Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Valentin Dorca Lugoj 29.12.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Valentin Dorca Lugoj 29.12.2012

    Lugojenii sponsorizati de Valentin Dorca vor organiza impreuna si in acest an Cupa de Iarna "Valentin Dorca" editia a IV-a 2012

    TURNEU: Cupa de Iarna "Valentin Dorca" editia a IV-a 2012.
    TIP TURNEU: Amatori, Elite si Fete.
    LOCALITATEA: Lugoj.
    DATA: 29 Decembrie 2012.
    ORA: 9:00-18:00 (atat avem rezervata sala si speram ca toti sa fim prezenti la ora 9 ca cel tarziu la 10 sa incepem).
    SALA: Lavinia Milosovici, Lugoj, str. Caransebeșului (vis-a-vis de Lidl)
    TIP MESE: Joola, Stiga
    NR. MESE: 4 - 6.
    SPATIU DE JOC: Foarte mare.
    TAXA PARTICIPARE: GRATIS! PENTRU TOATA LUMEA.
    SISTEMUL DE JOC: Grupe inferioare, grupe superioare si eliminatorii, 3 seturi din 5.
    MATERIALUL DE PREMIERE: Diplome (de participare la toata lumea), medalii, cupe, echipament sportiv + 2 premii speciale (nu spunem la cine)

    Se asigura:
    - apa plata, minerala, suc si produse de patiserie.
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Direct la sala (dar as prefera sa o faceti inainte), pe forum si de preferinta cel mai bine pe e-mail valymaxxis(at)yahoo.com sa ne fie mai usor... va rog sa specificati la insrierea dvs. numele, prenumele, locatia si varsta
    http://www.facebook.com/events/31389...n_user_invited
    Lemn: Butterfly Petr Korbel
    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

  • #2
    "TAXA PARTICIPARE: GRATIS! PENTRU TOATA LUMEA."
    Sincere felicitari! Un exemplu de urmat pentru toti cei care vor sa promoveze acest sport!

    Comentariu


    • #3
      Dan Petrov Timișoara 44 pentru ca o sa fiu acasa si nu la București.

      Comentariu


      • #4
        Din caransebes se inscriuCu mare drag fratii Gavrilovici;Estera-15 ani,
        Timotei-14
        David- 12
        Lidia- 9
        Nicu - 8

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de costinmotoroi Vezi post
          "TAXA PARTICIPARE: GRATIS! PENTRU TOATA LUMEA."
          Sincere felicitari! Un exemplu de urmat pentru toti cei care vor sa promoveze acest sport!
          La Lugoj de 4 ani de cand organizeaza Vali cupele de iarna si de vara tot timpul au fost si vor fi cu participare Gratis!
          Lemn: Butterfly Petr Korbel
          BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

          Comentariu


          • #6
            Buna seara,
            multumesc frumos ne vedem la concurs
            - - - Actualizat - - -
            Buna seara,sunteti inscris,ne vedem la concurs o seara frumoasa.
            - - - Actualizat - - -
            Buna seara,v-am inscris,ne vedem la cupa,o seara frumoasa.
            - - - Actualizat - - -
            Buna seara,
            Toata lumea e pe lista va asteptam cu mare drag,ne vedem la cupa,o seara frumoasa.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de dantim Vezi post
              Dan Petrov Timișoara 44 pentru ca o sa fiu acasa si nu la București.
              Ooooooooo!!! de cand te astept d-le Dan...ca ultima data cand ne-am intalnit in groapa la Timișoara nu prea erai in forma )...sa ne vedem sanatosi...Numai Bine!
              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de drukeru Vezi post
                Ooooooooo!!! de cand te astept d-le Dan...ca ultima data cand ne-am intalnit in groapa la Timișoara nu prea erai in forma )...sa ne vedem sanatosi...Numai Bine!
                Poate vine si Piri si mergem impreuna.

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de dantim Vezi post
                  Poate vine si Piri si mergem impreuna.
                  Sper sa vina si el..il combini tu daca vi...oricum pana la turneu sper sa ne vedem pe la Bogy la pestalozzi...
                  BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                  "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de drukeru Vezi post
                    Sper sa vina si el..il combini tu daca vi...oricum pana la turneu sper sa ne vedem pe la Bogy la pestalozzi...
                    O sa ne vedem si la Bogy ca vreau sa ma intilnesc si cu el si pe Piri sper sa il combin .
                    De curentat tot o sa ma curentezi ca am vazut filmari cu tine si mia placut dar sper cit mai greu,un 220 nu la 380

                    Comentariu


                    • #11
                      Intre Craciun si Anul nou, e obligatoriu sa facem putina miscare, asa ca vin si eu
                      Matei Dumitru din Deva, 62 de ani.

                      Comentariu


                      • #12
                        Domnu' Matei, aduceti si restu jucatorilor de la Deva... avem nevoie de jucatori buni si pt categoria de elite... poate de data asta ne onoreaza cu prezenta si cei de la Arad ... ca de la Timisoreni ne asteptam sa vina destul de multi dar mai mult pt categoria de amatori si fete
                        Lemn: Butterfly Petr Korbel
                        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Radu668 Vezi post
                          Domnu' Matei, aduceti si restu jucatorilor de la Deva... avem nevoie de jucatori buni si pt categoria de elite... poate de data asta ne onoreaza cu prezenta si cei de la Arad ... ca de la Timisoreni ne asteptam sa vina destul de multi dar mai mult pt categoria de amatori si fete
                          Am sa incerc sa-i mobilizez

                          Comentariu


                          • #14
                            Nea' Titi, (i)mobilizati-l pe Leo...la podea din partea mea...)...Va asteptam cu drag !
                            BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                            "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                            Comentariu


                            • #15
                              Vin si eu la Lugoj,la plimbare si sa joc si ping-pong cu prieteni vechi[Doamne Titi...!] si noi care-i voi gasi acolo.GHE.NICU-DT SEVERIN.

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de drukeru Vezi post
                                Nea' Titi, (i)mobilizati-l pe Leo...la podea din partea mea...)...Va asteptam cu drag !
                                Am inteles!... Sa traiti !
                                - - - Actualizat - - -
                                Postat în original de iscusitulnik Vezi post
                                Vin si eu la Lugoj,la plimbare si sa joc si ping-pong cu prieteni vechi[Doamne Titi...!] si noi care-i voi gasi acolo.GHE.NICU-DT SEVERIN.
                                Bine ca vii si tu, sa am pe cine bate

                                Comentariu


                                • #17
                                  Andone Claudiu- Cugir
                                  4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Costeant Tiberiu,Margina ,37 ani
                                    Blade:Stiga Allround

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de &1c Vezi post
                                      Andone Claudiu- Cugir
                                      In sfarsit, sa va cunosc si eu... ...Stima!
                                      BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                                      "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de drukeru Vezi post
                                        In sfarsit, sa va cunosc si eu... ...Stima!
                                        reciproc.
                                        4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Buna ziua.
                                          de la Resita se inscriu.
                                          PARVU NICOLAE.FRANT NICU,CORBU SORIN,SORESCU DEAN la elit
                                          PARFENIE CONSTANTIN,MUNTEANU CONSTANTIN,SIMION DAN la amatori

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            OOOOO vin resitenii... abea asteptam sa veniti
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Avem in jur de 40 inscrisi pana acum, pt categoria elite doar vreo 15... s-au anuntat si baietzii de la Petrila... o sa fie un concurs pe cinste
                                            Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de Radu668 Vezi post
                                              OOOOO vin resitenii... abea asteptam sa veniti

                                              - - - Actualizat - - -

                                              Avem in jur de 40 inscrisi pana acum, pt categoria elite doar vreo 15... s-au anuntat si baietzii de la Petrila... o sa fie un concurs pe cinste
                                              Petrila !!! Vin mineri peste noi !!!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Bogdan Mandru- Hunedoara pt elite ! Sarbatori fericite si sa ne vedem sanatosi
                                                Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                                                Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Sarbatori Fericite! si tie Bogdane... te asteptam ... mobilizeaza-l si pe dl Leo
                                                  Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                                  BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X