tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 1 din 64 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 957

Subiect: TURNEUL "CAMPIONILOR" 7 decembrie 2013 - Brasov

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    4.958
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 6 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 h N/A
    Reputație
    14706

    TURNEUL "CAMPIONILOR" 7 decembrie 2013 - Brasov

    TURNEUL CAMPIONILOR AMATUR
    LOCALITATEA: BrasovDATA: 07 decembrie 2013
    INSCRIERI: Pe forum ;– ultima inscriere joi 5 decembrie ora 21,00; ultima retragere, vineri 6 dec, ora 21.00
    SISTEMUL DE JOC: grupe inf. + grupe sup. si eliminatorii- 3 din 5
    TAXA PARTICIPARE de 35 Lei. Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.
    CAPI DE SERIE: conform clasamentului AmaTur la zi;
    ATENTIE: Grupele vor fi alcatuite de vineri seara, pe baza listei de inscrieri de la ora 21,00. Orice inscriere/retragere ulterioara nu va fi luata in considerare.;
    Total nr mese (open + amatori) 40, in doua sali;
    Alimente (fara plata): Dimineata: apa plata si un sandwich Mc`Donald's; Pranz: meniu (gulas la ceaun)

    TURNEUL PENTRU AMATORI
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,00
    LOC DE DESFASURARE : Sala Sporturilor Brasov (langa Gara Brasov- cum se iese din Gara , la stanga);
    Loc de parcare: sute de locuri, la discretie, chiar langa sala;
    NUMAR PARTICIPANTI 192, inscrieri in ordinea clasamentului (ar fi frumos daca va inscrieti numai atunci cand aveti certitudinea ca puteti participa);
    NR MESE (amatori): 22 mese "Joola Transport" -( trei grupe de sase, la doua mese).
    Desfasurare: 32 grupe de sase, se califica primii patru, 32 gr sup, se califica primii doi, tablou elim de 64;
    Taxa va fi incasata de capul de serie si transmisa organizatorilor dupa inceperea jocurilor;
    Garantat:Competitia va incepe la ora 9, pt gr. inf. : un exemplar pe usa de la intrare(nr. grupa si nr masa) si un exemplar pe masa de joc;
    - Se ofera cupe, medalii, diplome pentru primii 4 clasati si diplome pt locurile 5-8;
    Organizatori locali: Gelu Vladoiu 0722 315757 sau 0753529773 si Razvan Tutoveanu
    Organizatori AmaTur: Florin Apian, Sorin Botirca si Dan Bodeanu

    TURNEUL OPEN
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,00
    LOC DE DESFASURARE: Sala de sport din Sanpetru-Brasov, foarte aproape de centura Brasov (3 min), conditii excelente, iluminat artificial perfect. dezumidificatoare condens, suprafata de joc calitate*****. Ar fi indicat ca la ora 8,30 sa va reuniti cu cei care sunt cazati in Hotel Stop(PECO ROMPETROL),...astfel evitati sa cautati sala. http://www.sportprimaverii.ro/Sala-Sport/
    NUMAR DE PARTICIPANTI 112 Inscrieri in ordinea clasamentului ; in cazul in care in care se depaseste nr de participanti, amatorii cu mediile cele mai mici se trec cu prioritate la "avansati";
    Mese de joc: 16mese tip JOOLA cate una / grupa;
    mesele, despartitoarele si mingile sunt asigurate de Dl. Beltechi Dumitru (Emi).
    Desfasurare: 16 grupe de cate 7, se califica primii 4 ; 16 grupe superioare de 4, se califica primii 2; eliminatorii de 32. Fazele finale se vor disputa in Sala Sporturilor Brasov.
    - Avand in vedere ca sala este situata in Sanpetru, veti fi asteptati in PECO ROMPETROL la orele 8,30 (aici sunt cazati si coordonatorii si este mai simplu sa plecati impreuna) sau de la singura intersectiea centurii (Brasov-Sanpetru), mergeti aprox 1 km (spre Sanpetru) , veti intalni un panou publicitar pe dreapta care va indica traseul (imediat stanga).
    Unii din Dvs cunoasteti deja traseul si sper ca nu stric confortul psihic celor ce nu gasesc locatia.
    - Se ofera cupe, medalii, diplome pentru primii 4 clasati si diplome pt locurile 5-8;
    Organizatori locali: Gelu Vladoiu 0722 315757 sau 0753529773 si Dumitru Beltechi (EMI), care asigura logistica acestei sali
    Organizatori AmaTur: Florin Apian, Sorin Botirca si Dan Bodeanu

    ALTE INFORMATII :
    Taxa de participare: de 35 Lei va fi utilizata integral pentru cheltuielile de turneu;
    Deoarece grupele sunt alcatuite din timp, la ora-9,00 vor putea incepe competitia, fara asteptare suplimentara (grupele inferioare le veti gasi : un exemplar pe usa de la intrare(nr. grupa si nr masa) si un exemplar pe masa de joc;
    -Orice lipsa a unor participanti sau intarziati, NU afecteaza inceperea jocurilor, iar la sfarsitul partidelor se vor puncta absentii cu zero victorii, si binenteles se trec si in lista nemotivatilor;
    CAZARE: - Pensiunea Fun Park ** http://www.funparkbrasov.ro/ se afla langa hotel "STOP" la intersectia cu centura Brasov ,langa centura, aproape de sala din Sanpetru. tel. 0720013944(80 lei pe cam /pat dublu) . Va rugam sa apelati direct pentru rezervari!

    PENTRU BUNA DESFASURARE A TURNEULUI:
    - Rog fiecare participant sa mentioneze categoria la care doreste sa participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, in sensul ca open-istii (media 19 ^) nu pot juca la amatori;
    - Organizatorii NU vand absolut nimic, iar daca cei care va servesc cu mancare , pe bonuri, au ceva produse ( pe langa /la vanzare), va recomand sa nu cumparati decat daca preturile sunt foarte mici. Firma care va serveste cu acel meniu (gratuit) nu apartine organizatorilor , si este posibil sa aduca sucuri, bere, etc. Alegeti alta varianta , cum ar fi Gara (la 2 min) unde preturile sunt ca peste tot in Romania.
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 11.11.2013 la 14:56.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    58
    Postări
    5.139
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    164 z 5 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 h 24 m
    Reputație
    10315
    GALA CAMPIONILOR

    In cadrul festivitatii de premiere se vor decerna titlurile:

    Campioni judeteni AmaTuR – primii clasati din fiecare judet (cu minim 6 participari in 2013)
    Maestru AmaTuR – celui mai bine clasat varstnic jucator (peste 50 ani)
    Lady AmaTuR – celei mai bine clasate participante
    Junior AmaTuR – celui mai bine clasat junior 14 ani (anul nasterii 1999 -2002)
    Junior AmaTuR - celui mai bine clasat copil 10 ani (anul nasterii 2003-2007)
    Special AmaTuR – unui participant la categ. Persoane cu dizabilitati;
    Cel mai activ centru de copii din 2013
    Cel mai activ organizator al anului 2013
    Primii 4 clasati la fiecare din cele doua categorii ale turneului;
    Primii 3 clasati in circuitul AmaTuR 2013;
    Cel mai bine clasat jucator nelegitimat 2013
    Se va acorda “Trofeul AmaTuR 2013
    Trofeul este transmisibil si va intra in posesia castigatorului circuitului pana la urmatorul turneu final.
    Clasamentul final va fi cel actualizat in urma inregistrarii rezultatelor turneului final din 7 decembrie 2013.
    Daca primii clasati la categoriile “Maestru AmaTuR” si “Junior AmaTuR” au primit acest titlu in anii anteriori, titlul se va acorda urmatorului clasat.
    Organizatorii Turneului Campionilor si ai Circuitului AmaTuR multumesc partenerilor care au dorit sa participe la festivitatea noastra de sfarsit de an.
    Vor fi prezenti, atat in calitate de invitati, cat si de sponsori:
    *--S.C. PORTA DOORS Bucuresti, prin d-l Viorel Birloveanu
    *--S.C. ANDROGIR Bucuresti prin d-l Gelu Popescu
    *--S.C. TT SHOP Bistrita prin d-l Rasvan Crisan
    *--S.C. TT SPORT Bucuresti prin d-l Valentin Mircea
    *--S.C. VIVA SPORT Bucuresti prin d-l Tiberiu Tanase
    Deasemenea, multumim d-lor
    Emi Beltechi in dubla calitate de sponsor al competitiei si organizator al turneului OPEN la sala din Sanpetru;
    Gheorghe Vlase pentru amabilitatea de a oferi unul din premiile competitiei.

    Va invitam cu drag la ultima si cea mai asteptata sarbatoare a tenisului de masa AmaTuR din 2013
    Ultima modificare făcută de Dan2; 04.12.2013 la 17:59.

  3. #3
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.183
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    441 z 22 h 56 m
    Timp online pe zi
    3 h 46 m
    Reputație
    15940
    Inscrieri Amatori - on 06-Dec-13 at 21:08:52
    1. Toma Iulian, Braila, 74 - 18.7 - AW
    2. Miron Mihai, Cluj Napoca, 81 - 18 - AH
    3. Boata Edgar, Arad, 83 - 17.9 - A
    4. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 84 - 17.9 - A
    5. Dumbrava Daniel, Focsani, 87 - 17.3 - A
    6. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 88 - 18.8 - A
    7. Vlase Gheorghe, Slobozia, 98 - 16.9 - A
    8. Petrov Dan, Timisoara, 99 - 18.3 - A
    9. Zedler Csaba, Agnita, 100 - 16.8 - AW
    10. Anita Dorel, Brasov, 102 - 18.4 - A
    11. Chirap Dan, Gura Humorului, 103 - 16.6 - A
    12. Tipser Gabriel, Sighisoara, 111 - 17.5 - A
    13. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 113 - 16.1 - AW
    14. Hutanu Alin, Brasov, 114 - 16.2 - A
    15. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 119 - 16.2 - A
    16. Trocan Nicolae, Mioveni, 121 - 15.6 - AW
    17. Tutoveanu Razvan, Brasov, 124 - 17 - AW
    18. Andone Claudiu, Cugir, 126 - 17.2 - A
    19. Darmaz Ion, Targoviste, 127 - 15.4 - AW
    20. Munteanu Octavian, Tecuci, 128 - 17.4 - AW
    21. Jaouir Khaled, Bucuresti, 133 - 15.2 - AW
    22. Toncean Mircea, Reghin, 135 - 15.2 - AW
    23. Corneanu Sorin, Botosani, 136 - 15.1 - A
    24. Nicula Dumitru, Agnita, 139 - 15 - AW
    25. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 144 - 14.3 - A
    26. Catricicau Adrian, Baia Mare, 147 - 18.6 - A
    27. Miron Liviu, Campina, 148 - 17.7 - A
    28. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 149 - 14.6 - A
    29. Banescu Dragos, Pitesti, 151 - 14.9 - A
    30. Nistor Iosif, Siculeni, 152 - 14.8 - A
    31. Sofian Corneliu, Suceava, 153 - 14.7 - AW
    32. Ivan Valentin, Campina, 157 - 16 - A
    33. Kaposta Victor, Arad, 158 - 14.4 - A
    34. Tomica Silviu, Bucuresti, 160 - 18.2 - A
    35. Padurariu Costel, Brasov, 163 - 14.6 - A
    36. Craciun Calin, Oradea, 166 - 18.3 - A
    37. Nistor Florin, Comanesti, 167 - 16.2 - A
    38. Luta Petre, Bucuresti, 168 - 16.1 - A
    39. Nica Ionut, Brasov, 173 - 18.6 - A
    40. Constantinovici Ciprian, Liteni, 174 - 15.8 - A
    41. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei, 175 - 14.4 - A
    42. Dena Corneliu, Giurgiu, 177 - 18.7 - A
    43. ON HO, Bucuresti, 178 - 17.9 - A
    44. Puscas Arpad, Gherla, 179 - 16.4 - A
    45. Popa Mircea, Brasov, 181 - 14.1 - AW
    46. Antohi Ioan, Sighetu Marmatiei, 185 - 15.2 - AW
    47. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 186 - 14 - A
    48. Gorum Adrian, Topoloveni, 190 - 17.4 - A
    49. Benyovski Bela, Sibiu, 192 - 13.7 - A
    50. Bucsan Romeo, Pitesti, 193 - 15.2 - A
    51. Matei Razvan, Bucuresti, 196 - 13.5 - A
    52. Vlaisan Vasile, Vicovu De Jos, 198 - 15.1 - A
    53. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 199 - 18.7 - AW
    54. Nedelcu Marin, Bucuresti, 203 - 17.5 - A
    55. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 209 - 14.6 - A
    56. Somlea Darian, Cisnadie, 210 - 13.1 - A
    57. Bodin Ion, Tecuci, 212 - 17.4 - A
    58. Mihaila Nicolae, Breaza, 213 - 17.5 - A
    59. Matei Dumitru, Deva, 215 - 12.9 - AW
    60. Lefter Costel, Galati, 217 - 17.9 - A
    61. Cristescu Cristian, Bucuresti, 218 - 12.6 - A
    62. Tanase Horia, Bucuresti, 221 - 17.8 - A
    63. Medeleanu Stefan, Constanta, 225 - 12.3 - AW
    64. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 229 - 17.2 - A
    65. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 235 - 12.4 - A
    66. Serban Liviu, Onesti, 240 - 13 - A
    67. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 243 - 14.9 - A
    68. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 246 - 13.6 - AW
    69. Marin Floricel, Brasov, 247 - 13.5 - AW
    70. Theodorescu Alex, Bucuresti, 248 - 12.2 - A
    71. Antal Denes, Brasov, 250 - 16.1 - AW
    72. Stoica Mihai, Mioveni, 256 - 11.8 - AW
    73. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 258 - 13.5 - A
    74. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 262 - 18.1 - A
    75. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 264 - 13.8 - A
    76. Kezdi Janos, Corund, 269 - 12.4 - A
    77. Rusea Gheorghe, Breaza, 270 - 12.6 - A
    78. Pop Zoltan, Dej, 273 - 15.3 - A
    79. Rojnita Sebastian, Bacau, 274 - 13.6 - A
    80. Papacu Bejoli, Bucuresti, 275 - 12.4 - A
    81. Dani Leo, Arad, 277 - 12.7 - A
    82. Tomica Andrei, Bucuresti, 281 - 16.2 - AJC
    83. Spaller Tiberiu, Nasaud, 282 - 11.5 - A
    84. Voicu Corneliu, Brasov, 283 - 18.5 - A
    85. Grama Mihai, Azuga, 285 - 15.3 - AW
    86. Motoroiu Marcel, Dej, 286 - 15.1 - A
    87. Poenaru Adrian, Bucuresti, 292 - 12.4 - A
    88. Mustocea Andrei, Petrila, 293 - 17.9 - A
    89. Mihalcea Dumitru, Slobozia, 294 - 15.5 - A
    90. Codreanu Laurentiu, Buzau, 298 - 16.7 - A
    91. Biro Attila, Miercurea Ciuc, 300 - 16.5 - A
    92. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 301 - 10.8 - A
    93. Marian Florin, Reghin, 304 - 16.8 - A
    94. Munteanu Ion, Comanesti, 306 - 12.3 - A
    95. Ticu Dorin, Bacau, 307 - 11.8 - A
    96. Kromek Iulian, Cugir, 309 - 15.6 - A
    97. Marian Calin, Reghin, 312 - 13 - A
    98. Sana Doru, Cluj Napoca, 313 - 11.8 - A
    99. Barac Marius, Sibiu, 314 - 11.6 - A
    100. Negrean Ioan, Sibiu, 315 - 11.5 - A
    101. Grecu Gheorghe, Bistrita, 316 - 12.2 - AW
    102. Cocean Valer, Baraolt, 320 - 17.5 - A
    103. Eftimie Adrian, Agnita, 321 - 14.1 - AW
    104. Ursulescu Ioan, Bacau, 322 - 11.9 - AW
    105. Presura Eugen, Slobozia, 323 - 16.6 - A
    106. Comis Marian, Slobozia, 325 - 16 - A
    107. Niculae Dan, Bucuresti, 326 - 13.1 - A
    108. Vita Istvan, Reghin, 328 - 16.8 - A
    109. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 332 - 16.6 - A
    110. Bacanu Paulian, Brasov, 333 - 15.6 - A
    111. Stolearenco Igor, Galati, 334 - 14.1 - A
    112. Dumitrescu Mircea, Ploiesti, 335 - 13.7 - A
    113. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 340 - 12 - A
    114. Ciobanu Daniel, Blaj, 341 - 11.8 - A
    115. Bozga Razvan, Baicoi, 344 - 14 - A
    116. Brulea Petre, Ploiesti, 345 - 10.7 - A
    117. Constantin Gabriela, Bucuresti, 349 - 13.1 - AFH
    118. Laur Boro, Sinaia, 351 - 16 - A
    119. Rada Florin, Pitesti, 352 - 15.6 - A
    120. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 353 - 11 - AW
    121. Puiulet Iosif, Agnita, 358 - 12.5 - A
    122. Silviu Niculae, Bucuresti, 359 - 10.7 - A
    123. Coman Emil, Breaza, 365 - 14.3 - A
    124. Paun Daniel, Bucuresti, 370 - 17.1 - A
    125. Radu Aurel, Bucuresti, 371 - 14.6 - A
    126. Neamtu Adrian, Gherla, 373 - 11.6 - A
    127. Morosan Marian, Suceava, 385 - 9.2 - A
    128. Dracea Gabriel, Sinaia, 392 - 14.8 - A
    129. Sava Sinel, Focsani, 394 - 12.3 - A
    130. Cucu Cristin, Targoviste, 397 - 10.5 - A
    131. Rus Andrei, Brasov, 401 - 15.2 - AW
    132. Dima Victor, Azuga, 402 - 14.7 - A
    133. Ene Diana, Pitesti, 404 - 12.1 - AF
    134. Ghile Ioan, Oradea, 405 - 10.7 - A
    135. Dospinescu George, Bucuresti, 408 - 16.1 - A
    136. Niculescu Gabriel, Bucuresti, 410 - 13.5 - AH
    137. Muntoiu Theodor, Pitesti, 412 - 12 - AJ
    138. Mihai Bianca, Pitesti, 413 - 9.5 - AJF
    139. Dima Nicu, Bucuresti, 417 - 9.9 - A
    140. Presura Marin, Slobozia, 418 - 9.7 - A
    141. Tudor Emil, Bucuresti, 424 - 11.6 - A
    142. Salavastru Petru, Botosani, 425 - 9.8 - A
    143. Dan Andrei, Piatra Neamt, 426 - 13.9 - AW
    144. Mihai Ion, Bucuresti, 435 - 11.6 - A
    145. Giosan Marcel, Galati, 437 - 8.6 - A
    146. Totpal Marius, Busteni, 440 - 15.9 - A
    147. Ivan Catalin, Fagaras, 442 - 10.3 - A
    148. Cristea Virgil, Cugir, 451 - 11 - A
    149. Barbu Vasile, Brasov, 452 - 9.2 - A
    150. Bondoc Alexandru, Brasov, 458 - 18.9 - A
    151. Janosi Attila, Targu Mures, 461 - 13.2 - A
    152. Filip Dan, Comanesti, 470 - 14 - A
    153. Carnu Eugen Jr, Bacau, 474 - 12 - A
    154. Arion Costel, Marasesti, 483 - 13.6 - A
    155. Dragos Florin, Brasov, 484 - 11.6 - A
    156. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 486 - 8.5 - AW
    157. Botirca Sorin, Topoloveni, 488 - 17.5 - A
    158. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 490 - 12.6 - A
    159. Sandescu Florin, Bucuresti, 491 - 12.5 - A
    160. Curut Gabriel, Timisoara, 494 - 18.7 - A
    161. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 502 - 10.2 - A
    162. Dobre Titus, Bucuresti, 503 - 16.5 - A
    163. Tihan Silviu, Braila, 511 - 8.5 - A
    164. Nechita Alexandru, Agnita, 517 - 12.5 - A
    165. Tecuschi Dan, Brasov, 522 - 17.3 - AW
    166. Berbece Bianca, Bacau, 524 - 12.6 - AF
    167. Olteanu Mihai, Brasov, 531 - 16.3 - A
    168. Ion Cristian, Cocorasti, 538 - 10.4 - A
    169. Pascu Gabriel, Braila, 540 - 9.6 - AW
    170. Miron Andrei, Campina, 554 - 13.1 - A
    171. Zedler Iuliu, Blaj, 557 - 7.5 - AW
    172. Nistor Szilard, Siculeni, 563 - 10.8 - A
    173. Jianu Lucian, Sinaia, 569 - 10.1 - A
    174. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 572 - 14.9 - A
    175. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 573 - 14.3 - A
    176. Curpas Ioan, Oradea, 574 - 13.2 - A
    177. Butan Marius, Stefanesti Arges, 587 - 9.2 - AW
    178. Vestineanu Ionut, Slobozia, 592 - 12 - A
    179. Carnu Eugen, Bacau, 593 - 12 - A
    180. Vladoiu Bogdan, Brasov, 595 - 10.3 - A
    181. Ciky Cornel, Fagaras, 596 - 9.4 - AW
    182. Lolea Toma, Fagaras, 602 - 10.2 - A
    183. Staicu Dan, Constanta, 605 - 15.7 - A
    184. Taras Dan, Bucuresti, 621 - 10.4 - A
    185. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 640 - 13.2 - A
    186. Suciu Iacob, Blaj, 643 - 6.7 - A
    187. Iordaniu Aurel, Panciu, 645 - 16 - A
    188. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 646 - 11.8 - A
    189. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 668 - 8.8 - A
    190. Oancea Vasile, Buzau, 674 - 10.6 - A
    191. Popa Cristian, Victoria, 681 - 11.5 - A
    192. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 684 - 9.2 - A
    --------------------------------------
    Lista de asteptare:
    193. Movileanu Flavius, Targoviste, 691 - 11.2 - A
    194. Butnar Bogdan, Brasov, 720 - 8 - A
    195. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 735 - 7.3 - A
    196. Chiscop Bogdan, Braila, 739 - 12.7 - A
    197. Sarbu Dan, Ploiesti, 741 - 7.7 - A
    198. Draghici Dumitru, Drobeta Tr Severin, 758 - 14.2 - A
    199. Palaghita Remus, Onesti, 763 - 10.7 - AW
    200. Bardocz Szilard, Capeni, 765 - 9.4 - A
    201. Nicola Marian, Constanta, 789 - 9.5 - A
    202. Popa Adrian, Cluj Napoca, 795 - 12.5 - A
    203. Socaci Sorin, Panciu, 801 - 9.4 - A
    204. Botian Radu, Sibiu, 803 - 7.7 - A
    205. Martz Sebastian, Comanesti, 829 - 13.3 - A
    206. Mako Miklos, Sfantu Gheorghe, 832 - 12 - A
    207. Muresanu Alex, Sibiu, 834 - 10.7 - A
    208. Polen Costin, Comarnic, 835 - 8.6 - A
    209. Dragoiu Catalin, Agnita, 836 - 7.5 - A
    210. Dumitrescu Sorin, Brasov, 837 - 7.5 - A
    211. Karda Ervin, Miercurea Ciuc, 840 - 13 - A
    212. Motorga Dorin, Targu Mures, 852 - 7.6 - A
    213. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 867 - 6.8 - A
    214. Vlase Dorin, Adjud, 871 - 17.5 - A
    215. Movileanu Darius, Targoviste, 877 - 9.3 - AJ
    216. Ionel Dragos, Sfantu Gheorghe, 969 - 8.2 - AJ
    217. Dragoi Andrei, Azuga, 978 - 14.7 - A
    218. Bugneriu Marcel, Brasov, 987 - 9.8 - A
    219. Florea Gigi, Galati, 989 - 9.6 - A
    220. Paduret Catalin, Panciu, 995 - 6.5 - A
    221. Chirita Cristian, Calarasi, 997 - 1.9 - AW
    222. Rebegel Bogdan, Agnita, 1031 - 6.7 - A
    223. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1045 - 9.1 - A
    224. Muntoiu Gabriel, Pitesti, 1062 - 8.2 - A
    225. Mako Richard, Sfantu Gheorghe, 1106 - 7.1 - A
    226. Zelariu Petru, Tarnaveni, 1133 - 14.1 - A
    227. Maier Catalin, Brasov, 1148 - 14.2 - A
    228. Marocico Marius, Fagaras, 1169 - 5.3 - A
    229. Stancalie Doru, Craiova, 1196 - 7.1 - A
    230. Movileanu Neculae, Brasov, 1223 - 8.2 - A
    231. Moldovan Razvan, Agnita, 1227 - 6.5 - AJ
    232. Oniga Petre, Cugir, 1245 - 12.3 - A
    233. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 1248 - 9.8 - A
    234. Ceparu Ioan, Calarasi, 1312 - 11.8 - A
    235. Suta Valeriu, Curtea de Arges, 1394 - 9.1 - A
    236. Vasiliu Dan, Panciu, 1471 - 17.2 - A
    237. Saulea Bogdan, Brasov, 1494 - 6.8 - AH
    238. Cata Alexandru, Brasov, 1745 - 5.3 - A
    239. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1746 - 5.3 - AH
    240. Mihaila Paul, Brasov, 1771 - 12.7 - A
    241. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 1789 - 7.7 - A
    242. Coroianu Mircea, Bucuresti, 1844 - 11.8 - A
    243. Mitrofan Petre, Brasov, 2128 - 5.3 - A
    244. Tanko Gabor, Sfantu Gheorghe, 2332 - 8.2 - A
    245. Topala Laurentiu, Ploiesti, 2711 - 6.4 - A
    246. Diaconescu Lucian, Targoviste, nou - 0 - A
    247. Florea Doina, Brasov, nou - 0 - A
    248. Demolli Massimiliano, Arad, nou - 0 - A
    249. Csaba Antonya, Brasov, nou - 0 - A
    250. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, nou - 0 - A
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 06.12.2013 la 21:09.

  4. #4
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.183
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    441 z 22 h 56 m
    Timp online pe zi
    3 h 46 m
    Reputație
    15940
    Inscrieri Open - on 06-Dec-13 at 18:08:39
    1. Sterea Viorel, Constanta, 1 - 39.2 - OL
    2. Roman Iulian, Brasov, 2 - 35.2 - OL
    3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 3 - 33.8 - O
    4. Lungu Cosmin, Bucuresti, 4 - 32.3 - OL
    5. Boaca Valentin, Bucuresti, 5 - 30.1 - OL
    6. Roman Bogdan, Arad, 6 - 29.2 - O
    7. Enciu Alexandru, Slobozia, 8 - 28.8 - OL
    8. Farkas Gabor, Targu Mures, 9 - 29.2 - O
    9. Toma Florin, Pitesti, 10 - 28.5 - OW
    10. Frant Nicusor, Resita, 11 - 28.4 - O
    11. Marinescu Razvan, Bucuresti, 12 - 35.3 - OL
    12. Apian Florin, Bistrita, 13 - 26.7 - O
    13. Sipos Nandor, Targu Mures, 14 - 26.5 - O
    14. Nascu Serban, Cluj Napoca, 15 - 28.4 - O
    15. Avram Victor, Arad, 16 - 25.5 - O
    16. Bodeanu Mihai, Bucuresti, 17 - 25.4 - O
    17. Florescu Eleodor, Deva, 18 - 25.1 - O
    18. Cozma Catalin, Falticeni, 19 - 24.3 - OW
    19. Bocaniala Norocel, Galati, 20 - 24.1 - O
    20. Sicoe Rodica, Cugir, 22 - 26.8 - OF
    21. Leorda Rares, Reghin, 23 - 25.5 - O
    22. Motoroi Costin, Bucuresti, 25 - 22.9 - OL
    23. Radu Costica, Galati, 26 - 27 - OL
    24. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 27 - 23.1 - O
    25. Stanciu Silviu, Calarasi, 28 - 26.1 - OL
    26. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 30 - 23 - O
    27. Bozga Lucian, Baicoi, 32 - 23 - O
    28. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 33 - 21.7 - O
    29. Mocean Dan, Cluj Napoca, 34 - 22.5 - O
    30. Fratea Aurel, Constanta, 35 - 22.5 - O
    31. Erdos Ferenc, Miercurea Ciuc, 36 - 23.2 - O
    32. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 37 - 21.9 - OL
    33. Garduli Silviu, Cluj Napoca, 38 - 35.7 - O
    34. Corcoz Costin, Focsani, 39 - 25.3 - O
    35. Soare Valentin, Valenii De Munte, 42 - 21.3 - O
    36. Temelie Dragos, Sibiu, 43 - 23.3 - O
    37. Morosanu Vasile, Suceava, 44 - 22.8 - OW
    38. Ion Marius, Braila, 45 - 24.2 - OL
    39. Popa Bogdan, Timisoara, 49 - 23.8 - O
    40. Corbu Sorin, Resita, 50 - 22.8 - O
    41. Zidar Victor, Reghin, 51 - 20.5 - O
    42. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 52 - 19.6 - O
    43. Ciuca Dan, Pitesti, 54 - 22.4 - OW
    44. Dumbrava Nicolae, Bucuresti, 55 - 23.3 - O
    45. Carpovici Boris, Falticeni, 56 - 23.1 - OW
    46. Meszar Razvan, Arad, 57 - 19.4 - O
    47. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 59 - 19.9 - OJ
    48. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 60 - 19.7 - O
    49. Zamfir Ionel, Bucuresti, 61 - 19.7 - O
    50. Raducan Bogdan, Craiova, 62 - 22.1 - O
    51. Simion Boby, Cluj Napoca, 63 - 21.6 - OH
    52. Aftenii Daniel, Bucuresti, 65 - 22.2 - O
    53. Dinca Dorinel, Calarasi, 66 - 23.2 - O
    54. Nemaciuc Mihai, Suceava, 67 - 21.5 - OJ
    55. Popescu Valentin, Bucuresti, 70 - 18.8 - A
    56. Sferlea Marius, Oradea, 73 - 18.9 - A
    57. Sorescu Deian, Resita, 75 - 21.3 - OJ
    58. Mitzea Alexandru, Sibiu, 77 - 21.5 - O
    59. Mostovoi Andrei, Campina, 78 - 20.8 - OW
    60. Micu Cosmin, Targoviste, 79 - 20.2 - O
    61. Pizlaru Ionel, Focsani, 80 - 20.8 - O
    62. Macovei Liviu, Brasov, 82 - 23.1 - O
    63. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 86 - 19.4 - OW
    64. Traistaru Marius, Topoloveni, 89 - 24.2 - OL
    65. Denes Ferenc, Praid, 91 - 19.8 - O
    66. Micuda Mihai, Bucuresti, 92 - 19.5 - O
    67. Constantinescu Marius, Bucuresti, 93 - 25.2 - OL
    68. Balauca Cornel, Botosani, 105 - 21.7 - O
    69. Leolea Andrei, Constanta, 106 - 17.7 - A
    70. Filimon Bogdan, Bucuresti, 110 - 18.3 - OL
    71. Govoreanu Florin, Cisnadie, 112 - 22.1 - O
    72. Pitac Ovidiu, Brasov, 117 - 20 - OW
    73. Sipos Ferenc, Targu Mures, 118 - 17.7 - AW
    74. Vasiliu Remus, Mioveni, 120 - 20.1 - O
    75. David Dorin, Barlad, 122 - 20.5 - O
    76. Migea Cornel, Sibiu, 125 - 21.3 - O
    77. Suditu Andrei, Campina, 130 - 20.3 - O
    78. Birligea Gabriel, Baicoi, 131 - 19.5 - O
    79. Bularda Iulian, Barlad, 132 - 18.9 - A
    80. Dinicescu
    81. Ban Peter, Cluj Napoca, 143 - 14.5 - A
    82. Popa Radu, Deva, 154 - 20.3 - O
    83. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 155 - 19.3 - O
    84. Calin Mihai, Barlad, 159 - 23.8 - O
    85. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 172 - 16.3 - AW
    86. Vaduva Gabriel, Mioveni, 204 - 16.8 - OLJ
    87. Marandici Adrian, Brasov, 206 - 21 - OW
    88. Bedo Norbert, Sfantu Gheorghe, 216 - 24.9 - OL
    89. Catinean Vasile, Petrila, 227 - 19.6 - O
    90. Holban Dumitru, Buzau, 234 - 19.1 - O
    91. Iancu George, Ploiesti, 237 - 18.1 - A
    92. Mihaila Aurel, Bucuresti, 253 - 18.4 - A
    93. Giol Mihai, Braila, 265 - 22.6 - OL
    94. Navacioiu Marian, Bucuresti, 271 - 21.2 - OL
    95. Ordog Zoltan, Reghin, 288 - 20 - O
    96. Valceanu Daniel, Topoloveni, 299 - 25.3 - OL
    97. Ene Dragos, Ploiesti, 311 - 14.2 - A
    98. David Madalina, Barlad, 330 - 13.7 - OLF
    99. Parnica Leonid, Moinesti, 336 - 22.4 - OW
    100. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 337 - 20.1 - O
    101. Dragan Valentin, Mioveni, 354 - 19.3 - OLJ
    102. Danila Claudiu, Petrila, 369 - 26.9 - O
    103. Iusan Mircea, Cluj Napoca, 375 - 20.4 - O
    104. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 444 - 21.2 - O
    105. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe, 469 - 20.2 - O
    106. Surdu Marcel, Iasi, 544 - 18.5 - A
    107. Balazs Gergo, Sfantu Gheorghe, 639 - 13.6 - OLJ
    108. Draganescu Viorel, Ploiesti, 708 - 18.1 - A
    109. Vardi Dan, Ramnicu Valcea, 823 - 32.9 - O
    110. Macarenco Mario, Bucuresti, 893 - 19.9 - OL
    111. Muresan Iulian, Victoria, 920 - 26.6 - O
    112. Dumitru Lazar, Petrila, 1172 - 24.4 - O
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 06.12.2013 la 18:41.

  5. Mulțumesc PaliHR, GeluBv, csabazedler, Antal Denes, Emil Tudor au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place cosminTGV, tavy, mihais mioveni, mironliviu, Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  6. #5
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.183
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    441 z 22 h 56 m
    Timp online pe zi
    3 h 46 m
    Reputație
    15940
    Clasament Amatori

    1 -- 4
    Tecuschi Dan - Brasov
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Tomica Andrei - Bucuresti
    5 -- 8
    Tomica Silviu - Bucuresti
    Voicu Corneliu - Brasov
    Curut Gabriel - Timisoara
    Kaposta Victor - Arad
    9 -- 16
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    Cocean Valer - Baraolt
    Laur Boro - Sinaia
    Botirca Sorin - Topoloveni
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    17 -- 32
    Stanciu Alin - Calarasi
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Pascu Adrian - Cluj Napoca
    Munteanu Ion - Comanesti
    Mustocea Andrei - Petrila
    Palaghita Remus - Onesti
    Arion Costel - Marasesti
    Toma Iulian - Braila
    Dobre Titus - Bucuresti
    Luta Petre - Bucuresti
    Constantinovici Ciprian - Liteni
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Olteanu Mihai - Brasov
    Sana Doru - Cluj Napoca
    Padurariu Costel - Brasov
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    33 -- 64
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Kromek Iulian - Cugir
    Boata Edgar - Arad
    Antohi Ioan - Sighetu Marmatiei
    Rada Florin - Pitesti
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Corneanu Sorin - Botosani
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    Carnu Eugen Jr - Bacau
    Pop Zoltan - Dej
    Hutanu Alin - Brasov
    Vlaisan Vasile - Vicovu De Jos
    Somlea Darian - Cisnadie
    Tutoveanu Razvan - Brasov (org)
    Nistor Florin - Comanesti
    Neamtu Adrian - Gherla
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Nistor Iosif - Siculeni
    Antal Denes - Brasov
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Bozga Razvan - Baicoi
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Nedelcu Marin - Bucuresti
    ON HO - Bucuresti
    Paun Daniel - Bucuresti
    Petrov Dan - Timisoara
    Presura Eugen - Slobozia
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Rus Andrei - Brasov
    65 -- 96 loc 3 gr.sup.
    Zedler Csaba - Agnita
    Anita Dorel - Brasov
    Andone Claudiu - Cugir
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    Banescu Dragos - Pitesti
    Ivan Valentin - Campina
    Craciun Calin - Oradea
    Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Bodin Ion - Tecuci
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Lefter Costel - Galati
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Kezdi Janos - Corund
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Motoroiu Marcel - Dej
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    Comis Marian - Slobozia
    Vita Istvan - Reghin
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Coman Emil - Breaza
    Stanciu Stelian - Calarasi
    Cucu Cristin - Targoviste
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Totpal Marius - Busteni
    Filip Dan - Comanesti
    Berbece Bianca - Bacau
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    97 -- 128 loc 4 gr.sup.
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Toncean Mircea - Reghin
    Nica Ionut - Brasov
    Puscas Arpad - Gherla
    Benyovski Bela - Sibiu
    Serban Liviu - Onesti
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Marin Floricel - Brasov
    Theodorescu Alex - Bucuresti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Grama Mihai - Azuga
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Marian Florin - Reghin
    Ticu Dorin - Bacau
    Bacanu Paulian - Brasov
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Dima Victor - Azuga
    Mihai Bianca - Pitesti
    Tudor Emil - Bucuresti
    Ivan Catalin - Fagaras
    Janosi Attila - Targu Mures
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Miron Andrei - Campina
    Jianu Lucian - Sinaia
    Curpas Ioan - Oradea
    Carnu Eugen - Bacau
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
    Pandrea Vasile - Brasov
    129 -- 137 2v gr.inf.
    Darmaz Ion - Targoviste
    Nicula Dumitru - Agnita
    Matei Razvan - Bucuresti
    Mihalcea Dumitru - Slobozia
    Dumitrescu Mircea - Ploiesti
    Puiulet Iosif - Agnita
    Dospinescu George - Bucuresti
    Nistor Szilard - Siculeni
    Staicu Dan - Constanta
    138 -- 166 1v gr.inf.
    Miron Liviu - Campina
    Sofian Corneliu - Suceava
    Popa Mircea - Brasov
    Matei Dumitru - Deva
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Marian Calin - Reghin
    Barac Marius - Sibiu
    Grecu Gheorghe - Bistrita
    Eftimie Adrian - Agnita
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Stolearenco Igor - Galati
    Brulea Petre - Ploiesti
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Sava Sinel - Focsani
    Ene Diana - Pitesti
    Muntoiu Theodor - Pitesti
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Sandescu Florin - Bucuresti
    Nechita Alexandru - Agnita
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Butan Marius - Stefanesti Arges
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Vladoiu Bogdan - Brasov
    Ciky Cornel - Fagaras
    Lolea Toma - Fagaras
    Popa Cristian - Victoria
    Butnar Bogdan - Brasov
    167 -- 192 0v gr.inf.
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Tanase Horia - Bucuresti
    Medeleanu Stefan - Constanta
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Negrean Ioan - Sibiu
    Niculae Dan - Bucuresti
    Morosan Marian - Suceava
    Ghile Ioan - Oradea
    Dima Nicu - Bucuresti
    Presura Marin - Slobozia
    Salavastru Petru - Botosani
    Giosan Marcel - Galati
    Cristea Virgil - Cugir
    Barbu Vasile - Brasov
    Dragos Florin - Brasov
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Tihan Silviu - Braila
    Ion Cristian - Cocorasti
    Pascu Gabriel - Braila
    Zedler Iuliu - Blaj
    Taras Dan - Bucuresti
    Suciu Iacob - Blaj
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Muntoiu Gabriel - Pitesti
    Ceparu Ioan - Calarasi

    --------------------------------------

    Absenti nemotivati:
    Radu Aurel...Bucuresti...N
    Oancea Vasile...Buzau...N
    Timaru Ilie...Ocna Sibiului...N
    Iordaniu Aurel...Panciu...N
    Mihai Ion...Bucuresti...N
    Popa Alexandru...Buzau...N
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 10.12.2013 la 14:38.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  7. Mulțumesc Emil Tudor, GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  8. #6
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.183
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    441 z 22 h 56 m
    Timp online pe zi
    3 h 46 m
    Reputație
    15940
    Clasament Open
    1 -- 4
    Sterea Viorel - Constanta
    Roman Bogdan - Arad
    Lungu Cosmin - Bucuresti
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Traistaru Marius - Topoloveni
    Bedo Norbert - Sfantu Gheorghe
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Avram Victor - Arad
    9 -- 16
    Vardi Dan - Ramnicu Valcea
    Frant Nicusor - Resita
    Calin Mihai - Barlad
    Morosanu Vasile - Suceava
    Toma Florin - Pitesti
    Iusan Mircea - Cluj Napoca
    Stanciu Silviu - Calarasi
    Sicoe Rodica - Cugir
    17 -- 32
    Giol Mihai - Braila
    Sipos Nandor - Targu Mures
    Bodeanu Mihai - Bucuresti
    Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
    Marinescu Razvan - Bucuresti
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Ion Marius - Braila
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Garduli Silviu - Cluj Napoca
    Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Apian Florin - Bistrita (org)
    Roman Iulian - Brasov
    Popa Bogdan - Timisoara
    Radu Costica - Galati
    33 -- 48 loc 3 gr.sup.
    Florescu Eleodor - Deva
    Bocaniala Norocel - Galati
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Corbu Sorin - Resita
    Dumbrava Nicolae - Bucuresti
    Dinca Dorinel - Calarasi
    Sorescu Deian - Resita
    David Dorin - Barlad
    Bularda Iulian - Barlad
    Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
    Iancu George - Ploiesti
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Valceanu Daniel - Topoloveni
    Dragan Valentin - Mioveni
    49 -- 64 loc 4 gr.sup.
    Cozma Catalin - Falticeni
    Leorda Rares - Reghin
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Corcoz Costin - Focsani
    Soare Valentin - Valenii De Munte
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Mostovoi Andrei - Campina
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Macovei Liviu - Brasov
    Balauca Cornel - Botosani
    Leolea Andrei - Constanta
    Vaduva Gabriel - Mioveni
    Holban Dumitru - Buzau
    Parnica Leonid - Moinesti
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    65 -- 68 3v gr.inf.
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Zidar Victor - Reghin
    Raducan Bogdan - Craiova
    Birligea Gabriel - Baicoi
    69 -- 79 2v gr.inf.
    Fratea Aurel - Constanta
    Temelie Dragos - Sibiu
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Carpovici Boris - Falticeni
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Suditu Andrei - Campina
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Balazs Lorant - Sfantu Gheorghe
    80 -- 92 1v gr.inf.
    Bozga Lucian - Baicoi
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Denes Ferenc - Praid
    Constantinescu Marius - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Marandici Adrian - Brasov
    David Madalina - Barlad
    Danila Claudiu - Petrila
    Draganescu Viorel - Ploiesti
    Muresan Iulian - Victoria
    Dumitru Lazar - Petrila
    93 -- 106 0v gr.inf.
    Meszar Razvan - Arad
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Sferlea Marius - Oradea
    Micu Cosmin - Targoviste
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Migea Cornel - Sibiu
    Vladoiu Gelu - Brasov (org)
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Ene Dragos - Ploiesti
    Balazs Gergo - Sfantu Gheorghe
    ----------------------------------------------
    Absenti nemotivati:
    Catinean Vasile - Petrila
    Surdu Marcel - Iasi
    Mihaila Aurel - Bucuresti
    Popa Radu - Deva
    Ordog Zoltan - Reghin
    Macarenco Mario - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 10.12.2013 la 14:41.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  9. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    58
    Postări
    5.139
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    164 z 5 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 h 24 m
    Reputație
    10315
    clasament

  10. Nu-mi place Dan12 nu le-a plăcut mesajul
  11. #8
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    4.958
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 6 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 h N/A
    Reputație
    14706
    Sala Sporturilor Brasov

    Sala din Sanpetru
    http://www.ruteauto.ro/Strada-Primav...omania/ro.html
    ... imagini de la meciurile din eliminatorii...17 aug 2013

    Foto 17 aug 2013
    http://postimg.cc/image/50dmvjwef/
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 15.11.2013 la 11:43.

  12. #9
    maestru
    Avatarul lui Ben
    Data înscrierii
    23.05.2007
    Locație
    Vatra Dornei, Romania
    Vârstă
    33
    Postări
    853
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 8 h 2 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    897
    Hagatis Andrei open
    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
    BH : Tenergy 80
    FH : Tenergy 80

  13. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place vasile fodoran le-a plăcut acest mesaj
  14. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui flowmaster
    Data înscrierii
    03.06.2012
    Locație
    Sighetu Marmatiei
    Vârstă
    41
    Postări
    661
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    57 z 13 h 50 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    1054
    "De unde se agata harta in cui " Tintas Adrian -amatori
    Lemn:Levi Off Fh:Xiom Vega China,Bh: Xiom Vega LPO
    http://www.tenismasa.ro/

  15. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  16. #11
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    46
    Postări
    7.624
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    355 z 6 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 h 13 m
    Reputație
    29080
    Marcel Giosan, Amatori, Galați.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  17. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, darksideofthemoon, Bebi le-a plăcut acest mesaj
  18. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    52
    Postări
    2.291
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 8 h 18 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    3026
    Ca sa fim siguri ca suntem pe lista ne inscriem acum,Din VATRA DORNEI-OPEN-MARCU VASILE ; AMATUR -GEORGIU DRAGOS ; PALAMARU EMIL SI O SA MAI VEDEM NOI CINE O SA MAI VINA.
    CU STIMA
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  19. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  20. #13
    senior

    Data înscrierii
    14.01.2008
    Postări
    565
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    857
    Din Campina la amatori : Grigore Alexandru

  21. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  22. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui darksideofthemoon
    Data înscrierii
    27.03.2012
    Locație
    Piatra Neamt
    Vârstă
    46
    Postări
    781
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 5 h 36 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    2123
    Din Piatra Neamt- Purcileanu Liviu, Dumitrescu Dan - amatori
    blade: btf amultart
    fh: andro rasanter
    bh: andro rasanter

  23. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, tavy, Oblio le-a plăcut acest mesaj
  24. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui cucurucu
    Data înscrierii
    16.07.2009
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    417
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 3 h 38 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    348
    in sala din Sanpetru au fost mici neplaceri la turneul precedent.....si anume, lipseau niste becuri, la primele mese iti batea lumina in ochi pentru ca geamurile nu erau acoperite....si am avut parte de o supraveghere cam exagerata din partea responsabililor salii....poate se vor imbunatatii conditiile pana in decembrie.
    multumesc,
    Butterfly Michael Maze Arylate
    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 437
    Ultimul post: 16.09.2013, 22:39
  2. Turneul "B" Odorheiu Secuiesc 27 Aprilie 2013 "Cupa FIT FEEL"
    De Gorgenyi Levente în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 29.04.2013, 18:47
  3. Răspunsuri: 115
    Ultimul post: 21.01.2013, 12:28
  4. Răspunsuri: 676
    Ultimul post: 12.01.2013, 12:05

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •