Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu-B-GALATI 06.04.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu-B-GALATI 06.04.2013



    Turneu-B-Galați 06.04.2013



    - Sala : ADR - Galați

    - Ora : 10:00 AM

    - Adresa : - Bdul. George Cosbuc 122 - 124 , Galați...

    - Intre strazile : Mihai Eminescu si Muzicii

    - Mese : - 5 buc. Tibhar Top, aprobate ITTF...

    - Taxa : 15 ron

    - NU SE ASIGURA MINGI DE CONCURS .

    - Premii : diplome ...

    -Pentru Relatii Suplimentare - Staicu Adrian-0751840078

    -Organizatori: Staicu Adrian

    -Va rugam sa precizati pozitia in clasament
    0751840078, stadinadi@yahoo.com
    G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

  • #2
    Giosan Marcel, 592 - primul la datorie!
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      din Brăila,momentan:Ion Marius -226
      Panait Adrian-795

      Comentariu


      • #4
        se subintelege ca sinteti invitat de onoare , prietenii stiu de ce...
        0751840078, stadinadi@yahoo.com
        G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

        Comentariu


        • #5
          Multumesc de invitatie d-le Paul ! Nu stiu daca voi participa, pt. ca am avut un examen important si nu am putut sa joc deloc de 1 luna si jumatate ( exceptand luni, cand am facut prima miscare ), insa voi veni cel putin sa te salut si sa ii vad la joc pe toti baietii (, ) pe care ii apreciez foarte mult.

          Comentariu


          • #6
            Ne bagam si noi:
            Pizlaru Ionel si Corcoz Costin

            Comentariu


            • #7
              Galați:
              Pintilie Nela
              Badache Cristinel
              Toma Radu
              Mocanu Delia
              Badache Andreea
              0751840078, stadinadi@yahoo.com
              G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

              Comentariu


              • #8
                Giușca Florian - Galați, nou
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #9
                  Arion Costel - Marasesti - 464
                  Bl: Primorac off+
                  fh: Tibhar evolution MX-P
                  bh: Tibhar evolution MX-P

                  Comentariu


                  • #10
                    Din București, manati de atractia meleagurilor natale si totodata, de bucuria pe care o implica jocul cu mingea de celuloid, isi anunta inscrierea la acest turneu urmatorii jucatori:
                    -Baluta Silviu, pozitia 800 in clasament;
                    -Frunza Catalin, pozitia 2712 in clasament.
                    __________________________________________________ _________________
                    Multumim organizatorilor pentru ocazia oferita de a participa la acest turneu. Succes tuturor!

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
                      Ne bagam si noi:
                      Pizlaru Ionel si Corcoz Costin
                      Tot din Focșani: Oanes Gabriel,Sava Sinel, Dumbrava Daniel, Graur Robert, Neculai Alin
                      - - - Actualizat - - -
                      Anghelache Nicusor din Focșani
                      - - - Actualizat - - -
                      Postat în original de raducu Vezi post
                      Multumesc de invitatie d-le Paul ! Nu stiu daca voi participa, pt. ca am avut un examen important si nu am putut sa joc deloc de 1 luna si jumatate ( exceptand luni, cand am facut prima miscare ), insa voi veni cel putin sa te salut si sa ii vad la joc pe toti baietii (, ) pe care ii apreciez foarte mult.
                      Eu te astept pregatit cu *coperta de la catalog* (asta daca mai treci de grupa inferioara)!!!

                      Comentariu


                      • #12
                        Costi, singura voastra sansa reala o veti avea cand voi iesi la pensie . Ma gandesc chiar - ca sa plecam cu sanse egale - pana atunci eu sa nu mai joc deloc

                        Comentariu


                        • #13
                          Datorita conditiilor meteo,favorabile mie,voi fi si eu prezent.Multumesc METEO.

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de raducu Vezi post
                            Costi, singura voastra sansa reala o veti avea cand voi iesi la pensie . Ma gandesc chiar - ca sa plecam cu sanse egale - pana atunci eu sa nu mai joc deloc
                            Tu te gandesti sa nu mai joci deloc,eu chiar nu mai joc deloc... Asa ca,oricum esti avantajat un pic. Sa vii maine sa-ti recomand un loc frumos in care poti sa te bucuri de pensie! Sunt sigur ca vom gasi niste bere rece la dom' Paul!
                            - - - Actualizat - - -
                            Din Barlad:
                            Bularda Iulian si David Dorin

                            Comentariu


                            • #15
                              Costi, cred ca eu voi fi primul ,de data asta...la pensie bineinteles,dintre voi toti.
                              In concordata cu conditiile meteo,parca in loc de bere rece ,ar merge ceva mai cald.

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de Corneliu_GL Vezi post
                                Costi, cred ca eu voi fi primul ,de data asta...la pensie bineinteles,dintre voi toti.
                                In concordata cu conditiile meteo,parca in loc de bere rece ,ar merge ceva mai cald.
                                Chiar acum vorbeam cu Ionel Pazlaru care-mi spunea ca are o revansa de luat... Asa ca maine ai o gramada de treaba cu el! Referitor la ceva cald, cred ca ar cam merge o tuica fiarta la malul Dunarii!

                                Comentariu


                                • #17
                                  Cu Ionel si cu tine ,voi juca intotdeauna cu mare placere.Tuica fiarta prefer sa o bem la nea Paul in sala ,caci pe malul Dunarii sigur ne udam la "bascheti"

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Iese Dunarea din matca? Atunci la nea Paul sa fie! Ne vedem dimineata la sala...,mai povestim,mai jucam, chiar mi-era dor de un turneu la Galați.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Grupe Inferioare:
                                      1) Corcoz Costin,Staicu Adrian,Lungu Sandel,Giosan Marcel,Panait Adrian,Oanes Gabriel,Ghiba Ioana,Lupascu Dan,Frunza Catalin
                                      2)Pizlaru Ionel,Zainescu Cornel,Arion Costel,Mitu Emanuel,Pintilie Nela,Szablyar Eugen,Dragomir Paul,Mocanu Delia,Keremes Adrian
                                      3)Dumbrava Daniel,David Dorin,Sava Sinel,Dutu Constantin,Giol Mihai,Toma Radu,Neculai Alin,Anghel Gabriel,Badache Cristinel
                                      4)Lefter Costel,Ionita Valentin,Bularda Iulian,Graur Robert,Gutu Victor,Balauta Silviu,Podasca Traian,Dumitrache Marius,Badache Andreea
                                      5)Radu Costica,Ion Marius,Tihan Silviu,Peiu Cosmin,Mureșan Ion,Anghel Cristinel,Giusca Florin,Serban Mihai
                                      - - - Actualizat - - -
                                      0751840078, stadinadi@yahoo.com
                                      G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Inundatie mare. Se revarsa Dunarea la ... ADR!

                                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          dupa o zi lunga , rezultate partiale:
                                          1. Giol Mihai
                                          2. Pintilie Nela
                                          3-4. Pizlaru Ionel
                                          3-4. Radu Costica
                                          0751840078, stadinadi@yahoo.com
                                          G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Felicitari baieti ptr concursul reusit de azi....Felicitari Costica,pentru jocul tau....Meciuri frumoase si rezultate pe masura.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Felicitari lui Mihai (Giol )pt castigarea turneului ! M-a batut pe merit in semifinale, dar voi incepe din nou sa ma antrenez si sper sa schimb situatia. Felicitari si Nelei, in special pt victoriile la David Dorin si la Paslaru I.
                                              Marius, multumesc pt felicitari. Am facut doua meciuri foarte frumoase impreuna. Si eu te felicit pt jocul spectaculos. Daca vom incepe antrenamente regulate, eu spun ca in 3-4 luni ne putem pune la punct si sa jucam ce jucam candva. Ii multumesc d-lui Paul pt tot ce a facut ca acest turneu sa se poata disputa in conditii bune si, de asemenea, lui Adi Staicu pt efortul depus.
                                              Sa ne vedem cu bine la urmatorul !

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                felicitari tuturor participantilor dar in special pentru Pintilie Nela
                                                - - - Actualizat - - -
                                                felicitari tuturor participantilor dar in special pentru Pintilie Nela
                                                Salutari si urari de bine si multa sanatate la toti mie dor de voi

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Dorul e rezumatul perfect a ceea ce conteaza cu adevarat în viata ta.Nici nu stiti cat imi lipsiti !
                                                  Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X