Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Zilele Comăneștiului", Ediția a XIII-a, Comănești - Sâmbătă 06.08.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (2 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ziua,Trandafir Vasile se transfera la open daca se poate,dimineata mi-ar conveni mai bine,multumesc.

    Comentariu


    • Postat în original de Trandi Vezi post
      Buna ziua,Trandafir Vasile se transfera la open daca se poate,dimineata mi-ar conveni mai bine,multumesc.
      Se poate, doar ca deocamdată nu este loc și trebuie sa va trec pe lista de așteptare
      ARTICOLE TENIS DE MASĂ



      Comentariu


      • se retrage Moca Vasile, Open

        Comentariu


        • Se retrage Ochian Andrei , Avansați , Iasi

          Trimis de pe al meu CPH2125 folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Suntem proape gata

            Trimis de pe al meu SM-N976B folosind Tapatalk

            Marian Bogdan, ADI10 and 9 others like this.
            Blade: Xiom Strato
            FH: Tenergy 05
            BH: Tenergy 05

            Comentariu


            • Stavarache Florentin,avansați din Pașcani Mulțumesc
              Oblio and Draganescu Stefan like this.

              Comentariu


              • Imi pare rau ca nu pot veni. Am zis ca-mi trece raceala, dar nu a trecut.
                Bafta la toti jucatorii.

                Comentariu


                • Se retrage Popa Gelu Avansati (deces în familie)
                  ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                  Comentariu


                  • Domnii cazați la Himalaya au ajuns..?

                    Trimis de pe al meu SM-N976B folosind Tapatalk

                    Blade: Xiom Strato
                    FH: Tenergy 05
                    BH: Tenergy 05

                    Comentariu


                    • Marinescu Crenguța avansați Onești

                      Trimis de pe al meu SM-G975F folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Se inscrie Damian Gelu, Hobby, Comănești - jucător nou

                        Comentariu


                        • Postat în original de rogerpustiu Vezi post
                          Domnii cazați la Himalaya au ajuns..?

                          Trimis de pe al meu SM-N976B folosind Tapatalk
                          Au ajuns în vârf
                          Ma Rola likes this.
                          ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                          Comentariu


                          • Inscrieri Hobby (06-Aug-22) - 17:43:02 - v5.3 / cls_2022-aug

                            1. Aldea Sandrino, Comanesti, 2300 - 9.3 - H
                            2. Bucurel Claudiu, Comanesti, 2824 - 8.2 - H
                            3. Gheorghe Ion, Bucuresti, 782 - 8.12 - HW
                            4. Sava Sinel, Focsani, 4097 - 8 - H
                            5. Luca Ioan, Piatra Neamt, 1004 - 7.45 - H
                            6. Pralea Constantin, Alba Iulia, 1191 - 7.43 - HW
                            7. Selaru Victoras, Adjud, 2788 - 7.1 - H
                            8. Zlata Alexandru, Focsani, 2535 - 7 - H
                            9. Gergely Istvan, Ditrau, 1253 - 6.79 - H
                            10. Nacu Iustinian Andrei, Piatra Neamt, 1722 - 6.75 - H
                            11. Sisca Nicusor, Comanesti, 1659 - 6.53 - HW
                            12. Munteanu Sebastian, Bacau, 1389 - 6.27 - H
                            13. Maftei Claudiu, Bacau, 1600 - 6.04 - H
                            14. Marin Doru, Iasi, 2642 - 6 - H
                            15. Teris Valeriu, Comanesti, 2893 - 6 - H
                            16. Tabacaru Jenica, Focsani, 4292 - 6 - H
                            17. Busuioc Andrei, Panciu, 2661 - 5.9 - H
                            18. Dutu Constantin, Galati, 1386 - 5.67 - H
                            19. Irimia Viorel, Comanesti, 2968 - 5.6 - H
                            20. Popa Daniel, Tecuci, 3142 - 5 - H
                            21. Damian Sebastian, Paulesti, 1447 - 4.91 - H
                            22. Lovin Eugen, Moinesti, 4642 - 4.6 - H
                            23. Bendescu Matei, Iasi, 2638 - 4.55 - H
                            24. Petrovici Stefan, Targu Ocna, 2903 - 4 - H
                            25. Postolache Valeriu, Pufesti, 5003 - 0
                            26. Tofan Costel, Moinesti, 5004 - 0
                            27. Cojocariu Vasile, Comanesti, 5005 - 0
                            28. Simon Sociu, Moinesti, 5007 - 0
                            29. Busuioc Bogdan, Panciu, 5008 - 0
                            30. Antochi Ionut, Moinesti, 5009 - 0
                            31. Botezatu Mihai, Moinesti, 5010 - 0
                            32. Martz Gabriel, Moinesti, 5011 - 0
                            33. Damian Gelu, Comanesti, 5013 - 0

                            Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            V
                            LOC
                            AVg
                            AVp
                            NVp
                            1 ALDEA SANDRINO - Comanesti
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3
                            2
                            2 MARIN DORU - Iasi
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            4
                            1
                            3 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            3
                            -5
                            1
                            1
                            4 SIMON SOCIU - Moinesti
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1-3
                            1
                            4
                            -6
                            0
                            1
                            5 BUSUIOC BOGDAN - Panciu
                            1-3
                            2-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            5
                            -4
                            -1
                            1
                            -
                            Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            V
                            LOC
                            1 BUCUREL CLAUDIU - Comanesti
                            3-0
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3
                            2
                            2 MAFTEI CLAUDIU - Bacau
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            3
                            3 TABACARU JENICA - Focsani
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            1
                            4 BENDESCU MATEI - Iasi
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            5 ANTOCHI IONUT - Moinesti
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            4
                            -
                            Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            V
                            LOC
                            1 GHEORGHE ION - Bucuresti
                            3-1
                            1-3
                            3-1
                            3-2
                            3
                            2
                            2 MUNTEANU SEBASTIAN - Bacau
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            3
                            3 BUSUIOC ANDREI - Panciu
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            4
                            1
                            4 TOFAN COSTEL - Moinesti
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            5 DAMIAN GELU - Comanesti
                            2-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            4
                            -
                            Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            V
                            LOC
                            AVg
                            AVp
                            NVp
                            1 SAVA SINEL - Focsani
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            1-3
                            3
                            2
                            6
                            0
                            1
                            2 SISCA NICUSOR - Comanesti
                            1-3
                            3-0
                            3-1
                            3-2
                            3
                            3
                            4
                            -1
                            1
                            3 DUTU CONSTANTIN - Galati
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            1-3
                            0
                            5
                            4 POSTOLACHE VALERIU - Pufesti
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            1-3
                            1
                            4
                            5 MARTZ GABRIEL - Moinesti
                            3-1
                            2-3
                            3-1
                            3-1
                            3
                            1
                            6
                            1
                            1
                            -
                            Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            V
                            LOC
                            1 LUCA IOAN - Piatra Neamt
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            2 GERGELY ISTVAN - Ditrau
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 IRIMIA VIOREL - Comanesti
                            1-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            3
                            4 PETROVICI STEFAN - Targu Ocna
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            4
                            5 BOTEZATU MIHAI - Moinesti
                            -
                            Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            V
                            LOC
                            1 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
                            2-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            3
                            2 NACU IUSTINIAN ANDREI - Piatra Neamt
                            3-2
                            3-2
                            3-1
                            3
                            1
                            3 POPA DANIEL - Tecuci
                            3-1
                            2-3
                            3-1
                            2
                            2
                            4 COJOCARIU VASILE - Comanesti
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            0
                            4
                            5 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            V
                            LOC
                            1 SELARU VICTORAS - Adjud
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            0
                            4
                            2 ZLATA ALEXANDRU - Focsani
                            3-0
                            0-3
                            3-1
                            2
                            2
                            3 TERIS VALERIU - Comanesti
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            4 LOVIN EUGEN - Moinesti
                            3-1
                            1-3
                            0-3
                            1
                            3
                            5 -
                            -
                            Ultima editare de rogerpustiu; 06.aug.2022, 16:43.
                            Blade: Xiom Strato
                            FH: Tenergy 05
                            BH: Tenergy 05

                            Comentariu


                            • Gr.inferioara nr. 1 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              2 NICU CONSTANTIN - Iasi
                              3-0
                              1-3
                              1-3
                              3-1
                              2
                              4
                              3 MARDALE RADU - Galati
                              0-3
                              3-1
                              0-3
                              3-0
                              2
                              3
                              4 COZMA IOAN - Buhusi
                              0-3
                              3-1
                              3-0
                              3-2
                              3
                              2
                              5 MAFTEI CATALIN DORU - Comanesti
                              1-3
                              1-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              -
                              Gr.inferioara nr. 2 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              AVg
                              AVp
                              NVp
                              1 HARIUC COSTICA - Vaslui
                              2-3
                              2-3
                              3-0
                              3-2
                              2
                              3
                              2
                              0
                              1
                              2 MUNTEANU ION - Comanesti
                              3-2
                              0-3
                              3-2
                              1-3
                              2
                              4
                              -3
                              -1
                              1
                              3 CROITORU ALEXANDRU - Iasi
                              3-2
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              4
                              1
                              4 LAZAR DUMITRU - Mizil
                              0-3
                              2-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              5 BUJOI EMANUEL - Braila
                              2-3
                              3-1
                              0-3
                              3-0
                              2
                              2
                              1
                              1
                              1
                              -
                              Gr.inferioara nr. 3 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 MAHU BOGDAN - Pascani
                              2-3
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3
                              2
                              2 TICU DORIN - Bacau
                              3-2
                              3-1
                              3-1
                              3-2
                              4
                              1
                              3 FILIP DAN - Comanesti
                              1-3
                              1-3
                              1-3
                              3-1
                              1
                              4
                              4 IORDACHI ADRIAN - Adjud
                              1-3
                              1-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              3
                              5 ENE FLORIN - Ploiesti
                              1-3
                              2-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              -
                              Gr.inferioara nr. 4 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
                              3-0
                              3-2
                              3-0
                              3-2
                              4
                              1
                              2 DIMITRIU VASILE - Bacau
                              0-3
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3
                              2
                              3 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
                              2-3
                              1-3
                              3-0
                              3-1
                              2
                              3
                              4 SERBAN LIVIU - Onesti
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              4
                              5 MAXIM ANDREI - Iasi
                              2-3
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              -
                              Gr.inferioara nr. 5 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3-2
                              4
                              1
                              2 DUMBRAVA DANIEL - Focsani
                              1-3
                              3-1
                              3-2
                              3-0
                              3
                              2
                              3 NITU SERBAN - Paulesti
                              1-3
                              1-3
                              3-2
                              3-2
                              2
                              3
                              4 LAZAR VASILE - Pufesti
                              1-3
                              2-3
                              2-3
                              1-3
                              0
                              5 LETEANU MARIUS - Bacau
                              2-3
                              0-3
                              2-3
                              3-1
                              1
                              4
                              -
                              Gr.inferioara nr. 6 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              AVg
                              AVp
                              NVp
                              1 TROCARU REMUS - Tulcea
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3-2
                              4
                              1
                              2 UNGUREANU FLORIN - Suceava
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              3
                              1
                              0
                              1
                              3 BURUIANA MIHAI - Marasesti
                              1-3
                              3-0
                              2-3
                              3-2
                              2
                              2
                              1
                              2
                              1
                              4 VASILOIU MIHAI - Focsani
                              0-3
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              4
                              -2
                              -2
                              1
                              5 GOLAI GHEORGHE - Piatra Neamt
                              2-3
                              0-3
                              2-3
                              0-3
                              0
                              -
                              Gr.inferioara nr. 7 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 BUDESCU MARIAN - Galati
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3
                              2
                              2 BRANISTE GEORGE - Bacau
                              3-1
                              3-0
                              3-2
                              3-0
                              4
                              1
                              3 ACRIVA MARIAN - Mizil
                              1-3
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              4
                              4 DICU VLAD - Vaslui
                              1-3
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              3
                              5 ROBU MIHAI - Mogosesti
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              -
                              Gr.inferioara nr. 8 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 URSULESCU IOAN - Bacau
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              2 PANCRAT CRISTIAN - Tulcea
                              3-2
                              2-3
                              2-3
                              3-0
                              2
                              4
                              3 ANDREI RADU ALEXANDRU - Iasi
                              0-3
                              3-2
                              3-2
                              3-1
                              3
                              2
                              4 BOTOC OVIDIU - Paulesti
                              0-3
                              3-2
                              2-3
                              3-1
                              2
                              3
                              5 MANEA DORINEL - Tecuci
                              1-3
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              -
                              Gr.inferioara nr. 9 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 CIURUSNUC COSTEL - Galati
                              3-0
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              2 LOVIN EUSEBIU - Comanesti
                              0-3
                              2-3
                              3-0
                              1
                              3
                              3 TRANDAFIR VASILE - Targu Mures
                              4 FOTIA IULIAN - Bacau
                              0-3
                              3-2
                              3-1
                              2
                              2
                              5 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
                              1-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              4
                              -
                              Gr.inferioara nr. 10 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 STROE IONEL - Bacau
                              3-0
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              4
                              1
                              2 NISTOR FLORIN - Comanesti
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              3-1
                              1
                              4
                              3 GAITAN TIBERIU - Braila
                              1-3
                              3-1
                              2-3
                              3-0
                              2
                              3
                              4 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
                              1-3
                              3-1
                              3-2
                              2-3
                              2
                              2
                              5 RUSU LUCIAN - Suceava
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              -
                              Gr.inferioara nr. 11 - Open
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
                              3-2
                              3-0
                              3-1
                              3-1
                              4
                              1
                              2 LOVASZ VILMOS - Gheorgheni
                              2-3
                              3-1
                              0-3
                              3-0
                              2
                              2
                              3 OANCEA MARIAN - Bacau
                              0-3
                              1-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              3
                              4 HEJA ZOLTAN - Ditrau
                              1-3
                              3-0
                              1-3
                              1-3
                              1
                              5
                              5 PANAIT ADRIAN - Braila
                              1-3
                              0-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              4
                              -
                              Ultima editare de rogerpustiu; 06.aug.2022, 16:42.
                              Blade: Xiom Strato
                              FH: Tenergy 05
                              BH: Tenergy 05

                              Comentariu


                              • A început

                                Trimis de pe al meu SM-N976B folosind Tapatalk

                                Oblio, Marian Bogdan and Kis Istvan like this.
                                Blade: Xiom Strato
                                FH: Tenergy 05
                                BH: Tenergy 05

                                Comentariu


                                • Avem și premii frumoase

                                  Trimis de pe al meu SM-N976B folosind Tapatalk

                                  Marian Bogdan likes this.
                                  Blade: Xiom Strato
                                  FH: Tenergy 05
                                  BH: Tenergy 05

                                  Comentariu


                                  • Gr.superioara nr. 1 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    V
                                    LOC
                                    1 MARIN DORU - Iasi
                                    3-0
                                    3-0
                                    2
                                    1
                                    2 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
                                    0-3
                                    3-0
                                    1
                                    2
                                    3 LOVIN EUGEN - Moinesti
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    V
                                    LOC
                                    1 TABACARU JENICA - Focsani
                                    3-0
                                    3-2
                                    2
                                    1
                                    2 IRIMIA VIOREL - Comanesti
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    3 SELARU VICTORAS - Adjud
                                    2-3
                                    3-0
                                    1
                                    2
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    V
                                    LOC
                                    1 BUSUIOC ANDREI - Panciu
                                    0-3
                                    3-0
                                    1
                                    2
                                    2 SISCA NICUSOR - Comanesti
                                    3-0
                                    3-1
                                    2
                                    1
                                    3 COJOCARIU VASILE - Comanesti
                                    0-3
                                    1-3
                                    0
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    V
                                    LOC
                                    1 MARTZ GABRIEL - Moinesti
                                    1-3
                                    3-0
                                    1
                                    2
                                    2 MUNTEANU SEBASTIAN - Bacau
                                    3-1
                                    3-0
                                    2
                                    1
                                    3 PETROVICI STEFAN - Targu Ocna
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    V
                                    LOC
                                    1 LUCA IOAN - Piatra Neamt
                                    3-1
                                    3-1
                                    2
                                    1
                                    2 MAFTEI CLAUDIU - Bacau
                                    1-3
                                    1-3
                                    0
                                    3 POSTOLACHE VALERIU - Pufesti
                                    1-3
                                    3-1
                                    1
                                    2
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    V
                                    LOC
                                    1 NACU IUSTINIAN ANDREI - Piatra Neamt
                                    3-0
                                    3-2
                                    2
                                    1
                                    2 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
                                    0-3
                                    3-1
                                    1
                                    2
                                    3 DAMIAN GELU - Comanesti
                                    2-3
                                    1-3
                                    0
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 7 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    V
                                    LOC
                                    1 TERIS VALERIU - Comanesti
                                    3-0
                                    3-0
                                    2
                                    1
                                    2 ALDEA SANDRINO - Comanesti
                                    0-3
                                    3-0
                                    1
                                    2
                                    3 ANTOCHI IONUT - Moinesti
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 8 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    V
                                    LOC
                                    1 ZLATA ALEXANDRU - Focsani
                                    2-3
                                    3-0
                                    1
                                    2
                                    2 BUCUREL CLAUDIU - Comanesti
                                    3-2
                                    3-0
                                    2
                                    1
                                    3 SIMON SOCIU - Moinesti
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 9 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    V
                                    LOC
                                    1 POPA DANIEL - Tecuci
                                    1-3
                                    3-0
                                    1
                                    2
                                    2 GHEORGHE ION - Bucuresti
                                    3-1
                                    3-0
                                    2
                                    1
                                    3 BUSUIOC BOGDAN - Panciu
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 10 - Hobby
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    V
                                    LOC
                                    1 GERGELY ISTVAN - Ditrau
                                    2-3
                                    3-0
                                    1
                                    2
                                    2 SAVA SINEL - Focsani
                                    3-2
                                    3-0
                                    2
                                    1
                                    3 DUTU CONSTANTIN - Galati
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    -
                                    Ultima editare de rogerpustiu; 06.aug.2022, 12:29.
                                    Player likes this.
                                    Blade: Xiom Strato
                                    FH: Tenergy 05
                                    BH: Tenergy 05

                                    Comentariu


                                    • Eliminatorii Hobby

                                      1. Marin Doru
                                      ------------------------- Marin Doru 3-0
                                      32. Bye
                                      ----------------------------------- Marin Doru 3-0
                                      17. Busuioc Andrei
                                      ------------------------- Busuioc Andrei 3-1
                                      16. Damian Sebastian
                                      -------------------------------------------------- Marin Doru 3-0
                                      9. Gheorghe Ion
                                      ------------------------- Gheorghe Ion 3-0
                                      24. Bye
                                      ----------------------------------- Gheorghe Ion 3-0
                                      25. Bye
                                      ------------------------- Bucurel Claudiu 0-3
                                      8. Bucurel Claudiu
                                      ----------------------------------------------------------------- Marin Doru 3-0
                                      5. Luca Ioan
                                      ------------------------- Luca Ioan 3-0
                                      28. Bye
                                      ----------------------------------- Luca Ioan 3-1
                                      21. Bye
                                      ------------------------- Gergely Istvan 0-3
                                      12. Gergely Istvan
                                      -------------------------------------------------- Luca Ioan 3-1
                                      13. Aldea Sandrino
                                      ------------------------- Selaru Victoras 2-3
                                      20. Selaru Victoras
                                      ----------------------------------- Munteanu Sebastian 1-3
                                      29. Bye
                                      ------------------------- Munteanu Sebastian 0-3
                                      4. Munteanu Sebastian

                                      -------------------------------------------------------------------------------- Tabacaru Jenica 1-3

                                      3. Sisca Nicusor
                                      ------------------------- Sisca Nicusor 3-0
                                      30. Bye
                                      ----------------------------------- Sisca Nicusor 3-2
                                      19. Pralea Constantin
                                      ------------------------- Zlata Alexandru 0-3
                                      14. Zlata Alexandru
                                      -------------------------------------------------- Sisca Nicusor 3-0
                                      11. Popa Daniel
                                      ------------------------- Popa Daniel 3-0
                                      22. Bye
                                      ----------------------------------- Popa Daniel 3-2
                                      27. Bye
                                      ------------------------- Nacu Iustinian Andrei 0-3
                                      6. Nacu Iustinian Andrei
                                      ----------------------------------------------------------------- Tabacaru Jenica 0-3
                                      7. Teris Valeriu
                                      ------------------------- Teris Valeriu 3-0
                                      26. Bye
                                      ----------------------------------- Teris Valeriu 3-1
                                      23. Bye
                                      ------------------------- Sava Sinel 0-3
                                      10. Sava Sinel
                                      -------------------------------------------------- Tabacaru Jenica 2-3
                                      15. Postolache Valeriu
                                      ------------------------- Martz Gabriel 0-3
                                      18. Martz Gabriel
                                      ----------------------------------- Tabacaru Jenica 1-3
                                      31. Bye
                                      ------------------------- Tabacaru Jenica 0-3
                                      2. Tabacaru Jenica

                                      Clasament Hobby

                                      1. Tabacaru Jenica - Focsani
                                      2. Marin Doru - Iasi
                                      3 -- 4
                                      Sisca Nicusor - Comanesti
                                      Luca Ioan - Piatra Neamt
                                      5 -- 8
                                      Teris Valeriu - Comanesti
                                      Gheorghe Ion - Bucuresti
                                      Popa Daniel - Tecuci
                                      Munteanu Sebastian - Bacau
                                      9 -- 16
                                      Martz Gabriel - Moinesti
                                      Busuioc Andrei - Panciu
                                      Zlata Alexandru - Focsani
                                      Gergely Istvan - Ditrau
                                      Sava Sinel - Focsani
                                      Bucurel Claudiu - Comanesti
                                      Nacu Iustinian Andrei - Piatra Neamt
                                      Selaru Victoras - Adjud
                                      17 -- 20
                                      Postolache Valeriu - Pufesti
                                      Damian Sebastian - Paulesti
                                      Pralea Constantin - Alba Iulia
                                      Aldea Sandrino - Comanesti
                                      21 -- 30 0v gr.sup.
                                      Maftei Claudiu - Bacau
                                      Dutu Constantin - Galati
                                      Irimia Viorel - Comanesti
                                      Lovin Eugen - Moinesti
                                      Petrovici Stefan - Targu Ocna
                                      Cojocariu Vasile - Comanesti
                                      Simon Sociu - Moinesti
                                      Busuioc Bogdan - Panciu
                                      Antochi Ionut - Moinesti
                                      Damian Gelu - Comanesti
                                      31 -- 32 0v gr.inf.
                                      Bendescu Matei - Iasi
                                      Tofan Costel - Moinesti
                                      Ultima editare de rogerpustiu; 06.aug.2022, 16:43.
                                      FlorinBN likes this.
                                      Blade: Xiom Strato
                                      FH: Tenergy 05
                                      BH: Tenergy 05

                                      Comentariu


                                      • Gr.superioara nr. 1 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
                                        3-0
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        2 BOTOC OVIDIU - Paulesti
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        3 LOVIN EUSEBIU - Comanesti
                                        0-3
                                        3-0
                                        1
                                        2
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 2 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        AVg
                                        AVp
                                        NVp
                                        1 CROITORU ALEXANDRU - Iasi
                                        1-3
                                        3-1
                                        1
                                        2
                                        0
                                        0
                                        1
                                        2 DICU VLAD - Vaslui
                                        3-1
                                        2-3
                                        1
                                        1
                                        1
                                        1
                                        1
                                        3 GAITAN TIBERIU - Braila
                                        1-3
                                        3-2
                                        1
                                        -1
                                        -1
                                        1
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 3 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 TICU DORIN - Bacau
                                        1-3
                                        2-3
                                        0
                                        2 UNGUREANU FLORIN - Suceava
                                        3-1
                                        3-1
                                        2
                                        1
                                        3 OANCEA MARIAN - Bacau
                                        3-2
                                        1-3
                                        1
                                        2
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 4 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
                                        2-3
                                        3-0
                                        1
                                        2
                                        2 NITU SERBAN - Paulesti
                                        3-2
                                        3-2
                                        2
                                        1
                                        3 PANAIT ADRIAN - Braila
                                        0-3
                                        2-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 5 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
                                        3-1
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        2 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
                                        1-3
                                        3-1
                                        1
                                        2
                                        3 NISTOR FLORIN - Comanesti
                                        0-3
                                        1-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 6 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 TROCARU REMUS - Tulcea
                                        3-0
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        2 IORDACHI ADRIAN - Adjud
                                        0-3
                                        3-1
                                        1
                                        2
                                        3 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
                                        0-3
                                        1-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 7 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 BRANISTE GEORGE - Bacau
                                        0-3
                                        3-2
                                        1
                                        2
                                        2 HARIUC COSTICA - Vaslui
                                        3-0
                                        3-1
                                        2
                                        1
                                        3 PANCRAT CRISTIAN - Tulcea
                                        2-3
                                        1-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 8 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 URSULESCU IOAN - Bacau
                                        3-1
                                        1-3
                                        1
                                        2
                                        2 MARDALE RADU - Galati
                                        1-3
                                        0-3
                                        0
                                        3 ACRIVA MARIAN - Mizil
                                        3-1
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 9 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 CIURUSNUC COSTEL - Galati
                                        3-1
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        2 COZMA IOAN - Buhusi
                                        1-3
                                        3-1
                                        1
                                        2
                                        3 VASILOIU MIHAI - Focsani
                                        0-3
                                        1-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 10 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 STROE IONEL - Bacau
                                        3-1
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        2 BUJOI EMANUEL - Braila
                                        1-3
                                        2-3
                                        0
                                        3 LETEANU MARIUS - Bacau
                                        0-3
                                        3-2
                                        1
                                        2
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 11 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
                                        3-0
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        2 MAHU BOGDAN - Pascani
                                        0-3
                                        3-1
                                        1
                                        2
                                        3 SERBAN LIVIU - Onesti
                                        0-3
                                        1-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 12 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 LOVASZ VILMOS - Gheorgheni
                                        0-3
                                        3-1
                                        1
                                        2
                                        2 DIMITRIU VASILE - Bacau
                                        3-0
                                        3-1
                                        2
                                        1
                                        3 FILIP DAN - Comanesti
                                        1-3
                                        1-3
                                        0
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 13 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
                                        2-3
                                        1-3
                                        0
                                        2 DUMBRAVA DANIEL - Focsani
                                        3-2
                                        0-3
                                        1
                                        2
                                        3 MUNTEANU ION - Comanesti
                                        3-1
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 14 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        AVg
                                        AVp
                                        NVp
                                        1 FOTIA IULIAN - Bacau
                                        3-1
                                        1-3
                                        1
                                        2
                                        0
                                        0
                                        1
                                        2 BURUIANA MIHAI - Marasesti
                                        1-3
                                        3-2
                                        1
                                        -1
                                        -1
                                        1
                                        3 NICU CONSTANTIN - Iasi
                                        3-1
                                        2-3
                                        1
                                        1
                                        1
                                        1
                                        1
                                        -
                                        Gr.superioara nr. 15 - Open
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        V
                                        LOC
                                        1 ANDREI RADU ALEXANDRU - Iasi
                                        1-3
                                        2-3
                                        0
                                        2 BUDESCU MARIAN - Galati
                                        3-1
                                        1-3
                                        1
                                        2
                                        3 HEJA ZOLTAN - Ditrau
                                        3-2
                                        3-1
                                        2
                                        1
                                        -
                                        Blade: Xiom Strato
                                        FH: Tenergy 05
                                        BH: Tenergy 05

                                        Comentariu


                                        • Inscrieri Avansati (06-Aug-22) - 17:41:16 - v5.3 / cls_2022-aug

                                          1. Ceobotaru Daniel, Galati, 326 - 19.97 - A
                                          2. Corneanu Sorin, Botosani, 225 - 19.76 - AW
                                          3. Santa Robert, Baile Tusnad, 1107 - 19.47 - A
                                          4. Paduret Andrei, Bacau, 701 - 19.31 - A
                                          5. Iacob Gabriel, Iasi, 380 - 19.09 - AW
                                          6. Visan Victor, Slobozia, 264 - 19.07 - A
                                          7. Subtirelu Marius, Onesti, 720 - 18.9 - A
                                          8. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 463 - 18.14 - A
                                          9. Sofian Corneliu, Suceava, 436 - 18.01 - AW
                                          10. Ojog Petrisor, Bacau, 458 - 17.86 - A
                                          11. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 271 - 17.56 - AW
                                          12. Negrea Petrut, Comanesti, 1823 - 17.45 - A
                                          13. Lucic Corneliu, Suceava, 294 - 17.19 - AWD
                                          14. Irimia Sorin, Moinesti, 3763 - 16.9 - A
                                          15. Ilie Aurelian, Botosani, 416 - 16.04 - A
                                          16. Bran Florin, Tulcea, 581 - 15.61 - A
                                          17. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 527 - 15.5 - A
                                          18. Gereb Istvan Attila, Miercurea Ciuc, 1571 - 15.4 - A
                                          19. Moisa Costel, Tecuci, 2474 - 15.2 - A
                                          20. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 792 - 15.18 - AJ
                                          21. Isaic Radu, Bacau, 2481 - 15 - A
                                          22. Stancu Maricel, Focsani, 1313 - 14.87 - A
                                          23. Apostu Laurentiu, Focsani, 2321 - 14.8 - A
                                          24. Stoica Sandel, Focsani, 2322 - 14.8 - A
                                          25. Terente Catalin, Piatra Neamt, 682 - 14.41 - A
                                          26. Draganescu Stefan, Pascani, 489 - 14.24 - A
                                          27. Galca Cristian, Iasi, 529 - 14.19 - A
                                          28. Sandu Petru Adrian, Buhusi, 1032 - 14.18 - A
                                          29. Iordan Andrei, Tulcea, 397 - 14.03 - A
                                          30. Dodu Costica, Focsani, 3864 - 14.03 - AW
                                          31. Aluculesa Radu, Botosani, 644 - 13.95 - AD
                                          32. Stoean Mircea, Bacau, 2555 - 13.6 - A
                                          33. Bucurel Ion, Comanesti, 1137 - 13.42 - A
                                          34. Aparaschivei Marcel, Botosani, 834 - 13.36 - AW
                                          35. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 1419 - 13.3 - A
                                          36. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 714 - 13.04 - AW
                                          37. Ferenczi Robert, Suseni, 593 - 13.03 - A
                                          38. Dolis Narcis, Comanesti, 2010 - 13 - AW
                                          39. Cristescu Cristian, Bucuresti, 431 - 12.9 - AW
                                          40. Todor Csaba, Gheorgheni, 758 - 12.82 - AD
                                          41. Tauciuc Edi, Suceava, 645 - 12.53 - A
                                          42. Lungu Lucian, Onesti, 1671 - 12.5 - A
                                          43. Ionica Marius, Comanesti, 1943 - 12.25 - A
                                          44. Stavarache Florentin, Pascani, 605 - 11.98 - A
                                          45. Darie Gabriel, Comanesti, 535 - 11.91 - A
                                          46. Munteanu Corneliu, Vaslui, 967 - 11.64 - A
                                          47. Vieriu Mirel, Focsani, 1349 - 11.53 - A
                                          48. Pirvu Cornel, Moinesti, 3965 - 11.5 - A
                                          49. Angi Zoltan, Gheorgheni, 707 - 11.45 - A
                                          50. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 1119 - 11.42 - A
                                          51. Serbanovici Milen, Macin, 1222 - 11.4 - A
                                          52. Popa Alin Andrei, Bacau, 1812 - 11.33 - A
                                          53. Brateanu Liviu, Bacau, 1914 - 10.8 - A
                                          54. Iordache Catalin, Comanesti, 1577 - 10.25 - AW
                                          55. Colceru Paul, Comanesti, 1944 - 10.2 - A
                                          56. Albu Iulian, Comanesti, 2564 - 10.1 - AW
                                          57. Martz Sebastian, Comanesti, 2565 - 10.1 - AW
                                          58. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 598 - 9.79 - A
                                          59. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1997 - 7.53 - H
                                          60. Morosan Ionel, Radauti, 1530 - 6.9 - H
                                          61. Marinescu Crenguta, Onesti, 4149 - 6.74 - HF
                                          62. Morosan Sara, Horodnic de Sus, 1496 - 6.45 - HF
                                          63. Tibirna Petru, Iasi, 1457 - 6.35 - H
                                          64. Olaru Miruna Andreea, Comanesti, 2880 - 6 - HF
                                          65. Gaman Catalin, Moinesti, 5003 - 0

                                          Grupe inferioare Avansati

                                          Gr. nr. 1
                                          1. Ceobotaru Daniel, Galati
                                          2. Draganescu Stefan, Pascani
                                          3. Galca Cristian, Iasi
                                          4. Popa Alin Andrei, Bacau
                                          5. Iordache Catalin, Comanesti

                                          Gr. nr. 2
                                          1. Corneanu Sorin, Botosani
                                          2. Terente Catalin, Piatra Neamt
                                          3. Dodu Costica, Focsani
                                          4. Serbanovici Milen, Macin
                                          5. Brateanu Liviu, Bacau

                                          Gr. nr. 3
                                          1. Santa Robert, Baile Tusnad
                                          2. Stoica Sandel, Focsani
                                          3. Iordan Andrei, Tulcea
                                          4. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus
                                          5. Colceru Paul, Comanesti

                                          Gr. nr. 4
                                          1. Paduret Andrei, Bacau
                                          2. Apostu Laurentiu, Focsani
                                          3. Sandu Petru Adrian, Buhusi
                                          4. Angi Zoltan, Gheorgheni
                                          5. Albu Iulian, Comanesti

                                          Gr. nr. 5
                                          1. Iacob Gabriel, Iasi
                                          2. Stancu Maricel, Focsani
                                          3. Aluculesa Radu, Botosani
                                          4. Pirvu Cornel, Moinesti
                                          5. Martz Sebastian, Comanesti

                                          Gr. nr. 6
                                          1. Visan Victor, Slobozia
                                          2. Isaic Radu, Bacau
                                          3. Bucurel Ion, Comanesti
                                          4. Vieriu Mirel, Focsani
                                          5. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt

                                          Gr. nr. 7
                                          1. Subtirelu Marius, Onesti
                                          2. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus
                                          3. Stoean Mircea, Bacau
                                          4. Munteanu Corneliu, Vaslui
                                          5. Stinga Ovidiu, Tecuci

                                          Gr. nr. 8
                                          1. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc
                                          2. Moisa Costel, Tecuci
                                          3. Aparaschivei Marcel, Botosani
                                          4. Darie Gabriel, Comanesti
                                          5. Morosan Ionel, Radauti

                                          Gr. nr. 9
                                          1. Sofian Corneliu, Suceava
                                          2. Gereb Istvan Attila, Miercurea Ciuc
                                          3. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt
                                          4. Ionica Marius, Comanesti
                                          5. Marinescu Crenguta, Onesti

                                          Gr. nr. 10
                                          1. Ojog Petrisor, Bacau
                                          2. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt
                                          3. Ailioaie Gheorghe, Comanesti
                                          4. Stavarache Florentin, Pascani
                                          5. Morosan Sara, Horodnic de Sus

                                          Gr. nr. 11
                                          1. Dinu Gheorghe, Bucuresti
                                          2. Bran Florin, Tulcea
                                          3. Dolis Narcis, Comanesti
                                          4. Lungu Lucian, Onesti
                                          5. Tibirna Petru, Iasi

                                          Gr. nr. 12
                                          1. Negrea Petrut, Comanesti
                                          2. Ilie Aurelian, Botosani
                                          3. Ferenczi Robert, Suseni
                                          4. Tauciuc Edi, Suceava
                                          5. Gaman Catalin, Moinesti

                                          Gr. nr. 13
                                          1. Lucic Corneliu, Suceava
                                          2. Irimia Sorin, Moinesti
                                          3. Cristescu Cristian, Bucuresti
                                          4. Todor Csaba, Gheorgheni
                                          5. Olaru Miruna Andreea, Comanesti
                                          Ultima editare de rogerpustiu; 06.aug.2022, 16:41.
                                          Blade: Xiom Strato
                                          FH: Tenergy 05
                                          BH: Tenergy 05

                                          Comentariu


                                          • Inscrieri Elite (06-Aug-22) - 17:40:44 - v5.3 / cls_2022-aug

                                            1. Hasna Cosmin, Straja, 48 - 52.78 - EL
                                            2. Albu Vlad, Iasi, 58 - 49.41 - EL
                                            3. Sumanaru Catalin, Iasi, 80 - 45.83 - EL
                                            4. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 318 - 45.52 - EL
                                            5. Giol Mihai, Braila, 157 - 44.3 - EL
                                            6. Capusa Bogdan, Bacau, 347 - 40.28 - E
                                            7. Morosanu Vasile, Suceava, 65 - 40.21 - EW
                                            8. Cojocaru Stefan, Suceava, 341 - 40.15 - E
                                            9. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 42 - 39.99 - EW
                                            10. Parnica Leonid, Moinesti, 481 - 39.88 - EW
                                            11. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 20 - 39.39 - E
                                            12. Capus Giani, Galati, 33 - 39.2 - EL
                                            13. Toma Iulian, Braila, 78 - 38.76 - EW
                                            14. Grosu Alexandru, Botosani, 27 - 38.3 - EL
                                            15. Plamada Lucian, Iasi, 570 - 38.15 - E
                                            16. Grigore Alexandru, Campina, 24 - 37.56 - E
                                            17. Orban Madalina, Siret, 465 - 37.54 - ELF
                                            18. Gherasim Iulian, Tulcea, 40 - 37.41 - EL
                                            19. Botezatu Onelus, Galati, 69 - 36.55 - E
                                            20. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 60 - 35.98 - E
                                            21. Rojnita Sebastian, Bacau, 84 - 35.45 - E
                                            22. Ciuca Sorin, Iasi, 1012 - 34.8 - E
                                            23. Tibirna Andrei, Iasi, 178 - 34.16 - E
                                            24. Duceac Catalin, Botosani, 309 - 33.1 - E
                                            25. Finna Gabor, Targu Secuiesc, 1346 - 32.65 - OL
                                            26. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 93 - 30.53 - O
                                            27. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 108 - 28.44 - O
                                            28. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 123 - 28.41 - OL
                                            29. Trandafir Vasile, Targu Mures, 881 - 25 - O

                                            Grupe inferioare Elite

                                            Gr. nr. 1
                                            1. Hasna Cosmin, Straja
                                            2. Capus Giani, Galati
                                            3. Plamada Lucian, Iasi
                                            4. Duceac Catalin, Botosani
                                            5. Finna Gabor, Targu Secuiesc

                                            Gr. nr. 2
                                            1. Albu Vlad, Iasi
                                            2. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca
                                            3. Grosu Alexandru, Botosani
                                            4. Borcila Alexandru, Targu Neamt
                                            5. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos

                                            Gr. nr. 3
                                            1. Sumanaru Catalin, Iasi
                                            2. Parnica Leonid, Moinesti
                                            3. Toma Iulian, Braila
                                            4. Rojnita Sebastian, Bacau
                                            5. Bubulac Cristi, Piatra Neamt

                                            Gr. nr. 4
                                            1. Ciubotariu Andrei, Moinesti
                                            2. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari
                                            3. Grigore Alexandru, Campina
                                            4. Ciuca Sorin, Iasi
                                            5. Petho Mihaly, Racosu de Sus

                                            Gr. nr. 5
                                            1. Giol Mihai, Braila
                                            2. Cojocaru Stefan, Suceava
                                            3. Orban Madalina, Siret
                                            4. Tibirna Andrei, Iasi
                                            5. Trandafir Vasile, Targu Mures

                                            Gr. nr. 6
                                            1. Capusa Bogdan, Bacau
                                            2. Morosanu Vasile, Suceava
                                            3. Gherasim Iulian, Tulcea
                                            4. Botezatu Onelus, Galati
                                            Ultima editare de rogerpustiu; 06.aug.2022, 16:41.
                                            Blade: Xiom Strato
                                            FH: Tenergy 05
                                            BH: Tenergy 05

                                            Comentariu


                                            • Eliminatorii Open

                                              1. Popescu Apreotesei Mihai
                                              ------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-0
                                              32. Bye
                                              ----------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-0
                                              17. Fotia Iulian
                                              ------------------------- Budescu Marian 0-3
                                              16. Budescu Marian
                                              -------------------------------------------------- Ciurusnuc Costel 0-3
                                              9. Ciurusnuc Costel
                                              ------------------------- Ciurusnuc Costel 3-2
                                              24. Braniste George
                                              ----------------------------------- Ciurusnuc Costel 3-1
                                              25. Iordachi Adrian
                                              ------------------------- Iordachi Adrian 3-1
                                              8. Acriva Marian
                                              -----------------------------------------------------------------
                                              5. Avram Nicolae
                                              ------------------------- Avram Nicolae 3-1
                                              28. Oancea Marian
                                              ----------------------------------- Avram Nicolae 3-2
                                              21. Leteanu Marius
                                              ------------------------- Dimitriu Vasile 1-3
                                              12. Dimitriu Vasile
                                              -------------------------------------------------- Croitoru Alexandru 1-3
                                              13. Munteanu Ion
                                              ------------------------- Mahu Bogdan 2-3
                                              20. Mahu Bogdan
                                              ----------------------------------- Croitoru Alexandru 1-3
                                              29. Croitoru Alexandru
                                              ------------------------- Croitoru Alexandru 3-0
                                              4. Nitu Serban

                                              --------------------------------------------------------------------------------

                                              3. Ungureanu Florin
                                              ------------------------- Lovin Eusebiu 0-3
                                              30. Lovin Eusebiu
                                              ----------------------------------- Lovasz Vilmos 1-3
                                              19. Lovasz Vilmos
                                              ------------------------- Lovasz Vilmos 3-2
                                              14. Nicu Constantin
                                              -------------------------------------------------- Simulescu Adrian 2-3
                                              11. Simulescu Adrian
                                              ------------------------- Simulescu Adrian 3-0
                                              22. Cozma Ioan
                                              ----------------------------------- Simulescu Adrian 3-1
                                              27. Burghelea Florin
                                              ------------------------- Trocaru Remus 1-3
                                              6. Trocaru Remus
                                              -----------------------------------------------------------------
                                              7. Hariuc Costica
                                              ------------------------- Hariuc Costica 3-1
                                              26. Sursilov Constantin
                                              ----------------------------------- Hariuc Costica 3-1
                                              23. Ursulescu Ioan
                                              ------------------------- Ursulescu Ioan 3-2
                                              10. Stroe Ionel
                                              -------------------------------------------------- Hariuc Costica 3-0
                                              15. Heja Zoltan
                                              ------------------------- Dumbrava Daniel 0-3
                                              18. Dumbrava Daniel
                                              ----------------------------------- Dicu Vlad 1-3
                                              31. Bye
                                              ------------------------- Dicu Vlad 0-3
                                              2. Dicu Vlad
                                              Blade: Xiom Strato
                                              FH: Tenergy 05
                                              BH: Tenergy 05

                                              Comentariu


                                              • Semifinals - Open

                                                Ciurusnuc Costel
                                                ------------------------- Croitoru Alexandru 1-3
                                                Croitoru Alexandru

                                                Simulescu Adrian
                                                ------------------------- Simulescu Adrian 3-0
                                                Hariuc Costica

                                                Finals - Open

                                                Croitoru Alexandru
                                                ------------------------- Simulescu Adrian 0-3
                                                Simulescu Adrian

                                                Clasament Open

                                                1. Simulescu Adrian - Focsani
                                                2. Croitoru Alexandru - Iasi
                                                3 -- 4
                                                Hariuc Costica - Vaslui
                                                Ciurusnuc Costel - Galati
                                                5 -- 8
                                                Lovasz Vilmos - Gheorgheni
                                                Avram Nicolae - Nedelea
                                                Dicu Vlad - Vaslui
                                                Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
                                                9 -- 16
                                                Trocaru Remus - Tulcea
                                                Mahu Bogdan - Pascani
                                                Ursulescu Ioan - Bacau
                                                Iordachi Adrian - Adjud
                                                Lovin Eusebiu - Comanesti
                                                Dimitriu Vasile - Bacau
                                                Dumbrava Daniel - Focsani
                                                Budescu Marian - Galati
                                                17 -- 30
                                                Cozma Ioan - Buhusi
                                                Nitu Serban - Paulesti
                                                Sursilov Constantin - Bucuresti
                                                Braniste George - Bacau
                                                Nicu Constantin - Iasi
                                                Oancea Marian - Bacau
                                                Burghelea Florin - Piatra Neamt
                                                Munteanu Ion - Comanesti
                                                Stroe Ionel - Bacau
                                                Acriva Marian - Mizil
                                                Ungureanu Florin - Suceava
                                                Leteanu Marius - Bacau
                                                Heja Zoltan - Ditrau
                                                Fotia Iulian - Bacau
                                                31 -- 32 1v gr.sup.
                                                Buruiana Mihai - Marasesti
                                                Gaitan Tiberiu - Braila
                                                33 -- 45 0v gr.sup.
                                                Nistor Florin - Comanesti
                                                Pancrat Cristian - Tulcea
                                                Ticu Dorin - Bacau
                                                Mardale Radu - Galati
                                                Filip Dan - Comanesti
                                                Andrei Radu Alexandru - Iasi
                                                Aparaschivei Bogdan - Iasi
                                                Botoc Ovidiu - Paulesti
                                                Vasiloiu Mihai - Focsani
                                                Serban Liviu - Onesti
                                                Bujoi Emanuel - Braila
                                                Enache Puiu Adrian - Ploiesti
                                                Panait Adrian - Braila
                                                46 -- 1v gr.inf.
                                                Rusu Lucian - Suceava
                                                47 -- 54 0v gr.inf.
                                                Lazar Vasile - Pufesti
                                                Lazar Dumitru - Mizil
                                                Maftei Catalin Doru - Comanesti
                                                Ene Florin - Ploiesti
                                                Maxim Andrei - Iasi
                                                Golai Gheorghe - Piatra Neamt
                                                Robu Mihai - Mogosesti
                                                Manea Dorinel - Tecuci
                                                Ultima editare de rogerpustiu; 06.aug.2022, 17:37.
                                                FlorinBN likes this.
                                                Blade: Xiom Strato
                                                FH: Tenergy 05
                                                BH: Tenergy 05

                                                Comentariu


                                                • Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 CEOBOTARU DANIEL - Galati
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  4
                                                  1
                                                  2 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3
                                                  2
                                                  3 GALCA CRISTIAN - Iasi
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  4
                                                  4 POPA ALIN ANDREI - Bacau
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  2
                                                  3
                                                  5 IORDACHE CATALIN - Comanesti
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 CORNEANU SORIN - Botosani
                                                  3-2
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  2 TERENTE CATALIN - Piatra Neamt
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  2
                                                  3
                                                  3 DODU COSTICA - Focsani
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  4
                                                  1
                                                  4 SERBANOVICI MILEN - Macin
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  0
                                                  5 BRATEANU LIVIU - Bacau
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  1
                                                  4
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 SANTA ROBERT - Baile Tusnad
                                                  3-2
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3
                                                  1
                                                  2 STOICA SANDEL - Focsani
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  0
                                                  3 IORDAN ANDREI - Tulcea
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  2
                                                  4
                                                  4 MOROSAN ALEXANDRU - Horodnic de Sus
                                                  1-3
                                                  3-2
                                                  3-2
                                                  0-3
                                                  2
                                                  3
                                                  5 COLCERU PAUL - Comanesti
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 PADURET ANDREI - Bacau
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  2 APOSTU LAURENTIU - Focsani
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  3 SANDU PETRU ADRIAN - Buhusi
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  3-2
                                                  2
                                                  3
                                                  4 ANGI ZOLTAN - Gheorgheni
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  4
                                                  1
                                                  5 ALBU IULIAN - Comanesti
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  1
                                                  4
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  AVg
                                                  AVp
                                                  NVp
                                                  1 IACOB GABRIEL - Iasi
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  3
                                                  3
                                                  4
                                                  -1
                                                  1
                                                  2 STANCU MARICEL - Focsani
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3
                                                  2
                                                  5
                                                  0
                                                  1
                                                  3 ALUCULESA RADU - Botosani
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  4 PIRVU CORNEL - Moinesti
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  1
                                                  4
                                                  5 MARTZ SEBASTIAN - Comanesti
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  7
                                                  1
                                                  1
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 VISAN VICTOR - Slobozia
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  4
                                                  1
                                                  2 ISAIC RADU - Bacau
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  3 BUCUREL ION - Comanesti
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  2-3
                                                  2
                                                  3
                                                  4 VIERIU MIREL - Focsani
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  1
                                                  4
                                                  5 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  3-2
                                                  3
                                                  2
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 SUBTIRELU MARIUS - Onesti
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  4
                                                  1
                                                  2 BODNAR COSMIN - Vicovu de Sus
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  3
                                                  2
                                                  3 STOEAN MIRCEA - Bacau
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  2
                                                  3
                                                  4 MUNTEANU CORNELIU - Vaslui
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-2
                                                  1
                                                  4
                                                  5 STINGA OVIDIU - Tecuci
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  0
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 GERED FERENC - Miercurea Ciuc
                                                  3-0
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3
                                                  1
                                                  2 MOISA COSTEL - Tecuci
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  3 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  2
                                                  4
                                                  4 DARIE GABRIEL - Comanesti
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3
                                                  2
                                                  5 MOROSAN IONEL - Radauti
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  1-3
                                                  2
                                                  3
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  AVg
                                                  AVp
                                                  NVp
                                                  1 SOFIAN CORNELIU - Suceava
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  6
                                                  1
                                                  1
                                                  2 GEREB ISTVAN ATTILA - Miercurea Ciuc
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  5
                                                  0
                                                  1
                                                  3 PURCILEANU LIVIU - Piatra Neamt
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  4
                                                  4 IONICA MARIUS - Comanesti
                                                  3-2
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3
                                                  3
                                                  4
                                                  -1
                                                  1
                                                  5 MARINESCU CRENGUTA - Onesti
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 OJOG PETRISOR - Bacau
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  4
                                                  1
                                                  2 CIUBOTARU DAN - Piatra Neamt
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  3 AILIOAIE GHEORGHE - Comanesti
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  4
                                                  4 STAVARACHE FLORENTIN - Pascani
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  2
                                                  3
                                                  5 MOROSAN SARA - Horodnic de Sus
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 11 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  4
                                                  1
                                                  2 BRAN FLORIN - Tulcea
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  3 DOLIS NARCIS - Comanesti
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  4
                                                  4 LUNGU LUCIAN - Onesti
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  2
                                                  3
                                                  5 TIBIRNA PETRU - Iasi
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 12 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  1 NEGREA PETRUT - Comanesti
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  3-2
                                                  1-3
                                                  1
                                                  4
                                                  2 ILIE AURELIAN - Botosani
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  3
                                                  2
                                                  3 FERENCZI ROBERT - Suseni
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  3
                                                  4 TAUCIUC EDI - Suceava
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  0-3
                                                  1
                                                  5 GAMAN CATALIN - Moinesti
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  -
                                                  Gr.inferioara nr. 13 - Avansati
                                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  V
                                                  LOC
                                                  AVg
                                                  AVp
                                                  NVp
                                                  1 LUCIC CORNELIU - Suceava
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  2
                                                  4
                                                  0
                                                  0
                                                  1
                                                  2 IRIMIA SORIN - Moinesti
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  4
                                                  1
                                                  3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  2
                                                  3
                                                  1
                                                  0
                                                  1
                                                  4 TODOR CSABA - Gheorgheni
                                                  3-1
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  2
                                                  0
                                                  1
                                                  5 OLARU MIRUNA ANDREEA - Comanesti
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  -
                                                  Blade: Xiom Strato
                                                  FH: Tenergy 05
                                                  BH: Tenergy 05

                                                  Comentariu


                                                  • Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 HASNA COSMIN - Straja
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    4
                                                    1
                                                    2 CAPUS GIANI - Galati
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    3-1
                                                    3
                                                    2
                                                    3 PLAMADA LUCIAN - Iasi
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    3-1
                                                    3-2
                                                    2
                                                    3
                                                    4 DUCEAC CATALIN - Botosani
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    1-3
                                                    0-3
                                                    0
                                                    5 FINNA GABOR - Targu Secuiesc
                                                    0-3
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    1
                                                    4
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 ALBU VLAD - Iasi
                                                    3-1
                                                    1-3
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3
                                                    2
                                                    2 IRIMIA SORIN JR - Cluj Napoca
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    3-2
                                                    3-1
                                                    2
                                                    3
                                                    3 GROSU ALEXANDRU - Botosani
                                                    3-1
                                                    3-2
                                                    3-2
                                                    3-2
                                                    4
                                                    1
                                                    4 BORCILA ALEXANDRU - Targu Neamt
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    2-3
                                                    3-1
                                                    1
                                                    4
                                                    5 VLAISAN VASILE - Vicovu de Jos
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    1-3
                                                    0
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 SUMANARU CATALIN - Iasi
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    4
                                                    1
                                                    2 PARNICA LEONID - Moinesti
                                                    1-3
                                                    3-2
                                                    1-3
                                                    3-2
                                                    2
                                                    3
                                                    3 TOMA IULIAN - Braila
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    1
                                                    4
                                                    4 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
                                                    0-3
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    3
                                                    2
                                                    5 BUBULAC CRISTI - Piatra Neamt
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    0
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 CIUBOTARIU ANDREI - Moinesti
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    4
                                                    1
                                                    2 ZAMFIROAIA SORIN - Dolhestii Mari
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    2
                                                    3
                                                    3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
                                                    0-3
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    3
                                                    2
                                                    4 CIUCA SORIN - Iasi
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    2-3
                                                    0
                                                    5 PETHO MIHALY - Racosu de Sus
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    2-3
                                                    3-2
                                                    1
                                                    4
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 GIOL MIHAI - Braila
                                                    2-3
                                                    1-3
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    2
                                                    3
                                                    2 COJOCARU STEFAN - Suceava
                                                    3-2
                                                    3-2
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    3
                                                    1
                                                    3 ORBAN MADALINA - Siret
                                                    3-1
                                                    2-3
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3
                                                    2
                                                    4 TIBIRNA ANDREI - Iasi
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    1-3
                                                    3-2
                                                    2
                                                    4
                                                    5 TRANDAFIR VASILE - Targu Mures
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    0
                                                    -
                                                    Gr.inferioara nr. 6 - Elite
                                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    V
                                                    LOC
                                                    1 CAPUSA BOGDAN - Bacau
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    3
                                                    1
                                                    2 MOROSANU VASILE - Suceava
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    1-3
                                                    0
                                                    4
                                                    3 GHERASIM IULIAN - Tulcea
                                                    0-3
                                                    3-1
                                                    1-3
                                                    1
                                                    3
                                                    4 BOTEZATU ONELUS - Galati
                                                    2-3
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    2
                                                    2
                                                    5 -
                                                    -
                                                    GeluBv likes this.
                                                    Blade: Xiom Strato
                                                    FH: Tenergy 05
                                                    BH: Tenergy 05

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X