Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TSP Vibe", Bucuresti - Sâmbăta 09.07.2022–A+H și Duminică 10.07.2022-O+E

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa TSP Vibe", Bucuresti - Sâmbăta 09.07.2022–A+H și Duminică 10.07.2022-O+E

    AmaTur România - "Cupa TSP Vibe", Bucuresti - Sâmbăta 09.07.2022 – A+H și Duminică 10.07.2022 - O+E

    LOCALITATEA: Bucuresti, sos. Dudesti – Pantelimon 44, sector 3, incinta Antilopa ;
    DATA: Sâmbătă -09.07.2022 – Avansati+Hobby; Duminică- 10.07.2022 – Open+Elite;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati: Sâmbată 09:00- 09:15 – validare înscrieri, la 09:30 încep meciurile;
    Hobby: Sâmbată 14.00- 14:15 – validare înscrieri, la 14:30 încep meciurile;
    Open: Duminică 09:00- 09:15 – validare înscrieri, la 09:30 încep meciurile;
    Elite: Duminică 14.00- 14:15 – validare înscrieri, la 14:30 încep meciurile;
    SALA: TSP VIBE;
    INDICAȚII DE ACCES:
    https://www.google.com/maps/place/TS...6d!8m2!3d44.43 85059!4d26.1943855

    LOGISTICĂ: 9 mese DONIC WALDNER CLASSIC 25; mingi plastic ANDRO*** ;
    SPAȚIU DE JOC: 540mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: covor PVC;
    FACILITĂȚI: Vestiare,dusuri, grup sanitar, parcare, minibar,aer conditionat;
    Taxa: Adulți - 40 Lei, copiii sub 14 ani - 25 lei, persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 –4- cupă + medalie + diplomă;
    Se asigură apă –2 litri;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau sms/whatsapp;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 07.07.2022, ora 21:00, respectiv Vineri 08.07.2022, ora 21:00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției;
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    • Avansati: max 35;
    • Hobby: max 30;
    • Open: max 40;
    • Elite: max 30;
    • NUMARUL DE JUCATORI SE POATE MODIFICA IN FUNCTIE DE DINAMICA INSCRIERILOR
    -Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4/5/6 jucatori, se califica primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;
    - Grupe superioare de cate 3/4 jucatori, se califica primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare, conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu 8/16/32 se genereaza automat;


    Organizator: Mario Bucur, tel 0724 020777;

    Ultima editare de Bucur Mario; 09.iul.2022, 15:04.

  • #2
    Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 POPESCU STEFAN IONUT - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 SOUCA LIVIU - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TICAL NICUSOR - Otopeni
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 SERBAN KARISS - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 BOTOSNEANU IONUT - Videle
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 VARBANESCU RADU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    2 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 STOINEA IULIAN - Bucuresti
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 DOBRE ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5 NEAGU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    4
    -1
    1
    2 STATE MALIN - Bucuresti
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    5
    0
    1
    3 PELCEA ALEXANDRU - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    7
    1
    1
    4 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 GHEORGHE ION - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 KHASHAN SALEM - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PIRVANESCU DANIEL - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 PARLOG FLORIN - Bucuresti
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 GALCA ANDREI - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 RUJUC OVIDIU - Botosani
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 1 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0
    2 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    3-2
    2-3
    1
    2
    3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    3-1
    3-2
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 IPATE VIRGIL - Bucuresti
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 GALCA ANDREI - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 BOTOSNEANU IONUT - Videle
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 PARLOG FLORIN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PELCEA ALEXANDRU - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SOUCA LIVIU - Bucuresti
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
    2-3
    3-2
    1
    2
    2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 TICAL NICUSOR - Otopeni
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 NEAGU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PIRVANESCU DANIEL - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    2 STOINEA IULIAN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 SERBAN KARISS - Bucuresti
    3-1
    0-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 8 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
    0-3
    3-2
    1
    2
    2 STATE MALIN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 POPESCU STEFAN IONUT - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0
    -

    Eliminatorii AVANSATI

    1. Cristescu Cristian
    ------------------------- Cristescu Cristian 3-0
    16. Botosneanu Ionut
    ----------------------------------- State Malin 1-3
    9. Curelea Petre
    ------------------------- State Malin 0-3
    8. State Malin
    -------------------------------------------------- State Malin 3-2
    5. Vaireanu Danut Ionel
    ------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-2
    12. Serban Kariss
    ----------------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-1
    13. Ipate Virgil
    ------------------------- Pelcea Alexandru 1-3
    4. Pelcea Alexandru
    ----------------------------------------------------------------- State Malin 3-2
    3. Alexandroaie Emanuel
    ------------------------- Alexandroaie Emanuel 3-2
    14. Dinu Gheorghe
    ----------------------------------- Alexandroaie Emanuel 3-0
    11. Topsaneanu Valentin
    ------------------------- Tical Nicusor 0-3
    6. Tical Nicusor
    -------------------------------------------------- Alexandroaie Emanuel 3-1
    7. Stoinea Iulian
    ------------------------- Avramescu Bogdan 1-3
    10. Avramescu Bogdan
    ----------------------------------- Avramescu Bogdan 3-0
    15. Souca Liviu
    ------------------------- Burcea Daniel 1-3
    2. Burcea Daniel

    Clasament AVANSATI

    1. State Malin - Bucuresti
    2. Alexandroaie Emanuel - Bucuresti
    3 -- 4
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    5 -- 8
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Tical Nicusor - Otopeni
    Pelcea Alexandru - Bucuresti
    Burcea Daniel - Bucuresti
    9 -- 16
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Serban Kariss - Bucuresti
    Stoinea Iulian - Bucuresti
    Botosneanu Ionut - Videle
    Topsaneanu Valentin - Chitila
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Souca Liviu - Bucuresti
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Avadanoaei Petuel - Bucuresti
    Pirvanescu Daniel - Bucuresti
    Popescu Stefan Ionut - Bucuresti
    Parlog Florin - Bucuresti
    Galca Andrei - Bucuresti
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Neagu Marius - Bucuresti
    25 -- 30 0v gr.inf.
    Dobre Alexandru - Bucuresti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Gheorghe Ion - Bucuresti
    Khashan Salem - Bucuresti
    Rujuc Ovidiu - Botosani

    Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 TEODORU MATEI - Buzau
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BUCUR MARIA TEODORA - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 PETRE DANIEL - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    4 MOLDOVAN ANDREI - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5 ILIESCU PATRICIA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MAVRODIN CRISTIAN - Oltenita
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    4 PADURARU CLAUDIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5 CHERMAK NOE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NECSOIU GEORGIANA - Videle
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 BUZOIANU EDUARD - Oltenita
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 MITROI FLORIN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 IONITA STEFAN - Spantov
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Novaci GR
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TOADER PETRU - Bragadiru
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 VELCEA GEORGE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -8
    -2
    1
    4 TEODORU PAVEL - Buzau
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    -2
    2
    1
    5 DIMA GEORGE - Ploiesti
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    -5
    0
    1
    -

    Gr.superioara nr. 1 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TEODORU MATEI - Buzau
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TOADER PETRU - Bragadiru
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 CHERMAK NOE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MAVRODIN CRISTIAN - Oltenita
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BUCUR MARIA TEODORA - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 TEODORU PAVEL - Buzau
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 MITROI FLORIN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BUZOIANU EDUARD - Oltenita
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 PETRE DANIEL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 DIMA GEORGE - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Novaci GR
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 NECSOIU GEORGIANA - Videle
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4 ILIESCU PATRICIA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Eliminatorii HOBBY

    1. Teodoru Matei
    ------------------------- Teodoru Matei 3-1
    8. Caranfilian Eduard
    ----------------------------------- Mihalcea Stefan Tiberiu 2-3
    5. Teodoru Pavel
    ------------------------- Mihalcea Stefan Tiberiu 1-3
    4. Mihalcea Stefan Tiberiu
    -------------------------------------------------- Mihalcea Stefan Tiberiu 3-0
    3. Buzoianu Eduard
    ------------------------- Buzoianu Eduard 3-2
    6. Toader Petru
    ----------------------------------- Necsoiu Georgiana 0-3
    7. Necsoiu Georgiana
    ------------------------- Necsoiu Georgiana 3-0
    2. Mavrodin Cristian

    Clasament HOBBY

    1. Mihalcea Stefan Tiberiu - Novaci GR
    2. Necsoiu Georgiana - Videle
    3 -- 4
    Teodoru Matei - Buzau
    Buzoianu Eduard - Oltenita
    5 -- 8
    Teodoru Pavel - Buzau
    Mavrodin Cristian - Oltenita
    Caranfilian Eduard - Bucuresti
    Toader Petru - Bragadiru
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Bucur Maria Teodora - Bucuresti
    Cuciureanu Daniel - Ploiesti
    Damian Sebastian - Paulesti
    Dima George - Ploiesti
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Petre Daniel - Bucuresti
    Mitroi Florin - Bucuresti
    Iliescu Patricia - Bucuresti
    Chermak Noe - Bucuresti
    17 -- 1v gr.inf.
    Velcea George - Bucuresti
    18 -- 20 0v gr.inf.
    Paduraru Claudian - Bucuresti
    Moldovan Andrei - Bucuresti
    Ionita Stefan - Spantov

    Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 RADU AUREL - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    3 BARCA GEORGE - Pitesti
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    3
    4 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    5 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    0-3
    3-1
    1-3
    1-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    -3
    0
    1
    2 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    3 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    3-1
    2-3
    1-3
    2-3
    1
    3
    -2
    1
    1
    4 VARZARU VIVI - Videle
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 GAGIU REMUS - Pitesti
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    -4
    -1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 DUMITRU TRAIAN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3 CRETU IONUT - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    3
    4 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    4
    5 VASILE VICTOR - Videle
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 GOTCA ADRIAN - Iasi
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 CHIVU CORNEL - Craiova
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 GORNEANU ANDREI - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
    2 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    2
    1
    0
    1
    3 PATRASCU DORIN - Pitesti
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    0
    0
    1
    4 STANESCU TIBERIU - Slatina
    3-1
    1-3
    0-3
    1-3
    1
    5 VELICESCU DRAGOS - Pitesti
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    4
    -1
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 DASCALASU VIOREL - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 BALTATU MARIUS - Pitesti
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PAUL COSMIN SEBASTIAN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    3 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    4 MIHAI ANDREI - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 BUSUIOC STELIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CODREANU LAURENTIU - Buzau
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 BUCUR MARIO - Bucuresti
    3-1
    2-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    4 STOICA MIHAI - Mioveni
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    5 MINCA LIVIU - Videle
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 1 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 RADU AUREL - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    4
    1
    1
    2 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    2
    2
    0
    1
    3 CRETU IONUT - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -7
    4 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    2 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    2
    3 CHIVU CORNEL - Craiova
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    1
    4 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CAMPEAN ADRIAN - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 DASCALASU VIOREL - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 PATRASCU DORIN - Pitesti
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    4 GOTCA ADRIAN - Iasi
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MIHAI ANDREI - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 BALTATU MARIUS - Pitesti
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 VELICESCU DRAGOS - Pitesti
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 SABIN CRISTIAN - Bucuresti
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    2
    2 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    3 STOICA MIHAI - Mioveni
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PAUL COSMIN SEBASTIAN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 VARZARU VIVI - Videle
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 BARCA GEORGE - Pitesti
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4 BUCUR MARIO - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 8 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CODREANU LAURENTIU - Buzau
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 VASILE VICTOR - Videle
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    3 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    -
    Eliminatorii OPEN

    1. Radu Aurel
    ------------------------- Radu Aurel 3-1
    16. Dascalasu Viorel
    ----------------------------------- Radu Aurel 3-2
    9. Sabin Cristian
    ------------------------- Sabin Cristian 3-1
    8. Codreanu Laurentiu
    -------------------------------------------------- Radu Aurel 3-1
    5. Stancescu Sebastian
    ------------------------- Varzaru Vivi 2-3
    12. Varzaru Vivi
    ----------------------------------- Dumitrescu Cornel 1-3
    13. Dramba Daniel Dumitru
    ------------------------- Dumitrescu Cornel 1-3
    4. Dumitrescu Cornel
    ----------------------------------------------------------------- Radu Aurel 3-2
    3. Campean Adrian
    ------------------------- Ionescu Mihai 2-3
    14. Ionescu Mihai
    ----------------------------------- Ionescu Mihai 3-1
    11. Enache Puiu Adrian
    ------------------------- Enculescu Mihaita 2-3
    6. Enculescu Mihaita
    -------------------------------------------------- Ionescu Mihai 3-0
    7. Paul Cosmin Sebastian
    ------------------------- Gheorghita Vasile 1-3
    10. Gheorghita Vasile
    ----------------------------------- Mihai Andrei 0-3
    15. Mihai Andrei
    ------------------------- Mihai Andrei 3-0
    2. Chivu Cornel

    Clasament OPEN

    1. Radu Aurel - Bucuresti
    2. Ionescu Mihai - Bucuresti
    3 -- 4
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Mihai Andrei - Bucuresti
    5 -- 8
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Varzaru Vivi - Videle
    Gheorghita Vasile - Buzau
    9 -- 16
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Campean Adrian - Bucuresti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Chivu Cornel - Craiova
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    17 -- 2v gr.sup.
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Serban Bogdan - Bucuresti
    Gotca Adrian - Iasi
    Baltatu Marius - Pitesti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    Vasile Victor - Videle
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Barca George - Pitesti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Cretu Ionut - Bucuresti
    Patrascu Dorin - Pitesti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Velicescu Dragos - Pitesti
    33 -- 36 1v gr.inf.
    Dumitru Traian - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Gagiu Remus - Pitesti
    37 -- 40 0v gr.inf.
    Gorneanu Andrei - Bucuresti
    Busnatu Radu Andrei - Bucuresti
    Busuioc Stelian - Bucuresti
    Minca Liviu - Videle

    Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 VISAN DANIEL - Ploiesti
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 JIMMY LU - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 CRAIU CATALIN - Videle
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BALAN MIHAI - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 ARABAGIU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5 ACSINTE OANA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CALIN MIHAI - Barlad
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    2 PANEA OVIDIU - Bucuresti
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 BUHAI ANDRII - Odessa
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 VOIN DORU - Bucuresti
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    5 MARCU NICOLAE - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 FAUR LAURENTIU - Calarasi
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    2 DINCA DANIEL - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    -2
    2
    1
    3 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    -4
    0
    1
    5 CHIRILA ROBERT - Bucuresti
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    -6
    -2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DINCA DORINEL - Calarasi
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 URSU TEODOR - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    4 PURCARU NASTA - Bucuresti
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    5 PALAMARHUK NATASHA - Ucraina
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 ROPOTAN IULIAN - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    5 -
    -
    Gr.superioara nr. 1 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 DINCA DANIEL - Bucuresti
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 PALAMARHUK NATASHA - Ucraina
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 CALIN MIHAI - Barlad
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BUHAI ANDRII - Odessa
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BALAN MIHAI - Ploiesti
    1-3
    2-3
    0
    3 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 FAUR LAURENTIU - Calarasi
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 JIMMY LU - Bucuresti
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DINCA DORINEL - Calarasi
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 VISAN DANIEL - Ploiesti
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ROPOTAN IULIAN - Bucuresti
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 ARABAGIU MARIUS - Bucuresti
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 MARCU NICOLAE - Bucuresti
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 PANEA OVIDIU - Bucuresti
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 ACSINTE OANA - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 URSU TEODOR - Bucuresti
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    1-3
    2-3
    0
    3 CRAIU CATALIN - Videle
    2-3
    3-2
    1
    2
    -
    Eliminatorii ELITE

    1. Boaca Valentin
    ------------------------- Boaca Valentin 3-0
    16. Boroleanu Robert
    ----------------------------------- Boaca Valentin 3-0
    9. Arabagiu Marius
    ------------------------- Ursu Teodor 1-3
    8. Ursu Teodor
    -------------------------------------------------- Boaca Valentin 3-2
    5. Dinca Dorinel
    ------------------------- Dinca Dorinel 3-1
    12. Retegan Cosmin
    ----------------------------------- Dinca Dorinel 3-1
    13. Calin Mihai
    ------------------------- Faur Laurentiu 1-3
    4. Faur Laurentiu
    ----------------------------------------------------------------- Boaca Valentin 3-1
    3. Buhai Andrii
    ------------------------- Buhai Andrii 3-1
    14. Dinca Daniel
    ----------------------------------- Buhai Andrii 3-2
    11. Craiu Catalin
    ------------------------- Ropotan Iulian 0-3
    6. Ropotan Iulian
    -------------------------------------------------- Neagoe Costin 0-3
    7. Panea Ovidiu
    ------------------------- Visan Daniel 2-3
    10. Visan Daniel
    ----------------------------------- Neagoe Costin 0-3
    15. Jimmy Lu
    ------------------------- Neagoe Costin 1-3
    2. Neagoe Costin

    Clasament ELITE

    1. Boaca Valentin - Bucuresti
    2. Neagoe Costin - Bucuresti
    3 -- 4
    Dinca Dorinel - Calarasi
    Buhai Andrii - Odessa
    5 -- 8
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Visan Daniel - Ploiesti
    Faur Laurentiu - Calarasi
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    9 -- 16
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Calin Mihai - Barlad
    Craiu Catalin - Videle
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Balan Mihai - Ploiesti
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Gheorghe Nicolae - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Palamarhuk Natasha - Ucraina
    25 -- 1v gr.inf.
    Chirila Robert - Bucuresti
    26 -- 29 0v gr.inf.
    Purcaru Nasta - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Popescu Eugen - Bucuresti
    Ultima editare de Bucur Mario; 10.iul.2022, 21:24.
    FlorinBN likes this.

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri OPEN (10 IULIE) - 11:03:33 AM - v5.3 / cls_2022-iul

      1. Radu Aurel, Bucuresti, 617 - 32.82 - O
      2. Craciun David Mihai, Bucuresti, 149 - 32.72 - O
      3. Campean Adrian, Bucuresti, 61 - 32.02 - OW
      4. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 81 - 31.88 - OW
      5. Gheorghita Vasile, Buzau, 66 - 29.81 - O
      6. Sabin Cristian, Bucuresti, 758 - 28.98 - O
      7. Paul Cosmin Sebastian, Bucuresti, 192 - 28.74 - O
      8. Codreanu Laurentiu, Buzau, 128 - 28.63 - O
      9. Trocan Nicolae, Mioveni, 105 - 28.28 - OW
      10. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 118 - 28.04 - O
      11. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 545 - 27.82 - OW
      12. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 445 - 27.35 - O
      13. Ionescu Mihai, Bucuresti, 175 - 26.89 - O
      14. Dumitru Traian, Bucuresti, 1350 - 26.65 - OW
      15. Serban Bogdan, Bucuresti, 526 - 26.43 - OW
      16. Sursilov Constantin, Bucuresti, 89 - 26.3 - O
      17. Barca George, Pitesti, 458 - 25.66 - O
      18. Alexandru Marius, Bucuresti, 147 - 24.54 - O
      19. Cretu Ionut, Bucuresti, 447 - 23.95 - O
      20. Gotca Adrian, Iasi, 624 - 23.64 - O
      21. Patrascu Dorin, Pitesti, 329 - 23.63 - O
      22. Baltatu Marius, Pitesti, 323 - 23.09 - OW
      23. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 362 - 22.7 - O
      24. Bucur Mario, Bucuresti, 661 - 22.53 - O
      25. Stoica Mihai, Mioveni, 185 - 22.17 - OW
      26. Mihai Andrei, Bucuresti, 623 - 21.54 - O
      27. Grumeza Lucian, Bucuresti, 407 - 21.49 - O
      28. Stanescu Tiberiu, Slatina, 380 - 20.51 - O
      29. Chivu Cornel, Craiova, 695 - 20.37 - O
      30. Ghiurutan Razvan, Bucuresti, 716 - 19.97 - A
      31. Varzaru Vivi, Videle, 261 - 19.05 - A
      32. Mihaila George, Bucuresti, 386 - 18.48 - A
      33. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 314 - 17.82 - A
      34. Gagiu Remus, Pitesti, 303 - 17.11 - A
      35. Vasile Victor, Videle, 291 - 15.66 - A
      36. Gorneanu Andrei, Bucuresti, 984 - 12.91 - A
      37. Velicescu Dragos, Pitesti, 823 - 12.83 - A
      38. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 682 - 11.46 - A
      39. Busuioc Stelian, Bucuresti, 1423 - 10.93 - A
      40. Minca Liviu, Videle, 579 - 10.41 - A

      Inscrieri ELITE (10-IULIE) - 10:26:17 PM - v5.3 / cls_2022-iul

      1. Boaca Valentin, Bucuresti, 12 - 51.47 - E
      2. Neagoe Costin, Bucuresti, 16 - 46.01 - E
      3. Calin Mihai, Barlad, 3382 - 45.9 - E
      4. Faur Laurentiu, Calarasi, 629 - 42.93 - E
      5. Dinca Dorinel, Calarasi, 17 - 42.88 - EW
      6. Retegan Cosmin, Plopeni, 78 - 42.8 - E
      7. Ropotan Iulian, Bucuresti, 254 - 41.63 - EW
      8. Ursu Teodor, Bucuresti, 306 - 40.37 - E
      9. Dinca Daniel, Bucuresti, 83 - 39.49 - ED
      10. Panea Ovidiu, Bucuresti, 266 - 39.42 - E
      11. Balan Mihai, Ploiesti, 19 - 39.21 - E
      12. Visan Daniel, Ploiesti, 129 - 37.56 - E
      13. Jimmy Lu, Bucuresti, 600 - 35.94 - E
      14. Arabagiu Marius, Bucuresti, 611 - 35.6 - E
      15. Buhai Andrii, Odessa, 1036 - 35.2 - E
      16. Zamfir Ionel, Bucuresti, 48 - 34.77 - EW
      17. Papacu Bejoli, Bucuresti, 152 - 34.75 - EW
      18. Boroleanu Robert, Bucuresti, 326 - 34.55 - EL
      19. Catana Claudiu, Bucuresti, 26 - 34.28 - E
      20. Purcaru Nasta, Bucuresti, 734 - 34.18 - EF
      21. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 34 - 33.81 - E
      22. Voin Doru, Bucuresti, 74 - 33.48 - EW
      23. Istrate Cristian, Bucuresti, 35 - 33.17 - EW
      24. Craiu Catalin, Videle, 55 - 31.49 - O
      25. Popescu Eugen, Bucuresti, 293 - 31.07 - O
      26. Acsinte Oana, Bucuresti, 459 - 29.98 - OF
      27. Marcu Nicolae, Bucuresti, 532 - 28.78 - O
      28. Chirila Robert, Bucuresti, 537 - 26.88 - O
      29. Palamarhuk Natasha, Ucraina, 5001
      Ultima editare de Bucur Mario; 10.iul.2022, 21:26.

      Comentariu


      • #4
        Buna seara,

        Alexandru Marius, Open - Bucuresti.

        Multumesc.
        MARIUS67 likes this.
        I'm a lean, mean, spin machine!

        Comentariu


        • #5
          Dramba daniel open București
          MARIUS67 likes this.

          Comentariu


          • #6
            Tical Nicusor avansați Otopeni

            Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Mihai Andrei -open

              Comentariu


              • #8
                Ciobanu Marius, Bucuresti, Avansati

                Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Chirica Alexandru - Bucuresti - Open
                  MARIUS67 and Dan V like this.

                  Comentariu


                  • #10
                    Neagoe Costin - Elite
                    MARIUS67, ivamaistru and Dan V like this.

                    Comentariu


                    • #11
                      Mitroi Florin
                      Moldovan Andrei
                      Iliescu Patricia
                      Petre Daniel

                      Hobby Bucuresti
                      Johny GH likes this.

                      Comentariu


                      • #12
                        Vaireanu Danut Ionel, București, Avansați.
                        Mulțumesc mult!
                        Johny GH and Bogdan_TG-JIU like this.

                        Comentariu


                        • #13
                          Gheorghe Nicolae - București - Elite

                          Comentariu


                          • #14
                            Dinu Gheorghe / Avansati. Multumesc.
                            Johny GH and Bogdan_TG-JIU like this.

                            Comentariu


                            • #15
                              Khashan Salem - Bucuresti- Avansati
                              TEODOR URSU likes this.

                              Comentariu


                              • #16
                                Ursu Teodor elite
                                - Marcel - likes this.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Boaca Valentin elite
                                  - Marcel - likes this.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Varbanescu Radu - Bucuresti - avansati
                                    Johny GH and like this.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Alexandroaie Emanuel avansati

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Botosneanu Ionut
                                        avansati

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Paduraru Claudian - Bucuresti - Hobby

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Crețu Ionuț/open,București.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Salutare tuturor
                                              Migo Caranfilian București avansați
                                              Mulțumesc

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Ghiurutan Razvan-OPEN-bucuresti


                                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Ivan Sorin Ioan din Târgoviște la Elite


                                                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                                                  Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                                  FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                                  BH:Yasaka Rakza X max

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X