Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener Bucuresti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener Bucuresti

    Salutari, sunt in cautare de un partener cu care sa joc/ sa evoluam impreuna. Nu am un nivel prea ridicat, as putea spune ca joc binisor, pentru un incepator/pasionat. Nu am vreo preferinta legat de locatie, as putea veni cam oriunde, iar ca program , cam 2 zile pe saptamana dupa ora 15 00. Multumesc anticipat!

  • #2
    În București sunt câteva săli specializate. Sfatul meu este să încerci să mergi acolo și cu siguranță în funcție de nivelul tău de joc vei găsi și parteneri.
    Pingpong Academy str. Hategana, nr. 17
    TSP Vibe; Sos. Dudesti – Pantelimon nr 44, București-Sector 3
    Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

    Comentariu


    • #3
      Nu stiu daca as putea interveni, verbal in discutia sau jocul altor doua persoane necunoscute ...nu vreau sa fortez sau sa le stric cheful prefer mai bine solutia acestui forum, poate se va gasi cineva ce va accepta!

      Comentariu


      • #4
        mergi la TSP Vibe, miercurea si joia de la 18.00; se organizeaza saptamanal competitii. asa ai sansa sa joci cu mai multi jucatori in aceeasi zi

        Comentariu


        • #5
          Multumesc, voi lua si aceasta optiune in considerare, desi sincer sa fiu nu stiu daca am nivelul de o competitie , fie ea si mai ''amicala'' , dar daca nu voi gasi un partener, probabil voi incerca aceasta solutie! Multumesc anticipat pentru timpul acordat acestui topic!

          Comentariu


          • #6
            Eu si inca 2-3 prieteni mai jucam in timpul saptamanii la IDM Club , dar de obicei dupa ora 20:00 - 21:00 , daca vrei poti lasa un contact si te anuntam
            Timo Boll Spirit
            Forehand : Tenergy 05
            Backhand : Tenergy 05

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Mytro93 Vezi post
              Eu si inca 2-3 prieteni mai jucam in timpul saptamanii la IDM Club , dar de obicei dupa ora 20:00 - 21:00 , daca vrei poti lasa un contact si te anuntam
              Ati reusit sa va gasiti cu tipul care a initiat thread-ul ? De curiozitate intreb. Indiferent daca da sau nu, eu cu inca 1 prieten mergem tot la IDM Club si tot dupa ora 21 incolo, deci pentru noi ar fi ideal.

              Ceva imi spune ca sunteti peste noi ca nivel, dar de conteaza, important e sa ne gasim sa jucam cateva jocuri, caci doar pentru asta exista aceasta minunata comunitate... nu ? Iti scriu pe privat.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Tzap Vezi post

                Ati reusit sa va gasiti cu tipul care a initiat thread-ul ? De curiozitate intreb. Indiferent daca da sau nu, eu cu inca 1 prieten mergem tot la IDM Club si tot dupa ora 21 incolo, deci pentru noi ar fi ideal.

                Ceva imi spune ca sunteti peste noi ca nivel, dar de conteaza, important e sa ne gasim sa jucam cateva jocuri, caci doar pentru asta exista aceasta minunata comunitate... nu ? Iti scriu pe privat.
                Dap, ne-am intalnit si am inceput sa ne vedem constant . Va asteptam si pe voi ti-am raspuns in privat.
                Timo Boll Spirit
                Forehand : Tenergy 05
                Backhand : Tenergy 05

                Comentariu


                • #9
                  ma ofer ca partener de joc..... eu sunt amator mediu daca mai este cineva interesat sa ma contacteze pls

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X