Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneul Campionilor "AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

    TURNEUL CAMPIONILOR AMATUR
    LOCALITATEA: BrașovDATA: 07 decembrie 2013
    INSCRIERI: Pe forum ;? ultima inscriere joi 5 decembrie ora 21,00; ultima retragere, vineri 6 dec, ora 21.00
    SISTEMUL DE JOC: grupe inf. + grupe sup. si eliminatorii- 3 din 5
    TAXA PARTICIPARE de 35 Lei. Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.
    CAPI DE SERIE: conform clasamentului AmaTur la zi;
    ATENTIE: Grupele vor fi alcatuite de vineri seara, pe baza listei de inscrieri de la ora 21,00. Orice inscriere/retragere ulterioara nu va fi luata in considerare.;
    Total nr mese (open + amatori) 40, in doua sali;
    Alimente (fara plata): Dimineata: apa plata si un sandwich Mc`Donald's; Pranz: meniu (gulas la ceaun)

    TURNEUL PENTRU AMATORI
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,00
    LOC DE DESFASURARE : Sala Sporturilor Brașov (langa Gara Brașov- cum se iese din Gara , la stanga);
    Loc de parcare: sute de locuri, la discretie, chiar langa sala;
    NUMAR PARTICIPANTI 192, inscrieri in ordinea clasamentului (ar fi frumos daca va inscrieti numai atunci cand aveti certitudinea ca puteti participa);
    NR MESE (amatori): 22 mese "Joola Transport" -( trei grupe de sase, la doua mese).
    Desfasurare: 32 grupe de sase, se califica primii patru, 32 gr sup, se califica primii doi, tablou elim de 64;
    Taxa va fi incasata de capul de serie si transmisa organizatorilor dupa inceperea jocurilor;
    Garantat:Competitia va incepe la ora 9, pt gr. inf. : un exemplar pe usa de la intrare(nr. grupa si nr masa) si un exemplar pe masa de joc;
    - Se ofera cupe, medalii, diplome pentru primii 4 clasati si diplome pt locurile 5-8;
    Organizatori locali: Gelu Vladoiu 0722 315757 sau 0753529773 si Razvan Tutoveanu
    Organizatori AmaTur: Florin Apian, Sorin Botirca si Dan Bodeanu

    TURNEUL OPEN
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,00
    LOC DE DESFASURARE: Sala de sport din Sanpetru-Brașov, foarte aproape de centura Brașov (3 min), conditii excelente, iluminat artificial perfect. dezumidificatoare condens, suprafata de joc calitate*****. Ar fi indicat ca la ora 8,30 sa va reuniti cu cei care sunt cazati in Hotel Stop(PECO ROMPETROL),...astfel evitati sa cautati sala. http://www.sportprimaverii.ro/Sala-Sport/
    NUMAR DE PARTICIPANTI 112 Inscrieri in ordinea clasamentului ; in cazul in care in care se depaseste nr de participanti, amatorii cu mediile cele mai mici se trec cu prioritate la "avansati";
    Mese de joc: 16mese tip JOOLA cate una / grupa;
    mesele, despartitoarele si mingile sunt asigurate de Dl. Beltechi Dumitru (Emi).
    Desfasurare: 16 grupe de cate 7, se califica primii 4 ; 16 grupe superioare de 4, se califica primii 2; eliminatorii de 32. Fazele finale se vor disputa in Sala Sporturilor Brașov.
    - Avand in vedere ca sala este situata in Sanpetru, veti fi asteptati in PECO ROMPETROL la orele 8,30 (aici sunt cazati si coordonatorii si este mai simplu sa plecati impreuna) sau de la singura intersectiea centurii (Brașov-Sanpetru), mergeti aprox 1 km (spre Sanpetru) , veti intalni un panou publicitar pe dreapta care va indica traseul (imediat stanga).
    Unii din Dvs cunoasteti deja traseul si sper ca nu stric confortul psihic celor ce nu gasesc locatia.
    - Se ofera cupe, medalii, diplome pentru primii 4 clasati si diplome pt locurile 5-8;
    Organizatori locali: Gelu Vladoiu 0722 315757 sau 0753529773 si Dumitru Beltechi (EMI), care asigura logistica acestei sali
    Organizatori AmaTur: Florin Apian, Sorin Botirca si Dan Bodeanu

    ALTE INFORMATII :
    Taxa de participare: de 35 Lei va fi utilizata integral pentru cheltuielile de turneu;
    Deoarece grupele sunt alcatuite din timp, la ora-9,00 vor putea incepe competitia, fara asteptare suplimentara (grupele inferioare le veti gasi : un exemplar pe usa de la intrare(nr. grupa si nr masa) si un exemplar pe masa de joc;
    -Orice lipsa a unor participanti sau intarziati, NU afecteaza inceperea jocurilor, iar la sfarsitul partidelor se vor puncta absentii cu zero victorii, si binenteles se trec si in lista nemotivatilor;
    CAZARE: - Pensiunea Fun Park ** http://www.funparkbrasov.ro/ se afla langa hotel "STOP" la intersectia cu centura Brașov ,langa centura, aproape de sala din Sanpetru. tel. 0720013944(80 lei pe cam /pat dublu) . Va rugam sa apelati direct pentru rezervari!

    PENTRU BUNA DESFASURARE A TURNEULUI:
    - Rog fiecare participant sa mentioneze categoria la care doreste sa participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, in sensul ca open-istii (media 19 ^) nu pot juca la amatori;
    - Organizatorii NU vand absolut nimic, iar daca cei care va servesc cu mancare , pe bonuri, au ceva produse ( pe langa /la vanzare), va recomand sa nu cumparati decat daca preturile sunt foarte mici. Firma care va serveste cu acel meniu (gratuit) nu apartine organizatorilor , si este posibil sa aduca sucuri, bere, etc. Alegeti alta varianta , cum ar fi Gara (la 2 min) unde preturile sunt ca peste tot in Romania.
    Ultima editare de marcelgiosan; 06.nov.2018, 08:54.

  • #2
    GALA CAMPIONILOR

    In cadrul festivitatii de premiere se vor decerna titlurile:

    Campioni judeteni AmaTuR – primii clasati din fiecare judet (cu minim 6 participari in 2013)
    Maestru AmaTuR – celui mai bine clasat varstnic jucator (peste 50 ani)
    Lady AmaTuR – celei mai bine clasate participante
    Junior AmaTuR – celui mai bine clasat junior 14 ani (anul nasterii 1999 -2002)
    Junior AmaTuR - celui mai bine clasat copil 10 ani (anul nasterii 2003-2007)
    Special AmaTuR – unui participant la categ. Persoane cu dizabilitati;
    Cel mai activ centru de copii din 2013
    Cel mai activ organizator al anului 2013
    Primii 4 clasati la fiecare din cele doua categorii ale turneului;
    Primii 3 clasati in circuitul AmaTuR 2013;
    Cel mai bine clasat jucator nelegitimat 2013
    Se va acorda “Trofeul AmaTuR 2013
    Trofeul este transmisibil si va intra in posesia castigatorului circuitului pana la urmatorul turneu final.
    Clasamentul final va fi cel actualizat in urma inregistrarii rezultatelor turneului final din 7 decembrie 2013.
    Daca primii clasati la categoriile “Maestru AmaTuR” si “Junior AmaTuR” au primit acest titlu in anii anteriori, titlul se va acorda urmatorului clasat.
    Organizatorii Turneului Campionilor si ai Circuitului AmaTuR multumesc partenerilor care au dorit sa participe la festivitatea noastra de sfarsit de an.
    Vor fi prezenti, atat in calitate de invitati, cat si de sponsori:
    *--S.C. PORTA DOORS București, prin d-l Viorel Birloveanu
    *--S.C. ANDROGIR București prin d-l Gelu Popescu
    *--S.C. TT SHOP Bistrița prin d-l Rasvan Crisan
    *--S.C. TT SPORT București prin d-l Valentin Mircea
    *--S.C. VIVA SPORT București prin d-l Tiberiu Tanase
    Deasemenea, multumim d-lor
    Emi Beltechi in dubla calitate de sponsor al competitiei si organizator al turneului OPEN la sala din Sanpetru;
    Gheorghe Vlase pentru amabilitatea de a oferi unul din premiile competitiei.

    Va invitam cu drag la ultima si cea mai asteptata sarbatoare a tenisului de masa AmaTuR din 2013
    Ultima editare de Dan2; 04.dec.2013, 17:59.

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Amatori - on 06-Dec-13 at 21:08:52
      1. Toma Iulian, Brăila, 74 - 18.7 - AW
      2. Miron Mihai, Cluj Napoca, 81 - 18 - AH
      3. Boata Edgar, Arad, 83 - 17.9 - A
      4. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 84 - 17.9 - A
      5. Dumbrava Daniel, Focșani, 87 - 17.3 - A
      6. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 88 - 18.8 - A
      7. Vlase Gheorghe, Slobozia, 98 - 16.9 - A
      8. Petrov Dan, Timișoara, 99 - 18.3 - A
      9. Zedler Csaba, Agnita, 100 - 16.8 - AW
      10. Anita Dorel, Brașov, 102 - 18.4 - A
      11. Chirap Dan, Gura Humorului, 103 - 16.6 - A
      12. Tipser Gabriel, Sighișoara, 111 - 17.5 - A
      13. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 113 - 16.1 - AW
      14. Hutanu Alin, Brașov, 114 - 16.2 - A
      15. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 119 - 16.2 - A
      16. Trocan Nicolae, Mioveni, 121 - 15.6 - AW
      17. Tutoveanu Razvan, Brașov, 124 - 17 - AW
      18. Andone Claudiu, Cugir, 126 - 17.2 - A
      19. Darmaz Ion, Targoviște, 127 - 15.4 - AW
      20. Munteanu Octavian, Tecuci, 128 - 17.4 - AW
      21. Jaouir Khaled, București, 133 - 15.2 - AW
      22. Toncean Mircea, Reghin, 135 - 15.2 - AW
      23. Corneanu Sorin, Botoșani, 136 - 15.1 - A
      24. Nicula Dumitru, Agnita, 139 - 15 - AW
      25. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 144 - 14.3 - A
      26. Catricicau Adrian, Baia Mare, 147 - 18.6 - A
      27. Miron Liviu, Campina, 148 - 17.7 - A
      28. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 149 - 14.6 - A
      29. Banescu Dragos, Pitești, 151 - 14.9 - A
      30. Nistor Iosif, Siculeni, 152 - 14.8 - A
      31. Sofian Corneliu, Suceava, 153 - 14.7 - AW
      32. Ivan Valentin, Campina, 157 - 16 - A
      33. Kaposta Victor, Arad, 158 - 14.4 - A
      34. Tomica Silviu, București, 160 - 18.2 - A
      35. Padurariu Costel, Brașov, 163 - 14.6 - A
      36. Craciun Calin, Oradea, 166 - 18.3 - A
      37. Nistor Florin, Comănești, 167 - 16.2 - A
      38. Luta Petre, București, 168 - 16.1 - A
      39. Nica Ionut, Brașov, 173 - 18.6 - A
      40. Constantinovici Ciprian, Liteni, 174 - 15.8 - A
      41. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei, 175 - 14.4 - A
      42. Dena Corneliu, Giurgiu, 177 - 18.7 - A
      43. ON HO, București, 178 - 17.9 - A
      44. Puscas Arpad, Gherla, 179 - 16.4 - A
      45. Popa Mircea, Brașov, 181 - 14.1 - AW
      46. Antohi Ioan, Sighetu Marmatiei, 185 - 15.2 - AW
      47. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 186 - 14 - A
      48. Gorum Adrian, Topoloveni, 190 - 17.4 - A
      49. Benyovski Bela, Sibiu, 192 - 13.7 - A
      50. Bucsan Romeo, Pitești, 193 - 15.2 - A
      51. Matei Razvan, București, 196 - 13.5 - A
      52. Vlaisan Vasile, Vicovu De Jos, 198 - 15.1 - A
      53. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 199 - 18.7 - AW
      54. Nedelcu Marin, București, 203 - 17.5 - A
      55. Vasile Gelu Iulian, București, 209 - 14.6 - A
      56. Somlea Darian, Cisnadie, 210 - 13.1 - A
      57. Bodin Ion, Tecuci, 212 - 17.4 - A
      58. Mihaila Nicolae, Breaza, 213 - 17.5 - A
      59. Matei Dumitru, Deva, 215 - 12.9 - AW
      60. Lefter Costel, Galați, 217 - 17.9 - A
      61. Cristescu Cristian, București, 218 - 12.6 - A
      62. Tanase Horia, București, 221 - 17.8 - A
      63. Medeleanu Stefan, Constanța, 225 - 12.3 - AW
      64. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 229 - 17.2 - A
      65. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 235 - 12.4 - A
      66. Serban Liviu, Onesti, 240 - 13 - A
      67. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 243 - 14.9 - A
      68. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 246 - 13.6 - AW
      69. Marin Floricel, Brașov, 247 - 13.5 - AW
      70. Theodorescu Alex, București, 248 - 12.2 - A
      71. Antal Denes, Brașov, 250 - 16.1 - AW
      72. Stoica Mihai, Mioveni, 256 - 11.8 - AW
      73. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 258 - 13.5 - A
      74. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 262 - 18.1 - A
      75. Bulubasa Nicusor, Comănești, 264 - 13.8 - A
      76. Kezdi Janos, Corund, 269 - 12.4 - A
      77. Rusea Gheorghe, Breaza, 270 - 12.6 - A
      78. Pop Zoltan, Dej, 273 - 15.3 - A
      79. Rojnita Sebastian, Bacău, 274 - 13.6 - A
      80. Papacu Bejoli, București, 275 - 12.4 - A
      81. Dani Leo, Arad, 277 - 12.7 - A
      82. Tomica Andrei, București, 281 - 16.2 - AJC
      83. Spaller Tiberiu, Nasaud, 282 - 11.5 - A
      84. Voicu Corneliu, Brașov, 283 - 18.5 - A
      85. Grama Mihai, Azuga, 285 - 15.3 - AW
      86. Motoroiu Marcel, Dej, 286 - 15.1 - A
      87. Poenaru Adrian, București, 292 - 12.4 - A
      88. Mustocea Andrei, Petrila, 293 - 17.9 - A
      89. Mihalcea Dumitru, Slobozia, 294 - 15.5 - A
      90. Codreanu Laurentiu, Buzău, 298 - 16.7 - A
      91. Biro Attila, Miercurea Ciuc, 300 - 16.5 - A
      92. Dumitrescu Dan, Piatra Neamț, 301 - 10.8 - A
      93. Marian Florin, Reghin, 304 - 16.8 - A
      94. Munteanu Ion, Comănești, 306 - 12.3 - A
      95. Ticu Dorin, Bacău, 307 - 11.8 - A
      96. Kromek Iulian, Cugir, 309 - 15.6 - A
      97. Marian Calin, Reghin, 312 - 13 - A
      98. Sana Doru, Cluj Napoca, 313 - 11.8 - A
      99. Barac Marius, Sibiu, 314 - 11.6 - A
      100. Negrean Ioan, Sibiu, 315 - 11.5 - A
      101. Grecu Gheorghe, Bistrița, 316 - 12.2 - AW
      102. Cocean Valer, Baraolt, 320 - 17.5 - A
      103. Eftimie Adrian, Agnita, 321 - 14.1 - AW
      104. Ursulescu Ioan, Bacău, 322 - 11.9 - AW
      105. Presura Eugen, Slobozia, 323 - 16.6 - A
      106. Comis Marian, Slobozia, 325 - 16 - A
      107. Niculae Dan, București, 326 - 13.1 - A
      108. Vita Istvan, Reghin, 328 - 16.8 - A
      109. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 332 - 16.6 - A
      110. Bacanu Paulian, Brașov, 333 - 15.6 - A
      111. Stolearenco Igor, Galați, 334 - 14.1 - A
      112. Dumitrescu Mircea, Ploiești, 335 - 13.7 - A
      113. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 340 - 12 - A
      114. Ciobanu Daniel, Blaj, 341 - 11.8 - A
      115. Bozga Razvan, Baicoi, 344 - 14 - A
      116. Brulea Petre, Ploiești, 345 - 10.7 - A
      117. Constantin Gabriela, București, 349 - 13.1 - AFH
      118. Laur Boro, Sinaia, 351 - 16 - A
      119. Rada Florin, Pitești, 352 - 15.6 - A
      120. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 353 - 11 - AW
      121. Puiulet Iosif, Agnita, 358 - 12.5 - A
      122. Silviu Niculae, București, 359 - 10.7 - A
      123. Coman Emil, Breaza, 365 - 14.3 - A
      124. Paun Daniel, București, 370 - 17.1 - A
      125. Radu Aurel, București, 371 - 14.6 - A
      126. Neamțu Adrian, Gherla, 373 - 11.6 - A
      127. Morosan Marian, Suceava, 385 - 9.2 - A
      128. Dracea Gabriel, Sinaia, 392 - 14.8 - A
      129. Sava Sinel, Focșani, 394 - 12.3 - A
      130. Cucu Cristin, Targoviște, 397 - 10.5 - A
      131. Rus Andrei, Brașov, 401 - 15.2 - AW
      132. Dima Victor, Azuga, 402 - 14.7 - A
      133. Ene Diana, Pitești, 404 - 12.1 - AF
      134. Ghile Ioan, Oradea, 405 - 10.7 - A
      135. Dospinescu George, București, 408 - 16.1 - A
      136. Niculescu Gabriel, București, 410 - 13.5 - AH
      137. Muntoiu Theodor, Pitești, 412 - 12 - AJ
      138. Mihai Bianca, Pitești, 413 - 9.5 - AJF
      139. Dima Nicu, București, 417 - 9.9 - A
      140. Presura Marin, Slobozia, 418 - 9.7 - A
      141. Tudor Emil, București, 424 - 11.6 - A
      142. Salavastru Petru, Botoșani, 425 - 9.8 - A
      143. Dan Andrei, Piatra Neamț, 426 - 13.9 - AW
      144. Mihai Ion, București, 435 - 11.6 - A
      145. Giosan Marcel, Galați, 437 - 8.6 - A
      146. Totpal Marius, Busteni, 440 - 15.9 - A
      147. Ivan Catalin, Fagaras, 442 - 10.3 - A
      148. Cristea Virgil, Cugir, 451 - 11 - A
      149. Barbu Vasile, Brașov, 452 - 9.2 - A
      150. Bondoc Alexandru, Brașov, 458 - 18.9 - A
      151. Janosi Attila, Targu Mureș, 461 - 13.2 - A
      152. Filip Dan, Comănești, 470 - 14 - A
      153. Carnu Eugen Jr, Bacău, 474 - 12 - A
      154. Arion Costel, Marasesti, 483 - 13.6 - A
      155. Dragos Florin, Brașov, 484 - 11.6 - A
      156. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 486 - 8.5 - AW
      157. Botirca Sorin, Topoloveni, 488 - 17.5 - A
      158. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 490 - 12.6 - A
      159. Sandescu Florin, București, 491 - 12.5 - A
      160. Curut Gabriel, Timișoara, 494 - 18.7 - A
      161. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 502 - 10.2 - A
      162. Dobre Titus, București, 503 - 16.5 - A
      163. Tihan Silviu, Brăila, 511 - 8.5 - A
      164. Nechita Alexandru, Agnita, 517 - 12.5 - A
      165. Tecuschi Dan, Brașov, 522 - 17.3 - AW
      166. Berbece Bianca, Bacău, 524 - 12.6 - AF
      167. Olteanu Mihai, Brașov, 531 - 16.3 - A
      168. Ion Cristian, Cocorasti, 538 - 10.4 - A
      169. Pascu Gabriel, Brăila, 540 - 9.6 - AW
      170. Miron Andrei, Campina, 554 - 13.1 - A
      171. Zedler Iuliu, Blaj, 557 - 7.5 - AW
      172. Nistor Szilard, Siculeni, 563 - 10.8 - A
      173. Jianu Lucian, Sinaia, 569 - 10.1 - A
      174. Popa Alexandru Iulian, Buzău, 572 - 14.9 - A
      175. Bobarnac Gheorghe, Bacău, 573 - 14.3 - A
      176. Curpas Ioan, Oradea, 574 - 13.2 - A
      177. Butan Marius, Stefanesti Argeș, 587 - 9.2 - AW
      178. Vestineanu Ionut, Slobozia, 592 - 12 - A
      179. Carnu Eugen, Bacău, 593 - 12 - A
      180. Vladoiu Bogdan, Brașov, 595 - 10.3 - A
      181. Ciky Cornel, Fagaras, 596 - 9.4 - AW
      182. Lolea Toma, Fagaras, 602 - 10.2 - A
      183. Staicu Dan, Constanța, 605 - 15.7 - A
      184. Taras Dan, București, 621 - 10.4 - A
      185. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 640 - 13.2 - A
      186. Suciu Iacob, Blaj, 643 - 6.7 - A
      187. Iordaniu Aurel, Panciu, 645 - 16 - A
      188. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 646 - 11.8 - A
      189. Purcileanu Liviu, Piatra Neamț, 668 - 8.8 - A
      190. Oancea Vasile, Buzău, 674 - 10.6 - A
      191. Popa Cristian, Victoria, 681 - 11.5 - A
      192. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 684 - 9.2 - A
      --------------------------------------
      Lista de asteptare:
      193. Movileanu Flavius, Targoviște, 691 - 11.2 - A
      194. Butnar Bogdan, Brașov, 720 - 8 - A
      195. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 735 - 7.3 - A
      196. Chiscop Bogdan, Brăila, 739 - 12.7 - A
      197. Sarbu Dan, Ploiești, 741 - 7.7 - A
      198. Draghici Dumitru, Drobeta Tr Severin, 758 - 14.2 - A
      199. Palaghita Remus, Onesti, 763 - 10.7 - AW
      200. Bardocz Szilard, Capeni, 765 - 9.4 - A
      201. Nicola Marian, Constanța, 789 - 9.5 - A
      202. Popa Adrian, Cluj Napoca, 795 - 12.5 - A
      203. Socaci Sorin, Panciu, 801 - 9.4 - A
      204. Botian Radu, Sibiu, 803 - 7.7 - A
      205. Martz Sebastian, Comănești, 829 - 13.3 - A
      206. Mako Miklos, Sfantu Gheorghe, 832 - 12 - A
      207. Mureșanu Alex, Sibiu, 834 - 10.7 - A
      208. Polen Costin, Comarnic, 835 - 8.6 - A
      209. Dragoiu Catalin, Agnita, 836 - 7.5 - A
      210. Dumitrescu Sorin, Brașov, 837 - 7.5 - A
      211. Karda Ervin, Miercurea Ciuc, 840 - 13 - A
      212. Motorga Dorin, Targu Mureș, 852 - 7.6 - A
      213. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 867 - 6.8 - A
      214. Vlase Dorin, Adjud, 871 - 17.5 - A
      215. Movileanu Darius, Targoviște, 877 - 9.3 - AJ
      216. Ionel Dragos, Sfantu Gheorghe, 969 - 8.2 - AJ
      217. Dragoi Andrei, Azuga, 978 - 14.7 - A
      218. Bugneriu Marcel, Brașov, 987 - 9.8 - A
      219. Florea Gigi, Galați, 989 - 9.6 - A
      220. Paduret Catalin, Panciu, 995 - 6.5 - A
      221. Chirita Cristian, Călărași, 997 - 1.9 - AW
      222. Rebegel Bogdan, Agnita, 1031 - 6.7 - A
      223. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1045 - 9.1 - A
      224. Muntoiu Gabriel, Pitești, 1062 - 8.2 - A
      225. Mako Richard, Sfantu Gheorghe, 1106 - 7.1 - A
      226. Zelariu Petru, Târnaveni, 1133 - 14.1 - A
      227. Maier Catalin, Brașov, 1148 - 14.2 - A
      228. Marocico Marius, Fagaras, 1169 - 5.3 - A
      229. Stancalie Doru, Craiova, 1196 - 7.1 - A
      230. Movileanu Neculae, Brașov, 1223 - 8.2 - A
      231. Moldovan Razvan, Agnita, 1227 - 6.5 - AJ
      232. Oniga Petre, Cugir, 1245 - 12.3 - A
      233. Melnerovici Daniel, Stefanesti Argeș, 1248 - 9.8 - A
      234. Ceparu Ioan, Călărași, 1312 - 11.8 - A
      235. Suta Valeriu, Curtea de Argeș, 1394 - 9.1 - A
      236. Vasiliu Dan, Panciu, 1471 - 17.2 - A
      237. Saulea Bogdan, Brașov, 1494 - 6.8 - AH
      238. Cata Alexandru, Brașov, 1745 - 5.3 - A
      239. Cojocaru Nicusor, Brașov, 1746 - 5.3 - AH
      240. Mihaila Paul, Brașov, 1771 - 12.7 - A
      241. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 1789 - 7.7 - A
      242. Coroianu Mircea, București, 1844 - 11.8 - A
      243. Mitrofan Petre, Brașov, 2128 - 5.3 - A
      244. Tanko Gabor, Sfantu Gheorghe, 2332 - 8.2 - A
      245. Topala Laurentiu, Ploiești, 2711 - 6.4 - A
      246. Diaconescu Lucian, Targoviște, nou - 0 - A
      247. Florea Doina, Brașov, nou - 0 - A
      248. Demolli Massimiliano, Arad, nou - 0 - A
      249. Csaba Antonya, Brașov, nou - 0 - A
      250. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, nou - 0 - A
      Ultima editare de FlorinBN; 06.dec.2013, 21:09.
      TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri Open - on 06-Dec-13 at 18:08:39
        1. Sterea Viorel, Constanța, 1 - 39.2 - OL
        2. Roman Iulian, Brașov, 2 - 35.2 - OL
        3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 3 - 33.8 - O
        4. Lungu Cosmin, București, 4 - 32.3 - OL
        5. Boaca Valentin, București, 5 - 30.1 - OL
        6. Roman Bogdan, Arad, 6 - 29.2 - O
        7. Enciu Alexandru, Slobozia, 8 - 28.8 - OL
        8. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 29.2 - O
        9. Toma Florin, Pitești, 10 - 28.5 - OW
        10. Frant Nicusor, Resita, 11 - 28.4 - O
        11. Marinescu Razvan, București, 12 - 35.3 - OL
        12. Apian Florin, Bistrița, 13 - 26.7 - O
        13. Sipos Nandor, Targu Mureș, 14 - 26.5 - O
        14. Nascu Serban, Cluj Napoca, 15 - 28.4 - O
        15. Avram Victor, Arad, 16 - 25.5 - O
        16. Bodeanu Mihai, București, 17 - 25.4 - O
        17. Florescu Eleodor, Deva, 18 - 25.1 - O
        18. Cozma Catalin, Fălticeni, 19 - 24.3 - OW
        19. Bocaniala Norocel, Galați, 20 - 24.1 - O
        20. Sicoe Rodica, Cugir, 22 - 26.8 - OF
        21. Leorda Rares, Reghin, 23 - 25.5 - O
        22. Motoroi Costin, București, 25 - 22.9 - OL
        23. Radu Costica, Galați, 26 - 27 - OL
        24. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 27 - 23.1 - O
        25. Stanciu Silviu, Călărași, 28 - 26.1 - OL
        26. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 30 - 23 - O
        27. Bozga Lucian, Baicoi, 32 - 23 - O
        28. Lazaroiu Adrian, Targoviște, 33 - 21.7 - O
        29. Mocean Dan, Cluj Napoca, 34 - 22.5 - O
        30. Fratea Aurel, Constanța, 35 - 22.5 - O
        31. Erdos Ferenc, Miercurea Ciuc, 36 - 23.2 - O
        32. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 37 - 21.9 - OL
        33. Garduli Silviu, Cluj Napoca, 38 - 35.7 - O
        34. Corcoz Costin, Focșani, 39 - 25.3 - O
        35. Soare Valentin, Valenii De Munte, 42 - 21.3 - O
        36. Temelie Dragos, Sibiu, 43 - 23.3 - O
        37. Morosanu Vasile, Suceava, 44 - 22.8 - OW
        38. Ion Marius, Brăila, 45 - 24.2 - OL
        39. Popa Bogdan, Timișoara, 49 - 23.8 - O
        40. Corbu Sorin, Resita, 50 - 22.8 - O
        41. Zidar Victor, Reghin, 51 - 20.5 - O
        42. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 52 - 19.6 - O
        43. Ciuca Dan, Pitești, 54 - 22.4 - OW
        44. Dumbrava Nicolae, București, 55 - 23.3 - O
        45. Carpovici Boris, Fălticeni, 56 - 23.1 - OW
        46. Meszar Razvan, Arad, 57 - 19.4 - O
        47. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 59 - 19.9 - OJ
        48. Vranceanu Mihai, București, 60 - 19.7 - O
        49. Zamfir Ionel, București, 61 - 19.7 - O
        50. Raducan Bogdan, Craiova, 62 - 22.1 - O
        51. Simion Boby, Cluj Napoca, 63 - 21.6 - OH
        52. Aftenii Daniel, București, 65 - 22.2 - O
        53. Dinca Dorinel, Călărași, 66 - 23.2 - O
        54. Nemaciuc Mihai, Suceava, 67 - 21.5 - OJ
        55. Popescu Valentin, București, 70 - 18.8 - A
        56. Sferlea Marius, Oradea, 73 - 18.9 - A
        57. Sorescu Deian, Resita, 75 - 21.3 - OJ
        58. Mitzea Alexandru, Sibiu, 77 - 21.5 - O
        59. Mostovoi Andrei, Campina, 78 - 20.8 - OW
        60. Micu Cosmin, Targoviște, 79 - 20.2 - O
        61. Pizlaru Ionel, Focșani, 80 - 20.8 - O
        62. Macovei Liviu, Brașov, 82 - 23.1 - O
        63. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 86 - 19.4 - OW
        64. Traistaru Marius, Topoloveni, 89 - 24.2 - OL
        65. Denes Ferenc, Praid, 91 - 19.8 - O
        66. Micuda Mihai, București, 92 - 19.5 - O
        67. Constantinescu Marius, București, 93 - 25.2 - OL
        68. Balauca Cornel, Botoșani, 105 - 21.7 - O
        69. Leolea Andrei, Constanța, 106 - 17.7 - A
        70. Filimon Bogdan, București, 110 - 18.3 - OL
        71. Govoreanu Florin, Cisnadie, 112 - 22.1 - O
        72. Pitac Ovidiu, Brașov, 117 - 20 - OW
        73. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 118 - 17.7 - AW
        74. Vasiliu Remus, Mioveni, 120 - 20.1 - O
        75. David Dorin, Barlad, 122 - 20.5 - O
        76. Migea Cornel, Sibiu, 125 - 21.3 - O
        77. Suditu Andrei, Campina, 130 - 20.3 - O
        78. Birligea Gabriel, Baicoi, 131 - 19.5 - O
        79. Bularda Iulian, Barlad, 132 - 18.9 - A
        80. Dinicescu
        81. Ban Peter, Cluj Napoca, 143 - 14.5 - A
        82. Popa Radu, Deva, 154 - 20.3 - O
        83. Dumitru Gheorghe, București, 155 - 19.3 - O
        84. Calin Mihai, Barlad, 159 - 23.8 - O
        85. Dinu Gheorghe, București, 172 - 16.3 - AW
        86. Vaduva Gabriel, Mioveni, 204 - 16.8 - OLJ
        87. Marandici Adrian, Brașov, 206 - 21 - OW
        88. Bedo Norbert, Sfantu Gheorghe, 216 - 24.9 - OL
        89. Catinean Vasile, Petrila, 227 - 19.6 - O
        90. Holban Dumitru, Buzău, 234 - 19.1 - O
        91. Iancu George, Ploiești, 237 - 18.1 - A
        92. Mihaila Aurel, București, 253 - 18.4 - A
        93. Giol Mihai, Brăila, 265 - 22.6 - OL
        94. Navacioiu Marian, București, 271 - 21.2 - OL
        95. Ordog Zoltan, Reghin, 288 - 20 - O
        96. Valceanu Daniel, Topoloveni, 299 - 25.3 - OL
        97. Ene Dragos, Ploiești, 311 - 14.2 - A
        98. David Madalina, Barlad, 330 - 13.7 - OLF
        99. Parnica Leonid, Moinesti, 336 - 22.4 - OW
        100. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 337 - 20.1 - O
        101. Dragan Valentin, Mioveni, 354 - 19.3 - OLJ
        102. Danila Claudiu, Petrila, 369 - 26.9 - O
        103. Iusan Mircea, Cluj Napoca, 375 - 20.4 - O
        104. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 444 - 21.2 - O
        105. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe, 469 - 20.2 - O
        106. Surdu Marcel, Iași, 544 - 18.5 - A
        107. Balazs Gergo, Sfantu Gheorghe, 639 - 13.6 - OLJ
        108. Draganescu Viorel, Ploiești, 708 - 18.1 - A
        109. Vardi Dan, Ramnicu Valcea, 823 - 32.9 - O
        110. Macarenco Mario, București, 893 - 19.9 - OL
        111. Mureșan Iulian, Victoria, 920 - 26.6 - O
        112. Dumitru Lazar, Petrila, 1172 - 24.4 - O
        Ultima editare de FlorinBN; 06.dec.2013, 18:41.
        TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

        Rule no.1 - The ball must reach the table
        Rule no.2 - The ball will return on the table

        Comentariu


        • #5
          Clasament Amatori

          1 -- 4
          Tecuschi Dan - Brașov
          Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
          Dracea Gabriel - Sinaia
          Tomica Andrei - București
          5 -- 8
          Tomica Silviu - București
          Voicu Corneliu - Brașov
          Curut Gabriel - Timișoara
          Kaposta Victor - Arad
          9 -- 16
          Dumbrava Daniel - Focșani
          Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
          Cocean Valer - Baraolt
          Laur Boro - Sinaia
          Botirca Sorin - Topoloveni
          Miron Mihai - Cluj Napoca
          Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
          Vlase Gheorghe - Slobozia
          17 -- 32
          Stanciu Alin - Călărași
          Munteanu Octavian - Tecuci
          Pascu Adrian - Cluj Napoca
          Munteanu Ion - Comănești
          Mustocea Andrei - Petrila
          Palaghita Remus - Onesti
          Arion Costel - Marasesti
          Toma Iulian - Brăila
          Dobre Titus - București
          Luta Petre - București
          Constantinovici Ciprian - Liteni
          Iaru Horatiu - Cluj Napoca
          Olteanu Mihai - Brașov
          Sana Doru - Cluj Napoca
          Padurariu Costel - Brașov
          Tipser Gabriel - Sighișoara
          33 -- 64
          Predescu Levente - Miercurea Ciuc
          Bondoc Alexandru - Brașov
          Kromek Iulian - Cugir
          Boata Edgar - Arad
          Antohi Ioan - Sighetu Marmatiei
          Rada Florin - Pitești
          Codreanu Laurentiu - Buzău
          Corneanu Sorin - Botoșani
          Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
          Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
          Carnu Eugen Jr - Bacău
          Pop Zoltan - Dej
          Hutanu Alin - Brașov
          Vlaisan Vasile - Vicovu De Jos
          Somlea Darian - Cisnadie
          Tutoveanu Razvan - Brașov (org)
          Nistor Florin - Comănești
          Neamțu Adrian - Gherla
          Spaller Tiberiu - Nasaud
          Trocan Nicolae - Mioveni
          Nistor Iosif - Siculeni
          Antal Denes - Brașov
          Bulubasa Nicusor - Comănești
          Bozga Razvan - Baicoi
          Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
          Nedelcu Marin - București
          ON HO - București
          Paun Daniel - București
          Petrov Dan - Timișoara
          Presura Eugen - Slobozia
          Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
          Rus Andrei - Brașov
          65 -- 96 loc 3 gr.sup.
          Zedler Csaba - Agnita
          Anita Dorel - Brașov
          Andone Claudiu - Cugir
          Jaouir Khaled - București
          Catricicau Adrian - Baia Mare
          Banescu Dragos - Pitești
          Ivan Valentin - Campina
          Craciun Calin - Oradea
          Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
          Gorum Adrian - Topoloveni
          Bucsan Romeo - Pitești
          Vasile Gelu Iulian - București
          Bodin Ion - Tecuci
          Mihaila Nicolae - Breaza
          Lefter Costel - Galați
          Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
          Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
          Kezdi Janos - Corund
          Rojnita Sebastian - Bacău
          Motoroiu Marcel - Dej
          Biro Attila - Miercurea Ciuc
          Comis Marian - Slobozia
          Vita Istvan - Reghin
          Petho Mihaly - Racosu de Sus
          Coman Emil - Breaza
          Stanciu Stelian - Călărași
          Cucu Cristin - Targoviște
          Niculescu Gabriel - București
          Totpal Marius - Busteni
          Filip Dan - Comănești
          Berbece Bianca - Bacău
          Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
          97 -- 128 loc 4 gr.sup.
          Chirap Dan - Gura Humorului
          Kantor Imre Zoltan - Reghin
          Toncean Mircea - Reghin
          Nica Ionut - Brașov
          Puscas Arpad - Gherla
          Benyovski Bela - Sibiu
          Serban Liviu - Onesti
          Fancsali Kalman - Lunca de Sus
          Marin Floricel - Brașov
          Theodorescu Alex - București
          Rusea Gheorghe - Breaza
          Grama Mihai - Azuga
          Dumitrescu Dan - Piatra Neamț
          Marian Florin - Reghin
          Ticu Dorin - Bacău
          Bacanu Paulian - Brașov
          Tobosaru Gheorghe - Brașov
          Ciobanu Daniel - Blaj
          Imecs Attila - Miercurea Ciuc
          Silviu Niculae - București
          Dima Victor - Azuga
          Mihai Bianca - Pitești
          Tudor Emil - București
          Ivan Catalin - Fagaras
          Janosi Attila - Targu Mureș
          Palamaru Emil - Vatra Dornei
          Miron Andrei - Campina
          Jianu Lucian - Sinaia
          Curpas Ioan - Oradea
          Carnu Eugen - Bacău
          Purcileanu Liviu - Piatra Neamț
          Pandrea Vasile - Brașov
          129 -- 137 2v gr.inf.
          Darmaz Ion - Targoviște
          Nicula Dumitru - Agnita
          Matei Razvan - București
          Mihalcea Dumitru - Slobozia
          Dumitrescu Mircea - Ploiești
          Puiulet Iosif - Agnita
          Dospinescu George - București
          Nistor Szilard - Siculeni
          Staicu Dan - Constanța
          138 -- 166 1v gr.inf.
          Miron Liviu - Campina
          Sofian Corneliu - Suceava
          Popa Mircea - Brașov
          Matei Dumitru - Deva
          Cristescu Cristian - București
          Stoica Mihai - Mioveni
          Poenaru Adrian - București
          Marian Calin - Reghin
          Barac Marius - Sibiu
          Grecu Gheorghe - Bistrița
          Eftimie Adrian - Agnita
          Ursulescu Ioan - Bacău
          Stolearenco Igor - Galați
          Brulea Petre - Ploiești
          Constantin Gabriela - București
          Sava Sinel - Focșani
          Ene Diana - Pitești
          Muntoiu Theodor - Pitești
          Dan Andrei - Piatra Neamț
          Sandescu Florin - București
          Nechita Alexandru - Agnita
          Bobarnac Gheorghe - Bacău
          Butan Marius - Stefanesti Argeș
          Vestineanu Ionut - Slobozia
          Vladoiu Bogdan - Brașov
          Ciky Cornel - Fagaras
          Lolea Toma - Fagaras
          Popa Cristian - Victoria
          Butnar Bogdan - Brașov
          167 -- 192 0v gr.inf.
          Dena Corneliu - Giurgiu
          Tanase Horia - București
          Medeleanu Stefan - Constanța
          Papacu Bejoli - București
          Negrean Ioan - Sibiu
          Niculae Dan - București
          Morosan Marian - Suceava
          Ghile Ioan - Oradea
          Dima Nicu - București
          Presura Marin - Slobozia
          Salavastru Petru - Botoșani
          Giosan Marcel - Galați
          Cristea Virgil - Cugir
          Barbu Vasile - Brașov
          Dragos Florin - Brașov
          Rizescu Gheorghe - Mioveni
          Banu Nicolae - Ocna Sibiului
          Tihan Silviu - Brăila
          Ion Cristian - Cocorasti
          Pascu Gabriel - Brăila
          Zedler Iuliu - Blaj
          Taras Dan - București
          Suciu Iacob - Blaj
          Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
          Muntoiu Gabriel - Pitești
          Ceparu Ioan - Călărași

          --------------------------------------

          Absenti nemotivati:
          Radu Aurel...București...N
          Oancea Vasile...Buzău...N
          Timaru Ilie...Ocna Sibiului...N
          Iordaniu Aurel...Panciu...N
          Mihai Ion...București...N
          Popa Alexandru...Buzău...N
          Ultima editare de FlorinBN; 10.dec.2013, 14:38.
          TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

          Rule no.1 - The ball must reach the table
          Rule no.2 - The ball will return on the table

          Comentariu


          • #6
            Clasament Open
            1 -- 4
            Sterea Viorel - Constanța
            Roman Bogdan - Arad
            Lungu Cosmin - București
            Gogu Gabriel - Cluj Napoca
            5 -- 8
            Traistaru Marius - Topoloveni
            Bedo Norbert - Sfantu Gheorghe
            Enciu Alexandru - Slobozia
            Avram Victor - Arad
            9 -- 16
            Vardi Dan - Ramnicu Valcea
            Frant Nicusor - Resita
            Calin Mihai - Barlad
            Morosanu Vasile - Suceava
            Toma Florin - Pitești
            Iusan Mircea - Cluj Napoca
            Stanciu Silviu - Călărași
            Sicoe Rodica - Cugir
            17 -- 32
            Giol Mihai - Brăila
            Sipos Nandor - Targu Mureș
            Bodeanu Mihai - București
            Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
            Marinescu Razvan - București
            Nascu Serban - Cluj Napoca
            Ion Marius - Brăila
            Farkas Gabor - Targu Mureș
            Maxim Valentin - Cluj Napoca
            Garduli Silviu - Cluj Napoca
            Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
            Govoreanu Florin - Cisnadie
            Apian Florin - Bistrița (org)
            Roman Iulian - Brașov
            Popa Bogdan - Timișoara
            Radu Costica - Galați
            33 -- 48 loc 3 gr.sup.
            Florescu Eleodor - Deva
            Bocaniala Norocel - Galați
            Lazaroiu Adrian - Targoviște
            Mocean Dan - Cluj Napoca
            Ceacarescu Cristian - Slobozia
            Corbu Sorin - Resita
            Dumbrava Nicolae - București
            Dinca Dorinel - Călărași
            Sorescu Deian - Resita
            David Dorin - Barlad
            Bularda Iulian - Barlad
            Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
            Iancu George - Ploiești
            Navacioiu Marian - București
            Valceanu Daniel - Topoloveni
            Dragan Valentin - Mioveni
            49 -- 64 loc 4 gr.sup.
            Cozma Catalin - Fălticeni
            Leorda Rares - Reghin
            Motoroi Costin - București
            Corcoz Costin - Focșani
            Soare Valentin - Valenii De Munte
            Vranceanu Mihai - București
            Zamfir Ionel - București
            Mostovoi Andrei - Campina
            Pizlaru Ionel - Focșani
            Macovei Liviu - Brașov
            Balauca Cornel - Botoșani
            Leolea Andrei - Constanța
            Vaduva Gabriel - Mioveni
            Holban Dumitru - Buzău
            Parnica Leonid - Moinesti
            Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
            65 -- 68 3v gr.inf.
            Hagatis Andrei - Vatra Dornei
            Zidar Victor - Reghin
            Raducan Bogdan - Craiova
            Birligea Gabriel - Baicoi
            69 -- 79 2v gr.inf.
            Fratea Aurel - Constanța
            Temelie Dragos - Sibiu
            Marcu Vasile - Vatra Dornei
            Carpovici Boris - Fălticeni
            Aftenii Daniel - București
            Nemaciuc Mihai - Suceava
            Filimon Bogdan - București
            Vasiliu Remus - Mioveni
            Suditu Andrei - Campina
            Dinicescu Ion - Pitești
            Balazs Lorant - Sfantu Gheorghe
            80 -- 92 1v gr.inf.
            Bozga Lucian - Baicoi
            Farcas Vlad - Cluj Napoca
            Simion Boby - Cluj Napoca
            Mitzea Alexandru - Sibiu
            Denes Ferenc - Praid
            Constantinescu Marius - București
            Dumitru Gheorghe - București
            Marandici Adrian - Brașov
            David Madalina - Barlad
            Danila Claudiu - Petrila
            Draganescu Viorel - Ploiești
            Mureșan Iulian - Victoria
            Dumitru Lazar - Petrila
            93 -- 106 0v gr.inf.
            Meszar Razvan - Arad
            Popescu Valentin - București
            Sferlea Marius - Oradea
            Micu Cosmin - Targoviște
            Panaitescu Stefan - Izvoarele
            Micuda Mihai - București
            Pitac Ovidiu - Brașov
            Sipos Ferenc - Targu Mureș
            Migea Cornel - Sibiu
            Vladoiu Gelu - Brașov (org)
            Ban Peter - Cluj Napoca
            Dinu Gheorghe - București
            Ene Dragos - Ploiești
            Balazs Gergo - Sfantu Gheorghe
            ----------------------------------------------
            Absenti nemotivati:
            Catinean Vasile - Petrila
            Surdu Marcel - Iași
            Mihaila Aurel - București
            Popa Radu - Deva
            Ordog Zoltan - Reghin
            Macarenco Mario - București
            Ultima editare de FlorinBN; 10.dec.2013, 14:41.
            TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

            Rule no.1 - The ball must reach the table
            Rule no.2 - The ball will return on the table

            Comentariu


            • #7
              clasament

              Comentariu


              • #8
                Sala Sporturilor Brașov

                Sala din Sanpetru
                http://www.ruteauto.ro/Strada-Primav...omania/ro.html
                ... imagini de la meciurile din eliminatorii...17 aug 2013

                Foto 17 aug 2013
                http://postimg.cc/image/50dmvjwef/
                Ultima editare de GeluBv; 15.nov.2013, 11:43.
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • #9
                  Hagatis Andrei open
                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                  BH : Tenergy 05Fx
                  FH : Tenergy 05Fx

                  Comentariu


                  • #10
                    "De unde se agata harta in cui " Tintas Adrian -amatori
                    Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                    http://www.tenismasa.ro/

                    Comentariu


                    • #11
                      Marcel Giosan, Amatori, Galați.
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #12
                        Ca sa fim siguri ca suntem pe lista ne inscriem acum,Din VATRA DORNEI-OPEN-MARCU VASILE ; AMATUR -GEORGIU DRAGOS ; PALAMARU EMIL SI O SA MAI VEDEM NOI CINE O SA MAI VINA.
                        CU STIMA
                        Blade . PHOTINO
                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Campina la amatori : Grigore Alexandru

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Piatra Neamț- Purcileanu Liviu, Dumitrescu Dan - amatori
                            blade: btf amultart
                            fh: acuda blue p1
                            bh: rasanter r37

                            Comentariu


                            • #15
                              in sala din Sanpetru au fost mici neplaceri la turneul precedent.....si anume, lipseau niste becuri, la primele mese iti batea lumina in ochi pentru ca geamurile nu erau acoperite....si am avut parte de o supraveghere cam exagerata din partea responsabililor salii....poate se vor imbunatatii conditiile pana in decembrie.
                              multumesc,
                              Butterfly Michael Maze Arylate
                              BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Brașov la amatori ;
                                Marin Floricel
                                Popa Mircea
                                Antal Denes
                                Padurariu Costel

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din Blaj, AB, Iuliu Zedler, amatori.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Motoroiu marcel-dej-open

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Maxim Valentin,
                                      Cluj Napoca
                                      Open
                                      Hurricane III (by Nittaku)
                                      Jun Mizutani ZLC
                                      Nittaku Hammond Z2

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Muntean Mircea amatori Baia Mare

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Din Campina, Miron Andrei si Miron Liviu.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Mocean Dan - Cluj - Open

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Micuda Mihai, București, Open
                                              Blade: Viscaria
                                              FH: Tenergy05
                                              BH: Tenergy05

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Micu Cosmin - Targvosite - OPEN
                                                FH/Butterfly Tenergy 05
                                                Blade/DHS Hurricane King
                                                BH/Butterfly Tenergy 05

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Din Stefanesti,jud.Argeș;amatori:
                                                  -Melnerovici Daniel
                                                  -Butan Marius

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X