Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa ''Litoralului'', Navodari 02/03 - 07 - 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa ''Litoralului'', Navodari 02/03 - 07 - 2022

    AmaTur: Turneu A, ''Cupa Litoralului" , Năvodari - 02/03.07.2022

    LOCALITATEA: NAVODARI
    DATA: 02-03/07/2022

    Se modifica numarul de locuri la Open, de la 35 la 40 locuri
    La Elite se reduc, de la 25 la 15 locuri.
    La celelalte categorii nu e cazul sa se faca modificari


    CATEGORII: 4
    Număr de jucători Elite : 23+ 2 wild card-uri
    Număr de jucători Open : 33 + 2 wild card-uri
    Număr de jucători Avansati : 43 + 2 wild card-uri
    Număr de jucători Hobby : 28 + 2 wild card-uri

    ORA DE ÎNCEPERE:

    02/07/2022
    Avansați : 08:30 - 09:00 înscrieri, la 9:00 încep meciurile;
    Hobby : 13:30 - 14:00 înscrieri, la 14:10 încep meciurile;
    03/07/2022
    Open : 08:30 - 09:00 înscrieri, la 9:10 încep meciurile;
    Elite : 08:30 - 09:00 înscrieri, la 9:10 încep meciurile;

    SALA: Sala de sport a orasului Navodari
    INDICAȚII DE ACCES:
    Strada Stadionului Nr.7
    https://goo.gl/maps/Y6hm84b8AmgjvunWA

    LOGISTICĂ: 12 mese: 6 mese Andro, 1 Butterfly Octet 25,1 Jolla, 4 Donic Walder Classic 25
    mingi plastic ANDRO 3S***

    SPAȚIU DE JOC:800. mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Covor PVC Sport
    FACILITĂȚI: Vestiare, grupuri sanitare, dușuri, garderobă, dezinfectanti, parcare
    CONTRIBUTIE PARTICIPARE: 50 ron / persoana
    Copiii sub 14 ani - 30 de lei
    Copiii din orasul Navodari nu platesc taxa
    Persoanele cu handicap nu platesc taxa.
    Se asigură : Gustare pentru cei de dimineata, Apa, Cafea, Salatini, Alune, Masa la pranz.

    Sistemul de joc și numărul jucătorilor / categorie poate suferi modificari in functie de numarul de jucatorilor inscrisi, va fi anuntat in timp util.
    Se mai poate suplimenta cu inca 2 mese daca va fi cazul, fara ca sistemul de ventilatie sa afecteze calitatea jocului.


    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 - 4 cupe + diplome pentru toate cele 4 categorii

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi / Vineri 30.06.2022/01.07.2022, ora 21,00;
    - retragerile după termen / absențele vor fi penalizate ;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    - Elite: Grupe inferioare de 4-6, se califica primii 4, grupe superioare de 3/4 se califica primii 2, eliminatorii.
    - Open: Grupe inferioare de 4-6, se califica primii 4, grupe superioare de 3/4 se califica primii 2, eliminatorii.
    - Avansați :Grupe inferioare de 4-6, se califica primii 4, grupe superioare de 3/4, se califica primii 2, eliminatorii
    - Hobby : Grupe inferioare de 4-6, se califica primii 4, grupe superioare de 3/4, se califica primii 2, eliminatorii.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 16,32
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat.
    ORGANIZATORI
    PARTENERI / SPONSORI
    - Silviu Mitrea tel 0723318572
    - Agache Sorin
    - Stoian Cezar
    - Primaria Navodari
    - Clubul Sportiv Năvodari
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Fratea Aurel tel.0726686175;
    Ultima editare de silvinio; 29.iun.2022, 16:20.
    Dantim, Cameliacraiu and 5 others like this.

  • #2
    Rezervat inscrieri

    Inscrieri HOBBY (02.07.022) - 7:14:53 AM - v5.3 / cls_2022-iul

    1. Staicu Vasile, Cernavoda, 1168 - 9.25 - H
    2. Asmarandei Petru, Constanta, 1445 - 9.22 - HW
    3. Irimia Silviu Marius, Cernavoda, 1197 - 8.99 - H
    4. Toader Petru, Bragadiru, 767 - 8.89 - H
    5. Bozuc Paul, Tulcea, 1390 - 8.35 - H
    6. Daineanu Paul, Constanta, 1312 - 8.12 - H
    7. Gheorghe Dan, Constanta, 1960 - 7.63 - H
    8. Moise Viorel, Braila, 838 - 6.99 - HW
    9. Bratu Aurel, Constanta, 2259 - 6.65 - H
    10. Cantemir Constantin Mihai, Fagaras, 2128 - 6.5 - H
    11. Stoian Mihaita Cezar, Navodari, 2147 - 6.5 - H
    12. Magura Larian, Constanta, 1174 - 6.11 - H
    13. Calota Cristian, Tulcea, 1607 - 5.88 - H
    14. Oana Ion Petru, Cernavoda, 1836 - 5.78 - H
    15. Magura Casian, Constanta, 1216 - 5.57 - H
    16. Enache Doru, Cobadin, 3138 - 5.5 - H
    17. Osman Levent, Constanta, 3141 - 5.5 - H
    18. Dutu Constantin, Galati, 1529 - 5.49 - H
    19. Vasile Iancu, Navodari, 2675 - 5.25 - H
    20. Tudoreanu Ion, Navodari, 3335 - 4 - H
    21. Andrei Ionut, Tulcea, 5003
    22. Negutu Lilian, Cobadin, 5004
    23. Nicolae Silvian, Cernavoda, 5005

    Inscrieri AVANSATI (02.07.2022) - 7:15:46 AM - v5.3 / cls_2022-iul

    1. Ceobotaru Daniel, Galati, 356 - 19.9 - A
    2. Nicola Marian, Constanta, 309 - 19.57 - A
    3. Enache Ciprian, Ploiesti, 283 - 18.78 - A
    4. Danalache Daniel, Navodari, 1158 - 18.7 - A
    5. Balauca Daniel, Constanta, 1426 - 18.3 - A
    6. Topsaneanu Valentin, Chitila, 817 - 16.15 - A
    7. Flaut Liviu, Navodari, 1900 - 16 - A
    8. Peiciu Vasile, Tulcea, 714 - 15.86 - A
    9. Stancu Marian, Constanta, 1021 - 15.28 - A
    10. Plesoianu Stefan, Constanta, 369 - 15.2 - AW
    11. Tical Nicusor, Otopeni, 413 - 14.89 - A
    12. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 424 - 14.48 - A
    13. Bran Florin, Tulcea, 683 - 13.97 - A
    14. Iordan Andrei, Tulcea, 403 - 13.84 - A
    15. Tirdea Ionut, Tecuci, 757 - 13.53 - A
    16. Boboc Viorel, Slobozia, 943 - 13.53 - AW
    17. Galca Andrei, Bucuresti, 548 - 11.98 - A
    18. Glavan Niculae, Constanta, 2144 - 11.8 - AW
    19. Florea Cristian, Constanta, 1068 - 11.78 - A
    20. Lupu Gheorghe, Navodari, 1755 - 11.57 - A
    21. Stepanov Petre, Tulcea, 954 - 11.5 - A
    22. Enache Adrian, Tulcea, 972 - 11.3 - A
    23. Caranfilian Migo, Bucuresti, 438 - 10.9 - AW
    24. Cocan Mircea, Bucuresti, 566 - 10.56 - A
    25. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 663 - 10.49 - A
    26. Cornea Marian, Constanta, 1759 - 9.27 - H
    27. Florea Madalin, Bucuresti, 1305 - 8.23 - H

    Inscrieri OPEN (03.07.2022) - 7:21:21 AM - v5.3 / cls_2022-iul

    1. Craiu Catalin, Videle, 55 - 31.49 - O
    2. Trocaru Remus, Tulcea, 372 - 31.23 - O
    3. Niculache Chirica, Tulcea, 170 - 30.78 - O
    4. Nicula Florin, Constanta, 96 - 30.23 - OW
    5. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 197 - 30.01 - O
    6. Ciurusnuc Costel, Galati, 177 - 29.58 - OL
    7. Samoila Ion, Babadag, 418 - 29.36 - O
    8. Luca Octavian, Tulcea, 451 - 28.33 - OL
    9. Leolea Andrei, Constanta, 181 - 28.09 - OW
    10. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 118 - 28.04 - O
    11. Carata Catalin, Tulcea, 540 - 27.8 - OW
    12. Popescu Andrei, Constanta, 648 - 27.33 - O
    13. Silivestru Nicu, Tulcea, 489 - 27.27 - O
    14. Nitu Serban, Paulesti, 119 - 26.61 - OW
    15. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 640 - 26.36 - O
    16. Acriva Marian, Mizil, 178 - 25.22 - O
    17. Lica George, Eforie, 749 - 24.7 - OW
    18. Solcan Florin, Constanta, 1609 - 24.35 - O
    19. Cuna Gheorghe, Buzau, 405 - 24 - O
    20. Mardale Radu, Galati, 568 - 23.89 - O
    21. Ivan Adrian, Tulcea, 708 - 22.62 - OW
    22. Peiu Cosmin, Babadag, 736 - 21.72 - OW
    23. Rausche Valentin, Tulcea, 237 - 21.56 - O
    24. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 353 - 20.96 - O
    25. Nechifor Constantin, Navodari, 516 - 20.67 - O
    26. Stoli Nicu, Tulcea, 471 - 20.16 - O
    27. Ene Florin, Ploiesti, 168 - 20.15 - O
    28. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 314 - 17.82 - A
    29. Coclea Ionel, Braila, 387 - 16.33 - AW
    30. Moldovan Alin Doru, Beclean, 1473 - 15.23 - A
    31. Rosoga Ana, Constanta, 863 - 13.37 - AF


    Inscrieri ELITE (03.07.2022) - 7:22:03 AM - v5.3 / cls_2022-iul

    1. Neculai Alexandru, Tulcea, 1 - 52.99 - E
    2. Rasid Aihan, Constanta, 610 - 41.7 - E
    3. Zarinschi Catalin, Galati, 165 - 41.4 - EL
    4. Baiburi Levent, Tulcea, 256 - 39.58 - E
    5. Mitrea Silviu, Navodari, 25 - 39.29 - EW
    6. Balan Mihai, Ploiesti, 19 - 39.21 - E
    7. Buciu Catalin, Bals, 411 - 38.8 - E
    8. Capus Giani, Galati, 38 - 38.78 - EL
    9. Gherasim Iulian, Tulcea, 41 - 36.86 - EL
    10. Botezatu Onelus, Galati, 80 - 36.81 - E
    11. Fratea Aurel, Constanta, 79 - 35.39 - EW
    12. Zamfir Ionel, Bucuresti, 48 - 34.77 - EW
    13. Soare Valentin, Valenii de Munte, 276 - 32.74 - OW
    Ultima editare de silvinio; 04.iul.2022, 06:22.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament
      02-Jul-2022, 19:55
      Clasament HOBBY
      02-Jul-2022, 19:55
      Clasament HOBBY

      1. Staicu Vasile - Cernavoda
      2. Daineanu Paul - Constanta
      3 -- 4
      Enache Doru - Cobadin
      Bozuc Paul - Tulcea
      5 -- 8
      Irimia Silviu Marius - Cernavoda
      Toader Petru - Bragadiru
      Stoian Mihaita Cezar - Navodari
      Vasile Iancu - Navodari
      9 -- 12
      Gheorghe Dan - Constanta
      Moise Viorel - Braila
      Nicolae Silvian - Cernavoda
      Magura Casian - Constanta
      13 -- 1v gr.sup.
      Cantemir Constantin Mihai - Fagaras
      14 -- 18 0v gr.sup.
      Asmarandei Petru - Constanta
      Magura Larian - Constanta
      Oana Ion Petru - Cernavoda
      Osman Levent - Constanta
      Negutu Lilian - Cobadin
      19 -- 1v gr.inf.
      Dutu Constantin - Galati
      20 -- 23 0v gr.inf.
      Bratu Aurel - Constanta
      Calota Cristian - Tulcea
      Tudoreanu Ion - Navodari
      Andrei Ionut - Tulcea

      Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 STAICU VASILE - Cernavoda
      3-0
      3-0
      0-3
      3-2
      3
      1
      2 MOISE VIOREL - Braila
      0-3
      3-1
      3-2
      0-3
      2
      3
      3 BRATU AUREL - Constanta
      0-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      4 ENACHE DORU - Cobadin
      3-0
      2-3
      3-0
      2-3
      2
      4
      5 OSMAN LEVENT - Constanta
      2-3
      3-0
      3-2
      3-2
      3
      2
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 ASMARANDEI PETRU - Constanta
      3-2
      2-3
      3-1
      0-3
      3-1
      3
      4
      1
      -2
      1
      2 GHEORGHE DAN - Constanta
      2-3
      1-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      4
      2
      1
      3 CANTEMIR CONSTANTIN MIHAI - Fagaras
      3-2
      3-1
      3-0
      1-3
      3-1
      4
      1
      4 CALOTA CRISTIAN - Tulcea
      1-3
      1-3
      0-3
      2-3
      2-3
      0
      5 VASILE IANCU - Navodari
      3-0
      0-3
      3-1
      3-2
      2-3
      3
      3
      2
      0
      1
      6 NICOLAE SILVIAN - Cernavoda
      1-3
      1-3
      1-3
      3-2
      3-2
      2
      5
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 IRIMIA SILVIU MARIUS - Cernavoda
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 DAINEANU PAUL - Constanta
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 STOIAN MIHAITA CEZAR - Navodari
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      4 MAGURA CASIAN - Constanta
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      3
      5 DUTU CONSTANTIN - Galati
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      6 ANDREI IONUT - Tulcea
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 TOADER PETRU - Bragadiru
      1-3
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      3
      2 BOZUC PAUL - Tulcea
      3-1
      2-3
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 MAGURA LARIAN - Constanta
      3-1
      3-2
      2-3
      3-2
      3-0
      4
      1
      4 OANA ION PETRU - Cernavoda
      1-3
      2-3
      3-2
      3-1
      1-3
      2
      5
      5 TUDOREANU ION - Navodari
      0-3
      0-3
      2-3
      1-3
      1-3
      0
      6 NEGUTU LILIAN - Cobadin
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      4
      -
      Gr.superioara nr. 1 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 STAICU VASILE - Cernavoda
      0-3
      3-1
      1
      2
      2 TOADER PETRU - Bragadiru
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 NEGUTU LILIAN - Cobadin
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 CANTEMIR CONSTANTIN MIHAI - Fagaras
      1-3
      3-2
      1
      -1
      -1
      1
      2 MAGURA CASIAN - Constanta
      3-1
      1-3
      1
      2
      0
      0
      1
      3 STOIAN MIHAITA CEZAR - Navodari
      2-3
      3-1
      1
      1
      1
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 IRIMIA SILVIU MARIUS - Cernavoda
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 MOISE VIOREL - Braila
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 ASMARANDEI PETRU - Constanta
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MAGURA LARIAN - Constanta
      1-3
      1-3
      0
      2 VASILE IANCU - Navodari
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 ENACHE DORU - Cobadin
      3-1
      1-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BOZUC PAUL - Tulcea
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 OSMAN LEVENT - Constanta
      1-3
      1-3
      0
      3 NICOLAE SILVIAN - Cernavoda
      2-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 6 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DAINEANU PAUL - Constanta
      2-3
      3-1
      1
      2
      2 GHEORGHE DAN - Constanta
      3-2
      3-1
      2
      1
      3 OANA ION PETRU - Cernavoda
      1-3
      1-3
      0
      -
      Eliminatorii HOBBY

      1. Toader Petru
      ------------------------- Toader Petru 3-0
      16. Bye
      ----------------------------------- Daineanu Paul 0-3
      9. Moise Viorel
      ------------------------- Daineanu Paul 0-3
      8. Daineanu Paul
      -------------------------------------------------- Daineanu Paul 1-0 w.o
      5. Bozuc Paul
      ------------------------- Bozuc Paul 3-0
      12. Magura Casian
      ----------------------------------- Bozuc Paul 3-2
      13. Bye
      ------------------------- Vasile Iancu 0-3
      4. Vasile Iancu
      ----------------------------------------------------------------- Daineanu Paul 3-0
      3. Irimia Silviu Marius
      ------------------------- Irimia Silviu Marius 3-0
      14. Bye
      ----------------------------------- Staicu Vasile 1-3
      11. Staicu Vasile
      ------------------------- Staicu Vasile 3-1
      6. Gheorghe Dan
      -------------------------------------------------- Staicu Vasile 3-2
      7. Nicolae Silvian
      ------------------------- Enache Doru 0-3
      10. Enache Doru
      ----------------------------------- Enache Doru 3-0
      15. Bye
      ------------------------- Stoian Mihaita Cezar 0-3
      2. Stoian Mihaita Cezar


      Clasament AVANSATI

      1. Peiciu Vasile - Tulcea
      2. Enache Ciprian - Ploiesti
      3 -- 4
      Tical Nicusor - Otopeni
      Stancu Marian - Constanta
      5 -- 8
      Ceobotaru Daniel - Galati
      Nicola Marian - Constanta
      Danalache Daniel - Navodari
      Balauca Daniel - Constanta
      9 -- 14
      Bran Florin - Tulcea
      Boboc Viorel - Slobozia
      Stepanov Petre - Tulcea
      Tirdea Ionut - Tecuci
      Glavan Niculae - Constanta
      Topsaneanu Valentin - Chitila
      15 -- 21 0v gr.sup.
      Plesoianu Stefan - Constanta
      Iordan Andrei - Tulcea
      Galca Andrei - Bucuresti
      Florea Cristian - Constanta
      Cocan Mircea - Bucuresti
      Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
      Cornea Marian - Constanta
      22 -- 23 2v gr.inf.
      Flaut Liviu - Navodari
      Florea Madalin - Bucuresti
      24 -- 1v gr.inf.
      Lupu Gheorghe - Navodari
      25 -- 27 0v gr.inf.
      Ileanu Bogdan - Targu Jiu
      Enache Adrian - Tulcea
      Caranfilian Migo - Bucuresti

      Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CEOBOTARU DANIEL - Galati
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 PLESOIANU STEFAN - Constanta
      3-0
      1-3
      1-3
      3-0
      2
      3
      3 IORDAN ANDREI - Tulcea
      1-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      4 LUPU GHEORGHE - Navodari
      0-3
      3-1
      0-3
      0-3
      1
      5 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 NICOLA MARIAN - Constanta
      0-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      2
      2 STANCU MARIAN - Constanta
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      3 TICAL NICUSOR - Otopeni
      1-3
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      4 GALCA ANDREI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      5 ENACHE ADRIAN - Tulcea
      2-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      3-1
      3-0
      3-2
      3-1
      4
      1
      2 PEICIU VASILE - Tulcea
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 TIRDEA IONUT - Tecuci
      0-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      4 GLAVAN NICULAE - Constanta
      2-3
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      5 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DANALACHE DANIEL - Navodari
      3-0
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
      0-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      2
      3 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
      0-3
      0-3
      2-3
      2-3
      2-3
      0
      4 FLOREA CRISTIAN - Constanta
      1-3
      2-3
      3-2
      3-0
      0-3
      2
      3
      -2
      0
      1
      5 STEPANOV PETRE - Tulcea
      1-3
      0-3
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      4
      -4
      0
      1
      6 FLOREA MADALIN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-2
      3-0
      0-3
      2
      -4
      0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BALAUCA DANIEL - Constanta
      3-0
      3-1
      2-3
      3-0
      1-3
      3
      1
      5
      1
      1
      2 FLAUT LIVIU - Navodari
      0-3
      3-2
      3-1
      0-3
      0-3
      2
      -6
      -6
      0
      3 BRAN FLORIN - Tulcea
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      2
      4
      1
      1
      4 BOBOC VIOREL - Slobozia
      3-2
      1-3
      0-3
      3-1
      3-1
      3
      3
      0
      -2
      1
      5 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      3-0
      0-3
      1-3
      3-1
      2
      4
      -3
      5
      2
      6 CORNEA MARIAN - Constanta
      3-1
      3-0
      2-3
      1-3
      1-3
      2
      5
      0
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 1 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CEOBOTARU DANIEL - Galati
      3-0
      3-2
      2
      1
      2 FLOREA CRISTIAN - Constanta
      0-3
      2-3
      0
      3 BOBOC VIOREL - Slobozia
      2-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 STANCU MARIAN - Constanta
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 GLAVAN NICULAE - Constanta
      0-3
      3-1
      1
      2
      3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 GALCA ANDREI - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      3 STEPANOV PETRE - Tulcea
      1-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DANALACHE DANIEL - Navodari
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 PLESOIANU STEFAN - Constanta
      2-3
      0-3
      0
      3 TIRDEA IONUT - Tecuci
      0-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BALAUCA DANIEL - Constanta
      3-2
      2-3
      1
      2
      2 IORDAN ANDREI - Tulcea
      2-3
      1-3
      0
      3 TICAL NICUSOR - Otopeni
      3-2
      3-1
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BRAN FLORIN - Tulcea
      2-3
      3-1
      1
      2
      2 NICOLA MARIAN - Constanta
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 PEICIU VASILE - Tulcea
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 CORNEA MARIAN - Constanta
      0-3
      2-3
      0
      -

      Eliminatorii AVANSATI

      1. Ceobotaru Daniel
      ------------------------- Ceobotaru Daniel 3-0
      16. Bye
      ----------------------------------- Peiciu Vasile 1-3
      9. Bran Florin
      ------------------------- Peiciu Vasile 1-3
      8. Peiciu Vasile
      -------------------------------------------------- Peiciu Vasile 3-2
      5. Tical Nicusor
      ------------------------- Tical Nicusor 3-0
      12. Stepanov Petre
      ----------------------------------- Tical Nicusor 3-0
      13. Glavan Niculae
      ------------------------- Danalache Daniel 0-3
      4. Danalache Daniel
      ----------------------------------------------------------------- Peiciu Vasile 3-0
      3. Enache Ciprian
      ------------------------- Enache Ciprian 3-0
      14. Boboc Viorel
      ----------------------------------- Enache Ciprian 3-1
      11. Tirdea Ionut
      ------------------------- Nicola Marian 0-3
      6. Nicola Marian
      -------------------------------------------------- Enache Ciprian 3-1
      7. Topsaneanu Valentin
      ------------------------- Balauca Daniel 2-3
      10. Balauca Daniel
      ----------------------------------- Stancu Marian 0-3
      15. Bye
      ------------------------- Stancu Marian 0-3
      2. Stancu Marian

      Clasament OPEN

      1. Craiu Catalin - Videle
      2. Ciurusnuc Costel - Galati
      3 -- 4
      Tataru Tiberiu - Targu Jiu
      Ghizdavescu Adrian - Navodari
      5 -- 8
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Nicula Florin - Constanta
      Leolea Andrei - Constanta
      Samoila Ion - Babadag
      9 -- 16
      Trocaru Remus - Tulcea
      Luca Octavian - Tulcea
      Niculache Chirica - Tulcea
      Rausche Valentin - Tulcea
      Enache Puiu Adrian - Ploiesti
      Sass Imre - Miercurea Ciuc
      Carata Catalin - Tulcea
      Lica George - Eforie
      17 -- 1v gr.sup.
      Acriva Marian - Mizil
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Popescu Andrei - Constanta
      Silivestru Nicu - Tulcea
      Nitu Serban - Paulesti
      Solcan Florin - Constanta
      Mardale Radu - Galati
      Stoli Nicu - Tulcea
      Moldovan Alin Doru - Beclean
      25 -- 29 1v gr.inf.
      Cuna Gheorghe - Buzau
      Ivan Adrian - Tulcea
      Nechifor Constantin - Navodari
      Ene Florin - Ploiesti
      Rosoga Ana - Constanta
      30 -- 31 0v gr.inf.
      Peiu Cosmin - Babadag
      Coclea Ionel - Braila
      Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CRAIU CATALIN - Videle
      3-1
      1-3
      3-1
      2-3
      2
      3
      2 POPESCU ANDREI - Constanta
      1-3
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      3 SILIVESTRU NICU - Tulcea
      3-1
      3-0
      2-3
      3-0
      3
      2
      4 TATARU TIBERIU - Targu Jiu
      1-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      1
      5 NECHIFOR CONSTANTIN - Navodari
      3-2
      2-3
      0-3
      1-3
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TROCARU REMUS - Tulcea
      3-0
      3-0
      3-0
      2-3
      3
      1
      2 LEOLEA ANDREI - Constanta
      0-3
      3-0
      0-3
      3-1
      2
      2
      -1
      5
      2
      3 NITU SERBAN - Paulesti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      -3
      -1
      1
      4 CUNA GHEORGHE - Buzau
      0-3
      3-0
      2-3
      2-3
      1
      5 STOLI NICU - Tulcea
      3-2
      1-3
      1-3
      3-2
      2
      4
      -2
      -4
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 NICULACHE CHIRICA - Tulcea
      3-0
      3-1
      3-2
      3-1
      4
      1
      2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      0-3
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      2
      3 SOLCAN FLORIN - Constanta
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 PEIU COSMIN - Babadag
      2-3
      2-3
      0-3
      2-3
      0
      5 MOLDOVAN ALIN DORU - Beclean
      1-3
      2-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 NICULA FLORIN - Constanta
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 CARATA CATALIN - Tulcea
      0-3
      3-0
      2-3
      3-1
      2
      2
      3 ACRIVA MARIAN - Mizil
      0-3
      0-3
      3-1
      3-2
      2
      3
      4 IVAN ADRIAN - Tulcea
      0-3
      3-2
      1-3
      0-3
      1
      5 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 LUCA OCTAVIAN - Tulcea
      3-0
      3-0
      2-3
      3-1
      3
      1
      3 LICA GEORGE - Eforie
      0-3
      0-3
      3-1
      3-2
      2
      3
      4 MARDALE RADU - Galati
      0-3
      3-2
      1-3
      3-1
      2
      4
      5 COCLEA IONEL - Braila
      0-3
      1-3
      2-3
      1-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CIURUSNUC COSTEL - Galati
      3-1
      3-2
      2-3
      3-1
      3-0
      4
      2
      2 SAMOILA ION - Babadag
      1-3
      3-0
      2-3
      2-3
      3-1
      2
      4
      3 SASS IMRE - Miercurea Ciuc
      2-3
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      3
      4 RAUSCHE VALENTIN - Tulcea
      3-2
      3-2
      1-3
      3-0
      3-0
      4
      1
      5 ENE FLORIN - Ploiesti
      1-3
      3-2
      1-3
      0-3
      2-3
      1
      6 ROSOGA ANA - Constanta
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 1 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TATARU TIBERIU - Targu Jiu
      2-3
      3-2
      1
      2
      0
      0
      1
      2 ACRIVA MARIAN - Mizil
      3-2
      1-3
      1
      -1
      -1
      1
      3 LICA GEORGE - Eforie
      2-3
      3-1
      1
      1
      1
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TROCARU REMUS - Tulcea
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 SOLCAN FLORIN - Constanta
      0-3
      1-3
      0
      3 SASS IMRE - Miercurea Ciuc
      0-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 3 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 NICULACHE CHIRICA - Tulcea
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 NITU SERBAN - Paulesti
      0-3
      1-3
      0
      3 SAMOILA ION - Babadag
      1-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 NICULA FLORIN - Constanta
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 CRAIU CATALIN - Videle
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 MARDALE RADU - Galati
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 LUCA OCTAVIAN - Tulcea
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 SILIVESTRU NICU - Tulcea
      0-3
      2-3
      0
      3 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
      0-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 6 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 RAUSCHE VALENTIN - Tulcea
      0-3
      3-1
      1
      2
      2 LEOLEA ANDREI - Constanta
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 MOLDOVAN ALIN DORU - Beclean
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CIURUSNUC COSTEL - Galati
      1-3
      3-1
      1
      2
      2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      3-1
      3-2
      2
      1
      3 STOLI NICU - Tulcea
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 CARATA CATALIN - Tulcea
      0-3
      3-1
      1
      2
      3 POPESCU ANDREI - Constanta
      1-3
      1-3
      0
      -
      Eliminatorii OPEN

      1. Lica George
      ------------------------- Samoila Ion 1-3
      16. Samoila Ion
      ----------------------------------- Ghizdavescu Adrian 0-3
      9. Rausche Valentin
      ------------------------- Ghizdavescu Adrian 0-3
      8. Ghizdavescu Adrian
      -------------------------------------------------- Ciurusnuc Costel 1-3
      5. Luca Octavian
      ------------------------- Ciurusnuc Costel 1-3
      12. Ciurusnuc Costel
      ----------------------------------- Ciurusnuc Costel 3-1
      13. Sass Imre
      ------------------------- Nicula Florin 1-3
      4. Nicula Florin
      ----------------------------------------------------------------- Craiu Catalin 1-3
      3. Niculache Chirica
      ------------------------- Tataru Tiberiu 0-3
      14. Tataru Tiberiu
      ----------------------------------- Tataru Tiberiu 3-1
      11. Carata Catalin
      ------------------------- Leolea Andrei 0-3
      6. Leolea Andrei
      -------------------------------------------------- Craiu Catalin 0-3
      7. Stancescu Sebastian
      ------------------------- Stancescu Sebastian 3-0
      10. Enache Puiu Adrian
      ----------------------------------- Craiu Catalin 0-3
      15. Craiu Catalin
      ------------------------- Craiu Catalin 3-0
      2. Trocaru Remus

      Clasament ELITE

      1. Neculai Alexandru - Tulcea
      2. Zarinschi Catalin - Galati
      3 -- 4
      Soare Valentin - Valenii de Munte
      Rasid Aihan - Constanta
      5 -- 8
      Balan Mihai - Ploiesti
      Fratea Aurel - Constanta
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Mitrea Silviu - Navodari
      9 -- 1v gr.sup.
      Gherasim Iulian - Tulcea
      10 -- 12 0v gr.sup.
      Baiburi Levent - Tulcea
      Buciu Catalin - Bals
      Capus Giani - Galati
      13 -- 0v gr.inf.
      Botezatu Onelus - Galati

      Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
      1-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      2
      2 BALAN MIHAI - Ploiesti
      3-1
      3-1
      3-1
      3-2
      4
      1
      3 BUCIU CATALIN - Bals
      0-3
      1-3
      3-2
      3-2
      2
      3
      4 BOTEZATU ONELUS - Galati
      2-3
      1-3
      2-3
      1-3
      0
      5 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
      0-3
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 RASID AIHAN - Constanta
      3-1
      3-2
      1-3
      2
      2
      2 BAIBURI LEVENT - Tulcea
      1-3
      3-1
      1-3
      1
      3
      3 CAPUS GIANI - Galati
      2-3
      1-3
      1-3
      0
      4
      4 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      5 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 ZARINSCHI CATALIN - Galati
      3-0
      3-2
      3-2
      3
      1
      2 MITREA SILVIU - Navodari
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      -4
      -1
      1
      3 GHERASIM IULIAN - Tulcea
      2-3
      3-1
      2-3
      1
      2
      0
      1
      1
      4 FRATEA AUREL - Constanta
      2-3
      2-3
      3-2
      1
      3
      -1
      0
      1
      5 -
      -
      Gr.superioara nr. 1 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BALAN MIHAI - Ploiesti
      3-1
      2-3
      1
      2
      2 BAIBURI LEVENT - Tulcea
      1-3
      2-3
      0
      3 FRATEA AUREL - Constanta
      3-2
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 BUCIU CATALIN - Bals
      1-3
      1-3
      0
      3 MITREA SILVIU - Navodari
      0-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 3 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ZARINSCHI CATALIN - Galati
      2-3
      3-2
      1
      2
      2 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 CAPUS GIANI - Galati
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GHERASIM IULIAN - Tulcea
      3-2
      0-3
      1
      -2
      -2
      1
      2 RASID AIHAN - Constanta
      2-3
      3-1
      1
      1
      1
      1
      1
      3 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
      3-0
      1-3
      1
      2
      1
      1
      1
      -
      Eliminatorii ELITE

      1. Fratea Aurel
      ------------------------- Zarinschi Catalin 1-3
      8. Zarinschi Catalin
      ----------------------------------- Zarinschi Catalin 3-1
      5. Mitrea Silviu
      ------------------------- Rasid Aihan 0-3
      4. Rasid Aihan
      -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 1-3
      3. Neculai Alexandru
      ------------------------- Neculai Alexandru 3-2
      6. Balan Mihai
      ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-2
      7. Soare Valentin
      ------------------------- Soare Valentin 3-1
      2. Zamfir Ionel
      Ultima editare de silvinio; 14.aug.2022, 14:00.

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu la Open
        Nitu Serban...Paulesti
        Ene Florin..Ploiesti
        Lazar Dumitru...Mizil
        Acriva Marian...Mizil
        Petru Asmarandei, Johnny Plaiasu and 4 others like this.

        Comentariu


        • #5
          Salutare tuturor
          Caranfilian Migo Bucuresti avansati
          Sa ne vedem sanatosi
          Multumesc
          Scutaru and silvinio like this.

          Comentariu


          • #6
            Se inscriu:
            Hobby:
            Daineanu Paul / Constanta
            Irimia Silviu Marius / Cernavoda
            Oana Ion Petru
            Staicu Vasile
            Vasile Iancu / Navodari
            Stoian Cezar
            Agache Sorin
            Cirneala Dumitru
            Tudoreanu Ion

            Avansati:
            Lupu Gheorghe / Navodari
            Balauca Daniel / Constanta
            Moldovan Alin Doru / Beclean
            Nicola Marian / Constanta
            Plesoianua Stefan

            Open :
            Ghizdavescu Adrian / Navodari
            Leolea Andrei / Constanta
            Durac Viorel

            Elite:
            Fratea Aurel
            Mitrea Silviu

            Comentariu


            • #7
              Neagoe Costin - București - Elite
              sebyy and silvinio like this.

              Comentariu


              • #8

                Panait Adrian-Braila,avansati.
                nick20mks and silvinio like this.

                Comentariu


                • #9
                  Se inscrie la avansati Velula Aihan
                  - Aihan Velula, Constanta - mp 17.7, A
                  Scutaru and silvinio like this.

                  Comentariu


                  • #10
                    - Avramescu Bogdan, Bucuresti - mp 17.21, A -Avansati
                    silvinio likes this.

                    Comentariu


                    • #11
                      Florea Cristian - Avansati - Constanta

                      Comentariu


                      • #12
                        Toader Petru, Bragadiru, Hobby

                        Comentariu


                        • #13
                          Capus Giani /galati /elite .

                          Comentariu


                          • #14
                            Gherasim Iulian - Tulcea - Elite

                            Pancrat Cristian - Tulcea - Open
                            Niculache Chirică - Tulcea - Open
                            Peiu Cosmin - Babadag - Open
                            Samoila Ion - Babadag - Open

                            Bran Florin - Tulcea - Avansati
                            ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                            Comentariu


                            • #15
                              Iordan Andrei, Tulcea, avansati

                              Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #16
                                Enache Doru / Cobadin / Hobby

                                Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk


                                Ultima editare de silvinio; 23.iun.2022, 10:16.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Ivan Adrian-Tulcea-open!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Firica Lucian / Constanta / Open

                                    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Trocaru Remus din Tulcea - Open. Mulțumesc!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Peiciu vasile-Tulcea,avansati.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Stancu Marian / Avansați / Constanta

                                          Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Craiu Catalin videle open

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Enache Adrian Tulcea / A

                                              Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Enache puiu adrian / ploiesti / open

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Carata Catalin - open- Tulcea

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X