Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TEIUS, 06-07 august 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tataru Tiberiu - Targu Jiu - Open - ma retrag
    Multumesc !

    Comentariu


    • Inscrieri Elite (06--aug) - Friday, 20:38:02 - v6.2 / cls_2022-aug

      1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 101 - 53.17 - E
      2. Mutrescu Eugen, Timisoara, 2 - 50.97 - EW
      3. Anca Octavian, Ludus, 39 - 49.63 - E
      4. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 4 - 47.96 - EW
      5. Verdet Adrian, Timisoara, 6 - 45.68 - EW
      6. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 43 - 44.98 - E
      7. Govoreanu Florin, Cisnadie, 8 - 43.62 - EW
      8. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 68 - 43.56 - E
      9. Farkas Gabor, Targu Mures, 61 - 43.32 - EW
      10. Pavel Calin, Hunedoara, 120 - 42.34 - E
      11. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 13 - 41.28 - E
      12. Mican Nicolae, Dej, 17 - 39.74 - E
      13. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 113 - 39.64 - E
      14. Apian Florin, Bistrita, 30 - 39.57 - EW
      15. Popa Radu, Deva, 149 - 38.81 - EW
      16. Damian Alin, Campia Turzii, 21 - 38.79 - E
      17. Muresan Ovidiu, Caransebes, 931 - 38.45 - E
      18. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 816 - 38.08 - E
      19. Balogh Attila, Oradea, 313 - 37.93 - E
      20. Frunza Alexandru, Timisoara, 28 - 36.93 - E
      21. Cristea Virgil, Cugir, 864 - 36.35 - E
      22. Dezso Lorand, Dej, 153 - 35.87 - E
      23. Miclos Andrei, Dej, 51 - 35.81 - E
      24. Rusu Stefan, Cluj Napoca, 730 - 35.8 - EW
      25. Vass Alexander, Cluj Napoca, 794 - 34.73 - E
      26. Butura Vasile, Alba Iulia, 299 - 34.7 - E
      27. Stoica Mihai, Hateg, 142 - 34.23 - E
      28. Vaida Sorin, Oradea, 44 - 34.18 - EW
      29. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 566 - 32.76 - O
      30. Nascu Serban, Cluj Napoca, 1831 - 29 - O
      31. Man Cristina, Targu Mures, 371 - 28.73 - OF
      32. Marginean Mihai, Luna CJ, 238 - 25.63 - O
      33. Tihi Aurelian, Germania, 5001 - 0



      Inscrieri Open (06--aug) - Friday, 20:27:10 - v6.2 / cls_2022-aug

      1. Husa Gelu, Zalau, 56 - 32.59 - OD
      2. Popovici Ciprian, Hunedoara, 201 - 31.23 - O
      3. Hancig Mircea, Timisoara, 79 - 30.57 - O
      4. Ciobanu Daniel, Blaj, 81 - 29.69 - OW
      5. Orban Alexandru, Lugoj, 86 - 29.44 - O
      6. Trocan Nicolae, Mioveni, 97 - 29.27 - OW
      7. Peta Octavian, Cluj Napoca, 117 - 28.85 - OW
      8. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 103 - 28.73 - O
      9. Barac Marius, Sibiu, 156 - 28.48 - OW
      10. Dranca David, Aiud, 206 - 27.94 - OJ
      11. Orban Adrian, Turda, 223 - 26.64 - O
      12. Hoancea Eugen, Deva, 243 - 26.23 - OW
      13. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 132 - 26.21 - O
      14. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 376 - 26.19 - O
      15. Androne Daniel, Petrila, 1922 - 25.5 - O
      16. Botea Fabian, Hunedoara, 467 - 25.23 - O
      17. Bucur Dan, Cisnadie, 235 - 24.92 - OW
      18. Dirlea Ioan, Aiud, 209 - 24.84 - OD
      19. Repede Calin, Cluj Napoca, 1445 - 24.4 - O
      20. Bozosan Petre, Sibiu, 164 - 24.35 - OW
      21. Neiconi Sabin, Hateg, 1558 - 24.3 - OW
      22. Naghi Vlad, Hunedoara, 194 - 23.91 - O
      23. Kromek Iulian, Cugir, 539 - 23.91 - O
      24. Ceuca Gavrila, Satu Mare, 822 - 23.8 - O
      25. Dospinescu George, Sibiu, 260 - 23.48 - OW
      26. Orban Marius, Lugoj, 166 - 23.21 - O
      27. Andrei Gheorghe, Petrila, 1111 - 23.07 - OW
      28. Marchis Alexandra, Cluj Napoca, 905 - 23.02 - OF
      29. Morariu Marius, Sibiu, 292 - 22.97 - O
      30. Morar Alin, Alba Iulia, 998 - 22.8 - O
      31. Triff Raul, Deva, 289 - 22.78 - O
      32. Bumbu Pavel, Razboieni, 751 - 22.42 - O
      33. Manitiu Florin, Sibiu, 487 - 21.87 - O
      34. Baciu Stefan, Mioveni, 208 - 21.45 - OW
      35. Radu Constantin, Sibiu, 357 - 21.1 - OW
      36. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 953 - 20.05 - O
      37. Fulop Attila, Aiud, 303 - 19.19 - AW
      38. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 327 - 18.46 - A
      39. Kovacs Levente, Oradea, 608 - 14.3 - A
      40. Gipsy King, Hunedoara, 571 - 14.04 - AW
      41. Rakosi Istvan, Satu Mare, 604 - 13.07 - A
      42. Costea Claudiu, Negresti Oas, 1064 - 11.78 - A
      43. Sava Andrei, Cluj Napoca, 646 - 11.73 - A
      44. Hidisan Cornel, Luna CJ, 1456 - 10.03 - A


      Inscrieri Avansati (07--aug) - Friday, 20:27:25 - v6.2 / cls_2022-aug

      1. Cobzaru Radu, Deva, 226 - 19.54 - A
      2. Crisan Alexandru, Cluj Napoca, 851 - 19.42 - A
      3. Hagea Andra, Aiud, 392 - 19.17 - AJF
      4. Garaz Mircea, Bistrita, 434 - 19.11 - AW
      5. Kiss Attila, Crasna, 330 - 19.06 - A
      6. Piper Petru, Luna CJ, 255 - 19.02 - AWD
      7. Dusan Marcel, Arad, 378 - 18.86 - AW
      8. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 382 - 17.51 - A
      9. Buga Adrian, Cluj Napoca, 661 - 17.08 - A
      10. Sirbu Vlad, Aiud, 1434 - 16.95 - A
      11. Oprean Andrei, Brad, 377 - 16.75 - A
      12. Moldovan Andrei, Oradea, 406 - 16.36 - A
      13. Matei Dumitru, Deva, 363 - 16.17 - AW
      14. Onute Marius, Cluj Napoca, 1151 - 15.7 - A
      15. Demeter Attila, Campia Turzii, 5001 - 15.3
      16. Aron Valentin, Zlatna, 480 - 15.15 - A
      17. Barabancea Lili, Iasi, 373 - 14.36 - AF
      18. Chivaran Alin, Caransebes, 454 - 14.05 - A
      19. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 3865 - 14.03 - A
      20. Suciu Florin, Sibiu, 688 - 14.02 - A
      21. Pascalau Cristian, Huedin, 422 - 13.97 - A
      22. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 439 - 13.75 - A
      23. Bora Paul, Cluj Napoca, 786 - 13.58 - A
      24. Monu Claudiu, Tarnaveni, 1038 - 13.47 - A
      25. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 565 - 12.81 - A
      26. Susman Dan, Alba Iulia, 579 - 12.81 - A
      27. Vidrut Ioan, Apahida, 736 - 12.25 - A
      28. Galca Andrei, Bucuresti, 590 - 11.97 - A
      29. Sirbu Nicolae, Aiud, 1213 - 11.78 - A
      30. Bogdan Raul, Deva, 748 - 11.7 - A
      31. Gog Vasile, Salciua, 1237 - 11.53 - A
      32. Luca Eugen, Aiud, 1423 - 11.1 - A
      33. Luca Ioan, Sibiu, 818 - 10.79 - AW
      34. Faur Lucian, Jimbolia, 1216 - 10.78 - AW
      35. Gruita Andrei, Aiud, 963 - 10.71 - A
      36. Lopadean Daria, Aiud, 796 - 10.61 - AF
      37. Varga Florin, Cluj Napoca, 1079 - 10.59 - A
      38. Czirjak Attila, Cluj Napoca, 1015 - 10.51 - A
      39. Popa Vlad, Piatra Neamt, 1395 - 10.48 - A
      40. Biraut Emil, Cluj Napoca, 1310 - 10.42 - A
      41. Pletea Octavian, Sibiu, 2109 - 10.1 - A
      42. Marin Marcel, Zlatna, 1093 - 10.07 - A
      43. Onofrei Petru, Gherla, 783 - 9.92 - HW
      44. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 598 - 9.79 - A
      45. Vescan Adrian, Cluj Napoca, 1696 - 9.48 - H
      46. Hidisan Ioan Lucian, Campia Turzii, 1123 - 9.08 - H
      47. Florea Madalin, Bucuresti, 1189 - 9.04 - H
      48. Vescan Radu, Cluj Napoca, 1974 - 7.83 - H
      49. Nagy Eduard, Deva, 1112 - 6.47 - H
      50. Rus Nicolae, Oradea, 2417 - 5.1 - H
      51. Andrei Denisa, Petrosani, 2772 - 5 - HF


      Inscrieri Hobby (07--aug) - Friday, 20:27:35 - v6.2 / cls_2022-aug

      1. Marian Ioan, Alba Iulia, 916 - 9.73 - HW
      2. Nicusan Razvan, Targu Mures, 918 - 9.73 - H
      3. Csiki Ioan, Targu Mures, 659 - 9.56 - H
      4. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1453 - 9.48 - H
      5. Creta Petru, Luna CJ, 726 - 9.24 - HW
      6. Dragan Marius, Hunedoara, 1036 - 8.6 - H
      7. Volanin Rares, Sibiu, 1551 - 8.4 - H
      8. Marin Catalin, Zlatna, 1208 - 8.36 - H
      9. Drulea Petru, Jimbolia, 2035 - 8 - H
      10. Birtalan Attila, Crasna, 833 - 7.93 - H
      11. Halasz Levente, Cluj Napoca, 883 - 7.93 - H
      12. Balanean Andrei, Sibiu, 2078 - 7.8 - H
      13. Pasca Vlad, Targu Mures, 1023 - 7.35 - H
      14. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1141 - 7.14 - H
      15. Toader Daniel Mihai, Alba Iulia, 2384 - 6.75 - H
      16. Toplician Mihai, Hunedoara, 2005 - 6.6 - H
      17. Pletea Mihaela, Sibiu, 2394 - 6.6 - HF
      18. Rosa Vasile, Salciua, 1938 - 6.4 - HD
      19. Baican Cristian, Cluj Napoca, 1793 - 6.38 - H
      20. Balasa Mihai, Sibiu, 1317 - 6.28 - H
      21. Rusu Adrian, Aiud, 2435 - 6.15 - H
      22. Bunea Aurel, Salciua, 2215 - 6 - H
      23. Piper Mirel, Luna CJ, 1663 - 5.96 - H
      24. Szekely Gheorghe, Blaj, 2460 - 5.95 - HW
      25. Marcu Cristian, Alba Iulia, 2093 - 5.9 - H
      26. Baidoc Sergiu, Zalau, 2590 - 5.5 - H
      27. Susman Alexandru, Alba Iulia, 1450 - 4.87 - H
      28. Rusu Bogdan, Aiud, 2632 - 4.6 - H
      29. Cioban Claudiu, Arad, 2723 - 4 - H
      30. Telman Matei, Deva, 2796 - 4 - H
      31. Sabau Adrian, Targu Mures, 3232 - 4 - H
      32. Lazar Emil, Ocna Mures, 5002 - 0
      33. Frunza Mihai, Zlatna, 5003 - 0
      34. Patrick Petrut, Aiud, 5006 - 0
      35. Popa Nicolae, Cergau Mare, 5007 - 0
      36. Caragea Adrian, Galati, 5008 - 0
      37. Bunea Vasile, Salciua, 5009 - 0
      38. Cotisel Septimiu, Baia de Aries, 5010 - 0
      39. Bakos Janos, Deaj, 5011 - 0
      TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table

      Comentariu


      • Scuze Florin, e Tihi Aurelian nu Aurel numele, joaca in liga 3 sau 4 germana vedem ce face acu seara la Foresta
        In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
        Dalai Lama

        Comentariu


        • Are ceva turneu b castigat la galati acu 3 ani, sigur are Mp mai mare de zero
          In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
          Dalai Lama

          Comentariu


          • L-am vazut in istoric pe Aurelian, dar el Galati, tu Oradea ... am crezut ca poate-i altul.

            Il trec la Elite atunci, eventual daca joaca slab azi il mutam dimineata la Open
            TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

            Rule no.1 - The ball must reach the table
            Rule no.2 - The ball will return on the table

            Comentariu


            • Se retrage Kovacs Levente, Oradea, Open
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Se retrage de la Hobby - Adrian Sabau, Targu Mures

                Comentariu


                • Gros Eduard - Elite

                  Comentariu


                  • Kriszta Arpad Loránd se retrage
                    Lemne: DHS Hurricane Long W997
                    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                    BH: DHS GoldArc 8

                    Comentariu


                    • Buna. Vad ca s-au eliberat locuri la hobby. Adrian si Radu Vescan - avem mp de hobby dar am fost inscrisi la avansati din cauza ca nu erau locuri la hobby. Daca e posibil, va rog sa ne mutati

                      Comentariu


                      • FlorinBN
                        FlorinBN comentat
                        Editarea unui comentariu
                        Ok ... se rezolva

                    • Tofeni Ovidiu - open
                      TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                      Rule no.1 - The ball must reach the table
                      Rule no.2 - The ball will return on the table

                      Comentariu


                      • Grupe inferioare Elite

                        Gr. nr. 1 ... ... masa nr. 5
                        1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca
                        2. Tihi Aurelian, Germania
                        3. Mican Nicolae, Dej
                        4. Cristea Virgil, Cugir
                        5. Rusu Stefan, Cluj Napoca

                        Gr. nr. 2 ... ... masa nr. 6
                        1. Mutrescu Eugen, Timisoara
                        2. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe
                        3. Zamblau Ionut, Cluj Napoca
                        4. Dezso Lorand, Dej
                        5. Butura Vasile, Alba Iulia

                        Gr. nr. 3 ... ... masa nr. 7
                        1. Anca Octavian, Ludus
                        2. Pavel Calin, Hunedoara
                        3. Apian Florin, Bistrita
                        4. Miclos Andrei, Dej
                        5. Vass Alexander, Cluj Napoca
                        6. Marginean Mihai, Luna CJ

                        Gr. nr. 4 ... ... masa nr. 10
                        1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca
                        2. Baciu Gabriel, Tarnaveni
                        3. Popa Radu, Deva
                        4. Frunza Alexandru, Timisoara
                        5. Stoica Mihai, Hateg
                        6. Man Cristina, Targu Mures

                        Gr. nr. 5 ... ... masa nr. 11
                        1. Verdet Adrian, Timisoara
                        2. Farkas Gabor, Targu Mures
                        3. Damian Alin, Campia Turzii
                        4. Balogh Attila, Oradea
                        5. Maxim Valentin, Cluj Napoca
                        6. Nascu Serban, Cluj Napoca

                        Gr. nr. 6 ... ... masa nr. 12
                        1. Jurje Alex Doru, Almasu Mare
                        2. Govoreanu Florin, Cisnadie
                        3. Muresan Ovidiu, Caransebes
                        4. Teleki Zsolt, Cluj Napoca
                        5. Vaida Sorin, Oradea
                        6. Gros Eduard, Lupeni



                        Grupe inferioare Open

                        Gr. nr. 1 ... ... masa nr. 1
                        1. Husa Gelu, Zalau
                        2. Botea Fabian, Hunedoara
                        3. Bucur Dan, Cisnadie
                        4. Bumbu Pavel, Razboieni
                        5. Manitiu Florin, Sibiu

                        Gr. nr. 2 ... ... masa nr. 2
                        1. Popovici Ciprian, Hunedoara
                        2. Androne Daniel, Petrila
                        3. Neiconi Sabin, Hateg
                        4. Triff Raul, Deva
                        5. Solyom Sandor, Cluj Napoca

                        Gr. nr. 3 ... ... masa nr. 3
                        1. Hancig Mircea, Timisoara
                        2. Pelaghie Ioan, Targu Mures
                        3. Repede Calin, Cluj Napoca
                        4. Morar Alin, Alba Iulia
                        5. Radu Constantin, Sibiu

                        Gr. nr. 4 ... ... masa nr. 4
                        1. Ciobanu Daniel, Blaj
                        2. Hoancea Eugen, Deva
                        3. Bozosan Petre, Sibiu
                        4. Andrei Gheorghe, Petrila
                        5. Sabou Edmond, Cluj Napoca

                        Gr. nr. 5 ... ... masa nr. 8
                        1. Orban Alexandru, Lugoj
                        2. Orban Adrian, Turda
                        3. Dirlea Ioan, Aiud
                        4. Marchis Alexandra, Cluj Napoca
                        5. Rakosi Istvan, Satu Mare

                        Gr. nr. 6 ... ... masa nr. 9
                        1. Trocan Nicolae, Mioveni
                        2. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca
                        3. Naghi Vlad, Hunedoara
                        4. Morariu Marius, Sibiu
                        5. Fulop Attila, Aiud
                        6. Hidisan Cornel, Luna CJ

                        Gr. nr. 7 ... ... masa nr. 13 14
                        1. Peta Octavian, Cluj Napoca
                        2. Dranca David, Aiud
                        3. Kromek Iulian, Cugir
                        4. Dospinescu George, Sibiu
                        5. Baciu Stefan, Mioveni
                        6. Costea Claudiu, Negresti Oas

                        Gr. nr. 8 ... ... masa nr. 15 16
                        1. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu
                        2. Barac Marius, Sibiu
                        3. Ceuca Gavrila, Satu Mare
                        4. Orban Marius, Lugoj
                        5. Gipsy King, Hunedoara
                        6. Sava Andrei, Cluj Napoca
                        mihais mioveni likes this.
                        TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                        Rule no.1 - The ball must reach the table
                        Rule no.2 - The ball will return on the table

                        Comentariu


                        • Gr.inferioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          AVg
                          AVp
                          NVp
                          1 HUSA GELU - Zalau
                          3-0
                          3-1
                          1-3
                          3-1
                          3
                          1
                          5
                          1
                          1
                          2 BOTEA FABIAN - Hunedoara
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          5
                          0
                          1
                          3 BUCUR DAN - Cisnadie
                          1-3
                          1-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          4
                          4 BUMBU PAVEL - Razboieni
                          3-1
                          0-3
                          3-2
                          3-2
                          3
                          3
                          1
                          -1
                          1
                          5 MANITIU FLORIN - Sibiu
                          1-3
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          0
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          1 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
                          3-0
                          3-2
                          3-0
                          3-2
                          4
                          1
                          2 ANDRONE DANIEL - Petrila
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          0-3
                          2
                          3
                          3 NEICONI SABIN - Hateg
                          2-3
                          1-3
                          0-3
                          2-3
                          0
                          4 TRIFF RAUL - Deva
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          1-3
                          1
                          4
                          5 SOLYOM SANDOR - Cluj Napoca
                          2-3
                          3-0
                          3-2
                          3-1
                          3
                          2
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 3
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          1 HANCIG MIRCEA - Timisoara
                          2-3
                          2-3
                          3-0
                          3-2
                          2
                          3
                          2 PELAGHIE IOAN - Targu Mures
                          3-2
                          2-3
                          3-0
                          3-2
                          3
                          2
                          3 REPEDE CALIN - Cluj Napoca
                          3-2
                          3-2
                          3-2
                          1-3
                          3
                          1
                          4 MORAR ALIN - Alba Iulia
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          0
                          5 RADU CONSTANTIN - Sibiu
                          2-3
                          2-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          4
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 4
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          AVg
                          AVp
                          NVp
                          1 CIOBANU DANIEL - Blaj
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          1-3
                          3
                          2
                          5
                          1
                          1
                          2 HOANCEA EUGEN - Deva
                          0-3
                          3-2
                          3-1
                          3-2
                          3
                          3
                          1
                          -2
                          1
                          3 BOZOSAN PETRE - Sibiu
                          1-3
                          2-3
                          3-1
                          2-3
                          1
                          4
                          4 ANDREI GHEORGHE - Petrila
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          5 SABOU EDMOND - Cluj Napoca
                          3-1
                          2-3
                          3-2
                          3-1
                          3
                          1
                          4
                          1
                          1
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 8
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          1 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
                          1-3
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          3
                          2 ORBAN ADRIAN - Turda
                          3-1
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          3 DIRLEA IOAN - Aiud
                          3-2
                          3-2
                          1-3
                          3-0
                          3
                          1
                          4 MARCHIS ALEXANDRA - Cluj Napoca
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          4
                          5 RAKOSI ISTVAN - Satu Mare
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 9
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
                          3-1
                          1-3
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          3
                          3
                          2 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
                          1-3
                          1-3
                          3-2
                          1-3
                          3-0
                          2
                          4
                          3 NAGHI VLAD - Hunedoara
                          3-1
                          3-1
                          2-3
                          3-2
                          3-2
                          4
                          2
                          4 MORARIU MARIUS - Sibiu
                          3-0
                          2-3
                          3-2
                          3-2
                          3-0
                          4
                          1
                          5 FULOP ATTILA - Aiud
                          0-3
                          3-1
                          2-3
                          2-3
                          1-3
                          1
                          6 HIDISAN CORNEL - Luna CJ
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          -
                          Gr.inferioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 13 14
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          1 PETA OCTAVIAN - Cluj Napoca
                          2-3
                          1-3
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          3
                          2
                          2 DRANCA DAVID - Aiud
                          3-2
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          5
                          1
                          3 KROMEK IULIAN - Cugir
                          3-1
                          0-3
                          1-3
                          2-3
                          3-0
                          2
                          4 DOSPINESCU GEORGE - Sibiu
                          0-3
                          1-3
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          3
                          3
                          5 BACIU STEFAN - Mioveni
                          1-3
                          0-3
                          3-2
                          1-3
                          3-0
                          2
                          4
                          6 COSTEA CLAUDIU - Negresti Oas
                          1-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          -
                          Gr.inferioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 15 16
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          AVg
                          AVp
                          NVp
                          1 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
                          2-3
                          2-3
                          3-2
                          3-1
                          3-1
                          3
                          3
                          3
                          0
                          1
                          2 BARAC MARIUS - Sibiu
                          3-2
                          2-3
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          4
                          1
                          3 CEUCA GAVRILA - Satu Mare
                          3-2
                          3-2
                          2-3
                          1-3
                          3-1
                          3
                          4
                          1
                          0
                          1
                          4 ORBAN MARIUS - Lugoj
                          2-3
                          1-3
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          4
                          0
                          1
                          5 GIPSY KING - Hunedoara
                          1-3
                          1-3
                          3-1
                          0-3
                          0-3
                          1
                          6 SAVA ANDREI - Cluj Napoca
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          -



                          TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                          Rule no.1 - The ball must reach the table
                          Rule no.2 - The ball will return on the table

                          Comentariu


                          • Grupe superioare Open

                            Gr. nr. 1 ... ... masa nr. 1
                            1. Husa Gelu, Zalau
                            2. Naghi Vlad, Hunedoara
                            3. Hoancea Eugen, Deva
                            4. Baciu Stefan, Mioveni

                            Gr. nr. 2 ... ... masa nr. 2
                            1. Popovici Ciprian, Hunedoara
                            2. Peta Octavian, Cluj Napoca
                            3. Orban Alexandru, Lugoj
                            4. Ceuca Gavrila, Satu Mare

                            Gr. nr. 3 ... ... masa nr. 3
                            1. Repede Calin, Cluj Napoca
                            2. Orban Marius, Lugoj
                            3. Trocan Nicolae, Mioveni
                            4. Bucur Dan, Cisnadie

                            Gr. nr. 4 ... ... masa nr. 4
                            1. Sabou Edmond, Cluj Napoca
                            2. Botea Fabian, Hunedoara
                            3. Dospinescu George, Sibiu
                            4. Triff Raul, Deva

                            Gr. nr. 5 ... ... masa nr. 13
                            1. Dirlea Ioan, Aiud
                            2. Solyom Sandor, Cluj Napoca
                            3. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu
                            4. Radu Constantin, Sibiu

                            Gr. nr. 6 ... ... masa nr. 14
                            1. Morariu Marius, Sibiu
                            2. Pelaghie Ioan, Targu Mures
                            3. Bumbu Pavel, Razboieni
                            4. Bozosan Petre, Sibiu

                            Gr. nr. 7 ... ... masa nr. 15
                            1. Dranca David, Aiud
                            2. Ciobanu Daniel, Blaj
                            3. Androne Daniel, Petrila
                            4. Marchis Alexandra, Cluj Napoca

                            Gr. nr. 8 ... ... masa nr. 16
                            1. Barac Marius, Sibiu
                            2. Orban Adrian, Turda
                            3. Hancig Mircea, Timisoara
                            4. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca



                            Eliminatorii Open

                            1. Loc 1 Gr. 1
                            -------------------------
                            16. Loc 2 Gr. 3
                            -----------------------------------
                            9. Loc 2 Gr. 6
                            -------------------------
                            8. Loc 1 Gr. 8
                            --------------------------------------------------
                            5. Loc 1 Gr. 5
                            -------------------------
                            12. Loc 2 Gr. 7
                            -----------------------------------
                            13. Loc 2 Gr. 2
                            -------------------------
                            4. Loc 1 Gr. 4
                            -----------------------------------------------------------------
                            3. Loc 1 Gr. 3
                            -------------------------
                            14. Loc 2 Gr. 1
                            -----------------------------------
                            11. Loc 2 Gr. 8
                            -------------------------
                            6. Loc 1 Gr. 6
                            --------------------------------------------------
                            7. Loc 1 Gr. 7
                            -------------------------
                            10. Loc 2 Gr. 5
                            -----------------------------------
                            15. Loc 2 Gr. 4
                            -------------------------
                            2. Loc 1 Gr. 2
                            TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                            Rule no.1 - The ball must reach the table
                            Rule no.2 - The ball will return on the table

                            Comentariu


                            • Gr.inferioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 5
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              LOC
                              1 MARCHIS MAXIMILIAN - Cluj Napoca
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              2 TIHI AURELIAN - Germania
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              3-2
                              3
                              2
                              3 MICAN NICOLAE - Dej
                              0-3
                              0-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              3
                              4 CRISTEA VIRGIL - Cugir
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              2-3
                              0
                              5 RUSU STEFAN - Cluj Napoca
                              0-3
                              2-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              4
                              6 -
                              -
                              Gr.inferioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 6
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              LOC
                              1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-1
                              4
                              1
                              2 TOMA ADRIAN - Sfantu Gheorghe
                              0-3
                              3-2
                              3-2
                              3-1
                              3
                              2
                              3 ZAMBLAU IONUT - Cluj Napoca
                              0-3
                              2-3
                              3-1
                              3-2
                              2
                              3
                              4 DEZSO LORAND - Dej
                              0-3
                              2-3
                              1-3
                              3-1
                              1
                              4
                              5 BUTURA VASILE - Alba Iulia
                              1-3
                              1-3
                              2-3
                              1-3
                              0
                              6 -
                              -
                              Gr.inferioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 7
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              LOC
                              1 ANCA OCTAVIAN - Ludus
                              3-1
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              2 PAVEL CALIN - Hunedoara
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3
                              2
                              3 APIAN FLORIN - Bistrita
                              2-3
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              3
                              4 MICLOS ANDREI - Dej
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              3-0
                              1
                              4
                              5 MARGINEAN MIHAI - Luna CJ
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              6 -
                              -
                              Gr.inferioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 10
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              LOC
                              AVg
                              AVp
                              NVp
                              1 GOGU GABRIEL - Cluj Napoca
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              4
                              2
                              2 BACIU GABRIEL - Tarnaveni
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              5
                              1
                              3 POPA RADU - Deva
                              0-3
                              1-3
                              3-0
                              0-3
                              3-0
                              2
                              4
                              -2
                              0
                              1
                              4 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              -3
                              -1
                              1
                              5 STOICA MIHAI - Hateg
                              1-3
                              0-3
                              3-0
                              1-3
                              3-0
                              2
                              3
                              -1
                              1
                              1
                              6 MAN CRISTINA - Targu Mures
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              -
                              Gr.inferioara nr. 5 - Elite ...... Masa nr. 11
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              LOC
                              1 VERDET ADRIAN - Timisoara
                              1-3
                              3-1
                              3-0
                              2-3
                              2-3
                              2
                              4
                              2 FARKAS GABOR - Targu Mures
                              3-1
                              3-2
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              4
                              2
                              3 DAMIAN ALIN - Campia Turzii
                              1-3
                              2-3
                              2-3
                              3-1
                              2-3
                              1
                              4 BALOGH ATTILA - Oradea
                              0-3
                              3-2
                              3-2
                              3-0
                              3-1
                              4
                              1
                              5 MAXIM VALENTIN - Cluj Napoca
                              3-2
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0-3
                              1
                              6 NASCU SERBAN - Cluj Napoca
                              3-2
                              0-3
                              3-2
                              1-3
                              3-0
                              3
                              3
                              -
                              Gr.inferioara nr. 6 - Elite ...... Masa nr. 12
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              LOC
                              1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              5
                              1
                              2 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
                              0-3
                              3-2
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              4
                              2
                              3 MURESAN OVIDIU - Caransebes
                              0-3
                              2-3
                              0-3
                              2-3
                              2-3
                              0
                              4 TELEKI ZSOLT - Cluj Napoca
                              0-3
                              1-3
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3
                              3
                              5 VAIDA SORIN - Oradea
                              1-3
                              0-3
                              3-2
                              1-3
                              0-3
                              1
                              6 GROS EDUARD - Lupeni
                              0-3
                              0-3
                              3-2
                              0-3
                              3-0
                              2
                              4
                              -
                              TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                              When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                              Rule no.1 - The ball must reach the table
                              Rule no.2 - The ball will return on the table

                              Comentariu


                              • Grupe superioare Elite

                                Gr. nr. 1 ... ... masa nr. 5
                                1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca
                                2. Stoica Mihai, Hateg
                                3. Nascu Serban, Cluj Napoca

                                Gr. nr. 2 ... ... masa nr. 6
                                1. Mutrescu Eugen, Timisoara
                                2. Apian Florin, Bistrita
                                3. Teleki Zsolt, Cluj Napoca

                                Gr. nr. 3 ... ... masa nr. 7
                                1. Anca Octavian, Ludus
                                2. Zamblau Ionut, Cluj Napoca
                                3. Gros Eduard, Lupeni

                                Gr. nr. 4 ... ... masa nr. 8
                                1. Baciu Gabriel, Tarnaveni
                                2. Mican Nicolae, Dej
                                3. Verdet Adrian, Timisoara

                                Gr. nr. 5 ... ... masa nr. 9
                                1. Balogh Attila, Oradea
                                2. Tihi Aurelian, Germania
                                3. Popa Radu, Deva

                                Gr. nr. 6 ... ... masa nr. 10
                                1. Jurje Alex Doru, Almasu Mare
                                2. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe
                                3. Miclos Andrei, Dej

                                Gr. nr. 7 ... ... masa nr. 11
                                1. Govoreanu Florin, Cisnadie
                                2. Pavel Calin, Hunedoara
                                3. Dezso Lorand, Dej

                                Gr. nr. 8 ... ... masa nr. 12
                                1. Farkas Gabor, Targu Mures
                                2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca
                                3. Rusu Stefan, Cluj Napoca



                                Eliminatorii Elite

                                1. Loc 1 Gr. 1
                                -------------------------
                                16. Loc 2 Gr. 3
                                -----------------------------------
                                9. Loc 2 Gr. 6
                                -------------------------
                                8. Loc 1 Gr. 8
                                --------------------------------------------------
                                5. Loc 1 Gr. 5
                                -------------------------
                                12. Loc 2 Gr. 7
                                -----------------------------------
                                13. Loc 2 Gr. 2
                                -------------------------
                                4. Loc 1 Gr. 4
                                -----------------------------------------------------------------
                                3. Loc 1 Gr. 3
                                -------------------------
                                14. Loc 2 Gr. 1
                                -----------------------------------
                                11. Loc 2 Gr. 8
                                -------------------------
                                6. Loc 1 Gr. 6
                                --------------------------------------------------
                                7. Loc 1 Gr. 7
                                -------------------------
                                10. Loc 2 Gr. 5
                                -----------------------------------
                                15. Loc 2 Gr. 4
                                -------------------------
                                2. Loc 1 Gr. 2
                                andreyutzu likes this.
                                TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                Rule no.1 - The ball must reach the table
                                Rule no.2 - The ball will return on the table

                                Comentariu


                                • Gr.superioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 5
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  V
                                  LOC
                                  1 MARCHIS MAXIMILIAN - Cluj Napoca
                                  3-0
                                  3-1
                                  2
                                  1
                                  2 STOICA MIHAI - Hateg
                                  0-3
                                  1-3
                                  0
                                  3 NASCU SERBAN - Cluj Napoca
                                  1-3
                                  3-1
                                  1
                                  2
                                  -
                                  Gr.superioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 6
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  V
                                  LOC
                                  1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
                                  3-1
                                  3-0
                                  2
                                  1
                                  2 APIAN FLORIN - Bistrita
                                  1-3
                                  2-3
                                  0
                                  3 TELEKI ZSOLT - Cluj Napoca
                                  0-3
                                  3-2
                                  1
                                  2
                                  -
                                  Gr.superioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 7
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  V
                                  LOC
                                  1 ANCA OCTAVIAN - Ludus
                                  3-1
                                  3-2
                                  2
                                  1
                                  2 ZAMBLAU IONUT - Cluj Napoca
                                  1-3
                                  2-3
                                  0
                                  3 GROS EDUARD - Lupeni
                                  2-3
                                  3-2
                                  1
                                  2
                                  -
                                  Gr.superioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 8
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  V
                                  LOC
                                  1 BACIU GABRIEL - Tarnaveni
                                  3-0
                                  2-3
                                  1
                                  2
                                  2 MICAN NICOLAE - Dej
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  3 VERDET ADRIAN - Timisoara
                                  3-2
                                  3-0
                                  2
                                  1
                                  -
                                  Gr.superioara nr. 5 - Elite ...... Masa nr. 9
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  V
                                  LOC
                                  1 BALOGH ATTILA - Oradea
                                  1-3
                                  0-3
                                  0
                                  2 TIHI AURELIAN - Germania
                                  3-1
                                  3-1
                                  2
                                  1
                                  3 POPA RADU - Deva
                                  3-0
                                  1-3
                                  1
                                  2
                                  -
                                  Gr.superioara nr. 6 - Elite ...... Masa nr. 10
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  V
                                  LOC
                                  1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                                  3-1
                                  3-0
                                  2
                                  1
                                  2 TOMA ADRIAN - Sfantu Gheorghe
                                  1-3
                                  3-1
                                  1
                                  2
                                  3 MICLOS ANDREI - Dej
                                  0-3
                                  1-3
                                  0
                                  -
                                  Gr.superioara nr. 7 - Elite ...... Masa nr. 11
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  V
                                  LOC
                                  1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
                                  3-1
                                  3-0
                                  2
                                  1
                                  2 PAVEL CALIN - Hunedoara
                                  1-3
                                  2-3
                                  0
                                  3 DEZSO LORAND - Dej
                                  0-3
                                  3-2
                                  1
                                  2
                                  -
                                  Gr.superioara nr. 8 - Elite ...... Masa nr. 12
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  V
                                  LOC
                                  1 FARKAS GABOR - Targu Mures
                                  0-3
                                  1-3
                                  0
                                  2 GOGU GABRIEL - Cluj Napoca
                                  3-0
                                  3-0
                                  2
                                  1
                                  3 RUSU STEFAN - Cluj Napoca
                                  3-1
                                  0-3
                                  1
                                  2
                                  -



                                  Eliminatorii Elite

                                  1. Marchis Maximilian
                                  -------------------------
                                  16. Gros Eduard
                                  -----------------------------------
                                  9. Toma Adrian
                                  -------------------------
                                  8. Gogu Gabriel
                                  --------------------------------------------------
                                  5. Tihi Aurelian
                                  -------------------------
                                  12. Dezso Lorand
                                  -----------------------------------
                                  13. Teleki Zsolt
                                  -------------------------
                                  4. Verdet Adrian
                                  -----------------------------------------------------------------
                                  3. Anca Octavian
                                  -------------------------
                                  14. Nascu Serban
                                  -----------------------------------
                                  11. Rusu Stefan
                                  -------------------------
                                  6. Jurje Alex Doru
                                  --------------------------------------------------
                                  7. Govoreanu Florin
                                  -------------------------
                                  10. Popa Radu
                                  -----------------------------------
                                  15. Baciu Gabriel
                                  -------------------------
                                  2. Mutrescu Eugen
                                  andreyutzu likes this.
                                  TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                  When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                  Rule no.1 - The ball must reach the table
                                  Rule no.2 - The ball will return on the table

                                  Comentariu


                                  • Gr.superioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 HUSA GELU - Zalau
                                    3-2
                                    2-3
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    2 NAGHI VLAD - Hunedoara
                                    2-3
                                    1-3
                                    0-3
                                    0
                                    3 HOANCEA EUGEN - Deva
                                    3-2
                                    3-1
                                    3-1
                                    3
                                    1
                                    4 BACIU STEFAN - Mioveni
                                    0-3
                                    3-0
                                    1-3
                                    1
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    AVg
                                    AVp
                                    NVp
                                    1 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
                                    2-3
                                    2-3
                                    0-3
                                    0
                                    2 PETA OCTAVIAN - Cluj Napoca
                                    3-2
                                    3-1
                                    1-3
                                    2
                                    2
                                    1
                                    0
                                    1
                                    3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
                                    3-2
                                    1-3
                                    3-1
                                    2
                                    1
                                    0
                                    1
                                    4 CEUCA GAVRILA - Satu Mare
                                    3-0
                                    3-1
                                    1-3
                                    2
                                    1
                                    3
                                    0
                                    1
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 3
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 REPEDE CALIN - Cluj Napoca
                                    0-3
                                    0-3
                                    2-3
                                    0
                                    2 ORBAN MARIUS - Lugoj
                                    3-0
                                    1-3
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    3 TROCAN NICOLAE - Mioveni
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-2
                                    3
                                    1
                                    4 BUCUR DAN - Cisnadie
                                    3-2
                                    0-3
                                    2-3
                                    1
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 4
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 SABOU EDMOND - Cluj Napoca
                                    3-1
                                    3-2
                                    3-2
                                    3
                                    1
                                    2 BOTEA FABIAN - Hunedoara
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-2
                                    1
                                    3 DOSPINESCU GEORGE - Sibiu
                                    2-3
                                    3-0
                                    3-1
                                    2
                                    2
                                    4 TRIFF RAUL - Deva
                                    2-3
                                    2-3
                                    1-3
                                    0
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 13
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    AVg
                                    AVp
                                    NVp
                                    1 DIRLEA IOAN - Aiud
                                    3-1
                                    3-2
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    2 SOLYOM SANDOR - Cluj Napoca
                                    1-3
                                    2-3
                                    3-2
                                    1
                                    -2
                                    0
                                    1
                                    3 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
                                    2-3
                                    3-2
                                    2-3
                                    1
                                    2
                                    -1
                                    0
                                    1
                                    4 RADU CONSTANTIN - Sibiu
                                    0-3
                                    2-3
                                    3-2
                                    1
                                    -3
                                    0
                                    1
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 14
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    AVg
                                    AVp
                                    NVp
                                    1 MORARIU MARIUS - Sibiu
                                    2-3
                                    3-1
                                    1-3
                                    1
                                    -1
                                    0
                                    1
                                    2 PELAGHIE IOAN - Targu Mures
                                    3-2
                                    3-1
                                    3-2
                                    3
                                    1
                                    3 BUMBU PAVEL - Razboieni
                                    1-3
                                    1-3
                                    3-2
                                    1
                                    -3
                                    -1
                                    1
                                    4 BOZOSAN PETRE - Sibiu
                                    3-1
                                    2-3
                                    2-3
                                    1
                                    2
                                    0
                                    1
                                    1
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 15
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 DRANCA DAVID - Aiud
                                    3-1
                                    3-1
                                    3-1
                                    3
                                    1
                                    2 CIOBANU DANIEL - Blaj
                                    1-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    3 ANDRONE DANIEL - Petrila
                                    1-3
                                    0-3
                                    2-3
                                    0
                                    4 MARCHIS ALEXANDRA - Cluj Napoca
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-2
                                    1
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 16
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 BARAC MARIUS - Sibiu
                                    3-0
                                    0-3
                                    0-3
                                    1
                                    2 ORBAN ADRIAN - Turda
                                    0-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    0
                                    3 HANCIG MIRCEA - Timisoara
                                    3-0
                                    3-0
                                    1-3
                                    2
                                    2
                                    4 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-1
                                    3
                                    1
                                    -



                                    Eliminatorii Open

                                    1. Hoancea Eugen
                                    -------------------------
                                    16. Orban Marius
                                    -----------------------------------
                                    9. Bozosan Petre
                                    -------------------------
                                    8. Tofeni Ovidiu
                                    --------------------------------------------------
                                    5. Dirlea Ioan
                                    -------------------------
                                    12. Ciobanu Daniel
                                    -----------------------------------
                                    13. Peta Octavian
                                    -------------------------
                                    4. Sabou Edmond
                                    -----------------------------------------------------------------
                                    3. Trocan Nicolae
                                    -------------------------
                                    14. Husa Gelu
                                    -----------------------------------
                                    11. Hancig Mircea
                                    -------------------------
                                    6. Pelaghie Ioan
                                    --------------------------------------------------
                                    7. Dranca David
                                    -------------------------
                                    10. Negrea Olimpiu
                                    -----------------------------------
                                    15. Dospinescu George
                                    -------------------------
                                    2. Ceuca Gavrila
                                    andreyutzu and mihais mioveni like this.
                                    TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                    Rule no.1 - The ball must reach the table
                                    Rule no.2 - The ball will return on the table

                                    Comentariu


                                    • Se retrage Matei Dumitru de la avansați.
                                      Vă doresc să vă simțiți bine !

                                      Comentariu


                                      • Eliminatorii Elite

                                        1. Marchis Maximilian
                                        ------------------------- Marchis Maximilian 3-0
                                        16. Gros Eduard
                                        ----------------------------------- Marchis Maximilian 3-0
                                        9. Toma Adrian
                                        ------------------------- Toma Adrian 3-1
                                        8. Gogu Gabriel
                                        --------------------------------------------------
                                        5. Tihi Aurelian
                                        ------------------------- Tihi Aurelian 3-0
                                        12. Dezso Lorand
                                        -----------------------------------
                                        13. Teleki Zsolt
                                        ------------------------- Verdet Adrian 2-3
                                        4. Verdet Adrian
                                        -----------------------------------------------------------------
                                        3. Anca Octavian
                                        ------------------------- Anca Octavian 3-0
                                        14. Nascu Serban
                                        -----------------------------------
                                        11. Rusu Stefan
                                        ------------------------- Jurje Alex Doru 1-3
                                        6. Jurje Alex Doru
                                        --------------------------------------------------
                                        7. Govoreanu Florin
                                        ------------------------- Govoreanu Florin 3-2
                                        10. Popa Radu
                                        -----------------------------------
                                        15. Baciu Gabriel
                                        ------------------------- Mutrescu Eugen 0-3
                                        2. Mutrescu Eugen



                                        Eliminatorii Open

                                        1. Hoancea Eugen
                                        ------------------------- Orban Marius 2-3
                                        16. Orban Marius
                                        -----------------------------------
                                        9. Bozosan Petre
                                        ------------------------- Tofeni Ovidiu 2-3
                                        8. Tofeni Ovidiu
                                        --------------------------------------------------
                                        5. Dirlea Ioan
                                        ------------------------- Ciobanu Daniel 1-3
                                        12. Ciobanu Daniel
                                        -----------------------------------
                                        13. Peta Octavian
                                        ------------------------- Sabou Edmond 0-3
                                        4. Sabou Edmond
                                        -----------------------------------------------------------------
                                        3. Trocan Nicolae
                                        ------------------------- Husa Gelu 2-3
                                        14. Husa Gelu
                                        -----------------------------------
                                        11. Hancig Mircea
                                        ------------------------- Pelaghie Ioan 0-3
                                        6. Pelaghie Ioan
                                        --------------------------------------------------
                                        7. Dranca David
                                        ------------------------- Dranca David 3-2
                                        10. Negrea Olimpiu
                                        -----------------------------------
                                        15. Dospinescu George
                                        ------------------------- Dospinescu George 3-1
                                        2. Ceuca Gavrila
                                        TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                        Rule no.1 - The ball must reach the table
                                        Rule no.2 - The ball will return on the table

                                        Comentariu


                                        • Eliminatorii Open

                                          1. Hoancea Eugen
                                          ------------------------- Orban Marius 2-3
                                          16. Orban Marius
                                          ----------------------------------- Tofeni Ovidiu 1-3
                                          9. Bozosan Petre
                                          ------------------------- Tofeni Ovidiu 2-3
                                          8. Tofeni Ovidiu
                                          --------------------------------------------------
                                          5. Dirlea Ioan
                                          ------------------------- Ciobanu Daniel 1-3
                                          12. Ciobanu Daniel
                                          ----------------------------------- Sabou Edmond 2-3
                                          13. Peta Octavian
                                          ------------------------- Sabou Edmond 0-3
                                          4. Sabou Edmond
                                          -----------------------------------------------------------------
                                          3. Trocan Nicolae
                                          ------------------------- Husa Gelu 2-3
                                          14. Husa Gelu
                                          ----------------------------------- Husa Gelu 3-0
                                          11. Hancig Mircea
                                          ------------------------- Pelaghie Ioan 0-3
                                          6. Pelaghie Ioan
                                          --------------------------------------------------
                                          7. Dranca David
                                          ------------------------- Dranca David 3-2
                                          10. Negrea Olimpiu
                                          ----------------------------------- Dranca David 3-0
                                          15. Dospinescu George
                                          ------------------------- Dospinescu George 3-1
                                          2. Ceuca Gavrila


                                          Eliminatorii Elite

                                          1. Marchis Maximilian
                                          ------------------------- Marchis Maximilian 3-0
                                          16. Gros Eduard
                                          ----------------------------------- Marchis Maximilian 3-0
                                          9. Toma Adrian
                                          ------------------------- Toma Adrian 3-1
                                          8. Gogu Gabriel
                                          --------------------------------------------------
                                          5. Tihi Aurelian
                                          ------------------------- Tihi Aurelian 3-0
                                          12. Dezso Lorand
                                          ----------------------------------- Tihi Aurelian 3-1
                                          13. Teleki Zsolt
                                          ------------------------- Verdet Adrian 2-3
                                          4. Verdet Adrian
                                          -----------------------------------------------------------------
                                          3. Anca Octavian
                                          ------------------------- Anca Octavian 3-0
                                          14. Nascu Serban
                                          ----------------------------------- Anca Octavian 3-0
                                          11. Rusu Stefan
                                          ------------------------- Jurje Alex Doru 1-3
                                          6. Jurje Alex Doru
                                          --------------------------------------------------
                                          7. Govoreanu Florin
                                          ------------------------- Govoreanu Florin 3-2
                                          10. Popa Radu
                                          ----------------------------------- Mutrescu Eugen 1-3
                                          15. Baciu Gabriel
                                          ------------------------- Mutrescu Eugen 0-3
                                          2. Mutrescu Eugen
                                          TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                          Rule no.1 - The ball must reach the table
                                          Rule no.2 - The ball will return on the table

                                          Comentariu


                                          • Semifinals - Elite

                                            Marchis Maximilian
                                            -------------------------
                                            Tihi Aurelian

                                            Anca Octavian
                                            -------------------------
                                            Mutrescu Eugen



                                            Semifinals - Open

                                            Tofeni Ovidiu
                                            -------------------------
                                            Sabou Edmond

                                            Husa Gelu
                                            ------------------------- Husa Gelu 3-0
                                            Dranca David
                                            TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                            Rule no.1 - The ball must reach the table
                                            Rule no.2 - The ball will return on the table

                                            Comentariu


                                            • Semifinals - Open

                                              Tofeni Ovidiu
                                              ------------------------- Tofeni Ovidiu 3-2
                                              Sabou Edmond

                                              Husa Gelu
                                              ------------------------- Husa Gelu 3-0
                                              Dranca David


                                              Finals - Open

                                              Tofeni Ovidiu
                                              -------------------------
                                              Husa Gelu
                                              TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                              When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                              Rule no.1 - The ball must reach the table
                                              Rule no.2 - The ball will return on the table

                                              Comentariu


                                              • Semifinals - Elite

                                                Marchis Maximilian
                                                ------------------------- Marchis Maximilian 3-1
                                                Tihi Aurelian

                                                Anca Octavian
                                                ------------------------- Anca Octavian 3-0
                                                Mutrescu Eugen



                                                Finals - Elite

                                                Marchis Maximilian
                                                -------------------------
                                                Anca Octavian
                                                TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                                When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                                Rule no.1 - The ball must reach the table
                                                Rule no.2 - The ball will return on the table

                                                Comentariu


                                                • Finals - Open

                                                  Tofeni Ovidiu
                                                  ------------------------- Husa Gelu 1-3
                                                  Husa Gelu



                                                  Clasament Open

                                                  1. Husa Gelu - Zalau
                                                  2. Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
                                                  3 -- 4
                                                  Dranca David - Aiud
                                                  Sabou Edmond - Cluj Napoca
                                                  5 -- 8
                                                  Pelaghie Ioan - Targu Mures
                                                  Orban Marius - Lugoj
                                                  Dospinescu George - Sibiu
                                                  Ciobanu Daniel - Blaj
                                                  9 -- 16
                                                  Trocan Nicolae - Mioveni
                                                  Bozosan Petre - Sibiu
                                                  Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
                                                  Peta Octavian - Cluj Napoca
                                                  Hancig Mircea - Timisoara
                                                  Hoancea Eugen - Deva
                                                  Ceuca Gavrila - Satu Mare
                                                  Dirlea Ioan - Aiud
                                                  17 -- 2v gr.sup.
                                                  Orban Alexandru - Lugoj
                                                  18 -- 26 1v gr.sup.
                                                  Barac Marius - Sibiu
                                                  Botea Fabian - Hunedoara
                                                  Bucur Dan - Cisnadie
                                                  Marchis Alexandra - Cluj Napoca
                                                  Morariu Marius - Sibiu
                                                  Bumbu Pavel - Razboieni
                                                  Baciu Stefan - Mioveni
                                                  Radu Constantin - Sibiu
                                                  Solyom Sandor - Cluj Napoca
                                                  27 -- 32 0v gr.sup.
                                                  Popovici Ciprian - Hunedoara
                                                  Orban Adrian - Turda
                                                  Androne Daniel - Petrila
                                                  Repede Calin - Cluj Napoca
                                                  Naghi Vlad - Hunedoara
                                                  Triff Raul - Deva
                                                  33 -- 2v gr.inf.
                                                  Kromek Iulian - Cugir
                                                  34 -- 37 1v gr.inf.
                                                  Fulop Attila - Aiud
                                                  Gipsy King - Hunedoara
                                                  Sava Andrei - Cluj Napoca
                                                  Hidisan Cornel - Luna CJ
                                                  38 -- 43 0v gr.inf.
                                                  Neiconi Sabin - Hateg
                                                  Andrei Gheorghe - Petrila
                                                  Morar Alin - Alba Iulia
                                                  Manitiu Florin - Sibiu
                                                  Rakosi Istvan - Satu Mare
                                                  Costea Claudiu - Negresti Oas
                                                  King Pong Oradea and Lovetenis like this.
                                                  TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                                  When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                                  Rule no.1 - The ball must reach the table
                                                  Rule no.2 - The ball will return on the table

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X