Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dumbravita Championships Trophy Romania 2022 Editia a II-a 23-26 Iunie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dumbravita Championships Trophy Romania 2022 Editia a II-a 23-26 Iunie

    Dumbravita Championships Trophy Romania 2022 Editia a II-a 23-26 Iunie

    1.DATA: 23-26 Iunie 2022

    2.ORGANIZATORII EVENIMENTULUI

    Primaria Dumbravita
    Csc Dumbravita
    Acs Dumbravita
    Consiliul Judetean Timis

    3.COMITETUL ORGANIZATORIC

    Husar Nicoleta-Manager Turneu
    Beltechi Dumitru-Directoe Turneu
    Turcanu Amalia-Director Marketing
    Moldovan Ildiko-Profesional IT
    Suciu Radu- Director Club Sportiv Comunal Dumbravita

    4.SPONSORII TURNEULUI

    Decathlon Timisoara
    Gewo-Emi-tt-Romania
    Sc Agassi Timisoara
    Sar-Securyti Timisoara
    Sc Profi Timisoara
    Sc Blink Studio Timisoara
    Pensiunea Genessa Dumbravita
    Pensiunea casa Ardeleneasca Dumbravita
    Primaria Dumbravita

    5.LOCATIA

    Dumbravita ,Jud Timis, CP 307160
    Str.Codrului Nr.3 Sala Polivalenta Dumbravita

    6.CATEGORIILE TURNEULUI

    Echipe si Individual

    Echipe Baieti

    MMCBT- Mini mini cadeti baieti echipe U9 (nascuti in 2013 si dupa)
    MCBT-Mini cadeti baieti echipe U11 (nascuti in 2011 si dupa)
    YCBT-Tineri cadeti baieti echipe U 13 (nascuti in 2009 si dupa)
    CBT-Cadeti baieti echipe U15 (nascuti in 2007 si dupa
    YJBT- Tineri juniori baieti echipe U17 (nascuti in 2005 si dupa)
    JBT-Tineri juniori baieti echipe U19 (nascuti in 2003 si dupa)

    MMCGT- Mini mini cadeti fete echipe U9 (nascuti in 2013 si dupa)
    MCGT-Mini cadeti fete echipe U11 (nascuti in 2011 si dupa)
    YCGT-Tineri cadeti fete echipe U 13 (nascuti in 2009 si dupa)
    CGT-Cadeti fete echipe U15 (nascuti in 2007 si dupa
    YJGT- Tineri juniori fete echipe U17 (nascuti in 2005 si dupa)
    JGT-Tineri juniori fete echipe U19 (nascuti in 2003 si dupa)

    MMCBS- Mini mini cadeti baieti individual U9 (nascuti in 2013 si dupa)
    MCBS-Mini cadeti baieti individual U11 (nascuti in 2011 si dupa)
    YCBS-Tineri cadeti baieti individual U 13 (nascuti in 2009 si dupa)
    CBS-Cadeti baieti individual U15 (nascuti in 2007 si dupa
    YJBS- Tineri juniori baieti individual U17 (nascuti in 2005 si dupa)
    JBS-Tineri juniori baieti individual U19 (nascuti in 2003 si dupa)

    MMCGS- Mini mini cadeti fete individual U9 (nascuti in 2013 si dupa)
    MCGS-Mini cadeti fete individual U11 (nascuti in 2011 si dupa)
    YCGS-Tineri cadeti fete individual U 13 (nascuti in 2009 si dupa)
    CGS-Cadeti fete individual U15 (nascuti in 2007 si dupa
    YJGS- Tineri juniori fete individual U17 (nascuti in 2005 si dupa)
    JGS-Tineri juniori fete individual U19 (nascuti in 2003 si dupa)

    7.PROGRAM

    23 IUNIE Echipe
    24 Iunie Echipe +Individual
    25 Iunie Individual
    26 Iunie Individual si Premierea

    8.TAXA PARTICIPARE

    40 Euro persoana

    9.TERMENE INSCRIERI RETRAGERI

    Termen inscriere 1 Iunie
    Termen Retragere fara penalizare 10 Iunie

    10. SISTEM JOC

    Proba pe echipe se desfasoara in sistem Corbillon Cup (a-y,b-x,dublu ab-xz,a-x si b-y)
    Individual grupe de 3 si 4 si tablou eliminatoriu

    11.ARBITRAJ

    In grupe se arbitreaza jucatorii intre ei acompaniati de un arbitru

    12. PREMIEREA

    Echipe locul 1 cupe duble
    loc 2-4 trofee duble
    1-8 Diplome si medalii

    Individual 1-3 Cupe
    4-8 trofee
    1-8 Diplome si medalii

    13.ECHIPAMENT

    -20 Mese Joola-Gewo Sala Competitie
    -6 Mese Joola-Gewo Sala Incalzire
    -200 Garduri
    -20 Mese arbitraj
    -40 Cosuri de prosop
    -20 Scorare

    14.TRANSPORT

    Transport asigurat de la aeroport la hotel si sala.

    15. SERVICIU AMBULANTA

    Salvare cu echipaj de urgenta pe toata perioada competitiei.

    16.MEDIA

    TVR TIMISOARA
    DUMBRAVITA TV
    GAZETA DE VEST
    RENASTEREA BANATEANA
    RADIO TIMISOARA
    BLINK STUDIO ADVERTISING

    17.DIRECTORUL EVENIMENTULUI

    Husar Nicoleta
    tel.0040722663121
    email. niconicoleta2000@yahoo.com

    18.MANAGER COMPETITIE

    Beltechi Dumitru

    Tel. 0040747630959
    email. dumitrubeltechi@yahoo.de

    www.tabletennis.tm.ro


    mariomoro and Adrian's like this.

  • #2
    Rezervat organizator

    Comentariu


    • #3

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri Individual-MMCBS U9 (23-26 Iunie) - 10:47:59 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Ciceo Stefania, Csc Dumbravita, 5029 - 0
        2. Farcas Carla, Csc Dumbravita, 5030 - 0
        3. Deac Izabela, Csc Dumbravita, 5032 - 0
        4. Bocea Georgiana, Csc Dumbravita, 5035 - 0


        Inscrieri Individual-MCGS U11 (23-26 Iunie) - 10:48:26 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Bejan Boglarka, Tg.Secuiesc, 5029 - 0
        2. Madar Maya, Csm Arad, 5030 - 0
        3. Buzzoni Matilde, Italia, 5031 - 0
        4. Nemeth Alesia, Csc Dumbravita, 5032 - 0
        5. Tap Maia, Rep.Moldova, 5034 - 0
        6. Lescinskaia Ina, Rep Moldova, 5036 - 0
        7. Delev Andreia, Rep.Moldova, 5037 - 0
        8. Krivoseia Polina, Rep Moldova, 5038 - 0
        9. Patranoiu Maria, Csm Buzau, 5039 - 0
        10. Serbanescu Rihana, Csm Buzau, 5040 - 0
        11. Cravcenco Valeria, Rep.Moldova, 5041 - 0

        Inscrieri Individual-YCGS U13 (23-26 Iunie) - 10:48:51 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Canea Kocsis Abigel, Tg.Secuiesc, 5029 - 0
        2. Maguran Daria, Csm Arad, 5031 - 0
        3. Morar Angela, Csm Arad, 5032 - 0
        4. Precup Iarina, Csm Cluj, 5036 - 0

        Inscrieri Individual-CGS U15 (23-26 Iunie) - 10:49:20 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Chira Camelia, Csm Zalau, 5029 - 0
        2. Vitman Mara, Csm Zalau, 5030 - 0
        3. Moldovan Dora, Csc Dumbravita, 5031 - 0
        4. Pauliuc Alesia, Csc Dumbravita, 5032 - 0

        Inscrieri Individual-YJGS U17 (23-26 Iunie) - 10:49:49 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Farkas Yvett, Tg.Secuiesc, 5031 - 0
        2. Stanusila Oana, Csc Dumbravita, 5032 - 0
        3. Hila Beatrice, Csm Medias, 5033 - 0
        4. Herciu Gabriela, Csm Medias, 5034 - 0
        5. Voinescu Bianca, Lugoj., 5035 - 0
        6. Girlea Maria, Finlanda, 5036 - 0

        Inscrieri JGS U19 (23-26 Iunie) - 10:50:09 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Moga Madalina, Csm Medias, 5034 - 0
        2. Orban Madalina, Slatina, 5035 - 0

        Inscrieri MMCBS U9 (23-26 Iunie) - 10:51:03 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Cardas Andrei, Csc Dumbravita, 5054 - 0
        2. Petrus Radu, Csc Dumbravita, 5055 - 0
        3. Popescu Razvan, Csc Dumbravita, 5056 - 0

        Inscrieri MCBS U11 (23-26 Iunie) - 10:51:37 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Berki Milan, Csm Arad, 5045 - 0
        2. Ceausescu Rares, Fc Arges Pitesti, 5046 - 0
        3. Dehelean Alexandru, Csc Dumbravita, 5047 - 0
        4. Ionescu Vlad, Csm Buzau, 5048 - 0
        5. Iordan Mihai, Ok Club Bucuresti, 5049 - 0
        6. Nistor Lucas, Csc Dumbravita, 5050 - 0
        7. Saftoiu Tudor, Stirom Bucuresti, 5051 - 0
        8. Tucuina Dragos, Csc Dumbravita, 5052 - 0
        9. Trif George, Chisineu Cris, 5053 - 0

        Inscrieri YCBS U13 (23-26 Iunie) - 10:51:50 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Iordan Alexandru., Ok Club Bucuresti, 5029 - 0
        2. Vitan Victor, Ok Club Bucuresti, 5030 - 0
        3. Handra Mark, Tg.Secuiesc, 5032 - 0
        4. Simo Elias Mate, Tg.Secuiesc, 5033 - 0
        5. Mortasifu Ionut, Csm Arad, 5034 - 0
        6. Tomoioaga Cezar, Csm Cluj, 5035 - 0
        7. Gherman Mihai, Csc Dumbravita, 5037 - 0
        8. Andrejevic Vuk, Csc Dumbravita, 5038 - 0
        9. Silaghi Matei, Csc Dumbravita, 5040 - 0
        10. Cardas Alexandru, Csc Dumbravita, 5041 - 0
        11. Dume Rares , Csc Dumbravita, 5042 - 0
        12. Kovacs Kristof Istvan, Tg.Secuiesc, 5043 - 0
        13. Cimpoieru Ianis, Lugoj, 5044 - 0
        14. Trif Lucas, Chisineu Cris, 5045 - 0


        Inscrieri Individual-CBS U15 (23-26 Iunie) - 10:52:32 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Iordan Marc., Ok Club Bucuresti, 5030 - 0
        2. Alecu Luca, Ok Club Bucuresti, 5031 - 0
        3. Vitan Andrei, Ok Club Bucuresti, 5032 - 0
        4. Canea Kocsis Andras, Tg.Secuiesc, 5033 - 0
        5. Marton Adam, Tg.Secuiesc, 5034 - 0
        6. Boka Norbert, Csm Arad, 5035 - 0
        7. Picu Patrick, Csc Dumbravita, 5036 - 0
        8. Ardelean Stefan, Csc Dumbravita, 5037 - 0
        9. Nicoara Sebastian, Csc Dumbravita, 5038 - 0

        Inscrieri Individual-YJBS U17 (23-26 Iunie) - 10:52:56 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Galos Alexandru, Ok Club Bucuresti, 5029 - 0
        2. Achitei Nicolae Gabriel, Ok Club Bucuresti, 5030 - 0
        3. Chelmus Ionut, Tg.Secuiesc, 5031 - 0
        4. Bokor Zoltan., Tg.Secuiesc, 5033 - 0
        5. Bugarin Fabian, Csc Dumbravita, 5034 - 0
        6. Popescu Adrian, Csc Dumbravita, 5035 - 0
        7. Spagnolo Daniele Antonio, Italia, 5036 - 0
        8. Orosanu Alexandru, Fc Arges Pitesti, 5037 - 0


        Inscrieri JBS U19 (23-26 Iunie) - 10:53:17 AM - v5.3 / cls_2022-iun

        1. Moldovan Daniel, Csc Dumbravita, 5030 - 0
        2. Badea Bogdan, Csm Dumbravita, 5031 - 0

        Inscrieri Echipe-MMCGT U9 (23-26 iun) - Wednesday, 10:53:51 AM - v7 / cls_2022-iun

        1. Bocea Georgiana, Csc Dumbravita - Deac Izabela, Csc Dumbravita
        2. Ciceo Stefania, Csc Dumbravita - Farcas Carla, Csc Dumbravita


        Inscrieri Echipe-MCGT U11 (23-26 iun) - Wednesday, 10:54:15 AM - v7 / cls_2022-iun

        1. Krascenko Valem, Rep.Moldova - Lescinskaia Ina, Rep.Moldova
        2. Tap Maia, Rep.Moldova - Delev Andreia, Rep.Moldova
        3. Nemeth Alesia, Csc Dumbravita - Madar Maya, Csm Arad
        4. Bejan Boglarka, Tg.Secuiesc - Buzzoni Matilde, Italia
        5. Serbanescu Rihana , Csm Buzau - Patranoiu Maria, Csm Buzau


        Inscrieri Echipe-YCGT U13 (23-26 iun) - Wednesday, 10:54:45 AM - v7 / cls_2022-iun

        1. Canea Kocsis Abigel, Tg.Secuiesc - Precup Iarina, Csm Cluj
        2. Maguran Daria, Csm Arad - Morar Angela, Csm Arad
        3. Krascenko Valem, Rep Moldova - Lescinskaia Ina, Rep Moldova
        4. Tap Maia, Rep Moldova - Delev Andreia, Rep Moldova
        5. Nemeth Alesia, Csc Dumbravita - Madar Maya, Csm Arad
        6. Bejan Boglarka, Tg.Secuiesc - Buzzoni Matilde, Italia
        7. Serbanescu Rihana, Ramnicu Sarat - Patranoiu Maria, Ramnicu Sarat

        Inscrieri Echipe-CGT U15 (23-26 iun) - Wednesday, 10:55:12 AM - v7 / cls_2022-iun

        1. Chira Camelia, Csm Zalau - Vitman Mara, Csm Zalau
        2. Moldovan Dora, Csc Dumbravita - Pauliuc Alesia, Csc Dumbravita

        Inscrieri Echipe-YJGT U17 (23-26 iun) - Wednesday, 10:55:34 AM - v7 / cls_2022-iun

        1. Herciu Gabriela, Csm Medias - Farkas Yvett, Tg.Secuiesc
        2. Girlea Maria, Finlanda - Hila Beatrice, Csm Medias
        3. Stanusila Oana, Csc Dumbravita - Voinescu Bianca, Lugoj
        4. Chira Camelia, Csm Zalau - Vitman Mara, Csm Zalau
        5. Moldovan Dora, Csc Dumbravita - Pauliuc Alesia, Csc Dumbravita

        Inscrieri Echipe-JGT U19 (23-26 iun) - Wednesday, 10:55:56 AM - v7 / cls_2022-iun

        1. Moga Madalina, Csm Medias - Orban Madalina, Slatina

        Inscrieri Echipe-MMCBT U9 (23-26 iun) - Wednesday, 10:56:26 AM - v7 / cls_2022-iun

        1. Cardas Andrei, Csc Dumbravita - Petrus Radu, Csc Dumbravita

        Inscrieri Echipe-MCBT U11 (23-26 iun) - Wednesday, 10:56:49 AM - v7 / cls_2022-iun

        1. Saftoiu Tudor, Stirom Bucuresti - Iordan Mihai, Ok Club Bucuresti
        2. Ionescu Vlad, Csm Buzau - Ceausescu Rares, Fc Arges Pitesti
        3. Popescu Razvan , Csm Dumbravita - Trif George, Chisinau Cris
        4. Dehelean Alexandru, Csm Dumbravita - Nistor Lucas, Csc Dumbravita
        5. Tucuina Dragos, Csm Dumbravita - Petrus Radu, Csc Dumbravita


        Inscrieri Echipe-YCBT U13 (23-26 iun) - Wednesday, 10:57:13 AM - v7 / cls_2022-iun

        1. Mortasifu Ionut, Arad - Vitan Victor, Ok Club Bucuresti
        2. Iordan Alexandru, Ok Club Bucuresti - Kovacs Kristof Istvan, Tg.Secuiesc
        3. Silaghi Matei, Csc Dumbravita - Trif Lucas , Chisineu Cris
        4. Cardas Alexandru, Csc Dumbravita - Dume Rares, Csc Dumbravita
        5. Handra Mark, Tg.Secuiesc - Simo Elias Mate, Tg.Secuiesc
        6. Andrejevic Vuk, Csc Dumbravita - Tomoioaga Cezar, Csm Cluj
        7. Cimpoieru Ianis, Lugoj - Gherman Mihai, Csc Dumbravita
        8. Dehelean Alexandru, Csc Dumbravita - Nistor Lucas, Csc Dumbravita
        9. Ionescu Vlad, Csc Dumbravita - Ceausescu Rares, Fc Arges Pitesti
        10. Popescu Razvan, Csc Dumbravita - Trif George, Chisineu Cris
        11. Saftoiu Tudor, Stirom Bucuresti - Iordan Mihai, Ok Club bucuresti
        12. Tucuina Dragos, Csm Dumbravita - Petrus Radu , Csc Dumbravita

        Inscrieri Echipe-CBT U15 (23-26 iun) - Wednesday, 10:58:42 AM - v7 / cls_2022-iun

        1. Alecu Luca, Ok Club Bucuresti - Vitan Andrei, Ok Club Bucuresti
        2. Canea Kocsis Andras, Tg.Secuiesc - Marton Adam, Tg.Secuiesc
        3. Picu Patrik, Csc Dumbravita - Ardelean Stefan, Csc Dumbravita
        4. Boka Norbert, Csm Arad - Iordan Marc, Ok Club Bucuresti


        Inscrieri Echipe-YJBT U17 (23-26 iun) - Wednesday, 10:59:02 AM - v7 / cls_2022-iun

        1. Bokor Zoltan, Tg.Secuiesc - Chelmus Ionut, Tg,Secuiesc
        2. Galos Alexandru, Ok Club Bucuresti - Achitei Nicolae Gabriel, Ok Club Bucuresti
        3. Spagnolo Daniele Antonio, Italia - Orosanu Alexandru, Fc Arges Pitesti
        4. Popescu Adrian, Csc Dumbravita - Bugarin Fabian, Csc Dumbravita
        5. Alecu luca, Ok Club Bucuresti - Vitan Andrei, Ok Club Bucuresti
        6. Boka Norbert, Csm Arad - Iordan Marc, Ok Club Bucuresti
        7. Canea Kocsis Andras, Tg.Secuiesc - Marton Adam, Tg.Secuiesc
        8. Picu Patric, Csc Dumbravita - Ardelean Stefan, Csc Dumbravita




        csabazedler likes this.

        Comentariu


        • #5
          Inscrieri Echipe-MMCGT U9 (23-26 iun) - Thursday, 9:21:09 AM - v7 / cls_2022-iun

          1. Bocea Georgiana, Csc Dumbravita - Deac Izabela, Csc Dumbravita
          2. Ciceo Stefania, Csc Dumbravita - Farcas Carla, Csc Dumbravita

          Grupa nr. 1 - Echipe-MMCGT U9
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          V
          LOC
          1 BOCEA GEORGIANA - DEAC IZABELA - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
          3-0
          1
          1
          2 CICEO STEFANIA - FARCAS CARLA - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
          0-3
          0
          2
          -
          Clasament Echipe-MMCGT U9

          1. Bocea Georgiana, Csc Dumbravita - Deac Izabela, Csc Dumbravita
          2. Ciceo Stefania, Csc Dumbravita - Farcas Carla, Csc Dumbravita

          Comentariu


          • #6
            Inscrieri Echipe-MCGT U11 (23-26 iun) - Thursday, 9:22:37 AM - v7 / cls_2022-iun

            1. Tap Maia, Scoala Sportiva nr 1 Balti - Delev Andreia, Scoala Sportiva nr 1 Balti
            2. Nemeth Alesia, Csc Dumbravita - Madar Maya, Csm Arad
            3. Bejan Boglarka, Tg.Secuiesc - Buzzoni Matilde, Italia
            4. Serbanescu Rihana , Ramnicu Sarat - Patranoiu Maria, Ramnicu Sarat
            5. Bocea Georgiana, Csc Dumbravita - Deac Izabela, Csc Dumbravita
            6. Ciceo Stefania, Csc Dumbravita - Farcas Carla, Csc Dumbravita

            Grupa nr. 1 - Echipe-MCGT U11
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            V
            LOC
            1 TAP MAIA - DELEV ANDREIA - Scoala Sportiva nr 1 Balti - Scoala Sportiva nr 1 Balti
            1-4
            5-0
            1
            2
            2 SERBANESCU RIHANA - PATRANOIU MARIA - Ramnicu Sarat - Ramnicu Sarat
            4-1
            5-0
            2
            1
            3 BOCEA GEORGIANA - DEAC IZABELA - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
            0-5
            0-5
            0
            -
            Grupa nr. 2 - Echipe-MCGT U11
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            V
            LOC
            1 NEMETH ALESIA - MADAR MAYA - Csc Dumbravita - Csm Arad
            2-3
            5-0
            1
            2
            2 BEJAN BOGLARKA - BUZZONI MATILDE - Tg.Secuiesc - Italia
            3-2
            5-0
            2
            1
            3 CICEO STEFANIA - FARCAS CARLA - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
            0-5
            0-5
            0
            -

            Eliminatorii Echipe-MCGT U11

            1. Serbanescu Rihana - Patranoiu Maria
            ------------------------- Serbanescu Rihana - Patranoiu Maria 3-0
            8. Bye
            -----------------------------------
            5. Bye
            ------------------------- Nemeth Alesia - Madar Maya 0-3
            4. Nemeth Alesia - Madar Maya
            --------------------------------------------------
            3. Tap Maia - Delev Andreia
            ------------------------- Tap Maia - Delev Andreia 3-0
            6. Bye
            -----------------------------------
            7. Bye
            ------------------------- Bejan Boglarka - Buzzoni Matilde 0-3
            2. Bejan Boglarka - Buzzoni Matilde

            Comentariu


            • #7
              Inscrieri Echipe-YCGT U13 (23-26 iun) - Thursday, 9:23:56 AM - v7 / cls_2022-iun

              1. Canea Kocsis Abigel, Tg.Secuiesc - Precup Iarina, Csm Cluj
              2. Maguran Daria, Csm Arad - Morar Angela, Csm Arad
              3. Krascenko Valem, Rep Moldova - Lescinskaia Ina, Rep Moldova
              4. Tap Maia, Rep Moldova - Delev Andreia, Rep Moldova
              5. Nemeth Alesia, Csc Dumbravita - Madar Maya, Csm Arad
              6. Bejan Boglarka, Tg.Secuiesc - Buzzoni Matilde, Italia
              7. Serbanescu Rihana, Ramnicu Sarat - Patranoiu Maria, Ramnicu Sarat

              Grupa nr. 1 - Echipe-YCGT U13
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 CANEA KOCSIS ABIGEL - PRECUP IARINA - Tg.Secuiesc - Csm Cluj
              4-1
              5-0
              2
              1
              2 TAP MAIA - DELEV ANDREIA - Rep Moldova - Rep Moldova
              1-4
              5-0
              1
              2
              3 NEMETH ALESIA - MADAR MAYA - Csc Dumbravita - Csm Arad
              0-5
              0-5
              0
              4 -
              -
              Grupa nr. 2 - Echipe-YCGT U13
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              LOC
              1 MAGURAN DARIA - MORAR ANGELA - Csm Arad - Csm Arad
              0-5
              4-1
              3-2
              2
              2
              2 KRASCENKO VALEM - LESCINSKAIA INA - Rep Moldova - Rep Moldova
              5-0
              5-0
              5-0
              3
              1
              3 BEJAN BOGLARKA - BUZZONI MATILDE - Tg.Secuiesc - Italia
              1-4
              0-5
              2-3
              0
              4 SERBANESCU RIHANA - PATRANOIU MARIA - Ramnicu Sarat - Ramnicu Sarat
              2-3
              0-5
              3-2
              1
              -
              Eliminatorii Echipe-YCGT U13

              1. Canea Kocsis Abigel - Precup Iarina
              ------------------------- Canea Kocsis Abigel - Precup Iarina 3-0
              8. Bye
              -----------------------------------
              5. Bye
              ------------------------- Maguran Daria - Morar Angela 0-3
              4. Maguran Daria - Morar Angela
              --------------------------------------------------
              3. Tap Maia - Delev Andreia
              ------------------------- Tap Maia - Delev Andreia 3-0
              6. Bye
              -----------------------------------
              7. Bye
              ------------------------- Krascenko Valem - Lescinskaia Ina 0-3
              2. Krascenko Valem - Lescinskaia Ina

              Comentariu


              • #8
                Inscrieri Echipe-CGT U15 () - Thursday, 9:27:30 AM - v7 / cls_2022-iun

                1. Chira Camelia, CSC Dumbravita - Vitman Mara, CSM Zalau
                2. Moldovan Dora, CSC Dumbravita - Pauliuc Alesia, CSC Dumbravita
                3. Canea Kocsis Abigel, Tg.Secuiesc - Precup Iarina, Csm Cluj
                4. Maguran Daria, Csm Arad - Morar Angela, Csm Arad



                Grupa nr. 1 - Echipe-CGT U15
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                LOC
                1 CHIRA CAMELIA - VITMAN MARA - Csm Zalau - Csm Zalau
                2 MOLDOVAN DORA - PAULIUC ALESIA - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
                3 CANEA KOCSIS ABIGEL - PRECUP IARINA - Tg.Secuiesc - Csm Cluj
                4 MAGURAN DARIA - MORAR ANGELA - Csm Arad - Csm Arad
                -

                Comentariu


                • #9
                  Inscrieri Echipe-YJGT U17 () - Thursday, 9:30:14 AM - v7 / cls_2022-iun

                  1. Herciu Gabriela, CSM Medias - Farkas Yvett, Tg.Secuiesc
                  2. Girlea Maria, Finlanda - Hila Beatrice, CSM Medias
                  3. Stanusila Oana, CSC Dumbravita - Voinescu Bianca, Lugoj
                  4. Chira Camelia, CSC Dumbravita - Vitman Mara, CSM Zalau
                  5. Moldovan Dora, CSC Dumbravita - Pauliuc Alesia, CSC Dumbravita

                  Grupa nr. 1 - Echipe-YJGT U17
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  V
                  LOC
                  1 HERCIU GABRIELA - FARKAS YVETT - CSM Medias - Tg.Secuiesc
                  2 GIRLEA MARIA - HILA BEATRICE - Finlanda - CSM Medias
                  3 STANUSILA OANA - VOINESCU BIANCA - CSC Dumbravita - Lugoj
                  4 CHIRA CAMELIA - VITMAN MARA - CSC Dumbravita - CSM Zalau
                  5 MOLDOVAN DORA - PAULIUC ALESIA - CSC Dumbravita - CSC Dumbravita
                  -

                  Comentariu


                  • #10
                    Inscrieri Echipe-JGT U19 (23-26 iun) - Thursday, 9:33:17 AM - v7 / cls_2022-iun

                    1. Moga Madalina, Csm Medias - Orban Madalina, Slatina
                    2. Herciu Gabriela, Csm Medias - Farkas Yvett, Tg.Secuiesc
                    3. Girlea Maria, Finlanda - Hila Beatrice, Csm Medias
                    4. Stanusila Oana, Csc Dumbravita - Voinescu Bianca, Lugoj

                    Grupa nr. 1 - Echipe-JGT U19
                    Nr Nume si prenume - Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    LOC
                    1 MOGA MADALINA - ORBAN MADALINA - Csm Medias - Slatina
                    2 HERCIU GABRIELA - FARKAS YVETT - Csm Medias - Tg.Secuiesc
                    3 GIRLEA MARIA - HILA BEATRICE - Finlanda - Csm Medias
                    4 STANUSILA OANA - VOINESCU BIANCA - Csc Dumbravita - Lugoj
                    -

                    Comentariu


                    • #11
                      Inscrieri Echipe-MCBT U11 () - Thursday, 9:34:37 AM - v7 / cls_2022-iun

                      1. Saftoiu Tudor, Stirom Bucuresti - Iordan Mihai, Ok Club Bucuresti
                      2. Ionescu Vlad, Csm Buzau - Ceausescu Rares, Fc Arges Pitesti
                      3. Popescu Razvan , Csm Dumbravita - Trif George, Chisinau Cris
                      4. Dehelean Alexandru, Csm Dumbravita - Nistor Lucas, Csc Dumbravita
                      5. Tucuina Dragos, Csm Dumbravita - Petrus Radu, Csc Dumbravita

                      Grupa nr. 1 - Echipe-MCBT U11
                      Nr Nume si prenume - Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      V
                      LOC
                      1 SAFTOIU TUDOR - IORDAN MIHAI - Stirom Bucuresti - Ok Club Bucuresti
                      2 IONESCU VLAD - CEAUSESCU RARES - Csm Buzau - Fc Arges Pitesti
                      3 POPESCU RAZVAN - TRIF GEORGE - Csm Dumbravita - Chisinau Cris
                      4 DEHELEAN ALEXANDRU - NISTOR LUCAS - Csm Dumbravita - Csc Dumbravita
                      5 TUCUINA DRAGOS - PETRUS RADU - Csm Dumbravita - Csc Dumbravita
                      -

                      Comentariu


                      • #12
                        Inscrieri Echipe-YCBT U13 (23-26 iun) - Thursday, 9:41:52 AM - v7 / cls_2022-iun

                        1. Mortasifu Ionut, Arad - Vitan Victor, Ok Club Bucuresti
                        2. Iordan Alexandru, Ok Club Bucuresti - Kovacs Kristof Istvan, Tg.Secuiesc
                        3. Silaghi Matei, Csc Dumbravita - Trif Lucas , Chisineu Cris
                        4. Cardas Alexandru, Csc Dumbravita - Dume Rares, Csc Dumbravita
                        5. Handra Mark, Tg.Secuiesc - Simo Elias Mate, Tg.Secuiesc
                        6. Andrejevic Vuk, Csc Dumbravita - Tomoioaga Cezar, Csm Cluj
                        7. Cimpoieru Ianis, Lugoj - Gherman Mihai, Csc Dumbravita
                        8. Dehelean Alexandru, Csc Dumbravita - Nistor Lucas, Csc Dumbravita
                        9. Ionescu Vlad, Csc Dumbravita - Ceausescu Rares, Fc Arges Pitesti
                        10. Popescu Razvan, Csc Dumbravita - Trif George, Chisineu Cris
                        11. Saftoiu Tudor, Stirom Bucuresti - Iordan Mihai, Ok Club bucuresti
                        12. Tucuina Dragos, Csm Dumbravita - Petrus Radu , Csc Dumbravita


                        Grupa nr. 1 - Echipe-YCBT U13
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 MORTASIFU IONUT - VITAN VICTOR - Arad - Ok Club Bucuresti
                        4-1
                        4-1
                        5-0
                        3
                        1
                        2 HANDRA MARK - SIMO ELIAS MATE - Tg.Secuiesc - Tg.Secuiesc
                        1-4
                        5-0
                        5-0
                        2
                        2
                        3 CIMPOIERU IANIS - GHERMAN MIHAI - Lugoj - Csc Dumbravita
                        1-4
                        0-5
                        4-1
                        1
                        3
                        4 POPESCU RAZVAN - TRIF GEORGE - Csc Dumbravita - Chisineu Cris
                        0-5
                        0-5
                        1-4
                        0
                        -
                        Grupa nr. 2 - Echipe-YCBT U13
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 IORDAN ALEXANDRU - KOVACS KRISTOF ISTVAN - Ok Club Bucuresti - Tg.Secuiesc
                        5-0
                        5-0
                        5-0
                        3
                        1
                        2 ANDREJEVIC VUK - TOMOIOAGA CEZAR - Csc Dumbravita - Csm Cluj
                        0-5
                        5-0
                        2-3
                        1
                        3
                        3 DEHELEAN ALEXANDRU - NISTOR LUCAS - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
                        0-5
                        0-5
                        0-5
                        0
                        4 SAFTOIU TUDOR - IORDAN MIHAI - Stirom Bucuresti - Ok Club bucuresti
                        0-5
                        3-2
                        5-0
                        2
                        2
                        -
                        Grupa nr. 3 - Echipe-YCBT U13
                        Nr Nume si prenume - Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        LOC
                        1 SILAGHI MATEI - TRIF LUCAS - Csc Dumbravita - Chisineu Cris
                        5-0
                        0-5
                        5-0
                        2
                        2
                        2 CARDAS ALEXANDRU - DUME RARES - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
                        0-5
                        0-5
                        1-4
                        0
                        3 IONESCU VLAD - CEAUSESCU RARES - Csc Dumbravita - Fc Arges Pitesti
                        5-0
                        5-0
                        5-0
                        3
                        1
                        4 TUCUINA DRAGOS - PETRUS RADU - Csm Dumbravita - Csc Dumbravita
                        0-5
                        4-1
                        0-5
                        1
                        -
                        Eliminatorii Echipe-YCBT U13

                        1. Mortasifu Ionut - Vitan Victor
                        -------------------------
                        8. Andrejevic Vuk - Tomoioaga Cezar
                        -----------------------------------
                        5. Saftoiu Tudor - Iordan Mihai
                        -------------------------
                        4. Silaghi Matei - Trif Lucas
                        --------------------------------------------------
                        3. Ionescu Vlad - Ceausescu Rares
                        -------------------------
                        6. Handra Mark - Simo Elias Mate
                        -----------------------------------
                        7. Cimpoieru Ianis - Gherman Mihai
                        -------------------------
                        2. Iordan Alexandru - Kovacs Kristof Istvan

                        Comentariu


                        • #13
                          Inscrieri Echipe-CBT U15 (23-26 iun) - Thursday, 9:43:01 AM - v7 / cls_2022-iun

                          1. Alecu Luca, Ok Club Bucuresti - Vitan Andrei, Ok Club Bucuresti
                          2. Canea Kocsis Andras, Tg.Secuiesc - Marton Adam, Tg.Secuiesc
                          3. Picu Patrik, Csc Dumbravita - Ardelean Stefan, Csc Dumbravita
                          4. Boka Norbert, Csm Arad - Iordan Marc, Ok Club Bucuresti
                          5. Andrejevic Vuk, Csc Dumbravita - Tomoioaga Cezar, Csm Cluj
                          6. Cardas Alexandru, Csc Dumbravita - Dume Rrares, Csc Dumbravita
                          7. Vitan Victor, Ok Club Bucuresti - Mortasifu Ionut, Csm Arad
                          8. Gherman Mihai, Csc Dumbravita - Cimpoieru Ianis, Lugoj
                          9. Handra Mark, Tg.Secuiesc - Simo Elias Mate, Tg.Secuiesc
                          10. Iordan Alexandru, Ok Club Bucuresti - Kovacs Kristof Istvan, Tg.Secuiesc
                          11. Silaghi Matei, Csc Dumbravita - Trif Lucas, Chisineu Cris

                          Grupa nr. 1 - Echipe-CBT U15
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          LOC
                          1 ALECU LUCA - VITAN ANDREI - Ok Club Bucuresti - Ok Club Bucuresti
                          5-0
                          5-0
                          3-2
                          3
                          1
                          2 CARDAS ALEXANDRU - DUME RRARES - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
                          0-5
                          0-5
                          0-5
                          0
                          3 VITAN VICTOR - MORTASIFU IONUT - Ok Club Bucuresti - Csm Arad
                          0-5
                          5-0
                          0-5
                          1
                          4 IORDAN ALEXANDRU - KOVACS KRISTOF ISTVAN - Ok Club Bucuresti - Tg.Secuiesc
                          2-3
                          5-0
                          5-0
                          2
                          2
                          -
                          Grupa nr. 2 - Echipe-CBT U15
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          LOC
                          1 CANEA KOCSIS ANDRAS - MARTON ADAM - Tg.Secuiesc - Tg.Secuiesc
                          5-0
                          5-0
                          5-0
                          3
                          1
                          2 ANDREJEVIC VUK - TOMOIOAGA CEZAR - Csc Dumbravita - Csm Cluj
                          0-5
                          4-1
                          5-0
                          2
                          2
                          3 GHERMAN MIHAI - CIMPOIERU IANIS - Csc Dumbravita - Lugoj
                          0-5
                          1-4
                          5-0
                          1
                          4 SILAGHI MATEI - TRIF LUCAS - Csc Dumbravita - Chisineu Cris
                          0-5
                          0-5
                          0-5
                          0
                          -
                          Grupa nr. 3 - Echipe-CBT U15
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          LOC
                          1 PICU PATRIK - ARDELEAN STEFAN - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
                          0-5
                          0
                          2 BOKA NORBERT - IORDAN MARC - Csm Arad - Ok Club Bucuresti
                          3-2
                          1
                          3 HANDRA MARK - SIMO ELIAS MATE - Tg.Secuiesc - Tg.Secuiesc
                          5-0
                          2-3
                          1
                          4 -
                          -

                          Comentariu


                          • #14
                            Inscrieri Echipe-YJBT U17 (23-26 iun) - Thursday, 9:44:10 AM - v7 / cls_2022-iun

                            1. Bokor Zoltan, Tg.Secuiesc - Chelmus Ionut, Tg,Secuiesc
                            2. Galos Alexandru, Ok Club Bucuresti - Achitei Nicolae Gabriel, Ok Club Bucuresti
                            3. Spagnolo Daniele Antonio, Italia - Orosanu Alexandru, Fc Arges Pitesti
                            4. Popescu Adrian, Csc Dumbravita - Bugarin Fabian, Csc Dumbravita
                            5. Alecu luca, Ok Club Bucuresti - Vitan Andrei, Ok Club Bucuresti
                            6. Boka Norbert, Csm Arad - Iordan Marc, Ok Club Bucuresti
                            7. Canea Kocsis Andras, Tg.Secuiesc - Marton Adam, Tg.Secuiesc
                            8. Picu Patric, Csc Dumbravita - Ardelean Stefan, Csc Dumbravita
                            Grupa nr. 1 - Echipe-YJBT U17
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            LOC
                            1 BOKOR ZOLTAN - CHELMUS IONUT - Tg.Secuiesc - Tg,Secuiesc
                            5-0
                            4-1
                            5-0
                            3
                            1
                            2 POPESCU ADRIAN - BUGARIN FABIAN - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
                            0-5
                            0-5
                            4-1
                            1
                            3 ALECU LUCA - VITAN ANDREI - Ok Club Bucuresti - Ok Club Bucuresti
                            1-4
                            5-0
                            5-0
                            2
                            2
                            4 PICU PATRIC - ARDELEAN STEFAN - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
                            0-5
                            1-4
                            0-5
                            0
                            -
                            Grupa nr. 2 - Echipe-YJBT U17
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            LOC
                            1 GALOS ALEXANDRU - ACHITEI NICOLAE GABRIEL - Ok Club Bucuresti - Ok Club Bucuresti
                            0-5
                            3-2
                            0-5
                            1
                            2 SPAGNOLO DANIELE ANTONIO - OROSANU ALEXANDRU - Italia - Fc Arges Pitesti
                            5-0
                            5-0
                            4-1
                            3
                            1
                            3 BOKA NORBERT - IORDAN MARC - Csm Arad - Ok Club Bucuresti
                            2-3
                            0-5
                            0-5
                            0
                            4 CANEA KOCSIS ANDRAS - MARTON ADAM - Tg.Secuiesc - Tg.Secuiesc
                            5-0
                            1-4
                            5-0
                            2
                            2
                            -
                            Eliminatorii Echipe-YJBT U17

                            1. Bokor Zoltan - Chelmus Ionut
                            ------------------------- Bokor Zoltan - Chelmus Ionut 3-0
                            8. Bye
                            -----------------------------------
                            5. Bye
                            ------------------------- Canea Kocsis Andras - Marton Adam 0-3
                            4. Canea Kocsis Andras - Marton Adam
                            --------------------------------------------------
                            3. Alecu Luca - Vitan Andrei
                            ------------------------- Alecu Luca - Vitan Andrei 3-0
                            6. Bye
                            -----------------------------------
                            7. Bye
                            ------------------------- Spagnolo Daniele Antonio - Orosanu Alexandru 0-3
                            2. Spagnolo Daniele Antonio - Orosanu Alexandru

                            Comentariu


                            • #15
                              Inscrieri Echipe-JBT U19 () - Thursday, 9:45:23 AM - v7 / cls_2022-iun

                              1. MoldovanDaniel, Csc Dumbravita - Badea Bogdan, Csc Dumbravita
                              2. Bokor Zoltan, Tg.Secuiesc - Chelmus Ionut, Tg.secuiesc
                              3. Galos Alexandru, Ok Club Bucuresti - Achitei Nicolae Gabriel, Ok Club Bucuresti
                              4. Popescu Adrian, Csc Dumbravita - Bugarin Fabian, Csc Dumbravita
                              5. Spagnolo Daniele Antonio, Italia - Orosanu Alaxandru, Fc Arges Pitesti
                              Grupa nr. 1 - Echipe-JBT U19
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 MOLDOVANDANIEL - BADEA BOGDAN - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
                              2 BOKOR ZOLTAN - CHELMUS IONUT - Tg.Secuiesc - Tg.secuiesc
                              3 GALOS ALEXANDRU - ACHITEI NICOLAE GABRIEL - Ok Club Bucuresti - Ok Club Bucuresti
                              4 POPESCU ADRIAN - BUGARIN FABIAN - Csc Dumbravita - Csc Dumbravita
                              5 SPAGNOLO DANIELE ANTONIO - OROSANU ALAXANDRU - Italia - Fc Arges Pitesti
                              -

                              Comentariu


                              • #16
                                Inscrieri MMCBS U9 (23-26 Iunie) - 9:46:37 AM - v5.3 / cls_2022-iun

                                1. Cardas Andrei, Csc Dumbravita, 5054 - 0
                                2. Petrus Radu, Csc Dumbravita, 5055 - 0
                                3. Popescu Razvan, Csc Dumbravita, 5056 - 0
                                4. Kaposta Dominic, Arad, 5057 - 0

                                Gr.inferioara nr. 1 - MMCBS U9
                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                LOC
                                1 CARDAS ANDREI - Csc Dumbravita
                                2 PETRUS RADU - Csc Dumbravita
                                3 POPESCU RAZVAN - Csc Dumbravita
                                4 KAPOSTA DOMINIC - Arad
                                -

                                Comentariu


                                • #17
                                  Inscrieri Individual-MMCGS U9 (23-26 Iunie) - 9:47:42 AM - v5.3 / cls_2022-iun

                                  1. Ciceo Stefania, Csc Dumbravita, 5029 - 0
                                  2. Farcas Carla, Csc Dumbravita, 5030 - 0
                                  3. Deac Izabela, Csc Dumbravita, 5032 - 0
                                  4. Bocea Georgiana, Csc Dumbravita, 5035 - 0

                                  Gr.inferioara nr. 1 - Individual-MMCGS U9
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  LOC
                                  1 CICEO STEFANIA - Csc Dumbravita
                                  2 FARCAS CARLA - Csc Dumbravita
                                  3 DEAC IZABELA - Csc Dumbravita
                                  4 BOCEA GEORGIANA - Csc Dumbravita
                                  -

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Grupa nr. 1 - Echipe-JGT U19
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 MOGA MADALINA - ORBAN MADALINA - Csm Medias - Slatina
                                    4-1
                                    4-1
                                    5-0
                                    3
                                    1
                                    2 HERCIU GABRIELA - FARKAS YVETT - Csm Medias - Tg.Secuiesc
                                    1-4
                                    0-5
                                    4-1
                                    1
                                    3
                                    3 GIRLEA MARIA - HILA BEATRICE - Finlanda - Csm Medias
                                    1-4
                                    5-0
                                    5-0
                                    2
                                    2
                                    4 STANUSILA OANA - VOINESCU BIANCA - Csc Dumbravita - Lugoj
                                    0-5
                                    1-4
                                    0-5
                                    0
                                    4
                                    -
                                    Clasament Echipe-JGT U19

                                    1. Moga Madalina, Csm Medias - Orban Madalina, Slatina
                                    2. Girlea Maria, Finlanda - Hila Beatrice, Csm Medias
                                    3 -- 4
                                    Herciu Gabriela, Csm Medias - Farkas Yvett, Tg.Secuiesc
                                    Stanusila Oana, Csc Dumbravita - Voinescu Bianca, Lugoj

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Gr.inferioara nr. 1 - MMCBS U9
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      LOC
                                      1 CARDAS ANDREI - Csc Dumbravita
                                      3-2
                                      0-3
                                      3-0
                                      2
                                      2
                                      2 PETRUS RADU - Csc Dumbravita
                                      2-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      1
                                      3
                                      3 POPESCU RAZVAN - Csc Dumbravita
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      4 KAPOSTA DOMINIC - Arad
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0
                                      4
                                      -
                                      Clasament MMCBS U9

                                      1. Popescu Razvan - Csc Dumbravita
                                      2. Cardas Andrei - Csc Dumbravita
                                      3 -- 4
                                      Petrus Radu - Csc Dumbravita
                                      Kaposta Dominic - Arad

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Gr.inferioara nr. 1 - Individual-MMCGS U9
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        LOC
                                        1 CICEO STEFANIA - Csc Dumbravita
                                        3-1
                                        0-3
                                        0-3
                                        1
                                        3
                                        2 FARCAS CARLA - Csc Dumbravita
                                        1-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        4
                                        3 DEAC IZABELA - Csc Dumbravita
                                        3-0
                                        3-0
                                        1-3
                                        2
                                        2
                                        4 BOCEA GEORGIANA - Csc Dumbravita
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-1
                                        3
                                        1
                                        -
                                        Clasament Individual-MMCGS U9

                                        1. Bocea Georgiana - Csc Dumbravita
                                        2. Deac Izabela - Csc Dumbravita
                                        3 -- 4
                                        Ciceo Stefania - Csc Dumbravita
                                        Farcas Carla - Csc Dumbravita

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Eliminatorii Echipe-YCGT U13

                                          1. Canea Kocsis Abigel - Precup Iarina
                                          ------------------------- Canea Kocsis Abigel - Precup Iarina 3-0
                                          8. Bye
                                          ----------------------------------- Canea Kocsis Abigel - Precup Iarina 5-0
                                          5. Bye
                                          ------------------------- Maguran Daria - Morar Angela 0-3
                                          4. Maguran Daria - Morar Angela
                                          -------------------------------------------------- Krascenko Valem - Lescinskaia Ina 1-4
                                          3. Tap Maia - Delev Andreia
                                          ------------------------- Tap Maia - Delev Andreia 3-0
                                          6. Bye
                                          ----------------------------------- Krascenko Valem - Lescinskaia Ina 2-3
                                          7. Bye
                                          ------------------------- Krascenko Valem - Lescinskaia Ina 0-3
                                          2. Krascenko Valem - Lescinskaia Ina


                                          Clasament Echipe-YCGT U13

                                          1. Krascenko Valem, Rep Moldova - Lescinskaia Ina, Rep Moldova
                                          2. Canea Kocsis Abigel, Tg.Secuiesc - Precup Iarina, Csm Cluj
                                          3 -- 4
                                          Tap Maia, Rep Moldova - Delev Andreia, Rep Moldova
                                          Maguran Daria, Csm Arad - Morar Angela, Csm Arad
                                          5 -- 1v gr.inf.
                                          Serbanescu Rihana, Ramnicu Sarat - Patranoiu Maria, Ramnicu Sarat
                                          6 -- 7 0v gr.inf.
                                          Nemeth Alesia, Csc Dumbravita - Madar Maya, Csm Arad
                                          Bejan Boglarka, Tg.Secuiesc - Buzzoni Matilde, Italia

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Grupa nr. 1 - Echipe-YJGT U17
                                            Nr Nume si prenume - Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            V
                                            LOC
                                            1 HERCIU GABRIELA - FARKAS YVETT - CSM Medias - Tg.Secuiesc
                                            0-5
                                            4-1
                                            2-3
                                            3-2
                                            2
                                            3
                                            2 GIRLEA MARIA - HILA BEATRICE - Finlanda - CSM Medias
                                            5-0
                                            5-0
                                            4-1
                                            4-1
                                            4
                                            1
                                            3 STANUSILA OANA - VOINESCU BIANCA - CSC Dumbravita - Lugoj
                                            1-4
                                            0-5
                                            1-4
                                            3-2
                                            1
                                            4
                                            4 CHIRA CAMELIA - VITMAN MARA - CSC Dumbravita - CSM Zalau
                                            3-2
                                            1-4
                                            4-1
                                            5-0
                                            3
                                            2
                                            5 MOLDOVAN DORA - PAULIUC ALESIA - CSC Dumbravita - CSC Dumbravita
                                            2-3
                                            1-4
                                            2-3
                                            0-5
                                            0
                                            5
                                            -

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Clasament Echipe-YJGT U17

                                              1. Girlea Maria, Finlanda - Hila Beatrice, CSM Medias
                                              2. Chira Camelia, CSC Dumbravita - Vitman Mara, CSM Zalau
                                              3 -- 4
                                              Herciu Gabriela, CSM Medias - Farkas Yvett, Tg.Secuiesc
                                              Stanusila Oana, CSC Dumbravita - Voinescu Bianca, Lugoj
                                              5 -- 5
                                              Moldovan Dora, CSC Dumbravita - Pauliuc Alesia, CSC Dumbravita

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Eliminatorii Echipe-YJBT U17

                                                1. Bokor Zoltan - Chelmus Ionut
                                                ------------------------- Bokor Zoltan - Chelmus Ionut 3-0
                                                8. Bye
                                                ----------------------------------- Canea Kocsis Andras - Marton Adam 1-4
                                                5. Bye
                                                ------------------------- Canea Kocsis Andras - Marton Adam 0-3
                                                4. Canea Kocsis Andras - Marton Adam
                                                -------------------------------------------------- Spagnolo Daniele Antonio - Orosanu Alexandru 2-3
                                                3. Alecu Luca - Vitan Andrei
                                                ------------------------- Alecu Luca - Vitan Andrei 3-0
                                                6. Bye
                                                ----------------------------------- Spagnolo Daniele Antonio - Orosanu Alexandru 1-4
                                                7. Bye
                                                ------------------------- Spagnolo Daniele Antonio - Orosanu Alexandru 0-3
                                                2. Spagnolo Daniele Antonio - Orosanu Alexandru

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Clasament Echipe-YJBT U17

                                                  1. Spagnolo Daniele Antonio, Italia - Orosanu Alexandru, Fc Arges Pitesti
                                                  2. Canea Kocsis Andras, Tg.Secuiesc - Marton Adam, Tg.Secuiesc
                                                  3 -- 4
                                                  Alecu luca, Ok Club Bucuresti - Vitan Andrei, Ok Club Bucuresti
                                                  Bokor Zoltan, Tg.Secuiesc - Chelmus Ionut, Tg,Secuiesc
                                                  5 -- 6 1v gr.inf.
                                                  Galos Alexandru, Ok Club Bucuresti - Achitei Nicolae Gabriel, Ok Club Bucuresti
                                                  Popescu Adrian, Csc Dumbravita - Bugarin Fabian, Csc Dumbravita
                                                  7 -- 8 0v gr.inf.
                                                  Boka Norbert, Csm Arad - Iordan Marc, Ok Club Bucuresti
                                                  Picu Patric, Csc Dumbravita - Ardelean Stefan, Csc Dumbravita

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X