Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brasov 13-14 august 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Brasov 13-14 august 2022






    Sâmbătă 13 August 2022 - Open si Elite
    Duminică 14 August 2022 -Avansați si Hobby

    LOCALITATEA: Brașov, jud. Brașov;
    Sala de sport Metrom, Brasov, str. Carpaților

    DATA SI ORA DE ÎNCEPERE:
    Sâmbătă 13.08.2022 - Elite și Open - 08.30 - 09.00 validare înscrieri, la 09,15 încep meciurile;
    Duminica 14.08.2022 - Avansați si Hobby - 08.30 - 09.00 validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;

    LOGISTICĂ: 16 mese , aprobate ITTF, mingi plastic*** JOOLA PRIME
    SPAȚIU DE JOC: 1000 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet (instalații de sonorizare și iluminare profesionale, geamuri acoperite);
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă, parcare auto în curtea colegiului cu intrare din str. Teiului
    TAXA: adulți 60 Lei, copiii ( sub14 ani) 30 Lei, persoane cu dizabilități 0 Lei;

    Se asigură apă plată/minerală 2 litri, cafea, sandwisch
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Hobby, Amatori, Open, Elite: Locurile 1-4 cupe, medalii diplome.

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic, exclus SMS;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere vineri. 12.08.2022.2022, ora 21,00 pentru Elite și Open și sambătă 13.08.2022.07.2022 ora 21.00 pentru Avansați si Hobby;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);




    SISTEMUL DE JOC:
    OPEN (Sâmbăta)
    - Număr maxim de participanți: 60 (din care 2 wild card)
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - GRUPE SUPERIOARE de 3-4 se califică 2
    - Tablou eliminatoriu generat automat


    ELITE (Sâmbăta)
    - Număr maxim de participanți: 36 (din care 2 wild card)
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - GRUPE SUPERIOARE de 3-4 se califică 2
    - Tablou eliminatoriu generat automat


    AVANSAȚI (Duminica)
    - Număr maxim de participanți 60 (din care 2 wild card)
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - GRUPE SUPERIOARE de 3-4 se califică 2
    - Tablou eliminatoriu generat automat

    HOBBY (Duminica)
    - Număr maxim de participanți: 36 (din care 2 wild card)
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - GRUPE SUPERIOARE de 3-4 se califică 2
    - Tablou eliminatoriu generat automat.
    Sistemul de joc și numărul jucătorilor/categorie poate suferi modificări in funcție de numărul de jucători înscriși si va fi anunțat in timp util.


    Altele:

    -se păstrează 2 wild card pentru fiecare categorie.

    -daca grupele nu se imperecheaza ca fiind de 6/grupa, se pot face si grupe de 5 , iar in grupele superioare exista si varianta formarii gr de 3. In eventualitatea imperecherii cat mai corecte se pate califica si unul maxim doi jucatori care nu s-au calificat din gr inferioare. Prioritate are jucatorul cu cele mai bune rezultate, dupa: nr meciuri castigate, setajerajul cel mai bun, iar daca sunt la egalitate, se califica cel mai bine clasat din clasamentul AmaTur.


    ORGANIZATORI:
    Bondoc Alexandru 0743086313
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Vlădoiu Gelu 0722315757



    Materiale specifice tenis de masă:
    -EMITT (Dumitru Beltechi) cunoscut si ca reprezentant JOOLA sau GEWO;
    -MEISTER SPORT (Irina și Gelu Popescu) , cunoscut si ca reprezentanti XIOM sau DONIC.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Noua sală de sport de la Metrom a fost finalizată după 13 ani de lucru, conservare și iar lucru. Sala a fost inaugurată vineri de către junioarele 1 ale Coronei Braşov, campioane naţionale la handbal, pentru a treia oară consecutiv și de către reprezentanți ai municipalității. Baza sportivă, cu o capacitate de 180 de locuri, este una modernă fiind ridicată în baza unui proiect pe care în urmă cu 13 ani Ministerul Educaţiei l-a gândit pentru un campus sportiv.


    Sala de sport de la Metrom este una multifuncțională și omologabilă pentru mai multe sporturi de echipă și individuale, inclusiv la nivel de seniori (handbal, baschet, volei, tenis etc). Lucrările la această sală de sport au început în anul 2008, când Ministerul Educației a lansat un program de construire a unor campusuri sportive, acesta fiind unul din cele două prevăzute pentru judeţul Braşov, pe lângă cel de la Făgăraş.

    După ce, în 2009, Ministerul Educației nu a mai alocat fonduri, investiția – aflată în faza de fundație și primii stâlpi de rezistență – a intrat în conservare. Lucrările au fost reluate la sfârșitul anului 2019 și finalizate în acest an. Sala de sport Metrom cuprinde, pe lângă suprafața de joc, 3 gradene cu 138 de locuri pentru public și 51 de locuri pentru oficiali și sportivi. La parter au fost amenajate 4 vestiare pentru sportivi (inclusiv băi, toalete), 4 vestiare pentru antrenori, 1 vestiar pentru arbitri, un birou pentru oficiali, un foaier cu cafenea, o sală de ședințe, un depozit pentru materiale sportive, 1 vestiar pentru personal, 2 grupuri sanitare pentru public, un garaj, și va fi montată centrala termică. La etaj, vor fi amenajate sala de mese și spațiile anexe, 2 grupuri sanitare pentru public, 4 birouri și o magazie.

    Valoarea investiției a fost de 8.105.465,12 lei (inclusiv TVA).






    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3

      Inscrieri Elite sâmbăta ora 8,45 (13.08.2022) - 18:40:11 - v5.3 / cls_2022-aug

      1. Boaca Valentin, Bucuresti, 14 - 52,66 - E
      2. Roman Iulian, Brasov, 31 - 52,46 - EW
      3. Petrescu Liviu, Pitesti, 18 - 49,63 - ELW
      4. Bondoc Alexandru, Brasov, 610 - 44,33 - E
      5. Macovei Liviu, Brasov, 9 - 43,97 - E
      6. Dinca Dorinel, Calarasi, 10 - 43,21 - EW
      7. Retegan Cosmin, Plopeni, 82 - 42,97 - E
      8. Balan Mihai, Ploiesti, 19 - 39,21 - E
      9. Toma Iulian, Braila, 78 - 38,76 - EW
      10. Visan Daniel, Ploiesti, 98 - 38,61 - E
      11. Galiu Mihai, Brasov, 452 - 37,63 - E
      12. Grigore Alexandru, Campina, 24 - 37,56 - E
      13. Constantin Teodor, Bucuresti, 89 - 37,23 - E
      14. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 925 - 37,03 - EL
      15. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 73 - 36,94 - E
      16. Stefan Patrick, Brasov, 282 - 36,66 - E
      17. Bardocz Szilard, Capeni, 1194 - 35,5 - E
      18. Catana Claudiu, Bucuresti, 36 - 34,82 - E
      19. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 478 - 34,12 - E
      20. Ciuca Dan, Pitesti, 155 - 34,07 - EW
      21. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 45 - 34 - EW
      22. Badea Mihai, Targoviste, 127 - 33,38 - E
      23. Ivan Catalin, Fagaras, 1047 - 33,17 - E
      24. Marton Adam, Sfantu Gheorghe, 3549 - 30 - OL
      25. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 934 - 27,4 - O
      26. Dimache Maria, Brasov, 169 - 24,85 - OF
      27. Badescu Andrei, Bucuresti, 333 - 21,4 - OJ

      Gr.inferioara nr. 1 - Elite sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 VISAN DANIEL - Ploiesti
      1-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      2
      3 GALIU MIHAI - Brasov
      1-3
      2-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      4 CIUCA DAN - Pitesti
      0-3
      0-3
      3-1
      3-2
      2
      3
      5 LASZLO LEVENTE - Miercurea Ciuc
      0-3
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Elite sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ROMAN IULIAN - Brasov
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 TOMA IULIAN - Braila
      2-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      2
      3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
      1-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 BURUIANA PETRU - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      5 BADEA MIHAI - Targoviste
      0-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Elite sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      5
      1
      2 BALAN MIHAI - Ploiesti
      0-3
      3-0
      2-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      3 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-0
      2-3
      2-3
      1
      4 BARDOCZ SZILARD - Capeni
      0-3
      3-2
      0-3
      3-1
      3-1
      3
      2
      5 IVAN CATALIN - Fagaras
      0-3
      2-3
      3-2
      1-3
      1-3
      1
      6 DIMACHE MARIA - Brasov
      1-3
      0-3
      3-2
      1-3
      3-1
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Elite sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
      1-3
      3-2
      2-3
      3-1
      2
      2
      0
      3
      2
      2 RETEGAN COSMIN - Plopeni
      3-1
      3-0
      3-1
      0-3
      3
      1
      3 BOKOR ZOLTAN JR - Brasov
      2-3
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      0
      0
      1
      4 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
      3-2
      1-3
      0-3
      2-3
      1
      5 MARTON ADAM - Sfantu Gheorghe
      1-3
      3-0
      2-3
      3-2
      2
      4
      1
      -3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Elite sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MACOVEI LIVIU - Brasov
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 DINCA DORINEL - Calarasi
      2-3
      3-0
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      3 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      4
      4 STEFAN PATRICK - Brasov
      0-3
      3-2
      3-1
      3-2
      0-3
      3
      2
      5 PERSA FLORIN - Sfantu Gheorghe
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      6 BADESCU ANDREI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      -


      Gr.superioara nr. 1 - Elite sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BOACA VALENTIN - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
      2-3
      1-3
      3-1
      1
      3 BALAN MIHAI - Ploiesti
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      4 BADEA MIHAI - Targoviste
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Elite sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ROMAN IULIAN - Brasov
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 STEFAN PATRICK - Brasov
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      3 BOKOR ZOLTAN JR - Brasov
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      4 DIMACHE MARIA - Brasov
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Elite sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 VISAN DANIEL - Ploiesti
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      3 DINCA DORINEL - Calarasi
      1-3
      3-2
      3-2
      2
      2
      4 MARTON ADAM - Sfantu Gheorghe
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Elite sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 RETEGAN COSMIN - Plopeni
      3-0
      2-3
      3-1
      2
      1
      2 TOMA IULIAN - Braila
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      3 CIUCA DAN - Pitesti
      3-2
      0-3
      0-3
      1
      4 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Elite sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MACOVEI LIVIU - Brasov
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      1
      2 BARDOCZ SZILARD - Capeni
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      4 GALIU MIHAI - Brasov
      3-2
      0-3
      0-3
      1
      -


      Eliminatorii Elite sâmbăta ora 8,45

      1. Boaca Valentin
      ------------------------- Boaca Valentin 3-0
      16. Bye
      ----------------------------------- Boaca Valentin 3-0
      9. Bokor Zoltan Jr
      ------------------------- Dinca Dorinel 1-3
      8. Dinca Dorinel
      -------------------------------------------------- Boaca Valentin 3-1
      5. Macovei Liviu
      ------------------------- Macovei Liviu 3-0
      12. Bye
      ----------------------------------- Retegan Cosmin 1-3
      13. Bye
      ------------------------- Retegan Cosmin 0-3
      4. Retegan Cosmin
      ----------------------------------------------------------------- Boaca Valentin 3-1
      3. Petrescu Liviu
      ------------------------- Petrescu Liviu 3-0
      14. Bye
      ----------------------------------- Bardocz Szilard 0-3
      11. Bye
      ------------------------- Bardocz Szilard 0-3
      6. Bardocz Szilard
      -------------------------------------------------- Roman Iulian 0-3
      7. Ivan Sorin Ioan
      ------------------------- Balan Mihai 1-3
      10. Balan Mihai
      ----------------------------------- Roman Iulian 1-3
      15. Bye
      ------------------------- Roman Iulian 0-3
      2. Roman Iulian

      Clasament Elite sâmbăta ora 8,45

      1. Boaca Valentin - Bucuresti
      2. Roman Iulian - Brasov
      3 -- 4
      Retegan Cosmin - Plopeni
      Bardocz Szilard - Capeni
      5 -- 8
      Dinca Dorinel - Calarasi
      Balan Mihai - Ploiesti
      Macovei Liviu - Brasov
      Petrescu Liviu - Pitesti
      9 -- 10
      Bokor Zoltan Jr - Brasov
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      11 -- 17 1v gr.sup.
      Bondoc Alexandru - Brasov
      Toma Iulian - Braila
      Visan Daniel - Ploiesti
      Galiu Mihai - Brasov
      Grigore Alexandru - Campina
      Stefan Patrick - Brasov
      Ciuca Dan - Pitesti
      18 -- 20 0v gr.sup.
      Badea Mihai - Targoviste
      Marton Adam - Sfantu Gheorghe
      Dimache Maria - Brasov
      21 -- 25 1v gr.inf.
      Constantin Teodor - Bucuresti
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Ivan Catalin - Fagaras
      Persa Florin - Sfantu Gheorghe
      Badescu Andrei - Bucuresti
      26 -- 27 0v gr.inf.
      Buruiana Petru - Piatra Neamt
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc


      Inscrieri OPEN sâmbăta ora 8,45 (13.08.2022) - 18:42:03 - v5.3 / cls_2022-aug

      1. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 55 - 32,81 - O
      2. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 57 - 32,67 - OW
      3. Gheorghita Vasile, Buzau, 87 - 31,19 - O
      4. Negrean Ioan, Sibiu, 217 - 31,17 - O
      5. Marian Bogdan, Ploiesti, 114 - 30,81 - OW
      6. Pralea Marius Dan, Botosani, 85 - 30,73 - O
      7. Visan Bogdan, Targoviste, 395 - 30,6 - O
      8. Sorescu Mircea, Paulesti, 135 - 30,47 - OW
      9. Simulescu Adrian, Focsani, 432 - 30,43 - O
      10. Padurariu Costel, Brasov, 172 - 29,59 - O
      11. Trocan Nicolae, Mioveni, 97 - 29,27 - OW
      12. Vladoiu Gelu, Brasov, 109 - 28,59 - OW
      13. Codreanu Laurentiu, Buzau, 186 - 28,55 - O
      14. Nistor Szilard, Miercurea Ciuc, 932 - 28,5 - O
      15. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 123 - 28,41 - OL
      16. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 107 - 28,4 - O
      17. Plaiasu Ion, Plopeni, 205 - 28,19 - O
      18. Ilie Octavian Marius, Brasov, 150 - 28,05 - O
      19. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 345 - 27,92 - OW
      20. Covataru Loredan, Brasov, 3577 - 27,8 - O
      21. Darmaz Ion, Targoviste, 110 - 27,72 - OW
      22. Postelnicu Mihai, Sibiu, 386 - 27,71 - OW
      23. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 152 - 27,65 - O
      24. Munteanu Octavian, Tecuci, 189 - 27,62 - OW
      25. Grama Mihai, Azuga, 1875 - 27,2 - OW
      26. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 548 - 27,08 - O
      27. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 1083 - 26,43 - O
      28. Nitu Serban, Paulesti, 126 - 26,33 - OW
      29. Fekete Istvan, Arad, 263 - 26,33 - OW
      30. Ivan Valentin, Campina, 236 - 25,6 - OW
      31. Sterczer Sandor, Sanzieni, 131 - 25,55 - O
      32. Acriva Marian, Mizil, 188 - 25,47 - O
      33. Ciobanu Adrian, Brasov, 617 - 24,91 - O
      34. Moca Vasile, Bucuresti, 444 - 24,74 - O
      35. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 244 - 24,7 - O
      36. Kis Istvan, Brasov, 147 - 24,61 - OW
      37. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 181 - 24,19 - O
      38. Ianos Valentin, Suceava, 250 - 24,02 - O
      39. Patrascu Dorin, Pitesti, 346 - 23,63 - O
      40. Dospinescu George, Sibiu, 260 - 23,48 - OW
      41. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 163 - 23,16 - O
      42. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 342 - 23,13 - O
      43. Stoica Mihai, Mioveni, 187 - 22,86 - OW
      44. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 360 - 22,83 - O
      45. Bratescu Adrian, Targoviste, 193 - 22,55 - OW
      46. Constantin Cristina, Bucuresti, 204 - 21,51 - OF
      47. Baciu Stefan, Mioveni, 208 - 21,45 - OW
      48. Ene Florin, Ploiesti, 191 - 21,34 - O
      49. Enache Ciprian, Ploiesti, 246 - 20,93 - O
      50. Mitrofan Petrica, Brasov, 757 - 20,85 - OW
      51. Spaller Tiberiu, Nasaud, 391 - 19,28 - OW
      52. Rusea Gheorghe, Breaza, 802 - 17,47 - A
      53. Marinescu Nelu, Targoviste, 353 - 15,95 - A
      54. Soficaru George, Brasov, 1050 - 15,9 - A
      55. Oancea Vasile, Buzau, 702 - 15,7 - A
      56. Barabancea Lili, Iasi, 373 - 14,36 - AF
      57. Beltechi Dumitru, Victoria, 1628 - 13,93 - A
      58. Vrasti Iulian, Ploiesti, 414 - 13,91 - A
      59. Bordas Zsolt, Santionlunca, 970 - 13,65 - A
      60. Rus Andrei, Brasov, 5003 - 22 - O


      Gr.inferioara nr. 1 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
      2-3
      3-0
      3-1
      3-2
      3
      2
      2 POSTELNICU MIHAI - Sibiu
      3-2
      1-3
      3-2
      3-1
      3
      1
      3 MIKLOS IMRE - Miercurea Ciuc
      0-3
      3-1
      2-3
      0-3
      1
      4 TIMARU ILIE - Ocna Sibiului
      1-3
      2-3
      3-2
      2-3
      1
      4
      5 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
      2-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 DARMAZ ION - Targoviste
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 MUNTEANU OCTAVIAN - Tecuci
      1-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      4 STOICA MIHAI - Mioveni
      0-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      3
      5 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 GHEORGHITA VASILE - Buzau
      3-0
      3-1
      3-1
      3-2
      4
      1
      2 COVATARU LOREDAN - Brasov
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      3 GRAMA MIHAI - Azuga
      1-3
      3-1
      1-3
      3-1
      2
      3
      4 VASZI DENES - Miercurea Ciuc
      1-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      2
      5 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      2-3
      3-0
      1-3
      1-3
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 NEGREAN IOAN - Sibiu
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 NISTOR IOSIF - Miercurea Ciuc
      1-3
      3-1
      2-3
      3-2
      2
      3
      3 CIOBANU ADRIAN - Brasov
      1-3
      1-3
      3-1
      2-3
      1
      4 PATRASCU DORIN - Pitesti
      0-3
      3-2
      1-3
      3-1
      2
      2
      5 ENE FLORIN - Ploiesti
      1-3
      2-3
      3-2
      1-3
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 TOKOS PAL - Odorheiu Secuiesc
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 DOSPINESCU GEORGE - Sibiu
      0-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      5 SPALLER TIBERIU - Nasaud
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
      3-1
      3-2
      3-0
      3-2
      4
      1
      2 PLAIASU ION - Plopeni
      1-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      2
      3 NITU SERBAN - Paulesti
      2-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      -5
      -1
      1
      4 LORINCZ ZOLTAN - Miercurea Ciuc
      0-3
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      3
      -3
      2
      1
      5 MITROFAN PETRICA - Brasov
      2-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      -4
      -1
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VISAN BOGDAN - Targoviste
      0-3
      3-2
      1-3
      2-3
      3-2
      2
      4
      2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      3 FEKETE ISTVAN - Arad
      2-3
      0-3
      1-3
      2-3
      2-3
      0
      4 IANOS VALENTIN - Suceava
      3-1
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      2
      5 BACIU STEFAN - Mioveni
      3-2
      1-3
      3-2
      0-3
      3-1
      3
      3
      6 RUS ANDREI - Brasov
      2-3
      0-3
      3-2
      1-3
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 SORESCU MIRCEA - Paulesti
      3-2
      3-2
      3-0
      3-2
      3-1
      5
      1
      2 PETHO MIHALY - Racosu de Sus
      2-3
      1-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      4
      3 IVAN VALENTIN - Campina
      2-3
      3-1
      3-1
      3-2
      3-1
      4
      2
      4 CANEA KOCSIS ANDRAS - Targu Secuiesc
      0-3
      3-1
      1-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      5 SOFICARU GEORGE - Brasov
      2-3
      0-3
      2-3
      2-3
      3-2
      1
      6 BORDAS ZSOLT - Santionlunca
      1-3
      2-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      5
      1
      2 NISTOR SZILARD - Miercurea Ciuc
      1-3
      1-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      3
      3 STERCZER SANDOR - Sanzieni
      1-3
      3-1
      3-1
      3-1
      0-3
      3
      2
      4 KIS ISTVAN - Brasov
      1-3
      1-3
      1-3
      3-2
      3-1
      2
      4
      5 MARINESCU NELU - Targoviste
      0-3
      2-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      6 VRASTI IULIAN - Ploiesti
      1-3
      1-3
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PADURARIU COSTEL - Brasov
      3-1
      3-1
      2-3
      3-1
      3
      2
      2 CODREANU LAURENTIU - Buzau
      1-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      3 ACRIVA MARIAN - Mizil
      1-3
      3-1
      2-3
      3-1
      2
      3
      4 TATARU TIBERIU - Targu Jiu
      3-2
      3-2
      3-2
      3-0
      4
      1
      5 RUSEA GHEORGHE - Breaza
      1-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      6 BELTECHI DUMITRU - Victoria
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
      3-2
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 VLADOIU GELU - Brasov
      2-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      3 MIKLOS BOTOND - Miercurea Ciuc
      3-0
      3-0
      3-1
      2-3
      3-0
      4
      1
      4 MOCA VASILE - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1-3
      2-3
      3-0
      2
      4
      5 OANCEA VASILE - Buzau
      0-3
      0-3
      3-2
      3-2
      3-2
      3
      3
      6 BARABANCEA LILI - Iasi
      0-3
      2-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -

      Gr.superioara nr. 1 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 POSTELNICU MIHAI - Sibiu
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      -4
      2 IANOS VALENTIN - Suceava
      3-2
      3-0
      2-3
      2
      1
      3
      2
      1
      3 TOKOS PAL - Odorheiu Secuiesc
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      2
      2
      0
      1
      4 NITU SERBAN - Paulesti
      3-2
      3-2
      0-3
      2
      -1
      -2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DARMAZ ION - Targoviste
      1-3
      3-1
      2-3
      1
      2
      -1
      1
      1
      2 IVAN VALENTIN - Campina
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      7
      3 LORINCZ ZOLTAN - Miercurea Ciuc
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      -2
      0
      1
      4 VISAN BOGDAN - Targoviste
      3-2
      0-3
      1-3
      1
      -4
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 GHEORGHITA VASILE - Buzau
      3-0
      3-0
      1-3
      2
      1
      2 STERCZER SANDOR - Sanzieni
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      3 BACIU STEFAN - Mioveni
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      4 PETHO MIHALY - Racosu de Sus
      3-1
      1-3
      0-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 NEGREAN IOAN - Sibiu
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      2 PADURARIU COSTEL - Brasov
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 CANEA KOCSIS ANDRAS - Targu Secuiesc
      1-3
      2-3
      1-3
      0
      4 KIS ISTVAN - Brasov
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      1
      4
      1
      1
      2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
      3-1
      3-2
      0-3
      2
      0
      -1
      1
      3 NISTOR SZILARD - Miercurea Ciuc
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      -6
      4 CODREANU LAURENTIU - Buzau
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      2
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      2
      -1
      1
      1
      2 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      6
      3 ACRIVA MARIAN - Mizil
      3-2
      1-3
      2-3
      1
      -2
      0
      1
      4 MOCA VASILE - Bucuresti
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      -3
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 7 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      2 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 OANCEA VASILE - Buzau
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4 TIMARU ILIE - Ocna Sibiului
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 SORESCU MIRCEA - Paulesti
      1-3
      3-2
      3-1
      2
      1
      -1
      1
      2 VASZI DENES - Miercurea Ciuc
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      2
      3
      0
      1
      3 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      1
      3
      1
      1
      4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      -7
      -
      Gr.superioara nr. 9 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 PATRASCU DORIN - Pitesti
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3 STOICA MIHAI - Mioveni
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 10 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 TATARU TIBERIU - Targu Jiu
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      2 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 GRAMA MIHAI - Azuga
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      4 ENE FLORIN - Ploiesti
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 11 - OPEN sâmbăta ora 8,45
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MIKLOS BOTOND - Miercurea Ciuc
      1-3
      3-2
      1-3
      1
      -3
      -1
      1
      2 PLAIASU ION - Plopeni
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      1
      5
      3 NISTOR IOSIF - Miercurea Ciuc
      2-3
      2-3
      3-2
      1
      -1
      0
      1
      4 SPALLER TIBERIU - Nasaud
      3-1
      1-3
      2-3
      1
      2
      -1
      1
      1
      -

      Eliminatorii OPEN sâmbăta ora 8,45

      1. Ianos Valentin
      ------------------------- Ianos Valentin 3-0
      32. Bye
      ----------------------------------- Pralea Marius Dan 1-3
      17. Pralea Marius Dan
      ------------------------- Pralea Marius Dan 3-1
      16. Stancescu Sebastian
      -------------------------------------------------- Simulescu Adrian 2-3
      9. Simulescu Adrian
      ------------------------- Simulescu Adrian 3-0
      24. Bye
      ----------------------------------- Simulescu Adrian 3-1
      25. Bye
      ------------------------- Bratescu Adrian 0-3
      8. Bratescu Adrian
      ----------------------------------------------------------------- Tataru Tiberiu 2-3
      5. Marian Bogdan
      ------------------------- Marian Bogdan 3-0
      28. Bye
      ----------------------------------- Marian Bogdan 3-0
      21. Darmaz Ion
      ------------------------- Spaller Tiberiu 2-3
      12. Spaller Tiberiu
      -------------------------------------------------- Tataru Tiberiu 1-3
      13. Tataru Tiberiu
      ------------------------- Tataru Tiberiu 3-1
      20. Baciu Stefan
      ----------------------------------- Tataru Tiberiu 3-0
      29. Bye
      ------------------------- Padurariu Costel 0-3
      4. Padurariu Costel

      -------------------------------------------------------------------------------- Panaitescu Stefan 2-3

      3. Gheorghita Vasile
      ------------------------- Gheorghita Vasile 3-0
      30. Bye
      ----------------------------------- Negrean Ioan 0-3
      19. Negrean Ioan
      ------------------------- Negrean Ioan 3-1
      14. Patrascu Dorin
      -------------------------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 1-3
      11. Plaiasu Ion
      ------------------------- Tokos Pal 0-3
      22. Tokos Pal
      ----------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 2-3
      27. Bye
      ------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 0-3
      6. Popescu Apreotesei Mihai
      ----------------------------------------------------------------- Panaitescu Stefan 2-3
      7. Panaitescu Stefan
      ------------------------- Panaitescu Stefan 3-0
      26. Bye
      ----------------------------------- Panaitescu Stefan 3-0
      23. Bye
      ------------------------- Ilie Octavian Marius 0-3
      10. Ilie Octavian Marius
      -------------------------------------------------- Panaitescu Stefan 3-1
      15. Vaszi Denes
      ------------------------- Codreanu Laurentiu 1-3
      18. Codreanu Laurentiu
      ----------------------------------- Ivan Valentin 2-3
      31. Bye
      ------------------------- Ivan Valentin 0-3
      2. Ivan Valentin



      Clasament OPEN sâmbăta ora 8,45

      1. Panaitescu Stefan - Izvoarele
      2. Tataru Tiberiu - Targu Jiu
      3 -- 4
      Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
      Simulescu Adrian - Focsani
      5 -- 8
      Ivan Valentin - Campina
      Marian Bogdan - Ploiesti
      Negrean Ioan - Sibiu
      Pralea Marius Dan - Botosani
      9 -- 16
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      Padurariu Costel - Brasov
      Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Codreanu Laurentiu - Buzau
      Spaller Tiberiu - Nasaud
      Gheorghita Vasile - Buzau
      Ianos Valentin - Suceava
      17 -- 22
      Baciu Stefan - Mioveni
      Patrascu Dorin - Pitesti
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
      Darmaz Ion - Targoviste
      23 -- 25 2v gr.sup.
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Nitu Serban - Paulesti
      26 -- 37 1v gr.sup.
      Visan Bogdan - Targoviste
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
      Miklos Botond - Miercurea Ciuc
      Sterczer Sandor - Sanzieni
      Acriva Marian - Mizil
      Moca Vasile - Bucuresti
      Kis Istvan - Brasov
      Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
      Stoica Mihai - Mioveni
      Ene Florin - Ploiesti
      Oancea Vasile - Buzau
      38 -- 44 0v gr.sup.
      Nistor Szilard - Miercurea Ciuc
      Postelnicu Mihai - Sibiu
      Grama Mihai - Azuga
      Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
      Timaru Ilie - Ocna Sibiului
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Enache Ciprian - Ploiesti
      45 -- 46 2v gr.inf.
      Vladoiu Gelu - Brasov
      Vrasti Iulian - Ploiesti
      47 -- 51 1v gr.inf.
      Miklos Imre - Miercurea Ciuc
      Ciobanu Adrian - Brasov
      Mitrofan Petrica - Brasov
      Soficaru George - Brasov
      Rus Andrei - Brasov
      52 -- 59 0v gr.inf.
      Covataru Loredan - Brasov
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Fekete Istvan - Arad
      Dospinescu George - Sibiu
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Marinescu Nelu - Targoviste
      Barabancea Lili - Iasi
      Bordas Zsolt - Santionlunca


























      Inscrieri Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica) (14.08.2022) - 18:35:53 - v5.3 / cls_2022-aug

      1. Ceobotaru Daniel, Galati, 326 - 19,97 - A
      2. Popa Mircea, Brasov, 622 - 19,77 - AW
      3. Ciorasteanu Ionut, Brasov, 1057 - 19,48 - A
      4. Portase Raluca, Galati, 850 - 18,73 - AF
      5. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 779 - 18,7 - A
      6. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 463 - 18,14 - A
      7. Ojog Petrisor, Bacau, 458 - 17,86 - A
      8. Vizoli Alexandru, Fagaras, 485 - 17,41 - A
      9. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 716 - 17,4 - ALW
      10. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 694 - 17,37 - A
      11. Burcea Daniel, Bucuresti, 287 - 17,29 - A
      12. Matsumoto Paul, Brasov, 322 - 17,26 - A
      13. Vaida Gheorghe, Sibiu, 574 - 17,08 - A
      14. Anton Calin, Sibiu, 1117 - 17,04 - AW
      15. Vajeu Ionut, Busteni, 362 - 16,77 - A
      16. Munteanu Ion, Brasov, 888 - 16,47 - A
      17. Topsaneanu Valentin, Chitila, 770 - 16,11 - A
      18. Tical Nicusor, Otopeni, 398 - 15,94 - A
      19. Popa Gelu, Focsani, 409 - 15,9 - A
      20. Lazar Eva, Sibiu, 601 - 15,85 - AF
      21. Banu Dan, Ploiesti, 741 - 15,6 - A
      22. Gereb Istvan Attila, Miercurea Ciuc, 1571 - 15,4 - A
      23. Pitac Ovidiu, Brasov, 734 - 15,08 - AW
      24. Anghel Liviu, Ploiesti, 920 - 14,94 - A
      25. Petculescu Giani Cristian, Ploiesti, 597 - 14,73 - A
      26. Tirlea Gheorghe, Brasov, 603 - 14,7 - A
      27. Contiu Mircea, Brasov, 1006 - 14,55 - A
      28. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 674 - 14,25 - A
      29. Lenart Kendi Istvan, Targu Secuiesc, 625 - 14,15 - A
      30. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 810 - 13,85 - A
      31. Tanase Stefan, Fagaras, 1344 - 13,78 - A
      32. Ianovici Florin, Brasov, 1027 - 13,15 - A
      33. Korodi Krisztian, Aita Mare, 775 - 13,13 - A
      34. Keresztes Attila, Micfalau, 2031 - 13,05 - A
      35. Korodi Csaba, Aita Mare, 805 - 13,02 - A
      36. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 886 - 13,01 - AW
      37. Maftei Robert, Brasov, 1122 - 12,48 - A
      38. Movileanu Neculae, Brasov, 532 - 12,25 - A
      39. Costache Marian, Brasov, 3936 - 12,1 - A
      40. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1068 - 11,93 - A
      41. Avram Ionut, Galati, 935 - 11,79 - A
      42. Cocan Mircea, Bucuresti, 525 - 11,73 - A
      43. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 2676 - 11,5 - A
      44. Petho Katalin, Racosu de Sus, 790 - 11,43 - A
      45. Caranfilian Migo, Bucuresti, 483 - 11,17 - AW
      46. Craciun Mihaita, Brasov, 732 - 11,12 - A
      47. Busuioc Stelian, Bucuresti, 1218 - 11,08 - A
      48. Birta Andrei, Brasov, 1075 - 11,06 - A
      49. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 667 - 10,93 - A
      50. Stanciu Constantin, Brasov, 552 - 10,86 - AW
      51. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 725 - 10,6 - A
      52. Malene Petru, Fagaras, 777 - 10,44 - A
      53. Souca Liviu, Bucuresti, 898 - 10,33 - A
      54. Serban Mircea, Brasov, 1916 - 10,27 - AW
      55. Dumitrascu Cristi, Brasov, 679 - 10,03 - A
      56. Gherghel Cristian, Fagaras, 1002 - 10,03 - A
      57. Chirtoaca Ion, Ploiesti, 952 - 9,77 - H
      58. Sandu Adrian, Sfantu Gheorghe, 1326 - 9,38 - H
      59. Marica Dan, Brasov, 2386 - 5,15 - H
      60. Dumitrescu Sorin, Brasov, 2580 - 4 - H

      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CEOBOTARU DANIEL - Galati
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 LAZAR EVA - Sibiu
      3-1
      3-0
      2-3
      3-2
      3-0
      4
      1
      3 BANU DAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      3-0
      2-3
      3-1
      2
      4 BORDAS LASZLO - Santionlunca
      0-3
      3-2
      0-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      5 AVRAM IONUT - Galati
      0-3
      2-3
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      4
      6 DUMITRESCU SORIN - Brasov
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 POPA MIRCEA - Brasov
      0-3
      2-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      3
      2 POPA GELU - Focsani
      3-0
      2-3
      3-2
      3-1
      3-1
      4
      2
      3 GEREB ISTVAN ATTILA - Miercurea Ciuc
      3-2
      3-2
      1-3
      3-2
      3-1
      4
      1
      4 COSTACHE MARIAN - Brasov
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      4
      5 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      2-3
      1-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      6 MARICA DAN - Brasov
      1-3
      1-3
      1-3
      3-2
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 CIORASTEANU IONUT - Brasov
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      3-2
      5
      1
      2 TICAL NICUSOR - Otopeni
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 PITAC OVIDIU - Brasov
      0-3
      1-3
      2-3
      2-3
      2-3
      0
      4 MOVILEANU NECULAE - Brasov
      2-3
      0-3
      3-2
      1-3
      3-1
      2
      4
      -3
      0
      1
      5 BEKE HUNOR - Miercurea Ciuc
      0-3
      0-3
      3-2
      3-1
      0-3
      2
      -6
      -1
      1
      6 SANDU ADRIAN - Sfantu Gheorghe
      2-3
      0-3
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      3
      -2
      1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PORTASE RALUCA - Galati
      3-1
      3-0
      3-1
      2-3
      1-3
      3
      2
      2 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      3
      3 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      4 MAFTEI ROBERT - Brasov
      1-3
      0-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      4
      5 PETHO KATALIN - Racosu de Sus
      3-2
      0-3
      0-3
      1-3
      3-2
      2
      6 CHIRTOACA ION - Ploiesti
      3-1
      2-3
      1-3
      2-3
      2-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 APOPEI RARES GABRIEL - Brasov
      3-0
      3-0
      3-1
      3-1
      3-1
      5
      1
      2 MUNTEANU ION - Brasov
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      2
      3 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
      0-3
      2-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
      1-3
      0-3
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      5 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      6 GHERGHEL CRISTIAN - Fagaras
      1-3
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GERED FERENC - Miercurea Ciuc
      2-3
      3-1
      3-1
      3-2
      0-3
      3
      2
      2 VAJEU IONUT - Busteni
      3-2
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      5
      1
      3 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
      1-3
      1-3
      3-1
      3-2
      0-3
      2
      -4
      -2
      1
      4 KORODI CSABA - Aita Mare
      1-3
      1-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      5 CRACIUN MIHAITA - Brasov
      2-3
      1-3
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      0
      1
      1
      6 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
      3-0
      0-3
      3-0
      2-3
      1-3
      2
      4
      0
      1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 OJOG PETRISOR - Bacau
      3-0
      3-2
      1-3
      3-2
      3-2
      4
      1
      2 ANTON CALIN - Sibiu
      0-3
      3-1
      3-1
      0-3
      1-3
      2
      4
      3 CONTIU MIRCEA - Brasov
      2-3
      1-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4 KERESZTES ATTILA - Micfalau
      3-1
      1-3
      3-2
      2-3
      2-3
      2
      5 BUSUIOC STELIAN - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-1
      3-2
      2-3
      3
      3
      6 SERBAN MIRCEA - Brasov
      2-3
      3-1
      0-3
      3-2
      3-2
      3
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VIZOLI ALEXANDRU - Fagaras
      3-1
      1-3
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      2 VAIDA GHEORGHE - Sibiu
      1-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      2
      3 KELEMEN MIKLOS - Miercurea Ciuc
      3-1
      1-3
      3-0
      2-3
      3-2
      3
      3
      4 KORODI KRISZTIAN - Aita Mare
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      5 BIRTA ANDREI - Brasov
      1-3
      2-3
      3-2
      3-2
      1-3
      2
      6 SOUCA LIVIU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BARTHA ISTVAN ZSOLT - Aita Mare
      1-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      2
      2 MATSUMOTO PAUL - Brasov
      3-1
      1-3
      3-2
      3-0
      3-2
      4
      1
      3 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
      1-3
      3-1
      2-3
      3-1
      3-0
      3
      3
      4 IANOVICI FLORIN - Brasov
      0-3
      2-3
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      5 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      1-3
      0-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      4
      6 MALENE PETRU - Fagaras
      0-3
      2-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2-3
      3-0
      3-2
      4
      1
      2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3 BARTOS CSONGOR - Miercurea Ciuc
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      2-3
      3
      3
      5
      1
      1
      4 TANASE STEFAN - Fagaras
      3-2
      3-2
      1-3
      3-0
      1-3
      3
      4
      1
      -4
      0
      5 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      6 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
      2-3
      0-3
      3-2
      3-1
      3-2
      3
      2
      0
      3
      2
      -


      Gr.superioara nr. 1 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 LAZAR EVA - Sibiu
      3-1
      3-1
      3-2
      3
      1
      2 PORTASE RALUCA - Galati
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3 SANDU ADRIAN - Sfantu Gheorghe
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4 COSTACHE MARIAN - Brasov
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 GEREB ISTVAN ATTILA - Miercurea Ciuc
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      2 MUNTEANU ION - Brasov
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
      3-2
      2-3
      3-1
      2
      2
      4 MOVILEANU NECULAE - Brasov
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 CIORASTEANU IONUT - Brasov
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      -2
      -1
      1
      2 GERED FERENC - Miercurea Ciuc
      3-0
      2-3
      1-3
      1
      2
      0
      1
      1
      3 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      5
      4 MAFTEI ROBERT - Brasov
      1-3
      3-1
      0-3
      1
      -3
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 SERBAN MIRCEA - Brasov
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      3 CRACIUN MIHAITA - Brasov
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 GHERGHEL CRISTIAN - Fagaras
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 APOPEI RARES GABRIEL - Brasov
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 VAIDA GHEORGHE - Sibiu
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      3 BUSUIOC STELIAN - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 VAJEU IONUT - Busteni
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      2 BARTHA ISTVAN ZSOLT - Aita Mare
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      1
      3 KELEMEN MIKLOS - Miercurea Ciuc
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      4 ANTON CALIN - Sibiu
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 OJOG PETRISOR - Bacau
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      8
      2 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      -5
      -2
      1
      3 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
      0-3
      3-0
      2-3
      1
      2
      -1
      2
      1
      4 SOUCA LIVIU - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-2
      1
      -2
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VIZOLI ALEXANDRU - Fagaras
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      1
      4
      1
      1
      2 CEOBOTARU DANIEL - Galati
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      -1
      1
      3 BARTOS CSONGOR - Miercurea Ciuc
      3-1
      1-3
      3-2
      2
      2
      1
      0
      1
      4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -7
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 POPA GELU - Focsani
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 BORDAS LASZLO - Santionlunca
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      4 TANASE STEFAN - Fagaras
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      2
      2 TICAL NICUSOR - Otopeni
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      3 POPA MIRCEA - Brasov
      3-2
      0-3
      3-1
      2
      1
      4 AVRAM IONUT - Galati
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      -

      Eliminatorii Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)

      1. Lazar Eva
      ------------------------- Lazar Eva 3-0
      32. Bye
      ----------------------------------- Lazar Eva 3-2
      17. Gered Ferenc
      ------------------------- Gered Ferenc 3-1
      16. Vajeu Ionut
      -------------------------------------------------- Vizoli Alexandru 0-3
      9. Matsumoto Paul
      ------------------------- Matsumoto Paul 3-0
      24. Bye
      ----------------------------------- Vizoli Alexandru 0-3
      25. Bye
      ------------------------- Vizoli Alexandru 0-3
      8. Vizoli Alexandru
      ----------------------------------------------------------------- Vizoli Alexandru 3-0
      5. Apopei Rares Gabriel
      ------------------------- Apopei Rares Gabriel 3-0
      28. Bye
      ----------------------------------- Apopei Rares Gabriel 3-1
      21. Bye
      ------------------------- Avramescu Bogdan 0-3
      12. Avramescu Bogdan
      -------------------------------------------------- Topsaneanu Valentin 2-3
      13. Lenart Kendi Istvan
      ------------------------- Topsaneanu Valentin 0-3
      20. Topsaneanu Valentin
      ----------------------------------- Topsaneanu Valentin 3-2
      29. Bye
      ------------------------- Anghel Liviu 0-3
      4. Anghel Liviu

      -------------------------------------------------------------------------------- Vizoli Alexandru 3-1

      3. Petculescu Giani Cristian
      ------------------------- Petculescu Giani Cristian 3-0
      30. Bye
      ----------------------------------- Portase Raluca 1-3
      19. Portase Raluca
      ------------------------- Portase Raluca 3-0
      14. Bartos Csongor
      -------------------------------------------------- Bartha Istvan Zsolt 0-3
      11. Popa Gelu
      ------------------------- Popa Gelu 3-0
      22. Bye
      ----------------------------------- Bartha Istvan Zsolt 0-3
      27. Bye
      ------------------------- Bartha Istvan Zsolt 0-3
      6. Bartha Istvan Zsolt
      ----------------------------------------------------------------- Bartha Istvan Zsolt 3-1
      7. Ojog Petrisor
      ------------------------- Ojog Petrisor 3-0
      26. Bye
      ----------------------------------- Ojog Petrisor 3-2
      23. Bye
      ------------------------- Popa Mircea 0-3
      10. Popa Mircea
      -------------------------------------------------- Ojog Petrisor 3-1
      15. Busuioc Stelian
      ------------------------- Busuioc Stelian 3-0
      18. Craciun Mihaita
      ----------------------------------- Munteanu Ion 1-3
      31. Bye
      ------------------------- Munteanu Ion 0-3
      2. Munteanu Ion

      Clasament Avansati 14.08.2022 ora 8,45 (duminica)

      1. Vizoli Alexandru - Fagaras
      2. Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      3 -- 4
      Topsaneanu Valentin - Chitila
      Ojog Petrisor - Bacau
      5 -- 8
      Lazar Eva - Sibiu
      Portase Raluca - Galati
      Apopei Rares Gabriel - Brasov
      Munteanu Ion - Brasov
      9 -- 16
      Matsumoto Paul - Brasov
      Popa Gelu - Focsani
      Anghel Liviu - Ploiesti
      Popa Mircea - Brasov
      Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
      Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
      Avramescu Bogdan - Bucuresti
      Busuioc Stelian - Bucuresti
      17 -- 20
      Lenart Kendi Istvan - Targu Secuiesc
      Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
      Vajeu Ionut - Busteni
      Craciun Mihaita - Brasov
      21 -- 2v gr.sup.
      Ceobotaru Daniel - Galati
      22 -- 33 1v gr.sup.
      Ciorasteanu Ionut - Brasov
      Vaida Gheorghe - Sibiu
      Anton Calin - Sibiu
      Tical Nicusor - Otopeni
      Gereb Istvan Attila - Miercurea Ciuc
      Tanase Stefan - Fagaras
      Maftei Robert - Brasov
      Avram Ionut - Galati
      Gita Dan - Sfantu Gheorghe
      Souca Liviu - Bucuresti
      Serban Mircea - Brasov
      Sandu Adrian - Sfantu Gheorghe
      34 -- 40 0v gr.sup.
      Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
      Movileanu Neculae - Brasov
      Costache Marian - Brasov
      Bordas Laszlo - Santionlunca
      Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
      Dumitrascu Cristi - Brasov
      Gherghel Cristian - Fagaras
      41 -- 48 2v gr.inf.
      Burcea Daniel - Bucuresti
      Banu Dan - Ploiesti
      Tirlea Gheorghe - Brasov
      Ianovici Florin - Brasov
      Keresztes Attila - Micfalau
      Beke Hunor - Miercurea Ciuc
      Petho Katalin - Racosu de Sus
      Birta Andrei - Brasov
      49 -- 55 1v gr.inf.
      Contiu Mircea - Brasov
      Korodi Csaba - Aita Mare
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Cocan Mircea - Bucuresti
      Caranfilian Migo - Bucuresti
      Chirtoaca Ion - Ploiesti
      Marica Dan - Brasov
      56 -- 60 0v gr.inf.
      Pitac Ovidiu - Brasov
      Korodi Krisztian - Aita Mare
      Stanciu Constantin - Brasov
      Malene Petru - Fagaras
      Dumitrescu Sorin - Brasov


      Inscrieri Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica) (14.08.2022) - 18:37:44 - v5.3 / cls_2022-aug

      1. Vintila Marius, Sibiu, 1695 - 9,58 - H
      2. Drapac Gheorghe, Brasov, 747 - 9,42 - H
      3. Comsa Fulga Radu, Brasov, 1687 - 9,18 - H
      4. Volanin Rares, Sibiu, 1551 - 8,4 - H
      5. Cojocaru Nicusor, Brasov, 837 - 8,21 - H
      6. Gheorghe Ion, Bucuresti, 782 - 8,12 - HW
      7. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 1110 - 8,06 - H
      8. Cuzub Rares, Brasov, 1981 - 7,83 - H
      9. Balanean Andrei, Sibiu, 2078 - 7,8 - H
      10. Pralea Constantin, Alba Iulia, 1191 - 7,43 - HW
      11. Pica Horia, Fagaras, 2202 - 6,95 - H
      12. Cantemir Constantin Mihai, Fagaras, 1807 - 6,93 - H
      13. Marchitan Marius, Brasov, 1165 - 6,81 - H
      14. Moise Viorel, Braila, 870 - 6,76 - HW
      15. Sorban Alpar, Micfalau, 1950 - 6,73 - H
      16. Ivan Robert, Sibiu, 2258 - 6,43 - H
      17. Balasa Mihai, Sibiu, 1317 - 6,28 - H
      18. Maftei Claudiu, Bacau, 1600 - 6,04 - H
      19. Spaller Teodora, Nasaud, 1463 - 5,66 - HF
      20. Popa Mihai, Sibiu, 1694 - 5,6 - H
      21. Kovacs Attila, Covasna, 1794 - 5,6 - H
      22. Brodetchi Andrei, Sibiu, 3203 - 5,5 - H
      23. Bucurenciu Mihai, Fagaras, 3002 - 5,4 - H
      24. Gheorghita Denisa, Galati, 1668 - 5,12 - HF
      25. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1309 - 5,08 - H
      26. Pantea Mihai, Sibiu, 2431 - 5,07 - H
      27. Serban Radu, Brasov, 2770 - 5 - H
      28. Ghete Alexandru, Timisoara, 2231 - 4,8 - H
      29. Carcei Alexandra, Galati, 2743 - 4,5 - HF
      30. Simon Ecaterina, Sfantu Gheorghe, 3431 - 4 - HF
      31. Jakabos Andor, Sfantu Gheorghe, 5004 - 0
      32. Popa Robert , Targoviste, 5010 - 0
      33. Bogdan Radu, Brasov, 5012 - 0


      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VINTILA MARIUS - Sibiu
      3-2
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 CANTEMIR CONSTANTIN MIHAI - Fagaras
      2-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      2
      3 MARCHITAN MARIUS - Brasov
      1-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      4 GHEORGHITA DENISA - Galati
      1-3
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      5 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 PICA HORIA - Fagaras
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      3
      -3
      0
      1
      3 MOISE VIOREL - Braila
      1-3
      3-0
      0-3
      1
      2
      -2
      0
      1
      4 KOVACS ATTILA - Covasna
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      -3
      0
      1
      5 PANTEA MIHAI - Sibiu
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 COMSA FULGA RADU - Brasov
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      5
      1
      2 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
      1-3
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      3
      3 SORBAN ALPAR - Micfalau
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      2
      4 BRODETCHI ANDREI - Sibiu
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      5 SERBAN RADU - Brasov
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 JAKABOS ANDOR - Sfantu Gheorghe
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VOLANIN RARES - Sibiu
      0-3
      3-2
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      2 BALANEAN ANDREI - Sibiu
      3-0
      3-0
      0-3
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 MAFTEI CLAUDIU - Bacau
      2-3
      0-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      4 BUCURENCIU MIHAI - Fagaras
      3-0
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      5 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      6 BOGDAN RADU - Brasov
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 COJOCARU NICUSOR - Brasov
      1-3
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      3
      2 CUZUB RARES - Brasov
      3-1
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      3 BALASA MIHAI - Sibiu
      3-1
      2-3
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      2
      4 POPA MIHAI - Sibiu
      1-3
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      5 CARCEI ALEXANDRA - Galati
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      6 POPA ROBERT - Targoviste
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 GHEORGHE ION - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 IVAN ROBERT - Sibiu
      4 SPALLER TEODORA - Nasaud
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      3
      5 SIMON ECATERINA - Sfantu Gheorghe
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4
      6 -
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 VINTILA MARIUS - Sibiu
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      1
      2 BALANEAN ANDREI - Sibiu
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      3 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4 KOVACS ATTILA - Covasna
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      2
      2 BALASA MIHAI - Sibiu
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      3 VOLANIN RARES - Sibiu
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      4 BRODETCHI ANDREI - Sibiu
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 COMSA FULGA RADU - Brasov
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      2
      2 GHEORGHE ION - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      3 COJOCARU NICUSOR - Brasov
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      4 MAFTEI CLAUDIU - Bacau
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BUCURENCIU MIHAI - Fagaras
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 CANTEMIR CONSTANTIN MIHAI - Fagaras
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      3 SPALLER TEODORA - Nasaud
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 POPA MIHAI - Sibiu
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CUZUB RARES - Brasov
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 MOISE VIOREL - Braila
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      3 GHEORGHITA DENISA - Galati
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 SIMON ECATERINA - Sfantu Gheorghe
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      2 SORBAN ALPAR - Micfalau
      3-0
      3-1
      1-3
      2
      2
      3 PICA HORIA - Fagaras
      3-2
      1-3
      0-3
      1
      4 MARCHITAN MARIUS - Brasov
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      1
      -

      Eliminatorii Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)

      1. Vintila Marius
      ------------------------- Vintila Marius 3-0
      16. Bye
      ----------------------------------- Vintila Marius 1-3
      9. Comsa Fulga Radu
      ------------------------- Sorban Alpar 1-3
      8. Sorban Alpar
      -------------------------------------------------- Cuzub Rares 1-3
      5. Cuzub Rares
      ------------------------- Cuzub Rares 3-2
      12. Drapac Gheorghe
      ----------------------------------- Cuzub Rares 3-1
      13. Bye
      ------------------------- Bucurenciu Mihai 0-3
      4. Bucurenciu Mihai
      ----------------------------------------------------------------- Cuzub Rares 3-0
      3. Cojocaru Nicusor
      ------------------------- Cojocaru Nicusor 3-0
      14. Bye
      ----------------------------------- Cojocaru Nicusor 3-1
      11. Balanean Andrei
      ------------------------- Balanean Andrei 3-0
      6. Marchitan Marius
      -------------------------------------------------- Cantemir Constantin Mihai 1-3
      7. Gheorghita Denisa
      ------------------------- Cantemir Constantin Mihai 1-3
      10. Cantemir Constantin Mihai
      ----------------------------------- Cantemir Constantin Mihai 3-2
      15. Bye
      ------------------------- Volanin Rares 0-3
      2. Volanin Rares


      Clasament Hobby-14.08.2022, ora 8,45 (Duminica)

      1. Cuzub Rares - Brasov
      2. Cantemir Constantin Mihai - Fagaras
      3 -- 4
      Vintila Marius - Sibiu

      Cojocaru Nicusor - Brasov
      5 -- 8
      Bucurenciu Mihai - Fagaras
      Volanin Rares - Sibiu
      Sorban Alpar - Micfalau
      Balanean Andrei - Sibiu
      9 -- 12
      Drapac Gheorghe - Brasov
      Gheorghita Denisa - Galati
      Comsa Fulga Radu - Brasov
      Marchitan Marius - Brasov
      13 -- 19 1v gr.sup.
      Gheorghe Ion - Bucuresti
      Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Pica Horia - Fagaras
      Moise Viorel - Braila
      Balasa Mihai - Sibiu
      Popa Mihai - Sibiu
      20 -- 24 0v gr.sup.
      Maftei Claudiu - Bacau
      Spaller Teodora - Nasaud
      Kovacs Attila - Covasna
      Brodetchi Andrei - Sibiu
      Simon Ecaterina - Sfantu Gheorghe
      25 -- 27 1v gr.inf.
      Ghete Alexandru - Timisoara
      Carcei Alexandra - Galati
      Jakabos Andor - Sfantu Gheorghe
      28 -- 31 0v gr.inf.
      Gheorghe Catalin - Ploiesti
      Serban Radu - Brasov
      Popa Robert - Targoviste
      Bogdan Radu - Brasov

      Nemotivati:
      -Pantea Mihai -Sibiu
      -Ivan Robert- Sibiu
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #4
        Vișan Bogdan, Târgoviște, Open.

        Comentariu


        • #5
          Ghețe Alexandru, Timișoara - Hobby. Mulțumesc!

          Comentariu


          • #6
            Se înscrie din Brașov la avansați
            Matsumoto Paul
            Birta Andrei
            Maftei Robert


            Iar la hobby
            Cuzub Rareș.

            Comentariu


            • #7
              Se înscrie Apopei Rareș ,

              Brașov, Avansati

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie Contiu Mircea
                din Brasov la Avansati

                . Multumesc!

                Comentariu


                • #9
                  Munteanu Ion. Avansati. Brașov.

                  Comentariu


                  • #10
                    Orban Alexandru

                    Orban Marius,



                    Lugoj, open

                    Comentariu


                    • #11
                      - Popescu Apreotesei Mihai, Straoane - mp 32.32, O la Open
                      Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                      FH: Butterfly Dignics 05
                      BH: Tibhar Grass D.TecS

                      Comentariu


                      • #12
                        Anghel Liviu,

                        Ploiesti, avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Buna ziua,
                          ​​​​​​Mircea Neagu, Constanta, Elite.


                          Multumesc!

                          Comentariu


                          • #14
                            Tataru Tiberiu din Tirgu jiu/ Open!


                            Mitar Marius Tiiberiu din Sannicolau Mare/ avansati

                            EDIT
                            Open

                            Comentariu


                            • #15
                              Stoicescu Gheorghe, , Iedera-DB , Hobby . Mulțumesc !

                              Comentariu


                              • #16
                                Salutare tuturor


                                Caranfilian Migo.... Bucuresti Avansati


                                Sa ne revedem sanatosi.
                                Multumesc

                                Comentariu


                                • #17
                                  Gheorghe Ion/ București / Hobby .
                                  Mulțumesc.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se inscrie Lenart Kendi Istvan

                                    din Tg Secuiesc la Avansati. Va multumesc.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Din Brasov:

                                      Tirlea Gheorghe - avansati;
                                      Comsa Fulga Radu - avansati;
                                      Dumitrascu Cristi - hobby;
                                      Neagu Vlad - hobby;

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se înscriu:

                                        Gita Dan,
                                        Profiroiu Dorel,
                                        Sandu Adrian
                                        Gabor Sebastian,

                                        din Sfântu Gheorghe, la avansați.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Fekete Istvan Arad Open

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Craciun Mihaita,

                                            Brașov,Avansati

                                            Mulțumesc


                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Brasov

                                              Elite
                                              Bokor Zoltan Jr

                                              Hobby
                                              Saulea Bogdan
                                              13 Rules

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Petculescu Giani

                                                avansati Ploiești

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Toma Dan

                                                  -open-Sf.Gheorghe

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X