Din Cluj se înscrie la avansati Ifrosa Ciprian
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Aiud, 02-03 iulie 2022
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Gr.inferioara nr. 2 - Open-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 BUTURA VASILE - Alba Iulia 3-23-13-13-0412 SABAU AUREL - Tarnaveni 2-32-30-31-303 DIRLEA IOAN - Aiud 1-33-23-13-2324 POPA PAUL - Sibiu 1-33-01-31-3145 ORBAN MARIUS - Lugoj 0-33-12-33-1236 -
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
- Aprecieri 1
Comentariu
Gr.inferioara nr. 1 - Elite-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 MARCHIS MAXIMILIAN - Cluj Napoca 3-03-13-13-0412 FARKAS GABOR - Targu Mures 0-33-13-03-2323 PAVEL CALIN - Hunedoara 1-31-33-11-3144 NASCU SERBAN - Cluj Napoca 1-30-31-31-305 TOADER VALENTIN - Agnita 0-32-33-13-1236 - TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.inferioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOCAVgAVpNVp1 BENYI CRINEL - Tarnaveni 1-31-33-03-0222112 BOTEA FABIAN - Hunedoara 3-11-30-33-0240-113 GOIA ALINA - Cluj Napoca 3-13-10-33-2314 BARDAS MARK - Dumbraveni SB 0-33-03-01-3231015 MANITIU FLORIN - Sibiu 0-30-32-33-116 -
Gr.inferioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 BUTURA VASILE - Alba Iulia 3-23-13-13-0412 SABAU AUREL - Tarnaveni 2-32-30-31-303 DIRLEA IOAN - Aiud 1-33-23-13-2324 POPA PAUL - Sibiu 1-33-01-31-3145 ORBAN MARIUS - Lugoj 0-33-12-33-1236 -
Gr.inferioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 5-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara 3-11-33-03-0312 MIGEA CORNEL - Sibiu 1-33-11-33-1233 BUCUR DAN - Cisnadie 3-11-32-33-2244 STOICA MIHAI - Mioveni 0-33-13-23-2325 PIPER PETRU - Luna CJ 0-31-32-32-306 -
Gr.inferioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 6-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 HANCIG MIRCEA - Timisoara 0-33-13-03-0322 WEISS SIMONA - Cisnadie 3-03-23-13-1413 STANCIU DUMITRU - Simeria 1-32-32-31-304 NAGHI VLAD - Hunedoara 0-31-33-21-3145 JANSEN LUKAS - Cluj Napoca 0-31-33-13-1236 -
Gr.inferioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 7-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOCAVgAVpNVp1 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj 0-33-23-03-23-0435-212 POSTELNICU MIHAI - Sibiu 3-02-33-03-23-0419213 DRANCA DAVID - Aiud 2-33-23-03-23-0429014 IFROSA PETRU - Cluj Napoca 0-30-30-32-33-215 MORAR ALIN - Alba Iulia 2-32-32-33-23-2246 MOLDOVEAN VALER - Calan 0-30-30-32-32-30
Gr.inferioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 13-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 CSAKY TIBERIU - Resita 1-33-23-23-23-0422 TROCAN NICOLAE - Mioveni 3-13-03-23-13-1513 KIS ISTVAN - Brasov 2-30-31-33-23-2244 STRUGAR IOAN - Deda 2-32-33-13-13-1335 RADU CONSTANTIN - Sibiu 2-31-32-31-33-016 SOLYOM SANDOR - Cluj Napoca 0-31-32-31-30-30
Gr.inferioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 15-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOCAVgAVpNVp1 CIOBANU DANIEL - Blaj 3-23-03-03-00-3412 DEGIANSCHI OBRAD - Resita 2-32-33-13-03-1335113 BOZOSAN PETRE - Sibiu 0-33-21-33-13-0321424 MARCHIS ALEXANDRA - Cluj Napoca 0-31-33-13-00-325 CIR FLORIN - Razboieni 0-30-31-30-31-306 FULOP ATTILA - Aiud 3-01-30-33-03-1343-50
Gr.inferioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 16-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu 3-23-23-03-13-0512 PETA OCTAVIAN - Cluj Napoca 2-32-33-03-23-2323 BUMBU PAVEL - Razboieni 2-33-20-31-30-314 DAMIAN MIRCEA - Bistrita 0-30-33-03-23-2335 BARDAS IOAN - Dumbraveni SB 1-32-33-12-33-1246 SABAU GHEORGHE - Tarnaveni 0-32-33-02-31-31
Grupe superioare Open
Gr. nr. 1 ... ... masa nr. 1
1. Goia Alina, Cluj Napoca
2. Dranca David, Aiud
3. Orban Marius, Lugoj
4. Naghi Vlad, Hunedoara
Gr. nr. 2 ... ... masa nr. 2
1. Butura Vasile, Alba Iulia
2. Csaky Tiberiu, Resita
3. Migea Cornel, Sibiu
4. Morar Alin, Alba Iulia
Gr. nr. 3 ... ... masa nr. 5
1. Popovici Ciprian, Hunedoara
2. Bozosan Petre, Sibiu
3. Jansen Lukas, Cluj Napoca
4. Kis Istvan, Brasov
Gr. nr. 4 ... ... masa nr. 6
1. Weiss Simona, Cisnadie
2. Peta Octavian, Cluj Napoca
3. Orban Alexandru, Lugoj
4. Fulop Attila, Aiud
Gr. nr. 5 ... ... masa nr. 7
1. Postelnicu Mihai, Sibiu
2. Benyi Crinel, Tarnaveni
3. Strugar Ioan, Deda
4. Bardas Ioan, Dumbraveni SB
Gr. nr. 6 ... ... masa nr. 13
1. Trocan Nicolae, Mioveni
2. Dirlea Ioan, Aiud
3. Degianschi Obrad, Resita
4. Botea Fabian, Hunedoara
Gr. nr. 7 ... ... masa nr. 15
1. Ciobanu Daniel, Blaj
2. Stoica Mihai, Mioveni
3. Damian Mircea, Bistrita
4. Popa Paul, Sibiu
Gr. nr. 8 ... ... masa nr. 16
1. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu
2. Hancig Mircea, Timisoara
3. Bardas Mark, Dumbraveni SB
4. Bucur Dan, CisnadieTEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
- Aprecieri 2
Comentariu
Gr.inferioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 8-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 MARCHIS MAXIMILIAN - Cluj Napoca 3-03-13-13-0412 FARKAS GABOR - Targu Mures 0-33-13-03-2323 PAVEL CALIN - Hunedoara 1-31-33-11-3144 NASCU SERBAN - Cluj Napoca 1-30-31-31-305 TOADER VALENTIN - Agnita 0-32-33-13-1236 -
Gr.inferioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 9-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOCAVgAVpNVp1 MOCEAN DAN - Cluj Napoca 3-13-03-03-03-0512 BACIU GABRIEL - Tarnaveni 1-33-13-02-33-0325213 MURESAN OVIDIU - Caransebes 0-31-32-30-33-014 DAMIAN ALIN - Campia Turzii 0-30-33-23-23-134-2-215 TELEKI ZSOLT - Cluj Napoca 0-33-23-02-33-2331016 MARGINEAN MIHAI - Luna CJ 0-30-30-31-32-30
Gr.inferioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 10-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 PETRUS FLORIN - Zalau 3-12-33-13-23-0422 SIMION BOBY - Cluj Napoca 1-31-33-13-03-1333 MOLDOVAN ALEXANDRU - Tarnaveni 3-23-13-13-23-0514 MICAN NICOLAE - Dej 1-31-31-31-33-115 MAXIM VALENTIN - Cluj Napoca 2-30-32-33-13-2246 GROS EDUARD - Lupeni 0-31-30-31-32-30
Gr.inferioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 11-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures 3-23-03-03-23-1512 GOGU GABRIEL - Cluj Napoca 2-33-03-03-23-1423 ZAMBLAU IONUT - Cluj Napoca 0-30-30-33-11-314 POPA RADU - Deva 0-30-33-02-33-1245 MICLOS ANDREI - Dej 2-32-31-33-23-2236 GECSE ALPAR - Chibed 1-31-33-11-32-31
Grupe superioare Elite
Gr. nr. 1 ... ... masa nr. 8
1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca
2. Baciu Gabriel, Tarnaveni
3. Simion Boby, Cluj Napoca
4. Popa Radu, Deva
Gr. nr. 2 ... ... masa nr. 9
1. Mocean Dan, Cluj Napoca
2. Petrus Florin, Zalau
3. Miclos Andrei, Dej
4. Pavel Calin, Hunedoara
Gr. nr. 3 ... ... masa nr. 10
1. Moldovan Alexandru, Tarnaveni
2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca
3. Toader Valentin, Agnita
4. Damian Alin, Campia Turzii
Gr. nr. 4 ... ... masa nr. 11
1. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures
2. Farkas Gabor, Targu Mures
3. Teleki Zsolt, Cluj Napoca
4. Maxim Valentin, Cluj Napoca
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
- Aprecieri 2
Comentariu
Eliminatorii Elite
1. Loc 1 Gr. 1
-------------------------
8. Loc 2 Gr. 3
-----------------------------------
5. Loc 2 Gr. 2
-------------------------
4. Loc 1 Gr. 4
--------------------------------------------------
3. Loc 1 Gr. 3
-------------------------
6. Loc 2 Gr. 1
-----------------------------------
7. Loc 2 Gr. 4
-------------------------
2. Loc 1 Gr. 2
Eliminatorii Open
1. Loc 1 Gr. 1
-------------------------
16. Loc 2 Gr. 3
-----------------------------------
9. Loc 2 Gr. 6
-------------------------
8. Loc 1 Gr. 8
--------------------------------------------------
5. Loc 1 Gr. 5
-------------------------
12. Loc 2 Gr. 7
-----------------------------------
13. Loc 2 Gr. 2
-------------------------
4. Loc 1 Gr. 4
-----------------------------------------------------------------
3. Loc 1 Gr. 3
-------------------------
14. Loc 2 Gr. 1
-----------------------------------
11. Loc 2 Gr. 8
-------------------------
6. Loc 1 Gr. 6
--------------------------------------------------
7. Loc 1 Gr. 7
-------------------------
10. Loc 2 Gr. 5
-----------------------------------
15. Loc 2 Gr. 4
-------------------------
2. Loc 1 Gr. 2
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
- Aprecieri 1
Comentariu
Un turneu foarte FIERBINTE, disputat la mesele dej oc și afară la mâncare. MINUNAT.
Ps. Mulțumesc și domnului Florin din Zalău pentru licoarea fermecată.
- Aprecieri 4
Comentariu
Gr.superioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOCAVgAVpNVp1 GOIA ALINA - Cluj Napoca 1-30-33-01-2012 DRANCA DAVID - Aiud 3-13-03-0313 ORBAN MARIUS - Lugoj 3-00-32-312-1214 NAGHI VLAD - Hunedoara 0-30-33-21-5-21
Gr.superioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 6-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOC1 WEISS SIMONA - Cisnadie 3-12-33-1222 PETA OCTAVIAN - Cluj Napoca 1-30-33-013 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj 3-23-03-1314 FULOP ATTILA - Aiud 1-30-31-30
Gr.superioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 13-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOCAVgAVpNVp1 TROCAN NICOLAE - Mioveni 1-33-13-1222012 DIRLEA IOAN - Aiud 3-10-33-121-113 DEGIANSCHI OBRAD - Resita 1-33-03-0214114 BOTEA FABIAN - Hunedoara 1-31-30-30
Gr.superioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 16-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOC1 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu 1-33-03-1222 HANCIG MIRCEA - Timisoara 3-13-03-0313 BARDAS MARK - Dumbraveni SB 0-30-33-114 BUCUR DAN - Cisnadie 1-30-31-30
Gr.superioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 15-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOC1 CIOBANU DANIEL - Blaj 3-02-33-0212 STOICA MIHAI - Mioveni 0-33-11-313 DAMIAN MIRCEA - Bistrita 3-21-31-314 POPA PAUL - Sibiu 0-33-13-122
Gr.superioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 7-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOCAVgAVpNVp1 POSTELNICU MIHAI - Sibiu 1-33-13-122012 BENYI CRINEL - Tarnaveni 3-13-01-3223013 STRUGAR IOAN - Deda 1-30-30-304 BARDAS IOAN - Dumbraveni SB 1-33-13-021301
Gr.superioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOC1 BUTURA VASILE - Alba Iulia 3-03-13-1312 CSAKY TIBERIU - Resita 0-32-33-013 MIGEA CORNEL - Sibiu 1-33-23-1224 MORAR ALIN - Alba Iulia 1-30-31-30
Gr.superioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 5-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOC1 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara 3-13-23-1312 BOZOSAN PETRE - Sibiu 1-32-33-213 JANSEN LUKAS - Cluj Napoca 2-33-23-0224 KIS ISTVAN - Brasov 1-32-30-30
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
- Aprecieri 2
Comentariu
Gr.superioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 9-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOC1 MOCEAN DAN - Cluj Napoca 3-13-03-1312 PETRUS FLORIN - Zalau 1-33-03-2223 MICLOS ANDREI - Dej 0-30-33-114 PAVEL CALIN - Hunedoara 1-32-31-30
Gr.superioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 11-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOC1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures 3-13-13-0312 FARKAS GABOR - Targu Mures 1-32-33-013 TELEKI ZSOLT - Cluj Napoca 1-33-23-0224 MAXIM VALENTIN - Cluj Napoca 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 8-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOC1 MARCHIS MAXIMILIAN - Cluj Napoca 3-23-13-0312 BACIU GABRIEL - Tarnaveni 2-33-13-1223 SIMION BOBY - Cluj Napoca 1-31-30-304 POPA RADU - Deva 0-31-33-01
Gr.superioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 10-Nr Nume si prenume - Localitate 1234VLOC1 MOLDOVAN ALEXANDRU - Tarnaveni 0-33-23-2222 GOGU GABRIEL - Cluj Napoca 3-03-13-1313 TOADER VALENTIN - Agnita 2-31-33-214 DAMIAN ALIN - Campia Turzii 2-31-32-30
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Calificati in eliminatorii - Open1 Dranca David Orban Marius 2 Butura Vasile Migea Cornel 3 Popovici Ciprian Jansen Lukas 4 Orban Alexandru Weiss Simona 5 Bardas Ioan Benyi Crinel 6 Degianschi Obrad Trocan Nicolae 7 Ciobanu Daniel Popa Paul 8 Hancig Mircea Negrea Olimpiu
Eliminatorii Open
1. Dranca David
-------------------------
16. Jansen Lukas
-----------------------------------
9. Trocan Nicolae
-------------------------
8. Hancig Mircea
--------------------------------------------------
5. Bardas Ioan
-------------------------
12. Popa Paul
-----------------------------------
13. Migea Cornel
-------------------------
4. Orban Alexandru
-----------------------------------------------------------------
3. Popovici Ciprian
-------------------------
14. Orban Marius
-----------------------------------
11. Negrea Olimpiu
-------------------------
6. Degianschi Obrad
--------------------------------------------------
7. Ciobanu Daniel
-------------------------
10. Benyi Crinel
-----------------------------------
15. Weiss Simona
-------------------------
2. Butura Vasile
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Calificati in eliminatorii - Elite1 Marchis Maximilian Baciu Gabriel 2 Mocean Dan Petrus Florin 3 Gogu Gabriel Moldovan Alexandru 4 Moldovan Horvath Csaba Teleki Zsolt
Eliminatorii Elite
1. Marchis Maximilian
-------------------------
8. Moldovan Alexandru
-----------------------------------
5. Petrus Florin
-------------------------
4. Moldovan Horvath Csaba
--------------------------------------------------
3. Gogu Gabriel
-------------------------
6. Baciu Gabriel
-----------------------------------
7. Teleki Zsolt
-------------------------
2. Mocean Dan
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Open
1. Dranca David
------------------------- Dranca David 3-0
16. Jansen Lukas
----------------------------------- Trocan Nicolae 0-3
9. Trocan Nicolae
------------------------- Trocan Nicolae 3-0
8. Hancig Mircea
-------------------------------------------------- Trocan Nicolae 3-2
5. Bardas Ioan
------------------------- Popa Paul 1-3
12. Popa Paul
----------------------------------- Orban Alexandru 0-3
13. Migea Cornel
------------------------- Orban Alexandru 0-3
4. Orban Alexandru
----------------------------------------------------------------- Trocan Nicolae 3-0
3. Popovici Ciprian
------------------------- Orban Marius 1-3
14. Orban Marius
----------------------------------- Degianschi Obrad 1-3
11. Negrea Olimpiu
------------------------- Degianschi Obrad 1-3
6. Degianschi Obrad
-------------------------------------------------- Ciobanu Daniel 0-3
7. Ciobanu Daniel
------------------------- Ciobanu Daniel 3-2
10. Benyi Crinel
----------------------------------- Ciobanu Daniel 3-2
15. Weiss Simona
------------------------- Butura Vasile 1-3
2. Butura Vasile
Clasament Open
1. Trocan Nicolae - Mioveni
2. Ciobanu Daniel - Blaj
3 -- 4
Orban Alexandru - Lugoj
Degianschi Obrad - Resita
5 -- 8
Dranca David - Aiud
Butura Vasile - Alba Iulia
Popa Paul - Sibiu
Orban Marius - Lugoj
9 -- 16
Hancig Mircea - Timisoara
Benyi Crinel - Tarnaveni
Migea Cornel - Sibiu
Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
Jansen Lukas - Cluj Napoca
Weiss Simona - Cisnadie
Bardas Ioan - Dumbraveni SB
Popovici Ciprian - Hunedoara
17 -- 18 2v gr.sup.
Postelnicu Mihai - Sibiu
Dirlea Ioan - Aiud
19 -- 26 1v gr.sup.
Csaky Tiberiu - Resita
Peta Octavian - Cluj Napoca
Goia Alina - Cluj Napoca
Bozosan Petre - Sibiu
Damian Mircea - Bistrita
Bardas Mark - Dumbraveni SB
Stoica Mihai - Mioveni
Naghi Vlad - Hunedoara
27 -- 32 0v gr.sup.
Botea Fabian - Hunedoara
Bucur Dan - Cisnadie
Kis Istvan - Brasov
Strugar Ioan - Deda
Morar Alin - Alba Iulia
Fulop Attila - Aiud
33 -- 2v gr.inf.
Marchis Alexandra - Cluj Napoca
34 -- 38 1v gr.inf.
Bumbu Pavel - Razboieni
Ifrosa Petru - Cluj Napoca
Manitiu Florin - Sibiu
Radu Constantin - Sibiu
Sabau Gheorghe - Tarnaveni
39 -- 44 0v gr.inf.
Sabau Aurel - Tarnaveni
Stanciu Dumitru - Simeria
Piper Petru - Luna CJ
Cir Florin - Razboieni
Solyom Sandor - Cluj Napoca
Moldovean Valer - Calan
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Elite
1. Marchis Maximilian
------------------------- Marchis Maximilian 3-1
8. Moldovan Alexandru
----------------------------------- Marchis Maximilian 3-0
5. Petrus Florin
------------------------- Petrus Florin 3-0
4. Moldovan Horvath Csaba
-------------------------------------------------- Marchis Maximilian 3-1
3. Gogu Gabriel
------------------------- Gogu Gabriel 3-1
6. Baciu Gabriel
----------------------------------- Mocean Dan 0-3
7. Teleki Zsolt
------------------------- Mocean Dan 0-3
2. Mocean Dan
Clasament Elite
1. Marchis Maximilian - Cluj Napoca
2. Mocean Dan - Cluj Napoca
3 -- 4
Petrus Florin - Zalau
Gogu Gabriel - Cluj Napoca
5 -- 8
Moldovan Alexandru - Tarnaveni
Teleki Zsolt - Cluj Napoca
Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
Baciu Gabriel - Tarnaveni
9 -- 12 1v gr.sup.
Farkas Gabor - Targu Mures
Popa Radu - Deva
Toader Valentin - Agnita
Miclos Andrei - Dej
13 -- 16 0v gr.sup.
Simion Boby - Cluj Napoca
Pavel Calin - Hunedoara
Damian Alin - Campia Turzii
Maxim Valentin - Cluj Napoca
17 -- 20 1v gr.inf.
Muresan Ovidiu - Caransebes
Zamblau Ionut - Cluj Napoca
Mican Nicolae - Dej
Gecse Alpar - Chibed
21 -- 23 0v gr.inf.
Nascu Serban - Cluj Napoca
Gros Eduard - Lupeni
Marginean Mihai - Luna CJ
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
- Aprecieri 1
Comentariu
Inscrieri Avansati (03 iul) - Saturday, 19:11:53 - v6.2 / cls_2022-iul
1. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 172 - 19.83 - A
2. Cobzaru Radu, Deva, 194 - 19.44 - A
3. Pop Danut, Dej, 300 - 19.39 - A
4. Triff Raul, Deva, 359 - 19.28 - A
5. Crisan Alexandru, Cluj Napoca, 1004 - 18.9 - A
6. Hagea Andra, Aiud, 378 - 18.74 - AJF
7. Faraian Alexandru, Aiud, 775 - 18.7 - A
8. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 333 - 18.46 - A
9. Clesiu Florin, Deva, 975 - 18.35 - A
10. Kiss Attila, Crasna, 330 - 18.24 - A
11. Buga Adrian, Cluj Napoca, 826 - 17.27 - A
12. Oprean Andrei, Brad, 343 - 17.18 - A
13. Tatar Dorel, Calan, 608 - 16.71 - AW
14. Vizoli Alexandru, Fagaras, 622 - 16.07 - A
15. Lazar Eva, Sibiu, 626 - 15.73 - AF
16. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 390 - 15.67 - A
17. Petrache Radu, Blaj, 1022 - 15.08 - A
18. Gipsy King, Hunedoara, 491 - 15 - AW
19. Cserei Stefan, Apahida, 1055 - 14.65 - A
20. Muntean Atila, Hunedoara, 552 - 14.4 - A
21. Suciu Florin, Sibiu, 761 - 14.28 - A
22. Rotariu Andrei, Sibiu, 1126 - 14.1 - A
23. Aron Valentin, Zlatna, 506 - 14.08 - A
24. Radulescu Eugeniu, Turda, 755 - 13.5 - A
25. Popa Florin, Medias, 855 - 13.43 - A
26. Cristea Samuel, Bistrita, 1082 - 13.42 - A
27. Tedi Ioja, Calan, 802 - 13.37 - A
28. Bora Paul, Cluj Napoca, 839 - 13.16 - A
29. Pascalau Cristian, Huedin, 420 - 13.01 - A
30. Susman Dan, Alba Iulia, 550 - 12.74 - A
31. Podar Horatiu, Turda, 2006 - 12.6 - A
32. Fagyura Leonardo, Tarnaveni, 1278 - 12.57 - A
33. Schiau Dan, Hunedoara, 1113 - 12.24 - A
34. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1640 - 12.15 - A
35. Vidrut Ioan, Apahida, 792 - 12.14 - A
36. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 612 - 12.08 - A
37. Cristea Daniel, Bistrita, 1139 - 11.98 - A
38. Costea Claudiu, Negresti Oas, 1204 - 11.8 - A
39. Scrobota Ioan Cristian, Aiud, 727 - 11.73 - A
40. Gog Vasile, Salciua, 1327 - 11.53 - A
41. Popovici Sandu, Sibiu, 1039 - 11.5 - A
42. Luca Ioan, Sibiu, 803 - 11.48 - AW
43. Luca Eugen, Aiud, 1566 - 10.9 - A
44. Badescu Silvia, Cluj Napoca, 1845 - 10.5 - AF
45. Nicusan Razvan, Targu Mures, 1015 - 10.49 - A
46. Bogdan Raul, Deva, 820 - 10.21 - A
47. Czirjak Attila, Cluj Napoca, 1155 - 10.18 - A
48. Suciu Sergiu, Turda, 937 - 10.08 - AW
49. Onofrei Petru, Gherla, 753 - 9.92 - HW
50. Hidisan Ioan Lucian, Campia Turzii, 1135 - 9.51 - H
51. Hidisan Cornel, Luna CJ, 1465 - 9.5 - H
52. Varga Florin, Cluj Napoca, 1199 - 8.77 - H
53. Mihu Dorel, Medias, 2830 - 6 - H
54. Borca Liviu, Targu Mures, 5003
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ifrosa Ciprian, Cluj Napoca, 2290 - 13.9 - A
Inscrieri Hobby (03 iul) - Saturday, 19:12:06 - v6.2 / cls_2022-iul
1. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 577 - 9.84 - H
2. Balanean Andrei, Sibiu, 2537 - 9.7 - H
3. Marian Ioan, Alba Iulia, 958 - 9.38 - HW
4. Volanin Rares, Sibiu, 1713 - 9.37 - H
5. Lopadean Daria, Aiud, 819 - 9.14 - HF
6. Creta Petru, Luna CJ, 702 - 9.13 - HW
7. Csiki Ioan, Targu Mures, 649 - 9.05 - H
8. Marin Marcel, Zlatna, 1119 - 8.87 - H
9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 1967 - 8.6 - HW
10. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1632 - 8.33 - H
11. Birtalan Attila, Crasna, 771 - 8.21 - H
12. Halasz Levente, Cluj Napoca, 917 - 7.93 - H
13. Restea Lucian Constantin, Fagaras, 1544 - 7.9 - H
14. Gherghel Cristian, Fagaras, 1336 - 7.73 - H
15. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 1333 - 7.72 - H
16. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 2063 - 7.27 - HFD
17. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1200 - 7.14 - H
18. Homana Marius, Stremt, 2099 - 6.93 - H
19. Marin Catalin, Zlatna, 1268 - 6.9 - H
20. Marcu Ciprian, Targu Mures, 1808 - 6.8 - H
21. Ifrosa Rebeca, Cluj Napoca, 2328 - 6.6 - HF
22. Rusu Adrian, Aiud, 2757 - 6.4 - H
23. Balasa Mihai, Sibiu, 1470 - 6.12 - H
24. Rosa Vasile, Salciua, 2135 - 6 - HD
25. Bunea Aurel, Salciua, 2396 - 6 - H
26. Bregar Dan, Alba Iulia, 2817 - 6 - HW
27. Szekely Gheorghe, Blaj, 2843 - 6 - HW
28. Cocos Claudiu, Calan, 2893 - 5.7 - H
29. Macarie Ovidiu, Turda, 2633 - 5.5 - H
30. Virvorea Mihai, Sibiu, 4290 - 5.5 - H
31. Simion Luana, Cluj Napoca, 1847 - 5.34 - HF
32. Budeanu Dan, Sannicolau Mare, 1923 - 5.3 - H
33. Nagy Eduard, Deva, 1231 - 5.29 - H
34. Danescu Marius, Dumbraveni SB, 2089 - 5.25 - H
35. Marcu Cristian, Alba Iulia, 2288 - 5 - H
36. Susman Alexandru, Alba Iulia, 1419 - 4.97 - H
37. Rusu Bogdan, Aiud, 3178 - 4 - H
38. Pop Vasile, Dej, 4725 - 4 - H
39. Dzitac Denis, Caransebes, 5001
40. Cserei Mihai Stefan, Cluj Napoca, 5002
41. Marcu David, Aiud, 5003
42. Pop Ioan Sorin, Dej, 5004
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Sandru Rares, Dumbraveni SB, 1779 - 4.4 - H
2. Homana Ioan, Stremt, 5005
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
- Aprecieri 1
Comentariu
organizator local- 24.ian.2015
- 1056
- hunedoara
- 39
Likes given: 212Likes received: 414
Felicitări medaliaților și organizatorilor.a fost un turneu frumos cu jucători foarte buni.sa ne revedem sănătoși.
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 12:48.Procesare...X
Comentariu