
            2-3
            3-1
            2
            4
            6 SABAU GHEORGHE - Tarnaveni
            0-3
            2-3
            3-0
            2-3
            1-3
            1
            -


            Grupe superioare Open

            Gr. nr. 1 ... ... masa nr. 1
            1. Goia Alina, Cluj Napoca
            2. Dranca David, Aiud
            3. Orban Marius, Lugoj
            4. Naghi Vlad, Hunedoara

            Gr. nr. 2 ... ... masa nr. 2
            1. Butura Vasile, Alba Iulia
            2. Csaky Tiberiu, Resita
            3. Migea Cornel, Sibiu
            4. Morar Alin, Alba Iulia

            Gr. nr. 3 ... ... masa nr. 5
            1. Popovici Ciprian, Hunedoara
            2. Bozosan Petre, Sibiu
            3. Jansen Lukas, Cluj Napoca
            4. Kis Istvan, Brasov

            Gr. nr. 4 ... ... masa nr. 6
            1. Weiss Simona, Cisnadie
            2. Peta Octavian, Cluj Napoca
            3. Orban Alexandru, Lugoj
            4. Fulop Attila, Aiud

            Gr. nr. 5 ... ... masa nr. 7
            1. Postelnicu Mihai, Sibiu
            2. Benyi Crinel, Tarnaveni
            3. Strugar Ioan, Deda
            4. Bardas Ioan, Dumbraveni SB

            Gr. nr. 6 ... ... masa nr. 13
            1. Trocan Nicolae, Mioveni
            2. Dirlea Ioan, Aiud
            3. Degianschi Obrad, Resita
            4. Botea Fabian, Hunedoara

            Gr. nr. 7 ... ... masa nr. 15
            1. Ciobanu Daniel, Blaj
            2. Stoica Mihai, Mioveni
            3. Damian Mircea, Bistrita
            4. Popa Paul, Sibiu

            Gr. nr. 8 ... ... masa nr. 16
            1. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu
            2. Hancig Mircea, Timisoara
            3. Bardas Mark, Dumbraveni SB
            4. Bucur Dan, Cisnadie
            mihais mioveni and andreyutzu like this.
            TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

            Rule no.1 - The ball must reach the table
            Rule no.2 - The ball will return on the table

            Comentariu


            • Hai Vlăduț!!

              Comentariu


              • Gr.inferioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 8
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 MARCHIS MAXIMILIAN - Cluj Napoca
                3-0
                3-1
                3-1
                3-0
                4
                1
                2 FARKAS GABOR - Targu Mures
                0-3
                3-1
                3-0
                3-2
                3
                2
                3 PAVEL CALIN - Hunedoara
                1-3
                1-3
                3-1
                1-3
                1
                4
                4 NASCU SERBAN - Cluj Napoca
                1-3
                0-3
                1-3
                1-3
                0
                5 TOADER VALENTIN - Agnita
                0-3
                2-3
                3-1
                3-1
                2
                3
                6 -
                -
                Gr.inferioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 9
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                AVg
                AVp
                NVp
                1 MOCEAN DAN - Cluj Napoca
                3-1
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                5
                1
                2 BACIU GABRIEL - Tarnaveni
                1-3
                3-1
                3-0
                2-3
                3-0
                3
                2
                5
                2
                1
                3 MURESAN OVIDIU - Caransebes
                0-3
                1-3
                2-3
                0-3
                3-0
                1
                4 DAMIAN ALIN - Campia Turzii
                0-3
                0-3
                3-2
                3-2
                3-1
                3
                4
                -2
                -2
                1
                5 TELEKI ZSOLT - Cluj Napoca
                0-3
                3-2
                3-0
                2-3
                3-2
                3
                3
                1
                0
                1
                6 MARGINEAN MIHAI - Luna CJ
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                2-3
                0
                -
                Gr.inferioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 10
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 PETRUS FLORIN - Zalau
                3-1
                2-3
                3-1
                3-2
                3-0
                4
                2
                2 SIMION BOBY - Cluj Napoca
                1-3
                1-3
                3-1
                3-0
                3-1
                3
                3
                3 MOLDOVAN ALEXANDRU - Tarnaveni
                3-2
                3-1
                3-1
                3-2
                3-0
                5
                1
                4 MICAN NICOLAE - Dej
                1-3
                1-3
                1-3
                1-3
                3-1
                1
                5 MAXIM VALENTIN - Cluj Napoca
                2-3
                0-3
                2-3
                3-1
                3-2
                2
                4
                6 GROS EDUARD - Lupeni
                0-3
                1-3
                0-3
                1-3
                2-3
                0
                -
                Gr.inferioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 11
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
                3-2
                3-0
                3-0
                3-2
                3-1
                5
                1
                2 GOGU GABRIEL - Cluj Napoca
                2-3
                3-0
                3-0
                3-2
                3-1
                4
                2
                3 ZAMBLAU IONUT - Cluj Napoca
                0-3
                0-3
                0-3
                3-1
                1-3
                1
                4 POPA RADU - Deva
                0-3
                0-3
                3-0
                2-3
                3-1
                2
                4
                5 MICLOS ANDREI - Dej
                2-3
                2-3
                1-3
                3-2
                3-2
                2
                3
                6 GECSE ALPAR - Chibed
                1-3
                1-3
                3-1
                1-3
                2-3
                1
                -


                Grupe superioare Elite

                Gr. nr. 1 ... ... masa nr. 8
                1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca
                2. Baciu Gabriel, Tarnaveni
                3. Simion Boby, Cluj Napoca
                4. Popa Radu, Deva

                Gr. nr. 2 ... ... masa nr. 9
                1. Mocean Dan, Cluj Napoca
                2. Petrus Florin, Zalau
                3. Miclos Andrei, Dej
                4. Pavel Calin, Hunedoara

                Gr. nr. 3 ... ... masa nr. 10
                1. Moldovan Alexandru, Tarnaveni
                2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca
                3. Toader Valentin, Agnita
                4. Damian Alin, Campia Turzii

                Gr. nr. 4 ... ... masa nr. 11
                1. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures
                2. Farkas Gabor, Targu Mures
                3. Teleki Zsolt, Cluj Napoca
                4. Maxim Valentin, Cluj Napoca
                mihais mioveni and andreyutzu like this.
                TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                Rule no.1 - The ball must reach the table
                Rule no.2 - The ball will return on the table

                Comentariu


                • Eliminatorii Elite

                  1. Loc 1 Gr. 1
                  -------------------------
                  8. Loc 2 Gr. 3
                  -----------------------------------
                  5. Loc 2 Gr. 2
                  -------------------------
                  4. Loc 1 Gr. 4
                  --------------------------------------------------
                  3. Loc 1 Gr. 3
                  -------------------------
                  6. Loc 2 Gr. 1
                  -----------------------------------
                  7. Loc 2 Gr. 4
                  -------------------------
                  2. Loc 1 Gr. 2




                  Eliminatorii Open

                  1. Loc 1 Gr. 1
                  -------------------------
                  16. Loc 2 Gr. 3
                  -----------------------------------
                  9. Loc 2 Gr. 6
                  -------------------------
                  8. Loc 1 Gr. 8
                  --------------------------------------------------
                  5. Loc 1 Gr. 5
                  -------------------------
                  12. Loc 2 Gr. 7
                  -----------------------------------
                  13. Loc 2 Gr. 2
                  -------------------------
                  4. Loc 1 Gr. 4
                  -----------------------------------------------------------------
                  3. Loc 1 Gr. 3
                  -------------------------
                  14. Loc 2 Gr. 1
                  -----------------------------------
                  11. Loc 2 Gr. 8
                  -------------------------
                  6. Loc 1 Gr. 6
                  --------------------------------------------------
                  7. Loc 1 Gr. 7
                  -------------------------
                  10. Loc 2 Gr. 5
                  -----------------------------------
                  15. Loc 2 Gr. 4
                  -------------------------
                  2. Loc 1 Gr. 2
                  mihais mioveni likes this.
                  TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                  When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                  Rule no.1 - The ball must reach the table
                  Rule no.2 - The ball will return on the table

                  Comentariu


                  • Un turneu foarte FIERBINTE, disputat la mesele dej oc și afară la mâncare. MINUNAT.
                    Ps. Mulțumesc și domnului Florin din Zalău pentru licoarea fermecată.
                    tavy, patraulea1980 and 2 others like this.

                    Comentariu


                    • Gr.superioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      AVg
                      AVp
                      NVp
                      1 GOIA ALINA - Cluj Napoca
                      1-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      -2
                      0
                      1
                      2 DRANCA DAVID - Aiud
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      3 ORBAN MARIUS - Lugoj
                      3-0
                      0-3
                      2-3
                      1
                      2
                      -1
                      2
                      1
                      4 NAGHI VLAD - Hunedoara
                      0-3
                      0-3
                      3-2
                      1
                      -5
                      -2
                      1
                      -
                      Gr.superioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 6
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 WEISS SIMONA - Cisnadie
                      3-1
                      2-3
                      3-1
                      2
                      2
                      2 PETA OCTAVIAN - Cluj Napoca
                      1-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
                      3-2
                      3-0
                      3-1
                      3
                      1
                      4 FULOP ATTILA - Aiud
                      1-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      -
                      Gr.superioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 13
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      AVg
                      AVp
                      NVp
                      1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
                      1-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      2
                      0
                      1
                      2 DIRLEA IOAN - Aiud
                      3-1
                      0-3
                      3-1
                      2
                      1
                      -1
                      1
                      3 DEGIANSCHI OBRAD - Resita
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      4
                      1
                      1
                      4 BOTEA FABIAN - Hunedoara
                      1-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      -
                      Gr.superioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 16
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
                      1-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      2
                      2 HANCIG MIRCEA - Timisoara
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      3 BARDAS MARK - Dumbraveni SB
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      4 BUCUR DAN - Cisnadie
                      1-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      -
                      Gr.superioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 15
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 CIOBANU DANIEL - Blaj
                      3-0
                      2-3
                      3-0
                      2
                      1
                      2 STOICA MIHAI - Mioveni
                      0-3
                      3-1
                      1-3
                      1
                      3 DAMIAN MIRCEA - Bistrita
                      3-2
                      1-3
                      1-3
                      1
                      4 POPA PAUL - Sibiu
                      0-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      -
                      Gr.superioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 7
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      AVg
                      AVp
                      NVp
                      1 POSTELNICU MIHAI - Sibiu
                      1-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      0
                      1
                      2 BENYI CRINEL - Tarnaveni
                      3-1
                      3-0
                      1-3
                      2
                      2
                      3
                      0
                      1
                      3 STRUGAR IOAN - Deda
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4 BARDAS IOAN - Dumbraveni SB
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      1
                      3
                      0
                      1
                      -
                      Gr.superioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 BUTURA VASILE - Alba Iulia
                      3-0
                      3-1
                      3-1
                      3
                      1
                      2 CSAKY TIBERIU - Resita
                      0-3
                      2-3
                      3-0
                      1
                      3 MIGEA CORNEL - Sibiu
                      1-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      2
                      4 MORAR ALIN - Alba Iulia
                      1-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      -
                      Gr.superioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 5
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      LOC
                      1 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
                      3-1
                      3-2
                      3-1
                      3
                      1
                      2 BOZOSAN PETRE - Sibiu
                      1-3
                      2-3
                      3-2
                      1
                      3 JANSEN LUKAS - Cluj Napoca
                      2-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      2
                      4 KIS ISTVAN - Brasov
                      1-3
                      2-3
                      0-3
                      0
                      -
                      andreyutzu and mihais mioveni like this.
                      TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                      Rule no.1 - The ball must reach the table
                      Rule no.2 - The ball will return on the table

                      Comentariu


                      • Gr.superioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 9
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 MOCEAN DAN - Cluj Napoca
                        3-1
                        3-0
                        3-1
                        3
                        1
                        2 PETRUS FLORIN - Zalau
                        1-3
                        3-0
                        3-2
                        2
                        2
                        3 MICLOS ANDREI - Dej
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        4 PAVEL CALIN - Hunedoara
                        1-3
                        2-3
                        1-3
                        0
                        -
                        Gr.superioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 11
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        3
                        1
                        2 FARKAS GABOR - Targu Mures
                        1-3
                        2-3
                        3-0
                        1
                        3 TELEKI ZSOLT - Cluj Napoca
                        1-3
                        3-2
                        3-0
                        2
                        2
                        4 MAXIM VALENTIN - Cluj Napoca
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        -
                        Gr.superioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 8
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 MARCHIS MAXIMILIAN - Cluj Napoca
                        3-2
                        3-1
                        3-0
                        3
                        1
                        2 BACIU GABRIEL - Tarnaveni
                        2-3
                        3-1
                        3-1
                        2
                        2
                        3 SIMION BOBY - Cluj Napoca
                        1-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        4 POPA RADU - Deva
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        1
                        -
                        Gr.superioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 10
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 MOLDOVAN ALEXANDRU - Tarnaveni
                        0-3
                        3-2
                        3-2
                        2
                        2
                        2 GOGU GABRIEL - Cluj Napoca
                        3-0
                        3-1
                        3-1
                        3
                        1
                        3 TOADER VALENTIN - Agnita
                        2-3
                        1-3
                        3-2
                        1
                        4 DAMIAN ALIN - Campia Turzii
                        2-3
                        1-3
                        2-3
                        0
                        -
                        TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                        Rule no.1 - The ball must reach the table
                        Rule no.2 - The ball will return on the table

                        Comentariu


                        • Calificati in eliminatorii - Open
                          1 Dranca David Orban Marius
                          2 Butura Vasile Migea Cornel
                          3 Popovici Ciprian Jansen Lukas
                          4 Orban Alexandru Weiss Simona
                          5 Bardas Ioan Benyi Crinel
                          6 Degianschi Obrad Trocan Nicolae
                          7 Ciobanu Daniel Popa Paul
                          8 Hancig Mircea Negrea Olimpiu

                          Eliminatorii Open

                          1. Dranca David
                          -------------------------
                          16. Jansen Lukas
                          -----------------------------------
                          9. Trocan Nicolae
                          -------------------------
                          8. Hancig Mircea
                          --------------------------------------------------
                          5. Bardas Ioan
                          -------------------------
                          12. Popa Paul
                          -----------------------------------
                          13. Migea Cornel
                          -------------------------
                          4. Orban Alexandru
                          -----------------------------------------------------------------
                          3. Popovici Ciprian
                          -------------------------
                          14. Orban Marius
                          -----------------------------------
                          11. Negrea Olimpiu
                          -------------------------
                          6. Degianschi Obrad
                          --------------------------------------------------
                          7. Ciobanu Daniel
                          -------------------------
                          10. Benyi Crinel
                          -----------------------------------
                          15. Weiss Simona
                          -------------------------
                          2. Butura Vasile
                          TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                          Rule no.1 - The ball must reach the table
                          Rule no.2 - The ball will return on the table

                          Comentariu


                          • Calificati in eliminatorii - Elite
                            1 Marchis Maximilian Baciu Gabriel
                            2 Mocean Dan Petrus Florin
                            3 Gogu Gabriel Moldovan Alexandru
                            4 Moldovan Horvath Csaba Teleki Zsolt

                            Eliminatorii Elite

                            1. Marchis Maximilian
                            -------------------------
                            8. Moldovan Alexandru
                            -----------------------------------
                            5. Petrus Florin
                            -------------------------
                            4. Moldovan Horvath Csaba
                            --------------------------------------------------
                            3. Gogu Gabriel
                            -------------------------
                            6. Baciu Gabriel
                            -----------------------------------
                            7. Teleki Zsolt
                            -------------------------
                            2. Mocean Dan
                            TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                            Rule no.1 - The ball must reach the table
                            Rule no.2 - The ball will return on the table

                            Comentariu


                            • Eliminatorii Open

                              1. Dranca David
                              ------------------------- Dranca David 3-0
                              16. Jansen Lukas
                              ----------------------------------- Trocan Nicolae 0-3
                              9. Trocan Nicolae
                              ------------------------- Trocan Nicolae 3-0
                              8. Hancig Mircea
                              -------------------------------------------------- Trocan Nicolae 3-2
                              5. Bardas Ioan
                              ------------------------- Popa Paul 1-3
                              12. Popa Paul
                              ----------------------------------- Orban Alexandru 0-3
                              13. Migea Cornel
                              ------------------------- Orban Alexandru 0-3
                              4. Orban Alexandru
                              ----------------------------------------------------------------- Trocan Nicolae 3-0
                              3. Popovici Ciprian
                              ------------------------- Orban Marius 1-3
                              14. Orban Marius
                              ----------------------------------- Degianschi Obrad 1-3
                              11. Negrea Olimpiu
                              ------------------------- Degianschi Obrad 1-3
                              6. Degianschi Obrad
                              -------------------------------------------------- Ciobanu Daniel 0-3
                              7. Ciobanu Daniel
                              ------------------------- Ciobanu Daniel 3-2
                              10. Benyi Crinel
                              ----------------------------------- Ciobanu Daniel 3-2
                              15. Weiss Simona
                              ------------------------- Butura Vasile 1-3
                              2. Butura Vasile


                              Clasament Open

                              1. Trocan Nicolae - Mioveni
                              2. Ciobanu Daniel - Blaj
                              3 -- 4
                              Orban Alexandru - Lugoj
                              Degianschi Obrad - Resita
                              5 -- 8
                              Dranca David - Aiud
                              Butura Vasile - Alba Iulia
                              Popa Paul - Sibiu
                              Orban Marius - Lugoj
                              9 -- 16
                              Hancig Mircea - Timisoara
                              Benyi Crinel - Tarnaveni
                              Migea Cornel - Sibiu
                              Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
                              Jansen Lukas - Cluj Napoca
                              Weiss Simona - Cisnadie
                              Bardas Ioan - Dumbraveni SB
                              Popovici Ciprian - Hunedoara
                              17 -- 18 2v gr.sup.
                              Postelnicu Mihai - Sibiu
                              Dirlea Ioan - Aiud
                              19 -- 26 1v gr.sup.
                              Csaky Tiberiu - Resita
                              Peta Octavian - Cluj Napoca
                              Goia Alina - Cluj Napoca
                              Bozosan Petre - Sibiu
                              Damian Mircea - Bistrita
                              Bardas Mark - Dumbraveni SB
                              Stoica Mihai - Mioveni
                              Naghi Vlad - Hunedoara
                              27 -- 32 0v gr.sup.
                              Botea Fabian - Hunedoara
                              Bucur Dan - Cisnadie
                              Kis Istvan - Brasov
                              Strugar Ioan - Deda
                              Morar Alin - Alba Iulia
                              Fulop Attila - Aiud
                              33 -- 2v gr.inf.
                              Marchis Alexandra - Cluj Napoca
                              34 -- 38 1v gr.inf.
                              Bumbu Pavel - Razboieni
                              Ifrosa Petru - Cluj Napoca
                              Manitiu Florin - Sibiu
                              Radu Constantin - Sibiu
                              Sabau Gheorghe - Tarnaveni
                              39 -- 44 0v gr.inf.
                              Sabau Aurel - Tarnaveni
                              Stanciu Dumitru - Simeria
                              Piper Petru - Luna CJ
                              Cir Florin - Razboieni
                              Solyom Sandor - Cluj Napoca
                              Moldovean Valer - Calan
                              TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                              When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                              Rule no.1 - The ball must reach the table
                              Rule no.2 - The ball will return on the table

                              Comentariu


                              • Eliminatorii Elite

                                1. Marchis Maximilian
                                ------------------------- Marchis Maximilian 3-1
                                8. Moldovan Alexandru
                                ----------------------------------- Marchis Maximilian 3-0
                                5. Petrus Florin
                                ------------------------- Petrus Florin 3-0
                                4. Moldovan Horvath Csaba
                                -------------------------------------------------- Marchis Maximilian 3-1
                                3. Gogu Gabriel
                                ------------------------- Gogu Gabriel 3-1
                                6. Baciu Gabriel
                                ----------------------------------- Mocean Dan 0-3
                                7. Teleki Zsolt
                                ------------------------- Mocean Dan 0-3
                                2. Mocean Dan


                                Clasament Elite

                                1. Marchis Maximilian - Cluj Napoca
                                2. Mocean Dan - Cluj Napoca
                                3 -- 4
                                Petrus Florin - Zalau
                                Gogu Gabriel - Cluj Napoca
                                5 -- 8
                                Moldovan Alexandru - Tarnaveni
                                Teleki Zsolt - Cluj Napoca
                                Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
                                Baciu Gabriel - Tarnaveni
                                9 -- 12 1v gr.sup.
                                Farkas Gabor - Targu Mures
                                Popa Radu - Deva
                                Toader Valentin - Agnita
                                Miclos Andrei - Dej
                                13 -- 16 0v gr.sup.
                                Simion Boby - Cluj Napoca
                                Pavel Calin - Hunedoara
                                Damian Alin - Campia Turzii
                                Maxim Valentin - Cluj Napoca
                                17 -- 20 1v gr.inf.
                                Muresan Ovidiu - Caransebes
                                Zamblau Ionut - Cluj Napoca
                                Mican Nicolae - Dej
                                Gecse Alpar - Chibed
                                21 -- 23 0v gr.inf.
                                Nascu Serban - Cluj Napoca
                                Gros Eduard - Lupeni
                                Marginean Mihai - Luna CJ
                                Alex Crisan likes this.
                                TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                Rule no.1 - The ball must reach the table
                                Rule no.2 - The ball will return on the table

                                Comentariu


                                • Inscrieri Avansati (03 iul) - Saturday, 19:11:53 - v6.2 / cls_2022-iul

                                  1. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 172 - 19.83 - A
                                  2. Cobzaru Radu, Deva, 194 - 19.44 - A
                                  3. Pop Danut, Dej, 300 - 19.39 - A
                                  4. Triff Raul, Deva, 359 - 19.28 - A
                                  5. Crisan Alexandru, Cluj Napoca, 1004 - 18.9 - A
                                  6. Hagea Andra, Aiud, 378 - 18.74 - AJF
                                  7. Faraian Alexandru, Aiud, 775 - 18.7 - A
                                  8. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 333 - 18.46 - A
                                  9. Clesiu Florin, Deva, 975 - 18.35 - A
                                  10. Kiss Attila, Crasna, 330 - 18.24 - A
                                  11. Buga Adrian, Cluj Napoca, 826 - 17.27 - A
                                  12. Oprean Andrei, Brad, 343 - 17.18 - A
                                  13. Tatar Dorel, Calan, 608 - 16.71 - AW
                                  14. Vizoli Alexandru, Fagaras, 622 - 16.07 - A
                                  15. Lazar Eva, Sibiu, 626 - 15.73 - AF
                                  16. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 390 - 15.67 - A
                                  17. Petrache Radu, Blaj, 1022 - 15.08 - A
                                  18. Gipsy King, Hunedoara, 491 - 15 - AW
                                  19. Cserei Stefan, Apahida, 1055 - 14.65 - A
                                  20. Muntean Atila, Hunedoara, 552 - 14.4 - A
                                  21. Suciu Florin, Sibiu, 761 - 14.28 - A
                                  22. Rotariu Andrei, Sibiu, 1126 - 14.1 - A
                                  23. Aron Valentin, Zlatna, 506 - 14.08 - A
                                  24. Radulescu Eugeniu, Turda, 755 - 13.5 - A
                                  25. Popa Florin, Medias, 855 - 13.43 - A
                                  26. Cristea Samuel, Bistrita, 1082 - 13.42 - A
                                  27. Tedi Ioja, Calan, 802 - 13.37 - A
                                  28. Bora Paul, Cluj Napoca, 839 - 13.16 - A
                                  29. Pascalau Cristian, Huedin, 420 - 13.01 - A
                                  30. Susman Dan, Alba Iulia, 550 - 12.74 - A
                                  31. Podar Horatiu, Turda, 2006 - 12.6 - A
                                  32. Fagyura Leonardo, Tarnaveni, 1278 - 12.57 - A
                                  33. Schiau Dan, Hunedoara, 1113 - 12.24 - A
                                  34. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1640 - 12.15 - A
                                  35. Vidrut Ioan, Apahida, 792 - 12.14 - A
                                  36. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 612 - 12.08 - A
                                  37. Cristea Daniel, Bistrita, 1139 - 11.98 - A
                                  38. Costea Claudiu, Negresti Oas, 1204 - 11.8 - A
                                  39. Scrobota Ioan Cristian, Aiud, 727 - 11.73 - A
                                  40. Gog Vasile, Salciua, 1327 - 11.53 - A
                                  41. Popovici Sandu, Sibiu, 1039 - 11.5 - A
                                  42. Luca Ioan, Sibiu, 803 - 11.48 - AW
                                  43. Luca Eugen, Aiud, 1566 - 10.9 - A
                                  44. Badescu Silvia, Cluj Napoca, 1845 - 10.5 - AF
                                  45. Nicusan Razvan, Targu Mures, 1015 - 10.49 - A
                                  46. Bogdan Raul, Deva, 820 - 10.21 - A
                                  47. Czirjak Attila, Cluj Napoca, 1155 - 10.18 - A
                                  48. Suciu Sergiu, Turda, 937 - 10.08 - AW
                                  49. Onofrei Petru, Gherla, 753 - 9.92 - HW
                                  50. Hidisan Ioan Lucian, Campia Turzii, 1135 - 9.51 - H
                                  51. Hidisan Cornel, Luna CJ, 1465 - 9.5 - H
                                  52. Varga Florin, Cluj Napoca, 1199 - 8.77 - H
                                  53. Mihu Dorel, Medias, 2830 - 6 - H
                                  54. Borca Liviu, Targu Mures, 5003
                                  -----------------------------------------
                                  Lista de asteptare:
                                  1. Ifrosa Ciprian, Cluj Napoca, 2290 - 13.9 - A


                                  Inscrieri Hobby (03 iul) - Saturday, 19:12:06 - v6.2 / cls_2022-iul

                                  1. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 577 - 9.84 - H
                                  2. Balanean Andrei, Sibiu, 2537 - 9.7 - H
                                  3. Marian Ioan, Alba Iulia, 958 - 9.38 - HW
                                  4. Volanin Rares, Sibiu, 1713 - 9.37 - H
                                  5. Lopadean Daria, Aiud, 819 - 9.14 - HF
                                  6. Creta Petru, Luna CJ, 702 - 9.13 - HW
                                  7. Csiki Ioan, Targu Mures, 649 - 9.05 - H
                                  8. Marin Marcel, Zlatna, 1119 - 8.87 - H
                                  9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 1967 - 8.6 - HW
                                  10. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1632 - 8.33 - H
                                  11. Birtalan Attila, Crasna, 771 - 8.21 - H
                                  12. Halasz Levente, Cluj Napoca, 917 - 7.93 - H
                                  13. Restea Lucian Constantin, Fagaras, 1544 - 7.9 - H
                                  14. Gherghel Cristian, Fagaras, 1336 - 7.73 - H
                                  15. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 1333 - 7.72 - H
                                  16. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 2063 - 7.27 - HFD
                                  17. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1200 - 7.14 - H
                                  18. Homana Marius, Stremt, 2099 - 6.93 - H
                                  19. Marin Catalin, Zlatna, 1268 - 6.9 - H
                                  20. Marcu Ciprian, Targu Mures, 1808 - 6.8 - H
                                  21. Ifrosa Rebeca, Cluj Napoca, 2328 - 6.6 - HF
                                  22. Rusu Adrian, Aiud, 2757 - 6.4 - H
                                  23. Balasa Mihai, Sibiu, 1470 - 6.12 - H
                                  24. Rosa Vasile, Salciua, 2135 - 6 - HD
                                  25. Bunea Aurel, Salciua, 2396 - 6 - H
                                  26. Bregar Dan, Alba Iulia, 2817 - 6 - HW
                                  27. Szekely Gheorghe, Blaj, 2843 - 6 - HW
                                  28. Cocos Claudiu, Calan, 2893 - 5.7 - H
                                  29. Macarie Ovidiu, Turda, 2633 - 5.5 - H
                                  30. Virvorea Mihai, Sibiu, 4290 - 5.5 - H
                                  31. Simion Luana, Cluj Napoca, 1847 - 5.34 - HF
                                  32. Budeanu Dan, Sannicolau Mare, 1923 - 5.3 - H
                                  33. Nagy Eduard, Deva, 1231 - 5.29 - H
                                  34. Danescu Marius, Dumbraveni SB, 2089 - 5.25 - H
                                  35. Marcu Cristian, Alba Iulia, 2288 - 5 - H
                                  36. Susman Alexandru, Alba Iulia, 1419 - 4.97 - H
                                  37. Rusu Bogdan, Aiud, 3178 - 4 - H
                                  38. Pop Vasile, Dej, 4725 - 4 - H
                                  39. Dzitac Denis, Caransebes, 5001
                                  40. Cserei Mihai Stefan, Cluj Napoca, 5002
                                  41. Marcu David, Aiud, 5003
                                  42. Pop Ioan Sorin, Dej, 5004
                                  -----------------------------------------
                                  Lista de asteptare:
                                  1. Sandru Rares, Dumbraveni SB, 1779 - 4.4 - H
                                  2. Homana Ioan, Stremt, 5005
                                  andreyutzu likes this.
                                  TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                  When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                  Rule no.1 - The ball must reach the table
                                  Rule no.2 - The ball will return on the table

                                  Comentariu


                                  • Felicitări Nicu Trocan , ești tare de tot!

                                    Comentariu


                                    • Felicitări medaliaților și organizatorilor.a fost un turneu frumos cu jucători foarte buni.sa ne revedem sănătoși.

                                      Comentariu


                                      • Dranca /Morar inferioare - 3/2 ,nu 3/0 cum este specifict.
                                        mihaipos likes this.

                                        Comentariu


                                        • Felicitări, Paul Popa!

                                          Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk

                                          Nelutu Luca and Simo like this.

                                          Comentariu


                                          • .

                                            Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                            puiu88 and mateidumitru like this.

                                            Comentariu


                                            • .

                                              Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Alin10 Vezi post
                                                Dranca /Morar inferioare - 3/2 ,nu 3/0 cum este specifict.
                                                Da,s-au produs o greșeală
                                                ghitza likes this.

                                                Comentariu


                                                • .

                                                  Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                                  puiu88 and mihais mioveni like this.

                                                  Comentariu


                                                  • .

                                                    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                                    alx_vass, puiu88 and mihais mioveni like this.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X