vivasportshop.ro 1 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 505

Subiect: TURNEU A+ ''Cupa AMATUR România '' Sibiu 07 Februarie 2015

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Alex Muresanu
    Data înscrierii
    29.07.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    44
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 9 h 11 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1642

    TURNEU A+ ''Cupa AMATUR România '' Sibiu 07 Februarie 2015

    TURNEUL A+ "Cupa AMATUR România "

    LOCALITATEA: SIBIU
    DATA: 07 Februarie 2015

    TOTAL NR. MESE: 32 , ÎN DOUĂ SĂLI;
    Număr maxim participanţi: 72 la OPEN si 120 la AMATORI
    DURATĂ APROXIMATIVĂ 9:00 – 21:00
    Se asigură : mingi de joc, apă plată/minerală , cafea, sandviş

    ÎNSCRIERI: Pe forum ; – ultima înscriere sau retragere, vineri 6 februarie 2015 ora 21:00
    Îscrierea se face după poziţia din clasament

    ATENTIE: Grupele vor fi alcătuite de vineri seara, pe baza listei de înscrieri la ora 22:00. Orice înscriere sau retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;

    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare şi eliminatorii - 3 din 5 seturi
    TAXA PARTICIPARE: 35 Lei. Copiii până la 14 ani 20 lei.
    Câte 3 lei / participant plătitor se virează către AmaTur.
    Taxa va fi încasătă de capul de serie si transmisă organizatorilor după începerea jocurilor;
    CAPI DE SERIE: conform MP din clasamentul AmaTur la zi;

    SPONSORI
    ARIA Clinic www.aria.com.ro
    EMI-TT http://www.mesedetenis.ro
    DECATHLON http://www.decathlon.ro/
    AMBIENT S.A. http://www.ambient.ro/
    ORDIS S.R.L http://www.ordis.ro/


    PARTENERI
    UNIVERSITATEA ”LUCIAN BLAGA” SIBIU http://www.ulbsibiu.ro/ro/
    DIRECTIA JUDEŢEANĂ DE TINERET ŞI SPORT SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/
    WELT HOSTEL https://www.facebook.com/pages/Welt-...16167921799064


    TURNEUL PENTRU AMATORI :

    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU: 9:30 - prezenţa şi înscrierea se face la ora 8:30-9:00
    LOC DE DESFĂŞURARE : Sala Sport şcoala Gimnazială 18 Strada Lungă nr. 65
    https://www.google.com/maps/place/%C...70a8767e?hl=ro
    indicatii pentru orientare http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ferente/page17
    NUMĂR PARTICIPANŢI: 118+2 wild card, înscrierea se face in ordinea clasamentului.
    NR. MESE (amatori) : 20 mese .
    Desfășurare: grupe de 6, se califică primii patru, gr. superioare de 4 juc, se califică primii 2, tablou eliminatoriu de 64 cu bye în favoarea locurilor 1 din grupele superioare;
    Locurile 2 din grupele superioare trag la sorţi din urne diferite pentru a nu se întâlni cu adversarul din superioare decât in finală.
    - Se oferă cupe si medalii pentru primii 4, diplome pentru primii 8;
    Organizatori sală amatori:
    Dumitru Beltechi Tel. 0747630959
    Pal Tokos Tel. 0742257995
    Filea Adonis Tel. 0747297093


    Firma EMI - TT http://www.mesedetenis.ro asigură logistica (mese de tenis, despărţitoare şi mingile de joc )


    TURNEUL OPEN :

    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU: 9:30 , prezenţa şi înscrierea între 8:30 şi 9:00
    LOC DE DESFĂŞURARE: Sala ARIA Sport TDM www.aria.com.ro
    str. Alba Iulia nr.100 Lângă centru comercial AMBIENT
    https://www.google.ro/maps/dir//Aria...73!2d45.793051
    NUMĂR DE PARTICIPANŢI: 70 +2 wild card, Inscrieri in ordinea clasamentului, prioritate au Open-iştii;
    Mese de joc: 12 mese Donic Waldner 25 (aprobate ITTF), câte una / grupă;
    Desfăşurare: grupe de cate 6, se califică primii 4 ; grupe superioare de 4, se califică primii 2; eliminatorii de 32 cu bye în favoarea locurilor 1 din grupele superioare.
    Locurile 2 din grupele superioare trag la sorţi din urne diferite pentru a nu se întâlni cu adversarul din superioare decât în finală.
    - Se oferă cupe si medalii pentru primii 4, diplome pentru primii 8;
    Organizatori sală Open:
    Muresanu Alex Tel.
    Gelu Vladoiu Tel. 0753529773



    ALTE INFORMATII :

    Pentru ambele categorii
    - Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor, iar la sfârşitul partidelor se vor puncta absenţii la turneu cu zero victorii, sigur se trec şi în lista nemotivaţilor;
    - Nemotivaţii cu 2 absente nu au drept de joc

    Se poate asigura meniuri catering – meniul este 16 lei
    Meniu 1 – Şniţel de pui , piure de cartofi, salată de murături asortate, pâine
    Meniu 2 – Ceafă de porc, salată orientală, salată de murături asortate, pâine
    Meniu 3 – Cabanos, cartofi ţărăneşti salată de murături asortate, pâine


    -EmTT va fi prezentă cu un stand bogat in articole JOOLA pentru tenis de masă http://www.mesedetenis.ro

    La ambele locaţii
    - va fi asigurata paza şi liniştea de personal specializat de la firma ORDIS S.R.L.
    - va fi asigurata asistenţă medicală pentru prim ajutor de către personal apartinând firmei ARIA Clinic


    CAZARE: revenim cu informatii

    PENTRU BUNA DESFĂŞURARE A TURNEULUI:

    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, în sensul ca open-iştii (media 18 ^) nu pot juca la amatori;

    modificare 27.04.2015 - Modificare nr de tel Alex Muresanu
    Organizatori:
    Muresanu Alex Tel. 0723856419
    Filea Adonis Tel. 0747297093
    Ultima modificare făcută de Alex Muresanu; 27.04.2015 la 13:08.

  2. #2
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.661
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    478 z 18 h 13 m
    Timp online pe zi
    3 h 50 m
    Reputație
    16429
    Citat Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    Grupe Inferioare
    Amatori - 07.02.2015
    1 . Filimon Bogdan, Muresan Dorel, Stancalie Doru, Dragos Florin, Barac Marius, Aberle Ildiko,
    2 . Botirca Sorin, Kaposta Victor, Padurariu Costel, Zoltan Tibor, Ionica Maria, Rosianu Nicolae,
    3 . Bacanu Paulian, Todarcea Ioan, Volostiuc Marius, Doba Vasile, Ghile Ioan, Vela Gabriel,
    4 . Muresan Iulian, Tipser Gabriel, Damian Alin, Moise Mihai, Marin Floricel, Ciky Cornel,
    5 . Iaru Horatiu, Dinu Gheorghe, Negrean Ioan, Pribeagu Claudiu, Kantor Imre Zoltan, Florea Radu,
    6 . Grigore Alexandru, Groza Alexandru, Niculae Dan, Radu Constantin, Suciu Cristian, Motorga Dorin,
    7 . Marian Florin, Antal Denes, Dinicescu Ion, Benyovski Bela, Kromek Iulian, Pralea Constantin,
    8 . Avram Gabriel, Meszar Razvan, Colesniuc Romeo, Ispas Victor, Janosi Attila, Lucic Corneliu,
    9 . Cherhat Dumitru, Polotca Stefan, Corneanu Sorin, Preda Nicolae, Pelaghie Ioan, Bumbu Pavel,
    10 . Dobre Titus, Bradusca Cornel, Cotca Dacian, Lacatis Ghita, Trocan Alexa, Morosan Marian,
    11 . Mitzea Alexandru, Trocan Nicolae, Niculescu Gabriel, Fancsali Kalman, Nicula Dumitru, Cucu Cristin,
    12 . Tokos Pal, Vita Istvan, Barabas Sandor, Beches Andrei, Teleki Zsolt, Banu Nicolae,
    13 . Benyi Crinel, Darmaz Ion, Bucsan Romeo, Brulea Petre, Matei Dumitru, Timaru Ilie,
    14 . Gheorghe Nicu, Pitac Ovidiu, Avram Nicolae, Lungu Marius, Mihai Bianca, Spaller Tiberiu,
    15 . Creinicean Liviu, Marandici Adrian, Fabian Wilhelm, Movileanu Flavius, Salavastru Petru, Decean Darian,
    16 . Tic Ioan, Vladu Nicolae, Pop Danut, Dani Leo, Veres Janos, David Cosmin,
    17 . Birtalan Laszlo, Farkas Bence, Kriszta Arpad Lorand, Iancu Sorin, Silviu Niculae, Damian Mircea,
    18 . Ciublea Vichente, Movileanu Darius, Sofian Corneliu, Popa Mircea, Imecs Attila, Moldovan Alexandru,
    19 . Muntean Mircea, Ivan Valentin, Curpas Ioan, Berbece Bianca, Tarau Vasile, Cristea Virgil,
    20 . Sferlea Marius, Neamt Doru, Murgu Ioan, Anitei Marcel, Stoica Mihai, Diaconescu Lucian,
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupe inferioare Open

    1. Lungu Cosmin, Farcas Vlad, Farkas Gabor, Curut Gabriel, Birtalan Robert, Damian Ioana
    2. Roman Iulian, Frant Nicusor, Aga Alexandru, Dinca Daniel, Hagatis Andrei, Muresanu Alex
    3. Balog Andreea, Sicoe Rodica, Cruceru Sergiu, Simion Boby, Banescu Dragos, Dumbrava Daniel
    4. Lukasz Klimas, Leorda Rares, Mocean Dan, Tamas Nagy Jeno, Apian Florin, Spatariu Daniel
    5. Marinescu Razvan, Toma Florin, Morosanu Vasile, Raducan Bogdan, Aftenii Daniel, Marcu Vasile
    6. Sorescu Deian, Nistor Dorel, Tomica Andrei, Avram Victor, Vladoiu Gelu, Denes Ferenc
    7. Gogu Gabriel, Boaca Valentin, Cozma Catalin, Govoreanu Florin, Andone Claudiu, Fratea Aurel
    8. Petrescu Liviu, Calin Mihai, Lazaroiu Adrian, Zidar Victor, On Ho, Silveira Alexandra
    9. David Dorin, Mosneagu Marius, Macovei Liviu, Cionoiu Cristian, Migea Cornel, Iancu George
    10. Uta Adrian, Corcoz Costin, Put Gabriel, Sufletel Radu, Anita Dorel, Moldovan Cristian
    11. Ion Marius, Nascu Serban, Bularda Iulian, Ilies Ioan, Fazakas Attila, Hutanu Alin
    12. Popa Cristian, Roman Bogdan, Bocaniala Norocel, Maxim Valentin, Pop Zoltan, Nistor Iosif
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUNGU COSMIN BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 FARCAS VLAD CLUJ NAPOCA
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 FARKAS GABOR TARGU MURES
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    4
    4 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 BIRTALAN ROBERT ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    6 DAMIAN IOANA BARLAD
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0

    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 FRANT NICUSOR RESITA
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    3 AGA ALEXANDRU BOTOSANI
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 DINCA DANIEL BUCURESTI
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5 HAGATIS ANDREI VATRA DORNEI
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    6 ZEDLER CSABA AGNITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOG ANDREEA ARAD
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SICOE RODICA CUGIR
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CRUCERU SERGIU TARGU JIU
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    3
    4 SIMION BOBY CLUJ NAPOCA
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 BANESCU DRAGOS PITESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    6 DUMBRAVA DANIEL FOCSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0

    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 LEORDA RARES REGHIN
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    3
    4 TAMAS NAGY JENO MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 APIAN FLORIN BISTRITA
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 SPATARIU DANIEL ARAD
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0

    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARINESCU RAZVAN CLUJ NAPOCA
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 TOMA FLORIN PITESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 MOROSANU VASILE SUCEAVA
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4 RADUCAN BOGDAN CRAIOVA
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 AFTENII DANIEL BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
    6 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0

    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 NISTOR DOREL BISTRITA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 TOMICA ANDREI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 AVRAM VICTOR ARAD
    2-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 VLADOIU GELU BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 DENES FERENC PRAID
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1

    Grupa inferioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BOACA VALENTIN BUCURESTI
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 COZMA CATALIN FALTICENI
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4 DANELIUC GABI SIBIU
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 ANDONE CLAUDIU CUGIR
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    4
    6 FRATEA AUREL CONSTANTA
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1

    Grupa inferioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CALIN MIHAI BARLAD
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    2
    3 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    3
    4 ZIDAR VICTOR REGHIN
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 ON HO BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6 SILVEIRA ALEXANDRA CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2

    Grupa inferioara nr. 9

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DAVID DORIN BARLAD
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 MOSNEAGU MARIUS FALTICENI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-2
    3-2
    3-0
    0-3
    3-1
    4
    1
    4 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    5 MIGEA CORNEL SIBIU
    1-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    6 IANCU GEORGE PLOIESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1

    Grupa inferioara nr. 10

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 UTA ADRIAN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 PUT GABRIEL ORAVITA
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    4 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 ANITA DOREL BRASOV
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1

    Grupa inferioara nr. 11

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ION MARIUS BRAILA
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 NASCU SERBAN CLUJ NAPOCA
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 BULARDA IULIAN BARLAD
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 ILIES IOAN RADAUTI
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    6 HUTANU ALIN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0

    Grupa inferioara nr. 12

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2 ROMAN BOGDAN ARAD
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 BOCANIALA NOROCEL GALATI
    3-0
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 POP ZOLTAN DEJ
    3-2
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    4
    6 NISTOR IOSIF SICULENI
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Citat Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    Grupe Superiore
    Amatori - 07.02.2015
    1 . Filimon Bogdan, Cherhat Dumitru, Colesniuc Romeo, Bucsan Romeo,
    2 . Padurariu Costel, Dobre Titus, Preda Nicolae, Mihai Bianca,
    3 . Bacanu Paulian, Trocan Nicolae, Bradusca Cornel, Salavastru Petru,
    4 . Muresan Iulian, Tokos Pal, Fancsali Kalman, Vladu Nicolae,
    5 . Florea Radu, Benyi Crinel, Teleki Zsolt, Kriszta Arpad Lorand,
    6 . Grigore Alexandru, Lungu Marius, Darmaz Ion, Imecs Attila,
    7 . Marian Florin, Creinicean Liviu, Gheorghe Nicu, Tarau Vasile,
    8 . Meszar Razvan, Pop Danut, Fabian Wilhelm, Neamt Doru,
    9 . Polotca Stefan, Farkas Bence, Dani Leo, Dragos Florin,
    10 . Cotca Dacian, Movileanu Darius, Iancu Sorin, Ionica Maria,
    11 . Mitzea Alexandru, Berbece Bianca, Moldovan Alexandru, Ghile Ioan,
    12 . Barabas Sandor, Anitei Marcel, Ivan Valentin, Tipser Gabriel,
    13 . Matei Dumitru, Stancalie Doru, Sferlea Marius, Dinu Gheorghe,
    14 . Avram Nicolae, Botirca Sorin, Barac Marius, Suciu Cristian,
    15 . Marandici Adrian, Volostiuc Marius, Kaposta Victor, Dinicescu Ion,
    16 . Tic Ioan, Moise Mihai, Todarcea Ioan, Ispas Victor,
    17 . Birtalan Laszlo, Negrean Ioan, Damian Alin, Corneanu Sorin,
    18 . Ciublea Vichente, Groza Alexandru, Kantor Imre Zoltan, Lacatis Ghita,
    19 . Curpas Ioan, Kromek Iulian, Radu Constantin, Niculescu Gabriel,
    20 . Murgu Ioan, Avram Gabriel, Antal Denes, Vita Istvan,
    Citat Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    Grupa Inferioara 1 si 2

    Grupa Inferioara 3 si 4

    Grupa Inferioara 5 si 6

    Grupa Inferioara 7 si 8

    Grupa Inferioara 9 si 10

    Grupa Inferioara 11 si 12

    Grupa Inferioara 13 si 14

    Grupa Inferioara 15 si 16

    Grupa Inferioara 17 si 18

    Grupa Inferioara 19 si 20
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LUNGU COSMIN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 DAVID DORIN BARLAD
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 DANELIUC GABI SIBIU
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 SIMION BOBY CLUJ NAPOCA
    1-3
    0-3
    3-0
    1

    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 UTA ADRIAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 APIAN FLORIN BISTRITA
    0-3
    2-3
    0-3
    0

    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOG ANDREEA ARAD
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    2 BULARDA IULIAN BARLAD
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    3 MOSNEAGU MARIUS FALTICENI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 AFTENII DANIEL BUCURESTI
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    2

    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LEORDA RARES REGHIN
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    3 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 AVRAM VICTOR ARAD
    0-3
    3-2
    2-3
    1

    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARINESCU RAZVAN CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3 ION MARIUS BRAILA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 ANDONE CLAUDIU CUGIR
    0-3
    2-3
    1-3
    0

    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 AGA ALEXANDRU BOTOSANI
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    3 BOCANIALA NOROCEL GALATI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 ZIDAR VICTOR REGHIN
    0-3
    1-3
    0-3
    0

    Grupa superioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SICOE RODICA CUGIR
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 FARCAS VLAD CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    0

    Grupa superioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 HAGATIS ANDREI VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 PUT GABRIEL ORAVITA
    1-3
    0-3
    3-2
    1

    Grupa superioara nr. 9

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 TOMA FLORIN PITESTI
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    1
    3 CRUCERU SERGIU TARGU JIU
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
    0-3
    0-3
    3-1
    1

    Grupa superioara nr. 10

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    2 NISTOR DOREL BISTRITA
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    2
    3 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 POP ZOLTAN DEJ
    0-3
    3-0
    0-3
    1

    Grupa superioara nr. 11

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NASCU SERBAN CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    2 BOACA VALENTIN BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 RADUCAN BOGDAN CRAIOVA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 FARKAS GABOR TARGU MURES
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2

    Grupa superioara nr. 12

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROMAN BOGDAN ARAD
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 CALIN MIHAI BARLAD
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 TOMICA ANDREI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 FRANT NICUSOR RESITA
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    Citat Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    AMATORI
    Grupa Superioara 1_2 __ Grupa Superioara 3_4 ___ Grupa Superioara 5_6___ Grupa Superioara 7_8__Grupa Superioara 9_10
    ____ _______ ______ _____

    Grupa Superioara 11_12 __ Grupa Superioara 13_14 __ Grupa Superioara 15_16 __ Grupa Superioara 17_18 __ Grupa Superioara 19_20
    _____ ______ _____ _____
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    1 LUNGU COSMIN,3
    ------------------------- LUNGU COSMIN,3 3-0
    32 bye
    -------------------------------------------------- LUNGU COSMIN,3 3-1
    17 BOCANIALA NOROCEL,66
    ------------------------- AFTENII DANIEL,61 0-3
    16 AFTENII DANIEL,61
    --------------------------------------------------------------------------- PETRESCU LIVIU,7 1-3
    9 TOMA FLORIN,10
    ------------------------- FARKAS GABOR,35 1-3
    24 FARKAS GABOR,35
    -------------------------------------------------- PETRESCU LIVIU,7 1-3
    25 bye
    ------------------------- PETRESCU LIVIU,7 0-3
    8 PETRESCU LIVIU,7

    A 1

    5 MARINESCU RAZVAN,9
    ------------------------- MARINESCU RAZVAN,9 3-0
    28 bye
    -------------------------------------------------- MARINESCU RAZVAN,9 3-1
    21 NISTOR DOREL,45
    ------------------------- NISTOR DOREL,45 3-0
    12 CALIN MIHAI,14
    --------------------------------------------------------------------------- MARINESCU RAZVAN,9 3-1
    13 UTA ADRIAN,11
    ------------------------- UTA ADRIAN,11 3-0
    20 SICOE RODICA,55
    -------------------------------------------------- UTA ADRIAN,11 3-1
    29 bye
    ------------------------- LEORDA RARES,26 0-3
    4 LEORDA RARES,26



    3 MOSNEAGU MARIUS,29
    ------------------------- MOSNEAGU MARIUS,29 3-0
    30 bye
    -------------------------------------------------- LUKASZ KLIMAS,2 0-3
    19 LUKASZ KLIMAS,2
    ------------------------- LUKASZ KLIMAS,2 3-2
    14 DAVID DORIN,5

    11 BOACA VALENTIN,21
    ------------------------- BOACA VALENTIN,21 3-0
    22 MACOVEI LIVIU,128
    -------------------------------------------------- BOACA VALENTIN,21 3-2
    27 bye
    ------------------------- SORESCU DEIAN,4 0-3
    6 SORESCU DEIAN,4

    B 1

    7 GOGU GABRIEL,6
    ------------------------- GOGU GABRIEL,6 3-0
    26 bye
    -------------------------------------------------- ROMAN BOGDAN,116 1-3
    23 ROMAN BOGDAN,116
    ------------------------- ROMAN BOGDAN,116 3-0
    10 MOCEAN DAN,18
    --------------------------------------------------------------------------- ROMAN BOGDAN,116 3-1
    15 SUFLETEL RADU,68
    ------------------------- ION MARIUS,19 2-3
    18 ION MARIUS,19
    -------------------------------------------------- ROMAN IULIAN,1 1-3
    31 bye
    ------------------------- ROMAN IULIAN,1 0-3
    2 ROMAN IULIAN,1
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Clasament Open

    1 -- 4
    Boaca Valentin - Bucuresti
    Marinescu Razvan - Cluj Napoca
    Roman Bogdan - Arad
    Petrescu Liviu - Pitesti
    5 -- 8
    Lukasz Klimas - Ploiesti
    Uta Adrian - Bucuresti
    Roman Iulian - Brasov
    Lungu Cosmin - Bucuresti
    9 -- 16
    Sorescu Deian - Resita
    Nistor Dorel - Bistrita
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Mosneagu Marius - Falticeni
    Leorda Rares - Reghin
    Ion Marius - Braila
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    17 -- 24
    David Dorin - Barlad
    Toma Florin - Pitesti
    Calin Mihai - Barlad
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Sicoe Rodica - Cugir
    Bocaniala Norocel - Galati
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Macovei Liviu - Brasov
    25 -- 2v gr.sup.
    Aga Alexandru - Botosani
    26 -- 38 1v gr.sup.
    Corcoz Costin - Focsani
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Put Gabriel - Oravita
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Curut Gabriel - Timisoara
    Frant Nicusor - Resita
    Avram Victor - Arad
    Fazakas Attila - Toplita
    Pop Zoltan - Dej
    Balog Andreea - Arad
    39 -- 48 0v gr.sup.
    Bularda Iulian - Barlad
    Apian Florin - Bistrita (org)
    Tomica Andrei - Bucuresti
    Zidar Victor - Reghin
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Andone Claudiu - Cugir
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Raducan Bogdan - Craiova
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    49 -- 50 2v gr.inf.
    Popa Cristian - Bucuresti
    Silveira Alexandra - Cluj Napoca
    51 -- 61 1v gr.inf.
    Morosanu Vasile - Suceava
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Fratea Aurel - Constanta
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Iancu George - Ploiesti
    Birtalan Robert - Oradea
    Denes Ferenc - Praid
    Migea Cornel - Sibiu
    Ilies Ioan - Radauti
    62 -- 72 0v gr.inf.
    Cozma Catalin - Falticeni
    Vladoiu Gelu - Brasov (org)
    Dumbrava Daniel - Focsani
    ON HO - Bucuresti
    Hutanu Alin - Brasov
    Nistor Iosif - Siculeni
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Anita Dorel - Brasov
    Spatariu Daniel - Arad
    Zedler Csaba - Agnita
    Damian Ioana - Barlad

    Citat Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    Eliminatorii
    Amatori - 07.02.2015

    1 Filimon Bogdan _ 3
    --------------------------- - Filimon Bogdan _ 3
    64 Bye _ 35
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Filimon Bogdan _ 3
    33 Vita Istvan _ 19
    --------------------------- 3-1 Vita Istvan _ 19
    32 Kaposta Victor _ 51
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Filimon Bogdan _ 3
    17 Birtalan Laszlo _ 11
    --------------------------- - Birtalan Laszlo _ 11
    48 Bye _ 43
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Birtalan Laszlo _ 11
    49 Bye _ 59
    --------------------------- - Todarcea Ioan _ 27
    16 Todarcea Ioan _ 27
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Filimon Bogdan _ 3
    9 Farkas Bence _ 7
    --------------------------- - Farkas Bence _ 7
    56 Bye _ 39
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Farkas Bence _ 7
    41 Bye _ 55
    --------------------------- - Creinicean Liviu _ 23
    24 Creinicean Liviu _ 23
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Farkas Bence _ 7
    25 Salavastru Petru _ 63
    --------------------------- 0-3 Damian Alin _ 31
    40 Damian Alin _ 31
    --------------------------- --------------------------- 1-3 Pop Danut _ 15
    57 Bye _ 47
    --------------------------- - Pop Danut _ 15
    8 Pop Danut _ 15
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 2-3 Benyi Crinel _ 1
    5 Benyi Crinel _ 1
    --------------------------- - Benyi Crinel _ 1
    60 Bye _ 33
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Benyi Crinel _ 1
    37 Dani Leo _ 17
    --------------------------- 3-1 Dani Leo _ 17
    28 Botirca Sorin _ 49
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Benyi Crinel _ 1
    21 Kromek Iulian _ 9
    --------------------------- - Kromek Iulian _ 9
    44 Bye _ 41
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Kromek Iulian _ 9
    53 Bye _ 57
    --------------------------- - Tipser Gabriel _ 25
    12 Tipser Gabriel _ 25
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Benyi Crinel _ 1
    13 Sferlea Marius _ 13
    --------------------------- - Sferlea Marius _ 13
    52 Bye _ 45
    --------------------------- --------------------------- 3-1 Sferlea Marius _ 13
    45 Bye _ 61
    --------------------------- - Murgu Ioan _ 29
    20 Murgu Ioan _ 29
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Barabas Sandor _ 5
    29 Lacatis Ghita _ 37
    --------------------------- 1-3 Barabas Sandor _ 5
    36 Barabas Sandor _ 5
    --------------------------- --------------------------- 3-1 Barabas Sandor _ 5
    61 Bye _ 53
    --------------------------- - Tokos Pal _ 21
    4 Tokos Pal _ 21
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Benyi Crinel _ 1
    3 Trocan Nicolae _ 32
    --------------------------- - Trocan Nicolae _ 32
    62 Bye _ 64
    --------------------------- --------------------------- 1-3 Tic Ioan _ 16
    35 Movileanu Darius _ 48
    --------------------------- 1-3 Tic Ioan _ 16
    30 Tic Ioan _ 16
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Curpas Ioan _ 8
    19 Curpas Ioan _ 8
    --------------------------- - Curpas Ioan _ 8
    46 Bye _ 40
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Curpas Ioan _ 8
    51 Bye _ 56
    --------------------------- - Avram Nicolae _ 24
    14 Avram Nicolae _ 24
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Gheorghe Nicu _ 4
    10 Ionica Maria _ 28
    --------------------------- - Ionica Maria _ 28
    55 Bye _ 60
    --------------------------- --------------------------- 0-3 Muresan Iulian _ 12
    42 Bye _ 44
    --------------------------- - Muresan Iulian _ 12
    23 Muresan Iulian _ 12
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Gheorghe Nicu _ 4
    26 Teleki Zsolt _ 20
    --------------------------- 3-1 Teleki Zsolt _ 20
    39 Mihai Bianca _ 52
    --------------------------- --------------------------- 2-3 Gheorghe Nicu _ 4
    58 Bye _ 36
    --------------------------- - Gheorghe Nicu _ 4
    7 Gheorghe Nicu _ 4
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 2-3 Ciublea Vichente _ 2
    6 Imecs Attila _ 6
    --------------------------- - Imecs Attila _ 6
    59 Bye _ 38
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Imecs Attila _ 6
    38 Moldovan Alexandru _ 54
    --------------------------- 2-3 Fabian Wilhelm _ 22
    27 Fabian Wilhelm _ 22
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Imecs Attila _ 6
    22 Colesniuc Romeo _ 14
    --------------------------- - Colesniuc Romeo _ 14
    43 Bye _ 46
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Colesniuc Romeo _ 14
    54 Bye _ 62
    --------------------------- - Mitzea Alexandru _ 30
    11 Mitzea Alexandru _ 30
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Ciublea Vichente _ 2
    15 Volostiuc Marius _ 18
    --------------------------- - Volostiuc Marius _ 18
    50 Bye _ 50
    --------------------------- --------------------------- 0-3 Ciublea Vichente _ 2
    47 Bye _ 34
    --------------------------- - Ciublea Vichente _ 2
    18 Ciublea Vichente _ 2
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Ciublea Vichente _ 2
    31 Matei Dumitru _ 58
    --------------------------- 0-3 Lungu Marius _ 26
    34 Lungu Marius _ 26
    --------------------------- --------------------------- 1-3 Dobre Titus _ 10
    63 Bye _ 42
    --------------------------- - Dobre Titus _ 10
    2 Dobre Titus _ 10
    Citat Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    CUPA AMATUR ROMÂNIA
    07.02.2015
    Turneu - A+ - Sibiu
    "
    Locurile
    Nume prenume - Localitatea
    "
    LOCUL 1
    Benyi Crinel - Tarnaveni

    LOCUL 2
    Ciublea Vichente - Oravita

    LOCURILE 3 - 4
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin

    LOCURILE 5 - 8
    Barabas Sandor - Toplita
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Farkas Bence - Targu Mures
    Curpas Ioan - Oradea

    LOCURILE 9 - 16
    Kromek Iulian - Cugir
    Dobre Titus - Bucuresti
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Muresan Iulian - Cluj Napoca
    Sferlea Marius - Oradea
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Pop Danut - Dej
    Tic Ioan - Oradea

    LOCURILE 17 - 32
    Dani Leo - Arad
    Volostiuc Marius - Suceava
    Vita Istvan - Reghin
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc (org)
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Creinicean Liviu - Oravita
    Avram Nicolae - Nedelea
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Lungu Marius - Oravita
    Todarcea Ioan - Sibiu
    Ionica Maria - Pitesti
    Murgu Ioan - Oravita
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Damian Alin - Campia Turzii
    Trocan Nicolae - Mioveni

    LOCURILE 33 - 40
    Lacatis Ghita - Arad
    Movileanu Darius - Targoviste
    Botirca Sorin - Topoloveni
    Kaposta Victor - Arad
    Mihai Bianca - Pitesti
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Matei Dumitru - Deva
    Salavastru Petru - Botosani

    LOCURILE 41 - 60 -- Grupe sup. loc. 3
    Avram Gabriel - Radauti
    Vladu Nicolae - Pitesti
    Corneanu Sorin - Botosani
    Ivan Valentin - Campina
    Grigore Alexandru - Campina
    Bacanu Paulian - Brasov
    Marian Florin - Reghin
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Stancalie Doru - Craiova
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Neamt Doru - Arad
    Berbece Bianca - Bacau
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Moise Mihai - Alexandria
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Suciu Cristian - Dej
    Iancu Sorin - Sibiu

    LOCURILE 61 - 80 -- Grupe sup. loc. 4
    Darmaz Ion - Targoviste
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Antal Denes - Brasov
    Padurariu Costel - Brasov
    Negrean Ioan - Sibiu
    Radu Constantin - Sibiu
    Cotca Dacian - Oradea
    Barac Marius - Sibiu
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Dragos Florin - Brasov
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Meszar Razvan - Arad
    Marandici Adrian - Brasov
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Tarau Vasile - Brasov
    Ghile Ioan - Oradea
    Florea Radu - Lugoj

    LOCURILE 81 - 89 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Brulea Petre - Ploiesti
    Beches Andrei - Sibiu
    Niculae Dan - Bucuresti
    Lucic Corneliu - Suceava
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Marin Floricel - Brasov
    Trocan Alexa - Mioveni
    Veres Janos - Targu Mures
    Zoltan Tibor - Targu Mures

    LOCURILE 90 - 108 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Sofian Corneliu - Suceava
    Movileanu Flavius - Targoviste
    Popa Mircea - Brasov
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Pribeagu Claudiu - Pitesti
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Cucu Cristin - Targoviste
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Morosan Marian - Suceava
    Doba Vasile - Pitesti
    Aberle Ildiko - Oradea
    Benyovski Bela - Sibiu
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Cristea Virgil - Cugir
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    David Cosmin - Hunedoara

    LOCURILE 109 - 120 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Janosi Attila - Targu Mures
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Nicula Dumitru - Agnita
    Damian Mircea - Razboieni
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Ciky Cornel - Fagaras
    Rosianu Nicolae - Sibiu
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Decean Darian - Sibiu
    Vela Gabriel - Caransebes
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 09.02.2015 la 21:59.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  3. Mulțumesc PaliHR, adof, Alex Muresanu au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.661
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    478 z 18 h 13 m
    Timp online pe zi
    3 h 50 m
    Reputație
    16429

    Poze turneu

    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post242046 - Poze Cule

    Citat Postat în original de tokosp Vezi post
    Si o completare la penultimul post - cealalta fata a medaliei:
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post242054 - Poze Cule

    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post242061 - Poze GeluBV

    Citat Postat în original de tokosp Vezi post
    Ambianta de la orele 11:30 + o poza cu tofeele (vorba lu' Adonis) + o poza scapata din sirul de la grupe:
    Citat Postat în original de tokosp Vezi post
    viitorul suna bine la o masa din mijloc...
    Citat Postat în original de tokosp Vezi post
    Cateva fotografii din eliminatoriile de la amatori
    Citat Postat în original de tokosp Vezi post
    In primii 8:
    Citat Postat în original de tokosp Vezi post
    Finala (20:48.):
    Citat Postat în original de tokosp Vezi post
    Premiile de excelenta:
    Citat Postat în original de tokosp Vezi post
    ... a fost unul dintre cele mai tari turnee din istoria Amaturului.
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post242178 - Finala Open + Poze - (Boby)

    Citat Postat în original de iuliu zedler Vezi post
    Sibiu A+ in imagini 1
    Citat Postat în original de iuliu zedler Vezi post
    Sibiu A+ in imagini 2
    Citat Postat în original de marius1964 Vezi post
    ... cateva instantanee de la turneu :
    Citat Postat în original de iuliu zedler Vezi post
    Sibiu A+ in imagini 3
    Citat Postat în original de iuliu zedler Vezi post
    Sibiu A+ in imagini 4 - Open
    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...l=1#post242316 - Poze DariSD
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 09.02.2015 la 00:05.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  5. Mulțumesc PaliHR, Antal Denes, Alex Muresanu, adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.292
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    124 z 11 h 20 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    14930
    Citat Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    TERMENUL LIMITĂ DE ÎNSCRIERE ESTE data de 06.02.2015 ora 15:00
    Termenul limită de RETRAGERE rămâne vineri 6 februarie 2015 ora 21:00


    CASA TIMARU - partener oficial Turneu A+ Sibiu
    oferă 2 vouchere
    cazare 3 zile -2 nopţi, pentru două persoane
    la Ocna Sibiului -valabilitate anul 2015
    aceste vouchere vor fi atribuite prin tragere la soţi
    unul pentru Amatori şi unul pentru Open
    .....


    Inscrieri Open - on 06.02.2015 at 20:22:49

    1. Lungu Cosmin, Bucuresti - 3 - 40,38 - OL
    2. Roman Iulian, Brasov - 1 - 37,33 - OL
    3. Lukasz Klimas, Ploiesti - 2 - 34,36 - O
    4. Marinescu Razvan, Cluj Napoca - 9 - 34,24 - OL
    5. Sorescu Deian, Resita - 4 - 31,42 - OL
    6. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 6 - 31,18 - O
    7. Petrescu Liviu, Pitesti - 7 - 30,91 - OW
    8. David Dorin, Barlad - 5 - 30,51 - OL
    9. Uta Adrian, Bucuresti - 11 - 30,33 - O
    10. Ion Marius, Braila - 19 - 29,7 - OL
    11. Popa Cristian, Bucuresti - 16 - 29,24 - O
    12. Roman Bogdan, Arad - 116 - 28,52 - O
    13. Nascu Serban, Cluj Napoca - 23 - 28,16 - O
    14. Boaca Valentin, Bucuresti - 21 - 28,08 - OL
    15. Calin Mihai, Barlad - 14 - 27,78 - OL
    16. Mosneagu Marius, Falticeni - 29 - 27,6 - OL
    17. Corcoz Costin, Focsani - 13 - 27,56 - O
    18. Nistor Dorel, Bistrita - 45 - 27,5 - O
    19. Toma Florin, Pitesti - 10 - 27,29 - OW
    20. Leorda Rares, Reghin - 26 - 27,14 - O
    21. Sicoe Rodica, Cugir - 55 - 26,7 - OFW
    22. Frant Nicusor, Resita - 54 - 26,25 - OL
    23. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 17 - 25,77 - O
    24. Farkas Gabor, Targu Mures - 35 - 25,51 - O
    25. Aga Alexandru, Botosani - 51 - 25,2 - O
    26. Cruceru Sergiu, Targu Jiu - 28 - 25,12 - O
    27. Mocean Dan, Cluj Napoca - 18 - 25,1 - O
    28. Morosanu Vasile, Suceava - 25 - 25,08 - OW
    29. Tomica Andrei, Bucuresti - 36 - 24,44 - OJ
    30. Cozma Catalin, Falticeni - 30 - 24,4 - OLW
    31. Lazaroiu Adrian, Targoviste - 27 - 23,98 - O
    32. Macovei Liviu, Brasov - 128 - 23,97 - O
    33. Dondera Marius, Targu Jiu - 175 - 23,86 - O
    34. Put Gabriel, Oravita - 38 - 23,8 - O
    35. Bularda Iulian, Barlad - 20 - 23,78 - OL
    36. Bocaniala Norocel, Galati - 66 - 23,44 - OL
    37. Apian Florin, Bistrita - 31 - 23,36 - O
    38. Ilies Ioan, Radauti - 149 - 23,29 - O
    39. Cionoiu Cristian, Bucuresti - 67 - 23 - O
    40. Sufletel Radu, Alba Iulia - 68 - 22,98 - OL
    41. Zidar Victor, Reghin - 65 - 22,62 - O
    42. Govoreanu Florin, Cisnadie - 33 - 22,53 - O
    43. Avram Victor, Arad - 95 - 22,29 - O
    44. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 50 - 22,07 - OW
    45. Simion Boby, Cluj Napoca - 39 - 22,05 - OH
    46. Pizlaru Ionel, Focsani - 63 - 21,89 - O
    47. Curut Gabriel, Timisoara - 49 - 21,88 - O
    48. Dinca Daniel, Bucuresti - 43 - 21,34 - OH
    49. Birtalan Robert, Oradea - 107 - 21,23 - O
    50. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 86 - 21,2 - O
    51. Banescu Dragos, Pitesti - 44 - 20,92 - O
    52. Aftenii Daniel, Bucuresti - 61 - 20,86 - O
    53. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 101 - 20,69 - O
    54. Vladoiu Gelu, Brasov - 40 - 20,6 - OW
    55. Andone Claudiu, Cugir - 76 - 20,58 - O
    56. Pop Zoltan, Dej - 133 - 20,55 - O
    57. Migea Cornel, Sibiu - 142 - 20,49 - O
    58. Anita Dorel, Brasov - 94 - 20,15 - O
    59. Fazakas Attila, Toplita - 110 - 19,98 - O
    60. ON HO, Bucuresti - 60 - 19,96 - O
    61. Spatariu Daniel, Arad - 160 - 19,51 - O
    62. Hutanu Alin, Brasov - 82 - 19,27 - O
    63. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 62 - 19,22 - O
    64. Iancu George, Ploiesti - 72 - 19,22 - OW
    65. Dumbrava Daniel, Focsani - 57 - 19,18 - OW
    66. Fratea Aurel, Constanta - 48 - 19,13 - OW
    67. Silveira Alexandra, Cluj Napoca - 144 - 18,87 - OLF
    68. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 88 - 18,58 - OW
    69. Nistor Iosif, Siculeni - 87 - 18,52 - O
    70. Denes Ferenc, Praid - 111 - 18,38 - OW
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 08.02.2015 la 23:40.

  7. Mulțumesc PaliHR, costel64, Alex Muresanu au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Alex Muresanu
    Data înscrierii
    29.07.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    44
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 9 h 11 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1642
    Datorită faptului ca uni jucatori trebuie să se deplaseze 6-7 ore pentru a ajunge la Sibiu
    şi tebuie să plece din data de 06.02.2015
    Organizatorii au hotărât modificarea termenului limită de înscriere
    TERMENUL LIMITĂ DE ÎNSCRIERE ESTE data de 06.02.2015 ora 15:00
    Termenul limită de RETRAGERE rămâne vineri 6 februarie 2015 ora 21:00


    CASA TIMARU - partener oficial Turneu A+ Sibiu
    oferă 2 vouchere
    cazare 3 zile -2 nopţi, pentru două persoane
    la Ocna Sibiului -valabilitate anul 2015
    aceste vouchere vor fi atribuite prin tragere la soţi
    unul pentru Amatori şi unul pentru Open

    pentru a face o aproximare a numărului de meniuri, vă rugăm ca cei înscrisi pe listele de participare să ne precizaţi numele_prenumele şi felul meniului 1, 2, sau 3 forumul http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...icile-aferente
    Cupa AMATUR România
    Lista înscrieri - Amatori - 06.02.2015 21:56

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Filimon Bogdan - 89 - Bucuresti - B - 17,92
    2 . Botirca Sorin - 145 - Topoloveni - AG - 17,90
    3 . Bacanu Paulian - 166 - Brasov - BV - 17,80
    4 . Muresan Iulian - 173 - Cluj Napoca - CJ - 17,80
    5 . Iaru Horatiu - 196 - Cluj Napoca - CJ - 17,80
    6 . Grigore Alexandru - 161 - Campina - PH - 17,69
    7 . Marian Florin - 188 - Reghin - MS - 17,55
    8 . Avram Gabriel - 102 - Radauti - SV - 17,52
    9 . Cherhat Dumitru - 131 - Cluj Napoca - CJ - 17,42
    10 . Dobre Titus - 226 - Bucuresti - B - 17,34
    11 . Mitzea Alexandru - 214 - Sibiu - SB - 17,31
    12 . Tokos Pal - 85 - Odorheiu Secuiesc - HR - 17,17
    13 . Benyi Crinel - 374 - Tarnaveni - MS - 17,00
    14 . Gheorghe Nicu - 163 - Drobeta Tr Severin - MH - 16,96
    15 . Creinicean Liviu - 125 - Oravita - CS - 16,72
    16 . Tic Ioan - 273 - Oradea - BH - 16,71
    17 . Birtalan Laszlo - 164 - Oradea - BH - 16,69
    18 . Ciublea Vichente - 233 - Oravita - CS - 16,62
    19 . Muntean Mircea - 380 - Baia Mare - MM - 16,57
    20 . Sferlea Marius - 90 - Oradea - BH - 16,54
    21 . Neamt Doru - 221 - Arad - AR - 16,43
    22 . Ivan Valentin - 153 - Campina - PH - 16,36
    23 . Movileanu Darius - 150 - Targoviste - DB - 16,33
    24 . Farkas Bence - 104 - Targu Mures - MS - 16,20
    25 . Vladu Nicolae - 130 - Pitesti - AG - 16,20
    26 . Marandici Adrian - 282 - Brasov - BV - 16,00
    27 . Pitac Ovidiu - 307 - Brasov - BV - 16,00
    28 . Darmaz Ion - 109 - Targoviste - DB - 15,98
    29 . Vita Istvan - 353 - Reghin - MS - 15,91
    30 . Trocan Nicolae - 105 - Mioveni - AG - 15,87
    31 . Bradusca Cornel - 238 - Targu Jiu - GJ - 15,73
    32 . Polotca Stefan - 204 - Sangeorgiu de Padure - MS - 15,67
    33 . Meszar Razvan - 277 - Arad - AR - 15,60
    34 . Antal Denes - 138 - Brasov - BV - 15,58
    35 . Groza Alexandru - 208 - Cisnadie - SB - 15,53
    36 . Dinu Gheorghe - 115 - Bucuresti - B - 15,50
    37 . Tipser Gabriel - 415 - Sighisoara - MS - 15,50
    38 . Todarcea Ioan - 485 - Sibiu - SB - 15,50
    39 . Kaposta Victor - 154 - Arad - AR - 15,47
    40 . Muresan Dorel - 215 - Cluj Napoca - CJ - 15,47
    41 . Stancalie Doru - 216 - Craiova - DJ - 15,44
    42 . Fabian Wilhelm - 347 - Oradea - BH - 15,43
    43 . Volostiuc Marius - 291 - Suceava - SV - 15,18
    44 . Damian Alin - 358 - Campia Turzii - CJ - 15,08
    45 . Negrean Ioan - 157 - Sibiu - SB - 15,04
    46 . Niculae Dan - 225 - Bucuresti - B - 14,96
    47 . Dinicescu Ion - 243 - Pitesti - AG - 14,91
    48 . Colesniuc Romeo - 147 - Botosani - BT - 14,85
    49 . Corneanu Sorin - 148 - Botosani - BT - 14,85
    50 . Cotca Dacian - 178 - Oradea - BH - 14,84
    51 . Niculescu Gabriel - 217 - Bucuresti - B - 14,84
    52 . Barabas Sandor - 257 - Toplita - HR - 14,73
    53 . Bucsan Romeo - 250 - Pitesti - AG - 14,67
    54 . Avram Nicolae - 134 - Nedelea - PH - 14,65
    55 . Padurariu Costel - 141 - Brasov - BV - 14,64
    56 . Pop Danut - 210 - Dej - CJ - 14,62
    57 . Kriszta Arpad Lorand - 248 - Sanpaul - MS - 14,62
    58 . Sofian Corneliu - 159 - Suceava - SV - 14,55
    59 . Curpas Ioan - 329 - Oradea - BH - 14,34
    60 . Murgu Ioan - 254 - Oravita - CS - 14,31
    61 . Anitei Marcel - 315 - Cluj Napoca - CJ - 14,30
    62 . Berbece Bianca - 239 - Bacau - BC - 14,27
    63 . Popa Mircea - 179 - Brasov - BV - 14,26
    64 . Iancu Sorin - 516 - Sibiu - SB - 14,25
    65 . Dani Leo - 269 - Arad - AR - 14,13
    66 . Movileanu Flavius - 174 - Targoviste - DB - 14,00
    67 . Lungu Marius - 434 - Oravita - CS - 14,00
    68 . Brulea Petre - 181 - Ploiesti - PH - 13,97
    69 . Beches Andrei - 218 - Sibiu - SB - 13,96
    70 . Fancsali Kalman - 276 - Lunca de Sus - HR - 13,93
    71 . Lacatis Ghita - 297 - Arad - AR - 13,93
    72 . Preda Nicolae - 279 - Curtea de Arges - AG - 13,84
    73 . Ispas Victor - 252 - Turnu Magurele - TR - 13,76
    74 . Benyovski Bela - 416 - Sibiu - SB - 13,71
    75 . Radu Constantin - 165 - Sibiu - SB - 13,70
    76 . Pribeagu Claudiu - 219 - Pitesti - AG - 13,60
    77 . Moise Mihai - 270 - Alexandria - TR - 13,51
    78 . Doba Vasile - 365 - Pitesti - AG - 13,50
    79 . Dragos Florin - 274 - Brasov - BV - 13,48
    80 . Zoltan Tibor - 465 - Targu Mures - MS - 13,43
    81 . Stoica Mihai - 198 - Mioveni - AG - 13,38
    82 . Ionica Maria - 199 - Pitesti - AG - 13,38
    83 . Mihai Bianca - 360 - Pitesti - AG - 13,29
    84 . Nicula Dumitru - 323 - Agnita - SB - 13,25
    85 . Kantor Imre Zoltan - 262 - Reghin - MS - 13,24
    86 . Suciu Cristian - 324 - Dej - CJ - 13,15
    87 . Kromek Iulian - 366 - Cugir - AB - 13,13
    88 . Janosi Attila - 288 - Targu Mures - MS - 13,07
    89 . Pelaghie Ioan - 298 - Targu Mures - MS - 12,93
    90 . Trocan Alexa - 343 - Mioveni - AG - 12,91
    91 . Barac Marius - 234 - Sibiu - SB - 12,84
    92 . Teleki Zsolt - 361 - Cluj Napoca - CJ - 12,60
    93 . Matei Dumitru - 258 - Deva - HD - 12,46
    94 . Marin Floricel - 331 - Brasov - BV - 12,16
    95 . Salavastru Petru - 256 - Botosani - BT - 12,07
    96 . Veres Janos - 458 - Targu Mures - MS - 11,86
    97 . Silviu Niculae - 263 - Bucuresti - B - 11,76
    98 . Imecs Attila - 289 - Miercurea Ciuc - HR - 11,76
    99 . Tarau Vasile - 362 - Brasov - BV - 11,76
    100 . Ghile Ioan - 488 - Oradea - BH - 11,71
    101 . Diaconescu Lucian - 253 - Targoviste - DB - 11,58
    102 . Aberle Ildiko - 410 - Oradea - BH - 11,58
    103 . Moldovan Alexandru - 495 - Tarnaveni - MS - 11,50
    104 . Damian Mircea - 355 - Razboieni - AB - 11,27
    105 . David Cosmin - 509 - Hunedoara - HD - 11,20
    106 . Decean Darian - 501 - Sibiu - SB - 11,14
    107 . Spaller Tiberiu - 372 - Nasaud - BN - 11,09
    108 . Timaru Ilie - 292 - Ocna Sibiului - SB - 11,07
    109 . Banu Nicolae - 493 - Ocna Sibiului - SB - 11,00
    110 . Cucu Cristin - 290 - Targoviste - DB - 10,85
    111 . Morosan Marian - 302 - Suceava - SV - 10,73
    112 . Bumbu Pavel - 459 - Razboieni - AB - 10,68
    113 . Lucic Corneliu - 303 - Suceava - SV - 10,62
    114 . Cristea Virgil - 475 - Cugir - AB - 10,43
    115 . Motorga Dorin - 476 - Targu Mures - MS - 10,25
    116 . Rosianu Nicolae - 470 - Sibiu - SB - 9,29
    117 . Ciky Cornel - 405 - Fagaras - BV - 9,04
    118 . Pralea Constantin - 471 - Alba Iulia - AB - 7,62
    Wild card1 - - - Fara Localitate -
    Wild card2 - - - Fara Localitate -
    - - -



    Pentru orice neconcordanţă cu privire la lista înscrierilor la Amatori vă rog mesaj adof sau telefon la Filea Adonis 0747297093

    Vă rog înscrieţi pe forum NUMELE şi apoi PRENUMELE
    aşa cum sunteti înscrişi în clasament
    multumesc
    Ultima modificare făcută de Alex Muresanu; 06.02.2015 la 22:56.

  9. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    39
    Postări
    343
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 18 h 39 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    542
    Balog Andreea - open
    Kaposta Victor - amator

  10. Mulțumesc Alex Muresanu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, ADN, flowmaster, Brulea Petre, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    maestru
    Avatarul lui adimucu
    Data înscrierii
    30.08.2010
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    48
    Postări
    1.244
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 23 h 48 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1457
    numele: Alin Oprișiu
    localitatea: Agnita
    categoria: amatori

    Editat: Kralizec
    Scrieti la subiect si atat!!!

  12. Mulțumesc Alex Muresanu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui muntean mircea
    Data înscrierii
    30.05.2010
    Locație
    Baia Mare, Maramures, Romania, Romania
    Vârstă
    40
    Postări
    376
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 2 h 47 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    268
    Muntean
    Mircea Baia Mare amatori
    Ultima modificare făcută de muntean mircea; 09.01.2015 la 19:21.

  14. Mulțumesc Alex Muresanu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    senior

    Data înscrierii
    04.12.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    291
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 19 h 25 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    341
    Din Sibiu la Amatori:
    Radu C-tin loc 152 MP 13.87
    Benyovski Bela loc 423 MP 13.14
    Cernejenco C-tin loc 548 MP 12.75

    la Open:
    Mitzea Alexandru loc 161 MP 16.9

  16. Mulțumesc Alex Muresanu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL, adof, Brulea Petre, GeluBv, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    junior
    Data înscrierii
    03.04.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    50
    Postări
    50
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 h 23 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    42
    Se inscrie Paul Popa la amatori din Sibiu.

  18. Mulțumesc Alex Muresanu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL, adof le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    53
    Postări
    2.394
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 13 h 15 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    3114
    Marcu Vasile -Vatra Dornei - open
    Butnaru Madalina-Vatra Dornei-amatori
    Apalamarita Mara-Vatra Dornei-amatori
    Dranca Ana Maria-Vatra Dornei-amatori
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  20. Mulțumesc Alex Muresanu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL, adof, adimucu, macocco, GeluBv, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    senior

    Data înscrierii
    17.09.2012
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    21
    Postări
    342
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 13 h 33 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    329
    Mocean Dan -Open
    Vela Gabriel - Caransebes, amatori

  22. Mulțumesc Alex Muresanu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place flowmaster, Kralizec, cule, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    mmroglobalnet
    Guest
    Se inscrie Moise Mihai, Alexandria, Amatori.

    Editat: Kralizec
    Va rog scrieti la subiect!

  24. Mulțumesc Alex Muresanu, GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, Vicecampionu, Brulea Petre, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui Alex Muresanu
    Data înscrierii
    29.07.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    44
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 9 h 11 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1642
    Se inscrie la Open-Muresanu Alex_Sibiu

  26. Îmi place PaliHR, adof, Alex Muresanu, adimucu, GeluBv, ioan.dragomir64 le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    junior
    Data înscrierii
    02.02.2013
    Locație
    campia turzii
    Vârstă
    43
    Postări
    131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 2 h 20 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    52
    damian alin -amatori

  28. Mulțumesc Alex Muresanu au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 18.04.2018, 23:39
  2. Răspunsuri: 274
    Ultimul post: 15.02.2016, 17:54
  3. Răspunsuri: 226
    Ultimul post: 11.09.2015, 11:09
  4. TABĂRĂ TENIS DE MASĂ SIBIU 2-6 februarie 2015
    De Alex Muresanu în forumul Locuri în care ne putem antrena
    Răspunsuri: 42
    Ultimul post: 11.02.2015, 23:49
  5. Răspunsuri: 79
    Ultimul post: 11.02.2014, 00:21

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •